Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 UPC a WOW
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Dinan
Starting Member

5 Posts

Posted - 21/10/2009 :  18:08:29  Show Profile Send Dinan a Private Message  Reply with Quote
AHoj, momentálně já a několik kámošů nemá možnost login do hry na EU servery a ani web se nám neotevře www.wow-europe.com Má tu někdo podobný problém? Máme všichni UPC net. Volal jsem na poruchy a tam mi tvrdili, ze je vse OK a tak jsem je donutil zadat adresu wow-europe.com no a co? Nejde jim to taky tak se omlouvaj jak nevim co a result? Ono se to spravi.... je v tom nekdo snama?

vali
Starting Member

32 Posts

Posted - 21/10/2009 :  19:18:37  Show Profile  Send vali an ICQ Message Send vali a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dinan

AHoj, momentálně já a několik kámošů nemá možnost login do hry na EU servery a ani web se nám neotevře www.wow-europe.com Má tu někdo podobný problém? Máme všichni UPC net. Volal jsem na poruchy a tam mi tvrdili, ze je vse OK a tak jsem je donutil zadat adresu wow-europe.com no a co? Nejde jim to taky tak se omlouvaj jak nevim co a result? Ono se to spravi.... je v tom nekdo snama?



Ahoj, taky mám ten problém (připojení UPC). Netušim, co s tím...

WoW: Kopytko - Chrocht, Thunderhorn, Druid
EQ2: Nobras - Mor do Kulí, Runnyeye, Wizard (retired)
SWG: Nobras Vali - BoH, Eclipse (retired)
Go to Top of Page

Dinan
Starting Member

5 Posts

Posted - 21/10/2009 :  19:36:07  Show Profile Send Dinan a Private Message  Reply with Quote
Nejhorsi je, ze jsem to po roce znova zalatil vcera vecer udelal jsem 10lvl a dnes prijdu z prace a nejde... zkousel jsem vsechno mozny, ale nic neudelame je to problem na UPC. Kreteni, jeste ze je dnes fotbal alespon:)
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 21/10/2009 :  19:57:35  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
taky mam stejny problem

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Dinan
Starting Member

5 Posts

Posted - 21/10/2009 :  21:47:22  Show Profile Send Dinan a Private Message  Reply with Quote
Uz to jde, smazat topic prosim:) Dekuji
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 22/10/2009 :  06:54:23  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dinan

Uz to jde, smazat topic prosim:) Dekuji




Mužeš pročíst tenhle topic http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=30061

Bohužel UPC má občas takové problémy. Když vyšlo WOLTK tak jsem neměl šanci chodit 25tkové raidy, protože vždy když jsme pullnuli bosse tak mi spadla hra. Stejný problém měli téměř všichni hráči na UPC.
Go to Top of Page

elidor
Administrator

1332 Posts

Posted - 11/04/2010 :  23:13:06  Show Profile  Visit elidor's Homepage  Send elidor an ICQ Message Send elidor a Private Message  Reply with Quote
navazu na topik.
nepadalo vam dneska pripojeni k wow? cca 15x za dnesek (jen dnes) mi vyhodil klient disconnect .. v guilde namam nikoho s upc (Praha JM / 10mb)), ..

Byl jsem zmateny a nejisty, jsem sice porad zmateny a nejisty, ale v mnohem vyssi rovine.. [Pratchett]

Edited by - elidor on 11/04/2010 23:13:49
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 12/04/2010 :  10:12:35  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

navazu na topik.
nepadalo vam dneska pripojeni k wow? cca 15x za dnesek (jen dnes) mi vyhodil klient disconnect .. v guilde namam nikoho s upc (Praha JM / 10mb)), ..


nemam upc vypadlo mit o 2x v noci

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 12/04/2010 :  11:35:45  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elidor

navazu na topik.
nepadalo vam dneska pripojeni k wow? cca 15x za dnesek (jen dnes) mi vyhodil klient disconnect .. v guilde namam nikoho s upc (Praha JM / 10mb)), ..



UPC mam, ale WoW nehraju, bo je to single player game! :(


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 17/04/2010 :  00:20:38  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
Já takhle dlouho a dlouho řešil potíže s UPC, měřil a kontroloval packety a nevím co ještě, a ke svému překvapení jsem zjistil že s Netboxem to funguje, s UPC to nefunguje - ale to co mě disconnectuje je můj zahlcený router který se prostě v UPC síti skládal. Po výměně routeru vše v pořádku...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000