Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 Your Mom Darkfall Map
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 04/01/2010 :  14:41:27  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Trocha reklamy ještě nikomu neuškodila :)

Jenom malá připomínka, že aktuálně nejlepší mapa pro Darkfall pochází z českých luhů a hájů, konkrétně tedy z Dark Doomerova Visual Studia

Your Mom Darkfall Map

Použita stejná high end deep zoom technologie jako májí aktuální Bing Maps Beta. Mapové podklady v neuvěřitelných detailech, negenerováno z 256 megapixelového obrázku.

Enjoy!

Yennefer
mad kobold

1603 Posts

Posted - 04/01/2010 :  15:28:01  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
:p


UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 04/01/2010 :  15:48:08  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
fakt makla!!
Go to Top of Page

Elweanyr
Starting Member

39 Posts

Posted - 04/01/2010 :  16:42:05  Show Profile Send Elweanyr a Private Message  Reply with Quote
Az me spadl v praci internet. Diky jinak.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 08/02/2010 :  14:46:52  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Aktuálně probíhá nábor dobrovolníku do bety lokalizačního addonu, funkcionalita snad bude velice podobná naší známe UO Auto mapě Nebude to asi uplně podle TOS, takže jenom pro odvážné jedince.
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 09/03/2010 :  08:34:37  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Btw. tu mapu byste mohli píchnout i na mmorpg ne? http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/4/view/resources

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 09/03/2010 :  12:40:34  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

Btw. tu mapu byste mohli píchnout i na mmorpg ne? http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/4/view/resources



To aby asi šlo, ale zatím o návštěvníky nouzi nemáme :)

Včera se podařilo kompletně doladit EU1 a US1 politickou mapu, jsme teď nalinkovaný z obou dvou a taháme si od nich data. Takže spokojenost, Dark Doomer opět zamakal
Go to Top of Page

Lictor
Starting Member

19 Posts

Posted - 07/04/2010 :  12:00:19  Show Profile  Visit Lictor's Homepage  Send Lictor an ICQ Message Send Lictor a Private Message  Reply with Quote
Uplne vyborny projekt, gratuluji!
Jako clen Lux Arcana klanu mam to stesti mit prilezitost pouzivat plnou funkcionality a je to super.

Preji hodne uspechu v dalsim vylepsovani YM mapy.
Go to Top of Page

LordHoven
Starting Member

12

70 Posts

Posted - 07/04/2010 :  15:20:52  Show Profile Send LordHoven a Private Message  Reply with Quote
bez tyhle super mapy bych byl tady <> dekuju autorovi za skvelou vec

nebreč ty buzerante
Go to Top of Page

Sheepa
Starting Member

38 Posts

Posted - 09/04/2010 :  05:58:56  Show Profile  Visit Sheepa's Homepage Send Sheepa a Private Message  Reply with Quote
No jen bych trochu rýpl, že po posledním update se dost spawnů změnilo a tak je mapa místy zavádějící.

Darkfall - Sheepa Stark

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 09/04/2010 :  16:08:07  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sheepa

No jen bych trochu rýpl, že po posledním update se dost spawnů změnilo a tak je mapa místy zavádějící.



Časy kdy byla mapa přesná na 110 procent jsou pryč ;] Do budoucna bude mapa přesná tak, jak ochotní budou hráči co poskytují informace, tedy velmi málo. Asi bude nutný zase lidi trochu víc motivovat, tedy omezit ty bez účtu, případně tu "free for all" verzi zrušit.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 19/04/2010 :  20:38:10  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Nezavedli jste povinou registraci? Nebo nezmenilo se neco? Nějak mi to nekomunikuje s databazi. Takže vidím jen mapu a to je mi k ničemu.
Je chyba na mé nebo na Vaší obrazovce?
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/04/2010 :  10:43:49  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Asi si vycerpal bandwidth po 12 by si mel dostat znovu trosicku pokud to nezmenili. Jinak sem v posledni dobe opet zjistil vcelku dost nesrovnalosti YM mapy s realitou. I bych to nareportil, ale podporovat SUNy a cainbear alianci nebudu

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 21/04/2010 :  11:29:35  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Ne, ten den mi to taky blblo a byla vidět jen mapa a nic víc...

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 21/04/2010 :  12:32:39  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Asi si vycerpal bandwidth po 12 by si mel dostat znovu trosicku pokud to nezmenili. Jinak sem v posledni dobe opet zjistil vcelku dost nesrovnalosti YM mapy s realitou. I bych to nareportil, ale podporovat SUNy a cainbear alianci nebudu

Presne jsi to vystihl ! To je jak podporovat HYPERION a to opravdu uz nikdy vic

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 21/04/2010 :  14:02:06  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
To spíš Sun podporuje nás, ne? Si tam krásně najdu spam toho co potřebuju a nemusím se pořád vyptávat na chatu. Takže máte více času se soustředit na jejich sejmutí.
Nefungovalo to asi 3 dny. Jsem se dokonce chtěl i registrovat, ale tajná věta co mi šeptala moje maminka "Vynes smetí ty spratku!" nějak nefungovala. Tak nevím co jsem dělal špatně.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 21/04/2010 :  14:20:20  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Asi si vycerpal bandwidth po 12 by si mel dostat znovu trosicku pokud to nezmenili. Jinak sem v posledni dobe opet zjistil vcelku dost nesrovnalosti YM mapy s realitou. I bych to nareportil, ale podporovat SUNy a cainbear alianci nebudu



Your Mom Darkfall Map žádnou souvislost s guildou SUN, případně CairnBears nemá. SUN má vlastní privátní mapu.

Edited by - Isac on 21/04/2010 14:21:36
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/04/2010 :  15:20:20  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Mandorallen

Asi si vycerpal bandwidth po 12 by si mel dostat znovu trosicku pokud to nezmenili. Jinak sem v posledni dobe opet zjistil vcelku dost nesrovnalosti YM mapy s realitou. I bych to nareportil, ale podporovat SUNy a cainbear alianci nebudu



Your Mom Darkfall Map žádnou souvislost s guildou SUN, případně CairnBears nemá. SUN má vlastní privátní mapu.

Mobu co se daji exploitovat ne? ;)

Ja vim, jen sem si musel rejpnout. Az si najdu cas tak to mozna updatnu, uz mi doslo bandwidth. Teda ne, ze bych ji nejak aktivne pouzival, ale sem tam se hodi.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 21/04/2010 :  15:53:14  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Mandorallen

Asi si vycerpal bandwidth po 12 by si mel dostat znovu trosicku pokud to nezmenili. Jinak sem v posledni dobe opet zjistil vcelku dost nesrovnalosti YM mapy s realitou. I bych to nareportil, ale podporovat SUNy a cainbear alianci nebudu



Your Mom Darkfall Map žádnou souvislost s guildou SUN, případně CairnBears nemá. SUN má vlastní privátní mapu.

Mobu co se daji exploitovat ne? ;)

Ja vim, jen sem si musel rejpnout. Az si najdu cas tak to mozna updatnu, uz mi doslo bandwidth. Teda ne, ze bych ji nejak aktivne pouzival, ale sem tam se hodi.





Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/04/2010 :  15:54:08  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
lol. Fuck off, jdu ten svuj report smazat.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 22/04/2010 :  10:28:49  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac






Jak řekl Isac. Boiiani jsou červení až hamba.

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 22/04/2010 :  10:31:01  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Cerveni jsou jedine CSSD a Komousi !

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Son-Draken
New Member

165 Posts

Posted - 22/04/2010 :  12:01:21  Show Profile Send Son-Draken a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimnia

quote:
Originally posted by Isac






Jak řekl Isac. Boiiani jsou červení až hamba.



Přesně tak.. a co se říká o červený? ...když je nouze tak jedine vzit do sprchy jinak vrazit pár drobnej natago a vyhodit z domu ven

Nebojuji pro čest.Bojuji abych vyhrál!
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 22/04/2010 :  12:28:42  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
HH no ja znam je cervena cervena to je barva zkurvena
a modra modra pro blby je dobra
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 22/04/2010 :  16:28:52  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimnia

quote:
Originally posted by Isac






Jak řekl Isac. Boiiani jsou červení až hamba.

Nepapouskuj. Najdi si neco vlastniho deime :D. Mastery of griefing ti prestala surgovat co?

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 22/04/2010 :  20:29:52  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Narozdil od HyperSUNu



hééč

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

LordHoven
Starting Member

12

70 Posts

Posted - 22/04/2010 :  21:08:52  Show Profile Send LordHoven a Private Message  Reply with Quote
ty krávo miloš ma voči jak zátky vod becherovky tak to mě poser

nebreč ty buzerante
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 22/04/2010 :  21:34:57  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen
Nepapouskuj. Najdi si neco vlastniho deime :D. Mastery of griefing ti prestala surgovat co?

Napr. nova propagacni a naborova kampan Boiianu?


Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)

Edited by - Deimnia on 22/04/2010 21:35:56
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 23/04/2010 :  14:53:50  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimnia

quote:
Originally posted by Mandorallen
Nepapouskuj. Najdi si neco vlastniho deime :D. Mastery of griefing ti prestala surgovat co?

Napr. nova propagacni a naborova kampan Boiianu?



lol, to neni spatny :)

Nicmene, ja jsem ted clenem Italians do it better.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 23/04/2010 14:54:52
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 23/04/2010 :  15:48:49  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen
Nicmene, ja jsem ted clenem Italians do it better.



už je to tady, krysy opouštějí loď ;]
Go to Top of Page

Tomcon
Starting Member

Avatar

99 Posts

Posted - 26/04/2010 :  13:50:13  Show Profile  Send Tomcon an ICQ Message Send Tomcon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Mandorallen
Nicmene, ja jsem ted clenem Italians do it better.



už je to tady, krysy opouštějí loď ;]



A nejsi ty ted nahodou u SUNu s Drakenem?

...veci se s...u vzdy v tom spravnem poradi...
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 26/04/2010 :  14:14:56  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tomcon

quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Mandorallen
Nicmene, ja jsem ted clenem Italians do it better.



už je to tady, krysy opouštějí loď ;]



A nejsi ty ted nahodou u SUNu s Drakenem?



to sice ano, ale nevím jak to souvisí ;]
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 26/04/2010 :  23:03:30  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Asi nejak s tou krysou

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 28/04/2010 :  08:20:11  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Mandorallen
Nicmene, ja jsem ted clenem Italians do it better.



už je to tady, krysy opouštějí loď ;]

Ale prd. V italians do it better jsem jen kvuli tomu ze zadnej SG nebyl na siege a nemohl nastavit aliance.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 28/04/2010 :  09:51:37  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by Mandorallen
Nicmene, ja jsem ted clenem Italians do it better.



už je to tady, krysy opouštějí loď ;]

Ale prd. V italians do it better jsem jen kvuli tomu ze zadnej SG nebyl na siege a nemohl nastavit aliance.



jasně .], to sice moc neodpovídá tvým přechozím zprávám, ale v pohodě, však není potřeba se ospravedlňovat, já to chápu a udělal bych to stejný .]
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 28/04/2010 :  17:28:28  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
V Boiians se zaclo krast.... ROFL !

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 29/04/2010 :  11:31:58  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

V Boiians se zaclo krast.... ROFL !

lol....co, kdo? :)

Jinak nechapu o cem mluvis Isacu. Boiians sem leavnul v den siege protoze tam nebyl zadnej SG. To, ze sem porad u italu je proto, ze sem uz asi tyden nelognul do hry.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 29/04/2010 11:35:55
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 29/04/2010 :  14:56:29  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Furt se točíte a vrtáte v tom samém. Že vás to baví, Isac cíleně prudí, Gorf se cíleně furt obhajuje a pořád dokola

Shatterene, netuším, co máš na mysli, ale taky nevím, proč to píšeš na imperko...

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 29/04/2010 :  15:08:54  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
To bylo jen krmeni pro Isaca, je to samozrejme nesmysl

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 29/04/2010 :  16:41:44  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Stirius: baví, nakonec je vidět, že jsem měl pravdu, Gorfa to všechno tak otrávilo, že už ani nehraje

zatímco já s Drakenem jsme na jedný velký vlně, tak moc jsem nehrál pěknejch pár mesíců, je vidět, že nám písky svědčí :]


Shatteren: no vidíš, a zatím si nakrmil uplně někoho jinýho
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 30/04/2010 :  11:17:06  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

Stirius: baví, nakonec je vidět, že jsem měl pravdu, Gorfa to všechno tak otrávilo, že už ani nehraje

zatímco já s Drakenem jsme na jedný velký vlně, tak moc jsem nehrál pěknejch pár mesíců, je vidět, že nám písky svědčí :]


Shatteren: no vidíš, a zatím si nakrmil uplně někoho jinýho

Zase placas nesmysly Isacu :). Z DF nejsem ani tak znechucenej a uz vubec ne z boiians. Proste ted mam malo casu a bavi me jiny veci.

Kdyz uz mam svou neaktivitu svadet na DF tak bych to svedl na situaci jaka na EU serveru je. Servery mrtvy, siege sou eventy pro celej server kde je to zerg proti zergu za pricmrdavani dalsiho zergu ze treti strany.

Proc skutecne neloguju je to ze se blizi leto. Vecer jdu na kolo a pak si zarizuju ruzny veci (dovolena apod.). Zbejva cas na dve tri mapy v Battlefieldu a na DF nemam naladu ani cas.

S boiians to nema vubec nic spolecnyho. Za tech par mesicu co sem byl u boiians jsem zabil vic mobu, vydelal vic penez a zahral vic pvp a siegu nez za celou dobu od releasu...

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 16/11/2010 :  17:55:47  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
Update !


Doomer odvedl obrovskej kus práce a už je možný spawny přidávat / upravovat přímo na mapě ! :] Po potvrzení vaši úpravy od editora dostane automaticky body na váš účet. Co víc si přát ...

Edited by - Isac on 16/11/2010 18:18:24
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 16/11/2010 :  23:29:22  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
uz se to hromadi...
Go to Top of Page

Sheepa
Starting Member

38 Posts

Posted - 17/11/2010 :  03:40:44  Show Profile  Visit Sheepa's Homepage Send Sheepa a Private Message  Reply with Quote
Nemožné, že by konečně mapa začala být zase aktuální?

Darkfall - Sheepa Stark

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 17/11/2010 :  22:22:59  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sheepa

Nemožné, že by konečně mapa začala být zase aktuální?



No jak znám komunitu Darkfallu, tak je to stále stejně nemožný jako předtim ;]
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000