Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 The Lord of the Rings Online
 LOTR Online - General
 LOTRO BUDE ZADARMO
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

Socialka
Starting Member

20 Posts

Posted - 16/09/2010 :  08:41:00  Show Profile Send Socialka a Private Message  Reply with Quote
Díky. Zajímalo by mně,kam až ta cena půjde..... Díval jsem se a teď stojí Lotro 122,-Kč a Morie 98,-Kč :-)
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 21/09/2010 :  15:44:01  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Tak welcome back week stale trva a mne pomalu zacina zajimat jestli se nam behem techto tydnu odecita gametime... Pac ja si zrovna na zacatku prvniho weeku aktivoval LOTRO tzn + 30 dni free..
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 21/09/2010 :  22:10:01  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
to vis ze ti to cas pocita :-)

soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Meddy
Moderator

5759 Posts

Posted - 22/09/2010 :  10:29:38  Show Profile  Send Meddy an ICQ Message Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

Tak welcome back week stale trva a mne pomalu zacina zajimat jestli se nam behem techto tydnu odecita gametime... Pac ja si zrovna na zacatku prvniho weeku aktivoval LOTRO tzn + 30 dni free..

Hajzlové vy jste mi dali dvě "zdarma" najednou! A já chci mít dvě "zdarma" seřazená za sebou "zdarmazdarma"!

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

honzicek1982
Starting Member

30 Posts

Posted - 04/10/2010 :  17:47:13  Show Profile Send honzicek1982 a Private Message  Reply with Quote
Už se ví odkdy to má bejt zdarma?
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 05/10/2010 :  06:18:03  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
kdo vi :-)

TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
ukoncene predplatne:

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4353 Posts

Posted - 10/10/2010 :  15:32:58  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Hmm, zacina to bejt dobrej Kocourkov :)

Dneska jsem po delsi dobe zkusil lognout a chce to po mne reaktivnuti subscription (pravdepodobne za prachy, nevim, neklikal jsem na to). Informace veskere zadne (v account managementu a v lancheru vubec nic, na strankach jsem nic nenasel, ale ty jsou tak zmatene, ze to tam klidne nekde byt muze).

WTF? :)
Go to Top of Page

samopal241
Starting Member

21 Posts

Posted - 11/10/2010 :  18:13:41  Show Profile  Send samopal241 an ICQ Message Send samopal241 a Private Message  Reply with Quote
mno vsak Wb week byl jenom tyden tedka je to zase v "normalu"

LotRo Laurelin(EN-RP)Giladren GRD elf(female) Lvl 60 The 111 Guild http://www.lotro-craft.com/artisan-2204-giladren-historian-en.html /

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4353 Posts

Posted - 11/10/2010 :  18:21:12  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by samopal241

mno vsak Wb week byl jenom tyden tedka je to zase v "normalu"

Myslis ten welcomeback week, o nemz se ti, pro nez byl urcen, nemeli jak dozvedet, stejne jako se nedozvedeli nic o tom, ze by mel koncit?

Vylozene profesionalni pristup, zvlast kdyz tak lamacky nezvladaji uvest do provozu featuru, ktera je v USA uz davno live.
Go to Top of Page

tonybal
Starting Member

26 Posts

Posted - 11/10/2010 :  19:14:09  Show Profile Send tonybal a Private Message  Reply with Quote
CM by rádo už mělo F2P ale brání ji v tom Turbine. Protože se hádají o peníze s poplatku. Jak to vyřeší tak do týdne to máme v Evropě.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 12/10/2010 :  07:40:16  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman
Vylozene profesionalni pristup, zvlast kdyz tak lamacky nezvladaji uvest do provozu featuru, ktera je v USA uz davno live.

Jakou?
Go to Top of Page

Gleria
Average Member

1046 Posts

Posted - 12/10/2010 :  09:56:52  Show Profile  Send Gleria an ICQ Message Send Gleria a Private Message  Reply with Quote
quote:
..... Informace veskere zadne (v account managementu a v lancheru vubec nic, na strankach jsem nic nenasel, ale ty jsou tak zmatene, ze to tam klidne nekde byt muze). .....

informace:

http://community.codemasters.com/forum/lotro-free-play-discussion-1330/425915-updated-08-10-10-lord-rings-online-european-free-play-launch-delayed.html
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

5759 Posts

Posted - 12/10/2010 :  10:16:15  Show Profile  Send Meddy an ICQ Message Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Nj jenze ty ses obtezoval podivat se na forum a venoval jsi tomu hledani 3 minuty casu. To se ti to pak vytahuje

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4353 Posts

Posted - 12/10/2010 :  10:49:37  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gleria

quote:
..... Informace veskere zadne (v account managementu a v lancheru vubec nic, na strankach jsem nic nenasel, ale ty jsou tak zmatene, ze to tam klidne nekde byt muze). .....

informace:

http://community.codemasters.com/forum/lotro-free-play-discussion-1330/425915-updated-08-10-10-lord-rings-online-european-free-play-launch-delayed.html

Jo, na to jsem se po znacnem usili taky nakonec dogooglil. Dat link do launcheru je prace na 1 minutu, ktera vsem nasranym potencialnim zakaznikum usetri dohromady stovky hodin hledani, takze proc se tim vubec obtezovat, ze? :)
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 12/10/2010 :  17:53:49  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Rahmane já nevím co to tu plácáš. Pustil jsem Operu, zadal do Googlu "lotro f2p europe delay" a vyběhlo mi desítky odkazů.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 18/10/2010 :  13:18:05  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
tak co myslite? dockame se nekdy ? :-)

TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
ukoncene predplatne:

Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 20/10/2010 :  00:59:20  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
nejlepší je se na nějaké F2P vysrat a nesledovat to. Ono to pak nějak přijde samo. A když ne, jsou tu jiné hry.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 20/10/2010 :  07:23:47  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Olusriel: a jaky? Ja se nad tim prave v jednom clanku zamyslel a moc tech moznosti v dnesni dobe neni :-)

TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
ukoncene predplatne:

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 21/10/2010 :  11:18:46  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Mno jsem zvědavej jestli se s tím freečkem nestane varianta jako u DDO Codies to uplně zrušej v EU a bude transfer na US.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 21/10/2010 :  16:55:38  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
To by bylo nejlepší, co nás může potkat.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 21/10/2010 :  19:29:17  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
http://community.codemasters.com/forum/lotro-free-play-discussion-1330/438280-response-community.html
konečně si rozdělili prase, takže update bude..

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“

Edited by - Olusriel on 21/10/2010 19:29:43
Go to Top of Page

tonybal
Starting Member

26 Posts

Posted - 21/10/2010 :  19:54:58  Show Profile Send tonybal a Private Message  Reply with Quote
Tak je to tu 25.10.2010 nastartují F2P.
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 21/10/2010 :  19:57:03  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tonybal

Tak je to tu 25.10.2010 nastartují F2P.

To fakt ne. Špatně čteš. 25. začne "beta".
http://www.lotro-europe.com/freetoplay/previewevent
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 21/10/2010 :  21:18:54  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Jde vám vytvořit acc?

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 22/10/2010 :  07:52:47  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

To by bylo nejlepší, co nás může potkat.

no pochybuju, ze by to prevedli 1:1 a prijit o lifetime acc by me asi i nastvalo

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,25 seconds. on eygor Snitz Forums 2000