Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 The Lord of the Rings Online
 LOTR Online - General
 Nejde se mi lognout
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Ahold
Starting Member

12 Posts

Posted - 18/06/2010 :  22:43:46  Show Profile  Send Ahold an ICQ Message Send Ahold a Private Message  Reply with Quote
Dobrý den, omlouvám se, že Vás tu vyrušuji takhle v pátek pozdě večer. Dneska jsem si řekl že bych zkusil slavného Pána Prstenu, tak jsem se zaregistroval a přímo přes codemaster jsem si koupil hru a 30 dní hraní zdarma. K mému udivu se mi po stáhnutí/nainstalování a opatchování nejde přihlásit do hry. Píše mi to špatný login a nebo heslo. Přitom se stejnými udaji se mi de přihlásit do manageru, kde vydím koupenou hru a i do kdy mi platí.
Dělám něco špatně, nebo chvíli trvá než mě zaregistrují ve hře?

Jěště jednou se omlouvám a předem děkuji za rady.

Jo a zapoměl jsem napsat, že mi na email došla zpráva, že mi byl zařízen herní učet a at si užiji hrání.

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 18/06/2010 :  22:47:53  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Nemáš špatnou verzi klienta? Myslim tim US/EU.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Ahold
Starting Member

12 Posts

Posted - 18/06/2010 :  22:52:00  Show Profile  Send Ahold an ICQ Message Send Ahold a Private Message  Reply with Quote
Nooo, tak to nevím. Jde to nějak zjistit? Ted se koukám do toho manager učtu a už tam nikde nevidím kolonku stáhnout. Zkusím to smazat a stáhnout znovu. Díky za tip.
Go to Top of Page

Ahold
Starting Member

12 Posts

Posted - 18/06/2010 :  22:54:31  Show Profile  Send Ahold an ICQ Message Send Ahold a Private Message  Reply with Quote
Omlouvám se, nenašel jsem tlačítko edit. Odkud se dá stáhnout ta EU verze?
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 18/06/2010 :  23:07:47  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Doufam ze nereknu blbost - klient je porad stejny, jen se lisi to co muzes ve hre delat, tak si myslim, ze kdyz stahnes free clienta a zalogujes se, tak ti to normalne pobezi:

http://www.lotro-europe.com/free-trial.php

EDIT: tlacitko deit = 3. ikonka odleva ;)

STS Chvojkovice-Brod

Edited by - Meddy on 18/06/2010 23:08:55
Go to Top of Page

Ahold
Starting Member

12 Posts

Posted - 18/06/2010 :  23:10:12  Show Profile  Send Ahold an ICQ Message Send Ahold a Private Message  Reply with Quote
Díky, moc.
Už jsem ale stáhl toto:Lord_Of_The_Rings_Online_Mirkwood_Installer_ENGB. Tak To by mělo být už ok, ne? :)
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 19/06/2010 :  00:19:44  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ahold

Díky, moc.
Už jsem ale stáhl toto:Lord_Of_The_Rings_Online_Mirkwood_Installer_ENGB. Tak To by mělo být už ok, ne? :)



Jo, mělo.
Go to Top of Page

Ahold
Starting Member

12 Posts

Posted - 19/06/2010 :  11:38:45  Show Profile  Send Ahold an ICQ Message Send Ahold a Private Message  Reply with Quote
Už to jedeeeeeee, na jakém serveru je nejvíce CZ komunita? :)
Go to Top of Page

Ahold
Starting Member

12 Posts

Posted - 19/06/2010 :  12:01:58  Show Profile  Send Ahold an ICQ Message Send Ahold a Private Message  Reply with Quote
Tak je tu další problém. Po vytvoření postavičky a kliknutí Enter to middle earth se mi objeví loadingová obrazovka a jak vstoupím do hry tak se mi sám od sebe PC restartuje. Udělalo mi to 3x po sobě a nikdy předtím mi to nedělalo - u žádné jiné hry.

Intel Quad 2,4g
2gb rám
GTX 260

Čili s HW by problém být snad neměl. Napadá mě asi problém s chlazením, ale hrávám (dle mého) i náročnější hry a nikdy nic.
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 19/06/2010 :  12:15:09  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
jaky mas operak? zkus vypnout aero. A vubec prenastavit vsechno v desktopu na max. performance.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Ahold
Starting Member

12 Posts

Posted - 19/06/2010 :  12:32:15  Show Profile  Send Ahold an ICQ Message Send Ahold a Private Message  Reply with Quote
mám W7. Rámky jsem sehnal další 2gb, tak už tam mám 4. +jsem pročistil všechny chladiče v bedně od prachu a k pc jsem dal klimu. Tak snad to pomůže. jdu to zkusit :)
Go to Top of Page

Ahold
Starting Member

12 Posts

Posted - 19/06/2010 :  12:46:22  Show Profile  Send Ahold an ICQ Message Send Ahold a Private Message  Reply with Quote
Tak ted už se mi to načte, v pohodě, vemu si ten 1. quest odejít z pošty a tam mi to při načítání opět resetne pc. Už jsem fakt bezradnej :(
Go to Top of Page

Octopuss
rumový kanál

orly

2749 Posts

Posted - 19/06/2010 :  14:26:21  Show Profile Send Octopuss a Private Message  Reply with Quote
Asi se ti něco přehřívá, nebo je prostě nějakej hw konflikt. To takhle na dálku nevymyslíme.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 19/06/2010 :  15:43:03  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Jestli mas ve hre zaskrtnuty EAX tak odskrtni.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/06/2010 :  16:52:33  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
V nastaveni zvuku si nastav softwarove zpracovani, misto hardwaroveho.
Go to Top of Page

Ahold
Starting Member

12 Posts

Posted - 19/06/2010 :  20:50:52  Show Profile  Send Ahold an ICQ Message Send Ahold a Private Message  Reply with Quote
Děkuji za rady, ale bohužel nic nepomohlo :( Přehříváním to nebude. Ted sem zkoušel stát nějakou dobu na té poště, nebo co to je. Vše šlo plynule, bez trhání jen tak sem si tam běhal. Ale jakmile chcu vylézt ven tak shut down. Jak bude chut tak to zkusím přeinstalovat, jinak už mám sto chutí ten učet někomu darovat.
Go to Top of Page

Sneckie
Moderator

Minstrel icon

3557 Posts

Posted - 19/06/2010 :  21:19:29  Show Profile  Send Sneckie an ICQ Message Send Sneckie a Private Message  Reply with Quote
Odkud jsi toho clienta stahoval? Byli pri instalaci nejake problemy? Doporucuji stahnout jeste jednou nekde jinde a cele preinstalovat.

The Lord of the Rings Online
Third Marshal Sneckie

Dwarf minstrel
Officer of Sid eb Yside kinship
[EN-RP] Laurelin

Edited by - Sneckie on 19/06/2010 21:24:32
Go to Top of Page

Ahold
Starting Member

12 Posts

Posted - 19/06/2010 :  21:37:13  Show Profile  Send Ahold an ICQ Message Send Ahold a Private Message  Reply with Quote
Stahoval jsem ho přímo na jejisch stránkach. Ne, nebyl problém při stahování ani při instalaci.
Go to Top of Page

Trimanius
Moderator

6302 Posts

Posted - 19/06/2010 :  22:07:59  Show Profile  Send Trimanius an ICQ Message Send Trimanius a Private Message  Reply with Quote
Rozhodně to nevzdávej, Lotro stojí za trošku "boje". S každou onlinovkou občas někdo zápasí a holt jsi to teď koupil ty, haluz Každopádně nejprve zkoušej nastavení ve hře, to je nejrychlejší odezva. Nejprve si pohraj se zvukem (paradoxně nejčastější problém, který se tak prvně ani netváří), klidně všechno mutni a zkus hrát, nastav si třeba onboard zvukovku, pak podobně s grafitkou - povypínej efekty, různé leasování, jakékoliv i sebenevinnější blbosti. Když očešeš zvuk a zkusíš hru, pak totéž s grafikou (může to být úplná banalita, pamatuji si souboj mé zvukovky se SFTW/HRDW nastavením) a jak něco půjde dobře, hned víš, na jakou oblast a nastavení se zaměřit. Taktéž nejnovější ovladače nemusí být ty nejlepší a nejkompaktibilnější se hrou. Případně se i podívat na support fora Lotra - pokud je to problém kompaktibility tvého PC jen s Lotrem, určitě to už kdysi i někdo jiný postoval a řešil. Držím palce a doufám, že to tady společnými silami vyřešíme ...

Human Guardian Markethia - leader kinshipu SeY (The Lord of the Rings Online na serveru Laurelin)

Edited by - Trimanius on 19/06/2010 22:09:34
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 20/06/2010 :  12:07:07  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Zkusit google na vyhledání problému a řešení a nebo když nic nebude fungovat, format disku.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Ahold
Starting Member

12 Posts

Posted - 20/06/2010 :  14:21:48  Show Profile  Send Ahold an ICQ Message Send Ahold a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem googlil a nejsem sám, většinou pomohlo vypnout zvuk. To mi nepomohlo. Ani snížení grafiky na minimum s nejmenším rozlišením. Zapl jsem si i zobrazení modré smrti a záhadou je, že se neobjevila. Tak mám podezření že to nezvládá zdroj. Zkusím odpojit nějaké nepotřebné větráky a mechaniky a zkusím repete.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 20/06/2010 :  18:16:31  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No ta GTX 260 je pěknej žrout, kolik W máš zdroj ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Ahold
Starting Member

12 Posts

Posted - 20/06/2010 :  18:27:59  Show Profile  Send Ahold an ICQ Message Send Ahold a Private Message  Reply with Quote
500 myslím :)
Ted jsem se dostal dom, tak tam jdu připojit 88Gts co mám ve skříni
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 20/06/2010 :  18:55:11  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tak to je málo.. já mám Corsair 550W a to mám stařičkou 8800 GTX... A s 500W to právě taky někdy padalo, ale to byl Eurocase.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

samopal241
Starting Member

21 Posts

Posted - 20/06/2010 :  21:18:13  Show Profile  Send samopal241 an ICQ Message Send samopal241 a Private Message  Reply with Quote
No já myslím že kvalitní 500 na 250ku musi stacit ...
a k teé 8800 kámos ma q6600, 8800gts a 4*ddr2 a jede v pohode na 400 watt fortronu ...

LotRo Laurelin(EN-RP)Giladren GRD elf(female) Lvl 60 The 111 Guild http://www.lotro-craft.com/artisan-2204-giladren-historian-en.html /


Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000