Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 EQ2 bude zadarmo
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

James
New Member

205 Posts

Posted - 24/08/2010 :  22:03:52  Show Profile  Visit James's Homepage  Send James an ICQ Message Send James a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by James
Ještě se zeptám trochu blbě, když jsem dřív hrál přes klasickou subscr. a platil přes Ebanku pomocí služby, kterou následně zrušili, neexistuje nyní něco jako Paysec pro placení onlinovek? Kdyby někdo mohl lehké info PMkem, budu rád. Vůbec se v tom nyní neorientuji, tak 4 roky jsem nehrál :)
Myslis paysec jako virtualni kreditku?
Rada bank ted chysta, nebo uz ma "virtualni" kreditku kde si muzes nastavovat limity online v jejich elektronickym bankovnictvi.


Jojo myslel jsem něco jako virtuální kreditku, kterou naplním určitým obnosem a budu schopen platit přes net přímo. Podobně jako Paysec například na letenky/jízdenky. Obávám se, že moje studentské konto u GE Money toto umět nebude. Ještě to prozkoumám, díky za reakci.

EQ2x - Volsak, testovací Inkvizitor
UO, AC, EQ, AO ... bejvávalo
EQ - Elder Volsakova Volsanda - Beastlady 360+AA's The Exodus
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

528 Posts

Posted - 25/08/2010 :  09:02:25  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Milan

Tak momentálně Wizard, Millanius, lvl20. A jsem hodně spokojený. Zážitek jako když jsem hrál Vanguard. Rozlehlý svět, skvělá grafika, i přes free verzi se mi zdá, že mám spoustu možností co dělat. Škoda, že se tam nedá stavět barák jako ve VG.
Apropo, jak se dá pořídit kůn? Kolik tak stojí? U stable mastera jsem viděl ceny třeba 10 platin a podobně.


Hochu ty vůbec netušíš, do čeho jsi se pustil. Neboj však brzo poznáš, co je SOE zač, když jsi to zjevně hraním VG nepochopil.
Už se těším na tvoje rakce za pár týdnů.Ty máš nějaký trauma z dětství? Trpíš potřebou prezentovat svoje hloupý kecy při každý příležitosti, a navíc se neustále opakovat jako malý dítě? Že nemáš rád EQ2 už tady všichni vědí, psal jsi to už asi 50x a furt to nestačí, pokaždý cejtíš opětovnou potřebu vyblejt se tu znovu, to mi hlava nebere. Zkus aspoň pochopit, že EQ2 nikdy nebyla, neni a nebude PvP hra, vždycky byla primárně PvE založená, a co se PvE obsahu týče, patřila ke špičce. Taky mam k SOE spoustu výhrad, ale to co tu poslední dobou předvádíš ty, to už neni ani vtipný, spíš jenom ubohý.Aby ti nepraskla žilka na čele mamrde. Mě je nějaké PVP uprdele, myslel jsem něco jiného, však na to přijde časem sám. Opláchni si přirození vlažnou vodou, to prej pomáhá
Odliv lidí ze hry je především na PVE serverech a proč asi ? Kvůli PVP ? EQ2 je moje nejoblíbenější MMORPG, jenomže tohle už není EQ2,ale parodie na WoW.Jako vždycky jsi opět nezklamal, používáním vulgárních výrazů jen potvrzuješ svou nízkou inteligenci, tvůj neskrývaný pozitivní vztah k pánským přirozením zde na Imperiu bude dozajista jen odrazem tvé skryté homosexuality Co se žilek na čele týče, já jsem v pohodě, to u tebe to spíš vypadá že zbrunátníš a dostáváš se do infarktózních stavů kdykoli, když vidíš nějaký příspěvek s tématem EQ2

EDIT: to že jsi zeditoval oslovení "mamrde" na "nerváku" úroveň tvého příspěvku nikterak nezvyšuje, spíš naopakAle jdi ty můj šmudlo. Vzrušuju tě ? Chtěl bys pořádnýho chlapáka co ?
Mamrda jsem nepoužil, protože na průměrné pičáre, jako jsi TY, jej nepoužívam a nervák, bylo výstižnější.Moje IQ nechť posoudí docenti a jiní centi, kteří mě na VŠ měli v pařátech. Můj vztah k mému přirození je vskutku pozitivní, jen si už nepovídáme, půjčuji ho na tohle mojí drahé polovičce. Když dostanu chuť si s čůrem popovídat, stačí tady na imperku, vždy se nějaký ozve. Pokud chceš surfovat na mé vlně, ty uličníku, můžeme Můžeme přejít od přirození k zadečkům, co ty zajdo nadrženej..... EQ RULEÉEEEEEEEEEEEEEEZZase hodně dobrý, přidej si to do svý sbírky k ostatním genitálním příspěvkům. Mimochodem, to jak se tu oháníš studiem VŠ od tebe nevidim poprvé, trochu mi to připomíná paní Ing. Kačenovou, ta měla dokonce 2 vysoký
...to je ode mě k tvojí postavičce asi tak všechno, na týhle úrovni můžeš mluvit se svou drahou polovičkou, i když ta asi ví co jsi zač, tak raději vede konverzaci s tvým přirozenímJá tě fakt žeru. Tohle bude legendary rare post. Dokonce jsi přitáhl i svoje alty do debatky. Sice lehce dementní rekce,ale já si vážím každé. Já se ničím neoháním, VŠ už má dneska každé jelito, takže to brilatního ducha neznačí.EQ2 a její fanboys, to je vkutku neutuchající studnice mouder. Tolik píčovin na jednom místě od takového malého počtu lidí, to je opravdu možné jen tady. Až budu dělat další diplomku, oslovím Vás kamarádi, to bude matroš.
Jo mám se zeptat (mladá mě nedá pokoj), zda jsi fakt teplej a nebo to jenom hraješ. Já tipoval, že jsi buznička, mladá říká, že jsi jenom pičus, tak teď fakt nevím


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 25/08/2010 :  11:51:54  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK ... Tolik píčovin na jednom místě od takového malého počtu lidí, to je opravdu možné jen tady. ...Teď jsi uhodil hřebík na hlavičku :)
Jen nevím, proč o sobě mluvíš jako o malém počtu lidí.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 25/08/2010 :  12:01:26  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Paysec? Nemá to být paypal? Papírové kreditky pro platbu pro internet teď má již každá banka. Přinejhorším si zřid bezplatný účet u Mbank (rada z doslechu).
Tak ten mount je asi zatím nedostupný. Lvl 22 a na solo to leze kurevsky pomalu. :-). Jinak reklamy tam je dost. Lidi si za reálné peníze již nakoupili mounty, koberce, takže vidím co bych si za moje dolárky taky mohl pořídít. :-)
k tomu OT: Pokud člověk chce diskutovat na foru, které nepodporuje "ignore", tak by se měl sám naučit ignorovat některé lidi tady a nereagovat na každou blbost.
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 25/08/2010 :  12:42:20  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

...k tomu OT: Pokud člověk chce diskutovat na foru, které nepodporuje "ignore", tak by se měl sám naučit ignorovat některé lidi tady a nereagovat na každou blbost.


Za ten OT se všem přítomným omlouvám, bohužel jsem se nechal zbytečně vyprudit a trochu se to zvrtlo

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 25/08/2010 :  13:17:13  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
jen tak ze srandy, jak jsi se jmenoval na Runny TDK?
kdyz sme spolu kdysi hrali...

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 25/08/2010 :  14:22:57  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by TDK ... Tolik píčovin na jednom místě od takového malého počtu lidí, to je opravdu možné jen tady. ...Teď jsi uhodil hřebík na hlavičku :)
Jen nevím, proč o sobě mluvíš jako o malém počtu lidí.To si taky uhodil hrebik na hlavicku. Vypada to, ze sam sebe povazuje minimalne za tri lidi;)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

528 Posts

Posted - 25/08/2010 :  14:24:22  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

jen tak ze srandy, jak jsi se jmenoval na Runny TDK?
kdyz sme spolu kdysi hrali...Duče Jinak pro kámoše Velkej Vezír,ale to už je dávno

Nějaký chary měl brácha,ale ten si s toho jen dělal prdel a brzo šel hrát zase ...se to tady bojím skoro napsat co.

Jinak pokud by tě zajímala moje rodina na PVP, můj kill steak a pod. můžu posloužit screny,pokud je vyhrabu, vytahoval jsem se s tím dost často na US fórech a dráždil místní chlapce. Jenomže s těma není taková prdel, jako s českým uko-ješitou. Tomu stačí opravdu velice málo
Můžeme to tady parádně rozjet. Takovej počet hlupců a arogantích sebestředných jelit nikde nenajdeš, v tom byl EQ2 opravdu unikát, a mě vždy potěší vydráždit tyhle hrdiny do ruda
Pak to večer čtu na VT a parádně se bavíme. Některý mám i vyzálohovaný za ty léta. Nezapomenutelný je jeden popis takového geroje z raidu, jak byl u toho, když ten velkej drsnej šmejd(pixel) padnul. Řvali jsme smíchy.Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 25/08/2010 :  14:27:38  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
tak se nestyd a nahod

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

528 Posts

Posted - 25/08/2010 :  19:30:40  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Tak bohužel s EQ2 jsem smáznul i screny, což mě mrzí. Ještě zkusím oživit záložní hadr a podívat se tam. Našel jsem jen pár screnů mého altíka pro zábavu Wanesy, která sice nedosahovala takových výsledků,ale na lvl 14 předvedla kill streak 214 (pro ostatní, to znamená, že zabila 214 lidí v řadě a neumřela) na low lvl.Tohle byl u mě opravdu velice průměrný výsledek, dávám to jen pro ilustraci, zkusím dohledat rangera, to byla jiná jízda

Jinak za zmínku stojí,že se na US fórech vedli dlouhé diskuze ohledně toho, zda jsem měl při hře zapnutý monitor a nebo se jednalo o takzvaný blind kill,preferovaný u hard core PVP hráčů. Mohu s určitostí říci,že na posledních 100 zabitých lidí jsem si pustil při hře zvuk.

Jinak pro hráče ostatních her, v EQ2 targety nestáli a nikdo se dobrovolně kupodivu nechtěl nechat zabít, takže každý kill byl zaslouženýOriginally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 25/08/2010 19:34:38
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 25/08/2010 :  20:05:47  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Můžeme to tady parádně rozjet. Takovej počet hlupců a arogantích sebestředných jelit nikde nenajdeš, v tom byl EQ2 opravdu unikát, a mě vždy potěší vydráždit tyhle hrdiny do ruda


Jsi zbytecne skromny. Poslednich par tydnu se s tebou skoro nikdo nebavi o eq2 ale o tvych dusevnich vadach.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

528 Posts

Posted - 25/08/2010 :  20:58:45  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by TDK
Můžeme to tady parádně rozjet. Takovej počet hlupců a arogantích sebestředných jelit nikde nenajdeš, v tom byl EQ2 opravdu unikát, a mě vždy potěší vydráždit tyhle hrdiny do ruda


Jsi zbytecne skromny. Poslednich par tydnu se s tebou skoro nikdo nebavi o eq2 ale o tvych dusevnich vadach.Koukam samej doktor lidských důší a Kája Mařík No to věřím, že v tomhle se vyznáš, protože jsi to mohl dlouho dobu ve tvém herním kolektivu studovat. To byla pleáda exotů a exotíků. Tam snad bylo všechno.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 25/08/2010 :  21:33:01  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Koukam samej doktor lidských důší a Kája Mařík No to věřím, že v tomhle se vyznáš, protože jsi to mohl dlouho dobu ve tvém herním kolektivu studovat. To byla pleáda exotů a exotíků. Tam snad bylo všechno.


Jen laska a pratelstvi

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 25/08/2010 :  22:04:23  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
To byla pleáda exotů a exotíků. Tam snad bylo všechno.


Co je to ta pleáda, nevíte někdo? Možná to bude nějaká nemoc která postihuje mochomůrky

Nějak se to tu zvrhlo, byl bych pro to, abychom se na to už všichni vysrali a ponechali tenhle topic jeho původnímu účelu

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 25/08/2010 22:06:06
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

528 Posts

Posted - 25/08/2010 :  22:09:36  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by TDK
To byla pleáda exotů a exotíků. Tam snad bylo všechno.


Co je to ta pleáda, nevíte někdo? Možná to bude nějaká nemoc která postihuje mochomůrky

Nějak se to tu zvrhlo, byl bych pro to, abychom se na to už všichni vysrali a ponechali tenhle topic jeho původnímu účeluJenomže kdo sem pak bude chodit ? Nikdo ! léta tady bylo mrtvo, než jsem byl požádán, abych to tady oživil.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 25/08/2010 :  22:54:23  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK
Jenomže kdo sem pak bude chodit ? Nikdo ! léta tady bylo mrtvo, než jsem byl požádán, abych to tady oživil.


Bracha? Deda? Neba to tvoje mlada? Prasek si si vzal?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 26/08/2010 :  07:49:19  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

Tak bohužel s EQ2 jsem smáznul i screny, což mě mrzí. Ještě zkusím oživit záložní hadr a podívat se tam. Našel jsem jen pár screnů mého altíka pro zábavu Wanesy, která sice nedosahovala takových výsledků,ale na lvl 14 předvedla kill streak 214 (pro ostatní, to znamená, že zabila 214 lidí v řadě a neumřela) na low lvl.Tohle byl u mě opravdu velice průměrný výsledek, dávám to jen pro ilustraci, zkusím dohledat rangera, to byla jiná jízda

Jinak za zmínku stojí,že se na US fórech vedli dlouhé diskuze ohledně toho, zda jsem měl při hře zapnutý monitor a nebo se jednalo o takzvaný blind kill,preferovaný u hard core PVP hráčů. Mohu s určitostí říci,že na posledních 100 zabitých lidí jsem si pustil při hře zvuk.

Jinak pro hráče ostatních her, v EQ2 targety nestáli a nikdo se dobrovolně kupodivu nechtěl nechat zabít, takže každý kill byl zaslouženýJojo tak je to jak jsem si myslel, fakt je to pan bozsky (ono se staci podivata na alty), co od nas z MdK na RE odesel protoze sme na neho byli zli, protoze za nim gu lieder co 10 lvl neprisel a nerekl, hele tady mas rare na armor a spelly a penize na kone, te prece musime podporovat :) v CL pak taky figuroval v nejakym pruseru, kdy se vyhazovali lidi z gu, no proste super :)
pak bylo ohlaseno pvp v eq2 a pul roku predtim byl desnej expert a kazdymu tvrdil, jak to bude fungovat, ikdyz se o tom nevedelo zatim nic a co vim, tak par lidi si te pamatuje i z Nagafenu z druhe strany a radsi no comment :)
ikdyz pardon, on to byl asi pan bratr nebo jina ta osoba blizka zijici v tve hlave :)
to je asi tak vse, amen :)

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

528 Posts

Posted - 26/08/2010 :  09:54:14  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Tak to napíšeme jak to bylo doopravdy ne ? Tobě se trošku pletou hrušky z jablkama.
Začal jsem testovat hru na PVE, kde jsem nějakou low postavičku a čekal na PVP server. S tebou jsem se nikdy nebavil a nějaké MDK, či jiné CZ uskupení mě bylo opravdu volné a cz hráče jsem nevyhledával. Brácha možná v nějaké takové guildě byl, ale jemu to bylo jedno už v té době hrál něco jiného. Pak jsem rovnou začal hrát na PVP serveru Darathar tuším. Brácha tam spoluzakládal guildu a pak mi nechal účet a odešel. Časem se guilda spojila s Purity a dařilo se nám náramně. Po čase začalo na EU serveru PVP upadat a kamarád nám hodil lano, prej pojďtě k nám na Nagafen, máme pohodovou guildu. No to byla fakt pohoda. V době kdy já hrál PVP už opravdu nějaký ten pátek, jsme si udělali partu lidí s tím, že si to tedy užijeme pěkně od začátku. Bohužel to byla čistě PVE guilda a názorově jsme se značně rozcházeli. Moji kamarádi byli odejiti, ale mě bylo nabídnuto, že můžu zůstat, protože má m progres. Když jsem zjistil, že někteří „charakterní“ kamarádi mají svoje postavy na opačné straně a chodí lovit svoje vlastní lidi z guildy(když např. na VT zjistí, že jsou někde sami a dělají quest, přelogují na svoje záporáky a jdou ho zabít), jsem se slušně rozloučil a popřál hodně štěstí a odešel.
V té době jsme díky opravdu dobrým pvp výsledkům dostali lano od velké top pvp guildy Drakkarim, kde jsem to dotáhl až na důstojníka, jako většina našich kamarádů a guilda nás max. podporovala. Byli to opravdu zlaté časy a rád na to vzpomínám. Moje cz kamarády z pohodové guildy jsem občas potkal ve městě hodiny postávat na mole a nebo cestou na Raid, jinak jsem o nich nic nevěděl.
Pár z nich hrálo slušně PVP a o ostatní jsem se nezajímal, jako i o nějakou další cz komunitu, které jsem se obloukem vyhejbal, úplně mě stačilo číst masáže na jejich fórech. Možná pár chudáku a herních nul štvalo, že jsme se bez cz komunity obešli a měli jsem úspěch, holt šlo to i bez nich. Pak jsem sledoval jak většina cz komunity končí v hádkách a jen se bavil. Kdyby posledním patchem nezničili pvp, jsem tam dodnes. Teď už hraji něco jiného a opět v mezinárodní legii a stále s tou starou partou z EQ2. Zase valíme pvp a bavíme se nad problémy a breky cz hráčů, egomachrů a odborníků na všechno, kterých je tu dost. Píšu to jak to bylo, mě je fakt jedno co si o mě kdo myslí a nemám důvod si vymýšlet báje a pohádky na rozdíl o jiných, kteří sice ve hře nic nedokázali, ale zato na fórech jsou mega borci. Tímto chci poděkovat Mgr.Procházkové, že mě do té AJ dokopala a nejsem ve hrách odkázán na vedení českých švejků a jejich úžasných guild.
Já vím, že se tohle většině eq2odborníků asi moc nehodí a radši by si četli, jak jsem byl bez nich na dně a pod, ale opravdu jsem vděčný tomu, že jsem nemusel hrát v žádné cz legii a velice rychle jsem poznal co jsou tyhle lidi zač. Díky tomu jsem si hru užil a zjistil, že jinde to jde jinak a lidi si můžou pomáhat i bez rozdílu lvl, nemusí si každý hrát jen na svém písečku a herní podpora je pro všechny a ne jen pro určitou partu vyvolených. Samozřejmě jsou i vyjímky a neházím všechny do jednoho pytle.
Slušný hráči se ale většinou bojí oponovat těmhle herním hlupákům, já jim říkám „malá žába s velkou hubou“. Zamnou byli a jsou výsledky a tyhle tlučhubové dokážou akorát mlátit slámu na fórech a tím to taky končí. Já nemám problém těmhle hlupákům říct co si o nich myslím i když jim to působí zřejmě duševní kolaps. Já se při to náramně bavím. Mohl jsem si tady rejpnout daleko,daleko víc, ale i tohle bude dárek k pěknému flame. Tak jelita jsem Váš, tak do toho ukažte se.

//Edit: Jinak za vše hovoří to, že když nás v AOC napadli lidi s Purity, tak mě jediného nezabili, protože jsem použil stejný nick z EQ2 a jejich leader mě napsal PM zda jsem to já a okamžitě mě hodil lano k nim do guildy s tím,že by chtěl semnou a s mojí partou hrát pvp i v AOC. Holt tohle českej honza těžko rozdejchává že
Ale abych to zas tak nehaněl, moje žena dlouho raidovala s MKD a byla celke spokojená.
Jinak já nejsem žádná herní hvězda, ale hru jsem si fakt užil a díky mezinárodnám guildám poznal i fajn lidi. Legrace byla, když jsme hráli celej večer PVP s jednou spřátelenou US guildou a po dvou hodinách jsme zjistily, že půlka lidí od nich v naší partě jsou češi, kteří utekli z RL na US server


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 26/08/2010 10:48:38
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 26/08/2010 :  11:15:18  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
Myslim že tady se každej může podívat jak to je doopravdy, TDK je zřejmě opravdu chronický krmič a lhář

http://everquest2.com/Nagafen/Wanessa/

....stačí se podívat na přehled charů v záložce "alts", jen se divím proč v těch imba guildách už není a proč si zakládal českou miniguildu ve které sám figuruje asi 4 krát

http://soundcloud.com/unvorsum

Edited by - Murdy on 26/08/2010 11:19:28
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 26/08/2010 :  11:45:53  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy
.... a proč si zakládal českou miniguildu ve které sám figuruje asi 4 krátTo není on ... to je jeho brácha, děda, žena atd. :D
Prostě imba guilda ve které nejsou žádní češi ;-)
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 26/08/2010 :  12:33:03  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

Tak to napíšeme jak to bylo doopravdy ne ? Tobě se trošku pletou hrušky z jablkama.
Začal jsem testovat hru na PVE, kde jsem nějakou low postavičku a čekal na PVP server. S tebou jsem se nikdy nebavil a nějaké MDK, či jiné CZ uskupení mě bylo opravdu volné a cz hráče jsem nevyhledával. .....chlapce tobe se to nejak plete a nebo v tech bratrech a podobnejch mas fakt bordel :)
cituji: "Vychazel jsem s tebou vzdycky dobre a castokrat jsi me poradil a pomohl..."
takze jedinej kdo tady v tom ma bordel jsi ty, protoze nejlepe tvrdis pokazdy neco jinyho co se ti hodi do kramu
ale jediny plus mas za to zes tentokrat nechal prirozeni doma a netahal je na forum :)

edit: jeste bys nam mohl napsat nick tve zeny kdyz raidovala s MdK, treba si ji budeme pamatovat

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye

Edited by - Kaz on 26/08/2010 12:41:54
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

528 Posts

Posted - 26/08/2010 :  12:50:03  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

Myslim že tady se každej může podívat jak to je doopravdy, TDK je zřejmě opravdu chronický krmič a lhář

http://everquest2.com/Nagafen/Wanessa/

....stačí se podívat na přehled charů v záložce "alts", jen se divím proč v těch imba guildách už není a proč si zakládal českou miniguildu ve které sám figuruje asi 4 krátLol tak tohle mě dostalo. Ano měl jsem svojí mini guildu, kde byl leader Smrt a byla to guilda pro alty a hlavně na craft. Byl tam dokonce i synátor jedeno z místních,ale o tom se tady nebudu rozepisovat, takže to může povrdit. Jinak Drakkarim, Crusarders a moje rodná poslední US o 500 acc jsou minulostí, protože ty lidi s tím skončili a odešli jinam. Schválně jsem nezakryl jméno Wanessy na screnu, protže jsem čekal nějaký zábavný flame, to je fakt prdel


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 26/08/2010 :  12:53:32  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz


edit: jeste bys nam mohl napsat nick tve zeny kdyz raidovala s MdK, treba si ji budeme pamatovatve 13ti zadnou zenu mit nemuze

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

528 Posts

Posted - 26/08/2010 :  12:57:54  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

quote:
Originally posted by TDK

Tak to napíšeme jak to bylo doopravdy ne ? Tobě se trošku pletou hrušky z jablkama.
Začal jsem testovat hru na PVE, kde jsem nějakou low postavičku a čekal na PVP server. S tebou jsem se nikdy nebavil a nějaké MDK, či jiné CZ uskupení mě bylo opravdu volné a cz hráče jsem nevyhledával. .....chlapce tobe se to nejak plete a nebo v tech bratrech a podobnejch mas fakt bordel :)
cituji: "Vychazel jsem s tebou vzdycky dobre a castokrat jsi me poradil a pomohl..."
takze jedinej kdo tady v tom ma bordel jsi ty, protoze nejlepe tvrdis pokazdy neco jinyho co se ti hodi do kramu
ale jediny plus mas za to zes tentokrat nechal prirozeni doma a netahal je na forum :)

edit: jeste bys nam mohl napsat nick tve zeny kdyz raidovala s MdK, treba si ji budeme pamatovatJmenovala se Zubejda. Mrkni na net.
Jinak já nemá důvod proč něco překrucovat, já se hrou bavil,užil si skvělé pvp a dělat tady geroje ? Proč ? K čemu ? Mě je názor nějakého Murdyho, Kaze a ostatních úplně ukradený a tady se jen bavím.
Že vy nemáte úspěch na PVP no a co ? Zase máte dvoje červený trenky z raidu, který já nikdy neměl Hoši mě je cz komunitka uzadnice, nic nekroutím, je mi to prostě jedno a tento zábavný topic mě jen a jen baví. Vy oba dobře víte jak to bylo, jak se lidi kolem Vás chovali,ale mě je to uzadečku...naprosto jedno Já o nic nepřišel, kamarády mám dodnes a díky EQ dodnes hraji s úžasnou partou lidí, kteří si dovedou nesobecky pomáhat. Tebe to trole rozčiluje ? Proč ? Kdyby o něco šlo tak prosím, Já se tady hezkým dělat nemusím, právě naopak, jsem zlej zloun grrrrrAjedééém další flaméééééééééééééééééééé potřebuju matroš na večer


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 26/08/2010 13:04:06
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 26/08/2010 :  13:07:41  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Kaz

quote:
Originally posted by TDK

Tak to napíšeme jak to bylo doopravdy ne ? Tobě se trošku pletou hrušky z jablkama.
Začal jsem testovat hru na PVE, kde jsem nějakou low postavičku a čekal na PVP server. S tebou jsem se nikdy nebavil a nějaké MDK, či jiné CZ uskupení mě bylo opravdu volné a cz hráče jsem nevyhledával. .....chlapce tobe se to nejak plete a nebo v tech bratrech a podobnejch mas fakt bordel :)
cituji: "Vychazel jsem s tebou vzdycky dobre a castokrat jsi me poradil a pomohl..."
takze jedinej kdo tady v tom ma bordel jsi ty, protoze nejlepe tvrdis pokazdy neco jinyho co se ti hodi do kramu
ale jediny plus mas za to zes tentokrat nechal prirozeni doma a netahal je na forum :)

edit: jeste bys nam mohl napsat nick tve zeny kdyz raidovala s MdK, treba si ji budeme pamatovatJmenovala se Zubejda. Mrkni na net.
Jinak já nemá důvod proč něco překrucovat, já se hrou bavil,užil si skvělé pvp a dělat tady geroje ? Proč ? K čemu ? Mě je názor nějakého Murdyho, Kaze a ostatních úplně ukradený a tady se jen bavím.
Že vy nemáte úspěch na PVP no a co ? Zase máte dvoje červený trenky z raidu, který já nikdy neměl Hoši mě je cz komunitka uzadnice, nic nekroutím, je mi to prostě jedno a tento zábavný topic mě jen a jen baví. Vy oba dobře víte jak to bylo, jak se lidi kolem Vás chovali,ale mě je to uzadečku...naprosto jedno Já o nic nepřišel, kamarády mám dodnes a díky EQ dodnes hraji s úžasnou partou lidí, kteří si dovedou nesobecky pomáhat. Tebe to trole rozčiluje ? Proč ? Kdyby o něco šlo tak prosím, Já se tady hezkým dělat nemusím, právě naopak, jsem zlej zlounnastesti si te dost lidi z tvyho pusobeni pamatuje, takze te nebude brat vazne a ty velky kecy o super gilde a rulovani v pvp, to jsou taky jen tvoje slova a kdo vi jak to bylo ve skutecnosti...
tomuhle foru neprinasis vubec nic rozumnyho, a akorat ze sebe delas vola, ale kdyz on te Deadly navedl ze se tu pobavis, ze? :)

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,39 seconds. on eygor Snitz Forums 2000