Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Rift: Planes of Telara
 RIFT - General
 Rift: Planes of Telara - CZ/SK komunita (guildy)
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/02/2011 :  13:14:01  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ja nevim proc nekdo nezalozi guildu "Kokoti" je to jednoduchy snadno se to pamatuje a vejdou se do toho jak cesi tak slovaci

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 15/02/2011 :  13:32:37  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
na takovou guildu se ti kazdej z vysoka... Pokud tam neni cz nebo sk tak to neni in!

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/02/2011 :  13:41:11  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Koskoticzi?

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/02/2011 :  13:56:01  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Koskoticzi?

no to spis SKokotiCZ ale podle me by se pro tenhle nazev mohla povolit vyjimka a zkratky vynechat .. precijen je to dost vystizny i bez ni ..

nehlede na to ze CZ si davaji do jmen a nazvu hlavne polaci ..

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 15/02/2011 :  14:36:48  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

nehlede na to ze CZ si davaji do jmen a nazvu hlavne polaci ..



on je rozdil mezi tim davat si za jmeno ...CZ a mit ve jmene ...cz... zvlast pokud nekdo pochazi ze zeme ve ktere neznaji hacky...

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/02/2011 :  14:56:26  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Eagle

nehlede na to ze CZ si davaji do jmen a nazvu hlavne polaci ..



on je rozdil mezi tim davat si za jmeno ...CZ a mit ve jmene ...cz... zvlast pokud nekdo pochazi ze zeme ve ktere neznaji hacky...

v motivaci ten rozdil je .. ale kolikrat to vypada stejne :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 18/02/2011 :  16:13:45  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Haha, tohle je vazne epickej thread. Offic DF forum hadr :D.

Rift sice nehraju a ani to neplanuju, ale tuhle sekci budu urcite sledovat :D.

Btw, clan internal server error jde na jakej server teda?

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs

Edited by - Mandorallen on 18/02/2011 16:14:22
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 18/02/2011 :  16:24:40  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Haha, tohle je vazne epickej thread. Offic DF forum hadr :D.

Rift sice nehraju a ani to neplanuju, ale tuhle sekci budu urcite sledovat :D.

Btw, clan internal server error jde na jakej server teda?


Blightweald se to jmenuje tusim..ja jakozto stary magicar bych to po vzoru "Blightning" pocestil na "Blitky" :))

www.boiians.cz

Edited by - Dynty on 18/02/2011 16:26:00
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 20/02/2011 :  08:26:14  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
They are adding more customization to characters and you will be able to do some after character is created
The server names will not all be the same at launch
Max guild numbers are 1500-2000 lol
Experience rate in betas is the same as launch (he stated they got tons of endgame content to support people getting max level fast)
Sounds like they plan on adding an auto group system.

Bunch of other question

http://forums.riftgame.com/showthread.php?62509-Intresting-Interview&p=974470&viewfull=1

takže je otázka jak se vlastně servery budou jmenovat ...
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 20/02/2011 :  11:59:11  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Mno, jsem rad, ze vetsina nejde na RPPvP server.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

MikoLee
Starting Member

54

59 Posts

Posted - 23/02/2011 :  13:43:12  Show Profile  Visit MikoLee's Homepage Send MikoLee a Private Message  Reply with Quote
Už některá Cz/Sk guilda (PvP, PvE) zvolila server pro Head Start?

Guild Wars - EvE Online - Vanguard: Saga of Heroes - The Lord of the Rings Online - Age of Conan: Hyborian Adventures - Warhammer Online : Age of Reckoning - Aion: The Tower of Eternity - Rift: Planes of Telara
Go to Top of Page

Deimnia
Moderator

1624 Posts

Posted - 23/02/2011 :  14:01:49  Show Profile  Send Deimnia an ICQ Message Send Deimnia a Private Message  Reply with Quote
Na nasem foru je tucnym od Kuzmicze napsano:"Guardiani-Whitefall"

Deim Son - Člověk kterého milujete nenávidět. :)
Go to Top of Page

MikoLee
Starting Member

54

59 Posts

Posted - 23/02/2011 :  14:17:17  Show Profile  Visit MikoLee's Homepage Send MikoLee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimnia

Na nasem foru je tucnym od Kuzmicze napsano:"Guardiani-Whitefall"



Jelikoz jsem s Kuzmicem od rana na ICQ (a pokud ctes Vase forum, vidis tam i moje prispevky) tak to vim, ale v seznamu guild zadny update (u ostatnich) neni, proto se ptam.

Guild Wars - EvE Online - Vanguard: Saga of Heroes - The Lord of the Rings Online - Age of Conan: Hyborian Adventures - Warhammer Online : Age of Reckoning - Aion: The Tower of Eternity - Rift: Planes of Telara

Edited by - MikoLee on 23/02/2011 14:17:53
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 24/02/2011 :  08:19:32  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MikoLee

quote:
Originally posted by Deimnia

Na nasem foru je tucnym od Kuzmicze napsano:"Guardiani-Whitefall"



Jelikoz jsem s Kuzmicem od rana na ICQ (a pokud ctes Vase forum, vidis tam i moje prispevky) tak to vim, ale v seznamu guild zadny update (u ostatnich) neni, proto se ptam.



protože je Kuzmič po ránu línej jako prase tak jsem update zde na foru udělal já :)


Noe

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 24/02/2011 :  08:22:33  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by MikoLee

quote:
Originally posted by Deimnia

Na nasem foru je tucnym od Kuzmicze napsano:"Guardiani-Whitefall"



Jelikoz jsem s Kuzmicem od rana na ICQ (a pokud ctes Vase forum, vidis tam i moje prispevky) tak to vim, ale v seznamu guild zadny update (u ostatnich) neni, proto se ptam.



protože je Kuzmič po ránu línej jako prase tak jsem update zde na foru udělal já :)



asi si dela fora ve spanku aby to moh rozjet :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 08/03/2011 :  12:36:02  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
CZ/SK guilda na serveru Imperium. Moc čechů tam zatím není, je tam převážně skandinávská komunita, ale populace je velká a žádná čekací doba na připojení

recruting open - guardians - invite - Ossiris cca 18h+ všední den
případně se ozvat na chatu,jsou už i jiní s právy.:)

Edited by - Ossiris on 09/03/2011 11:54:54
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 08/03/2011 :  14:28:05  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
No ja ti teda neviem, vcera som to chcel skusit a bola queue.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 08/03/2011 :  16:46:10  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
Tak to ti nevím, to se mi nestalo ještě ani jednou a v žádnou dobu. Ale jednou jim nějak lagoval server tak jestli jsi to nezkoušel zrovna v tu chvíli:)
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 28/03/2011 :  13:00:29  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
Jak jste na tom s guild levelem ?
Boiians lvl5 ,asi v polovine...jelikoz jsme se na tejden zasekli s "overcome bosses in Foul Cascade and Kings Breach 0/25"tak nejlespi asi nebudeme? :)
jsou tam nejake vypecenjsi questy pozdeji,nebo se toci kolecko: bossove v dungu - vyhrane warfronty - zabiti mobi z riftu/invazi - zavreni riftu ?

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 28/03/2011 :  13:08:13  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
imho se ty questy furt tocej (niceho zvlastniho, zajimavyho sem si nevsiml). My sme tusim lvl 7 (ruku do vohne za to nedam)

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive

Edited by - Dorlas on 28/03/2011 13:08:36
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 28/03/2011 :  15:52:34  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Hlavně jsou zabugované a dost na hovno udělané. Nevím, že takovou ptákovinu už dávno neopravili.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 28/03/2011 :  17:45:33  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

imho se ty questy furt tocej (niceho zvlastniho, zajimavyho sem si nevsiml). My sme tusim lvl 7 (ruku do vohne za to nedam)


to jste museli poradne zapracovat,to gz..jaky to dava questy na tom 7mym? uz sou to expert dungy atd? a kolik je za ne expu?

www.boiians.cz
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 28/03/2011 :  20:42:07  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
sme level 5 5221/5886
a mame vratit overcome bosses in Foul Cascade and Kings Breach:)

Tak uz odevzdano a 6

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 28/03/2011 21:15:56
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 28/03/2011 :  22:01:12  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
ja to rikal ze za to ruku do vohne nedam 6 nebi 7 to je burt hehe

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 29/03/2011 :  11:12:18  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
on je tam jakejsi "hardcap" 3 weekly guild questy,tak mysim ze na tom nikdo o moc lip nez tech 6-7 bejt nemuze

Osobne si myslim ze to brzo zmeni,protoze to neni dobre nastaveny,zda se mi ze to dava quest podle levelu guildy,ale melo by to davat podle levelu cloveka kterej to bere..pulka lidi ma 50tky a dava to questy do 35tkovech instanci,a nejde to udelat rychle kvuli tomu weekly capu.
nevite jetsli to pocita napr "fould cascade" i z expert dungu?

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 29/03/2011 :  12:19:06  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty


nevite jetsli to pocita napr "fould cascade" i z expert dungu?



pocita

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Lepratulka
Moderator

66 Posts

Posted - 30/04/2011 :  11:19:07  Show Profile Send Lepratulka a Private Message  Reply with Quote
Česká Legie Server - Steamspike PVE

Jen pro info, aktulani pocet lidi se nam dostal uz na 100+ lidi.

Ta Culikata :)))
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 01/05/2011 :  02:39:13  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jen ty raidy trošku váznou.. 50tky jsou liní a musí se skládat s Boiians.
Go to Top of Page

Deriaidos
Starting Member

3 Posts

Posted - 12/05/2011 :  19:53:18  Show Profile Send Deriaidos a Private Message  Reply with Quote
Na PVP serveru Imperium za Guardiany jsme zalozili Guildu " Legie " a kdo by měl zájem tak ať napíše na nick Deriaidos, Pigioto, Piksla

Edited by - Deriaidos on 13/05/2011 18:43:56
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 13/05/2011 :  11:29:56  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deriaidos

Na PVP serveru Imperium jsme zalozili Guildu " Legie " a kdo by měl zájem tak ať napíše na nick Deriaidos, Pigioto, Piksla




Nabídka která tlačenici nevyvolá :o)
Go to Top of Page

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 13/05/2011 :  14:55:48  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Deriaidos

Na PVP serveru Imperium jsme zalozili Guildu " Legie " a kdo by měl zájem tak ať napíše na nick Deriaidos, Pigioto, Piksla




Nabídka která tlačenici nevyvolá :o)



No to asi ne no, když vemu v potaz kolik je na serveru CZ/SK hráčů. Já jsem na serveru od začátku, zakládal jsem tam guildu kterou mám teď na lvl 6. V guildě jsem sám jelikož jsem už přestal nějakým způsobem shanět lidi a ty co tam byli přestali hrát a nebo hrájou jen občas a ještě špatně:) Tyhle 3 v tom topicu byli u mne asi 1 den:) nebyl jsem ve hře 1 den a už leavli a založili novou, pro mne nepochopitelny když se na nějakým serveru každý snaží vytvořit nějakou komunitu ale místo aby se drželo pohromadě tak každý bude mit guildu o 5 lidech:)) prostě Češi:))
Go to Top of Page

mablung
Starting Member

25 Posts

Posted - 17/05/2011 :  15:10:46  Show Profile Send mablung a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ossiris

quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Deriaidos

Na PVP serveru Imperium jsme zalozili Guildu " Legie " a kdo by měl zájem tak ať napíše na nick Deriaidos, Pigioto, Piksla




Nabídka která tlačenici nevyvolá :o)



No to asi ne no, když vemu v potaz kolik je na serveru CZ/SK hráčů. Já jsem na serveru od začátku, zakládal jsem tam guildu kterou mám teď na lvl 6. V guildě jsem sám jelikož jsem už přestal nějakým způsobem shanět lidi a ty co tam byli přestali hrát a nebo hrájou jen občas a ještě špatně:) Tyhle 3 v tom topicu byli u mne asi 1 den:) nebyl jsem ve hře 1 den a už leavli a založili novou, pro mne nepochopitelny když se na nějakým serveru každý snaží vytvořit nějakou komunitu ale místo aby se drželo pohromadě tak každý bude mit guildu o 5 lidech:)) prostě Češi:))


Nechápu idioty kteří neustále nadávají na Čechy. Vážně, nasráno v hlavě.
Prostě máš guildu k ničemu tak ti leavnuli. Co je na tom tak těžkého k pochopení?
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 17/05/2011 :  15:52:45  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
oni odesli a zalozili vlastni gildu .. to je normalni .. kdyz nemas co nabidnout tak necekej ze ti urvou ruce :) co se zamyslet a jit za nima? to se ti nechce? chces sefovat? to chtej vsichni ale pak neni komu .. musis mit tem lidem co dat .. at uz si pod tim predstavis cokoli .. jinak za tebou nepujdou a budou se vsichni placat klidne sami

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 17/05/2011 :  18:27:43  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
Ossiris , pokud chceš držet držet českou komunitu, tak si snaď nebudeš udržovat minipidi guildu a přidáš se k němu většímu ne ? Na Imperiu je to konkretně Bohemia, na nikoho jiného co by stál za zmínku jsem zatím nenarazil.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 18/05/2011 :  10:40:03  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Ještě Česká Legie. Vyjde to na stejno a navíc stejně raidují s Boiians.
Go to Top of Page

Dolf
Starting Member

41 Posts

Posted - 18/05/2011 :  13:56:26  Show Profile Send Dolf a Private Message  Reply with Quote
Azkaban řeč je o serveru Imperium :D. Ale koukám, že i ty huntíš posty :D.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 18/05/2011 :  14:02:57  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dolf

Azkaban řeč je o serveru Imperium :D. Ale koukám, že i ty huntíš posty :D.



Omg sorry, já si to furt pletu s Boiians. A nehuntím.. mě se stejně už barvičky u nicku nemění :(
Go to Top of Page

MikoLee
Starting Member

54

59 Posts

Posted - 18/05/2011 :  14:09:17  Show Profile  Visit MikoLee's Homepage Send MikoLee a Private Message  Reply with Quote
TRION pracuje na moznosti transferu postav (nic konkretniho, ani termin spusteni sluzby neoznamili). Mozna by stalo za to dotahnout Cz/Sk hrace na 1 PvP a 1 PvE server.

http://www.riftjunkies.com/2011/05/17/character-transfers-are-in-the-works/

Guild Wars - EvE Online - Vanguard: Saga of Heroes - The Lord of the Rings Online - Age of Conan: Hyborian Adventures - Warhammer Online : Age of Reckoning - Aion: The Tower of Eternity - Rift: Planes of Telara
Go to Top of Page

Wado
Starting Member

4 Posts

Posted - 18/05/2011 :  16:07:38  Show Profile Send Wado a Private Message  Reply with Quote
Ahojte,

guilda Club-Bangers,
server: Maidenfalls PvP,
strana: Guardians,

hladame hracov do nasich radov, ktori maju zaujem o seriozne hranie v guilde( spolahlivost, dobra atmosfera). Nemame ambicie byt najvacsia guilda na serveri, ale chceme mat pevne jadro hracov, ktori su schopni hravat PvP, dungy a raidy a ine eventy. Terajsi pocet clenov je 7, Slovaci, do buducna sa nebranime naboru aj anglicky hovoriacich hracov :)

Kontakt: Darkface, Wado, Rov

Edited by - Wado on 18/05/2011 16:09:33
Go to Top of Page

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 19/05/2011 :  11:56:40  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mablung

quote:
Originally posted by Ossiris

quote:
Originally posted by Azkaban

quote:
Originally posted by Deriaidos

Na PVP serveru Imperium jsme zalozili Guildu " Legie " a kdo by měl zájem tak ať napíše na nick Deriaidos, Pigioto, Piksla




Nabídka která tlačenici nevyvolá :o)




No to asi ne no, když vemu v potaz kolik je na serveru CZ/SK hráčů. Já jsem na serveru od začátku, zakládal jsem tam guildu kterou mám teď na lvl 6. V guildě jsem sám jelikož jsem už přestal nějakým způsobem shanět lidi a ty co tam byli přestali hrát a nebo hrájou jen občas a ještě špatně:) Tyhle 3 v tom topicu byli u mne asi 1 den:) nebyl jsem ve hře 1 den a už leavli a založili novou, pro mne nepochopitelny když se na nějakým serveru každý snaží vytvořit nějakou komunitu ale místo aby se drželo pohromadě tak každý bude mit guildu o 5 lidech:)) prostě Češi:))


Nechápu idioty kteří neustále nadávají na Čechy. Vážně, nasráno v hlavě.
Prostě máš guildu k ničemu tak ti leavnuli. Co je na tom tak těžkého k pochopení?



No nevím komu říkáš ´´idiot´´ ale nejspiš jsi to ty jelikož jsi vůbec nepochopil co jsem psal. A ten orel taky ne:) Ale to je fuk. Než se budete do někoho navážet jak tady nebo v životě tak by jste si měli nejdříve pozorně přečíst a nebo vyslechnout co se říká a případně si nechat potvrdit že jste to mysleli stejně.

Btw: Dolfe ja hraju za guardiany a Bohemia jsou defianti.

Edited by - Ossiris on 19/05/2011 12:03:52
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 19/05/2011 :  14:03:57  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Aspon ze ty Slovaci jsou normalni. Club-bangers je nazev, co ma vtip a naboj, tam bych se klidne pridal. Tech ceskych radoby nacionalistu je tolik, az se obcas divim, kde se to bere.

CZ Ceska legie CZ zve vsechny ceske bojovniky na ceske tazeni nehostinnou zemi plnou necesky mluvicich necechu. Udelejme cesky poradek!

MMOs failed.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 19/05/2011 :  16:26:06  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Aspon ze ty Slovaci jsou normalni. Club-bangers je nazev, co ma vtip a naboj, tam bych se klidne pridal. Tech ceskych radoby nacionalistu je tolik, az se obcas divim, kde se to bere.

CZ Ceska legie CZ zve vsechny ceske bojovniky na ceske tazeni nehostinnou zemi plnou necesky mluvicich necechu. Udelejme cesky poradek!



Však od toho to je. Češi většinou v mezinárodních guildách dodržují pravidla a hrajou,ale jak se sejde víc než dva CZ pohormadě, už začínají dělat fórum, vymejšlet tuny pravidel, kádrovat lidi, rozdělovat funkce atd. Ve stavu tak 20+ už s CZ mentalita projeví na plné pecky a začne obligátní rozdělení giuldy, spam na fórech atd. A plány na dobití světa jsou opět v pérdeli, v lepším případě je CZ guilda plná raidlidiček, které nikdy nikdo ve hře pořádně neviděl, protože jejich největší sexuální zážitek je dát ten drsnej script na raidu.Když si vyraidují top equip, většinou to balí a jdou o hru dále.
Jo rusáci to je jiná

EDIT// Jinak v Riftu je snad jediná schopnější Multa I..., ty potkávám na PVP a jsou aktivní i jinde, tak ať jim to vydrží, o jiné nějaké zvučnejší CZ nevím, neviděl jsem neumím a nechci !


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 19/05/2011 16:30:19
Go to Top of Page

Wado
Starting Member

4 Posts

Posted - 20/05/2011 :  11:37:46  Show Profile Send Wado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Aspon ze ty Slovaci jsou normalni. Club-bangers je nazev, co ma vtip a naboj, tam bych se klidne pridal. Tech ceskych radoby nacionalistu je tolik, az se obcas divim, kde se to bere.

CZ Ceska legie CZ zve vsechny ceske bojovniky na ceske tazeni nehostinnou zemi plnou necesky mluvicich necechu. Udelejme cesky poradek!



Kludne sa k nam pridaj :) my budeme radi za kazdeho noveho clena, ci uz je to Slovak, Cech alebo Anglan ;) hlavne, nech panuje dobra atmosfera :)
Go to Top of Page

mablung
Starting Member

25 Posts

Posted - 20/05/2011 :  14:47:58  Show Profile Send mablung a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ossiris

quote:
Originally posted by mablung

quote:
Originally posted by Ossiris
No to asi ne no, když vemu v potaz kolik je na serveru CZ/SK hráčů. Já jsem na serveru od začátku, zakládal jsem tam guildu kterou mám teď na lvl 6. V guildě jsem sám jelikož jsem už přestal nějakým způsobem shanět lidi a ty co tam byli přestali hrát a nebo hrájou jen občas a ještě špatně:) Tyhle 3 v tom topicu byli u mne asi 1 den:) nebyl jsem ve hře 1 den a už leavli a založili novou, pro mne nepochopitelny když se na nějakým serveru každý snaží vytvořit nějakou komunitu ale místo aby se drželo pohromadě tak každý bude mit guildu o 5 lidech:)) prostě Češi:))


Nechápu idioty kteří neustále nadávají na Čechy. Vážně, nasráno v hlavě.
Prostě máš guildu k ničemu tak ti leavnuli. Co je na tom tak těžkého k pochopení?



No nevím komu říkáš ´´idiot´´ ale nejspiš jsi to ty jelikož jsi vůbec nepochopil co jsem psal. A ten orel taky ne:) Ale to je fuk. Než se budete do někoho navážet jak tady nebo v životě tak by jste si měli nejdříve pozorně přečíst a nebo vyslechnout co se říká a případně si nechat potvrdit že jste to mysleli stejně.

Btw: Dolfe ja hraju za guardiany a Bohemia jsou defianti.



Číst umím. Prostě nechápeš proč ti lidé leavnuli guildu a kterou se nestaráš a svádíš to na českou mentalitu. Prostě jako spousta idiotů jsi se připojil k davu nadávajímu na Čechy. Neboj, leavnuli by ti i jiné národnosti.
Obvykle idioti nadávají na Čechy mají přesně ty vlastnosti které připisují všem ostatním.
Když si myslíš že tě dva lidi pochopili špatně, co myslíš, kde bude chyba? A docela i pochybuji že bych tě špatně pochopil
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 20/05/2011 :  15:56:57  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
ten prispevek od TDK byl docela i patecni a vtpinej :)
ja se chci taky hadat o ceskejch guildach:) akorat ze uz vsechno bylo receno

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Ossiris
Starting Member

97 Posts

Posted - 29/07/2011 :  12:30:45  Show Profile Send Ossiris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mablung

quote:
Originally posted by Ossiris

quote:
Originally posted by mablung

quote:
Originally posted by Ossiris
No to asi ne no, když vemu v potaz kolik je na serveru CZ/SK hráčů. Já jsem na serveru od začátku, zakládal jsem tam guildu kterou mám teď na lvl 6. V guildě jsem sám jelikož jsem už přestal nějakým způsobem shanět lidi a ty co tam byli přestali hrát a nebo hrájou jen občas a ještě špatně:) Tyhle 3 v tom topicu byli u mne asi 1 den:) nebyl jsem ve hře 1 den a už leavli a založili novou, pro mne nepochopitelny když se na nějakým serveru každý snaží vytvořit nějakou komunitu ale místo aby se drželo pohromadě tak každý bude mit guildu o 5 lidech:)) prostě Češi:))


Nechápu idioty kteří neustále nadávají na Čechy. Vážně, nasráno v hlavě.
Prostě máš guildu k ničemu tak ti leavnuli. Co je na tom tak těžkého k pochopení?



No nevím komu říkáš ´´idiot´´ ale nejspiš jsi to ty jelikož jsi vůbec nepochopil co jsem psal. A ten orel taky ne:) Ale to je fuk. Než se budete do někoho navážet jak tady nebo v životě tak by jste si měli nejdříve pozorně přečíst a nebo vyslechnout co se říká a případně si nechat potvrdit že jste to mysleli stejně.

Btw: Dolfe ja hraju za guardiany a Bohemia jsou defianti.



Číst umím. Prostě nechápeš proč ti lidé leavnuli guildu a kterou se nestaráš a svádíš to na českou mentalitu. Prostě jako spousta idiotů jsi se připojil k davu nadávajímu na Čechy. Neboj, leavnuli by ti i jiné národnosti.
Obvykle idioti nadávají na Čechy mají přesně ty vlastnosti které připisují všem ostatním.
Když si myslíš že tě dva lidi pochopili špatně, co myslíš, kde bude chyba? A docela i pochybuji že bych tě špatně pochopil



No spíše bych řekl že plácáš blbosti, které nemají s tím co jsem napsal co dělat. A to že je více lidí kteří nechápou na co jsem narážel je věc jiná. Radši si to přečti ještě jednou a neplacej hovadiny. Takovy jaky ty jsou prave ty topstar CZ komunity / podle toho co pises.

Edited by - Ossiris on 29/07/2011 17:43:58
Go to Top of Page

muma
Starting Member

10 Posts

Posted - 08/08/2011 :  08:28:36  Show Profile Send muma a Private Message  Reply with Quote
zdravím, rift jsem hrál hned po launchi a teď bych se rád vrátil, hledám českou komunitu, nejlépe poněkud starší hráče /30+/, existuje nějaký server kde se zdržuje česká komunita? díky
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 08/08/2011 :  09:28:18  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Myslím Česká legie na Blightweald. Nějaké info je u nás na foru (viz podpis).

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/08/2011 :  09:29:09  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

Myslím Česká legie na Blightweald. Nějaké info je u nás na foru (viz podpis).



ale to jsou 25- :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

muma
Starting Member

10 Posts

Posted - 08/08/2011 :  09:55:48  Show Profile Send muma a Private Message  Reply with Quote
ale tak mě je ten věk celkem jedno jen aby to nebyl druhej drakthul
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,42 seconds. on eygor Snitz Forums 2000