Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Hrát 2 accounty ?
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 02/02/2011 :  13:40:41  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote



Hrajete někdo dva accounty ? Myslím tím najednou na jedné/dvou mašinách ?

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/02/2011 :  00:31:07  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jop hrával jsem. Na jednom počítači.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 07/02/2011 :  15:46:12  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
ja hral v nedeli 2 accounty na dvou pc :)

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 09/02/2011 :  06:44:55  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Sice je to občas docela schíza, ale je to větší chalenge. Čim vcětší level, tim víc přibývá kouzel atd a začíná v tom bejt opravdu guláš. Tak na levelu 20 to začne bejt asi mnohme zajímavější. Zatím hraju/testuju kombinace warrior/priest a paladin/priest.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 09/02/2011 :  07:56:53  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
a hrajes aspon kazdou rukou jednoho nebo to stridas?

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 09/02/2011 :  09:12:09  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote

Hraju tanka na main okne a priesta na vedlejsim. Zakladni veci od priesta mam na num1-num9. Používám SW isboxer, který umí mapovat klávesy z jednoho klienta a posílá je do druhého. Ještě me zbývý volné /, *, -, + a potom uvidím kam co budu mapovat.


Tzn. ano, hraju oběma rukama. Není možné se soustředit na jeden char, protože potom se mozek přepne a ztratí povědomí o tom druhém. Je potřeba se to naučit mačkat tak nějak automaticky a koukat na obě okna tak trochu "rozmazaně" najednou, abych to přesně popsal.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 09/02/2011 :  09:42:40  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
To zní zajímavě, ale není jednodušší si udělat multibox a zergovat ?

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 09/02/2011 :  10:26:28  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote
Zergovat myslíš sdílet stejné klávesy mezi dvěma klienty ? Tzn. např. klávesy 1-9 a hraješ třeba za dva mágy s smažíž oběma stejné DD a DOTky ? Isboxer je multibox a okna si můžeš poskládat na monitoru jak chceš. Např. jedno veliké + tři menší v pravé části monitoru pod sebou apod. Záleží na tom kolik hraješ charů. Můžeš mít i dva monitory a dokonce umí posílat key strokes na jinou mašinu.

Edited by - ehivar on 09/02/2011 10:47:35
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 09/02/2011 :  10:41:24  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
V dark age of camelot to valili macro grp. Treba team banshey. Ten mel 7 casteru a 1 healera - valil to asi na 4compech. Vcelku sranda

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

ehivar
Junior Member

530 Posts

Posted - 09/02/2011 :  10:52:40  Show Profile Send ehivar a Private Message  Reply with Quote

Mohl bych hrát dva mágy a bylo by to asi poměrně efektivní, protože bych hodně vecí usmažil dřív, než by to ke mě doběhlo, ale to by mě nebavilo. Isboxer umí na jednu licenci 5 accountů tuším, ale do toho fakt nejdu. :-)

Jinak jsem zjistil, že klasickej warrior je prvních asi 5-6 levelů docela tragickej. Docela blbě se s ním získává rage. Teď na levelu 10-11 už je to mnohem lepší. Má konečně už AOE abilitu a dá se s tím kontrolovat neposlušnej mob, kterému se zachce priesta. Ještě mám druhou dvojci priest + paladin, tak časem uvidím, co se mě hraje líp.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 19/04/2011 :  13:50:01  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Pořád na to wowko nadávám, tak teď musím i pochválit. Mám za sebou parádní zážitek.
Byl jsem se svým druid healerem daily random HC a dostal jsem se do grupy do Vortex pinnacle hnedle za prvního bosse.
Pozdravím slušně a koukám, že krom mě máme v grupě čtyři detknajty.
A co čert nechtěl, všichni se jmenovali stejně.
Byl to teda moc šikovnej člověk, dali jsme to jen s 1 umrtim jednoho detknajta :)) a to já jsem lamil jak hrom, protože jsem byl z toho tak vydivočelej, že jsem ani nevěděl, jak se s druidem správně healuje.
No moc príma zážitek teda.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,08 seconds. on eygor Snitz Forums 2000