Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Rift: Planes of Telara
 RIFT - General
 PvP a RIFT (zakladni info - dotaz)
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 01/03/2011 :  12:28:49  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Predpokladam ze me poslete do prdele ...

Ale vazne jsem linej cist si co je dalsi hra zac a procitat stocky topicu :-)

Takze ve zkratce. Dozvedel jsem se ze je hra podobna WOW.

Jsou tam nejake areny, RvR nebo neco podobneho jako napriklad ve Warhammeru? A tim padem by se jednalo tak nejak o novou zajimavou PvP alternativu k Warhammeru?

Respektive k jake hre by jste prirovnali PvP v riftu?

diky za info


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 01/03/2011 :  12:39:06  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
RvR a Areny ee.

Co se týče open PvP. Tak oproti standardnímu běhání a bití co vidíš: Dá se tam "griefovat" kromě startovních zón do levelu 20 vše od quest giverů po obchodníky. Můžeš u protivníka spavnovat NPCčka který on musí kydlit atd.
Můžeš rozbíjet jeho NPC wardstony (tady nevím k čemu přesně to je:)).

Ale obecně jde jen o znepříjemňování života protistraně:)
Jinak mapa světa je poměrně malá (teď si tipnu tak půlka Kalimdoru). Takže je tam poměrně nahusto.

Reward systém nic převratnýho (favor alias honor) získatelná i ve WF.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 01/03/2011 :  13:10:59  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
jestli pulka kalimdoru tak to se ani nedivim ze je tak hodne serveru:-)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 01/03/2011 :  19:27:03  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Mapa sveta pulka kalimdoru...what..lol. Freemarch je jak Kalimdor, mozna o chlup mensi.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 01/03/2011 :  20:19:45  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Mapa sveta pulka kalimdoru...what..lol. Freemarch je jak Kalimdor, mozna o chlup mensi.


Mozna na mape:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 01/03/2011 :  20:42:13  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
tak jak velke to teda je? :-)

A hlavne kolik je asi tak lidi na jednom serveru? (to se asi nikde najit neda co? jaka je kapacita online hracu)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 01/03/2011 :  22:12:56  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
No tak Silverwood začateční zona za guardiany je velkej jako Elwyn forest a Westfall ve WoWku dohromady, to je dost si myslím.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 01/03/2011 :  22:47:57  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Je to velky hodne, akorat Tojeonde nema zadny odhad.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 01/03/2011 :  23:17:36  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Ve freemarchi je hlavně vypíčeně moc pavouků, zasraný osminohý svině.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 02/03/2011 :  00:13:38  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Nevim podle ceho to merite;) Ale jet ve wowku na pozemnim mountovi odnekud nekam je za trest. Tady se da kolecko silverwood stinefield ores dalsi dve zony zvladnout za 10 minut a to jeste musim davat bacha na to abych nechcipnul.

Nevim esli je bliz kalimdor=silverwood nebo pul kalimdoru=kontinent:p

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 02/03/2011 :  01:44:13  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote


fffuuuuuuu ------- , do čeho jsem se to kurva nalogoval ...
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 05/03/2011 :  15:57:49  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Jak jste na tom s Warfronty? Na PvE serveru Stempike dostavaji guardiani sakra přes hubu. Jak jsou na tom ostatní servery?
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 07/03/2011 :  11:02:15  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
na pvp whitefall je to 50:50...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 07/03/2011 :  12:15:23  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
na pve serveru steampike dostavaj guardiani pres hubu..jo on uz to nekdo psal jo ? tak je to tak :) este ze hraju za g...sakra :)

www.boiians.cz
Go to Top of Page

STIG
Starting Member

11 Posts

Posted - 07/03/2011 :  13:21:47  Show Profile Send STIG a Private Message  Reply with Quote
dynty nerek bych co hraju ja pvp tak je to vyrovnany na vyhry

RIFT: Planes of Telara
Boii Warrior Champion
Go to Top of Page

BeoKiller
Starting Member

10 Posts

Posted - 07/03/2011 :  13:53:23  Show Profile Send BeoKiller a Private Message  Reply with Quote
Popiste sve dojmy z Open PVP, co vsechno lze a co Vam chybi. Warfronts jsou sice zabava, ale opravdoveho PvPera to neuspokoji...
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 07/03/2011 :  14:01:55  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by STIG

dynty nerek bych co hraju ja pvp tak je to vyrovnany na vyhry



Třeba se to liší v 10-19, 20-29 a tak.. v šem to máš 50/50?
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 07/03/2011 :  14:58:26  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
ono je to asi jak kdy,ja si spis delal legraci


Abych tedy blbe neplkal na foru a podaval pouze spolehlive informace hodne bojana ktery to mysli vazne,udelal jsem malou pripadvou studii v den kdy jsem mel dovolenou:

8:00 – 9:00 Tempo je pomale,ve hre je 40% hracu kteri hrali celou noc a dochazi jim kafe a dojizdi pernik a koks. Hry vyrovnane 50:50
9:00 – 9:30 Zacinaji se objevovat prvni skolaci co se hodili marod a prichazeji od doktora. Defianti maji lehce navrch 40:60
9:30 – 10:00 Ti co tahli nocni sichtu,spi. Zaskolaci a marodi ovladli hru. Defianti tezce dominuji 10:90
10:00 – 12:00 Dospeli nepracujici/dovolenkujici uz jsou vzhuru a hraji. Primetime #1 pro guardiany 70:30
12:00 – 18:30 Regurelni skolaci ovladli hru. Nehrat!! 30:70
18:30 – 23:00 Toto je PvE cas. Hraji jen ti co hraji kvuli PvP (defianti),ostatni jsou v dungeonu..za guardiani hrajou ti “Musim vyzkouset to PvP” 20:80
23:00 – 4:00 Primetime #2 pro Guardiany. Skolaci spi. 80:20
4:00 – 8:00 Hra pripomina BotWars 2,kdyz nekomu sebrete fang pred nosem,jeste minutu premejsli proc ho nema,nebo si mysli ze ho ma. Excelujici jedinci jsou na perniku nebo koksu..Nehrat! 50:50

www.boiians.cz

Edited by - Dynty on 07/03/2011 14:59:21
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 07/03/2011 :  15:08:18  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Trošku si to pleteš. Defianti = Dospělí, stejně jako Horda. Guardiani = děti, stejně jako Aliance. :o)

Nebo jak mi chceš vysvětlit, že Rodier hraje za guardiany? :D

Edit: Já už to chápu! Školáky si myslel u nás za Guardiany. :o)Tak to potom jo, to už mi dává smysl.

Edited by - Azkaban on 07/03/2011 15:11:15
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 07/03/2011 :  16:31:47  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Trošku si to pleteš. Defianti = Dospělí, stejně jako Horda.


to mozna platilo pri releasu wowka tohle to,ale uz je to davno presne naopak
ted je IN bejt spatnej chlapik a temer bez vyjimky je tech spatnejch vzdycky vic

www.boiians.cz
Go to Top of Page

STIG
Starting Member

11 Posts

Posted - 08/03/2011 :  13:03:15  Show Profile Send STIG a Private Message  Reply with Quote
rodierovi je prece 47

RIFT: Planes of Telara
Boii Warrior Champion
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 08/03/2011 :  13:11:11  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
jak tam vlastne funguje pvp ? jsou tam nejaky "areny" x proti x lidem ? world pvp nebo je to zalozeny vetsou na zerku u nejakejch hradu atd... ?
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 08/03/2011 :  14:06:35  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
arach: pise se zerg. Zerg od zergling. Sry za grammar nazi vlozku, ale uz jsem to nemohl vydrzet

MMOs failed.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 08/03/2011 :  14:25:48  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Su tam Warfronty (BG), areny som zatial nevidel, world PvP je celkom sranda, ale nejak extra som si ho neuzil - maly lvl a nemam velmi cas hrat.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 08/03/2011 :  14:35:38  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arach

jak tam vlastne funguje pvp ? jsou tam nejaky "areny" x proti x lidem ? world pvp nebo je to zalozeny vetsou na zerku u nejakejch hradu atd... ?


zadny hrady ani nic podobnyho tam neni..muzes svym zpusobem zabrat questhuby a nacpat tam straze svoji strany,dokud to protistrana nedobije zpatky,ale k nicemu to neni,ani jmeno tvoji guildy tam videt nebude.

www.boiians.cz
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 08/03/2011 :  15:21:35  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

arach: pise se zerg. Zerg od zergling. Sry za grammar nazi vlozku, ale uz jsem to nemohl vydrzet



pfff kazdy vi ze ZERG znamena Zealot Elite Righteous Guardians :D


Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/03/2011 :  15:27:40  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

quote:
Originally posted by Arach

jak tam vlastne funguje pvp ? jsou tam nejaky "areny" x proti x lidem ? world pvp nebo je to zalozeny vetsou na zerku u nejakejch hradu atd... ?


zadny hrady ani nic podobnyho tam neni..muzes svym zpusobem zabrat questhuby a nacpat tam straze svoji strany,dokud to protistrana nedobije zpatky,ale k nicemu to neni,ani jmeno tvoji guildy tam videt nebude.



rodierovina

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 08/03/2011 :  16:10:54  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha
rodierovina


zato od tebe to byla pekna a konstruktivni odpoved na otazku,chytraku

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/03/2011 :  16:13:08  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dynty

quote:
Originally posted by Pertha
rodierovina


zato od tebe to byla pekna a konstruktivni odpoved na otazku,chytraku



s rodierovinama nema smysl bojovat, proste je to temer opacne a ano za zabrani ancient stonu cele zony napriklad je dost vyznamna odmena

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 08/03/2011 :  17:28:16  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Aka?

Este som to zatial nevidel, tak sa podel, nech sa mame na co tesit :)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 09/03/2011 :  08:35:52  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
co je BG ? wow slang (je to dobre gramaticky Jaci ?) neovladam :-)
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 09/03/2011 :  08:50:43  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac
fffuuuuuuu ------- , do čeho jsem se to kurva nalogoval ...

No lol. Isacu ty zoufalce do ceho si se to nechal naverbovat? :D

Vcera lognu na TS a tam unk v pve sekci, draken taky kdesi. Videt tam jeste tebe tak spadnu asi pod stul :D.

Mel si jit do fallen earth. Hrajeme to tech s gorthaurem a zatim luxusni zabavicka.

Jo a ve fallen earthu je to bez diskuze. Svet je tam kuuuurevsky velkej :D. Newbie lokace je velka jako cela mapa wowka + vsechny jeho datadisky. Gorthaur si ted koupil za 15USD motorku aby to mohl prejet rychlejc.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 11/03/2011 :  11:06:26  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
Tak možná hošani udělali dobře, že šli na ten PvE server. Pozor následuje můj subjektivní dojem. (to jen, aby se tu hned nezačalo trolovat. Viz ten Australan pár postu nademnou. )
Na PvP server jsem šel s tím, že když totálně vykradli WoW, a na WoW PvP serveru se hraje v pohodě, tak tady to bude to samé.
Můj level mě teď přivedl do Scarlet Gorge (lvl 27-35). Bohužel zon je málo a jak koukám na mapu, tak od tohoto levelu jsou společné. Zároveň design urovní neumožnuje jit někam jinam, jelikož mám vždy Q do určité malé zony a až je splním, dostanu další o kousem vedle. Takže není možnost vyklidit pole a jít expit někam jinam. Podle mého ty zony mohli být oddělené jako ve Wowku. Takhle je to trošku více Hard-core než jsem myslel...
Go to Top of Page

BeoKiller
Starting Member

10 Posts

Posted - 11/03/2011 :  13:03:08  Show Profile Send BeoKiller a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Tak možná hošani udělali dobře, že šli na ten PvE server. Pozor následuje můj subjektivní dojem. (to jen, aby se tu hned nezačalo trolovat. Viz ten Australan pár postu nademnou. )
Na PvP server jsem šel s tím, že když totálně vykradli WoW, a na WoW PvP serveru se hraje v pohodě, tak tady to bude to samé.
Můj level mě teď přivedl do Scarlet Gorge (lvl 27-35). Bohužel zon je málo a jak koukám na mapu, tak od tohoto levelu jsou společné. Zároveň design urovní neumožnuje jit někam jinam, jelikož mám vždy Q do určité malé zony a až je splním, dostanu další o kousem vedle. Takže není možnost vyklidit pole a jít expit někam jinam. Podle mého ty zony mohli být oddělené jako ve Wowku. Takhle je to trošku více Hard-core než jsem myslel...



Jsem take v Scarlet Gorge, naopak ocenuji to, ze jest lokace spolecna. Asi jsi nehral Lineage, tam jsou defacto spolecne vsechny lokace. Neexistuji klasicke frakce, pouze klany a aliance PvP typu (tedy vse tvori hraci).

Muj subjektivni dojem je, ze prave PvP dela MMORPG, PvE je pouze spestreni. Budu tedy doufat at si RIFT uz tolik z toho WoW nebere, ale spise se soustredi na WAR a L2 (RvR, Castle Siege,..)

Take nerad pouzivam termin "vykradli", jelikoz RIFT je vyborna hra prave proto, ze vzala to nejlepsi z ostatnich her. Pokud chces originalitu, tak GuildWars2 ji pravdepodobne prinese.

Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 11/03/2011 :  13:17:24  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
gw2 bude uplne stejna kopie wow jako rift ..

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 11/03/2011 :  13:20:01  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
Doufam ze treba casem spustej ffa server, to by bylo

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 11/03/2011 :  13:20:03  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
No, byl jsem mrknout do té jižní lokace, co je cca kolem 40. levelu a tam jsem si říkal, že jsem rád za pve server. Protože tam je naprosto společné město, kde jsou npc, quest giveři, merchanti apod. A teď si vem, že budete chtít jen odevzdat quest nebo něco prodat apod. Pokud bude některá strana na serveru v převaze, tak ta druhá utře těžce prdel.

Boiians leader
http://www.boiians.cz
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 11/03/2011 :  13:21:07  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

No, byl jsem mrknout do té jižní lokace, co je cca kolem 40. levelu a tam jsem si říkal, že jsem rád za pve server. Protože tam je naprosto společné město, kde jsou npc, quest giveři, merchanti apod. A teď si vem, že budete chtít jen odevzdat quest nebo něco prodat apod. Pokud bude některá strana na serveru v převaze, tak ta druhá utře těžce prdel.



primo v ty jeskyni to maj vypnuty. Nemuzes napadnout druhou stranu, ale vylezes ven a pres drzku dostanes...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

BeoKiller
Starting Member

10 Posts

Posted - 11/03/2011 :  13:32:34  Show Profile Send BeoKiller a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

gw2 bude uplne stejna kopie wow jako rift ..



Sry, ale vse se netoci jen kolem WoWka, podle me je WoW jen jedna z tech mene kvalitnich, sic popularnich MMORPG her. GuildWars2 rozhodne kopie nebude, ani nahodou. To co slibuji posouva MMORPG zas o krok dal.

RIFT je dle meho nazoru povedenou kompilaci vice MMORPG, na prvni pohled WoWka(nechci srovnavat). Podle me je ale meritkem uspesnosti dane hry prave PvP -> totiz prave PvP zustane az prestane bavit PvE. Kdo hral EvE a zil alespon chvilku v "nule"(zero security status), ten to dokaze ocenit. Tedy budu netrpelive ocekavat dalsi vyvoj PvP v RIFTu.
Go to Top of Page

BeoKiller
Starting Member

10 Posts

Posted - 11/03/2011 :  13:39:33  Show Profile Send BeoKiller a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stirius

No, byl jsem mrknout do té jižní lokace, co je cca kolem 40. levelu a tam jsem si říkal, že jsem rád za pve server. Protože tam je naprosto společné město, kde jsou npc, quest giveři, merchanti apod. A teď si vem, že budete chtít jen odevzdat quest nebo něco prodat apod. Pokud bude některá strana na serveru v převaze, tak ta druhá utře těžce prdel.



No prave, to nuti druhou stranu zareagovat a postavit se zlotrilym Defiantum organizovane. Pokud nebude opravdu vyrazna prevaha jedne strany na serveru, bude to spis zabava, ne?
Kdyby bylo na me, opustil bych model dvou frakci a postavil bych hru na modelu, kde mozne konkurencni skupiny vytvari prave hraci.(pr. Lineage2) - coz by prineslo obrovskou variabilitu.

Edited by - BeoKiller on 11/03/2011 13:40:50
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 11/03/2011 :  13:48:45  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeoKiller

No prave, to nuti druhou stranu zareagovat a postavit se zlotrilym Defiantum organizovane. Pokud nebude opravdu vyrazna prevaha jedne strany na serveru, bude to spis zabava, ne?
Kdyby bylo na me, opustil bych model dvou frakci a postavil bych hru na modelu, kde mozne konkurencni skupiny vytvari prave hraci.(pr. Lineage2) - coz by prineslo obrovskou variabilitu.

prsne tak dokud nemuzes mlatit vlastni tak je to o nicem ... at si lidi delaj politiku sami ... proc nemuzu mlatit stejnou rasu .. vzdyt to nema logiku

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Stirius
New Member

Stirius

416 Posts

Posted - 16/03/2011 :  09:16:45  Show Profile  Visit Stirius's Homepage Send Stirius a Private Message  Reply with Quote
Hm, včera jsem jel na 44ce levelu pár front a vypadá to, že Dynty má pravdu. 2 lidi ve skupině psali, že už mají 6 výher v řadě a z jiných front. Já dal 3 za sebou a Defy jsme rozmázli. Asi v půl dvanácté večer už děcka nehrají a vedou Guardiani

Docela prdel, Codex = první v killech (61), 12k expů, přes 1k favor. Škoda, že to tak nejde vždycky. Další codex byl podobný a taky cca 950 favor. S takovou se to pak pěkně nafarmí na lepší itemy...

Boiians leader
http://www.boiians.cz

Edited by - Stirius on 16/03/2011 09:17:04
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 16/03/2011 :  11:03:09  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
me osobne ty warfronty bavej jen v grupe... Aspon 3 lidi, jinak me to prijde jako naprosta ztrata casu... Proste Kvejk arena...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 16/03/2011 :  11:04:45  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já myslím, že se to trošku změnilo, páč na serveru Steampike jsem ted za Wara chodil warfronty a byl zázrak, když jsme to projeli. Kluci v guildě podobný problém.
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 16/03/2011 :  13:05:46  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
je mozne nejak ve hre vzit jiny soul misto toho co mam ? vzal jsem si "omylem" druida a spis bych chtel mit cabalistu. pujde to ? nebo musim rozehrat novou postavu ?


Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 16/03/2011 :  13:10:22  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Ano ide.
Souly idu menit vramci classy, tzn ak si cleric nemozes byt paragon/champion/bard etc.

Najskor vsak musis urobit easy quest, aby sa ti ten soul spristupnil.
Ide to taktiez resetnut u class trainera a souly zmenit (ak ich uz mas odomknute questami).

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 16/03/2011 :  13:12:56  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

Ano ide.
Souly idu menit vramci classy, tzn ak si cleric nemozes byt paragon/champion/bard etc.

Najskor vsak musis urobit easy quest, aby sa ti ten soul spristupnil.
Ide to taktiez resetnut u class trainera a souly zmenit (ak ich uz mas odomknute questami).


prima tak aspon nemusim levelovat od zacatku :) ciste nahodou netusis kde se bere quest na soul cabalisty ?(za guardiany)


Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 16/03/2011 :  13:15:38  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scout

quote:
Originally posted by DarkFace

Ano ide.
Souly idu menit vramci classy, tzn ak si cleric nemozes byt paragon/champion/bard etc.

Najskor vsak musis urobit easy quest, aby sa ti ten soul spristupnil.
Ide to taktiez resetnut u class trainera a souly zmenit (ak ich uz mas odomknute questami).


prima tak aspon nemusim levelovat od zacatku :) ciste nahodou netusis kde se bere quest na soul cabalisty ?(za guardiany)


Vsechny soul questy se berou v sanctumu po levelu 13. Lze vzit vzdy jen jeden naraz.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 16/03/2011 :  13:16:24  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Prvy quest ti da na vyber classu (ty si si vybral druida), dalsi quest akonahle vyjdes zo startovnej lokacie ti da na vyber dalsi soul.
Class trainer je potom kempe, akonahle sa dostanes z prveho mestecka (to je na reset soulov, ak ich uz mas).
Quest na soul dostanes az v Sanctum, co je dost daleko, tak lvl 13 +-.
Mas zavriet rift a potom zabit moba.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 16/03/2011 :  13:42:46  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno
Vsechny soul questy se berou v sanctumu po levelu 13. Lze vzit vzdy jen jeden naraz.
Vsechny se rozhodne neberou v Sanctumu, cast se jich bere v Argent Glade.

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/03/2011 :  13:54:31  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by tojejedno
Vsechny soul questy se berou v sanctumu po levelu 13. Lze vzit vzdy jen jeden naraz.
Vsechny se rozhodne neberou v Sanctumu, cast se jich bere v Argent Glade.



presneji magove to maj i v argent glade, zbytek v sanctumu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,25 seconds. on eygor Snitz Forums 2000