Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Hraje ještě někdo ?
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

GS5
Starting Member

1 Posts

Posted - 15/11/2011 :  15:32:21  Show Profile Send GS5 a Private Message  Reply with Quote
Ahoj, chtěli bychom s partnerkou vyzkoušet EQ2, protože Aion už nás nebere a tak sháním někoho, kdo je v této hře ještě aktivní. Máme v plánu jít na nějaký PVP server (na pure PVE nepůjdem), kde je aspoň nějaká cz komunita. Jinak AJ není problém, takže pokud jsou nějací češi v mezinárodní guildě, rádi se přidáme.

Pokud by se někdo našel, napiště mi please na mail eq2hra@seznam.cz , potřeboval bych pokecat na VT či TS (mám svoje) a zeptat se na pár věcí, než začnem.

Díky a hezký den všem :-)

RED EYE
New Member

458 Posts

Posted - 21/11/2011 :  17:10:56  Show Profile  Send RED EYE an ICQ Message Send RED EYE a Private Message  Reply with Quote
jedinej pvp server kterej stojí za zmínku je Nagafen (americkej pvp) vsechny ostatni jsou pve + battlegroundy
na nagafenu byla nějaká česká komunita ale já myslím že už je většinou mrtvo co ja vím tak poslední zbytky tamnější komunity se přidaly k nějaký mezinárodní euro guildě ale nevim jestli z nich ještě někdo hraje

jinak další češi byly na splitpaw coz je evropskej pve (myslím že poslední zbývající :) tam stačí se připojit na českej kanál (/join cz)
a zeptat se
já už přes půl roku nehraju ale na splitpaw by ještě nějaký češi měly bejt

EQ2 (retired)
Lucya - 90 lvl Fury - Splitpaw
Jiskra - 90 Illusionist - Splitpaw <Validus>
Ezkaton - 90 Shadowknight - Splitpaw
VG:SoH (retired) - Auril - 50lvl Cleric
AoC (retired) Lucya - 80lvl Tempest of Set - Dagon
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,05 seconds. on eygor Snitz Forums 2000