Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars: The Old Republic
 Star Wars: The Old Republic - General
 Star Wars: The Old Republic Deluxe Edition 799Kč
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/12/2011 :  11:08:14  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
http://aukro.cz/star-wars-the-old-republic-deluxe-edition-ea30-i1979120307.html
Myslím, že teď není třeba mít ani Aukro účet.

Anomaly
New Member

132 Posts

Posted - 09/12/2011 :  11:26:20  Show Profile  Send Anomaly an ICQ Message Send Anomaly a Private Message  Reply with Quote
Tak to se mi přesně hodilo, zrovna jsem rozmýšlel, kde zakoupím. Od tohoto člověka jsem už kupoval StarCraft2 a vše proběhlo v nejlepším pořádku.. , mohu tedy jen doporučit.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 09/12/2011 :  12:13:30  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Ja od nej mam tusim LOTRO, takze take doporucuji. I kdyz nevim proc si ty hry kupuje:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 09/12/2011 :  12:26:58  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Ja od nej mam tusim LOTRO, takze take doporucuji. I kdyz nevim proc si ty hry kupuje:)



no vzhledem k tomu, že prodává ještě 158 kopií tak asi dealuje nějaký cizí shop a nemá v tom DPH.

Jinak jsem zrušil xzone a koupil si to u něj taky :)


Noe

Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 09/12/2011 :  12:44:13  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

http://aukro.cz/star-wars-the-old-republic-deluxe-edition-ea30-i1979120307.html
Myslím, že teď není třeba mít ani Aukro účet.

Od nej jsem kupoval uz vic onlinovek, je to takovej nas lokalni dealer a ''kamenny'' eshopy se muzou jit vylizat, uz jen kvuli tem cenam .

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 09/12/2011 :  12:57:12  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Jestli je to ta edice co maji na Originu za 75 E (pripadne za 70E), tak je sikovnej no:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 09/12/2011 :  14:33:25  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No podle popisku je to ta co maji za 50E. Páč tam nevypisuje ty 4 bonus předměty, ale jen to udělátko na změnu barvy.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 09/12/2011 :  14:36:02  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
tak to je pak digital a ne deluxe:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 09/12/2011 :  14:57:34  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 09/12/2011 :  15:19:28  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
No, ta je na Originu za 75E s tema digitalama, nebo je tam standard digital bez digital itemu.

http://store.origin.com/store/eaemea/en_IE/html/pbPage.SWTOR_IE/

Edit: A obrázek tam má ze standardu, tak nějaký zmatení pojmů asi.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje


Edited by - tojejedno on 09/12/2011 15:58:02
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/12/2011 :  17:22:16  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Takže je to opravdu Deluxe verze co se prodává na Aukro?
Go to Top of Page

Iani
New Member

206 Posts

Posted - 09/12/2011 :  21:47:52  Show Profile  Send Iani an ICQ Message Send Iani a Private Message  Reply with Quote
Je to Digital Deluxe

Below is a list of valid Star Wars: The Old Republic codes that have been redeemed under this account.

12.09.2011 Star Wars™: The Old Republic™ Early Game Access: Ready to patch
12.09.2011 Star Wars™: The Old Republic™ Digital Deluxe Edition Pre-Order

-= Major Rivers Durant =- Commando Combat Medic - Red Eclipse EU
Go to Top of Page

solo
New Member

127 Posts

Posted - 10/12/2011 :  11:24:35  Show Profile Send solo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by tojejedno

Ja od nej mam tusim LOTRO, takze take doporucuji. I kdyz nevim proc si ty hry kupuje:)



no vzhledem k tomu, že prodává ještě 158 kopií tak asi dealuje nějaký cizí shop a nemá v tom DPH.

Jinak jsem zrušil xzone a koupil si to u něj taky :)



Plz jak jsi postupoval se swtor uctem? predpokladam ze uz jsi mel redeemnutej kod od xzone na standard edici. Zadal jsi tedy kod co ti dosel od toho prodejce z aukra a jak se ti to na uctu upgradlo/zmenilo? nebo jsi musel zalozit novy ucet? nekde jsem cetl ze na jeden ucet muzes uplatnit jen jeden preorder kod. Dik predem za vysvetleni, mam od xzone uplatnenej preorder kod na standard edici.
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 10/12/2011 :  12:16:06  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solo

quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by tojejedno

Ja od nej mam tusim LOTRO, takze take doporucuji. I kdyz nevim proc si ty hry kupuje:)



no vzhledem k tomu, že prodává ještě 158 kopií tak asi dealuje nějaký cizí shop a nemá v tom DPH.

Jinak jsem zrušil xzone a koupil si to u něj taky :)



Plz jak jsi postupoval se swtor uctem? predpokladam ze uz jsi mel redeemnutej kod od xzone na standard edici. Zadal jsi tedy kod co ti dosel od toho prodejce z aukra a jak se ti to na uctu upgradlo/zmenilo? nebo jsi musel zalozit novy ucet? nekde jsem cetl ze na jeden ucet muzes uplatnit jen jeden preorder kod. Dik predem za vysvetleni, mam od xzone uplatnenej preorder kod na standard edici.

Pri zadavani dalsiho kodu na stejnej ucet se vetsinou objevi zprava: "Messgae Not Found" a je vymalovano . Ono kdyz se to veme pres ten Origin, tak je to takovy lehce zmateny. Nejlepsi asi bude, kdyz jsem dam odkaz na tohle tema z jinyho webu.

http://www.mmo-champion.com/threads/1037160-A-little-help.?p=14522245

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 10/12/2011 :  12:55:16  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solo

quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by tojejedno

Ja od nej mam tusim LOTRO, takze take doporucuji. I kdyz nevim proc si ty hry kupuje:)



no vzhledem k tomu, že prodává ještě 158 kopií tak asi dealuje nějaký cizí shop a nemá v tom DPH.

Jinak jsem zrušil xzone a koupil si to u něj taky :)



Plz jak jsi postupoval se swtor uctem? predpokladam ze uz jsi mel redeemnutej kod od xzone na standard edici. Zadal jsi tedy kod co ti dosel od toho prodejce z aukra a jak se ti to na uctu upgradlo/zmenilo? nebo jsi musel zalozit novy ucet? nekde jsem cetl ze na jeden ucet muzes uplatnit jen jeden preorder kod. Dik predem za vysvetleni, mam od xzone uplatnenej preorder kod na standard edici.



Rockjaw psal na twitteru že preorder code není nijak vázaný na main code product. Prostě máš Preorder z Xzone, teď zruš hru (krabci) z Xzone. Vezmi z Aukra main code a je hotovo. Ten zadáš až 20.12. do té doby pojedeš na preorder code z Xzone. Nebo nevím co chceš jinak řešit.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 10/12/2011 :  13:06:33  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by solo

quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by tojejedno

Ja od nej mam tusim LOTRO, takze take doporucuji. I kdyz nevim proc si ty hry kupuje:)



no vzhledem k tomu, že prodává ještě 158 kopií tak asi dealuje nějaký cizí shop a nemá v tom DPH.

Jinak jsem zrušil xzone a koupil si to u něj taky :)



Plz jak jsi postupoval se swtor uctem? predpokladam ze uz jsi mel redeemnutej kod od xzone na standard edici. Zadal jsi tedy kod co ti dosel od toho prodejce z aukra a jak se ti to na uctu upgradlo/zmenilo? nebo jsi musel zalozit novy ucet? nekde jsem cetl ze na jeden ucet muzes uplatnit jen jeden preorder kod. Dik predem za vysvetleni, mam od xzone uplatnenej preorder kod na standard edici.



Rockjaw psal na twitteru že preorder code není nijak vázaný na main code product, můžeš rušit jak se ti co zlíbí. Prostě máš Preorder z Xzone, teď zruš hru (krabci) z Xzone. Vezmi z Aukra main code a je hotovo. Ten zadáš až 20.12. do té doby pojedeš na preorder code z Xzone. Nebo nevím co chceš jinak řešit.


Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 10/12/2011 :  13:07:37  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:
Originally posted by solo

quote:
Originally posted by Noe

[quote]Originally posted by tojejedno

Ja od nej mam tusim LOTRO, takze take doporucuji. I kdyz nevim proc si ty hry kupuje:)



no vzhledem k tomu, že prodává ještě 158 kopií tak asi dealuje nějaký cizí shop a nemá v tom DPH.

Jinak jsem zrušil xzone a koupil si to u něj taky :)



Plz jak jsi postupoval se swtor uctem? predpokladam ze uz jsi mel redeemnutej kod od xzone na standard edici. Zadal jsi tedy kod co ti dosel od toho prodejce z aukra a jak se ti to na uctu upgradlo/zmenilo? nebo jsi musel zalozit novy ucet? nekde jsem cetl ze na jeden ucet muzes uplatnit jen jeden preorder kod. Dik predem za vysvetleni, mam od xzone uplatnenej preorder kod na standard edici.



Rockjaw psal na twitteru že preorder code není nijak vázaný na main code product, můžeš rušit jak se ti co zlíbí. Prostě máš Preorder z Xzone, teď zruš hru (krabci) z Xzone. Vezmi z Aukra main code a je hotovo. Ten zadáš až 20.12. do té doby pojedeš na preorder code z Xzone. Nebo nevím co chceš jinak řešit.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 10/12/2011 :  13:37:05  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Dnes jsem koupil z toho Aukra. Opravdu se jedná o Digital Deluxe. Můžu doporučit. Zaplatil jsem to pomocí Servis24 (Česka spořitelna). Než jsem se uvelebeil v křesle tak mi přišel mail s číslem produktu.

Teď už jen najít hustopekelnouguildu co bude hrát za tu stranu dobra - čili Imperium :o))
Go to Top of Page

solo
New Member

127 Posts

Posted - 10/12/2011 :  14:07:19  Show Profile Send solo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Nebo nevím co chceš jinak řešit.




Mit vsechny veci z deluxe uz pri early accesu?

Edited by - solo on 10/12/2011 14:10:51
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 10/12/2011 :  15:45:01  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solo

quote:
Originally posted by Jaffa

Nebo nevím co chceš jinak řešit.




Mit vsechny veci z deluxe uz pri early accesu?


All Pre-Orders:

Color Stone - Included as part of every pre-order of Star Wars: The Old Republic, the Color Stone is a special crystal that players can use to change the color of any lightsaber blade or blaster bolt to a yellow hue encased in a black outer shell.

Digital Deluxe Edition:

Flare Gun - The Flare Gun is a small cosmetic device that allows you to fire a particle flare high into the sky above your character’s head.
Training Droid - A small but advanced piece of machinery, the Training Droid will hover by your side as you explore the galaxy. The Training Droid will also serve you in combat, marking your target with a particle effect that clearly identifies them as an enemy.
HoloDancer - The HoloDancer allows you to take the party with you in your travels and can be deployed at almost any time by activating the HoloDancer and targeting the ground near your character.
HoloCam - The HoloCam lets your character take high-resolution images of the countless wonders that they will discover on their journey across the galaxy.
STAP - The STAP, or Single Trooper Aerial Platform, is a custom-skinned vehicle that you will be able to acquire at no cost to you. The vehicle itself will become available once your character gains the ability to pilot vehicles.

Collector’s Edition:

In addition to the items included in the Digital Deluxe Edition, The Collector's Edition of Star Wars: The Old Republic includes:

Mouse Droid - This mouse droid, custom-skinned for Collector’s Edition owners, serves as a faithful pet that will follow you as you make your way across the galaxy.
Collector’s Edition Store - At launch the Collector’s Edition Store will be available to those who have the Collector’s Edition of The Old Republic, and will feature items found nowhere else in the game! The Collector’s Edition will be stocked with exclusive social items for yourself, and unique appearances for your companion. The store will also have regular updates to give players incentive to keep coming back.

v obchode odecitaji 150 za early acces ne ?

a full code se pouzije az >20,12 ne ?




co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 10/12/2011 15:49:00
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/12/2011 :  16:15:35  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
to prave nikde nepisou, napr ja z origin store mam dostat kod 16tyho zadam ho na webu, a je otazkou jestli v tu chvili dostanu ty itemy a nebo je stejne dostanu az 20tyho , osobne pocitam spis s prvni variantou

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 12/12/2011 :  08:29:14  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
POZOR: ten maník prodává uplně standart edice, alespon kod co zaslal me je standart.

STAR WARS(TM): The Old Republic(TM) Digital Standard Edition Pre-Order


Noe

Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 12/12/2011 :  08:46:55  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

POZOR: ten maník prodává uplně standart edice, alespon kod co zaslal me je standart.

STAR WARS(TM): The Old Republic(TM) Digital Standard Edition Pre-Order

Tak to reklamuj, ne? Par lidi, vcetne me totiz mame Star Wars™: The Old Republic™ Digital Deluxe Edition Pre-Order viz muj predeslej screen.

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 12/12/2011 :  09:11:29  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

POZOR: ten maník prodává uplně standart edice, alespon kod co zaslal me je standart.

STAR WARS(TM): The Old Republic(TM) Digital Standard Edition Pre-Order



Jeden klic od nej mam ja druhej kamos a oboje je deluxe DD - takze bych to byt tebou reklamoval.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 12/12/2011 :  09:24:29  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
samozřejmě, že jsem mu ihned napsal reklamaci

edit: safryš kde jste kod vkládali? Já to zkoušel přes SWTOR account pomocí redeem kode kd emě hlásil tu Standart verzi.
Teď koukám, že v mailu je link na aktivaci hry přímo u EA a tam mě pro změnu kod hlásí že je disabled.

Tak jsem z toho jelen.


Noe


Edited by - Noe on 12/12/2011 09:41:33
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 12/12/2011 :  09:53:28  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
funguje ok a deluxe
Star Wars™: The Old Republic™ Early Game Access: Ready to patch
Star Wars™: The Old Republic™ Digital Deluxe Edition Pre-Order

dnes dorazilo...
jen me tak napada nebude se zadavat jeste nejakej kod ?:) me to skoro prijde ze tam zatim neni registrovana full game :)


Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 12/12/2011 :  10:40:34  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Samozřejmě že bude třeba zadat ještě jeden kod pro plnou hru. bud z krabice nebo z mailu z originu, který je bude rozesílat kolem 16.12. Zatím to je jen preorder key který je platný do 20.12. kdy se bude muset zadat druhý key na plnou hru.
Takže by vám pak měl všem ještě poslat další mail s druhým klíčem.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 12/12/2011 :  20:35:30  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Hmm pán mě píše na reklamaci, že prý je De-luxe vyprodané a buď mě dá slevu nebo mám počkat až bude deluxe.


Noe

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 12/12/2011 :  20:44:32  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Hmm pán mě píše na reklamaci, že prý je De-luxe vyprodané a buď mě dá slevu nebo mám počkat až bude deluxe.

To je hodnej, že ti poslal něco jinýho za stejný prachy a přiznal to až po reklamaci. To je, jak kdybych si koupil Superba a z autosalonu vyjela nalešténá Octavia .
Go to Top of Page

Anomaly
New Member

132 Posts

Posted - 12/12/2011 :  20:48:45  Show Profile  Send Anomaly an ICQ Message Send Anomaly a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xantus

Samozřejmě že bude třeba zadat ještě jeden kod pro plnou hru. bud z krabice nebo z mailu z originu, který je bude rozesílat kolem 16.12. Zatím to je jen preorder key který je ........



Na to jsem se ho přesně ptal a odpověděl mi, že by klíč měl sloužit jako pre-order key a zároveň jako product key.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 12/12/2011 :  21:11:05  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Noe

Hmm pán mě píše na reklamaci, že prý je De-luxe vyprodané a buď mě dá slevu nebo mám počkat až bude deluxe.

To je hodnej, že ti poslal něco jinýho za stejný prachy a přiznal to až po reklamaci. To je, jak kdybych si koupil Superba a z autosalonu vyjela nalešténá Octavia .



Jo napsal jsem mu, že mu nevěřím a že je to podvodný jednání protože v tu dobu stále prodával 87-kopií de-luxe na aukru vesele dál s okamžitým dodáním 24/7.
Odepsal, že aukro ruší a koukám že ho i zrušil a změnil popis.

Jedno se mu, ale musí nechat odpovídá do pár minut.


Noe

Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 12/12/2011 :  21:12:52  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Anomaly

quote:
Originally posted by Xantus

Samozřejmě že bude třeba zadat ještě jeden kod pro plnou hru. bud z krabice nebo z mailu z originu, který je bude rozesílat kolem 16.12. Zatím to je jen preorder key který je ........



Na to jsem se ho přesně ptal a odpověděl mi, že by klíč měl sloužit jako pre-order key a zároveň jako product key.



Tak na to jsem zvědav jestli to bude pravda až bude třeba zadat 20.12. product key. Myslím že se to tu dozvím :)
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 12/12/2011 :  21:25:04  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Preorder key za 800? Tak to gratz:D

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 12/12/2011 :  21:59:13  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe
Odepsal, že aukro ruší a koukám že ho i zrušil a změnil popis.



No bodejt by to nezrusil a nezmenil.... par preorder klicu prodal za 800,- vydelano ma a nazdar

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 12/12/2011 :  22:03:26  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

samozřejmě, že jsem mu ihned napsal reklamaci

edit: safryš kde jste kod vkládali? Já to zkoušel přes SWTOR account pomocí redeem kode kd emě hlásil tu Standart verzi.
Teď koukám, že v mailu je link na aktivaci hry přímo u EA a tam mě pro změnu kod hlásí že je disabled.

Tak jsem z toho jelen.



pan to jaksi uz zmenil na standart edici :[

http://aukro.cz/star-wars-the-old-republic-early-access-30d-i1993158471.html


co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

Hachetoeur
Starting Member

14 Posts

Posted - 13/12/2011 :  01:07:43  Show Profile Send Hachetoeur a Private Message  Reply with Quote
Zdravím,
doufám, ze nekdo poradi, snad muj problem neni ojedinely.
V listopadu jsem objednal u Xzone standart edition, obdrzel kod pro early access a ten zadal ve svem uctu, dostal gem a potvrzeni pro predcasny vstup do hry...klasika.
Pote jsem narazil na tuto nabidku, tak jsem ji zakoupil, objednavku u Xzone zrusil. Prisel kod od prodejce ihned po platbe. Kdyz ale chci zadat kod na www.swtor.com ke svemu uctu, kod je dobre identifikovan jako deluxe edition, ale pak to vyhodi chybu a neuplatni se. Tim padem mi na swtor zustava porad standard edition.
Zalozil jsem si tedy Origin a uplatnil kod pred EA stranku, vse v poradku, v Origin klientovi ted vidim dve hry - Standart a Deluxe verzi...uzasne :D Neporadi nekdo, jak ten kod dostat na svuj ucet swtor, kdyz uz tam mam pro early access tu standard edici? Asi po 10 mailech s prodejcem mi nebyl schopny rict, jak se to da udelat(v poslednim mailu mi poradil udelat si novy ucet na swtor a kod tam pouzit, ale to se mi zda divne, nerad bych timto krokem dostal pripadny ban, kdyby doslo ke slucovani databazi Origonu a swtor, pokud jiz nejsou sloucene), kdyz nekdo poradi, budu moc rad.

Druha otazka, ktera smerovala i na prodejce je, zda on nebo kdo mi posle kod pro hrani po 20.12. Pry je kod univerzalni, ze by mel fungovat, tak uvidime. Ale porad mi to asi bude prd platne, kdyz jako jadinou hru na swtor mam standart edici a chtel bych pak pro ostry start tam cpat deluxe edici, to by asi moc nefungovalo.

Jeste jednou predem dekuji tomu, kdo mi poradi, jak to nejak dobre vyresit:)


Edited by - Hachetoeur on 13/12/2011 01:08:16
Go to Top of Page

Anomaly
New Member

132 Posts

Posted - 13/12/2011 :  01:19:26  Show Profile  Send Anomaly an ICQ Message Send Anomaly a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hachetoeur

Zdravím,
doufám, ze nekdo poradi, snad muj problem neni ojedinely.
V listopadu jsem objednal u Xzone standart edition, obdrzel kod pro early access a ten zadal ve svem uctu, dostal gem a potvrzeni pro predcasny vstup do hry...klasika.
Pote jsem narazil na tuto nabidku, tak jsem ji zakoupil, objednavku u Xzone zrusil. Prisel kod od prodejce ihned po platbe. Kdyz ale chci zadat kod na www.swtor.com ke svemu uctu, kod je dobre identifikovan jako deluxe edition, ale pak to vyhodi chybu a neuplatni se. Tim padem mi na swtor zustava porad standard edition.
Zalozil jsem si tedy Origin a uplatnil kod pred EA stranku, vse v poradku, v Origin klientovi ted vidim dve hry - Standart a Deluxe verzi...uzasne :D Neporadi nekdo, jak ten kod dostat na svuj ucet swtor, kdyz uz tam mam pro early access tu standard edici? Asi po 10 mailech s prodejcem mi nebyl schopny rict, jak se to da udelat(v poslednim mailu mi poradil udelat si novy ucet na swtor a kod tam pouzit, ale to se mi zda divne, nerad bych timto krokem dostal pripadny ban, kdyby doslo ke slucovani databazi Origonu a swtor, pokud jiz nejsou sloucene), kdyz nekdo poradi, budu moc rad.

Druha otazka, ktera smerovala i na prodejce je, zda on nebo kdo mi posle kod pro hrani po 20.12. Pry je kod univerzalni, ze by mel fungovat, tak uvidime. Ale porad mi to asi bude prd platne, kdyz jako jadinou hru na swtor mam standart edici a chtel bych pak pro ostry start tam cpat deluxe edici, to by asi moc nefungovalo.

Jeste jednou predem dekuji tomu, kdo mi poradi, jak to nejak dobre vyresit:)





Nacházím se v úplně stejné situaci. Pre order key a product key by měly být dvě oddělený věci, takže předpokládám, že jakmile systém bude chtít product key hry, bude stačit vložit tento klíč, který by měl fungovat i když bude na jinou edici.

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 13/12/2011 :  08:09:46  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Jsou dva klice.
Jeden na preorder-early access. Ten jste vsichni dostali.
A jeden game code. Ten vym prijde dle formy objednavky (krabici, nebo od Originu mailem). Jak jste domluveny tady s panem prodejcem netusim.

Mimochodem to ze mate v redeemed historii neco o preorderu neznamena, ze mate hru. TO tam je i kdyz cancelnete preorder.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 13/12/2011 :  08:29:27  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
ech... nechcete tvrdit ze se jedna tedy jen o preorder kode na kterym to dnes nepojede a v podstate nam musi poslat jeste jeden kod ?:) na kterym hraje mrtvyho brouka ?



Edited by - Scout on 13/12/2011 08:29:43
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 13/12/2011 :  08:33:06  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scout

ech... nechcete tvrdit ze se jedna tedy jen o preorder kode na kterym to dnes nepojede a v podstate nam musi poslat jeste jeden kod ?:) na kterym hraje mrtvyho brouka ?



Na preorder code by ti to mělo jet do 20.12. Pak budeš potřebovat game code.

Edited by - Lobos on 13/12/2011 08:33:42
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 13/12/2011 :  08:37:16  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
hmm pekny a pan z teto objednavky tvrdi ze se jedna o univerznalni kod co nam bude stacit... nejak mi to nestymuje... zacinam se trosku bat


Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 13/12/2011 :  08:38:22  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Na mě už čeká krabice na vyzvednutí, takže až bude hra 20.12. chtít game code tak nebudu trnout jestli to bude fungovat nebo ne.

Jinak je jasný že bez druhého klíče si po 20.12. nezahrajete, a pokud někomu tvrdil že ten klíč je i game code, tak je to slušnej podvodník. Je naprostý nesmysl, aby game code a preorder code byli stejný, jak by to mohl system rozpoznat kdy je to preorder kod a kdy game kod...
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 13/12/2011 :  08:43:32  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
Poslal jsem pánovi info, že trvám na DELUXE verzi v opačném případě musím dát negativní ohodnocení na aukro a nedoporučit ... a kupodivu mě pán v noci poslal nový kod. Kód je deluxe.

Jinak potvrzuji co píše kolega Hapche:
Kod stejně kdo už má standart vložený naprd, protože s ním nelze přepsat již vložený standart edition preorder kod. :(
Takže pokud někdo stejně jako já máte již zakoupen standart a chtěli jste povýšit na deluxe za dobrou cenu tak smůla.
Jen doufám, že kod na full hru bude už jako deluxe fungovat.


Noe


Edited by - Noe on 13/12/2011 08:44:47
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 13/12/2011 :  08:44:57  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Tak ona i ta cena byla podezrele levna. A co je levny byva nekdy (vzdy) prilis drahy. Ale treba bude mit stesti ze pan vam koupi druhy klic ze sveho

Black
Go to Top of Page

Scout
New Member

256 Posts

Posted - 13/12/2011 :  08:45:09  Show Profile  Send Scout an ICQ Message Send Scout a Private Message  Reply with Quote
to jsem rad ze aspon pan reaguje a nedela mrtveho brouka tak uvidime... btw: Noe koukam ze si po letech zase zahrajeme stejnou hru :)


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 13/12/2011 :  08:46:05  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
no ono to mozny je i v oficialnim FAQ bylo, ze od chvile kdy zacaly byt k dispozici i full game kody zapli funkcnost, ze jakykoliv kod da i preorder

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 13/12/2011 :  08:52:59  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

Poslal jsem pánovi info, že trvám na DELUXE verzi v opačném případě musím dát negativní ohodnocení na aukro a nedoporučit ... a kupodivu mě pán v noci poslal nový kod. Kód je deluxe.

Jinak potvrzuji co píše kolega Hapche:
Kod stejně kdo už má standart vložený naprd, protože s ním nelze přepsat již vložený standart edition preorder kod. :(
Takže pokud někdo stejně jako já máte již zakoupen standart a chtěli jste povýšit na deluxe za dobrou cenu tak smůla.
Jen doufám, že kod na full hru bude už jako deluxe fungovat.




ono to upgradnout samozřejmě jde, jenže v preorder bonusech není žádný rozdíl mezi standard, deluxe a CE, rozdíl je až po zadání game kodu a následných bonusech. Pokud má člověk standard edici (budeme uvažovat po 20.12.) a koupí si deluxe, tak se mu připočte dalších 30 dní zdarma k těm 30 dnům co měl ze standard edice.
Link je na https://twitter.com/#!/Rockjaw někdy včera tuším
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 13/12/2011 :  08:54:19  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

no ono to mozny je i v oficialnim FAQ bylo, ze od chvile kdy zacaly byt k dispozici i full game kody zapli funkcnost, ze jakykoliv kod da i preorder


No preorder da, ja ho treba v redeemed centru mam uvedenj. Akroat je ten preorder davno zrusenej. Prachy za full game strhavaj az pri releasu (to znamena Origin po 16.12. krabici dneska pokud ji posilaji).

Ale klidne je mozny, ze v tom bordel maji, protoze v tom bordel fakt maji:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 13/12/2011 :  08:54:23  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Origin má full kody rozesílat myslím 16.12., deluxe verze je origin only, tak jestli mu je dali dřív...
Go to Top of Page

Aragorn
Average Member

1001 Posts

Posted - 13/12/2011 :  09:11:56  Show Profile  Send Aragorn an ICQ Message Send Aragorn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Pertha

no ono to mozny je i v oficialnim FAQ bylo, ze od chvile kdy zacaly byt k dispozici i full game kody zapli funkcnost, ze jakykoliv kod da i preorder


No preorder da, ja ho treba v redeemed centru mam uvedenj. Akroat je ten preorder davno zrusenej. Prachy za full game strhavaj az pri releasu (to znamena Origin po 16.12. krabici dneska pokud ji posilaji).

Ale klidne je mozny, ze v tom bordel maji, protoze v tom bordel fakt maji:)


fyi kupoval jsem pres Origin 22.7. a prachy si strhnuli hned za full verzi , jak je to jinde netusim ;)


Kallath <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 13/12/2011 :  09:31:36  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
v mailu píše, že kod se má použít 2x ... pro preorder na www.swtor.com a pro plnou hru na www.ea.com


Noe

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,25 seconds. on eygor Snitz Forums 2000