Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars: The Old Republic
 Star Wars: The Old Republic - General
 P v P
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 09/01/2012 :  01:47:02  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by Jaffapřiběhne IA a nemam šanci přehealovat dmg



Agent je mírně mimo tabulky, z hidu mě schodí na zem a než se zvednu tak mě 3x kuche do zad. Když je to equiplá padeástka, tak je schopná mě zabít jen tímhle. Ostatně už jsem takhle dostal jednou ranou za 3.5k i od operativa 28. Doufam že je brzo zkrouhnou.

Nauc se hrat svou classu a prestan nerfovat ostatni



Veřím že honit si pindíka nad touhle vybíjenou je příjemné, nicméně ve chvíli kdy část rozumějších agentů/scoundrelerů sama reportuje svoje postavy za to že jsou OP, na tom očividně něco bude.

Imho těžko se sou postavou něco řešit ve chvíli kdy reješ ksychtem zem a schytáváš do zad 3 crity za 4-3.6k než se zvedneš a máš 11k HP a light armor.

http://www.youtube.com/watch?v=wW2ZB55pF1E

Isac : jen pro jistotu, protože to nehraješ - scoundrel je zrcadlový class k agentovi.

Edit : oprava - tenhle típek dává i za 7.6k coŽ jsem v praxi ještě neviděl. Je fakt že si svojí postavu dává velmi dobře a má 400 Biochem, který koukam bude mít brzo každej :)



Cetl jsi vubec ten link na forech, ze ktereho je to video? Ten clovek tvrdi ze conusmables a relics jsou OP, ne ze je Operative/Scoundrel OP.

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=141362

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 09/01/2012 :  07:53:01  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by Jaffapřiběhne IA a nemam šanci přehealovat dmg



Agent je mírně mimo tabulky, z hidu mě schodí na zem a než se zvednu tak mě 3x kuche do zad. Když je to equiplá padeástka, tak je schopná mě zabít jen tímhle. Ostatně už jsem takhle dostal jednou ranou za 3.5k i od operativa 28. Doufam že je brzo zkrouhnou.

Nauc se hrat svou classu a prestan nerfovat ostatni



Veřím že honit si pindíka nad touhle vybíjenou je příjemné, nicméně ve chvíli kdy část rozumějších agentů/scoundrelerů sama reportuje svoje postavy za to že jsou OP, na tom očividně něco bude.

Imho těžko se sou postavou něco řešit ve chvíli kdy reješ ksychtem zem a schytáváš do zad 3 crity za 4-3.6k než se zvedneš a máš 11k HP a light armor.

http://www.youtube.com/watch?v=wW2ZB55pF1E

Isac : jen pro jistotu, protože to nehraješ - scoundrel je zrcadlový class k agentovi.

Edit : oprava - tenhle típek dává i za 7.6k coŽ jsem v praxi ještě neviděl. Je fakt že si svojí postavu dává velmi dobře a má 400 Biochem, který koukam bude mít brzo každej :)



Cetl jsi vubec ten link na forech, ze ktereho je to video? Ten clovek tvrdi ze conusmables a relics jsou OP, ne ze je Operative/Scoundrel OP.

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=141362



Přečetl jsi si vubec první post toho linku na forech ze ktereho je to video, nebo tu ze sebe po ránu děláš vola záměrně ?

Basically, without any powerup or consumable you can bet on me critting anywhere from 4.0-5k on squishy classes with shoot first, and around 2.5-3k on sucker punch and back blast.

A pokud kromě sebeklamu, že nesmyslně zvětšený font bílé barvy je ve středoevropské kultuře nevyvratitelným důkazem pravdy, zvládáš i jednouduchou matematiku, pak ti dojde že je někde chyba. Consumables a relics tuto chybu pouze umocňují do absurdna, protože critovat za 7.6k, nebo z hidu zřezat tanka v champion armoru, což tam dotyčný také popisuje, není zřejmě zcela v pořádku.


https://www.facebook.com/esqgame

Edited by - M.C warior on 09/01/2012 07:59:57
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 09/01/2012 :  10:19:07  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior


Basically, without any powerup or consumable you can bet on me critting anywhere from 4.0-5k on squishy classes with shoot first, and around 2.5-3k on sucker punch and back blast.




A tohle ti přijde jako problém? Že burst classa dá do hadráků bez equipu a lvlu během prvních tři vteřin za cca 70% max hp když jí VČECHNO CRITNE?

Proč dává takový rány obecně? Protože je ta classa OP? Ani náhodou.
Je to kvůli Biochemu a relicům. Přečti si diskuzi. Píše se tam o sorckách co dávaj 5000 atd.

Lidi whinujou kvůli Operativovi/Scoundrelovi, protože na něm je ta ulítlost biochemu vidět nejvíc, ale přečti si tu diskuzi celou.
Navíc na PuG, kde tě nikdo nepodrží healem nebo stunem bude burst stealth classa vždycky super. Ale představte si to v organizovaný skupině...

quote:
Originally posted by Kutsus


-Adrenal- Bonus: 565 Power. 3min CD, 15s duration, shares cooldown with other adrenals only
-Trinkets- Bonus: 220crit/surge and 355 power. 2 min CD, 30s shared CD (can't hit both at once, but can rotate them), 20s duration.
-Expertise pot- Bonus: 15% expertise (additive with gear/powerup). 3 min CD, 25s duration. Shared CD with commendation heal consumable.
-Warzone red buffs- Bonus: 15% expertise (additive with gear/pot). Respawn every 2 minutes, easy to reach locations in all WZs.
-Rakata Medpac- 5000-6000heal +2000hot/15secs every 1min 30s, shares CD only with other medpacs.



Tohle je dle mého ulítlý. Přidat si 920 power, 220 crit, 220 surge, 15% expertise a healnout se každou chvíli za 5000-6000heal +2000hot/15secs...

A ano, ten biochem nejlépe využije Operative/Scoundrel. Většinu svého dmg stihne dát v těch 15 sec a na ty healy do sebe může mít bonusy jak sviň z talentů (ano, z nějakého důvodu to funguje i na medpacky).

Takže můžu opravdu upřímně říci z hraní Operativa momentálně na lvlu 48, že bez Biochemu to není OP classa. OP ji dělá až Biochem, který by si zasloužil nerf.

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 09/01/2012 10:33:03
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 09/01/2012 :  10:22:46  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

Přečetl jsi si vubec první post toho linku na forech ze ktereho je to video, nebo tu ze sebe po ránu děláš vola záměrně ?



Jinak děkuji za urážky, hned se diskutuje lépe...

quote:
Originally posted by M.C warior

A pokud kromě sebeklamu, že nesmyslně zvětšený font bílé barvy je ve středoevropské kultuře nevyvratitelným důkazem pravdy, zvládáš i jednouduchou matematiku, pak ti dojde že je někde chyba.



O jakém fontu to mluvíš?

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 09/01/2012 10:31:22
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 09/01/2012 :  11:26:34  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
jen k tomu fontu, uz sem se s tim setkal nekolikrat, ze obcas vidim barevne odlizny text, pritom ten clovek to napsal normalne. Nevim imperko si asi obcas dela co chce

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 09/01/2012 :  13:38:50  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Hmmm, tiez vidim velky biely text.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 09/01/2012 :  17:41:00  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

jen k tomu fontu, uz sem se s tim setkal nekolikrat, ze obcas vidim barevne odlizny text, pritom ten clovek to napsal normalne. Nevim imperko si asi obcas dela co chce


Hmm a dá se to nějak opravit? Věřím, že se to nečte úplně pohodlně...

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 10/01/2012 :  13:52:41  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
IA OERATIVE

Dovolím si tady malé shrnutí, pokusím se být objektivní i když za něj hraju. Valor 37.

Champion gear:
flinta, dager, 4 kousky brnka
trinkety +220 crit a Surge na 15 sec/ 2 min CD
zbytek fialky 50+

Biochemka:
standartní buf + 104 cunning, + 43 Power
dle potřeby pak crit,power, surge + 450 na 15 sec/ 3 min CD

Jedu concealment tree, což jsou dagery. Jako char jste postaveni na tom, že máte brutalní burst damage ze stealthu a zhruba 3 sec poté. Jakmile vám target neumře, nebo nemá minimum HP které ustřílíte normal attackem, je po vás. Musíte být 4m od targetu, musíte být za targetem a CD na dager útoky jsou 9 sec na backstab (1559 - 1576 kinetic dmg) a 6 sec na Shiv (1323 - 1390 kinetic dmg), Laceration (1461 - 1524 basic dmage) je bez CD ale používá Tactic Advantage, kteru si při boji nabijete pouze přez Shiv. Obcas vám může tiknou, pokud hitnete poisnutej target ale je to velmi sporadické a stejně stojíte na CD. Ze stealthu dáváte Hidden strike (2311 - 2408 basic dmg), který pokud máte vytalentovaný hodí target na 3 sec na zem.

Ano, equipnutej operative je proti neequipnutemu charu, který má 11-12k HP brutalní (otázkou ovšem je, který equipnutý char není, netuším nemám srovnání). Když běžím buflej, v hidu se nachystám, vyhlídnu si cloth nebo medium, pokud možno bez štítu, pokud možno načnutýho, bouchnu trinket a zároveň bouchnu flasku na max crit dmg, tak můžu dát v současné době crit i za 6K, ovšem takovej se povede jednou za dvě battle zony. Normal crit hiden strikem je někde mezi 3,5 - 4K, crit chance 35%.Jakmile jsem venku z hidu a svihnu zbyle 3 attaky nožem, končím. Buď se někde krčím v panic, nebo visím za krk ve vzduchu, případně sem skoplej někde v díře 50 metrů od targetu. Nemám sprint, nemám skok, atd. Escape ze stunu 1x za 2 minuty. Po každým killu odbíhám nekam za roh a 30 veřin čekám na hid.

Pokud potkám podobně equipnutýho juggernauta, guardiana, powertecha, vanguarda, nikdy je nezabiju. Pokud potkám heal clasu a nedam ji do 3 vteřin, vetšinou ji nezabiju, pokud potkam char se stítem, např. sorcu nebo sage, většinou ji nezabiju, protože po odhidnutí už ty chary neupižlám a přehealujou mě.

Celkem chápu, že hit za 4-5k je pro ostatní chary nářez (ale na ten hit je 35% sance), chápu, že pokud ryjete 3 sec hubou v zemi a nekdo do vás píchá kudlou a navíc pokud to jde z hidu, takže to nečekáte a nemůžete se na to připravit je jistě vodvaz. Ale jsou tu chary který mají stunt na 5 a více sec. To jako nikomu divný nepříjde? Že mi tam sorca proběhne ohněm, ze do ni vysolím 3-4 hity než ji spadne štít a podobně? Že jaggernaut pronese balon přez 5 enemy, který na něm visí od prostředka hřiště?

Prostě si za ten char zahrajte a pak mudrujte. Ano, je to vysírák jako hovado, souhlasím, nidy nevíš, kdy zaůtočí, nevidíš ho, nečekáš ho ale to je celý. Stuna na 3 sec vám hodí jakejkoliv char, akorád to má jinou grafiku a neryjete hubou v zemi. A na levelu 20 v zeleným prostě do BG nelezte.

Průměrnou DPS za battlegraund mám nezi 200 - 220 tak jako ostatní, total damage se mi pohybuje nekde mezi 150 - 200k. Viděl jsem sorcky co mají 500 DPS a 350 - 400k.

Operative není žádný vořezávátko, pokud se za něj umí zahrát, ale taky to není žádný nabušený howado který nejde zabít a který vás dá na ránu. Je to hodně složitej char, musíte si hlídat hodně vecí, musíte si co 45 vteřin nahazovat Stim boost, musíte si co 15 vteřin nahazovat Acid blade, musíte mít pod kontrolou krom klasické energy i Tac. advantage a pro běžné a naprosto základní útoky, bufy a boosty mám nabindovaných 30 tlačítek, dalších asi 20 skillu prostě už nedávám a nemám na ně ani místo na lištách. Clověk musí být nonstop v pohybu, max 4 metry od targetu + ještě být za ním. Není to úplně easy char a asi ne každej ho bude umět plně využít.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 10/01/2012 :  14:29:52  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

IA OERATIVE


Celkem chápu, že hit za 4-5k je pro ostatní chary nářez (ale na ten hit je 35% sance)

Stuna na 3 sec vám hodí jakejkoliv char, akorád to má jinou grafiku a neryjete hubou v zemi.





Nevim jak je mozne ze mas jen 35% sanci na crit - v crap equipu mas zaklad 20% (v champion bys mel mit vic) Concealed Attacks +16% crit na pichani zezadu :) a Lethality +6% crit na vsechno - tj hodne konzervativni zaklad 42% - ale spis 45%.... k tomu trinklet, adrenal = 50%+

Mam pocit ze stun neni totez jako knockback - z knockbacku se i kdyz ho shodis musi udelat vstavaci animaci ne?

Nebudu polemizovat jestli je to OP nebo ne - ale mam lev 40 Scoundrela (mirror)/nehraju ho bo mne nebavi/ a v tak 60-70% WZ co jsem s nim byl jsem vyhral na dps a dost casto i na pocet killu. A pokud mam nabitej vanish tak jsem snad nepotkal char co by mel sanci prezit kdyz se rozhodnu ho zabit.

Jinak mne jeste brutalnejsi nez tenhle zezadupichac build prijde healer build - IMHO asi nejlepsi PvP healer ve hre.


Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 10/01/2012 14:43:22
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 10/01/2012 :  15:02:40  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Nevim jak je mozne ze mas jen 35% sanci na crit - v crap equipu mas zaklad 20% (v champion bys mel mit vic) Concealed Attacks +16% crit na pichani zezadu :) a Lethality +6% crit na vsechno - tj hodne konzervativni zaklad 42% - ale spis 45%.... k tomu trinklet, adrenal = 50%+

Mam pocit ze stun neni totez jako knockback - z knockbacku se i kdyz ho shodis musi udelat vstavaci animaci ne?

Nebudu polemizovat jestli je to OP nebo ne - ale mam lev 40 Scoundrela (mirror)/nehraju ho bo mne nebavi/ a v tak 60-70% WZ co jsem s nim byl jsem vyhral na dps a dost casto i na pocet killu. A pokud mam nabitej vanish tak jsem snad nepotkal char co by mel sanci prezit kdyz se rozhodnu ho zabit.

Jinak mne jeste brutalnejsi nez tenhle zezadupichac build prijde healer build - IMHO asi nejlepsi PvP healer ve hre.

PvP equip neni critovej. Ma o dost min cuningu nez treba jina fialka a nema crit + surge ale power + accuracy.
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 10/01/2012 :  18:23:23  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus
Mam pocit ze stun neni totez jako knockback - z knockbacku se i kdyz ho shodis musi udelat vstavaci animaci ne?



IMHO ne - zmáčkneš, a ze země to blikne rovnou do stoje a jedeš dál.

Priboo má pravdu v tom, že to shození je psychologicky hodně nešťastný - člověk si přijde úplně bezmocnej, i když z praktického pohledu není vůbec žádný rozdíl proti jiným druhům stunu... Vypadá to hezky, ale moc se to kvůli tomuhle faktoru nepovedlo.

Edited by - Marigold on 10/01/2012 18:24:52
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/01/2012 :  18:40:54  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

quote:
Originally posted by brutus
Mam pocit ze stun neni totez jako knockback - z knockbacku se i kdyz ho shodis musi udelat vstavaci animaci ne?



IMHO ne - zmáčkneš, a ze země to blikne rovnou do stoje a jedeš dál.

Priboo má pravdu v tom, že to shození je psychologicky hodně nešťastný - člověk si přijde úplně bezmocnej, i když z praktického pohledu není vůbec žádný rozdíl proti jiným druhům stunu... Vypadá to hezky, ale moc se to kvůli tomuhle faktoru nepovedlo.


opravdu ? me to tak teda rozhodne nefunguje , po shozeni na zem se zvedam cca 2 vteriny po stunu dam abilitu a po dojeti gcd muzu hned neco delat

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 10/01/2012 :  22:46:31  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by PRIBOO

IA OERATIVE


Celkem chápu, že hit za 4-5k je pro ostatní chary nářez (ale na ten hit je 35% sance)

Stuna na 3 sec vám hodí jakejkoliv char, akorád to má jinou grafiku a neryjete hubou v zemi.





Nevim jak je mozne ze mas jen 35% sanci na crit - v crap equipu mas zaklad 20% (v champion bys mel mit vic) Concealed Attacks +16% crit na pichani zezadu :) a Lethality +6% crit na vsechno - tj hodne konzervativni zaklad 42% - ale spis 45%.... k tomu trinklet, adrenal = 50%+

Mam pocit ze stun neni totez jako knockback - z knockbacku se i kdyz ho shodis musi udelat vstavaci animaci ne?

Nebudu polemizovat jestli je to OP nebo ne - ale mam lev 40 Scoundrela (mirror)/nehraju ho bo mne nebavi/ a v tak 60-70% WZ co jsem s nim byl jsem vyhral na dps a dost casto i na pocet killu. A pokud mam nabitej vanish tak jsem snad nepotkal char co by mel sanci prezit kdyz se rozhodnu ho zabit.

Jinak mne jeste brutalnejsi nez tenhle zezadupichac build prijde healer build - IMHO asi nejlepsi PvP healer ve hre.





Ten 16% bonus na hidden blade a backstab se nezobrazue ve statech, tak na to asi zapomněl.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 11/01/2012 :  08:25:14  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by M.C warior

Přečetl jsi si vubec první post toho linku na forech ze ktereho je to video, nebo tu ze sebe po ránu děláš vola záměrně ?



Jinak děkuji za urážky, hned se diskutuje lépe...



Pardon, kombinace šedivého rána a alergie na lidi co zvýrazňují svou pravdu barevným fontem .. ale očividně jsi ani za jedno nemohl, čili se omlouvám.

I z Pribova pohledu to chápu. Pro mě je operative ten char, kterej nevidim a pak umřu, ale z druhé strany to zřejmě zas tak snadné není. Byť teda nevím jak to dělaj ty operativci, co pojedou najednou 2-3 lidi, což jsem viděl jak na videjích, tak v herní realitě.

Ono by se stejně dalo nadávat třeba na BH.. to je zas char do jehož heavy armoru tikam za 317-400, on se otočí a kouří to do mě raketama bez CD za 2-3k .. co na to pak chudáci mele chary, kteří si ke mě můsej doběhnout zpomalený atd ..každej má něco, to si člověk s láskou vzpomene na ten blbej Darkfall bez levelů a milionu CC :)

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 11/01/2012 :  09:13:43  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee
Ten 16% bonus na hidden blade a backstab se nezobrazue ve statech, tak na to asi zapomněl.



To by pak i presne odpovidalo tem mejm poctum - 35+16=51 :)

btw - ad pisnicka "Operative neni OP vse je OK" http://www.youtube.com/watch?v=DWNVqslQ7KY&feature=youtu.be

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 12/01/2012 15:42:23
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 12/01/2012 :  15:56:54  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Tohle je dosti zavádějící. Nehledě na to, že taková videa jsem viděl na všechny classy, snad kromě marauderu.

Navíc ty imba crity, co jsem tak viděl tak padali do neequipnutých hadráků okolo 30 lvl.

Když čtu oficiální forum sekci PVP tak se mi zdá, že všichni jsou OP. Snad kromě shadow a marauderů.

Tyto videa mají jedno společné

1. LVL
2. Gear
3. Bio
4. Skill

Edit: počkejme na dobu, kdy budou 50tkove brackety. To už tak senza čísla nebudou.

Edited by - Azkaban on 12/01/2012 15:58:19
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 12/01/2012 :  16:26:14  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban tak se mi zdá, že všichni jsou OP. Snad kromě shadow a marauderů.



Ona je otázka proč by někdo hrál Shadow místo agenta/scoundrela.

Má tu někdo lvl 50 shadow/assasina ?


http://www.youtube.com/watch?v=1oalB2bBRas

Tady je video s dobře gearnutým shadowem ..to se prostě s těma agentama nedá srovnat, on nikdy nedá za 9 928 dmg byť do nižšího levelu :)

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 13/01/2012 :  09:17:06  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by Azkaban tak se mi zdá, že všichni jsou OP. Snad kromě shadow a marauderů.



Ona je otázka proč by někdo hrál Shadow místo agenta/scoundrela.

Má tu někdo lvl 50 shadow/assasina ?




Mam 50 shadowa a 40 scoudrela - shadow hraju jako tanka, ale kdyz jsem ho skousel v dps specce tak nemel takovej burst jako scoundrel ani nahodou. Navic scoundrel v podsate sleduje jen upper hand counter, zatimco shadow ma nekolik procu s ruznou pravdepodobnosti a v soucasbym UI je to obcas docela narocne sledovat... nemluve o tom, ze scoundrel nema problem s energii (pungacity rulez) zatimco shadow musi hooodne setrit bo energy regen proste nestiha.

Reknu to asi takhle - scoundrel ve WZ (lev 40 bolsternutej) da crit za 5000 (shoot first s flachette round).... nejvetsi crit co jsem videl u shadowa je cca 3500.

Jinak ze soucasneho stavu PvP jsem pomerne "rozpacity"

- open PvP neexistuje, v Ilumu na sebe lidi maximalne zamavaj a slusne pozadaj jestli muze druha strana jeste jednou capnout protoze potrebuju dodelat weekly
- WZ jsou borked, za vecer tak 4-5x obdobi kdy kickujou do char select listu - to pak nema smysl 20min se o to pokouset znova
- WZ jsou borked 2, tak 1 z 5 vyher se nezapocita proti daily/weekly
- WZ jsou jen 3 ruzne - uz mne lezou i usima - je to proste nuda
- RNG Champion Bagu je zkurvena picovina vymyslena dementnim Lojzikem z horni chaloupky - a to jsem jeste slusnej.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 13/01/2012 09:19:08
Go to Top of Page

hRoch
Moderator

360 Posts

Posted - 13/01/2012 :  09:28:51  Show Profile  Visit hRoch's Homepage Send hRoch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Jinak ze soucasneho stavu PvP jsem pomerne "rozpacity"

- open PvP neexistuje, v Ilumu na sebe lidi maximalne zamavaj a slusne pozadaj jestli muze druha strana jeste jednou capnout protoze potrebuju dodelat weekly
- WZ jsou borked, za vecer tak 4-5x obdobi kdy kickujou do char select listu - to pak nema smysl 20min se o to pokouset znova
- WZ jsou borked 2, tak 1 z 5 vyher se nezapocita proti daily/weekly
- WZ jsou jen 3 ruzne - uz mne lezou i usima - je to proste nuda
- RNG Champion Bagu je zkurvena picovina vymyslena dementnim Lojzikem z horni chaloupky - a to jsem jeste slusnej.

Bohuzel no, soucasnej stav je celkem tragickej, budouci zmeny by mely pomoct, snad tu jeste budem. Zatim tedy zbejva jen PvE wipe fest

DAoC, AC2, SWG, WoW, EQ2, VG, AO, Rift, SWToR, GW2, WildStar.
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 13/01/2012 :  11:10:36  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
To je právě ten problém s rychlým levelingem. Nemají čas na to, aby spoustu věcí dodělali, než to lidi přestanou platit.
Měli si udělat "sizing" na dobu, po kterou plánují vývoj dalšího contentu.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 13/01/2012 :  11:22:11  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

To je právě ten problém s rychlým levelingem. Nemají čas na to, aby spoustu věcí dodělali, než to lidi přestanou platit.
Měli si udělat "sizing" na dobu, po kterou plánují vývoj dalšího contentu.



Je to tak, rychlost levlování ani "nedostala" lidi do všech instancí a ke většině zajímavých Q. Expů je tu jako na Vánoce pod stromkem, kotel.
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 13/01/2012 :  11:22:13  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by Azkaban tak se mi zdá, že všichni jsou OP. Snad kromě shadow a marauderů.



Ona je otázka proč by někdo hrál Shadow místo agenta/scoundrela.

Má tu někdo lvl 50 shadow/assasina ?




Mam 50 shadowa a 40 scoudrela - shadow hraju jako tanka, ale kdyz jsem ho skousel v dps specce tak nemel takovej burst jako scoundrel ani nahodou. Navic scoundrel v podsate sleduje jen upper hand counter, zatimco shadow ma nekolik procu s ruznou pravdepodobnosti a v soucasbym UI je to obcas docela narocne sledovat... nemluve o tom, ze scoundrel nema problem s energii (pungacity rulez) zatimco shadow musi hooodne setrit bo energy regen proste nestiha.

Reknu to asi takhle - scoundrel ve WZ (lev 40 bolsternutej) da crit za 5000 (shoot first s flachette round).... nejvetsi crit co jsem videl u shadowa je cca 3500.



Díky za odpověď, bohužel mi potvrzuješ co jsem si myslel. Já jsem rozpačitý tak nějak z celého konceptu spuštění téhle megahry.

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 13/01/2012 :  11:37:47  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by M.C warior

Přečetl jsi si vubec první post toho linku na forech ze ktereho je to video, nebo tu ze sebe po ránu děláš vola záměrně ?



Jinak děkuji za urážky, hned se diskutuje lépe...



Pardon, kombinace šedivého rána a alergie na lidi co zvýrazňují svou pravdu barevným fontem .. ale očividně jsi ani za jedno nemohl, čili se omlouvám.

I z Pribova pohledu to chápu. Pro mě je operative ten char, kterej nevidim a pak umřu, ale z druhé strany to zřejmě zas tak snadné není. Byť teda nevím jak to dělaj ty operativci, co pojedou najednou 2-3 lidi, což jsem viděl jak na videjích, tak v herní realitě.

Ono by se stejně dalo nadávat třeba na BH.. to je zas char do jehož heavy armoru tikam za 317-400, on se otočí a kouří to do mě raketama bez CD za 2-3k .. co na to pak chudáci mele chary, kteří si ke mě můsej doběhnout zpomalený atd ..každej má něco, to si člověk s láskou vzpomene na ten blbej Darkfall bez levelů a milionu CC :)



Tak nevím ale já s Explosive roundem mirror raket u BH za 3 k nedám jako tank určitě ne. Ty asi píšeš že to byl tanky když jsi do něj dával za 350 v průměru.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 13/01/2012 :  11:37:47  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri

To je právě ten problém s rychlým levelingem. Nemají čas na to, aby spoustu věcí dodělali, než to lidi přestanou platit.
Měli si udělat "sizing" na dobu, po kterou plánují vývoj dalšího contentu.



O tom, ze je leveling prilis rychlej neni treba pochybovat - 50 jsem dingnul uz na Vossu a to jsem nijak moc PvP s tim charem nedelal :)
Ale to bych nerekl ze ma neco spolecneho s nefunkcnim PvP.
Podelane WZ jsou od levelu 10 kdy do nich poprve muzes. Ilum je navrzenej tak, ze kazdej kdo ma alspon 2 mozkove bunky okamzite vidi, ze se zde zadne PvP konat nebude a pujde jen o dementni farmu daily/weekly (a ja si naivne myslel, ze nic horsiho nez Baradin Hold fail uz v PvP neuvidim).
O technickych problemech s kickovanim, nezapocitavanim winu, demenci champion reward RNG a podle nekterych lidi s desnym lagem v WZ radsi nemluvit (a s rychlosti XPovani to tuplem nema nic spolecneho).

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 13/01/2012 :  11:48:57  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hRoch

[quote]Originally posted by brutus
Bohuzel no, soucasnej stav je celkem tragickej, budouci zmeny by mely pomoct, snad tu jeste budem. Zatim tedy zbejva jen PvE wipe fest



Nebo vydržet u dabingové story za "300 mega"
Současný MMO svět jev krizi stejně jako naše Řecko a EU :)
I když dokud maj lidi na placení mmo tak je furt dobře.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 13/01/2012 :  12:17:31  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:

O tom, ze je leveling prilis rychlej neni treba pochybovat - 50 jsem dingnul uz na Vossu a to jsem nijak moc PvP s tim charem nedelal :)
Ale to bych nerekl ze ma neco spolecneho s nefunkcnim PvP.
Podelane WZ jsou od levelu 10 kdy do nich poprve muzes. Ilum je navrzenej tak, ze kazdej kdo ma alspon 2 mozkove bunky okamzite vidi, ze se zde zadne PvP konat nebude a pujde jen o dementni farmu daily/weekly (a ja si naivne myslel, ze nic horsiho nez Baradin Hold fail uz v PvP neuvidim).
O technickych problemech s kickovanim, nezapocitavanim winu, demenci champion reward RNG a podle nekterych lidi s desnym lagem v WZ radsi nemluvit (a s rychlosti XPovani to tuplem nema nic spolecneho).


Jasně, já nechtěl psát rozsáhlej článek. Kickuje mě to také a také mě to štve.
Arény jsou na zpestření dobré, ale pokud jich dám denně tak 10, tak to zrovna nějakej orgazmus není.

Ono už taková věc, že na PvP serveru nemáš nic za zabití protihráče - peníze, věc, honor, cokoliv-. Máš pouze dobrej pocit. Takže ano, párkrát jsem při objevování mapy někoho pojel (nebo on mě), ale jestli se mi to za celou hru stalo 5x, tak to hodně přeháním.
A to jsem dokonce jednou stál afk asi 5 minut na dohled republic outpostu.

Jako single hra je to příběhově hezké, provedení také, jako MMO je to hodně slabé a to mírně řečeno. Jediné co mi přišlo v PvE dobře udělané byly flashpointy. Operation jsem ještě neviděl. Ale to je trochu málo.

Dojedu si příběh pěkně v klidu a uvidím.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 13/01/2012 :  13:15:58  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

Tak nevím ale já s Explosive roundem mirror raket u BH za 3 k nedám jako tank určitě ne. Ty asi píšeš že to byl tanky když jsi do něj dával za 350 v průměru.
Operative taky 4-5k crity bežně nedává. Dá ho jednou za boj jedním útokem a dokud se nevrátí do hidu, což v battlegraundech je docela problem, hituje crity za 2-2,5k a normaly za za 1,5 - 2k.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 13/01/2012 :  14:57:02  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Jaffa

Tak nevím ale já s Explosive roundem mirror raket u BH za 3 k nedám jako tank určitě ne. Ty asi píšeš že to byl tanky když jsi do něj dával za 350 v průměru.
Operative taky 4-5k crity bežně nedává. Dá ho jednou za boj jedním útokem a dokud se nevrátí do hidu, což v battlegraundech je docela problem, hituje crity za 2-2,5k a normaly za za 1,5 - 2k.



Záleží na Gearu/Biochemu/PvP potu/PvP buffu

Obecně všechny ty videa jsou dělaný se vším tímhle.

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 13/01/2012 :  15:42:25  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Jaffa

Tak nevím ale já s Explosive roundem mirror raket u BH za 3 k nedám jako tank určitě ne. Ty asi píšeš že to byl tanky když jsi do něj dával za 350 v průměru.
Operative taky 4-5k crity bežně nedává. Dá ho jednou za boj jedním útokem a dokud se nevrátí do hidu, což v battlegraundech je docela problem, hituje crity za 2-2,5k a normaly za za 1,5 - 2k.



Záleží na Gearu/Biochemu/PvP potu/PvP buffu

Obecně všechny ty videa jsou dělaný se vším tímhle.

No nemam nejhorsi gear, mám biochemku + pouzivam trinkety a je to jak rikam. Ránu za 5K dostanete od operative pouze 1x z hidu, kdyz se nafetuje a buchne trinket. Zbytek je za 1,5 - 2k normaly 2-2,5 (mozna semtam i tu 3ku hodi) crity. Backstab má CD 9 sec, Shiv 6 sec ... Laceration potrebuje tac adv. kterou nabijite Shivem. Tak kolik toho tema dagerama po odhidnuti naseká? Vetsinou mi fajty konci tim, ze target dojedu normal atackem flintou, kterej mi crituje na jeden výstrel 2x za 700
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 13/01/2012 :  17:04:21  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Jaffa

Tak nevím ale já s Explosive roundem mirror raket u BH za 3 k nedám jako tank určitě ne. Ty asi píšeš že to byl tanky když jsi do něj dával za 350 v průměru.
Operative taky 4-5k crity bežně nedává. Dá ho jednou za boj jedním útokem a dokud se nevrátí do hidu, což v battlegraundech je docela problem, hituje crity za 2-2,5k a normaly za za 1,5 - 2k.



Dneska jsem tě potkal ve Warzoně, 3x jsi na mě skočil ze stealthu a zabil mě dřív než jsem se zvedl na nohy, pokaždý jsi otevřel ranou za 5k.

Já myslím že stěžovat si na agenta/scoundrela je hodně mimo. Já neříkám, že každá agent/scoundrel je kretén, prostě jste si rollnuli OP classu, ale mohl bych jsi jako starej pařan uznat, že kuchnout někoho ještě než se postaví na nohy prostě neni ok ( teda minimálně ze strany toho típka co leží na zemi mrtvej :) )

https://www.facebook.com/esqgame

Edited by - M.C warior on 13/01/2012 17:06:19
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 13/01/2012 :  21:03:59  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Priboo jeste pred mesicem tvrdil jak ho swtor nezajima a bude koukat na TV. Dneska hraje asi nejvic OP classu a jeste u toho breci jako kdyby tohle forum cetli devove :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 13/01/2012 21:05:05
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 13/01/2012 :  22:22:07  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Priboo jeste pred mesicem tvrdil jak ho swtor nezajima a bude koukat na TV. Dneska hraje asi nejvic OP classu a jeste u toho breci jako kdyby tohle forum cetli devove :)

Operative by potřeboval BOOST jako sůl! Ty OP sorcky, OP tanci a OP healeri jsou proste OP ...

quote:
Originally posted by M.C warior

Dneska jsem tě potkal ve Warzoně, 3x jsi na mě skočil ze stealthu a zabil mě dřív než jsem se zvedl na nohy, pokaždý jsi otevřel ranou za 5k.
Kdybych věděl ze jsi to ty, tak to schvalně zalamím .
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 13/01/2012 :  23:02:25  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOOKdybych věděl ze jsi to ty, tak to schvalně zalamím .



Slepáky a gumový kudly ?

https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 13/01/2012 :  23:54:39  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
Originally posted by PRIBOOKdybych věděl ze jsi to ty, tak to schvalně zalamím .



Slepáky a gumový kudly ?

Ne, bych tam za tebou spachl harakiri, bodnul si to do bricha a pak tady whinoval jaka je to socka ten Operative.
Go to Top of Page

Clavius
Starting Member

46 Posts

Posted - 14/01/2012 :  02:22:57  Show Profile  Send Clavius an ICQ Message Send Clavius a Private Message  Reply with Quote
http://youtu.be/DWNVqslQ7KY

Zatím jsem na fórech neviděl nikoho než smugglery či operativy se chlubit 10k single hity, takže vše nesvádějme na biochem :)
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 14/01/2012 :  16:33:27  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
"The PvP item “Overcharge Consumable” is now named “Warzone Expertise Adrenal.” Its cooldown has been reduced from 5 minutes to 3 minutes and it now shares a cooldown with other adrenals. It (and other adrenals) no longer stack with the PvP Power-Up that increases Expertise to prevent Expertise values from increasing beyond intended levels."

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 14/01/2012 :  16:35:48  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

"The PvP item “Overcharge Consumable” is now named “Warzone Expertise Adrenal.” Its cooldown has been reduced from 5 minutes to 3 minutes and it now shares a cooldown with other adrenals. It (and other adrenals) no longer stack with the PvP Power-Up that increases Expertise to prevent Expertise values from increasing beyond intended levels."



už to začíná....ale je to rozumné a potřeba

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 14/01/2012 :  18:15:49  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

"The PvP item “Overcharge Consumable” is now named “Warzone Expertise Adrenal.” Its cooldown has been reduced from 5 minutes to 3 minutes and it now shares a cooldown with other adrenals. It (and other adrenals) no longer stack with the PvP Power-Up that increases Expertise to prevent Expertise values from increasing beyond intended levels."



Konečně. Jinak je to v podstatě nerf biochemu...

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 14/01/2012 18:16:35
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 15/01/2012 :  22:32:24  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Marigold

quote:
Originally posted by brutus
Mam pocit ze stun neni totez jako knockback - z knockbacku se i kdyz ho shodis musi udelat vstavaci animaci ne?



IMHO ne - zmáčkneš, a ze země to blikne rovnou do stoje a jedeš dál.



opravdu ? me to tak teda rozhodne nefunguje , po shozeni na zem se zvedam cca 2 vteriny po stunu dam abilitu a po dojeti gcd muzu hned neco delat



Nemůžu si pomoct, ale ze zkušenosti (jak u lidí které shodím já, tak když to někdo dá mně) tam opravdu animace není. Nebo je, ale tak krátká, jako by nebyla - rozhodně to nejsou 2 vteřiny...

Např v hutballu mě někdo shodí na mříž s ohněm, zmáčku "trinket" a okamžitě z toho můžu vyběhnout.

Je teda možné, že se mi to zdálo, ale myslím dost nepravděpodobné
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 16/01/2012 :  11:05:56  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO
Operative by potřeboval BOOST jako sůl! Ty OP sorcky, OP tanci a OP healeri jsou proste OP ...


No jeste ze si tam nevyjmenoval uplne nejvic OP PvP classu IA sniper!


Ostatne k tomu tvymu boostu Operativa bych to videl asi tak, ze ho nerfnou hned po Biochemii... uz aby to bylo

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 16/01/2012 :  11:10:20  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik
Ostatne k tomu tvymu boostu Operativa bych to videl asi tak, ze ho nerfnou hned po Biochemii... uz aby to bylo



PRIBOO ti vysvetli jak je naprosto v poradku, ze muj Scoundrel lev 40 v crap equipu dava v WZ crity za 5000 zatimco muj Shadow s Champion zbrani zatim vic jak 3800 nevidel :D

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/01/2012 :  11:21:23  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

quote:
Originally posted by Kuzmik
Ostatne k tomu tvymu boostu Operativa bych to videl asi tak, ze ho nerfnou hned po Biochemii... uz aby to bylo



PRIBOO ti vysvetli jak je naprosto v poradku, ze muj Scoundrel lev 40 v crap equipu dava v WZ crity za 5000 zatimco muj Shadow s Champion zbrani zatim vic jak 3800 nevidel :D



tohle samozrejme vporadku neni
vporadku by bylo kdyby jen priboouv operative daval crity za 15k a ostatni chary max do 3k

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 16/01/2012 :  12:03:47  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Můj Operative byl tak OP, že jsem ho musel specnout do healu, protože už nebyl schopnej nikoho ve warzoně zabít. Toliko k OP Operative.

A teď bych doporučil se soustředit na opravdu OP chary jako třeba Sorcky/Sage.
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 16/01/2012 :  12:20:36  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

Můj Operative byl tak OP, že jsem ho musel specnout do healu, protože už nebyl schopnej nikoho ve warzoně zabít. Toliko k OP Operative.

A teď bych doporučil se soustředit na opravdu OP chary jako třeba Sorcky/Sage.


Operative si myslim ze je hodne silnej char, predevsim v tom dmg specu. To ze nezabijes cloveka gearnutyho v battlemaster ekipu behem 3 vterin je nejspis spravne. Ale i tak ma operative vybornou spike dmg, ma heal, ma hide + biochemie = velice solidni hratelnost.

Ve srovnani s nim je spousty classu, ktere jsou temer nehratelne ve WF a snipery mezi ne pocitam. Ja bych se spis zameril na ty nehratelne chary, nez na vylozene OP, ktere tam nevidim. Kazdej char ma mit nejakou funkci a assasini, operativove, sorcky atd. ji imo maj.

A to ze balance zatim dokonala neni vime nejspis vsichni. Napriklad frajerum s kanonama (myslim commando) do tech vubec nestrilim, nema to vyznam... hideri (operative, assasini) kdyz na me skoci, tak je zkusim a pokud nemaj uplne volsovy ruce, tak me sejmou a aspon je trosku skrabnu... do lidi bez ekipu, kteri se soustredi na jinej target si rad vystrelim a obcas je i zabiju

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 16/01/2012 :  13:27:41  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Doleveloval jsem operativa na 50, a musím zodpovědně prohlásit, že je to fakt o equipu. Priboo fakt nekecá - pokud někoho nezabiju burstem během počátečního stunu, je v podstatě vymalováno.. Určitá šance je, pokud mám všechny cooldowny. Pokud má komplet epix PVP equip (jako teď už polovina lidí), tak smolík Naučil jsem se, že (teda než se taky equipnu) musím jít jen do lidí co jsou načatí a nebo low-levelů.

Teď už teda ne, specnul jsem heal

Momentálně je spíš srandovní pozorovat přesun k sorckám - nevím, do jaké míry je to FOTM classa, ale za posledních asi 10 Hutballů tam nebylo nikdy pod polovinu sorcek. To už je dost významný statistický rozdíl, když by jich teoreticky měla být čtvrtina A je to s nimi fakt peklo.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 16/01/2012 :  13:53:48  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
No, Mari to je zbytečný. Opakujes tu má slova z před 14 dní. Bohužel tady kluci neslyší na nic jinýho než na ránu za 5K a to je celý. OoOOo Bóóóže nerf! 5K hit. oOOooó! Já takovej nedám! Že je ten Operativ na tom hitu postavenej a že nic jinýho narozdíl od ostatních v průběhu boje nedá, to už není v těch warzonách vidět a hlavně to nikoho nezajímá . Jasně že si vybíráš neequiplý lowbiky, nebo někoho kdo má půl HP dole. Páč do plecha nebo healera je zbytečný chodit, tomu dám "burst DMG" za 5K, což je asi 1/4 jeho HP a utíkám od něj pryč, do sorcky/sage se stitem dám DMG 0 a pak letím z můstku někam do díry, případně nakopne sprint aby se za par sec vrátila a ugrilovala mě odhidlýho. Každej si navíc hned buchne lékárnu je zpátky na svých 17-18k HP.

Vsichni tady maj 3 prdele keců, jak je OP operative a socrky to tam grilujou nonstop za 3K kazdou sekundu, sage po mě háže stromy a lednicky za 3K každou sekundu a když jim vysolím 1x 5K do štítu, tak je to ani neškrábne. K tomu sprint, kick, stunt, heal ... Pak má sorca/sage na konci 400k dmg a 200k healu a ještě odnese 6 balonů v hutballu. Viděl jsem i sorcky co měli 500+ DPS na konci, všichni ostatní včetně operative 200 - 220 DPS.

Jinak k té biochemce ještě. Všichni měli a mají naprosto stejné možnosti. Pokud se někdo věnuje PvP je naprosto logické, že si nakopne cosumables craft kterej ho v PvP boostne nebo granáty, přez které dá větší dmg. Ovšem, můžou to udělat všichni. To, že si tady někdo chce šít boty nebo vyrábět mečíky a nadává, jak to že ostatní mají tak strašnou výhodu oproti němu ... považujete za normální?
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 16/01/2012 :  14:23:55  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO
.....ovšem, můžou to udělat všichni. To, že si tady někdo chce šít boty nebo vyrábět mečíky a nadává, jak to že ostatní mají tak strašnou výhodu oproti němu ... považujete za normální?


Myslim ze tu nikdo nenadava.... pouze se upozornuje, ze jeden kraft ma takove a takove vyhody. A bylo by nejspis fajn, kdyby ty "vyhody" byli u vsech kraft skillu, aby 99% lidi na serveru nemel biochemii.

Ja mam napriklad armstecha, pro kteryho ve hre ani neexistujou recepty.... A ano.. vadi mi to ze je ve hre skill, kterej neni dodelanej. A ano, vadi mi to, ze krom toho, ze nemam recepty, muzu vyrobit barrel, ktere jsi lidi lepsi koupi za 3 splnene daily mise... Stejne tak mi vadi, ze pres tohle vsechno nefunkcni, z toho nemam ani zadnou vyhodu, ze bych si treba pro sve pouziti mohl vyrobit lepsi zbran nez je obyc layerovka (vycritovana lvl 50 sniperka je o parnik pozadu za layerovkou).

Ale zaklad je.... nenadavam na biochemii a ani ji nehodlam delat. Oni ji snad nerfnou a nebo at boostnou ostani krafty (rika se tomu balance), je mi jedno, jak to udelaj, ale at to udelaj. A cim driv, tim lip... pak kdyz me dodelaj i recepty pro armstecha, tak budu o neco spokojenejsi....

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 16/01/2012 :  14:48:18  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Proč by měl na tom být stejně někdo, kdo si kůli PvP vezme craft který ho v PvP boostne a člověk, který si místo toho chce vyrábět a prodávat zbraně, layery atd? Proč by jsi měl mít stejné výhody? Tedy i přes to, že se specializuješ na PvP, že tomu přispůsobíš svuj gear, svůj craft atd, tak je to k ničemu, protože švec a krejčí chtějí být taky OP v PvP? Uniká mi ta pointa. Je to něco jako komunismus, tedy všichni stejně, nebo je to pouze klasický český přístup, tedy když já mám craft na hovno, tak ať ho maj na hovno všichni?

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 16/01/2012 :  14:49:38  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO
Že je ten Operativ na tom hitu postavenej a že nic jinýho narozdíl od ostatních v průběhu boje nedá, to už není v těch warzonách vidět a hlavně to nikoho nezajímá.



tohle proste neni pravda
scrapper speclej scoundrel da:

shoot first s flachette round
backshot s flachette round
sucker punch - sance na crit flying fists
(cil se prave zveda ze zeme)
pokud procly FF je to dalsi sucker punch pokud ne tak blaster whip (na upper hand)
dalsi sucker punch

cela tahle sranda dava prinejmensim 10-12k (ale pokud mas gear tak o hodne vic)a mas perma 50% armor penetraci diky flachette

a porad mas svoje cc (immob + snare a stun) se kterym muzes dal pracovat, vanish + ranged dot abys ho drzel v combatu, stit, dodge, -rozhodne to neni tak, ze pote co se nekdo zvedne ze zeme tak ty mas jedinou sanci stat a umrit

ano proti gearnutymu typovi uz to neni stunlock kill - ale snad ses tak soudnej abys vedel ze to chtit nemuzes?


Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 16/01/2012 14:51:33
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 16/01/2012 :  15:07:12  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
tak ono k tomu craftu, opet je to blbe poskladany. Top craft by mel byt na urovni raid equipu a mel by bejt sakra rare nebo drahej. Tady je ten craft pod nebo na stejny urovni jako hc dungy. Az na par vyjimek.

Jinak sem 100% za tim aby fialovy biochem recepty chteli 400skill. A cyber granaty taky

Pravdu ma kuzma v tom ze biochem ma medpacky/adrenaly. Cybertech ma granaty. Ostatni maj hovno. Jak je kurva mozny ze fialovej barel od armsmecha je horsi nez reward za naky podelany 3 mise. Omg...

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive

Edited by - Dorlas on 16/01/2012 15:07:55
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,31 seconds. on eygor Snitz Forums 2000