Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars: The Old Republic
 Star Wars: The Old Republic - General
 SWTOR - zdarma na vikend
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 13/03/2012 :  15:12:28  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Prislo mi z EA news:

Ahoj,

počínaje tímto čtvrtkem se hráči mohou vrhnout do světa Star Wars: The Old Republic v první bezplatné víkendové zkušební verzi („The Weekend Pass Free* Trial“).

Akce startuje ve čtvrtek 15. března v 6:01 SEČ, končí v pondělí 19. března v 8:00 SEČ a je určena všem zájemcům, kteří ještě nemají účet pro Star Wars: The Old Republic.

Vice info na na www.StarWarsTheOldRepublic.com/weekendpass


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 14/03/2012 :  01:34:21  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Když někdo dává něco zadarmo tak je to známka opravdu dobré kvality! Jinými slovy servery jsou tak prázdné, že si můžeme dovolit tam nahnat hafo low levelů :).


-
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 14/03/2012 :  07:05:39  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
no hlavne tech vikendu bude cela serie ;-))


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 14/03/2012 :  11:42:15  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Vtip je v tom, že si to zahraju..... :D

Hlavní je přece, abych potkal Perthu jak bude hrát 4. příběh :)

-
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 14/03/2012 :  11:44:38  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
rozhodne to stoji za to, napr ME3 za vikend odehrano a byla to ve srovnani s swtorem co se tyce storyline sracka

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 14/03/2012 :  13:57:13  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Jenže dle reakcí všech lidí defakto za ten víkend poznám tu hlavní zábavnou část celé MEGA online hry... to už je trochu smutný.... akorát nevím kolik budu mít času :/

-
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 14/03/2012 :  14:00:02  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

Jenže dle reakcí všech lidí defakto za ten víkend poznám tu hlavní zábavnou část celé MEGA online hry... to už je trochu smutný.... akorát nevím kolik budu mít času :/



nepoznas :) za vikend se nedostanes ani na lvl 20 a snad krome BH ty pribehy teprve kolem lvl 30 zacinaji dostavat spad

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 14/03/2012 :  23:19:56  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Víš co dělám ve VŠECH HRÁCH, když jsem v dialog sekci. Klikám "next" nebo "skip". Pak otevřu quest log a koukám co mám dělat. U otevřeného dialogu jsem nikdy nestrávil víc než bylo nutné.

Ano správně uhodnul jsi, mně je příběh ukradený :).

-
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 14/03/2012 :  23:29:48  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
pak to nezkousej ani na ten vikend, zabitej cas , radsi si stahni world of tanks nebo neco podobnyho

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 14/03/2012 :  23:57:26  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

Víš co dělám ve VŠECH HRÁCH, když jsem v dialog sekci. Klikám "next" nebo "skip". Pak otevřu quest log a koukám co mám dělat. U otevřeného dialogu jsem nikdy nestrávil víc než bylo nutné.

Ano správně uhodnul jsi, mně je příběh ukradený :).



a děláš dobře, dokud totiž neproběhne nějaká revoluce v MMO hrách, tak je tvoje rozhodování v questech pouhou fraškou a podobně jako v kinoautomatu, nakonec vždycky skočíš tam, kde tě autor hry chtěl mít a je uplně jedno, co děláš, na hru to žádnej vliv nemá

Edited by - Isac on 15/03/2012 00:00:53
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 15/03/2012 :  06:24:40  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

pak to nezkousej ani na ten vikend, zabitej cas , radsi si stahni world of tanks nebo neco podobnyho



jesus světelný meč? rozseknutí nepřátel, stromů, veškerého prostředí a jiné podobné věci... to člověk chce mít v momentě kdy poprvé viděl Ljuka Skivalkera ve Star Wars :)


-
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 15/03/2012 :  07:45:28  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

quote:
Originally posted by sleglik

Víš co dělám ve VŠECH HRÁCH, když jsem v dialog sekci. Klikám "next" nebo "skip". Pak otevřu quest log a koukám co mám dělat. U otevřeného dialogu jsem nikdy nestrávil víc než bylo nutné.

Ano správně uhodnul jsi, mně je příběh ukradený :).



a děláš dobře, dokud totiž neproběhne nějaká revoluce v MMO hrách, tak je tvoje rozhodování v questech pouhou fraškou a podobně jako v kinoautomatu, nakonec vždycky skočíš tam, kde tě autor hry chtěl mít a je uplně jedno, co děláš, na hru to žádnej vliv nemá


tohle v swtor neni docela pravda
ano nemuzes napr z sith inquisitora prebehnout k rytirum jedi nebo se nestat clenem dark councilu , ale to jak se tam dostanes prave muzes ovlivnit dost zasadne (napr udelas mnohem vetsi zmeny v pribehu nez prave v ME3)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Scathain
Starting Member

94 Posts

Posted - 15/03/2012 :  08:12:33  Show Profile Send Scathain a Private Message  Reply with Quote
Nezabudni podotknut ze vo svojom pribehu, nie v univerze aj pre ostatných ľudí (inak povedane, zmysel online hier a mmorpg je že sa hráči navzájom ovplyvňujú a tvarujú tu je to obmedzené len na chat a pár spoločných dobrodružsitev)

Ak chcem hrať singl, nechcem platiť mesačné poplatky keď si kúpim hru.

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 15/03/2012 :  08:14:07  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
:) neexistovala neexistuje a existovat v dohlednych desetiletich nebude hra kde by jsi skutecne mohl neco ovlivnit i pro ostatni

takze hraj singlovky

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 15/03/2012 :  08:40:02  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

:) neexistovala neexistuje a existovat v dohlednych desetiletich nebude hra kde by jsi skutecne mohl neco ovlivnit i pro ostatni

takze hraj singlovky


AQ vo WoWku, ovplyvnil si zivoty kazdeho typka na serveri, ked si bol v gilde, co to otvorila

MMO traveller
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 15/03/2012 :  08:55:32  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
neovlivnil, protoze se nakonec otevrela vsem

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 15/03/2012 :  09:20:35  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

neovlivnil, protoze se nakonec otevrela vsem



ovsem jista osoba ziskala brouka, ktery se jiz neda ziskat...

imo sice o tom vsici fantazirujou, ale v praxi si takovy herni system nedovedu predstavit vzhledem k tomu, ze kazdy by akorat whinoval ze Franta a Josef maji XY ale on chudacek protoze hral o tyden pozdejs a 3 hodiny min to uz nemuze mit...

Asi nejbliz ke skutecnemu ovlivnovani se dalo dostat v DAOC ve frontiers nebo treba ve Warhammeru. Ovsem ve WARu si designeri vypomahali resetem kvuli bajecne balanci populace (nevim mechanismy DAOC v tomto ohledu, ale myslim, ze tam byli aspon uplne zakladny nedobytne)

V PvE si to nedovedu predstavit uz vubec ;-)... navic kde chcete vzit hodiny na to chrlit furt novy a novy obsah pro nove prisedsi?

no mmo
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 15/03/2012 :  10:20:24  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
no jestli pak neni lepší udělat single player hru s online chatem a možností přizvat lidi do me vlástní instance světa

na co je pak vlastně dobrý mít online persistentní svět, pokud tento svět nelze nijak změnit ani ovlivnit, to je tak trochu Groundhog Day online, to co dnes vidíme u MMO her je jen to horší z obou světů, single player elementy značně omezený a "masivní" jsou ty hry jenom v tom, že je někde naspawnováno masivní množství instancí prakticky single player hry

a není to tak, že by to nešlo řešit, jde to, jsou online hry, které lze dohrát / vyhrát ...
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 15/03/2012 :  11:23:13  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Isac

no jestli pak neni lepší udělat single player hru s online chatem a možností přizvat lidi do me vlástní instance světa

na co je pak vlastně dobrý mít online persistentní svět, pokud tento svět nelze nijak změnit ani ovlivnit, to je tak trochu Groundhog Day online, to co dnes vidíme u MMO her je jen to horší z obou světů, single player elementy značně omezený a "masivní" jsou ty hry jenom v tom, že je někde naspawnováno masivní množství instancí prakticky single player hry

a není to tak, že by to nešlo řešit, jde to, jsou online hry, které lze dohrát / vyhrát ...



Teď jsi popsal Guild Wars 1....
...proč ale chtějí udělat dvojku jinak? asi to tak chtějí hráči.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 15/03/2012 :  11:23:30  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
vzpominam si na jednu akci kdy sme v daoc na mordredu ovlivnili cely server :) 2 obrovske guildy se rezali o reliky. My sme tam v grupe nabehli dorazili posledni co byli na zivu, ukradli reliky. Pak sme je odnesli uplne dolu do darkness falls a tam sme je znicili Jejich respawn trval 2 dny tusim. Takze se nam povedlo na 2 dny vyrovnat sily na mordredu

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/03/2012 :  11:48:55  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Nebo Lineage2 a boje o castle. Chybí mi hra, která by byla ovlivněna tím jak to hráči hrají. Nemyslím tím TB ve WoW kde se jednou za 2 hodiny poperou alicí a hordaci.

A model dobro vs zlo, modrý vs červení atd. mi už nepřipadá dobré. Je to bol.. to vidíš v každé hře. Nevyváženost na stranách.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 15/03/2012 :  11:49:19  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

:) neexistovala neexistuje a existovat v dohlednych desetiletich nebude hra kde by jsi skutecne mohl neco ovlivnit i pro ostatni



Ale no tak. Asi by sis měl nejdříve doplnit vzdělání a seznámit se s některými MUDy, než tu budeš psát takové nesmysly.
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 15/03/2012 :  12:09:06  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

vzpominam si na jednu akci kdy sme v daoc na mordredu ovlivnili cely server :) 2 obrovske guildy se rezali o reliky. My sme tam v grupe nabehli dorazili posledni co byli na zivu, ukradli reliky. Pak sme je odnesli uplne dolu do darkness falls a tam sme je znicili Jejich respawn trval 2 dny tusim. Takze se nam povedlo na 2 dny vyrovnat sily na mordredu



no já mluvil přímo o questech

hry kde se dá skrze PvP/siege něco ovlivňovat jsou, třeba Darkfall byl v tomhle ohledu hodně dobrej, když ti někdo sebere město, na který si měsíc makal, tak to tvůj život *malinko* ovlivní
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 15/03/2012 :  12:15:22  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Pertha

:) neexistovala neexistuje a existovat v dohlednych desetiletich nebude hra kde by jsi skutecne mohl neco ovlivnit i pro ostatni



Ale no tak. Asi by sis měl nejdříve doplnit vzdělání a seznámit se s některými MUDy, než tu budeš psát takové nesmysly.



jednak je rec o mmorpg ale skutecne neznam ani mud, kde bys doopravdy mohl zmenit zakladni smer sveta - napr vynaleznout v stredoveke kulture strelnej prach a kulomet a tim ziskat zasadni vyhodu atd..
vzdy se musis pohybovat ve velmi uzkych mantinelech toho co muzes a co uz proste nejde

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 15/03/2012 :  12:22:51  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

:) neexistovala neexistuje a existovat v dohlednych desetiletich nebude hra kde by jsi skutecne mohl neco ovlivnit i pro ostatni

takze hraj singlovky

Podle dnesnich meritek je mmo i diablo.
Typa co hraje jen komercne protlacovany instacni jakoby mmo bych nebral moc vaznev instacni hre ovlivnovat ostatni hrace /hru/nejde tj jasny
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 15/03/2012 :  12:33:02  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

jednak je rec o mmorpg ale skutecne neznam ani mud, kde bys doopravdy mohl zmenit zakladni smer sveta - napr vynaleznout v stredoveke kulture strelnej prach a kulomet a tim ziskat zasadni vyhodu atd..
vzdy se musis pohybovat ve velmi uzkych mantinelech toho co muzes a co uz proste nejde



Mudy nebývají až tak úplně massive, ale to je spíš otázka hráčského zájmu (implementovat mud tak, aby mohlo být online neomezeně mnoho hráčů s tím, že v jedné "instanci" může jich může současně být nejvýše 25, je vcelku triviální).

Jinak se pleteš. Většina MUDů byla původně postavena na modelu immotral/mortal, tedy zhruba to samé, jako u tabletop RPG model GM/hráč. Jinými slovy immortal (GM, admin) kreativně vytváří content na základě akcí hráčů. Quest tedy není cosi naskriptovaného, co bude pro každého hráče pokaždé stejné, ale unikátní interakce mezi hráčem a GMkem a akce hráčů tudíž mají na svět přímý dopad (a to jak na příběh, tak na prostředí).
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 15/03/2012 :  12:34:26  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by Pertha

:) neexistovala neexistuje a existovat v dohlednych desetiletich nebude hra kde by jsi skutecne mohl neco ovlivnit i pro ostatni



Ale no tak. Asi by sis měl nejdříve doplnit vzdělání a seznámit se s některými MUDy, než tu budeš psát takové nesmysly.



jednak je rec o mmorpg ale skutecne neznam ani mud, kde bys doopravdy mohl zmenit zakladni smer sveta - napr vynaleznout v stredoveke kulture strelnej prach a kulomet a tim ziskat zasadni vyhodu atd..
vzdy se musis pohybovat ve velmi uzkych mantinelech toho co muzes a co uz proste nejde



nevidím důvod, proč by třeba v rámci SWTOR nešlo vyhladit všechny základny republiky a ten příběh prakticky dohrát

stejně tak v rámci MMO můžou fungovat questy, který někdo dokončí a tím to hasne, stačí se podívat co všechno může fungovat na free shardech UO ...
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 15/03/2012 :  12:55:22  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
uz asi rok se tocime furt kolem toho sameho... Sme proste stary a vsechny budouci onlajnovky uz nebudou pro nas

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 15/03/2012 :  14:51:20  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

uz asi rok se tocime furt kolem toho sameho... Sme proste stary a vsechny budouci onlajnovky uz nebudou pro nas


tak to mozna chapes ty asi ale neni zamer vyvojaru udelat hru ktera bavi 80% populace mesic je to jen neschopnost udelat neco kloudnyho,
darkfall na reky hodne dobrej pokus o velkej svet 2 bude hratelna
ja vylozene cekam jak dopadne V13 od interplay to je hra pro me fandu falloutu a od dobry firmy
a v neposledni rade tu chci apelovat je na case zacit vyvijet krmeni holubu online instancovane hejno a kornout zrni za 5kc podmikou pro nase stare duchem stare a prestarle úú-)
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 15/03/2012 :  16:38:55  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Ten zdarma víkend je kůli Perthovi. On to má ve smlouvě s EA. Po 3 měsících práce na fórech a komunitních webech se mu podařilo přivést prvního platícího hráče (Rodier) a tak to otevřeli, aby si spolu mohli zajít i nějakou čtyřkovou instanci díky těm dalším 2 víkendovým hráčům ...

Edited by - PRIBOO on 15/03/2012 16:41:04
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 15/03/2012 :  18:12:07  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

Víš co dělám ve VŠECH HRÁCH, když jsem v dialog sekci. Klikám "next" nebo "skip". Pak otevřu quest log a koukám co mám dělat. U otevřeného dialogu jsem nikdy nestrávil víc než bylo nutné.

Ano správně uhodnul jsi, mně je příběh ukradený :).



tyhle hraci bez nejakyho RL se dostanou za dva dny na max lvl, protoze u toho dva dny sedej naprosto vyjety nonstop, a treti den jdou brecet na internety, ze uz po dvacaty vyhodili litr za hru do kanalu : -)))
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 15/03/2012 :  20:16:48  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Jenže já mám RL. Mám v tuhle chvíli 2 zaměstnání... Ačkoliv dělám z domova, tak mám hodně málo volného času. Navíc o víkendu mne čeká otročení na zahradě :).

------------------------------------------------------------

To Pertha: Pertho založím si jedi knighta, ty budeš můj padavan a prosekáme se světem swtoru. Napiš server, buď chlap! :)

-
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 16/03/2012 :  06:45:35  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

Jenže já mám RL. Mám v tuhle chvíli 2 zaměstnání... Ačkoliv dělám z domova, tak mám hodně málo volného času. Navíc o víkendu mne čeká otročení na zahradě :).




Mas dve zamestnani a jeste se dres na zahrade? LOL to sis to blbe zaridil v tom zivote. A to je to RL jak o tom kazdej mluvi ? To nevypada jako vyhra

Edited by - Araya on 16/03/2012 06:46:20
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/03/2012 :  07:18:38  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by sleglik

Jenže já mám RL. Mám v tuhle chvíli 2 zaměstnání... Ačkoliv dělám z domova, tak mám hodně málo volného času. Navíc o víkendu mne čeká otročení na zahradě :).




Mas dve zamestnani a jeste se dres na zahrade? LOL to sis to blbe zaridil v tom zivote. A to je to RL jak o tom kazdej mluvi ? To nevypada jako vyhra



jojo nasrat na takovej RL :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 16/03/2012 :  09:58:08  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by sleglik

Jenže já mám RL. Mám v tuhle chvíli 2 zaměstnání... Ačkoliv dělám z domova, tak mám hodně málo volného času. Navíc o víkendu mne čeká otročení na zahradě :).




Mas dve zamestnani a jeste se dres na zahrade? LOL to sis to blbe zaridil v tom zivote. A to je to RL jak o tom kazdej mluvi ? To nevypada jako vyhra



Jenom práce je jediné možné vyřešení očištění těla a spasení duše. Já jsem se svojím životem naprosto spokojený :).

BTW Pertho jsem level 12 a ty nikde

-
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/03/2012 :  10:05:06  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
zapomen na to, swtor uz nikdo nehraje, ted vsichni hrajou teru

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 16/03/2012 :  10:12:14  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

zapomen na to, swtor uz nikdo nehraje, ted vsichni hrajou teru



zase s tebou musím souhlasit... byl jsem na serveru, kde jsem potkal úvodním světě asi 6 lidí a od levelu 10 jsem už nepotkal nikoho

teď tě platí společnost co vyrábí Teru? :) Co to je? :)

-
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/03/2012 :  10:14:23  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

quote:
Originally posted by Pertha

zapomen na to, swtor uz nikdo nehraje, ted vsichni hrajou teru



zase s tebou musím souhlasit... byl jsem na serveru, kde jsem potkal úvodním světě asi 6 lidí a od levelu 10 jsem už nepotkal nikoho

teď tě platí společnost co vyrábí Teru? :) Co to je? :)



me platej vsecky :) ted potrebuju aby si lidi koupili aspon mega kopii tery, ale aby se jim to nelibilo aby se pak hned prodalo dostatecnej pocet milionu kopii secret world
tak sup koupit za 5 euro pristup do bety na vikend
http://community.tera-europe.com/shop.html

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 16/03/2012 10:22:58
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 16/03/2012 :  10:28:50  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=35TbGjt-weA tolik asi k Tera :))
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 16/03/2012 :  11:29:09  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Pertho a zase je to dobrá hra? :)

Azkaban: Futurama je pro mne the best <3, nejvíc rozkošný je ale malý bender: http://www.youtube.com/watch?v=HarZZypDCzU

-
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 16/03/2012 :  13:12:38  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Hehe a pěkná hudba :o)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/03/2012 :  13:15:44  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

Pertho a zase je to dobrá hra? :)

Azkaban: Futurama je pro mne the best <3, nejvíc rozkošný je ale malý bender: http://www.youtube.com/watch?v=HarZZypDCzU



no jasne
je to supr je tam hrozne zabavny pve se skvelym combat systemem k tomu uzasny world pvp kde zalezi na skillu a muzes v tom svete vsechno zmenit :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 16/03/2012 :  13:24:18  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

quote:
Originally posted by Pertha

zapomen na to, swtor uz nikdo nehraje, ted vsichni hrajou teru



zase s tebou musím souhlasit... byl jsem na serveru, kde jsem potkal úvodním světě asi 6 lidí a od levelu 10 jsem už nepotkal nikoho

teď tě platí společnost co vyrábí Teru? :) Co to je? :)




Freedon Nadd startovní lokace přes den 60 lidi, prime time 140 a startuje se další instance.

Nasledující planeta 120 lidí. Třetí planeta první velká otevřená 80 lidí.

Stačí si vybrat dobrý server... jo a tohle jsou čísla ještě než začal beta weekend
Tu hru si furt kupujou lidi a začínají hrát. Taky mě to překvapilo.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 16/03/2012 :  15:25:49  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by sleglik

Pertho a zase je to dobrá hra? :)

Azkaban: Futurama je pro mne the best <3, nejvíc rozkošný je ale malý bender: http://www.youtube.com/watch?v=HarZZypDCzU



no jasne
je to supr je tam hrozne zabavny pve se skvelym combat systemem k tomu uzasny world pvp kde zalezi na skillu a muzes v tom svete vsechno zmenit :D



hele chlape sorry, ale už neser! :) tohle nepíšeš poprvý :)

-

Edited by - sleglik on 17/03/2012 04:16:47
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 16/03/2012 :  16:32:20  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

je to supr je tam hrozne zabavny pve se skvelym combat systemem k tomu uzasny world pvp kde zalezi na skillu a muzes v tom svete vsechno zmenit :D
Tve měl jsem v planu to skusit, ale jak to začal vychvalovat Pertha, tak do toho asi nepujdu .
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 19/03/2012 :  13:06:17  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

me platej vsecky :) ted potrebuju aby si lidi koupili aspon mega kopii tery, ale aby se jim to nelibilo aby se pak hned prodalo dostatecnej pocet milionu kopii secret world
tak sup koupit za 5 euro pristup do bety na vikend
http://community.tera-europe.com/shop.html

Tak jsem skusil i přez doporučení Perthy Teru, mno hra taková všelijaká, asi o zvyku na ovládání. Ale každopádně přijemná změna narozdíl od SWTOR.

Navíc jsem si u toho hraní zavspomínal na starou dobrou UO. Vyběhl jsem z 1. lokace, přesunul se do další a při výjezdu z města na mě za mostíkem čekalo PK ... řeklo si o 5000g za výjezd z města a když sem ho objel tak mě upekl jedním boltem a vrátil mě do města na hřbitov . SUPER!!! Netuším jestli na vyších levelech třeba nejdoul lotovat alespon goldy, v bance je možnost si je tam ukládat. Díky tomu, že se nehraje na 2 různé strany a PK běhají stabilně po stejných zonách má ta hra hustší atmosféru, každýmu se vyhýbáš obloukem, furd se díváš za sebe atd. Dlouho jsem si ten pocit neužil, takže za mě přeze všechny otazníky palec nahoru kůli atmosfeře .
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 19/03/2012 :  14:24:44  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ve zkratce :) je to lineage2 zkrizena s age of conan

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 20/03/2012 :  08:52:52  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Vsem pesimistickym skeptikum i tomu zoufalemu zbytku... Mastheadstuidos uz tretim rokem "vyviji" Project V13. Nema to zadnou reklamu, dokonce ani informace o hre chybi, coz ale z mnoha pricin pokladam za velmi dobrou strategii :)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 20/03/2012 :  09:02:09  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Vsem pesimistickym skeptikum i tomu zoufalemu zbytku... Mastheadstuidos uz tretim rokem "vyviji" Project V13. Nema to zadnou reklamu, dokonce ani informace o hre chybi, coz ale z mnoha pricin pokladam za velmi dobrou strategii :)




Měl jsem za to, že Projekt V13 klohní Interplay?

Earthrise už bylo rozcupováno v nějakém vlákně poblíž.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 20/03/2012 :  10:30:16  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

quote:
Originally posted by terawatt

Vsem pesimistickym skeptikum i tomu zoufalemu zbytku... Mastheadstuidos uz tretim rokem "vyviji" Project V13. Nema to zadnou reklamu, dokonce ani informace o hre chybi, coz ale z mnoha pricin pokladam za velmi dobrou strategii :)




Měl jsem za to, že Projekt V13 klohní Interplay?

Earthrise už bylo rozcupováno v nějakém vlákně poblíž.

A není náhodou místo "dobré strategie" už dávno po projektu? Všechny informace zamrzly v roce 2010 a Interplay bankrotoval. Tak aby jsi nečekal 30 let

Edited by - PRIBOO on 20/03/2012 10:30:32
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 20/03/2012 :  11:17:23  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by WereHamster

quote:
Originally posted by terawatt

Vsem pesimistickym skeptikum i tomu zoufalemu zbytku... Mastheadstuidos uz tretim rokem "vyviji" Project V13. Nema to zadnou reklamu, dokonce ani informace o hre chybi, coz ale z mnoha pricin pokladam za velmi dobrou strategii :)




Měl jsem za to, že Projekt V13 klohní Interplay?

Earthrise už bylo rozcupováno v nějakém vlákně poblíž.

A není náhodou místo "dobré strategie" už dávno po projektu? Všechny informace zamrzly v roce 2010 a Interplay bankrotoval. Tak aby jsi nečekal 30 let


heh tak nakonec interplay prohral soud a na falloutu online udajne maka betsheda ktera vlastni komplet prava na fallouty.co stoho vyleze tesko rict betsheda je neco jako Ea takze to vidim na idiotskou hru v grafice falloutu
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,24 seconds. on eygor Snitz Forums 2000