Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 Diablo III
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 24

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 14/06/2012 :  13:48:21  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Pamatuji stará Diabla, kde farmit equip netrvalo 14 dní jak si to lidé v mém okolí myslí. Denně poslouchám jejich nářky jak jim padne jedna použitelná věc za 2 hodiny. Diablo je grindovačka o nic víc o nic méně.


Asi tak. A právě to udrželo u Diabla 2 lidi tak dlouho. A upřímně se mi velmi nelíbí jejich záměr zlehčit Inferno. V té formě jaká je teď to lidi opět nutí vymýšlet buildy a skládat gear. Prostě je co dělat. Pokud to po nerfu každý prolítne jak hell, tak ta hra do měsíce skončí.

U té hry udělali mnoho chyb, ale zrovna obtížnost inferna do nich dle mého nepatří. I ten imbalance postav, kdy za melee potřebujete pětkrát vzácnější gear, mi nevadí. Je tu prostě nějaká výzva. Je proč to hrát.

Planetside 2, Diablo 3

Edited by - Kar-Chee on 14/06/2012 13:48:54
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 14/06/2012 :  14:10:43  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Hrajte HC a 90% problemu vam odpadne. Neni to tak hrozny, jak si vsichni mysli. Diky HC z toho mate v podstate nekonecnou hru a tak nejak mnohem lepsi pocit, nez kdyz to prolitnete diky chain ressingu.

MMOs failed.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 14/06/2012 :  14:15:23  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Nevím jaku ostatních postav, ale u DH mi přijde divný ten poměr mezi dps, kterou postava dělá a její survivalibitou. Neboli v podstatě mobi padají jak šišky, ale stále je třeba preventovat skoro jakékoliv dmg přijaté.
Hra je dobrá, ale velká spousta věcí je zmrvených, odfláknutých a nedodělaných, škoda, protože i kdyby to nakrásně dali dokupy, release byl (po několika letech vývoje a beatestu) v tom bídným stavu.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 14/06/2012 :  14:18:43  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Hrajte HC a 90% problemu vam odpadne. Neni to tak hrozny, jak si vsichni mysli. Diky HC z toho mate v podstate nekonecnou hru a tak nejak mnohem lepsi pocit, nez kdyz to prolitnete diky chain ressingu.


Doufám, že tam nedají ten RMAH .... jinak je to fakt super a to i přesto, že jsem nemehlo totální a HELL už nebudu schopen projít ani omylem, možná se tam ani nedostanu :)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 14/06/2012 :  14:23:57  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Hrajte HC a 90% problemu vam odpadne. Neni to tak hrozny, jak si vsichni mysli. Diky HC z toho mate v podstate nekonecnou hru a tak nejak mnohem lepsi pocit, nez kdyz to prolitnete diky chain ressingu.


nastane jinej, ze jedinej pripad kdy jsem umrel normal - hell bylo kdyz jsem dostal dc / lag

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 14/06/2012 :  15:14:13  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Jo, vynutit online do SP hry s HC modem a nedat tam prakticky zadnou ochranu pro rozpoznani DC ze strany serveru dela z HC uberHC. Ale kdybych hral softcore, tak to mam za tyden nafarmeny a pak /uninstall. Na DC jsem nastesti umrel jen jednou.

A RMAH v HC si nedovedu dost dobre predstavit prave diky tomu nahore. Vyplaznu litr za mec a blizz me odpoji ve fightu.

pertha: tak to ses dobrej maser nebo mas hodne zlutych kamosu, protoze ja se pres hell jeste nedostal. Kvalitniho gearu je na HC nedostatek.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 14/06/2012 15:15:38
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 14/06/2012 :  16:06:02  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=HfwxLlSgGmo&feature=plcp
Koukal jsem včera chvíli na jeho stream a docela mu to v A3 šlo, je pravda, že nešel do všeho, že dle vlastních slov neměl moc dobrej gear, nicméně dokázal to tam mydlit slušně.
A pak tohle ... to považuji za chybu těch, co to tvořili...prostě momenty a místa, které jsou nehratelné a je to i na hell ...jsou tam paky, s kterýma, když se setkáš, tak neutečeš...jestli to zvládne jeden hráč ze 10,000, tak to je moc. A když si zase seženeš gear, aby takové paky šly obstojně zvládnout, nebude tě bavit 95% zbylého obsahu, protože v tom gearu tam nebude sebemenší problém.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 14/06/2012 :  17:18:23  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Kungen je akorat exploiter, na kteryho farmej jeho kamosi a on tim progresuje. Zdrha naprosto od vseho, i kdyz ma 2x lepsi staty nez prumernej hc hrac. Minule mel umrit, pauznul to a nalogoval se z jinyho pc, cimz se zachranil (ted uz je to nastesti opraveny).

Troufam si rict, ze vsechny packy se daji uhrat. Nejhorsi na HC je vortex, ale ten ma svuj range, takze je mozny kitovat a vyhnout se vortexu. Jinak pokud to je extremni sracka, tak staci reset instance a je to. Rozhodne neplati, ze jdes a najednou umres.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 14/06/2012 17:22:29
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 14/06/2012 :  17:51:43  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Kungen je akorat exploiter, na kteryho farmej jeho kamosi a on tim progresuje. Zdrha naprosto od vseho, i kdyz ma 2x lepsi staty nez prumernej hc hrac. Minule mel umrit, pauznul to a nalogoval se z jinyho pc, cimz se zachranil (ted uz je to nastesti opraveny).

Troufam si rict, ze vsechny packy se daji uhrat. Nejhorsi na HC je vortex, ale ten ma svuj range, takze je mozny kitovat a vyhnout se vortexu. Jinak pokud to je extremni sracka, tak staci reset instance a je to. Rozhodne neplati, ze jdes a najednou umres.



Zeptám se, kolik elitáků jsi zabil na Inferno v aktu 2 a 3? :o) Popřípadě jestli pamatuješ quest v druhém aktu když jdeš poprvé k Beliahovi jak se tam objeví kopec nag. Popřípadě bouchaví mobové v aktu 3? Garantuji ti, že se budeš bát na inferno otevřít dveře. :))
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 14/06/2012 :  18:55:13  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ja se bavim o hell, na inferno jsem se jeste nedostal a sc nehraju. Ty 4kombinace muzou bejt fakt zly.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 14/06/2012 :  20:18:43  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Když už mluvíme o tom HC - když umřete můžou vám spoluhráči obrat mrtvolu jako to bylo v D2?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 14/06/2012 :  20:48:16  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Ja se bavim o hell, na inferno jsem se jeste nedostal a sc nehraju. Ty 4kombinace muzou bejt fakt zly.


Včera jsem prochazel se svym softbarbarem a4 hell, narazil jsem tam na pack, ktery jsem nebyl schopen zabit snad na 8 pokusu, mel jsem uz level60, 44k HP, 11,5dps, kolem 5k armoru a polehoucku resistu. Jednou jsem dostal jenoh z tech mobu zhruba na pulku, delali neskutecnou dmg, hazely takovy ty meteory a ja nevim,co jeste.
Nejschudnejsi cesta byla pulnout je do obyc mobu a pak se z toho healovat, nicmene to jsem zas neumanagoval z hlediska pulovani dalsch a dalsich mobu, uhbyani tady tem atd.
A jak pise Azkaban, ten prvni roj nag pred belialem je uz na hell docela hustej, samozrejme pokud nemas extremne gearnutou postavu, pak to muze byt snazsi .... nebo uber skill :p

Jinak na HC je nejhorsi podle me lidska chyba :))

Edited by - vool on 14/06/2012 20:50:20
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 14/06/2012 :  21:18:32  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Když už mluvíme o tom HC - když umřete můžou vám spoluhráči obrat mrtvolu jako to bylo v D2?

nee, to je prave novinka :D

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 14/06/2012 :  22:26:55  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Kdyby slo vylootovat HC postavu, tak vzhledem k tomu, ze stash nepropada, nebylo by to uz moc HC.
Ale ted jsem dostal DC na svym monkovi, lv 47 nekde u Asmodana v public game a zrovna to bylo proti arcane packu, tak jsem rikal, to je konec. Lognu se a monk zije a whisp od random spoluhracu, ze mi monka zuby nehty branili. Ta HC komunita je neco, na co si fakt nemuzu stezovat.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 14/06/2012 22:27:36
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 14/06/2012 :  23:54:08  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
tak som na konci.. diablo inferno.. dostal som sa solo aj s partou max do druhej fazy.. nechce niekto helpnut? :D
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 15/06/2012 :  06:53:08  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Killerko

tak som na konci.. diablo inferno.. dostal som sa solo aj s partou max do druhej fazy.. nechce niekto helpnut? :D

neverim, ze niektory z prispievatelov na tomto fore by toho bol schopny gearwise samozrejme

MMO traveller

Edited by - Greydawn on 15/06/2012 06:53:38
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 15/06/2012 :  07:23:18  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Killerko

tak som na konci.. diablo inferno.. dostal som sa solo aj s partou max do druhej fazy.. nechce niekto helpnut? :D



jakoze bych ti to se svym lvl 49 monkem na nightmare pomohl vyownit jo? :-D

jinak lidi co hrajou HC mod vejs nez normal obdivuju...ja umiram i na nightmare na nektery packy (samozrejme vetsinou vlastni blbosti), ale kdyz vidim nektery ty kombinace...
prip. mob teleport ke me, bum, bum a lezim...obzvlast "nejlepsi" v tomhle ohledu byli ty bouchaci ghosti v nejakym podzemi (act II?)

no mmo
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/06/2012 :  08:26:17  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by Killerko

tak som na konci.. diablo inferno.. dostal som sa solo aj s partou max do druhej fazy.. nechce niekto helpnut? :D



jakoze bych ti to se svym lvl 49 monkem na nightmare pomohl vyownit jo? :-D

jinak lidi co hrajou HC mod vejs nez normal obdivuju...ja umiram i na nightmare na nektery packy (samozrejme vetsinou vlastni blbosti), ale kdyz vidim nektery ty kombinace...
prip. mob teleport ke me, bum, bum a lezim...obzvlast "nejlepsi" v tomhle ohledu byli ty bouchaci ghosti v nejakym podzemi (act II?)


Neni co obdivovat, zkus to a uvidis, je to fakt prca, jen musis tu postavu i prubezne dobre gearovat, protoze na vse je faaaaakt jen jeden pokus :)
Na bouchacich jedovych mi umrel pred par dny barb taky na nightmare a samozrejme to bylo mou vlastni blbosti jako vzdy. Do dalsiho pulroku mam vytyceny plan aspon s jednim barbem prekonat nightmare, tak uvidime no, jestli se prekonam :))

Edited by - vool on 15/06/2012 08:26:54
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/06/2012 :  09:36:13  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Nevíte někdo jestli menu s přístupem k public games je tak šíleně zabugované nebo je v tom nějaký zláštní systém?
Mám na jednotlivých postavách imo nelogicky omezený přístup k joinutí public games, ale možná v tom nějaká logika je, jen ji neznám.
Příklad:
WD je momentálně na Belialovi Hell, tam ovšem mohu jen solo, public games mohu vyhledat od posledního questu prvního aktu po poslední quest před Belialem
Monk je kousek před diablem na normal obtížnost, ovšem joinout mohu jen public games z prvního aktu.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/06/2012 :  10:12:18  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Nevíte někdo jestli menu s přístupem k public games je tak šíleně zabugované nebo je v tom nějaký zláštní systém?
Mám na jednotlivých postavách imo nelogicky omezený přístup k joinutí public games, ale možná v tom nějaká logika je, jen ji neznám.
Příklad:
WD je momentálně na Belialovi Hell, tam ovšem mohu jen solo, public games mohu vyhledat od posledního questu prvního aktu po poslední quest před Belialem
Monk je kousek před diablem na normal obtížnost, ovšem joinout mohu jen public games z prvního aktu.

musi byt zalozene prislusne hry abyses mohl nekam joinout ... jestli hrajes v nejaky zajimavy cas tak tam ty hry treba proste nejsou :) zaloz si vlastni a otevri svetu ... lidi se pak k tobe pripoji

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/06/2012 :  11:06:18  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
To zni nanejvys logicky:) ale nejak to neodpovida tomu, co vidim. Totiz..Beliala jsem teda zabil a udelal pvni dva questy actu3.
Kouknu do public games a jsou pristupny vsechny questy od (opet stejne jako vcera a rano) Imprisoned angel az po muj stavajici progress, akorat ten aktualni quest, ktery bych pripadne potreboval na progress tam zase neni ... to uz je mi teda divny...ale budu to sledovat dele a uivdime. V každým případě dík za tip.

Jinak je to fakt samej bug, čím víc tu hru znám a jsem více schopen sledovat, co se opravdu děje, tím víc těch bugů vidím. Kupříkladu lasery nfunguj korektně, někdy dmg dají, jindy ne, jindy ho zase dají i když mob je už zabitej.
Dnes mi pak asi 20malej čertíků ignoroval grasp(takovou tu zpomalovací placku na zemi), prostě to přeběhli jak by to tam nebylo...stás se mi to na hc, tak mám ukousnutej jazyk nebo poplivanej monitor a 100% chcíplýho hera :)

Edited by - vool on 15/06/2012 11:07:13
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 15/06/2012 :  12:12:22  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

[quote]
Neni co obdivovat, zkus to a uvidis, je to fakt prca, jen musis tu postavu i prubezne dobre gearovat, protoze na vse je faaaaakt jen jeden pokus :)
Na bouchacich jedovych mi umrel pred par dny barb taky na nightmare a samozrejme to bylo mou vlastni blbosti jako vzdy. Do dalsiho pulroku mam vytyceny plan aspon s jednim barbem prekonat nightmare, tak uvidime no, jestli se prekonam :))



zatim level 16 :-) ted progresuju softcore ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 15/06/2012 :  14:31:07  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool
Jinak je to fakt samej bug, čím víc tu hru znám a jsem více schopen sledovat, co se opravdu děje, tím víc těch bugů vidím. Kupříkladu lasery nfunguj korektně, někdy dmg dají, jindy ne, jindy ho zase dají i když mob je už zabitej.
Dnes mi pak asi 20malej čertíků ignoroval grasp(takovou tu zpomalovací placku na zemi), prostě to přeběhli jak by to tam nebylo...stás se mi to na hc, tak mám ukousnutej jazyk nebo poplivanej monitor a 100% chcíplýho hera :)



Ja uz mam pred sebou vypsanej seznam bugu, ktery by me mohly zabit, jinak se to hrat ani neda.
- Kdyz pouzijes dashing strike na siege engine bosse, je sance, ze zustanes zaklinenej v jeho brise.
- Shatterbone je nejspis bugnutej, protoze dava ty svy bomby za 90% HP klidne 3x za sebou a ta animace vypada zajimave.
- V actu II neviditelny projektily od wasp (viz. youtube video).
- Double Izual bug (preskocis cutscenu a nekdy bojujes s 2 Izualama najednou).

MMOs failed.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/06/2012 :  16:47:54  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
tak Sahatterboneho rany je lepsi vynechat uplne, ale ten mi zrovna neprijde urcite tezsi nez cesta k nemu :)))
o tech neviditelnych projektilech nevim, ale kdyz pulnes dve grupy much, jsou podle me situace, ze se tomu vyhnout neda, coz na inferno bude nejspis fatalitka
Double Izuala jsem měl už dvakrát, včera s barbem na hell a to jsem nestačil ani odběhnout haha
Je tam toho určitě více, hlavně mi přijdou nefér ti protivníci, kteří se prostě vymykají všemu okolo aniž by byli jakkoliv označeni či hráč inak upozorněn, že se dostává do styku s něčím, čemu buď zdrhne nebo "žemže".
Jinak mě je fuk, jestli je kungen exploiter, ve srovnání se mnou má skill, na který já koukám s otevřenou tlamkou a tak ho v tomhle ohledu uznávám ... postni videjko, třeba budu koukat s otevřenou tlamkou i na tebe :)
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/06/2012 :  16:51:31  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Hm Eagle tak s temi public game to je stale divny, jsem byl par hodin pryc a zase uplne ten samej stav co predtim, to by musela byt velka nahoda...bude v tom asi i neco jinyho.

Btw když chceš používat v RMAH paypal a ne batlebalance, tak nepotřebuješ authenticator?
Já myslím, že potřebuješ tak jak tak, ale hra mi teď napsal, že buď mám pořídit authenticator a nebo použít paypal, tak mě ta formulace mate trochu.

Edited by - vool on 15/06/2012 16:57:04
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 15/06/2012 :  17:27:05  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
ja ziaden autenicator nemam a teraz som tam nahadzal bordel s vystupom na paypal.. a jedine co to pomne chcelo opisat kod ktory mi poslali smskou (som si regol telefonne cislo s nimi predtym)..
ten som opisal a aukcia prijala moj crap :)

neznasam ked sa nemozem prihlasit do hry bez opisovania nejakeho kodu.. aj to je len kvoli ludom ktori stajuhu kde ake pochybne boty a cheaty a co ja viem co este a potom sa cuduju ked im nejde lognut uz do hry
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 15/06/2012 :  17:57:30  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Jsem asi úplně jinde než je RMAH . Podprůměrný itemy 20 euro, pruměry 100 euro, dobrý 250 euro. KOZY!
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 15/06/2012 :  18:07:05  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ja ten celej koncept RMAH nechapu. Inferno na SC projde casem kazdej a navic to je content, kterej uz ty lidi predtim minimalne 3x prosli, takze snad ani neni o co stat.
Pochopil bych cash shop/RMAH s vanity items, protoze hraci se chtej odlisit a vypadat sexy, ale kupovat ty samy genericky itemy s jen trochu pozmenenyma cislama za desitky eur, to proste nechapu.

MMOs failed.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 15/06/2012 :  19:05:45  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
ja neverim tomu, ze by se to nejak masivne prodavalo...je to asi jako kdyz Sony da na trh televizi za 500k...

az se bohaci vycerpaj a klesne odbyt tak ceny pujdou dolu

no mmo
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 15/06/2012 :  19:34:22  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
dohrate! inferno za barbara na softcore mam prejdene...
dali sme ho s jednym DH a s trochou lucku..
kde ja som vpodstate len tankoval a raisoval toho DH co furt scipal =)

hardcore ako barbarian si ale nedokazem predstavit.. inferno NEHROZI!
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 15/06/2012 :  20:08:12  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
HC progress je ted Belial, takze po 1.0.3, kdy snizej spike dmg, to urcite padne.

MMOs failed.
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 16/06/2012 :  10:27:31  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Hm Eagle tak s temi public game to je stale divny, jsem byl par hodin pryc a zase uplne ten samej stav co predtim, to by musela byt velka nahoda...bude v tom asi i neco jinyho.

Btw když chceš používat v RMAH paypal a ne batlebalance, tak nepotřebuješ authenticator?
Já myslím, že potřebuješ tak jak tak, ale hra mi teď napsal, že buď mám pořídit authenticator a nebo použít paypal, tak mě ta formulace mate trochu.



Questy v public games maju level obmedzenie. Na signle je to ine, tam mozes ist aj s low levelom dalej, ale v public ta bez daneho levelu vyssie nepusti.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 16/06/2012 :  12:40:16  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

quote:
Originally posted by vool

Hm Eagle tak s temi public game to je stale divny, jsem byl par hodin pryc a zase uplne ten samej stav co predtim, to by musela byt velka nahoda...bude v tom asi i neco jinyho.

Btw když chceš používat v RMAH paypal a ne batlebalance, tak nepotřebuješ authenticator?
Já myslím, že potřebuješ tak jak tak, ale hra mi teď napsal, že buď mám pořídit authenticator a nebo použít paypal, tak mě ta formulace mate trochu.



Questy v public games maju level obmedzenie. Na signle je to ine, tam mozes ist aj s low levelom dalej, ale v public ta bez daneho levelu vyssie nepusti.


Jo, to sedí, díky.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 16/06/2012 :  19:48:23  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Lidi to vážně za ty ceny kupují:
http://www.youtube.com/watch?v=VexciAhxCeU&feature=relmfu

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 16/06/2012 :  20:48:02  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Lidi to vážně za ty ceny kupují:
http://www.youtube.com/watch?v=VexciAhxCeU&feature=relmfu


Proč tě to udivuje? Jsou to přece podobní lidé jako ti všude kolem nás.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 16/06/2012 :  21:16:23  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Tak US market nikdy nezklame, ale v tomhle socialistickym euroraji to asi moc na odbyt nepujde.

MMOs failed.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 17/06/2012 :  00:03:54  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Tak US market nikdy nezklame, ale v tomhle socialistickym euroraji to asi moc na odbyt nepujde.

Proč? V americe si na to musí ti lidi vydělat vlastní prací, i když se socanem a populistou Obamou se to už také začíná měnit. V evropě ti stačí natáhnout ruku správným směrem . A to se pak nakupuje mnohem lépe .

Edited by - PRIBOO on 17/06/2012 00:06:30
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 17/06/2012 :  00:48:57  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Ale nooo, proc by v nasem modernim svete nekdo premyslel, jak lehce/tezce tech 100euro/liber/dolaru ziska? :)
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 17/06/2012 :  14:04:06  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

quote:
Originally posted by Jace

Tak US market nikdy nezklame, ale v tomhle socialistickym euroraji to asi moc na odbyt nepujde.

Proč? V americe si na to musí ti lidi vydělat vlastní prací, i když se socanem a populistou Obamou se to už také začíná měnit. V evropě ti stačí natáhnout ruku správným směrem . A to se pak nakupuje mnohem lépe .


Protoze ti, co ty ruce natahuji, vetsinou D3 nehrajou

MMOs failed.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 17/06/2012 :  14:17:41  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Mno nemyslím, vždyť imo 95% populace střídavě natahuje nebo brečí, jak se mají špatně. A tihle to hrajou ...především :p
Go to Top of Page

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 17/06/2012 :  15:08:36  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

HC progress je ted Belial, takze po 1.0.3, kdy snizej spike dmg, to urcite padne.



Neni, Kriparrian z canady uz na hc inferno Beliala dal, pak fcipl nekde ve 3 actu, ted opet farmi goblina ve act2.

HC jedu taky, hraju za WD, v infernu mam butchera dole. Nemel jsem zadne kamose, od kterych bych dostal gear nebo tak neco. Postup byl takovy, ze 60 lvl jsem udelal v hellu na act1 u Q broken sword ci tak neco a pak cely hell prosel na 60lvl. Komunita neni zas tak uzasna jak pises.

Uz jsem narazil treba na typka, kteremu jsem dal wp do act2, on si dojel na spot, kde se farmi goblin, kdyz jsem lognul k nemu, tak leavnul, napsal mi ze jsem kokot, dal mi report smazal z friendlistu :)

Nebo jsem daroval jednomu typkovi amulet pro monka, kdyz jsem pak chtel na SC po nem pristup do ACT3 po tom co vyslo RHMA, tak mi napsal ze to bude drahy, smazal jsem ho :)
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 17/06/2012 :  17:44:24  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
No ja sice HC nejedu, ale víceméně taky jen tak pojíždím goblina v ACT2, když se nudím u PC :D. Z nějakýho farmení elit v ACT 4 mě vždycky vyléči ty jejich dropy . To tam čtvrt hodiny kitovat jen aby vysypali lvl 52 rare item, s tim ať jde Blizz do prdele :D.
Go to Top of Page

Killerko
Starting Member

90 Posts

Posted - 17/06/2012 :  18:02:03  Show Profile  Send Killerko an ICQ Message Send Killerko a Private Message  Reply with Quote
tak sa mi predala prva vec na tom rhah

Item name 1 Visceral Seal
Sale price GBP1.53
Transaction fee GBP1.00
Transfer fee GBP0.08
Applicable taxesGBP0.00
Your proceeds GBP0.45

hura 45p :-)
chcelo by to zopar nul pridat.. ale vyzera ze to pojde
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 17/06/2012 :  18:20:59  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Detoxa: Tim jsem myslel, ze uz toho beliala dal... Stejne nekde nejakej silenej korejec uz ma HC dohrany na inferno. Jinak to uz mas docela dobrej progress teda.

MMOs failed.

Edited by - Jace on 17/06/2012 18:23:09
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 17/06/2012 :  19:14:31  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:

The following achievements have been changed or added•[FoS] Panda-Monium - Register a copy of the World of Warcraft: Mists of Pandaria Collector's Edition.
#9702;Unlocks three different banner options.


Musejí mít zjištěno, že typický hráč jejich her je absolutní ko*ot, jinak by si tohle nemohli dovolit.

Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 17/06/2012 :  19:20:58  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PRIBOO

No ja sice HC nejedu, ale víceméně taky jen tak pojíždím goblina v ACT2, když se nudím u PC :D. Z nějakýho farmení elit v ACT 4 mě vždycky vyléči ty jejich dropy . To tam čtvrt hodiny kitovat jen aby vysypali lvl 52 rare item, s tim ať jde Blizz do prdele :D.


Já si zas raději hraji nějakou níželevelovou postavu, na levelu 60 mi to prostě moc zábavný nepřijde.
Jako nejefektivnější mi přišlo farmení questu k skeleton kingovi + skeleton king s pěti stacky nephalem, ale to po chvíli taky omrzí.
Go to Top of Page

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 18/06/2012 :  12:55:36  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
Krippian dneska ve 12:52 naseho casu, dal na hc inferno Azmodiana .-.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 18/06/2012 :  18:55:29  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Kolik těch hc postav má? Nemá třeba nějaký v záloze? Jakože by měl třeba dva nebo tři pokusy vždy :)
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 19/06/2012 :  10:44:58  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Kripp dal Diabla na HC inferno ;o)

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Detoxa
Starting Member

35 Posts

Posted - 19/06/2012 :  10:45:18  Show Profile Send Detoxa a Private Message  Reply with Quote
Dneska Kripparian dal na HC INFERNO DIABLO ... viz. http://www.twitch.tv/nl_kripp

:) takze tak ...
Go to Top of Page
Page: of 24  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,39 seconds. on eygor Snitz Forums 2000