Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Battle.Net
 Diablo III
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 24

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 30/04/2012 :  19:45:34  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Taky už jsem v betě nějaký ten pátek. Diablo 2 jsem hrál na battle.netu asi 3-4 roky a moje dojmy jsou následující:

Je to prostě vylepšené Diablo 2. Z toho plynou vcelku zásadní věci. Pokud se vám nelíbilo Diablo 2, tak nemá absolutně žádnou cenu zkoušet Diablo 3.



Tady si dovolím nesouhlasit - D2 mě nebavilo (vydržel jsem to hrát do pouště a pak smazal) - ně, že by to byla špatná hra, ale prostě me to nějak nedokázalo udržet (narozdíl od D1, které jsem dohrál několikrát na všechny obtížnosti)

Od D3 jsem čekal, že to bude D2 s lepší grafikou (čti: zase mě to nebude bavit). Po první desetiminutovce v betě jsem pevně rozhodlej to koupit a vím, že tohle mě bude bavit dlouho. Příjde mi, že s tímto si dal opravdu někdo moře práce - ta hra působí strašně vyladěným dojmem a to myslím jak grafiku, tak i systém skillů.

Těším se moc.

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Drewinek
Advanced Member

Gnome

814 Posts

Posted - 01/05/2012 :  19:28:04  Show Profile  Send Drewinek an ICQ Message Send Drewinek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sorrow

quote:
Originally posted by Kar-Chee

Taky už jsem v betě nějaký ten pátek. Diablo 2 jsem hrál na battle.netu asi 3-4 roky a moje dojmy jsou následující:

Je to prostě vylepšené Diablo 2. Z toho plynou vcelku zásadní věci. Pokud se vám nelíbilo Diablo 2, tak nemá absolutně žádnou cenu zkoušet Diablo 3.



Tady si dovolím nesouhlasit - D2 mě nebavilo (vydržel jsem to hrát do pouště a pak smazal) - ně, že by to byla špatná hra, ale prostě me to nějak nedokázalo udržet (narozdíl od D1, které jsem dohrál několikrát na všechny obtížnosti)

Od D3 jsem čekal, že to bude D2 s lepší grafikou (čti: zase mě to nebude bavit). Po první desetiminutovce v betě jsem pevně rozhodlej to koupit a vím, že tohle mě bude bavit dlouho. Příjde mi, že s tímto si dal opravdu někdo moře práce - ta hra působí strašně vyladěným dojmem a to myslím jak grafiku, tak i systém skillů.

Těším se moc.



A hele Dorakve
Jak se dari mistre?

RL Fishing
Go to Top of Page

Sorrow
Junior Member

877 Posts

Posted - 02/05/2012 :  19:27:29  Show Profile  Send Sorrow an ICQ Message Send Sorrow a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drewinek

quote:
Originally posted by Sorrow

quote:
Originally posted by Kar-Chee

Taky už jsem v betě nějaký ten pátek. Diablo 2 jsem hrál na battle.netu asi 3-4 roky a moje dojmy jsou následující:

Je to prostě vylepšené Diablo 2. Z toho plynou vcelku zásadní věci. Pokud se vám nelíbilo Diablo 2, tak nemá absolutně žádnou cenu zkoušet Diablo 3.



Tady si dovolím nesouhlasit - D2 mě nebavilo (vydržel jsem to hrát do pouště a pak smazal) - ně, že by to byla špatná hra, ale prostě me to nějak nedokázalo udržet (narozdíl od D1, které jsem dohrál několikrát na všechny obtížnosti)

Od D3 jsem čekal, že to bude D2 s lepší grafikou (čti: zase mě to nebude bavit). Po první desetiminutovce v betě jsem pevně rozhodlej to koupit a vím, že tohle mě bude bavit dlouho. Příjde mi, že s tímto si dal opravdu někdo moře práce - ta hra působí strašně vyladěným dojmem a to myslím jak grafiku, tak i systém skillů.

Těším se moc.



A hele Dorakve
Jak se dari mistre?



Čaues Drewe :) Ale jo, jde to - po delší době to vypadá, že zase něčem u propadnu. Předpokládám, že ani ty si nenecháš D3 ujít - budu to střídat s GW2 a doma zas bude peklo - jak za starejch časů :D

Darraque [MdK]
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 04/05/2012 :  12:15:29  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Kdyby jste ještě někdo neměl D3 koupeno, tak si tu dovolím malou reklamu http://www.alza.cz/article/5074.htm Jedná se o soutěž na alze.

1. cena Počítač Alza GameBox Diablo III edition
2.-12. cena Grafická karta GIGABYTE R787OC-2GD
13.-17. cena Reprodukory Logitech Z906
18.-23. cena LCD monitor 24“Samsung S24A300H
24.-26. cena Operační paměť CORSAIR 16GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Blue Vengeance
27.-31. cena Disk OCZ Agility 3 Series 60GB
32.-41. cena Myš STEELSERIES Diablo III Mouse
42.-65. cena Šek na nákup na Alza.cz v hodnotě 1000,- Kč s DPH
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 04/05/2012 :  14:10:18  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
doufam, ze neprodaj nic, ze lidi budou schopni se kouknout a koupit to o 200 levneji jinde

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 04/05/2012 :  16:25:07  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Tak ten detail produktu D3 na alze je fakt lahudka. To bud prekladala cerstva absolventka nejaky pochybny fildy anebo nejaka tajna vylepsena verze google translatoru. Anebo to je puvodni text a sednul si na to sjetej copywriter.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 05/05/2012 :  10:29:27  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
Zajímavý vysvětlení několika věcí z Diabla 3:
http://www.sirlin.net/blog/2012/5/3/diablo-3s-ability-system.html

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/05/2012 :  10:58:42  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Diablo III Performance, Benchmarked
http://www.tomshardware.com/reviews/diablo-iii-performance-benchmark,3195.html

Hra půjde instalovat 14.5. od 17:00
http://diablo.incgamers.com/blog/comments/blizzards-launch-day-preparation-guide

Ten benchmark berte s rezervou, v plné verzi té akce bude jistě více a fps půjdou daleko více dolů.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/05/2012 :  14:23:07  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Něco na plochu
http://upload.inven.co.kr/upload/2012/04/29/bbs/i1862198373.jpg
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/05/2012 :  14:37:07  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 09/05/2012 :  17:30:31  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Nevite nekdo o nejakym shopu, kde jeste odesilaji v den vydani (garantovano)? Chci si tohohle badboye poridit v box verzi, ale nehodlam na svy prvni moby cekat tyden po vydani.

MMOs failed.
Go to Top of Page

xyls
Starting Member

6 Posts

Posted - 09/05/2012 :  17:40:15  Show Profile Send xyls a Private Message  Reply with Quote
Diablo III na to se těšim,ale bohužel nemám momentálně peníze takže si na něj budu muset počkat,ale až na něj budu mít našetřeno tak si stejně nejspíš koupím GW2(znám se).

[url=http://dragcave.net/view/QdYkE][/url]
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 09/05/2012 :  18:50:31  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xyls

Diablo III na to se těšim,ale bohužel nemám momentálně peníze takže si na něj budu muset počkat,ale až na něj budu mít našetřeno tak si stejně nejspíš koupím GW2(znám se).



To jsme radi, ze to vime!
Go to Top of Page

Drewinek
Advanced Member

Gnome

814 Posts

Posted - 09/05/2012 :  22:53:16  Show Profile  Send Drewinek an ICQ Message Send Drewinek a Private Message  Reply with Quote
Hm ty zmrdi nedodali dostatek CE pice nevite kde se to da sehnat z anglie mi to neposlou protoze to vazi vic jak jeden kg

RL Fishing
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 09/05/2012 :  22:58:30  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
proc by to nemeli poslat z anglie ?
ja bezne kupoval od sendit.com a gameplay.co.uk
(to druhe se mergnulo s .gamestation.co.uk, u ktere mam predobjednane 3 kousky.. tak doufam, ze mi nenapisou za tyden, ze to nemuzou poslat.. )

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 10/05/2012 :  08:21:43  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

u ktere mam predobjednane 3 kousky..



a vis o tom ze muzes mit vice postav i na jednom uctu zejo ?

lastfm
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 10/05/2012 :  09:02:59  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Nevím, jestli jste něco kupovali v poslední době, ale nyní je problém něco z Anglie koupit. Naprostá většina obchodů má sklad na Channel Island, který z hlediska celního není členem EU a uplaťňují se na něj podmínky pro třetí země. Toto platilo i před změnou, ale limit na zásilky byl vyšší. Nyní je to tuším do 22 EUR bez cla, zbytek podléhá celnímu řízení.

Po mém posledním nákupu u Senditu, kde byla cena hry 24 EUR a 20 EUR clo+DPH, jsem bohužel na tyto nákupy musel resignovat. Sice se mi podařilo získat od nich na clo refundaci, ale stejně je to hodně špatné.

Zkontrolujte si aktuální podmínky, ať nemáte sběratelskou edici o 100 procent dražší.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 10/05/2012 :  10:29:41  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Ja nevim proc si to clovek nekoupi u nas?
Preci uz nejsme 100 let za opicema, kdy se sem hry dotahly 14 dni az mesic po vydani. Myslim ze ceske gameshopy to budou mit v den vydani k dispozici a jestli na tom usetrim 100 nebo 200,- neni az zase tak zasadni.... i kdyz ano chapu, pro nekoho mozna ano.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 10/05/2012 :  10:53:06  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
Na SVK/CZE dovezu CE mozno tak dohopy +- 10 kusov.
Kde nic nie je, tam nic nekupis.

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 10/05/2012 :  10:58:17  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
Já si to nekoupím, neobjednám, tahle kinder hra mě nezajímá. Tak to jenom abyste semnou nepočítali úchyláci


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/05/2012 :  11:43:19  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
nez todle to si radsi pustim browser s wolfensteinem :D
wolfenstein v browseru , pecka http://wolfenstein.bethsoft.com/game/wolf3d.html

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 10/05/2012 :  11:56:27  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khostri
...


zajimave, nicmene u te me objednavky pisou jednak "VAT included", takze nevim, proc bych mel platit podruhe DPH

a druhak v podminkach maji "destinations outside the UK may be subject to duties",
takze se jedna o posilani mimo UK, ne mimo Normalnske ostrovy..
a jsou "company registered in England and Wales"

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 10/05/2012 :  12:19:54  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Khostri
...


zajimave, nicmene u te me objednavky pisou jednak "VAT included", takze nevim, proc bych mel platit podruhe DPH

a druhak v podminkach maji "destinations outside the UK may be subject to duties",
takze se jedna o posilani mimo UK, ne mimo Normalnske ostrovy..
a jsou "company registered in England and Wales"


Ale Česká Pošta kouká, odkud to chodí a je jí jedno, jestli je to česká, nebo jiná EU firma. Když ti to pošle z Kajman, tak ti to poša proclí a zdaní

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 10/05/2012 :  14:10:03  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
Přesně jak píše toje, důležitý je vstup do celního prostoru.
Narazil jsem třeba i u thehut. Navíc i Amazon má sklad na Normandských ostrovech a vše se bude clít a danit.

Na mé dotazy napsali, že je to sice mrzí, ale nejsou schopni ovlivnit, který warehouse to pošle. Ale nabídli mi refundaci cla, což jsem využil, jen to chvilku trvá (převzal jsem zásilku, zaplatil poště, poslal doklad do Senditu a dostal zpět peníze za clo.)

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 10/05/2012 :  15:36:59  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Hele a v čem jsou výhodné ty sběratelské a podobné edice? To pak třeba ty postery lepíte děckám do pokojíku nebo co?
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 10/05/2012 :  16:21:16  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
tak jako tak je divne, ze to chteli clit, protoze ty normanske ostrovy by mely byt v celnim uzemi EU..
neco jineho je dan, kterou by ti bohuzel naparit mohli

napr. tady to pisou taky:

http://www.businessinfo.cz/cz/clanek/manual-exportera/cla-a-celni-rizeni-v-mezinarodnim-obchod/1001370/43600/

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/39736-pozor-pri-nakupu-z-velke-britanie-zasilka-muze-podlehat-dph/

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 10/05/2012 :  18:42:27  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Hele a v čem jsou výhodné ty sběratelské a podobné edice? To pak třeba ty postery lepíte děckám do pokojíku nebo co?



No jsi o 100% lepší skiller ne. Navlečeš se do trička s logem, skoukneš herní mapu natisknutou na obalu od rejže a na hlavu si postavíš ručně malovaného gumového paňácu made ih china a hraješ. Ve hře je to hned znát. Za ty prachy to rozhodně stojí ne každý borec to musí mít i kdyby se to mělo objednávat z Afriky


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 10/05/2012 :  19:30:32  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

Hele a v čem jsou výhodné ty sběratelské a podobné edice? To pak třeba ty postery lepíte děckám do pokojíku nebo co?



Taky si často říkám, proč mám od Blizzardu všechny verze CE (od doby, co začaly vycházet). Ale sám přesně nevím. Když to ale jednou začneš sbírat, tak se těžko přestává. Nicméně jsem nečekal, že mě DIII CE bude stát aspoň u nás 2899Kč.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 12/05/2012 :  22:16:20  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
New Downloaders for English and German
http://eu.battle.net/d3/en/blog/4410912/New_Downloaders_for_English_and_German-12_05_2012#blog
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 12/05/2012 :  22:32:54  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
nastesti se jedna o dodatecny download jen 50MB
ja uz se lekl ze to budu muset sosat znovu cele

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 12/05/2012 :  22:54:22  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

nastesti se jedna o dodatecny download jen 50MB
ja uz se lekl ze to budu muset sosat znovu cele



Ja napriklad zjistil, ze mam enUS client, takze jsem si to cele musel stahnout znova :-)

Nechapu, proc je v eu battle netu nastaveny jako defaultni. Nechtel jsem riskovat, ze mi o pulnocnim releasu nepojede...
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 13/05/2012 :  14:30:17  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
a k cemu je vlastne dobre podstoupit vsecky ty pripravy, aby se mohlo zacit hned po pulnoci ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2782 Posts

Posted - 14/05/2012 :  13:12:14  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
az ta sranda vyjde. poslete mi nekdo "Guest Pass" at se na to taky podivam

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 14/05/2012 :  13:24:46  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

a k cemu je vlastne dobre podstoupit vsecky ty pripravy, aby se mohlo zacit hned po pulnoci ?



aby od pulnoci do tri mohli nadavat, ze o pada / neda se lognout / jsou lagy jak svina
pak jit spat a dalsi tyden zazivat to samy, proste jako normalka u blizzu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 14/05/2012 :  15:01:44  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

a k cemu je vlastne dobre podstoupit vsecky ty pripravy, aby se mohlo zacit hned po pulnoci ?

Počkej, to je jen špička ledovce. Oni už mají kluci 14 dní před spuštěním dovolenou. Poladit psychiku, to je základ!

Edited by - PRIBOO on 14/05/2012 15:02:08
Go to Top of Page

kajda
New Member

Masaryk2

390 Posts

Posted - 14/05/2012 :  18:35:37  Show Profile  Send kajda an ICQ Message Send kajda a Private Message  Reply with Quote
Zdar ... kdyby se někomu třeba chtělo nemohl by mě poslat guest pass abych zjistil jestli to má cenu koupit?

Infinity – The Quest for Earth - last hope for good game
Darkfall - Suspend
EVE - Suspend
PoTBS - suspend
TR - suspend
AOC - Fury - Suspend
SWG - To uz je hodne dlouho :-)
UO - Bohuzel jenom na emulovanych serverech
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 15/05/2012 :  00:25:23  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Tak co jak vám šlo lognout ? A co první dojmy?
D3 web na battlenetu je down, ale to asi není překvapení :)
Osobně budu mít hru (krabici) zítra odpoledne tak snad nebude žádnej problém. HF
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 15/05/2012 :  01:26:21  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luka

Tak co jak vám šlo lognout ? A co první dojmy?
D3 web na battlenetu je down, ale to asi není překvapení :)
Osobně budu mít hru (krabici) zítra odpoledne tak snad nebude žádnej problém. HF


Nevím, jak šlo lognout po půlnoci, ale o půl druhé rozhodně nejde.
takže nejen, že zlodějský Blizzard opět jen prodal a nezajistil službu, navíc se ani neobtěžovali upravit chybové hlásky, takže se zobrazuje nekorektní "battle.net down for maintance, try again later" ..nebo spíš se obtěžovali a dali tam tuhle naschvál, aby měli méně dotazů na servery.
Zlodějna a podvody, to společnosti Blizzard opravdu jde.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 15/05/2012 :  03:06:21  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Ja se tam dostal ode dvou, ted me to kicklo. Nekolikrat DC (= dungeon je potreba jit od zacatku), ale vsechno tohle asi kazdej cekal.

vool: ty voole, tebe kdyz ctu, tak mam pocit, ze si sem nasel cestu angry mob z novinky.cz

MMOs failed.

Edited by - Jace on 15/05/2012 03:08:34
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 15/05/2012 :  07:29:47  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Ja se tam dostal ode dvou, ted me to kicklo. Nekolikrat DC (= dungeon je potreba jit od zacatku), ale vsechno tohle asi kazdej cekal.

vool: ty voole, tebe kdyz ctu, tak mam pocit, ze si sem nasel cestu angry mob z novinky.cz



hehe, vul se zas nechal okrast
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 15/05/2012 :  08:43:29  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by Luka

Tak co jak vám šlo lognout ? A co první dojmy?
D3 web na battlenetu je down, ale to asi není překvapení :)
Osobně budu mít hru (krabici) zítra odpoledne tak snad nebude žádnej problém. HF


Nevím, jak šlo lognout po půlnoci, ale o půl druhé rozhodně nejde.
takže nejen, že zlodějský Blizzard opět jen prodal a nezajistil službu, navíc se ani neobtěžovali upravit chybové hlásky, takže se zobrazuje nekorektní "battle.net down for maintance, try again later" ..nebo spíš se obtěžovali a dali tam tuhle naschvál, aby měli méně dotazů na servery.
Zlodějna a podvody, to společnosti Blizzard opravdu jde.


Nenech se odradit kamarade, doufam, ze tu budou prvni dojmy z hrani, abych se mel na co tesit, tak jak tomu bylo u panda betatestingu. Odprosti se od toho, ze tu hru vyvinul blizzard.

Pujde nekdo kupovat dneska krabici v Praze? Popripade kam.
Diky


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 15/05/2012 :  08:56:01  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
kterej blazen by sel kupovat krabici ? kdyz se to da elektronicky sehnat vyrazne levneji a jeste clovek nemusi do kramu

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 15/05/2012 :  09:09:07  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Ma nekdo s tou elektronickou cestou podobny problem jako ja? Ze prej Bliz dodal malo klicu:)
Takze nevim, jestli je problem v shopu, nebo v Blizu:)

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 15/05/2012 :  10:17:18  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Ma nekdo s tou elektronickou cestou podobny problem jako ja? Ze prej Bliz dodal malo klicu:)
Takze nevim, jestli je problem v shopu, nebo v Blizu:)


Predevsim bych se zaobiral tim, jestli Toje nebude problem v technice lizu?!?!

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 15/05/2012 :  10:26:37  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

kterej blazen by sel kupovat krabici ? kdyz se to da elektronicky sehnat vyrazne levneji a jeste clovek nemusi do kramu



a jedna z mala odpovedi: ;)

quote:
Originally posted by tojejedno

Ma nekdo s tou elektronickou cestou podobny problem jako ja? Ze prej Bliz dodal malo klicu:)
Takze nevim, jestli je problem v shopu, nebo v Blizu:)



Ja hlavne chci prijit domu z fachy, sednou ke kompu, narvat tam D3 DVD a po 10min instalace zacit hrat. Nechci cekat 2hod, nez se mi stahne elektronicka verze a pak resit stejny problem jako toje.

A male, kdyz se me zepta, tato cos mi koupil za darek? Tak krabice prijde vhod. ;) PS: Jen to nesmi videt maminka ...


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 15/05/2012 :  10:27:48  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

Ma nekdo s tou elektronickou cestou podobny problem jako ja? Ze prej Bliz dodal malo klicu:)
Takze nevim, jestli je problem v shopu, nebo v Blizu:)



Byla nejaka hra, kde bys nemel problem s porizenim hry? OFC krome AO! ;)


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/05/2012 :  11:05:49  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
No já se nemohl lognout po půlnoci a lognul jsem se v 0:30 po tom co jsem změnil server americkej na evropskej :o) Sice to psalo server je full nebo něco takého, ale zkusil jsem to asi 10x po sobě a lognul jsem se. Zkoušel jsem to asi půl hodinky a šel spát takže vůbec nevím jestli to pak padalo nebo ne.

Jinak to bylo dobré a nelagovalo to jak někdo psal na diablo3.cz
Go to Top of Page

Luka
New Member

448 Posts

Posted - 15/05/2012 :  11:20:28  Show Profile  Send Luka an ICQ Message Send Luka a Private Message  Reply with Quote
Stale cekam na krabici s klicem. Hru mam nainstalovanou. Tak se jako z prdele lognu a co nevidim.... jsem in, muzu vytvorit postavu a hrat. Nechapu, asi nejakej trial nevim. Nahore vpravo mi sviti ze mam upgradovat acc. Kliknu a mam si koupit hru.

TZN: pokud si to chce nekdo zkusit asi staci mit batt. acc. ...
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 15/05/2012 :  11:46:25  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já mám anual pass, který už měsíc neplatím. Prostě jsem zablokoval, aby ty platby neodcházeli na ten učet. WoW mám frozen a diablo furt aktivní. Jak dlouho asi :D
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 15/05/2012 :  12:50:51  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Já mám anual pass, který už měsíc neplatím. Prostě jsem zablokoval, aby ty platby neodcházeli na ten učet. WoW mám frozen a diablo furt aktivní. Jak dlouho asi :D



neboj se za 10 let pribehnou exekutori tak pro pul mega , pac mezinarodni soudy jsou drahy

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page
Page: of 24  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,38 seconds. on eygor Snitz Forums 2000