Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Warlords of Draenor
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 05/11/2014 :  17:01:35  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by Greydawn



Warrior byl nejzábavnější class co pamatuju, ten Rage system je dokonalý, akční. Neustálé čekání na manu je opruz :)


Tak to se vrat do hry a hrej treba mage, ten ted zadnou resource vlastne nepouziva. U healeru mi to prijde podobny .... tedy bez potreby mit extra dobrej gear.
Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 08/11/2014 :  10:36:11  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Healing

Players didn't enjoy healing because of health bar whiplash, players were always almost constantly dying, healing consisted of spamming heals constantly.
Smart heals were too smart, the game was playing itself for you, you didn't have to do any targeting. You ended up with a healing rotation and not paying attention to who was injured.
Mana was scaling poorly, lower item level characters had not enough mana, higher item level characters had excessive amounts of mana.
In Warlords, players have double the effective health, giving you longer to think and target your heals.
In Warlords, smart heals aren't as smart. They just heal anyone who is injured rather than the most injured.
In Warlords, healers will have enough mana even at lower item levels.
In Warlords, Spirit is now on less slots, so you can't trivialize mana anymore.
Healing will be more tactical and allow players to make decisions while healing in Warlords.
Players will have sufficient mana but not excessive mana in Warlords.

Naprosto živě si vzpomínám, jak de facto to samý psali před Cataclysmem.
A opravdu to tak bylo. Vzpomínám na první HC 5many třeba remake Deadmines, tuším druhý den po releasu cata jsme tam strávili s PUGem několik hodin a to healování jsem si užil. Zhruba po týdnu to všechno nerfli a všechny ty kecy, co mlátili předtím komunitním fanboyům na netu do hlavy poslali do zadele.
Tak jsem zvědav, jesli to tentokrát nechají taky celej tejden nebo méně. Nevěřím, že organismy, pro který je wowko hlavně tvořený mají zájem přemejšlet jak a koho healovat a ne jen a pouze točit rotaci.
Myslíte, že se pletu?

Edited by - mouselet on 08/11/2014 20:00:19
Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 13/11/2014 :  13:51:19  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
Vsem doporucuji WoD,
za ty prachy to fakt stoji, teda pokud jste alespon stejne skodolibi jako ja
loguji v kazdy volny chvili vychutnavam souboj trolu s fanboji, jen mi moc nejde do hlavy, jak si tolik lidi mohlo myslet, ze jim Blizzard proda funkcni software
minule dve expanze byly aspon jakz takz hratelne i prvni den ...tahle je asi fakt jen pro lidi, co proste nemaji jinej napad, jak zabijet cas ... no ale chaty jsou fakt sranda ... nelze nez doporucit :)

vynikajici je sledovat lidi, jak cekaj v garrisonu na fix od blizzu, nekteri prej uz hodiny cekaj na jednom miste a modli se za fix a spawn sveho vysneneho npc

5man dung omrzel po dvou pruchodech ...

Edited by - mouselet on 13/11/2014 17:50:51
Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 14/11/2014 :  16:53:40  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
to je proste neskutecna sranda pozorovat vsechny ty ovce co jim stale veri, ze se snazi odstranit nejake problemy, pricemz oni jen jako obvykle postuji modre sra*ky a cekaji, az se zmensi pocet lidi chtejicich hrat natolik, ze to zacne fungovat.
Kdo to jeste nema, vrele doporucuji! Dokud je tam sranda, jinak mi to prijde, ze je to rekordne nudne (obsah nove expanze).

Edited by - mouselet on 14/11/2014 16:54:10
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 14/11/2014 :  17:17:21  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Hele Voole, uz radu mesicu tu hatujes wowko, vsechno je spatne, vsechno na hovno. Pak vyjde datac a ty si ho na zaklade svych predchozis zkusenosti presto koupis a zase vsechno spatne a na hovno. A samozrejme dalsi penize cpes Blizzu z predplatnyho...

No a co se nestane, prijdou launch problemy a ty se bavis soubojem trollu s fanboi, pritom ty sam ses mistni komicka figurka, kterou vetsina lidi uz ignoruje. Ja tohle vsechno obvykle prechazim, ale ted mi to proste neda a musim se zeptat co z toho mas? Vzdyt tohle forum ani moc lidi necte a tolik casu a penez co si v tom trolleni nechal... proc? To se nedokazes venovat necemu uzitecnymu? Nebo alespon necemu, co te bavi?

Omlouvam se za offtopic.

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 14/11/2014 :  18:10:37  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

Hele Voole, uz radu mesicu tu hatujes wowko, vsechno je spatne, vsechno na hovno. Pak vyjde datac a ty si ho na zaklade svych predchozis zkusenosti presto koupis a zase vsechno spatne a na hovno. A samozrejme dalsi penize cpes Blizzu z predplatnyho...

No a co se nestane, prijdou launch problemy a ty se bavis soubojem trollu s fanboi, pritom ty sam ses mistni komicka figurka, kterou vetsina lidi uz ignoruje. Ja tohle vsechno obvykle prechazim, ale ted mi to proste neda a musim se zeptat co z toho mas? Vzdyt tohle forum ani moc lidi necte a tolik casu a penez co si v tom trolleni nechal... proc? To se nedokazes venovat necemu uzitecnymu? Nebo alespon necemu, co te bavi?

Omlouvam se za offtopic.


To uz je v zasade nejake porucha. To kvantum hate postov a aj tak im to zaplatil ... a zaplati aj tie dalsie :)

Ja mam s WoW iba jeden vacsi problem, a to je grafika/engine a veci s tym spojene (addony). A nezaplatil som dva posledne datadisky kvoli tomu a ani nezaplatim dalsie, samozrejme.

Ale aby som hatoval hru + developera tak velmi a aj tak im zaplatil v podstate kazdy titul co vydaju ... to nepochopim :)

MMO traveller
Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 14/11/2014 :  18:43:51  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by -Mike-

Hele Voole, uz radu mesicu tu hatujes wowko, vsechno je spatne, vsechno na hovno. Pak vyjde datac a ty si ho na zaklade svych predchozis zkusenosti presto koupis a zase vsechno spatne a na hovno. A samozrejme dalsi penize cpes Blizzu z predplatnyho...

No a co se nestane, prijdou launch problemy a ty se bavis soubojem trollu s fanboi, pritom ty sam ses mistni komicka figurka, kterou vetsina lidi uz ignoruje. Ja tohle vsechno obvykle prechazim, ale ted mi to proste neda a musim se zeptat co z toho mas? Vzdyt tohle forum ani moc lidi necte a tolik casu a penez co si v tom trolleni nechal... proc? To se nedokazes venovat necemu uzitecnymu? Nebo alespon necemu, co te bavi?

Omlouvam se za offtopic.


No vychazis myslim z trochu spatnych informaci. Wow jsem cca rok a pul nehral.
A ze hatuji Blizzard? To jo, hovada nesnasim.

Posledni dobou jsem mel vice casu tak jsem si koupil jak datac k D3 tak k wow. Ano, mimo jine proto, abych vedel, o cem pisi. Kdyz mam cas tak se proste rad Blizzu odvdecim v jeho stylu. Jiste, je to vcelku bezvyznamny vzhledem k tomu, kolik do toho mohu ja investovat cehokoliv a jakej oni maji vliv, ale mi kazdy malinkaty uspech prinese radost, nejsem zas az tak narocny. No a nemam to tak jen s blizem, proste nerad zustavam neco dluzen.... vseobecne :)
Jeste nejake dotazy nebo potrebujes upresnit neco, na neco jsem ti neodpovedel ci tak?
Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 14/11/2014 :  18:47:11  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn... to nepochopim :)


Jakto ze ne? Dyt jsi psal, ze je to porucha? To si protireci ne?
Jinak ja samo neplatim nic, kupuje mi to maminka, ja preci nemuzu mit ve svym detskym veku pristup k penezum.
Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 14/11/2014 :  18:53:56  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
Jinak zrovna zavedli reseni tak nejak dle ocekavani.
Najednou se na vsechny servery/realmy vytvorila fronta.
Cimz rozhodne spoustu lidi odradi, protoze tech, kteri si radi pockaji 15 minut, aby se jim hnedle pote character hned zaseknul se zas tak moc nenajde.Nebo spise najde se jich dost ale taky se pravdepodobne najde dost tech, kteri si v klidu par dni pockaji s hranim radeji nez aby tohle absolvovali.

Edited by - mouselet on 14/11/2014 18:54:50
Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 18/11/2014 :  21:54:58  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
Je pravda, ze to chvili fungovalo, ale uz jsme zase prakticky tam, kde jsme byli.
Myslim, ze WoD bude stejne jako Diablo 3, proste 2 roky budou brečet, jak tvrdě makaj a bluepostovat nesmysly, jen aby nemuseli sahnout hloubeji do kapsy.
Je to skoda, je to pekne udelany, jsou tam zajimavy veci, ale jaksi vse se to ma tocit kolem garrison a ty nefunguji. K tomu dnes ani LFG napriklad, tak to je pak proste marny ...:)
Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 19/11/2014 :  21:29:09  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Healing

Players didn't enjoy healing because of health bar whiplash, players were always almost constantly dying, healing consisted of spamming heals constantly.
Smart heals were too smart, the game was playing itself for you, you didn't have to do any targeting. You ended up with a healing rotation and not paying attention to who was injured.
Mana was scaling poorly, lower item level characters had not enough mana, higher item level characters had excessive amounts of mana.
In Warlords, players have double the effective health, giving you longer to think and target your heals.
In Warlords, smart heals aren't as smart. They just heal anyone who is injured rather than the most injured.
In Warlords, healers will have enough mana even at lower item levels.
In Warlords, Spirit is now on less slots, so you can't trivialize mana anymore.
Healing will be more tactical and allow players to make decisions while healing in Warlords.
Players will have sufficient mana but not excessive mana in Warlords.

Neda mi to se k tomu nevratit.
Dovolim si nyni tvrdit, ze to byly tentokrat jen pouhe modre kecy o nicem.
Se zacatkem CATA nesrovnatelne.
Tenkrat opravdu chary mel vice HP, mobi i bossi taky, fighty tak byly delsi, ale healovani bylo zajimavy, healy byly pomerove mensi vzhledem k HP charu, dmg, ktery chary dostavaly taky.
Ony nejsou ty dungy ve wod spatny, to bych kecal, libi se mi jak jsou udelany i design boju je fajn, jen je to zase zcela jiny a LFG je to hodne problemovy, osobne mi prijde, ze pokud jdou spolu znami, i HC jsou pomerne snadny pokud se domluvi, protoze jde preventovat dost dmg, ale v LFG wowka dnesnich dnu je to spise zridkavy jev, ze by se nekdo snazil neco preventovat bohuzel vcetne tanku:)

Edited by - mouselet on 21/11/2014 07:23:17
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/11/2014 :  08:36:43  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
treba ja jsem ve wowku vzdycky preventoval uplne vsechno, vzdycky kdyz se mi na podlaze rozsvitil takovy ten barevny svitici help kde mam stat tak jsem si tam hned stoupnul a dival se jak ti kokoti kolem stoji uplne mimo.

s priestem to bylo lepsi protoze jsem aspon jednoho blba vzdycky moh zatahnout k sobe do bezpeci

lastfm

Edited by - Rashaverak on 20/11/2014 08:37:54
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 20/11/2014 :  16:07:42  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
vraj start vyzeral takto nejak :)

https://www.youtube.com/watch?v=1sZ2a0VaOQM

MMO traveller
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 21/11/2014 :  07:20:29  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

vraj start vyzeral takto nejak :)

https://www.youtube.com/watch?v=1sZ2a0VaOQM


ROFL, ten je povedenej :)

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 21/11/2014 :  07:45:19  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
Blizzard jsou opravdu typická americká hovada.
Poslední týden asi 4x odstávka, vždy napsali, že je scheduled.
Skoro všichni mají problémy hlavně s garrisonem a instancema a oni po týdnu nefunkčnosti tohodle napíší do breaking news, že v současné chvíli zkoumají případy, kdy mají hráči problémy s garrisonem nebo instancema a že pro nejnovější info je mají lidi následovat na twitteru.
Neskutečné hovadstvo.

Jinak ke hře samotné, v LFG je dost patrné, že opravdu tím, jak tu hru zjednodušují ji hrají stále větší a větší bulíci. Dostkrát jsem potkal v LFG v 5manech lidi, kteří evidentně patřili k sobě a přesto nebyli schopni více než bezhlavě tankovat a dpsit. CC neznají nebo nepoužívají, stun, disarm, silence je něco, co je asi zcela zbytečný, zabíjet target po targetu je taký zbytečný, každý pálí dle libosti.
Zajímavý na tom je, že to prostě dělají v kuse, mohou i několikrát wipnout a nezmění nic na své hře, mají všichni kolem třetiny HP, ale vůbec jim to nevadí, klidně to pálí dál, do čeho je napadne, že by tank třeba začal moba kitovat, když dostává pecky jak hrom, je skoro na chcípnutí a healer nez many, to neee, proč přeci. Jasně, bylo to vždy takhle, ale nyní je toho prostě zase více. Tak jsem zkusil pár runů s guildou. Samozřejmě úplně stejná situace jen horší v tom, že tam se automaticky předpokládá, že neleavneš a snažíš se ty neschopný nemehla z grupy protáhnout tou instou. Takže v podstatě horší situace než v tom LFG kde leavneš kdykoliv, což vlastně potvrzuje to, že v tý hře už jsou vlastně jen nemehla, samozřejmě až na pár vyjímek. Já jsem taky totální nešika, ale tohle je fakt moc.
Prostě to nepochopím, spousta obrovskej guild, co vyřvávaj o svý stoletý tradici, takže i hráčskou základnu co do kvantity mají a nemají ani zabitýho Garroshe + pár dalších mobíků na normal/nyní HC. Každej má milion altů, tráví u té hry spoustu hodin denně .... tak hlavně, že maj plný držky komunitního života atd. To fakt svědčí o tom, že tyhle hry hrají majoritně tardi, jinak to není možný...

Včera jsem měl úžasný zážitek v Iron docks hc, celá groupa z jedný guildy + já neschopný healer.
Blizzard už šel dál a nejsou jen aoe dmg efekty na zemi, takže si představme třeba něco jako ozubený kola s vizuálním efektem okolo sebe, točící se dejhme tomu ve výšce pasu postav, dává to dmg, který je dost zřejmý, pokud teda sleduješ svůj frame nebo prostě svý HP někde. Tihle borci v tom ale klidně stáli, opakovaně. Tank že by přesunul mobíky o kousek vedle to ne ... no byli chudáci zcela bezradní, poradil jsem jim teda CC některý z těch mobů, kupodivu zareagovali docela rychle, no jenže hnedle při pulu toho velkýho moba, co měl jít první na zabijačku do něj hunta začal rvát multishot a mag měl asi glyphnutý spell na dva targety, takže ..... hunter celou instu naříkal, jak ten jeho pet furt něco puluje, nejspíš ho měl na assist a skoro jistě mu tauntoval :)
No na dva měsíce je to dobrá zábava, ale to je díky tomu, že mě uspokojuje trolováná/trotlování/hatování, jinak je to samosebou mrhání časem.

Edited by - mouselet on 21/11/2014 08:04:42
Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 01/12/2014 :  18:13:23  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
Na me teda wod udelalo dojem, ze diky Garrisonum se ta hra zase posunula jeste o par kroku do sede nezabavnosti.
Zatim jsou Garrisons novinka a lidi se to snazi stadovite ohmatat nicmene vysledkem bude, ze cele stado resp. kazda ovecka bude mit diky Garrisonum zhruba stejne vseho, ale jen trochu tak spise na svou potrebu.
Garrison bohuzel funguje tak, ze je to proste jen kupa klikani o nicem, znicili tim absolutne craft ktery uz nema vlastne zadny vyznam. Treba alchymii ze skillu 600 na 700 lze tusim dostat vyrobou 100 stejnych flask :/
Ty Garrisons zatim lidi bavi, ale myslim, ze brzy prijdou na to, ze je to absolutni nuda a šeď, zabiješ tam strašnou spousu času a je to k ničemu. IMO pekny priklad je Lunarfall Inn budova v Garrisonu, kdzy ji dostanes na level tri, dle popisku mas slibeno, ze se dostanes k exkluzivnim treasure hunters misim(pro followery). Tak jsem to zkusil, jedna z tech misi, co jsem zasdal byla tahle exkuzivni, coz jsem dopredu neodhadl. Kdyz jsem ji dokoncil dostal jsem za ni jako odmenu achiev a 45G :/
No mozna pro takovy ty typicky ovce co se nudi a proste chteji jen tak klikat ze neco klikaj, tak jo, ale ke HRE ma WOD zase o kus dal.
Je to skoda, protoze svet je podle me udelanej pekne, insty jsou taky dobry i kdyz ne bezchybny. Je to obrovskej projekt a pritom jediny, co tam ma smysl (pomijim PvP to neumim posoudit) je chodit s dobrou partou na raidy a predtim probehnout nejaky stary insty nebo trochu poblbnout na AH aby byly nejaky goldy na to raidovani, pripadne je koupit za real penize.

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 02/12/2014 :  12:03:41  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Stručná recenze datadisku:

Odstranili reputace, odstranili daily questy, přidali garrisony. Výsledek? Týden po launchi se každodenní zábava ve hře zredukovala na "lognout, vykopat důl, zadat workordery, poslat followery na mise a zase odlognout".
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 08/12/2014 :  08:55:10  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
takze jestli to chapu spravne tak odstranili nudny grind ktery byl to jedine co se tam dalo delat a ted uz se tam neda delat vubec nic. je to tedy krok vpred ?

lastfm
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 08/12/2014 :  10:58:25  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

Je to tedy krok vpred ?



Not for me.

On totiž není nudný grid jako nudný grind. Pokud má ten grind smysl, jako třeba v BC, kde byly reputace prerekvizitou k chození heroik 5 manů, které byly jednak hodně obtížné a druhak do nich vedly prequesty do raidů, tak pro hráče nemusí být nudný. Grind je ve hře pořád, mizí ale jeho smysl. Stává se z toho hra pro sběratele mountů, petů, hraček a achievementů.


K raidům:
Normal obtížnost raidů je nastavená hodně nízko. První dva bossové jsou totální zívačka, další tři jsou celkem easy. Čekal jsem od toho trochu víc, než že to půjde umlátit čepicema. Takhle zřejmě bude pro casual raidery zajímavý až heroik mód a pro normal raidery mythic, který jsem doufal, že bude určený pro e-sport raidery. Co už.

Co se mechanik týče jsou bossové ok, tohle Blizzardi uměj.

Edited by - Rahman on 08/12/2014 11:04:06
Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 12/12/2014 :  11:07:54  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
Prakticky uplny souhlas s Rahmannem.
Reputace potrebujes opravdu (ale to je zatim, kdo vi, co nas ceka :p))jen na novy mounty, novy followery atd. Jo a k vybudovani nejvyssiho levelu jedny budovy v garrisonu potrebujes mit aspon 2x exalted s nejakyma draenor frakcema.

Ted mam kratkou pauzicku, ale jeste si to zaplatim, zajima me totiz realne, kam ten svet ve wowku poputuje, prijde mi, ze do zadnice.

Vlastne nic v ty hre nedava smysl i to sbirani tech mountu rychle omrzi, protoze jsou k dispozici na kazdym rohu. Tak trochu mi prijde ze Blizzard nastavenim vseho moznyho vlastne nuti hrace nakupovat goldy za real penize. Mounti jsou drazi, postaveni garrisonu prijde taky na peknych par tisic goldu (pro kazdy char znova).

Ty garrisony taky brzy ztrati smysl. jejich vysledkem bude, ze vsichni budou mit dost vlastnich kytek a rudy, nebudou vedet, co s ntim. Jiz nyni se rudy prodavaji mnohdy za 30-40 silver za kus a to lze vice nez predpokladat silne snizovani zajmu o rudy.
Followeri-no proste je budes tak dlouho posilat na mise, az budou vsichni epic a pak co? Muzes je posilat na mise, z kterych donesou garrison resource nebo na mise, ktery stoji garrison resource a vydelaji treba 50-150G nebo prinesou z mise nejakej kousek gearu vetsinou uplne na prd, pokud se te hre venujes...tim chci rict, ze tipuji, ze to nebude mit zadnej vyznam tam ty mise klikat, az budes mit vsechny followery doexpeny na epic .

Mne prijde ze co se tyce ingame ekonomiky to tentokrat navrhoval nejspise tym vedeny Robertem Owenem. Vysledkem podle me bude, ze goldy nebudou mit skoro zadnou hodnotu, bude jich vsude plno a vlastne to bude k nicemu, protoze za ne nebude co zajimavyho ci nutnyho poridit. Vlastne uz nyni nemaji goldy moc hodnotu. Top BOE epic gear se prodava za 20-120k, startoval zhruba kolem 50K, ted se to tak nejak vice rozplizlo ty ceny a opravdu se prodaval. Lidi na goldy nehledi, kdyz neco chteji, poridi to..myslim, ze se hodne goldu do hry dostava prodejem za real penize, podstatne vice nez drive. Lidi, kteri goldy ve hre vydelavali byt botovanim je vetsinou nebudou utracet stylem, kterym se nyni utraci.

Imo bylo velkou chybou, ze do hry hned ze startu pustili BOE gear na 665 ilvlu. V HC 5manech dropuje 630ilvl a odhadem lze rici, ze ten 665 ti zhruba zdvojnasobi vykon postavy. Vyskledkem je treba to, ze kdyz otevreli LFR nyni ve stredu, taky ty prvni grupy davaly cely LFR nyni 3 bosse treba za 20 minut. obtiznost se opravdu blizi obtiznosti sledovani videa.

Ten normal mi neprisel spatnej jakoze pro lidi, co je LFR nebavi neb v LFR vlastne nejsou citit zadny mechaniky toho boje. V normalu jsem se ten prvni tyden docela pobavil, bylo to teda v PUG bez moznosti hlasove komunikace. HC jsem zkousel, ale s PUG to nejak moc neslo.

Edited by - mouselet on 12/12/2014 11:12:03
Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 27/12/2014 :  12:25:35  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
quote:
When are you planning on updating all of the tooltips that are now wrong?
These require a full client patch, so they'll be fixed in 6.1. (Celestalon)

potrebuje to komentar?
asi potrebuje, protoze nezasveceni by si nemuseli udelat patricnou predstavu

takze kdyz to neopravi, zustanou spatne popisy napriklad itemu, ktere jsou momentalne BIS a tak hrac, ktery dennodenne neprohrabava vse, co opatchovali a zmenili napriklad vubec nevi, co si to poridil za trinketu :) nebo treba jaky spell pouziva..no ale chapu, ze zmenit tooltipy je fakt strasne narocne, 10mil+ subscriberu to rozhodne "nezaplati"

Edited by - mouselet on 27/12/2014 12:29:32
Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 30/12/2014 :  13:53:49  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
Pred casem zde opakovane probihaly vymeny nazoru na politiku Blizzardu ohledne addonu.

Ve WOD v tomto ohledu Blizzard jest pritvrdil svou hovadskost.

Aneb realitou je, ze diky addonum je hrac schopen vyexpit postavu rekneme o polovinu rychleji, po launchi to mohlo byt imo klidne i vice nez dvojnasobek rychlosti.
Mam na mysli addony, ktere hraci umozni takrka bez problemu profitovat ze vsech moznych i nemoznych zjednodusene receno truhlicek.
Ve Wod je jich totiz opravdu spousta, za vybrani truhlicky je expů jako za quest, navic obsahuji dobry gear i jine uzitecne veci.
Hrac, ktery addon nepouziva je najde spise nahodne.

Hrac pouzivajici addon s polohami truhlicek tak je ve znacne vyhode.

Edited by - mouselet on 03/01/2015 17:17:39
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 02/01/2015 :  16:55:25  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
je to tak, itemy bych pri expeni i ozelel, ale ta XP dela hrozne moc

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 03/01/2015 :  17:15:47  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
No ja to myslel takto:
lepsi itemy = vyssi ilvl tedy silnejsi postava tedy rychlejsi expeni
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 04/01/2015 :  11:14:52  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Děláte, jako by expení v tomhle datadisku bylo něco zásadního. Vyexpeno máte za pár dní, to je absolutně nepodstatné.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 08/01/2015 :  23:38:22  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Mě strašně serou Garrison. Když pominu, že každej dřepí ve svojí instanci a totálně to ničí spirit hry, mohlo by to být alespoň account-wide.

Fakt mě to demotivuje si dělat alta a znova stavět Garrison i když je to optional..

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 09/01/2015 :  07:59:40  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Pokud by tam bylo dost mista aby kazdy char mohl postavit sve craft baracky tak by to mohlo byt account wide. Lec neni takze..

btw: co te nuti delat si alta a stavet garrisonu?
chces tam byt taky zalezly a nicit 'ducha hry'? :)

Rozhodne si myslim, ze mi vic vyhovuje nezalagovana garsonka, nez zalagovana mesta kde nez nabehne banka nebo aukce, cekas jak blbec a navic, ti v garsonce nestoji idioti s mamutem na npc atp ...

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]


Edited by - Atronach on 09/01/2015 08:01:31
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 09/01/2015 :  10:33:47  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

btw: co te nuti delat si alta a stavet garrisonu?



Teď už asi nic. Ale pokud jsi to chtěl po startu hrát naplno a maximálně se připravit na raidy, tak bylo více než záhodno mít alespoň 2-3 garrisony, ve všech jet minimálně barn level 3 (kvůli savage bloodům) a nějaké ty craftovací profese. A ideálně k tomu inscription na darkmoon karty, protože nejlepší equip nebyl craftěný, ale kupovaný z AHčka.

edit: Jo a achievement na postavení barn level 3 se dá plnit na několika charch současně, takže to vedlo k tomu postavit si barn na co nejvíc charech.

Edited by - Rahman on 09/01/2015 10:36:51
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 09/01/2015 :  11:27:54  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Fakt nikde nevidim ani jsem nevidel nejaky quest nebo hlasku, ze musim udelat alta a garsonku. A uz rozhodne nevidim zadny duvod aby me 'sraly garisony'

Jsem casual, nemam potrebu dohrat hru za 14 dnu a mit 10 garisonek na farmeni krve :)

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 09/01/2015 :  11:45:25  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Nutí tě to pasivně, ale jestli nemáš alty, tak se není o čem dohadovat. Už takhle Garrison hodně zničil profese, nevidim důvod, proč bys měl mít poměrně snadno všechny profese... stačí mít 3 alty a je to.

Hodně lidí Garrison naštval, to prvotní nadšení opadlo. Já mám radši plné hlavní město lidí než město duchů. S žádnýma lagama jsem se nesetkal.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 09/01/2015 :  12:04:22  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

Fakt nikde nevidim ani jsem nevidel nejaky quest nebo hlasku, ze musim udelat alta a garsonku. A uz rozhodne nevidim zadny duvod aby me 'sraly garisony'

Jsem casual, nemam potrebu dohrat hru za 14 dnu a mit 10 garisonek na farmeni krve :)




WoWko je tradičně (od BC dál) nastavené na challenging raidy a předhánění se v damage metru (heal metru...). Tohle všechno dohromady dělá to, že má velký smysl se na ty raidy připravit, sehnat si equip ze všech dostupných zdrojů a prostě to hrát naplno. To se mi na něm vždycky líbilo a užil jsem si to v podstatě i v tomhle datadisku.

Takhle to ovšem funguje, jen když hraješ docela dost. Pokud logneš dvakrát za týden, tak nemáš šanci jakoukoliv rozumnou přípravu stíhat. Problém ale je, že když hraješ docela dost, tak očekáváš, že budeš mít ve hře co dělat, a že to nebude opruz. Celé se to točí kolem nějaké smysluplné motivace, a tou je ve WoWku v podstatě pouze a jedině equip do raidů. Jakmile se dostaneš do stavu, kdy další upgrade už získáš jen v těch raidech, a tam se dostaneš třeba dvakrát nebo třikrát za týden někdy večer, tak po celý zbytek času nemáš ve hře nic, co by tě jakkoliv motivovalo - leda by tě bavilo huntění achivement pointů a sbírání mountů a petů, což na mě absolutně vůbec nefunguje.

Na casual hraní to může fungovat dobře, protože si pak roztáhneš levlovací content, který standardně zabere pár dní, na několik týdnů až měsíců. Při levlování ta hra motivačně funguje zdaleka nejlíp - dostáváš nové skilly, neustále upgraduješ equip, objevuješ nové zóny, unlockuješ nové dungeony, stavíš si garrison, prostě bomba. Jen ti holt musí stačit těch zhruba 100 hodin playtime, no. Víc z toho nevyždímeš.

Edited by - Rahman on 09/01/2015 12:05:36
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 09/01/2015 :  13:19:43  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
No asi kazdej ceka od hry neco jineho a o tom to je.

Mam osm charu, dva mam na 100, dalsi na 96 atd a hraju kazdy den.
Stridam je dle nalady a chuti, na vsech mam garzonku a opravdu nemam pocit ze by me do altu a garsonek neco nutilo.

Raidy chodim kdyz mam naladu pouze pres LFR, achievy delam, pokud je z nich mount/pet.
Na mainovi mam equip +-645 a fakt me nevadi, ze jsem treba MC prosel az par dnu pred koncem eventu nebo ze nemam projite vsechny raidy na max obtiznost.

Proste idelani scenar pro me hrani :)

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 09/01/2015 :  13:33:56  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Mam osm charu


Tak pokud tě baví osmkrát dělat ty samé questy, tak to samozřejmě chvíli vydrží, no ;-)
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 09/01/2015 :  14:46:19  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Mně vyhovoval model late-vanilla/TBC.

Prostě farmíš reputace, kolikrát fakt nesmyslně časově náročné (vzpomeňme si na Silithus) a byly za to adekvátní odměny a hlavně postava měla takový ,,legacy" význam.

Teď postavu boostneš, reputace jsou ponerfované a hra má tak rychlý průběh, že ty rewardy za repky rychle slábnou. Chybí tomu nějaká návaznost.

Byl jsem nadšenej z té mechaniky ála kosti. Tahle mechanika měla být ve hře tak před 7 lety, ale budiž, i tak palec nahoru.

Pak jsem byl zklamanej, když jsem zjistil, že to padá v Ashranu a ty kill 500ppl questy se dají udělat afkováním tam. A jak já měl radost, že jsem měl nějakejch 87/500 poctivých outdoor killů a mraky ,,poctivejch" kostí. Zajdu si jentak z nudy ashran a mám 2000 kostí ani nemrknu.



Garrison je nějaká náhrada X let slibovaného housingu, která nemá špatnou myšlenku, ale vadí mi tam dost věcí. Prostě mám pocit, že Blizzard něco udělá vždy tak na půl cesty.

Vím že se snadno kritizuje a nevím jak bych lépe vyřešil Garrison (kromě toho realm/faction-wide provedení).

V Darkfall Online byl dobrý housing ale to u WoW nepřipadá v úvahu, jelikož to není hardcore hra a Blizzard zase musí ten housing dát všem aby měl klid.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video



Edited by - Shatteren on 09/01/2015 14:49:42
Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 10/01/2015 :  00:31:45  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

Děláte, jako by expení v tomhle datadisku bylo něco zásadního. Vyexpeno máte za pár dní, to je absolutně nepodstatné.


A co je ve wow zásadního?
Raidy? Jak pro koho. Jak to vypadá poznáš v LFR což je v podstatě jen videosekvence, kde můžeš ovládat svou postavu.
Na normal už uvidíš i nějaký základní mechaniky boje, Bez gildy ci raid-party projdes bezproblemove celej kontent na HC, ne hned prvni tyden, ale casem urcite jo za pomoci premade group finderu ci jak se to jmenuje.

Kazdyho bavi trochu neco jinyho, nejde se zavdecit vcem, me osobne taky nelaka treba ten Mythic, protoze vim, ze na progress mythicu v ranny fazi po releasu aktualniho obsahu nejspis nemam a delat to v nejaky takovy ty guilde, co proste vzdy dany obsah konci s progresem rekneme 50-100% mythic, tak to je zas imo spousta zabityho casu kvuli nicemu.

quote:
Originally posted by Shatteren

Mě strašně serou Garrison. Když pominu, že každej dřepí ve svojí instanci a totálně to ničí spirit hry, mohlo by to být alespoň account-wide.
Fakt mě to demotivuje si dělat alta a znova stavět Garrison i když je to optional..


Podobný povzdech jsem četl někde na poficiálním fóru. Reakce producentů modrých sra*ek na to byla, ze jeho reakce opravdu nepomuze posunout hru dal, ze je proste nevhodna. Jestli ten topic zamknuli nebo prispevek smazali ci autora zabanovali jsem dale jiz nesledoval.

quote:
Originally posted by Atronach


chces tam byt taky zalezly a nicit 'ducha hry'? :)
Rozhodne si myslim, ze mi vic vyhovuje nezalagovana garsonka, nez zalagovana mesta kde nez nabehne banka nebo aukce, cekas jak blbec a navic, ti v garsonce nestoji idioti s mamutem na npc atp ...


Nektere dny mi garrisson laguje ci nacita se naprosto neskutecne.
Samozrejme nemohu tvrdit, ze problem je u nich, nicmene jinde takove problemy nemam.

Edited by - mouselet on 10/01/2015 00:49:30
Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 10/01/2015 :  00:54:08  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
Co mi prijde nejlepsi na wod je to expeni, zatim me to bavilo, ten zacatek me hodne zklamal, ponevadz se zase na zakazniky z vysoka vykakali a je to udelany neferove viz diskuze na minule strance.
Garisony jsou hodne diskutablini. Kdyz mas takovejch 5+ postav nebo to smysl vubec stavet, protoze to stoji dost goldu a navratnost je asi dost v nedohlednu pokud to nechces hrat nonstop.
Pro predstavu kdyz budes mit tak deset postav a deset garrisonu s 25 followerama, budes chtit chodit LFR a delat mise s followerama, tak uz nejspis nebudes mit ani vzdy cas se poradne najist, budes mit tak 8 hodin spanku, o jakekoliv praci vubec neuvazuj, tak uz se tam casove nevleze.
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 10/01/2015 :  16:53:20  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mouselet

Pro predstavu kdyz budes mit tak deset postav a deset garrisonu s 25 followerama, budes chtit chodit LFR a delat mise s followerama, tak uz nejspis nebudes mit ani vzdy cas se poradne najist, budes mit tak 8 hodin spanku, o jakekoliv praci vubec neuvazuj, tak uz se tam casove nevleze.



Jo, to budeš deset hodin denně jen kopat v dole a trhat plevel ;-)

Edited by - Rahman on 10/01/2015 16:53:34
Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 11/01/2015 :  18:45:28  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

quote:
Originally posted by mouselet

Pro predstavu kdyz budes mit tak deset postav a deset garrisonu s 25 followerama, budes chtit chodit LFR a delat mise s followerama, tak uz nejspis nebudes mit ani vzdy cas se poradne najist, budes mit tak 8 hodin spanku, o jakekoliv praci vubec neuvazuj, tak uz se tam casove nevleze.



Jo, to budeš deset hodin denně jen kopat v dole a trhat plevel ;-)


Na to ti nezbude cas asi, pokud budes chtit 8 hodin spat a obcas neco snist, protoze nez behat po dolech je rozhodne zajimavejsi kombinace followeri na misich+salvage yard+trading post, to je hotovej komunismus ...vseho dost, ale hlavne ne vic, hlavne aby se nikdo moc nesnazil, protoze by mohl bejt lepsi nez ostatni a to by nekteri mohli plakat.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 14/01/2015 :  09:52:46  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahman

/snipped Jen ti holt musí stačit těch zhruba 100 hodin playtime, no. Víc z toho nevyždímeš.



na druhou stranu DA:inquisition jsem dohral prvni pruchod za cca 95 hodin a je to povazovano za jednu z nejlepsich her lonskeho roku (ja osobne ji rozhodne do top3 taky radim)...

chapu, ze na mmo kazdej trochu kouka, ze ho ma bavit po celou dobu nez vyvojari dodaj dalsi dlouhej content, takze se to asi bude tezko srovnavat, ale 100 hodin povazuju od datace jako docela dobrej job done od blizu.

Druha vec je jestli Vam tech 100 hodin poskytlo co ve hrach ocekavate/chcete...Ja jsem wowko opustil uz davno prevazne z duvodu, ze me proste nebavilo to hrat ne ze by mi nejak extra dosel "content".

no mmo
Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 14/01/2015 :  11:16:12  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric


chapu, ze na mmo kazdej trochu kouka, ze ho ma bavit po celou dobu nez vyvojari dodaj dalsi dlouhej content, takze se to asi bude tezko srovnavat, ale 100 hodin povazuju od datace jako docela dobrej job done od blizu.



Ne, to je totální fail. Kdybych chtěl hru na 100 hodin, nebudu si kupovat onlinovku.

Edited by - Rahman on 14/01/2015 11:16:49
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 15/01/2015 :  13:23:18  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric


Druha vec je jestli Vam tech 100 hodin poskytlo co ve hrach ocekavate/chcete...Ja jsem wowko opustil uz davno prevazne z duvodu, ze me proste nebavilo to hrat ne ze by mi nejak extra dosel "content".


Tak tak, jak pise Rahman, proste dosel kontent. Normal dungy se daji preskocit uplne. HC dungy nema ted smysl chodit.
Questy projdes a dalsi nejsou - daily nic neresi
Raidovat Xkrat tydne je asi jedine co se da delat

Garisson je super, ale nejak jsem nepochopil, proc assignovani followeri nepracuji misto hrace - kazdy den protocit 3+ chary je proste prace (mysleno vazne) na hodinu -> Ne diky

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 15/01/2015 :  16:06:55  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth
HC dungy nema ted smysl chodit.


Proc?

WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 16/01/2015 :  13:59:38  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Seth
HC dungy nema ted smysl chodit.


Proc?



Proč jo? Pokud nemám alty, začal jsem hrát na začátku datáče a jakoby raiduju

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 16/01/2015 :  15:15:01  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Seth
HC dungy nema ted smysl chodit.


Proc?



Proč jo? Pokud nemám alty, začal jsem hrát na začátku datáče a jakoby raiduju

Takze ti co nerajduji, maj alty a hraji dle chuti a casu, pro ty maji HC dungy smysl?


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 19/01/2015 :  10:29:11  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by tojejedno

quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Seth
HC dungy nema ted smysl chodit.


Proc?



Proč jo? Pokud nemám alty, začal jsem hrát na začátku datáče a jakoby raiduju

Takze ti co nerajduji, maj alty a hraji dle chuti a casu, pro ty maji HC dungy smysl?




Nevím, pro mně ne

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 19/01/2015 :  15:32:11  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
IMO z toho udelali hodne "pay to win"
HC dungy drop 630 ilvl
LFR drop 640 ilvl
Normal raid drop 655 ilvl
HC raid drop 670 ilvl
Mythic raid drop 685 ilvl
(snad jsem to nepopletl)
No a de facto za real penize si poridis goldy a za goldy jsou bezne k mani zbrane do 660ilvl a armor az do 691ilvl (tech je par), ale 665-670 je hodne da se rici za real penize lehce dostupnyho.
Tohle musi !!hrace!! odradit ne?

Treba takovej 3vterinovej cast na utrzeni kytky v garrisonu mi prijde taky uplne nechutny umely natahovani hry.

A jinak zkouseli jste prowing grounds?
Prijde mi to docela dobre udelany vcelku. Je to proste vyzva teda pro nemehla meho kalibru.
edit PG: aha tak ted jsem se docetl proc mi to prijde tak tezky, ono je to scalovany taky po komunisticku neboli s dobrym gearem je to obtiznejsi a se spatnym je to neumerne lehci prej .... ale asi jo odpovida to me zkusenosti teda zkusenostem

Edited by - mouselet on 19/01/2015 21:10:22
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 20/01/2015 :  08:36:26  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
Nevím jestli to má smysl, ale craft věci můžeš mít maximálně tři.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Rahman
Moderator

Felcar

4368 Posts

Posted - 20/01/2015 :  11:07:18  Show Profile Send Rahman a Private Message  Reply with Quote
Na AHčku se běžně prodávají dropy z garrison misí, BoE z raidů, atd. Kompletní sadu tam nenakoupíš, ale i tak se tam dost slušně equipneš.

Otázka ale je, co tím vyhraješ. Přijdeš tak akorát o možnost, že ti z těch raidů dropne něco použitelného. Na to, aby sis ušetřil wipování v raidech, by tohle musel udělat celý raid. Jeden hráč to nevytrhne.

Ad proving grounds: S lepším gearem je to rozhodně jednodušší, alespoň podle mojí vlastní zkušenosti.

Edited by - Rahman on 20/01/2015 11:08:11
Go to Top of Page

mouselet
Starting Member

93 Posts

Posted - 20/01/2015 :  15:33:43  Show Profile Send mouselet a Private Message  Reply with Quote
zkusime teda:

3 craft veci:
weapon
chest 670
legs 670
(weapon bud 2h 660(tusim) nebo 1h + boe shield 665 nebo off-hand 665)

1 ring 665 boe
neck 665 boe
trinket 665 boe

head 665 boe
shoulder 665 boe
hands az 691 boe
waist az 665 boe

mozna i dalsi nemam to nastudovane zase az tak moc podrobne

Edited by - mouselet on 20/01/2015 15:51:09
Go to Top of Page

Johny
Junior Member

681 Posts

Posted - 20/01/2015 :  23:43:19  Show Profile  Send Johny an ICQ Message Send Johny a Private Message  Reply with Quote
Mno a 665ky budou hero foundry low. V tomdle bych problem nevidel.

Ex - UO,AO,WoW,AoC,WHO,RoM,Aion,HoN,Lol,GW 2,PoE, D III, DotA 2

now - HotS

Inc - POE : Awakening
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,29 seconds. on eygor Snitz Forums 2000