Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 The Elder Scrolls Online
 ESO - General
 The Elder Scrolls - ONLINE
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Nixon
Starting Member

16 Posts

Posted - 02/01/2014 :  13:19:45  Show Profile  Send Nixon an ICQ Message Send Nixon a Private Message  Reply with Quote
chysta se nekdo hrat? pokud ano, rad bych se se zajemci domluvil za co a na kerym serveru hrat

kdysi daaavno Czech Heroes

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 08/01/2014 :  21:22:40  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Osobne se rozhodnu po stress testu tenhle vikend. Pred par tydny sem mel jasno ze do TESO pujdu, ted uz si tak moc jistej nejsem a spis doufam ve vydani dog fight modulu pro Star Citizen a brzky vydani Repopulation.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Nixon
Starting Member

16 Posts

Posted - 10/01/2014 :  15:47:34  Show Profile  Send Nixon an ICQ Message Send Nixon a Private Message  Reply with Quote
koukam, ze zajem je tu velkej ;)

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/01/2014 :  16:08:46  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
o vikendu urcite taky testnu, ale ono to zas stress test no uvidime jak moc to bude "bethesda"

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 10/01/2014 :  21:51:15  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Tak na to ze je to stress test tak teda zatim smooth, jen se teda zatim musim nutit to hrat. Popravde zatim teda silnej podprumer, uvidim esi se to nejak zmeni, hraju zatim asi jen hodinu.

Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 11/01/2014 :  01:12:10  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Hm, tak tohle teda nema s TES moc spolecnyho. Zitra tomu jeste chvilku dam, ale je to teda solidni mizerie.

Grafika nic moc, pribeh me prestal bavit cca po pul hodine a uz sem jen behal za sipkou a rozhovory odklikaval. Nejhorsi na tom snad je, ze ty questy jde plnit aniz bych vedel o co v nich jde takze zjednoduseny na maxcimalni uroven tak aby to zvladlo hrat i 6ti lete dite.

Combatu sem za prvni tri hodiny hrani moc nezazil.

Armor na charakteru je jen tapeta, nebo mi to tak aspon prijde. Jak v morrowindu, oblivionu ci skyrimu sem se kolikrat kochal pohledem na svuj char tak tu si uz ani neprohlizim vec kterou si nasadim. Questy nemuzu posoudit, poslednich 20 sem uz ani necetl. Zatim jen behani a odklikavani rozhovoru, pripadne sem tam neco lootnout z bedny. Stress beta max lvl je prej 17. Zatnu se a zkusim to k nemu dohrat jestli se neco zmeni, ale vic a vic o tom pochybuju.

Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 12/01/2014 :  08:03:24  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
Je hele Nixon se po 14 letech ukazal-)napis si blackovi at ti da pristup do guildovniho fora.
Go to Top of Page

tojejedno
Advanced Member

5625 Posts

Posted - 12/01/2014 :  19:28:15  Show Profile  Send tojejedno an ICQ Message Send tojejedno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Hm, tak tohle teda nema s TES moc spolecnyho. Zitra tomu jeste chvilku dam, ale je to teda solidni mizerie.

Grafika nic moc, pribeh me prestal bavit cca po pul hodine a uz sem jen behal za sipkou a rozhovory odklikaval. Nejhorsi na tom snad je, ze ty questy jde plnit aniz bych vedel o co v nich jde takze zjednoduseny na maxcimalni uroven tak aby to zvladlo hrat i 6ti lete dite.

Combatu sem za prvni tri hodiny hrani moc nezazil.

Armor na charakteru je jen tapeta, nebo mi to tak aspon prijde. Jak v morrowindu, oblivionu ci skyrimu sem se kolikrat kochal pohledem na svuj char tak tu si uz ani neprohlizim vec kterou si nasadim. Questy nemuzu posoudit, poslednich 20 sem uz ani necetl. Zatim jen behani a odklikavani rozhovoru, pripadne sem tam neco lootnout z bedny. Stress beta max lvl je prej 17. Zatnu se a zkusim to k nemu dohrat jestli se neco zmeni, ale vic a vic o tom pochybuju.

Mno gameplay se snazili prepouzit ze Skyrimu, coz jsem cekal a bal se toho. Takze bych to s klasickejma "AAA" titulama kterym se to snazi konkurovat neda dost dobre srovnavat.
A vubec se to hraje tak nejak jako Skyrim. Akorat to levelovani a class system je nejakej preroubovanej na predefined classy + se skilly zvedajy expou nebo nejak, ale nikoliv jen pouzivanim.

Za mne to ma minus a asi to bude odepsany kvuli rigidnimu class systemu na kterej jsem driv nebo pozdeji dojel ve vetsine her.

AO: Pan Shade Tojejedno + PvP nub - retarded (tm)by NerfTý Mittra
VG: Jsem takova mala pisnicka - retarded s potencialem
EQ2: Tojeonde - Pivipi - retarded
Rift: Tojejedno - nejakej FOTM class, takze klerik asi:/ - retarded
FF XIV: Toje Tojejedno - a opet retarded, hrozna hra
TESO - tojejedno - sorcka - Sem se vratil z dovolene a prej uz se to nehraje

Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 12/01/2014 :  23:35:41  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Tak jedina sance jak by me do te hry nalakali je ze by to melo f2p model.

Nejvic me asi sere ze je to proste total themepark mmo. 99% instancovany, questy ne nejak zajmavy, clovek vic proklikava konverzace u questu nez hraje. Ve skirimu, oblivionu a dalsich me pribeh bavil, tu kdyz clovek zjisti ze 5 min cte pribeh u 5ti npc na ruznejch mistech ke kvestu, kde nakonec jen pozbira 4 vejce tak po hodine proste jen konveryace proklikava.

Graficky otresne. Jestli je to kvuli kompatibilite s consolema tak jako fail. Ta mlha, ktera ynemoyni videt cokoli co je dal nez 50m nechapu jakej ma vyznam.

Textury naprosto odflaknuty. Nechapu jak si muzou vubec dovolit udelat armory tak, ze je jen nakresli na telo charu. To ze casti armoru, ktery zrovna nejsou nakresleny primo na tele tak se vznasi nekde vedle tela ve vzduchu radsi ani nezminovat.

Combat je docela nudnej. Kdyby to melo jen 1st person tak by to bylo lepsi, nicmene porad dost ubohej combat. Prijde mi jako bych ten fight nemel poradne ani moznost ovlivnit. Vysledek mi prijde stejnej at delam cokoli. System targetovani fail. Prakticky neni nutne mirit. Netrefit snad ani nejde leda ze bych se fakt snazil minout. Opet demence udelat jedno mmo pro console a pc a gimpnout combat tak abz to bzlo dobre ovladatelny na consolich.

Pro me teda zklamani roku a rozhodne nebudu kupovat. Radsi si pockam 4 mesice az to bude f2p a doporucuju devum odlozit release aspon o pul roku.

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 13/01/2014 :  07:34:55  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
Tak ja zkusim pohled ze sve strany cloveka co byl dopredu rozhodnutej tohle nekupovat protoze neverim, ze Bethesda je schopna udelat mmo bez bugu znemoznujicich hrani

1. zakladnim pocitem, ktery jsem z hrani mel, ze je to SWTOR v jinym kabatku, takze kdo si rad zahral swtor a ma rad fantasy tak proc ne za odehrani zakladni hry to bude rozhodne stat, endgame sice nelze posuzovat, ale mam s ohledem na nezkusennost vyvojovyho tymu, ktera je z toho vsude cejtit pochyby.
Questy pekny sem tam humorny ale rozhodovani na rozdil od swtor nema vliv na budoucnost krome toho samotnyho questu. Questy jsou slusne udelany nadabovany, ale jak jsem cekal casto zabugovany, ze nespawnuje mob co je na q potreba, nejde na moba utocit , neprepne se z dialogu do combatu atd. Stejne jako swtor mel hola na zlepseni charu co se hledaly po svete tady jsou to rozne knizky co se vali a predevsim skyshardy kde za kazdy tri je bod do skillu

2. Combat, je prijemny ze se neodehrava styl 4 bary o 14ti tlacitkach ale 6 aktivnich tlacitek neni moc, jako healbuffer jsem se na to nebyl schopen vejit tak 1 -2 skilly mi chybely ale jinak combat probiha svizne trocha te interakce je tam taky , zkratka je to dostatecne jednoduchy aby to neprudilo, ale zase to neni autoattack aby se clovek nudil a dostatecne rozdilny mezi classama a druhama zbrani

3. PvP - vubec nejelo ackoliv bylo avizovano, tak se do nej neslo dostat bylo to zbugly od zacatku az do konce

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 13/01/2014 07:35:54
Go to Top of Page

Nixon
Starting Member

16 Posts

Posted - 13/01/2014 :  16:45:29  Show Profile  Send Nixon an ICQ Message Send Nixon a Private Message  Reply with Quote
no tvl Milamber.. este zijes jo? ;)

ja se do bety nedostal, tak pripadne kdo by v TESO pokracoval, tak se zkusme domluvit na stejny frakci a stejnym serveru.. este vim o par lidech co se to chystaj hrat, tak nejsme rozlezli vsude mozne za vsemozny frakce.. ja to pudu urco zkusit.. asi netusite esli se nekde na todle chysta naka ceska komunita?

bohužel jak naschval odjizdim 5.4. na hory :/ jak naschval

Go to Top of Page

Tisenka
Starting Member

20 Posts

Posted - 13/01/2014 :  19:18:23  Show Profile  Send Tisenka an ICQ Message Send Tisenka a Private Message  Reply with Quote
quote:
asi netusite esli se nekde na todle chysta naka ceska komunita?

http://elderscrolls-online.cz/
Go to Top of Page

Nixon
Starting Member

16 Posts

Posted - 14/01/2014 :  09:42:01  Show Profile  Send Nixon an ICQ Message Send Nixon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tisenka

quote:
asi netusite esli se nekde na todle chysta naka ceska komunita?

http://elderscrolls-online.cz/

supr dikes

Go to Top of Page

Nixon
Starting Member

16 Posts

Posted - 05/02/2014 :  09:24:25  Show Profile  Send Nixon an ICQ Message Send Nixon a Private Message  Reply with Quote
vcera (dnes hodne casne rano) byly rozeslany maily s pozvankou do bety na tento vikend (v nedeli zatezovy test serveru).. tak kdo kdysi posilal a neobdrzel, prokouknete maily..

osobně udu az se to ofiko spusti za tou ceskou komunitou, jak tu byl poslan odkaz na web

Go to Top of Page

Diblajz
New Member

439 Posts

Posted - 05/02/2014 :  20:21:45  Show Profile Send Diblajz a Private Message  Reply with Quote
počítám, žš si v zátěžovým testu stejnak moc nezahrajeme. Už to vidím, jako živý... samej lag a výpadky
Go to Top of Page

Nixon
Starting Member

16 Posts

Posted - 07/02/2014 :  14:05:16  Show Profile  Send Nixon an ICQ Message Send Nixon a Private Message  Reply with Quote
aspon celkove mrknu jaky to je :) ted hraju s kamosem Neverwinter (online)

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4325 Posts

Posted - 09/02/2014 :  01:34:24  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
pokud mate zajem, mel bych na prodej 1 klic do permanentni bety.

na netu se prodavaji kolem 100-200$.

Takze 2000 a je vas :)

btw sem ziskal i weekend key a taky .. grafika horsi jak skyrim, nema to skyrim fyziku (objekty na pevno), ale zase je tam ta volnost ze jako mag muzu mit luk atd. A ma to mit zajimave PvP.

ad questy taky mi vadi ze tam neni nejake ovlivnovani karmy :) ale zase plus za rozdelovani bodu do atributu :)

Co me mrzi je to, ze frakce = rasove bonusy. Takze kdyz clovek chce bejt neco, co ma bonusy jinde nez jde jeho klan, tak je proste oslaben.

Cesi co jsem zatim videl jdou vsichni do toho Ebonheard pactu.

First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 09/02/2014 01:38:24
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 10/02/2014 :  08:56:45  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Pocukácá ten engine, nebo se mi to jenom zdá? FPS sice malovalo nějaké úžasné cifry, ale přišlo mi, že se to stejně škube. Celkově jsem z toho byl docela unavenej.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 10/02/2014 :  16:17:47  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
vysvetlite mi niekto prosim toto:

Play as an Imperial and play in any Alliance.

ES som prakticky nikdy nehral, dikes

MMO traveller
Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 12/02/2014 :  12:36:56  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

vysvetlite mi niekto prosim toto:
Play as an Imperial and play in any Alliance.
ES som prakticky nikdy nehral, dikes

http://elderscrolls-online.tiscali.cz/pruvodce-edicemi-the-elder-scrolls-online/
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 23/02/2014 :  21:58:52  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote

dalsi BETA vikend nebude ?

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 24/02/2014 :  17:31:31  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Trasher

dalsi BETA vikend nebude ?

Bude.
http://elderscrolls-online.tiscali.cz/dalsi-beta-bude-od-28-2-podrobnosti/
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 28/02/2014 :  11:22:02  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
HH3K69H4MDXPF6L9FKGE jen na vikend
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

522 Posts

Posted - 28/02/2014 :  17:33:13  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
NJDJRKYLJA7RWEK7AG97 is free ... take only vikend....hezké hraní

Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 28/02/2014 17:33:28
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 28/02/2014 :  21:08:53  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Něco dělám blbě. Dřív jsem vše zabíjel na dvě rány a teď mě všechno honí jak nadmutou kozu a sem rád že sem rád... Mám level 7 a equip level 6.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

522 Posts

Posted - 28/02/2014 :  22:33:20  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Něco dělám blbě. Dřív jsem vše zabíjel na dvě rány a teď mě všechno honí jak nadmutou kozu a sem rád že sem rád... Mám level 7 a equip level 6.

Něco dělám i já blbě, zapnul jsem to a po dvou hodinách vypnul a šel koukat na film...aspon trosku, trošku náročnější to mohlo být, já už prostě tohle nemůžu..ne.... zlata L2 a mlaceni pavouků na přestupák...to bevávaly časy panečku...

Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 28/02/2014 22:37:59
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,58 seconds. on eygor Snitz Forums 2000