Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 .
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Svarecka
Starting Member

13 Posts

Posted - 14/04/2011 :  17:53:54  Show Profile Send Svarecka a Private Message  Reply with Quote
koukal sem, ze prodej uctu uz neni povolen tak sem to radeji smazal.. :)

Jsem to ja.

Edited by - Svarecka on 14/04/2011 18:26:47

paja2000
Moderator

2040 Posts

Posted - 15/04/2011 :  10:50:10  Show Profile  Visit paja2000's Homepage Send paja2000 a Private Message  Reply with Quote
neni no, ale je to skoda, u tech scamerskejch postu se tak pekne flamovalo ;)

A nebo kdyz se dva hadali, kdo je vetsi podvodnik, to bylo take dobre poctenicko ;)

Kdyz uz tu ten "teckovy" topic mame, neda mi to ho nevyuzit a nezeptat se. Vcera jsem tak sedel pred logoutem v OG a checkoval trade kanal. Byl tam borec co prodaval za 15kc / 1000g!!! To je normalni cena? 1000g jen za 15kc? Jsem na lvl 84 a setrim co se da, poctive vsechny sedy vecicky nosim k vendorovi a pri rewardech vybiram nejdrazsi vec, kterou nasledne smenim za goldy a mam 3600 goldu.

Jsem si rikal jak jsem v baliku, sice jsem jeste nenaskudlil na litaka za 4500, ale citil jsem se ve vate! .... pak bum ... na trade kanalu se prodava me jmeni za 54 Kc!

To byla takova masivni inflace, nebo se jen prodavajici prepsal v radech?


AO: Paja - soldier - 220/30 || pajatrader - trader - 220/16 || koprak - keeper - 220/20 || pajja - doctor - 220/24
VG: Paja - Cleric/High Elf/Gelenia/MDK 35
WoW: DrPaja - 52 Undeath Priest @ Drak'thul || Tankistka - 32 Tauren Warrior @ Drak'thul || Krvacek - 70 Druid Tauren Warrior @ Drak'thul


Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 15/04/2011 :  11:15:30  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
v dobe kdy ma kazdej na konte 100kg .. zvlastni jednotka .. tak 100.000 goldu je ta cena rekl bych odpovidajici :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Svarecka
Starting Member

13 Posts

Posted - 15/04/2011 :  20:39:09  Show Profile Send Svarecka a Private Message  Reply with Quote
Mno tak ja chtel prodat acc kterej vlastnim 6 let od spusteni EU serveru a mam na nem 10 85kovejch postav po celou dobu v jedne guilde :) Narodilo se mi decko a dosahl sem minulej tyden na 30ku. Po zhodnoceni tech 444 dnu played na vsech postavach sem dosel k nazoru, ze je cas s WoWem skoncit :) Takze zadnej podvodnik, ten acc by sel z ruky jedine pri osobnim predani :) Ale to je fuk.

Jsem to ja.
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 16/04/2011 :  00:08:08  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
444 days played cisteho casu?

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 16/04/2011 :  02:19:24  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
paja2000:
Může to bejt jakkoliv, klidně za tu cenu prodávat goldy mohl, určitě záleží na hodně okolnostech a hlavně na tom člověku samým. A na druhou stranu, určitě to moh bejt podvodník, to si prostě nevybereš :)
Goldy moc hodnotu opravdu nemaj..sice ne každej má těch zmiňovaných 100K, ale získat goldy ve ře je velmi snadný, jsou opravdu hodně zinflovaný :)Více méně jsou ve hře jen proto, že tam byly vždy a možná proto, aby se někdo napakoval...těžko říct :).
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 16/04/2011 :  07:38:08  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Nazdárek Pájine, hele jak moc je to reálné ti nepovím, ale já kupoval 1000g za jedno Euro před Cata. Doporučím ti to kupovat přes nějakého známého ať nenaletíš. Prostě se zeptej v guildě kde kupujou nebo kdo prodává. Určo víc jak Ečko za 1000g nechoď.

Mě se to vyplatilo. Než někde farmit na raid flasky/enchy. Prostě jsem se jen 3x týdně lognul na raidy a bylo vymalováno. Nebyl jsem zastáncem farmení a second life ve WoW :o)
Go to Top of Page

DarkFace
Junior Member

700 Posts

Posted - 17/04/2011 :  12:26:12  Show Profile  Visit DarkFace's Homepage  Send DarkFace an ICQ Message Send DarkFace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Svarecka
.


Neocakavaj ziadne zazraky. Taketo multi ponuky nikto nekupuje, viacmenej vsetci idu po konkretnych postavach. Svoj acc som predal rok pred Cata za +- 300 eur. Avsak ak chces skoncit, tak ti to moze byt jedno, len aby si sa toho "zla" zbavil :)

"I must not Fear. Fear is the mind-killer. Fear is little death that brings total obliteration. I will let it pass through me and over me. Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain. "
Go to Top of Page

Svarecka
Starting Member

13 Posts

Posted - 20/04/2011 :  21:52:15  Show Profile Send Svarecka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

444 days played cisteho casu?


ano 444 dni cisteho casu :)

Jsem to ja.
Go to Top of Page

Svarecka
Starting Member

13 Posts

Posted - 20/04/2011 :  21:59:00  Show Profile Send Svarecka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DarkFace

quote:
Originally posted by Svarecka
.


Neocakavaj ziadne zazraky. Taketo multi ponuky nikto nekupuje, viacmenej vsetci idu po konkretnych postavach. Svoj acc som predal rok pred Cata za +- 300 eur. Avsak ak chces skoncit, tak ti to moze byt jedno, len aby si sa toho "zla" zbavil :)



Ja sem hlavne linej i nekam psat, ze to prodavam dal sem to jen k nam na Motion forum a sem odkud sem to smazal kdyz sem videl zakaz :) Nakonec to skonci jen froznuty a az se budu v zime nudit tak to zase zaplatim :D

Jsem to ja.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 21/04/2011 :  09:46:42  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
kurnik musim se podivat, kolik mam nahrano ja..
hadam, ze sotva polovinu z tech 444 dni.. hold jsem zabar

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 22/04/2011 :  08:23:47  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

kurnik musim se podivat, kolik mam nahrano ja..
hadam, ze sotva polovinu z tech 444 dni.. hold jsem zabar


Prosím, prosím, jak zjistím /played na celým ACC. Mám na mysli i za chary, co už neexistují, prostě všechno za celou dobu dohromady. pokud to tedy jde.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 22/04/2011 :  08:54:07  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vool

quote:
Originally posted by JerzeeG

kurnik musim se podivat, kolik mam nahrano ja..
hadam, ze sotva polovinu z tech 444 dni.. hold jsem zabar


Prosím, prosím, jak zjistím /played na celým ACC. Mám na mysli i za chary, co už neexistují, prostě všechno za celou dobu dohromady. pokud to tedy jde.


no .. jednoduse to sectes .. pokud si chary smazal tak si je zkus nechat obnovit koukni kolik si za ne nahral a zas je smaz :) pokud si je prodal tak to z pujde hur .. muzes s je nechat vratiti ale uz tam bude nahrano i to co nahral novy majitel ..

ale doporucuju tohle nezjistovat .. se zhrois az to cislo uvidis :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 22/04/2011 :  12:15:34  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
Dík za tipy, ale to nepůjde, nemám žádnou postavu, kterou bych byl ochoten smáznout na realmu, kde byly dříve ty smazaný a oni to neobnoví tak, abych jich tam měl víc než těch 10.
Já právě myslel, jestli to není někde v nějakých přístupných statistikách, ale co jsem koukal do těch ingame, tam se to všechno váže vždy právě jen k tomu jednomu charu.
Go to Top of Page

Svarecka
Starting Member

13 Posts

Posted - 23/04/2011 :  15:55:52  Show Profile Send Svarecka a Private Message  Reply with Quote
http://pocitace.hyperinzerce.cz/software/inzerat/4331284-world-of-wacraft-account--28burning-crusade-wotlk-cataclysm-29-nabidka-domazlice/

tak uz to nekdo kupte

Jsem to ja.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 24/04/2011 :  01:28:15  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
To jsem zvědavej, kterej blázen by za tohle vyhodil 20k.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/04/2011 :  12:12:28  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
20 litru wtf
To si radsi koupim 3D televizi.

MMOs failed.
Go to Top of Page

vool
Junior Member

842 Posts

Posted - 24/04/2011 :  14:37:24  Show Profile  Visit vool's Homepage Send vool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

To jsem zvědavej, kterej blázen by za tohle vyhodil 20k.


Já myslím, že takoví lidi jsou, jen se buou asi obtížně hledat.

....
3D televize je určitě príma věc, jen škoda, že to, na co tam můžeš koukat, je ještě větší otrava než to wowko :)

Edited by - vool on 24/04/2011 14:38:07
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 24/04/2011 :  18:50:42  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
To neni vubec pravda. Takova Killzone 3 ve 3D musi bejt dobrej zazitek.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 29/04/2011 :  01:46:56  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jo, ani za 15 budeš rád za 5, ta doba přemrštěných cen WoW accountů je dávno pryč. Čech/Slovák ti moc za WoWka dneska nedá, možná zkus cizinu.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 29/04/2011 :  14:13:17  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Já mu fandím.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 29/04/2011 :  14:33:15  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ja ho chci

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Dynty
New Member

Dynty2

310 Posts

Posted - 29/04/2011 :  14:49:50  Show Profile Send Dynty a Private Message  Reply with Quote
to uz je trochu "az moc" jelikoz to ma vsechno dohrany nekdo si to koupi za 15litru a vlastne nebude met co delat

www.boiians.cz
Go to Top of Page

Dorlas
Moderator

Mr. Pink 2

2783 Posts

Posted - 29/04/2011 :  18:18:59  Show Profile  Send Dorlas an ICQ Message Send Dorlas a Private Message  Reply with Quote
trea ja bych ten account vzal jen s tim ze by mi zaplatil este tak litr navrch.

Pak bych zapnul fraps a ze vsech postav zacal vyhazovat crapovy epixy, no a pak bych smazal vsechny postavy. Ve finale bych se vymocil na cdcka s hrou a cely bych to pak poslal blizardum

Dorlas
TESO
CzH, MdK, ReD, Ragnarok, Pohodari, Multa Nocent
UO, SWG, WoW, VG, AoC, DF, EQ2, Rift, Swtor, GW2, Daoc - inactive
Go to Top of Page

Milamber
New Member

398 Posts

Posted - 02/05/2011 :  14:02:46  Show Profile Send Milamber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dorlas

trea ja bych ten account vzal jen s tim ze by mi zaplatil este tak litr navrch.

Pak bych zapnul fraps a ze vsech postav zacal vyhazovat crapovy epixy, no a pak bych smazal vsechny postavy. Ve finale bych se vymocil na cdcka s hrou a cely bych to pak poslal blizardum


LOl na co wow acount mas svuj riftovej
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 02/05/2011 :  22:39:53  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
To byl jen pokus o trollism

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 03/05/2011 :  16:15:02  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Trzni mechanismy cenu srazily na zajimavych 12 999 Kc. Ani jedna z postav nema legendarni zkratku "cz" za, pred nebo uprostred nicku, coz je urcite plus, ale na druhou stranu takova postava Pracant ma spis potencial oslovit levicove volice, u kterych neni moc sance, ze by takovym kapitalem disponovali.

Ah shit, moje land dick ikonka vyexpirovala, budu muset najit adekvatni nahradu.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Svarecka
Starting Member

13 Posts

Posted - 04/05/2011 :  14:20:45  Show Profile Send Svarecka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

Trzni mechanismy cenu srazily na zajimavych 12 999 Kc. Ani jedna z postav nema legendarni zkratku "cz" za, pred nebo uprostred nicku, coz je urcite plus, ale na druhou stranu takova postava Pracant ma spis potencial oslovit levicove volice, u kterych neni moc sance, ze by takovym kapitalem disponovali.

Ah shit, moje land dick ikonka vyexpirovala, budu muset najit adekvatni nahradu.


Zatim to spis vypada, ze account zustane pro malyho az trochu vyroste :)

Pracant proto, ze je to postava ktera byla delana na farmu tzn. herbalism/mining :) Ten acc je vypiplanej, s warrem a paladinem sem probehl komplet wow od vanilky po cata s obouma sem ulovil nakou tu legendarku. Acc ma pro me urcitou hodnotu, ktera se spatne vyjadruje penezi, takze pokud se neproda vadit me to vubec nebude. Nazory lidi tady jsou fajn pobavil sem se. Aspon je co sledovat kdyz uz nehraju :)

Jsem to ja.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 04/05/2011 :  16:21:29  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Svarecka

Nazory lidi tady jsou fajn pobavil sem se. Aspon je co sledovat kdyz uz nehraju :)



Aniz bys o tom jen trochu tusil, prave ses zapsal do historie imperia jako prvni a na dlouho dobu asi posledni clovek, ktereho zdejsi nazory nejen ze totalne neserou a neznechucuji, ale dokonce bavi!

Vazeni, udelejme si spolecne screenshot, at tento vzacny okamzik neupadne v zapomeni.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Svarecka
Starting Member

13 Posts

Posted - 04/05/2011 :  19:24:15  Show Profile Send Svarecka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jace

quote:
Originally posted by Svarecka

Nazory lidi tady jsou fajn pobavil sem se. Aspon je co sledovat kdyz uz nehraju :)



Aniz bys o tom jen trochu tusil, prave ses zapsal do historie imperia jako prvni a na dlouho dobu asi posledni clovek, ktereho zdejsi nazory nejen ze totalne neserou a neznechucuji, ale dokonce bavi!

Vazeni, udelejme si spolecne screenshot, at tento vzacny okamzik neupadne v zapomeni.




Jsem to ja.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000