Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Webové hry
 Travian - General
 obecne..
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Yennefer
mad kobold

1602 Posts

Posted - 23/08/2007 :  09:26:01  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
ste holt dobri (lepsi?), bojej se vas :)

UO - Yennefer, Jasra (DP)
DAoC - Yenn, Yiyiy, Corwin, https://www.daocutils.com/chimp/corwin
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 23/08/2007 :  18:49:18  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
"TRAVIAN" teto hře nemužu přijít nák furt na jmeno!! zdá jse mi to trochec nudný,neakční .... ale kotel lidí to paří takže na tom asi opravdu něco bude :))

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 23/08/2007 :  18:57:27  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Akcni to docela je, aspon teda za germany. Nedavno jsem zacal na server9 a uspesne farmim okolni vesnice,nicmene jen cekam az pichnu do vosiho hnizda a prevalcuje me nejaka mega armada
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 23/08/2007 :  20:53:26  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Akcni to docela je, aspon teda za germany. Nedavno jsem zacal na server9 a uspesne farmim okolni vesnice,nicmene jen cekam az pichnu do vosiho hnizda a prevalcuje me nejaka mega armada

na serveru 9 mam taky vesnici.. ikdyž to hraju opravdu hodne casualně tak chudou, neobydlenou,malinkou vesničku s názvem showman obejdi... jsou to hodní galové:))

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 17/09/2007 :  08:46:19  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
další dotaz do pranice, má městská zeď vlív na to jak destruktivní je útok katapultů ?

jde mi o to, že útočim na vesnici, která má městskou zeď, ale ještě nemám vyrobený beranidla :)
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 17/09/2007 :  09:38:39  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Myslim ze nie, na to ma vplyv jedine palac a kamennik.
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1602 Posts

Posted - 17/09/2007 :  10:05:01  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
podle me jen kamenik a ten jde stavet jen v hl. vesnici, palac/rezidence maji vliv na obranu proti vojakum respektive kdyz ho tam obrance ma maji samotni obyvatele nejakou vyssi obranyschopnost (domobrana ? :)), jinak receno posles li 100 vojacku do velke prazdne vesnice kde je palac/rezidence tak o nake prijdes ;)

Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 17/09/2007 :  10:10:47  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
No, a myslim ze na toto ma vplyv aj ta stena, ze ona ti zabija vojacikov aj ked tam nemas ziadnu obranu ... samozrejme to nie su nejake uzasne cisla, ale kazda malickost pomoze
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 19/09/2007 :  08:15:09  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tragedy

Takze zase nelze založit smyslupnou guildu s přáteli. Škoda.

mno de to.My to resili tak kdyz jsme chteli hrat spolu, ze jsme zvolili misto a rozvjeli mesto jentak, aby jsme postavili osadniky a vytvorili new vesnici.Pokud je support ze strany spoluhracu da se to zmaknout celkem v pohode za 14dnu.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 19/09/2007 :  18:01:06  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
Spehoune na jakem serveru hrajete? :p

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 26/09/2007 :  16:06:51  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

Spehoune na jakem serveru hrajete? :p

ja rozklikal 9 kdyz zacla bo na 2 uz to bylo povrazdeny a uz nebyla akce:]

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1602 Posts

Posted - 01/10/2007 :  22:21:48  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Inac som pocul ze radegasti kedysi mali tiez nejaku potycku s wokami.

so wokama se melem ted my, jsou meky (aspon podle vypisu), mnohem horsi jsou Weird

Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 02/10/2007 :  14:03:41  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Njn, nasa vojna s WOK dopadla tak ze nam nic nerobili a nicili nas ich spojenci, takze nic moc.
Go to Top of Page

Yennefer
mad kobold

1602 Posts

Posted - 12/10/2007 :  16:15:49  Show Profile Send Yennefer a Private Message  Reply with Quote
tak co noveho pepo, jeste hrajes nebo te uz znicili ? my se zatim drzime :)

btw ted me par lidi tvrdi ze kdyz kovarnu po upgradu jednotek na max zbouras tak ze nove stavene jednotky uz to vylepseni nemaji, jak to je nevis ? :)

Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 13/10/2007 :  09:34:55  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
No, jeden tvrdi to, druhy opak, ale ja som stale toho nazoru ze ti tie upgrady zostavaju.

Urob si skusku, zober si dedinku, kde neni kovarna, postav na lvl 1, urob si lvl 1 vyskum nejakej jednotky .... kovarnu zburaj a ked ju postavis znova, tak ten lvl 1 upgrade uz tam mas urobeny. Takze myslim ze ti tie upgrady zostavaju.

Ale toz drzime sa, VIRTUS sa nam rozpadol, tak teraz sme prestupili v ??? ... je to celkom v pohode, sice je nas strasne vela, cize je tam dost velke percento lam a prizivnikov, ale tak da sa, to jadro aliancie je dobre ...

Len mame pravdepodobne v guilde praskaca MH, tak sa to nejako riesi :)

Pripravujete sa na Div Sveta, alebo tak vysoko nerubete ?
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 20/10/2007 :  11:00:12  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
upgrady jendotek se zachovavaji i kdyz zbourate budovy

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 22/10/2007 :  21:59:03  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
To som zvedavy co sa teraz bude diat na serveru :D Nasa ali ma len same negativne skusenosti s MH a proste je to sama sracka :(
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,14 seconds. on eygor Snitz Forums 2000