Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 15/01/2007 :  20:48:53  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
Jerzeeg uz ma modry hvezdicky tak uz nemusi flamovat

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 15/01/2007 :  21:34:20  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
tak musí dohnat Perthu, ne?
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 15/01/2007 :  23:58:58  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
hmmmm, LOTRO vypada hoooodne dobre, super grafika (kam se hrabe Vanguard), hybe se to slusne, questy maji hlavu a patu, pro me kandidat na viteze v letosnim roce
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/01/2007 :  01:29:10  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Mno pockej mozna jeste vyjde Onan nebo Star Trek ci SG.
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 16/01/2007 :  02:33:38  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

hmmmm, LOTRO vypada hoooodne dobre, super grafika (kam se hrabe Vanguard), hybe se to slusne, questy maji hlavu a patu, pro me kandidat na viteze v letosnim roce



Mas recht, ja v zivote prozil dva herni orgasmy, jeden, kdyz sem poprve spustil SWG a druhy, kdyz sem vlezl do LOTRO.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 16/01/2007 :  10:15:38  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
LOTRO vypadá super,ale kde je možnost hrát za druhou stranu,kde je PVP

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 16/01/2007 :  10:44:57  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
rpesne tak, LOTRO je super, jak rika Unioner, kdyz jsem to poptve spustil, pripadal jsem si, jako kdyz jsem poprve poustel SWG - byl jsem ohromenej a v uzasu. Ad Yurekk PVP tam bude (mozna uz pri launchi mozna az pozdejc to netusim)

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 16/01/2007 :  10:55:31  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

LOTRO vypadá super,ale kde je možnost hrát za druhou stranu,kde je PVP

Za druhou stranu pujde hrat az v nejakem datadisku. Konecne jsem totiz pochopil podtitul Shodow of Angmar. Na zacatku se totiz muzete pohybovat pouze po Eriadoru. Vsechny lokace vice na V a JV budou zpristupnovany postupne. PvP je me osobne ukradene, podle me spise pvp akorat przni system RP a kdyby tam nebylo vubec tak je to jen plus.
Co se tyce grafiky, hodne zalezi na konfiguraci compu. Kdo nema nejakou lepsi grafickou kartu, tak se moc nepokouka, protoze hra automaticky vypne vsechno co by karta nezvladla.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/01/2007 :  11:04:28  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja chci hrat za skuruty a byt v zeleznem pasu!! A jezdit po - teda na vrrkovi.

Edited by - Jorssk on 16/01/2007 11:04:47
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 16/01/2007 :  11:22:56  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Ja chci hrat za skuruty a byt v zeleznem pasu!! A jezdit po - teda na vrrkovi.



Jo jo jo! Jak říká Jorrsk, :) Rozvážet v kárce hobittí maso do strážních věží :)))
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 16/01/2007 :  17:58:16  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Jorssku, jedina vec trochu vic podobna jesterce, sou ty potvory, co na nich litali Witchtking a ostatni - takze abys hru nestravil ve staji a pak ti hlavicku neusekla Eowyn
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 16/01/2007 :  17:59:25  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Ja si spis trenuju hlasku:

We are the Borg. You will be assimilated. Resistance is futile.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/01/2007 :  19:25:17  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Myslis si ze ve star trek online pujde hrat za borgy? Ja bych o tom hodne pochyboval...
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 16/01/2007 :  19:39:38  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Tak se necham asimilovat a pak budu opichavat ostatni hrace
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 16/01/2007 :  20:02:49  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Tak se necham asimilovat a pak budu opichavat ostatni hrace

tebe asi milovat nikdo nechce

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 16/01/2007 :  20:07:05  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Ja si spis trenuju hlasku:

We are the Borg. You will be assimilated. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. You will adapt to service us. Resistance is futile.

fixed for ya
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 16/01/2007 :  20:31:48  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
omg start trek ... to se mu hned vybavi Chuck noris s 12smysli ....
a taky neco co bylo v topiku ... "neco pro zasmati v ..." jak tomu jednomu z posadky na pc naskocila modra smrt

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 16/01/2007 :  20:49:45  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Smarja, co sem ve spojitosti se Star Trekem pletes Walkera Vocas Rangera???
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 16/01/2007 :  20:51:17  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Tak se necham asimilovat a pak budu opichavat ostatni hrace

tebe asi milovat nikdo nechce



Hlavne jestli tebe nekdo chce asi milovat, teda mimo srstnatych trpaslic ve WoW.

Edited by - Drizzt DoUrden on 16/01/2007 20:56:43
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/01/2007 :  04:37:25  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Aktuálni level ve znamení WoW, na obálce barevní sráči a vevnitř 14 stran o datadisku ke hře. Kdybych nebyl předplatitel tak začnu uvažovat že si ho nekoupim. Takhle ty stránky budu muset vytrhat a level polít desinfekci.
http://www.level.cz/default.asp?page=news&RID=36

Hlavně že když bylo SWG, EQ2 nebo Guild Wars tak se obálky nedočkali. Nojo redakce ma rapla do WoW.
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 17/01/2007 :  06:57:34  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Smarja, co sem ve spojitosti se Star Trekem pletes Walkera Vocas Rangera???


oboji vse vi vse znaji vse dokazi?

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 17/01/2007 :  08:41:39  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Aktuálni level ve znamení WoW, na obálce barevní sráči a vevnitř 14 stran o datadisku ke hře. Kdybych nebyl předplatitel tak začnu uvažovat že si ho nekoupim. Takhle ty stránky budu muset vytrhat a level polít desinfekci.
http://www.level.cz/default.asp?page=news&RID=36

Hlavně že když bylo SWG, EQ2 nebo Guild Wars tak se obálky nedočkali. Nojo redakce ma rapla do WoW.



Hmm, tak to je jako těch 49Kč házet do kanálu, tentokrát se bez Levelu obejdu.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 17/01/2007 :  09:31:19  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Aktuálni level ve znamení WoW, na obálce barevní sráči a vevnitř 14 stran o datadisku ke hře. Kdybych nebyl předplatitel tak začnu uvažovat že si ho nekoupim. Takhle ty stránky budu muset vytrhat a level polít desinfekci.
http://www.level.cz/default.asp?page=news&RID=36

Hlavně že když bylo SWG, EQ2 nebo Guild Wars tak se obálky nedočkali. Nojo redakce ma rapla do WoW.

redakce nema rapla ... ale vi ze si to takhle koupi o moc lidi vic :) kdyz tam dali SWG tak sem si to koupil jen ja a ty ... kdyz ted daji wow ta to koupi milion lidi

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 17/01/2007 :  09:36:34  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
Nechci urazit ale hraci WoW mi pripominaji Jehovisty, taky neustale sve okoli presvedcuji, ze jen jejich vira (rozumneno hra) je ta nejlepsi


Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 17/01/2007 :  11:25:57  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

Nechci urazit ale hraci WoW mi pripominaji Jehovisty, taky neustale sve okoli presvedcuji, ze jen jejich vira (rozumneno hra) je ta nejlepsi


ale na rozdil od jehovistu, maji pravdu..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 17/01/2007 :  11:27:19  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Ja si spis trenuju hlasku:

We are the Borg. You will be assimilated. Resistance is futile.


WHAT ? koudak a ST ?
si pamatuju, jak jsi jeste na chatu v SWG psal, ze to je nejvetsi sracka na svete..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 17/01/2007 :  11:31:18  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Jorssk

Aktuálni level ve znamení WoW, na obálce barevní sráči a vevnitř 14 stran o datadisku ke hře. Kdybych nebyl předplatitel tak začnu uvažovat že si ho nekoupim. Takhle ty stránky budu muset vytrhat a level polít desinfekci.
http://www.level.cz/default.asp?page=news&RID=36

Hlavně že když bylo SWG, EQ2 nebo Guild Wars tak se obálky nedočkali. Nojo redakce ma rapla do WoW.

redakce nema rapla ... ale vi ze si to takhle koupi o moc lidi vic :) kdyz tam dali SWG tak sem si to koupil jen ja a ty ... kdyz ted daji wow ta to koupi milion lidi


redakce je urcite rapla, ale ne do WoW..
pac z levelu hraval jedine jeden grafik (coz neni vlastne ani redakce), ktery byl shodou okolnosti guildmaster dnes uz zanikle guildy, v ktere jsem byl..

jo a jeste jsem obcas v BG potkaval (rozumej, snazil se zabit) Herodese (ten uz ale v levelu neni dlouho), ale vetsinou spise zabil on me, pac priest FTW..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 17/01/2007 :  11:40:10  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
jo a jeste jsem obcas v BG potkaval (rozumej, snazil se zabit) Herodese (ten uz ale v levelu neni dlouho), ale vetsinou spise zabil on me, pac priest FTW..


Hehe, Honzovo vypraveni, jak je WoW bozskej a ze kvuli nemu ani nemuze spat me celkem inspirovalo, abych si WoW taky zahral. Do prace chodil casto nevyspalej a jednoho meho kolegu, co vypadal jak Tauren, porad po ocku sledoval. Akorat jsem tenkrat musel cekat, pac on hral US verzi a ja chtel EU. A myslel jsem, ze mel pala.

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com

Edited by - Sagger on 17/01/2007 11:42:26
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 17/01/2007 :  11:41:20  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Hmm, tak to je jako těch 49Kč házet do kanálu, tentokrát se bez Levelu obejdu.


jo bez DVD jen 49, tak to si asi koupim.. i kdyz, jen kvuli 14 stranam..

ale jsem zvedavy, jestli tam psal plandul, to je ten, co ma "nejlepsi vybavu, jakou muze mag ve WoWu vlastnit", "na najezdy chodi uz jen ciste pro zabavu" a "nejcasteji jezdi ma specialnim cernem broukovi, ktereho uz nelze ziskat..."

zkratka, jestli tam nebude dalsi rozhovor s dementem..


edit - sagger: mozna se pletu, ale ziju v domneni, ze je to Herodik, human priest

edit2: pardon, ze to tu tak spamuju, ale snad to pro chvili prezijete

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 17/01/2007 11:52:40
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 17/01/2007 :  14:07:01  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by WanargiMort

Nechci urazit ale hraci WoW mi pripominaji Jehovisty, taky neustale sve okoli presvedcuji, ze jen jejich vira (rozumneno hra) je ta nejlepsi


ale na rozdil od jehovistu, maji pravdu..



JJ Burning Crusade je jak Strazni vez


Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 17/01/2007 :  15:36:30  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Ja si spis trenuju hlasku:

We are the Borg. You will be assimilated. Resistance is futile.


WHAT ? koudak a ST ?
si pamatuju, jak jsi jeste na chatu v SWG psal, ze to je nejvetsi sracka na svete..



To už nevím, nejspíš to bylo o TOS a DS9, TNG a Voyager můžu.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 17/01/2007 :  20:10:44  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Ja si spis trenuju hlasku:

We are the Borg. You will be assimilated. Resistance is futile.


WHAT ? koudak a ST ?
si pamatuju, jak jsi jeste na chatu v SWG psal, ze to je nejvetsi sracka na svete..



To už nevím, nejspíš to bylo o TOS a DS9, TNG a Voyager můžu.


no TOS, jak zacli davat par roku zpatky cele od zacatku, tak me to moc nezaujalo, beru to jako dnes jiz klasickou a kultovni zalezitost, ale uz je to na me moc zastarale..
TNG jsem moc nevidel, ale hadam ze bude super, protoze JLPicard
DS9 jsem taky videl jen par dilu, nebyly spatne, ale rika se, ze je to slaba serie..
a voyager jsem obcas sledoval a parada..

jinak filmy jsem videl vsechny, krome prvniho a vetsina se mi moc libila, i ty klasicke s Kirkem..
uplne nejvic se mi ale libil Prvni kontakt, zatimco ty dva posledni nic moc..

jo a je u ST super hudba, stejne jako u SG a SGA

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 17/01/2007 20:11:48
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 17/01/2007 :  21:37:50  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
jj hudba je skvela a taky se moooc netsim an star gate worlds .... "jaffa kri!"

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 17/01/2007 :  21:45:47  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
jj StarTrek je super, hudba skvělá .. škoda, že už další nenatočí :(
nejlepší série imho TNG, DS9 taky neni špatnej (viděli jste bitvu s dominionem? od té doby když slyším cardassian, zvedá se mi žaludek a neznám lepší loď než Defiant )
http://www.youtube.com/watch?v=1p9_TgkE3bw + následující
edit: ten člověk co to mixoval neni normální, fakt jen pro silné povahy

Edited by - SNowie on 17/01/2007 22:49:26
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/01/2007 :  22:44:21  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jerzee - Sice WoW nehraji, ale vim z level tv ze vsichni redaktori ho tam pari Blixa a ten druhej manik urcite. Jediny o kom vim, ze nehrajen a 100% je ashnobe, ten kdyz o nem psal, tak rikal neco v tom smyslu ze je to nic moc a nic noveho to neprinase. Tenkrat se myslelo ze se to nechytne. Alespon mel ruzumnej nazor . Kdyz jsem se s nim o tom v SWG bavil, tak sme jeste rikali ze to zadna konkurence pro SWG nebude .
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 17/01/2007 :  22:57:12  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

jj StarTrek je super, hudba skvělá .. škoda, že už další nenatočí :(
nejlepší série imho TNG, DS9 taky neni špatnej (viděli jste bitvu s dominionem? od té doby když slyším cardassian, zvedá se mi žaludek a neznám lepší loď než Defiant )
http://www.youtube.com/watch?v=1p9_TgkE3bw + následující

jo...DS9 je imo lepsia nez Voyager (nemyslim to ako zaciatok flamewaru)...vojna s dominiom v druhej polovici ten serial posunula uplne niekde inde (proste politika, vojny atd. a nielen cesta domov :)

tie videa su super...len tam primiesali kopec zaberov z TNG, ST filmov a nesuvisiacich dielov DS9 :)

inak...nedavno som dopozeral celu novu Enterprise...skoda, ze ten serial ukoncili, tiez bol dobry (napr. cesta v case do 20. st. a prestrelka medzi nemeckymi lietadlami a Enterprise nad New Yorkom :))

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)


Edited by - robiwan on 17/01/2007 23:10:39
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/01/2007 :  23:06:04  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Stejnak sou to vsechno pizamaci .
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 18/01/2007 :  04:17:18  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
No kdyz tu ctu o serialu ST tak tady dam link pro fandy serialu obecne... http://www.tv-links.co.uk/
Osobne doporucuju Battlestar Galactica

Ad novy mmorpg. Slysel sem ze se pracuje na X online. A udajne i Fallout. Ale nemam overeno... To X by mohla bejt tvrda konkurence pro EVE... jestli to teda neni fama...

Edit: Tak ten Fallout vypada ze opravdu bude http://www.sector.sk/novinka/31778/fallout_v_mmorpg_podobe.htm

Edited by - Arnie on 18/01/2007 04:18:56
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 18/01/2007 :  08:12:36  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
No, lepsi stranka na serialy je podle me www.tv.com. Je tam hafo informaci okolo. Galactica je good, ja treba sleduju prakticky vsechny nove AAA serialy co bezi v US. Sberatele kosti jsem videl uz pred rokem, ted jsem se koukal na jeden dil na Prime a neda se to. Ten dabing je strasnej. To same Lost nebo treba Invasion.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 18/01/2007 :  09:08:52  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

No, lepsi stranka na serialy je podle me www.tv.com. Je tam hafo informaci okolo. Galactica je good, ja treba sleduju prakticky vsechny nove AAA serialy co bezi v US. Sberatele kosti jsem videl uz pred rokem, ted jsem se koukal na jeden dil na Prime a neda se to. Ten dabing je strasnej. To same Lost nebo treba Invasion.



Invasion se mi děsně líbila, škoda že nepokračovali v natáčení :( (až teda na scény s dětičkama :(()
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 18/01/2007 :  09:24:05  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Ja se drzim starych klasik, na DVD mam kolekce ST:TNG (diky Quarte), ST:Voyager, Friends, Stargate SG1 (zatím jenom 1-9), Xena (), teď půjdu ještě do MacGyvera, Atlantis 1-2 a zvažuju ještě Simpsons 1-17 a Futuramu 1-5 (samozřejmě ne ty předražené, co se prodávají u nás, fuj, jedna série futuramy 1560Kč, ST 3200Kč). ST: Enterprise (ten novy) mi staci TV ripy, to same Battlestar Galactica a Babylon 5, Andromeda také. A Ženatý se závazky uvidíme, mám to stažené, ale DVD verze není až tak drahá.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 18/01/2007 :  09:30:15  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
já ti nevím, viděl jsem jedenapůl řady Battlestar Galactica a děsně mě tam se*e ta ženská, co furt hučí do hlavy Baltarovi, zaplácaj tím polovinu dílu

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Ja se drzim starych klasik, na DVD mam kolekce ST:TNG (diky Quarte), ST:Voyager, Friends, Stargate SG1 (zatím jenom 1-9), Xena (), teď půjdu ještě do MacGyvera, Atlantis 1-2 a zvažuju ještě Simpsons 1-17 a Futuramu 1-5 (samozřejmě ne ty předražené, co se prodávají u nás, fuj, jedna série futuramy 1560Kč, ST 3200Kč). ST: Enterprise (ten novy) mi staci TV ripy, to same Battlestar Galactica a Babylon 5, Andromeda také. A Ženatý se závazky uvidíme, mám to stažené, ale DVD verze není až tak drahá.



člověče děláš ty něco jiného, než že čumíš na seriály? btw zapomněl jsi na Hercula - imho lepší než Xena, aspoň co si pamatuju z té doby bavil mne mnohem víc , jinak ten výpis seriálů jsi ukradl z mé hlavy

Edited by - SNowie on 18/01/2007 09:34:43
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 18/01/2007 :  10:05:10  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Na Herkula mi stačilo koukat v Andromedě, v serialu chyběla jedna podstatná věc, abych na něj začal koukat - Gabinka :o)))
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 18/01/2007 :  10:07:45  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
ehm.. tak nevím jestli pujdu do Win vista..
http://www.computerpartner.nl/article.php?news=int&id=4589
Mluvčí NSA (National Security Agency) Ken White řekl: "NSA přistoupila ke spolupráci s Micosoftem při vývoji a konfiguraci jejich nového operačního systému VISTA, aby bylo jisté, že tento systém vyhovuje požadavkům amerického ministerstva obrany (Department of Defense)."
A další vysvětlení je ještě kouzelnější: "Tím, že NSA pomohla Microsoftu při vývoji systému hned od počátku, jsme si pojistili, že výsledný produkt bude nejen bezpečný, ale bude také kompatibilní se současným vládním softwarem." (!!!)...
kluci z NSA nám evidentně chtějí vidět až do talíře.



jůůz d fóós
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 18/01/2007 :  10:27:58  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Mno, pocitac s WinXP pripojeny k netu, druhy s Vistou od netu odriznuty... aspon dokud to nebude dostatecne hacknute, aby nejaky americky parchant mi nebrowsoval adresarema.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 18/01/2007 :  10:32:12  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Na Herkula mi stačilo koukat v Andromedě, v serialu chyběla jedna podstatná věc, abych na něj začal koukat - Gabinka :o)))

v některých dílech se tam později s Xenou mihly
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 18/01/2007 :  10:33:55  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

ehm.. tak nevím jestli pujdu do Win vista..
http://www.computerpartner.nl/article.php?news=int&id=4589
Mluvčí NSA (National Security Agency) Ken White řekl: "NSA přistoupila ke spolupráci s Micosoftem při vývoji a konfiguraci jejich nového operačního systému VISTA, aby bylo jisté, že tento systém vyhovuje požadavkům amerického ministerstva obrany (Department of Defense)."
A další vysvětlení je ještě kouzelnější: "Tím, že NSA pomohla Microsoftu při vývoji systému hned od počátku, jsme si pojistili, že výsledný produkt bude nejen bezpečný, ale bude také kompatibilní se současným vládním softwarem." (!!!)...
kluci z NSA nám evidentně chtějí vidět až do talíře.




po přečtení tohoto: http://blog.webtrh.cz/windows-vista-zamerne-vadne o vistách ani neuvažuju
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 18/01/2007 :  12:21:58  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Kravka

ehm.. tak nevím jestli pujdu do Win vista..
http://www.computerpartner.nl/article.php?news=int&id=4589
Mluvčí NSA (National Security Agency) Ken White řekl: "NSA přistoupila ke spolupráci s Micosoftem při vývoji a konfiguraci jejich nového operačního systému VISTA, aby bylo jisté, že tento systém vyhovuje požadavkům amerického ministerstva obrany (Department of Defense)."
A další vysvětlení je ještě kouzelnější: "Tím, že NSA pomohla Microsoftu při vývoji systému hned od počátku, jsme si pojistili, že výsledný produkt bude nejen bezpečný, ale bude také kompatibilní se současným vládním softwarem." (!!!)...
kluci z NSA nám evidentně chtějí vidět až do talíře.




po přečtení tohoto: http://blog.webtrh.cz/windows-vista-zamerne-vadne o vistách ani neuvažuju



Hehehe, takže Hollywood bude diktovat vládě USA, jaký HW má používat a to NSA plně vyhovuje. To už je opravdu kašpárkov.

Až na Vista like retušovaných snímkách ze satelitu nic neuvidí jen proto, že jejich LCD není na seznamu trusted zařízení a tudíž by mohlo sloužit ke kopírování medvídka Pů, tak se klucí budou divit :)
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 18/01/2007 :  14:17:56  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

No, lepsi stranka na serialy je podle me www.tv.com. Je tam hafo informaci okolo. Galactica je good, ja treba sleduju prakticky vsechny nove AAA serialy co bezi v US. Sberatele kosti jsem videl uz pred rokem, ted jsem se koukal na jeden dil na Prime a neda se to. Ten dabing je strasnej. To same Lost nebo treba Invasion.


a na tom tv.com se na to muzes divat? nemam moc cas to prochazet na tech strankach co sem postnul mas streamovani tech serialu... info si kazdej vygoogluje sam :)
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 18/01/2007 :  14:49:44  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
no, koukas muzes pres iTune. Ja treba potrebuju aspon anglicke titule, jinak jim rozumim kazde pate slovo. Takze koukat na streamovane video pro me neni zajimave.
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 2,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000