Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 18/01/2007 :  18:07:51  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Ja sice rozumim vsemu, ale diky shitove rychlosti streamovaneho videa kdy 10s se divam a 15s cekam az se natahne dalsich 10s, je mi taky na ho... Navic nejsou i-tunes placene?
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 18/01/2007 :  19:37:11  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

no, koukas muzes pres iTune. Ja treba potrebuju aspon anglicke titule, jinak jim rozumim kazde pate slovo. Takze koukat na streamovane video pro me neni zajimave.


Aha tak ze na Itunes maj free soucasny serialy sem nevedel. Dik za info a sorry ze sem teda otravoval s linkem, ktery nahrazuje Itunes. Maj to tam i v nejaky lepsi kvalite nez je na tom tv links?
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 18/01/2007 :  19:38:16  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Ja sice rozumim vsemu, ale diky shitove rychlosti streamovaneho videa kdy 10s se divam a 15s cekam az se natahne dalsich 10s, je mi taky na ho... Navic nejsou i-tunes placene?


nevim jak na itunes ale ty tv links mi bezi instantne.. a v pohode...
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 18/01/2007 :  19:55:52  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Na iTunes samozrejme neni nic zadarmo, jenom je to v lepsi kvalite. Link je super, nechtel jsem te napadat.
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 18/01/2007 :  20:15:09  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Na iTunes samozrejme neni nic zadarmo, jenom je to v lepsi kvalite. Link je super, nechtel jsem te napadat.


V pohode Me jen prekvapilo, ze na link kde muzes koukat na serialy reagujes, ze lepsi je stranka s infem o serialech a jak sem nemel moc cas to prochazet, tak sem si nebyl jistejjestli to tam nekde neni mozny taky.... Uz mame jasno :) btw kolik tak chtej za dil serialu na tom Itunes?
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 18/01/2007 :  21:42:09  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
Arnie díky moc za ten link, nevím na co koukat dřív ... asi season 4 enterprise , streamování vpoho stíhá i na 512kbps a ani nevypadá jak mozaika
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 18/01/2007 :  22:10:13  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
TYJO FALLOUT BUDE! Uz mam druhe mmorpg na ktere se fakt tesim!! Tyjo to bude maso!!
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 18/01/2007 :  22:56:04  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

TYJO FALLOUT BUDE! Uz mam druhe mmorpg na ktere se fakt tesim!! Tyjo to bude maso!!


ze to bude maso lidi rikali i o SWG a jak to dopadlo..

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 18/01/2007 :  23:37:01  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnie

... btw kolik tak chtej za dil serialu na tom Itunes?

to nevim, nijak zvlast jsem to nezkoumal. na co se chci podivat, to sosnu pres torrenty nebo ftp. bez titulku jsem druhej.
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 19/01/2007 :  02:36:49  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
Inu, jak si to tu tak pročítám, musim si rejpnout :D Koukám od mý poslední návštěvy tu přibylo asi sedm stran keců, a tak jsem nějak doufal, že budou o SWG. Nevim, co mě to napadlo, asi to bude tim, že se to tu jmenuje Otázky, odpovědi a vlastně jakýkoli pokec o SWG :D Mrknu se teď ještě k WoWkařum, třeba si tam o SWG dneska konečně něco přečtu :D

SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 19/01/2007 :  06:41:56  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
No, ono se tento topic puvodne jmenoval jen "jakykoliv pokec". Pak ho Jorssk ucelove prejmenoval na "jakykoliv pokeca o SWG". No a stejne si sem pise kazdej co chce, s cimz souhlasim.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 19/01/2007 :  09:11:59  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Co si chces psat noveho o SWG, kdyz ho aktivne hraje 10-15 lidi? Tak sem chodi lidi, co ho hrali driv a nechteji se svyma znamyma a kamaradama z SWG ztratit kontakt. Co a kde si s nima maji psat? Tak se podeli o svoje zkusenosti odjinud. Pindy jako jdete o tom kecat do topicu Vanguard, WoW, sou celkem na ho..no, pac tam ti kamosi z SWG nechodi. Na ICQ? To sem zkousel. Kdyz se neco zeptas a cekas hodinu na odpoved, za chvili te to prestane bavit.

Tenhle topic se puvodne jmenoval Pokec o vsem moznem, pak ho kdosi (tusim ze Black a ne Jorssk) prejmenoval a pridal tam to o SWG). Je tady moc stranek, ale co? Kdyztak moderatori smazou dejme tomu 20-30 prvnich stranek a jede se dal, to je takovy problem???
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 19/01/2007 :  16:24:18  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Tusim ze to byl black, a ma to cil takovy ze pokud to tu zacne byt uz moc drsny. Jako treba minule o politice, tak se to promaze .
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 19/01/2007 :  16:46:32  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Tusim ze to byl black, a ma to cil takovy ze pokud to tu zacne byt uz moc drsny. Jako treba minule o politice, tak se to promaze .


jj jorssk odstřelil to původní depresivní bugy v atmosféře vtipů .)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 19/01/2007 :  19:24:37  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

TYJO FALLOUT BUDE! Uz mam druhe mmorpg na ktere se fakt tesim!! Tyjo to bude maso!!



Nez vyjde Fallout jako mmorpg coz planujou na rok 2010-2012 tak doufam ze dodelaj aspon trojku at mam co hrat.
Nejvic me sere ze F 3 bude i na X-Box tak doufam ze to moc nepokurvej.

Edited by - Akoh Adi on 19/01/2007 19:28:29
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 20/01/2007 :  00:49:08  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
X-box mas jako pocitac, dela to microsoft, planujou se na nej i normalni MMORPG. Uz nejsou konzole jako konzole. Btw. dneska jsi du X-box koupit .

A ted neco cool. STAR WARS TETOVANI!

Tadle holka je podle meho gusta :)
http://www.starwars.com/community/event/celebration/f20050512/img/hillary_2_bg.jpg

Aalya
http://www.starwars.com/community/event/celebration/f20050512/img/jason_5_bg.jpg

Anakinovader a maul
http://www.starwars.com/community/event/celebration/f20050512/img/jason_1_bg.jpg

Windu a Plo-Koon
http://www.starwars.com/community/event/celebration/f20050512/img/jason_1_bg.jpg

Palpatine a Grievous
http://www.starwars.com/community/event/celebration/f20050512/img/jason_4_bg.jpg

Yoda
http://www.starwars.com/community/event/celebration/f20050512/img/jason_2_bg.jpg

Edited by - Jorssk on 20/01/2007 00:49:41
Go to Top of Page

tom19835
Starting Member

impflag

86 Posts

Posted - 20/01/2007 :  02:36:16  Show Profile  Send tom19835 an ICQ Message Send tom19835 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Anakinovader a maul
http://www.starwars.com/community/event/celebration/f20050512/img/jason_1_bg.jpg

Windu a Plo-Koon
http://www.starwars.com/community/event/celebration/f20050512/img/jason_1_bg.jpg



Mas tam stejnej link...
Asi tam ma bejt:

Windu a Plo-Koon
http://www.starwars.com/community/event/celebration/f20050512/img/jason_3_bg.jpg



SWG - Daae, Daandra, Everon, Werwolf - RIP
SWTOR - Everon, Eweron - RIP

WoW - Everon - Thunderhorn
LotRO - Eweron - Human Champion - Laurelin - RIP
LotRO - Fieron - Human Hunter - Laurelin - RIP

Edited by - tom19835 on 20/01/2007 02:38:05
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 20/01/2007 :  10:22:59  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk
...


xbox nebo xbox 360?

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 20/01/2007 :  11:18:18  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Tuhle jsem koukal, co ma stat playstation3, v UK a Irsku bude stat pres 600€. se sikmoocka zblaznili
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 20/01/2007 :  11:40:05  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Tuhle jsem koukal, co ma stat playstation3, v UK a Irsku bude stat pres 600€. se sikmoocka zblaznili


to teda na to jakej je to propadak

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 20/01/2007 :  12:58:25  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

quote:
Originally posted by Almych

Tuhle jsem koukal, co ma stat playstation3, v UK a Irsku bude stat pres 600€. se sikmoocka zblaznili


to teda na to jakej je to propadak

to teda - předraženej šunt s grafikou horší, než o rok starší x-box360
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 20/01/2007 :  14:47:52  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Mohli by na to dat nalepku SOE a SWG ready a Jorssk vcetne ostatnich by si to hned koupili :o)))
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 20/01/2007 :  16:26:30  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
jorssk vcetne ostatnich tim myslis i sebe koudy, ze?

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 20/01/2007 :  18:57:14  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Tak uz mam X-box 360. Fakt bomba! . Kam se hrabe grafika na PC .
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 20/01/2007 :  21:28:00  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

jorssk vcetne ostatnich tim myslis i sebe koudy, ze?



Ne, SWG nehraju uz od zari (krome mesice, co sem si zaplatil okolo vanoc, ale tam sem hral jenom do ziskani vsech holo petu. Cokoli na cem je nalepka SOE beru spis jako odstrasujici.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 21/01/2007 :  11:36:54  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Hlavne ze jsi hro predtim hral dva roky .
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 21/01/2007 :  13:10:45  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Skoro tri, ale CU a NGE me poucily o mem omylu.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 21/01/2007 :  20:45:04  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
A nepovidej ja myslel ze questy po CU - Kashyyyk a Mustafar te bavili a vychvaloval si je, a po NGE te legacy bavili taky ne?
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 21/01/2007 :  20:59:16  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Questy jo, ale samotne CU a NGE byly jako ledova sprcha. Napred mi jako platicimu zakaznikovi ukradnou skoro padawana (zbyvaly mi 4 povolani namasterovat) a naserou tam jedi vesnici. A kdyz na to pristoupim a jak debil rok delam vesnici a natrenuju si master jediho, tak znovu zmeni podminky a vsechno, o co se snazim dva roky, mi ukradnou. Chtel bych videt v realu nejaky smluvni vztah, kdy jedna strana meni podminky a je ji jedno, ze ta druha strana je nasrana (a hodne hlasite se snazi branit). Bohuzel, cokoli nese znacku SOE, od toho davam ruce pryc (a nedavno jsem to rozsiril i na Vanguarda). Navic i v realu cokoli co nese znacku SONY, se mi zacina zajidat.

Ale to uz jsem nekolikrat rikal. Proste firma, ktera misto aby se snazila tech 31 povolani vybalancovat, tak vsechna povolani smaze a nahradi je preddefinovanymi srackami, ta ode me nemuze ocekavat respekt ani to ze ji budu platit 18 dolaru mesicne.

Edited by - Drizzt DoUrden on 21/01/2007 21:04:29
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 21/01/2007 :  21:18:40  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Questy jo, ale samotne CU a NGE byly jako ledova sprcha. Napred mi jako platicimu zakaznikovi ukradnou skoro padawana (zbyvaly mi 4 povolani namasterovat) a naserou tam jedi vesnici. A kdyz na to pristoupim a jak debil rok delam vesnici a natrenuju si master jediho, tak znovu zmeni podminky a vsechno, o co se snazim dva roky, mi ukradnou. Chtel bych videt v realu nejaky smluvni vztah, kdy jedna strana meni podminky a je ji jedno, ze ta druha strana je nasrana (a hodne hlasite se snazi branit). Bohuzel, cokoli nese znacku SOE, od toho davam ruce pryc (a nedavno jsem to rozsiril i na Vanguarda). Navic i v realu cokoli co nese znacku SONY, se mi zacina zajidat.

Ale to uz jsem nekolikrat rikal. Proste firma, ktera misto aby se snazila tech 31 povolani vybalancovat, tak vsechna povolani smaze a nahradi je preddefinovanymi srackami, ta ode me nemuze ocekavat respekt ani to ze ji budu platit 18 dolaru mesicne.

are you waiting for few good guys to fix what SomeOnE broke, too? :)
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 21/01/2007 :  21:26:58  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Ne, moucho, ja uz necekam, abych pravdu rekl, SWG uz zmizelo z meho HDD, uz nedoufam. Akorat zatim neni jina onlineovka, ktera by me lakala - kazda je bud stavena na group levelovani nebo na PvP a ani jedno me nelaka. Takze cekam jak dopadne ST Online a do te doby zustavam u offlineovek.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 21/01/2007 :  23:04:58  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
lotro je dobre, zatim si tam soluju co me napadne a questy maji docela napad a tak nejak me to bavi, asi pujde swg k ledu az to vyjde
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 22/01/2007 :  04:19:58  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja Koudymu nabizel, ze mu dam svuj testovaci klic na guild wars, ze je to zabava i po strance questovni a da se to hrat i single...ale nejak se nevyjadril.

Muj Necro/ranger a jeho pet Pipina:
http://farm1.static.flickr.com/149/365414895_6d50de0fef_o.jpg

Necro Jorssk detail:
http://farm1.static.flickr.com/148/365414896_392546fc21_o.jpg

Edited by - Jorssk on 22/01/2007 04:20:22
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 22/01/2007 :  10:32:05  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
GW neni vubec spatne, jen by to chtelo najit guildu co ma vekovy prumer hracu 20+.

BTW: Jorssku co si takhle nejak zkratit podpis. Jako moderator by si mel jit prikladem. Staci, kdyz to nacpes do radku jako to mam ja.

Edited by - Almych on 22/01/2007 10:33:22
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 22/01/2007 :  16:12:11  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

BTW: Jorssku co si takhle nejak zkratit podpis. Jako moderator by si mel jit prikladem. Staci, kdyz to nacpes do radku jako to mam ja.


jj, treba polozka SWG Eclipse se tam zbytecne objevuje mnohonasobne

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 22/01/2007 :  21:15:17  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Mno ja mam v guild wars takovou malou ale celkem dobrou guildu. Jsou tam dve holky s toho jedna na vysokem guildovnim postaveni. Tak vetsina lidi dela ze jsou slusni kluci . Je tam klid a kdyz clovek potrebuje, tak vetsinou i pomuzou. Pokud tam jsou a maji cas.

Edited by - Jorssk on 22/01/2007 21:15:46
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 25/01/2007 :  16:21:32  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
World of Warcraft je mozna animovana sracka, nicmene blizzardi umeji udelat krasna videa. Kdyby takhle vypadala hra - coz jsem pred vydanim ocekaval, tak bych do ni i sel. Video z burning crusade je fakt cool.

http://www.youtube.com/watch?v=oT9MTP_Tie0
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 25/01/2007 :  16:32:46  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Mno ja mam v guild wars takovou malou ale celkem dobrou guildu. Jsou tam dve holky s toho jedna na vysokem guildovnim postaveni. Tak vetsina lidi dela ze jsou slusni kluci . Je tam klid a kdyz clovek potrebuje, tak vetsinou i pomuzou. Pokud tam jsou a maji cas.


hmm ted to tam není ani jednou :)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 26/01/2007 :  08:41:31  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Tak to sem nepochopil :).
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 26/01/2007 :  09:02:57  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
asi myslel na to, ze teraz nemas v podpise ani raz SWG Eclipse

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 26/01/2007 :  09:44:52  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Hm, koukam, ze SOE neprestava perlit. V unoru spusti nova fora, pricemz skoro vsechno z tech starych skonci v pekle. Fakt podpora jak svin, uz aby bylo 24.4.2007. Ten den zemre cela Lyvese rodinka.
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 26/01/2007 :  10:41:04  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Hm, koukam, ze SOE neprestava perlit. V unoru spusti nova fora, pricemz skoro vsechno z tech starych skonci v pekle. Fakt podpora jak svin, uz aby bylo 24.4.2007. Ten den zemre cela Lyvese rodinka.


Ten den mam narozeniny to bude peknej darek.
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 26/01/2007 :  13:06:57  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Ten den vyjde LOTRO. Vybodni se na tenhle crap a zacni uvazovat o prestupu. Ver mi, ze to bude stat za to.


No ja uz dlouho uvazuju ze stim seknu a cekam az vyjde neco poradnyho. Co me se tyce tak bych zabral na Fallouta nebo na Star Gate uvidim co se ztoho vyvrbi.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 26/01/2007 :  16:09:15  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Almychu mluvis tu jako jerzee z wow. Pretahujes lidi jinam. Tak to mas delete. Jsem zvedavej jak bez tebe rychle pujde CZA do kyticek. Jinak Tabula Rasa muze byt taky zajimava MMORPG, nevite kdy to vyjde?

Kde jste cetli ze soe bude delat nova fora a vsechno s tamtech pujde dorite? Jinak proc vubec delaj zase nova? Uz udelali jednou po nge.

Edited by - Jorssk on 27/01/2007 08:53:38
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 26/01/2007 :  16:13:38  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
ad delete muj post - no comment

o tech forech je to kde? na forech
http://soe.lithium.com/swg/board/message?board.id=Announcements&message.id=3261
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 26/01/2007 :  16:33:47  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Almychu mluvis tu jako jerzee z wow. Pretahujes lidi jinak. Tak to mas delete.


ty ses fakt traged

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 26/01/2007 :  17:01:49  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Almychu mluvis tu jako jerzee z wow. Pretahujes lidi jinak. Tak to mas delete. Jsem zvedavej jak bez tebe rychle pujde CZA do kyticek.


Jorssku,lidem v SWG nedokážeš moc dlouho tajit že kromě SWG jsou i jiné on-line hry SWG zestárla,čas nezastavíš.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 26/01/2007 :  17:09:35  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Yurekk

quote:
Originally posted by Jorssk

Almychu mluvis tu jako jerzee z wow. Pretahujes lidi jinak. Tak to mas delete. Jsem zvedavej jak bez tebe rychle pujde CZA do kyticek.


Jorssku,lidem v SWG nedokážeš moc dlouho tajit že kromě SWG jsou i jiné on-line hry SWG zestárla,čas nezastavíš.

tak nejak..
az na to, ze u SWG to neni ani tak otazka "zastarani" ..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 27/01/2007 :  08:45:58  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Mno WoW uz taky neni nejmladsi a po graficke strance vypada dokonce starsi nez SWG. To i W3 je na tom graficky lepe (proc tu zase vytahuju tu grafiku, pac sem cucel do levelu a ta grafika se mi zda cim dal hnusnejsi!) . Jinak v tom novem levelu to fakt posrali. Velke tema WoW na hodne stran a pak jeste extra dvoustranova recenze na burning crusade!! OMFG! Ale nasel jsem tam mezi vsema tema fotkama i nejake povedene.

Napr. foto srazu fanousku WoW. - Na obrazku je chlapek sedici na praseti a vedle nej asi dalsi tri cunici. Urcite to autori nemysleli jako narazku na parany, pac jsou jimy take, ale ta fotka vypada fakt povedeni .
Nebo jak na vsech screenech je tak presrano hracu ze napr. 10 postav stoji v sobe pac se uz nemaj kam vejit. Mam rad MMO kde je hodne lidi, ale ceho je moc, toho je prilis ze?

Yurekk - Jiste ze jsou i jine MMORPG ale prevazne same fantasy na jedno brdo. Star Wars je zatim jen jedna. Pokud BioWare opravdu udela neco noveho star wars, tak treba zmenim nazor.

Cetli jste o tom, ze bude dev. chat o chapter 5 a Entertainer Expertise? Jsem zvedavej co z devu vytahnou za novinky. Doufam ze uz pridaji, jak rika wanargi nove questy nebo tak neco. At muzeme delat taky neco jineho nec dokola pvp.

Edited by - Jorssk on 27/01/2007 08:53:01
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 27/01/2007 :  11:41:25  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
nove questy nebudou, je to o trader expertise a o entertainerech
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 3,73 seconds. on eygor Snitz Forums 2000