Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 31/05/2007 :  11:16:43  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Faktorku nesolnes, to mi ver my jsme meli ve ctyrech problemy v geo cave a na konci nas acklay dal .
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 31/05/2007 :  11:40:52  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
Toppan : faktorku asi už nesolneš, teda mě se to nepovedlo. Dostal jsem se max tam co je nějakej ten kapitán co z něj padá nějaká ta pistolka, kolem stojí 6 battle droidů. jsou tam dvě malý místnosti kde v každý aktivuješ terminál. Dříve šlo dojít k tomu termu i v cloaku, ale dnes když přiběhneš k tý první místnosti s terminálem tak jsou zamčené (??) a jakmile stojíš u dveří tak na sebe automaticky naagruješ toho captaina, ten dává kolem 3500 dmg (s 500 agi a elder robou) a co je horší tak často i přes block. zatím jsem nezjistil jak ty dveře otevřít, možná až ten captain chcípne, těžko říct.. jinak časovej zámek a další klik/f-run/cloak vychytávky jsou beze změny.
Edit: muzem to spolu zkusit jestli budeš chtít..

jůůz d fóós

Edited by - Kravka on 31/05/2007 11:41:29
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 31/05/2007 :  21:27:03  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka
Edit: muzem to spolu zkusit jestli budeš chtít..



Dík za nabídku, ale to by pak nebylo sólování :D


Jinak faktorku jsem sóloval v době, kdy jí spousta lidí nedala ani v grupě, tak uvidíme :D Ale s tim ztíženim PvE to asi fakt už nesolnu:D

SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 01/06/2007 :  07:04:32  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
Po dlouhé době sem píšu a to jen proto, že se chci podělit o svou momentální spokojenost s vývojem SWG

Nový developři se zdají být opravdu dobří a tak snad i ten další Chapter dopadne dobře. Bojim se sice, aby to nebyl nudný farming nesmyslných bosů, nechám se ale překvapit.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

WanargiMort
Junior Member

Darth Maul

831 Posts

Posted - 01/06/2007 :  09:56:56  Show Profile Send WanargiMort a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dargnon

Po dlouhé době sem píšu a to jen proto, že se chci podělit o svou momentální spokojenost s vývojem SWG

Nový developři se zdají být opravdu dobří a tak snad i ten další Chapter dopadne dobře. Bojim se sice, aby to nebyl nudný farming nesmyslných bosů, nechám se ale překvapit.



A ty jeste hrajes na Chimaere nebo ses s nami na Eclipse?


Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 02/06/2007 :  22:16:16  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
kua lidi.. tohle je nejdelsi topic na celem fore a urcite i jeden z nejdelsich vubec na ceskym netu - beru v potaz jen topicy ktere nejsou zalozeny za ucelem flamovat/udelat nejdelsi topicy.

Kua kdyz si tak procitam prvnich par stranek.. to je nostalgie jak svina.. kde jsou ty casy :(


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 02/06/2007 :  22:55:16  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WanargiMort

quote:
Originally posted by Dargnon

Po dlouhé době sem píšu a to jen proto, že se chci podělit o svou momentální spokojenost s vývojem SWG

Nový developři se zdají být opravdu dobří a tak snad i ten další Chapter dopadne dobře. Bojim se sice, aby to nebyl nudný farming nesmyslných bosů, nechám se ale překvapit.



A ty jeste hrajes na Chimaere nebo ses s nami na Eclipse?



na Chimaeře... co se dá dělat no. Ale je to dobrej server. Aspoň teda PvP je tu víc než dobrý a hráčů dostatek.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 05/06/2007 :  23:16:34  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
http://www.gamepark.cz/fallout_3_trailer_4523.htm

chrocht.. chrocht..

jůůz d fóós
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 06/06/2007 :  00:46:43  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

http://www.gamepark.cz/fallout_3_trailer_4523.htm

chrocht.. chrocht..

fallout rulezz, trojka snad bude podobnej nářez jako předchozí díly klasické řady
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 07/06/2007 :  20:44:20  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

quote:
Originally posted by Kravka

http://www.gamepark.cz/fallout_3_trailer_4523.htm

chrocht.. chrocht..

fallout rulezz, trojka snad bude podobnej nářez jako předchozí díly klasické řady



Modleme se aby to nepohnojili.Pokud to bude ta stara hratelnost na kterou sme zvykli v novym enginu tak se neni ceho bat.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 10/06/2007 :  10:13:08  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
To je trailer přímo ze hry, nejedná se o animačku ke hře. Bude to něco jako Oblivion akorát v kůži Falloutu.
Go to Top of Page

Shamirr
New Member

Pavucik

135 Posts

Posted - 03/07/2007 :  08:42:35  Show Profile Send Shamirr a Private Message  Reply with Quote
Viete mi niekto povedať ako sa dá odstrániť opasok z vendora? Dal som jej opasok a vyzerá to otrasne, chcel by som ho zrušiť. Viem, že som svojho času čítal nejaký návod, kde bol popísaný postup, čo a v akom poradí použiť na odstránenie rôznych častí oblečenia. Ale už sa mi ho nepodarilo nájsť.

Nekropolis:
SWG: Shamirr Norrag (*10.6.2005 +9.7.2008) - Imperial Commando, Imperial Ace Pilot; Xandara Norrag (*11.8.2006 +9.7.2008) - Trader, Freelancer Pilot
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 03/07/2007 :  08:51:54  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shamirr

Viete mi niekto povedať ako sa dá odstrániť opasok z vendora? Dal som jej opasok a vyzerá to otrasne, chcel by som ho zrušiť. Viem, že som svojho času čítal nejaký návod, kde bol popísaný postup, čo a v akom poradí použiť na odstránenie rôznych častí oblečenia. Ale už sa mi ho nepodarilo nájsť.



Dej mu jiný opasek, nebo PSG (Nevím, jestli to půjde) - aspoň ti ho nespokojení zákazníci nezastřelí.

Edited by - Drizzt DoUrden on 03/07/2007 08:52:37
Go to Top of Page

Shamirr
New Member

Pavucik

135 Posts

Posted - 03/07/2007 :  22:48:03  Show Profile Send Shamirr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden
Dej mu jiný opasek, nebo PSG (Nevím, jestli to půjde) - aspoň ti ho nespokojení zákazníci nezastřelí.


Vďaka za tip! Ten PSG zabral .

Nekropolis:
SWG: Shamirr Norrag (*10.6.2005 +9.7.2008) - Imperial Commando, Imperial Ace Pilot; Xandara Norrag (*11.8.2006 +9.7.2008) - Trader, Freelancer Pilot
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 04/07/2007 :  07:26:42  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Snad nedopadne jak Rodney v SGA, který se kvůli štítu kolem sebe nemohl ani najíst, protože jídlo štítem také neprošlo - aby štítem prošli zákazníci, co mu budou chtít dát peníze a vzít si zboží
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 05/07/2007 :  11:49:05  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
zbozi si vezmou, o to by neslo, ale ty penize

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 08/07/2007 :  12:16:52  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem dokoukal Transformers - docela dobrý film, speciální efekty dokonalé, některé vtípky (trávník a schovávající se transformeři) řádně vyčpělé. Ale je to fajn oddechovka, docela jsem se bavil, přirovnal bych k Titan A.E., nebo k Hvězdné pěchotě. Jednou dvakrát skouknout a stačí.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 08/07/2007 :  13:30:11  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Hvězdnou pěchotu myslíš 1 nebo 2 ()? :)
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 08/07/2007 :  14:23:11  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Obě, to vyjde nastejno, koukat se na to dá jednou nebo dvakrát.
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 08/07/2007 :  17:43:20  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Obě, to vyjde nastejno, koukat se na to dá jednou nebo dvakrát.


Tak s timhle naprosto nesouhlasim. Hvezdna pechota 1 je klasika a da se na to dival nekolikrat, zato 2 jsem videl jednou a ani ne celou.

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/07/2007 :  18:00:40  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Dvojka snad ani nešla do kin ale rovnou do půjčoven a ani se tomu nedivím
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 08/07/2007 :  18:57:50  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Jednička je náhodou skvělá klasika. Zato dvojka je příšerný nízkorozpočtový béčko :)
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 08/07/2007 :  19:15:43  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Jednička je náhodou skvělá klasika. Zato dvojka je příšerný nízkorozpočtový béčko :)

to já preventivně ani 2jku neviděl

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 08/07/2007 :  20:03:19  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Věc názoru...
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 08/07/2007 :  21:02:45  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Tak to samozřejmě :)
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 08/07/2007 :  21:52:00  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
souhlasím s většinou - hvězdná pěchota dvojka je shit ... jednička klasika
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 09/07/2007 :  11:20:17  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
No někumu se můžou líbit jiho/středoamerické telenovely a někomu (třeba mě) se z nich může zvedat kýbl. Hvězdnou pěchotu 1 jsem viděl dvakrát a mě to bohatě stačilo. Dvojku sem viděl jednou, a taky bohatě stačilo (jenom scénu ve sprše sem skouknul 3x ).

Neříkám že to není klasika, ale každému se líbí něco jiného, někomu se nemusí líbit Merlin z HBO, který mě nadchnul a kterého sem viděl už aspoň 10x. A Carmax se třeba ukájí nad obrázkem brouka z Hvězdné pěchoty, proti gustu...
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 09/07/2007 :  21:32:14  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
Souhlas, dvojka je shit, jednička klasika, knížka ještě lepší :D

btw ještě pořád stojí v Eisley před sp maníci a prodávaj kredity, nebo už s tim soe něco udělalo?

SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 10/07/2007 :  04:36:02  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
No něco s tim chtěli udělat ale nějak se to nepovedlo, těch debílků tam spíš přibylo . Nevim co s nima, je to už pěkný opruz.
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 10/07/2007 :  07:38:13  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
Já tam byl asi před měsícem asi dva dny na trialu, každej den jsem jich nabonzoval asi pět a kulový. Ve WoW jsem si na to tak nějak už zvyknul a ani to nevnímám, ale že se prasej i do SWG, to je děs... Mor a neštovice na ně :D

SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 10/07/2007 :  08:03:20  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Jenomže oni prostě druhý den postavu smažou a udělají jinou a s tou vyřvávají to samé. Už jsem je kolikrát naházel do ignore listu, ale pořád vyřvávají a mají jiná jména. Jestli se SOE nechce dohledávat, kdo to konkrétní bonznuté jméno kdysi používal...

Myslel sem že to omezí tím omezením trial charů, ale tihle to mají určitě zaplacené. SOE člověk by tam měl přijít ve formě charu a kouknout kdo zrovna vyřvává a tomu zablokovat účet nastálo.
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 10/07/2007 :  09:17:21  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Jenomže oni prostě druhý den postavu smažou a udělají jinou a s tou vyřvávají to samé. Už jsem je kolikrát naházel do ignore listu, ale pořád vyřvávají a mají jiná jména. Jestli se SOE nechce dohledávat, kdo to konkrétní bonznuté jméno kdysi používal...

Myslel sem že to omezí tím omezením trial charů, ale tihle to mají určitě zaplacené. SOE člověk by tam měl přijít ve formě charu a kouknout kdo zrovna vyřvává a tomu zablokovat účet nastálo.


pokud nevyřvává rovnou někdo ze SOE

jůůz d fóós
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 10/07/2007 :  12:27:13  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Toppan

Já tam byl asi před měsícem asi dva dny na trialu, každej den jsem jich nabonzoval asi pět a kulový. Ve WoW jsem si na to tak nějak už zvyknul a ani to nevnímám, ale že se prasej i do SWG, to je děs... Mor a neštovice na ně :D


no co to je toppane, az ted jsem si vsiml jak hluboko jsi to klesl

ja jsem si teda nezvykl.. vytaci me, jak se po tydnu lognu a v poste u kazde postavy najdu asi milion zasranych mailu od spinavych rakosniku s nabidkou na goldy nebo leveling..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 10/07/2007 :  13:04:28  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
no co to je toppane, az ted jsem si vsiml jak hluboko jsi to klesl

ja jsem si teda nezvykl.. vytaci me, jak se po tydnu lognu a v poste u kazde postavy najdu asi milion zasranych mailu od spinavych rakosniku s nabidkou na goldy nebo leveling..



Jsem čekal, kdy se ozveš, ty smrdutý horďáku :D

SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 10/07/2007 :  15:39:22  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Nastavte si tam spam filter, taková "úžasná" hra jako Wow to určitě má...
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 10/07/2007 :  16:32:26  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Nastavte si tam spam filter, taková "úžasná" hra jako Wow to určitě má...



Má, mě nic nechodí :D

SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

Olusriel
Junior Member

836 Posts

Posted - 10/07/2007 :  18:52:20  Show Profile  Send Olusriel an ICQ Message Send Olusriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Nastavte si tam spam filter, taková "úžasná" hra jako Wow to určitě má...


já mám nastavenej aktivní WOW filtr.

„Já bych všechny ty počítače a internety zakázala“
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 10/07/2007 :  19:40:49  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
jo v Eisly je to drsny...za tejden sem mel 32 lidi v ignore liste

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

tom19835
Starting Member

impflag

86 Posts

Posted - 10/07/2007 :  20:49:50  Show Profile  Send tom19835 an ICQ Message Send tom19835 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Toppan

quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Nastavte si tam spam filter, taková "úžasná" hra jako Wow to určitě má...



Má, mě nic nechodí :D



A nejen, že má, ale na report blizz narozdil od soe celkem rychle reaguje..

SWG - Daae, Daandra, Everon, Werwolf - RIP
SWTOR - Everon, Eweron - RIP

WoW - Everon - Thunderhorn
LotRO - Eweron - Human Champion - Laurelin - RIP
LotRO - Fieron - Human Hunter - Laurelin - RIP
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 10/07/2007 :  21:13:55  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
Ono se to banuje když má blizz milióny accountů,SOE(SWG) si tohle nemůže(nechce) dovolit

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 11/07/2007 :  08:19:49  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
ja to delam tak ze toho rakosnika reportnu, tu kouzelnou vec pridali primo do mailu a este mu poslu zpatky to sami tak 50x:]Takze cekam kdy nakej rakos reportne me:]Vzhledem k tomu, ze mam napomenuti za leechovani avcka tak snad budou v klidku

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 11/07/2007 :  09:56:02  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Nějak se v tom strácím. Leechování AVčka? to je něco v SWG?
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/07/2007 :  18:59:03  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Asi myslí bičování AVčka :D :D. Ale nevim jestli by to ty spammery odradilo, navíc pochybuji že mají AV-21.

Jerzee - Jak hluboko si klesl? Tim jako myslíš to že hraje SWG? Ty si hluboko neklesl když hraješ tu barevnou mrd....hlavně že si tu několikrát tvrdil že se do SWG nenavážíš. Ještě nějakej kec a smáznu ho.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 11/07/2007 :  19:27:17  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Asi myslí bičování AVčka :D :D. Ale nevim jestli by to ty spammery odradilo, navíc pochybuji že mají AV-21.

Jerzee - Jak hluboko si klesl? Tim jako myslíš to že hraje SWG? Ty si hluboko neklesl když hraješ tu barevnou mrd....hlavně že si tu několikrát tvrdil že se do SWG nenavážíš. Ještě nějakej kec a smáznu ho.


spis je to narazka na to, ze hraje za alianci :P

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/07/2007 :  19:38:29  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

Mam drobnej problem :)
potrebuju udelat survival expu a na crafteni me byl doporucen macroexpress , ale kdyz ho zkusim tak me vzdy crashne klienta. netusite cim to muze byt ?
hraju pod WXP ve fullscreenu, ale crashne to i kdyz se hodim do okna



normalne muj prvni post v tomhle topicu byl az na strane 35 to je docela dost co :)
ale zas je z 02 - 04 - 2004 to je pekny datum

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 11/07/2007 :  23:05:09  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Pertha

Mam drobnej problem :)
potrebuju udelat survival expu a na crafteni me byl doporucen macroexpress , ale kdyz ho zkusim tak me vzdy crashne klienta. netusite cim to muze byt ?
hraju pod WXP ve fullscreenu, ale crashne to i kdyz se hodim do okna



normalne muj prvni post v tomhle topicu byl az na strane 35 to je docela dost co :)
ale zas je z 02 - 04 - 2004 to je pekny datum



Co to má společného s SWG nebo současnou diskusí???
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 11/07/2007 :  23:35:14  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JorsskJerzee - Jak hluboko si klesl? Tim jako myslíš to že hraje SWG? Ty si hluboko neklesl když hraješ tu barevnou mrd....hlavně že si tu několikrát tvrdil že se do SWG nenavážíš. Ještě nějakej kec a smáznu ho.



No Jorssku, ten jeho post byl myšlenej jako vtip, musíš se taky na chvíli odpoutat od vážnosti Star Wars a začít brát některý komentáře trochu s humorem :D Já teď pařim "tu barevnou kravinu" WoW a nestydim se za to. Pravda je, že swg je u mě, a vždycky bude jednička, jen mě to teď nějak nebere. Jak to říct jednoduše, abys to pochopil i ty (to je taky joke, neber to osobně :D). Prostě Wow je sranda, ale swg mě sere tim, co z něj soe udělalo. Jediný, co mi teď chybí, a to jako dost, jsou všichni známí, co z swg mám. Posledních pár měsíců, co jsem swg hrál bylo jen fakt kvůli lidem (soe patří do pekla :D).

SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

Toppan
Starting Member

toppan

93 Posts

Posted - 11/07/2007 :  23:38:46  Show Profile  Visit Toppan's Homepage  Send Toppan an ICQ Message Send Toppan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JorsskJerzee - Jak hluboko si klesl? Tim jako myslíš to že hraje SWG? Ty si hluboko neklesl když hraješ tu barevnou mrd....hlavně že si tu několikrát tvrdil že se do SWG nenavážíš. Ještě nějakej kec a smáznu ho.


Teda abych reagoval přesnějc, on reaguje na to, že hraju WoW, ne swg, který už nějakou dobu nehraju :D (Oprav mě Jerzee, jestli se pletu :D). Prostě Jorssku, nesmíš brát všechno tak vážně a osobně :D A když už se někdo zmíní o swg, nwsmíš to brát tak osobně :D

SWG - Toppan Starwalker - Dark Jedi master - IHC - Eclipse "MUHEHEHEHE" (pauza)
SWG - Walentine - Bounty Hunter - IHC - Eclipse (pauza)

WoW - Topan - Tauren Druid - Thunderhorn
WoW - Toppan - Orc Hunter - Thunderhorn

"1st Lokian Stormtroopers don't die... They can only go to hell and regroup."
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 12/07/2007 :  11:59:58  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Toppan

No Jorssku, ten jeho post byl myšlenej jako vtip, musíš se taky na chvíli odpoutat od vážnosti Star Wars a začít brát některý komentáře trochu s humorem :D Já teď pařim "tu barevnou kravinu" WoW a nestydim se za to. Pravda je, že swg je u mě, a vždycky bude jednička, jen mě to teď nějak nebere. Jak to říct jednoduše, abys to pochopil i ty (to je taky joke, neber to osobně :D). Prostě Wow je sranda, ale swg mě sere tim, co z něj soe udělalo. Jediný, co mi teď chybí, a to jako dost, jsou všichni známí, co z swg mám. Posledních pár měsíců, co jsem swg hrál bylo jen fakt kvůli lidem (soe patří do pekla :D).

quote:
Originally posted by Toppan

Teda abych reagoval přesnějc, on reaguje na to, že hraju WoW, ne swg, který už nějakou dobu nehraju :D (Oprav mě Jerzee, jestli se pletu :D). Prostě Jorssku, nesmíš brát všechno tak vážně a osobně :D A když už se někdo zmíní o swg, nwsmíš to brát tak osobně :D

Koukam, ze jsi zase pekne vysmatej. Ve kterym opiovym doupeti jsi usnul?

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 12/07/2007 :  12:35:09  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Toppan - me by spis zajimalo, kdy ti budu moct nakopat tu tvoji tuleni prdel. Jeste stale ti dluzim priblizne dva plne tocaky

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,88 seconds. on eygor Snitz Forums 2000