Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 05/05/2004 :  10:31:42  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Diky moc za radu.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 05/05/2004 :  14:12:53  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
no jestli chces poradit... tak si sezen neoko kdo bude s tebou v campu..
nejakeho hrace...
kyzdych 10min...
stav novej camp...

vysledek 1K +/- XP Survival u Rangera

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 05/05/2004 :  14:23:09  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by riddle

quote:
Originally posted by hRochSWG

pozor na jedie, sou dneska na kazdym kroku

http://www.volny.cz/darkthx/jedi1.jpg
http://www.volny.cz/darkthx/jedi2.jpg



dost good fotomontaz



nejak nechapu, co je na tech obrazcich tak zajimavy nebo extra ze myslis ze fotomontaz nebo co ?? nenech mne mimo misu :=]

ja taky vyfotil cloveka s laser mecem :o)) i kdyz Jedi to neni no..jenom adept :)

http://swg.ratafak.net/gallery/screenShot0220.jpg
http://swg.ratafak.net/gallery/screenShot0219.jpg
http://swg.ratafak.net/gallery/screenShot0222.jpg
http://swg.ratafak.net/gallery/screenShot0223.jpg







First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 05/05/2004 :  15:26:59  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by riddle

no jestli chces poradit... tak si sezen neoko kdo bude s tebou v campu..
nejakeho hrace...
kyzdych 10min...
stav novej camp...

vysledek 1K +/- XP Survival u Rangera




Zkusim pouzit macro a uvidime co to udela, fakt se mi u toho nechce byt, Trapping naprosto v pohode to si udelam snadno a o scouting expe ani nemluvim, kdyz za jednoho rancora je 1500 expy

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 06/05/2004 :  13:39:41  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

quote:
Originally posted by riddle

quote:
Originally posted by hRochSWG

pozor na jedie, sou dneska na kazdym kroku

http://www.volny.cz/darkthx/jedi1.jpg
http://www.volny.cz/darkthx/jedi2.jpg



dost good fotomontaz



nejak nechapu, co je na tech obrazcich tak zajimavy nebo extra ze myslis ze fotomontaz nebo co ?? nenech mne mimo misu :=]

ja taky vyfotil cloveka s laser mecem :o)) i kdyz Jedi to neni no..jenom adept :)

http://swg.ratafak.net/gallery/screenShot0220.jpg
http://swg.ratafak.net/gallery/screenShot0219.jpg
http://swg.ratafak.net/gallery/screenShot0222.jpg
http://swg.ratafak.net/gallery/screenShot0223.jpg


No fotomontaz to rozhodne neni. A modri uz vedi...

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/05/2004 :  13:55:55  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Tak pro nás fialové :) Bug, featura, skutečně to jde nebo něco zcela jiného ? :)
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 06/05/2004 :  15:10:33  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Je to vec mezi nebem a zemi...Pravda je nekde tam venku .

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 07/05/2004 :  17:22:13  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Tak pro nás fialové :) Bug, featura, skutečně to jde nebo něco zcela jiného ? :)


ale CO ma byt bug,featura nebo zcela neco jineho ?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 07/05/2004 :  17:26:03  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Jestli může i někdo jiný než jedi držet světelný meč, či to má zcela jiné vysvětlení.
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 08/05/2004 :  22:41:16  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
Hroch ta grafika na tom prvnim screenu je pěkná

Jinak mám takovej dotaz - rád bych na net šoupal nějaký svoje obrázky (teď mám na mysli screeny ze SWG, moji obdivovatelé musíte si počkat na jindy) ale nemám kam. Sem línej na to abych si někde zřizoval stránku + se v tom voubec nevyznám. Tak esi by se nenašel někdo kdo by mi třeba dal přístup do databáze a já bych tam občas šoupal hodnotný a zajímavý screeny s dobrym komentářem - samozřejmě se pžizpůsobim požadavkům na max počet obrázků a jejich max datovou velikost. Případně bych mohl třeba jednou tejdně napsat "příběh ze Star Wars" (opravdu příběh ne lolwowlagoblábol)a doplnit ho obrázkama.

/Berte to s rezervou asi je to jen záchvěv nějaký autorský iniciativy ono mě to snad přejde. /

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera

Edited by - Dargnon on 08/05/2004 22:48:53
Go to Top of Page

hRochSWG
Starting Member

52 Posts

Posted - 09/05/2004 :  12:30:15  Show Profile Send hRochSWG a Private Message  Reply with Quote
Mandalorian Armor & AT-AT
http://www.volny.cz/darkthx/swg
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 10/05/2004 :  17:52:09  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hRochSWG

Mandalorian Armor & AT-AT
http://www.volny.cz/darkthx/swg



Co takhle staty nebyly by??

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 10/05/2004 :  20:20:20  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
At-AT má hlavně obrovskej resist na laser, blaster, určitě i kinetiku - kopancema ho asi nezničíš :) Jo a nechci malovat hvězdu smrti na oblohu ale v porovnání s tou postavou se mi zdá nějakej malej...

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 11/05/2004 :  00:11:12  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
Hmm pekny, jdu setrit imperialni bodiky, to "velky kure" se mi moc zamlouva.

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 11/05/2004 :  04:56:22  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
dargnon > regni se na bloguje.cz :o)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/05/2004 :  06:45:31  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Doufam ze nekdo neuveril ze jsou ty screeny prave. Je to jen zase stahly nejaky patch co zmeni napriklad Comosite v mandalorian a AT-ST v AT-AT.

Jinak tam mandalorian je pekna jeste tak mit pravou
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 12/05/2004 :  13:18:28  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Vyzkousel jsem co jste poradili ohledne ziskani surv. expy. Je to vyborne, ale nejidealnejsi je u toho jeste craftovat pasti. Nejlepe se mi osvedcil adhesive mesh. Za kazdou takto vyrobenou past dostanete zhruba 70 surv. expy.

Idealni varianta je:

1) Postavit camp
2) V klidu se posadit, nachystat si 5 generic toolu do slotu.
3) Napsat macro po automaticke dokonceni zbyvajicich casti vyroby (hned jak rucne naklikame suroviny do slotu) Pozor, je nutne napsat do macra, ze chcete vyrobit Prototype noitem. Jde jen o expu a ne o to abysme meli plny inventar pasti.
4) Behem cyklu, kdy se vam vyrabi past (25s pro adhesive mesh), stihnete takto naklikat dalsi 4 tooly nejmin! To je 5x70=350expy za jeden cyklus!
5) Po 10+ minutach slozite camp a postavite novy. Samozrejme dale pokracujete ve vyrobe pasti.
6) Zhruba za cca 2+ hodiny jsem udelal celou linu (rozumej I - IV) u Scouta. Je to daleko rychlejsi, nez ziskavat expu pouze tou prvni variantou.

Pripravuju se (psychicky) i na rangera, ale tam to budu delat postupne, protoze je treba mnohonasobne vice expy, nez u Scouta a trpelivost neni zrovna moje silna stranka (proto taky nemuzu delat Jediho stavajicim systemem. Kdyz vim, ze pro takovou "ptakovinu" musim mastrovat povolani, ktere bych v zivote nedelal, radeji se na to vykaslu).
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 12/05/2004 :  13:26:28  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
Navod je to dobry, ale casove se u BoH hodi tak do listopadu/prosince. U nas jsme pokrocili a dosli k zaveru, ze nema smysl stavet campy ci absolvovat jine nezazivne cinnosti, hlavne rucni "davkovani"? .
Dospeli jsme k zaveru, ze je lepsi obetovat 30 min na par misi, za vydelane kredity nakoupit material, nainstalovat macro express, udelat makro v kombinaci s makry v SWG a nechat to bezet. Treba v dobe, kdy clovek ma na starosti jine veci, jako je sledovani duleziteho filmu, jidlo ci spanek
Totez plati i pro jine craft obory.
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 12/05/2004 :  13:57:19  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem byl z PvP nadšenej a zas jsem vychladl bo včera nás jeden CM dostal jak malinu, jen běžel a házel area poisny co sekunda jeden a ja se marně snažil je léčit co 4 sec to jeden heal, samozřejmě jsem si tím helováním akorát spotřebovával již tak devastovaný mind a na sílu otravy to mělo nulový účinek a za 20-30sec jsem byl já i ostatní na 0. Tato těžce nedořešená věc dělá z CM absolutního vítěze a ostatním nenabízí vůbec žádnou ochranu a i doktor je se svým cure nepoužitelný. Už se těším na nerf bo toto není PvP, i když ty otravy s oblibou hážu taky :).


Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 12/05/2004 :  13:58:31  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote

To Khaot:

Mas recht znam externi macra. Tohle je spise navod pro lidi, kteri si to chteji usnadnit a neumi/neznaji externi macra a jejich pouziti. Kazdopadne zvazuju, jestli to neudelam jak pises. Btw. ciste teoreticky, nebylo by mozne poslat mi to ext. macro? Programek mam, uz jsem ho pouzival.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 12/05/2004 13:59:32
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 12/05/2004 :  14:11:53  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
Patas: Problem je, ze u CM neni 75% redukce DoT. Dalsi vec je zpusob odstranovani DoTu. Nehlede na to, ze neni resist na DoT. CM je proste v "PvP" kralem, DoT da vzdy. Jedina sance je ho drzet na zemi, coz je problem pri 30s timeru.

Shem: No, ja makra v tom programu nemam, to spis Rheg. Ja pouzivam ten program s kombinaci s SWG makry (ty co mas ted) a nahravam ho jednoduse - record macro. Pak jen doplnim repeat start a stop pomoci ikonek.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 12/05/2004 :  14:42:15  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Ok, jediny co budu muset poresit, je to klikani materialu ..to je ten hlavni opruz a jedinej.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 13/05/2004 :  07:32:10  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight
Pánové jsou na výši?
LOL



Ze pises zmatene a nic nerikaji posty na oficialnim foru mi nevadi, ale cpat to sem....najdi si jiny zdroj posthuntu
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 13/05/2004 :  18:28:21  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khaot

Ze pises zmatene a nic nerikaji posty na oficialnim foru mi nevadi, ale cpat to sem....najdi si jiny zdroj posthuntu



Nepíše se náhodou že tohle je "vlastně jakýkoli pokec"? Nevim jestli výše zmíněný post považuješ za trolling bebo flame (v tom případě se velice omlouvám), ale snad můžu vyjádřit svůj názor (a přidat si trošku sarkasmu, když už jsem u toho)? Bo ti ho mám psát do pošty?

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

gandalf
New Member

gandalf

161 Posts

Posted - 13/05/2004 :  19:24:37  Show Profile  Send gandalf an ICQ Message Send gandalf a Private Message  Reply with Quote
Tak sem se sel ostrihat a kdyz sem se pak podival do zrcadla tak sem si rek ze to mumsim vyfotit a tak tu aspon po dlouhe dobe budu mit peknou fotecku k memu nicku...
Btw. podte udelat v sobotu nejakou poradnou akci ...

Gandalf, Czech Heroes
www.czechheroes.cz
Go to Top of Page

Drizzt
Junior Member

857 Posts

Posted - 14/05/2004 :  23:03:52  Show Profile  Send Drizzt an ICQ Message Send Drizzt a Private Message  Reply with Quote
Pouzivate jako hraci swg TS? Negře?

AO: Jingei 220/70/30 Doctor [RK1-Cza]
WoW: Jingej 90 Shaman [DT-Black Division]
DDO: Jingej 20 bard/bard/barb/fvs [Thelanis-Boiians]
VG: Jingej Psionicist
GW: Jingej 80 Thief
ESO: Jingej V16 Dragonknight
Go to Top of Page

Aenstrius
New Member

101 Posts

Posted - 14/05/2004 :  23:44:26  Show Profile  Send Aenstrius an ICQ Message Send Aenstrius a Private Message  Reply with Quote
Radsej Ventrilo (http://www.ventrilo.com). Je mensi ako TS, krajsi ako TS, ma lepsiu kvalitu zvuku ako TS pri prenose cez net, proste sa mi viac paci.

Edited by - Aenstrius on 14/05/2004 23:44:59
Go to Top of Page

gandalf
New Member

gandalf

161 Posts

Posted - 15/05/2004 :  13:36:39  Show Profile  Send gandalf an ICQ Message Send gandalf a Private Message  Reply with Quote
no mne je celkem fuk co pouzivam, spis nepouzivam nic protoze na slusnej pokec by bylo treba aby nekdo zalozil server, a aby byl pokud mozno zapnutej porad a na dobre lajne...
kdyby neco takovyho bylo , tak bych se pripojoval a pokecal....
ale kdyz takovej server nekdo zalozi na modemu a je sliset jen kazdy treti slovo tak to moc cenu nema. stejne jako kdyz je ten server spustenej jednou nebo dvakrat za tejden....

Gandalf, Czech Heroes
www.czechheroes.cz
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 15/05/2004 :  23:00:40  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Pravidelne je nas na TS minimalne 6 lidi z BoH... Kdokoliv, kdo je v BoH ma pristup na TS server, ktery jede nonstop a na dobre lince.

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 15/05/2004 :  23:29:35  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

Pravidelne je nas na TS minimalne 6 lidi z BoH... Kdokoliv, kdo je v BoH ma pristup na TS server, ktery jede nonstop a na dobre lince.


No vidis a my si vystacime s ingame chatem. Jiny kraj, jiny mrav...
BTW - Ono to taky bez dobryho mikraku nema moc cenu. S tim co mam ja je krasne rozumet maximalne tak sumu.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Aenstrius
New Member

101 Posts

Posted - 16/05/2004 :  04:16:31  Show Profile  Send Aenstrius an ICQ Message Send Aenstrius a Private Message  Reply with Quote
Ne, staci hocijaky mikrak. Ja tu mam klasicku tycinku za 50.- a je to v pohode. Mam tu na LAN rozbehany Ventrilo server s najlepsim kodekom (cca 8 KB/s zerie) a je to velmi slusna kvalita, bez problemu vsetkemu rozumiet.
Ak by bola moznost, voice comm by som privital.
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 16/05/2004 :  18:44:50  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
no do ****** to bloguje má limit na obrázky 4MB to snad neeeeee já se z toho.....

Joooo tak moment, ono je to ještě jinak, limit na obrázky je 1MB....
Tak mi někdo poraďte co mám dělat nebo ten blog zas budu moct rovnou smazat

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera

Edited by - Dargnon on 16/05/2004 19:21:42
Go to Top of Page

Aenstrius
New Member

101 Posts

Posted - 16/05/2004 :  20:06:34  Show Profile  Send Aenstrius an ICQ Message Send Aenstrius a Private Message  Reply with Quote
Dargnon: Si zaloz ucet na nejakom freewebe, kde mas cca 50 MB miesta a tam ukladaj obrazky. A do blogu len davaj linky na ne a na bloguje si nechaj iba thumbnaily.
Go to Top of Page

Dargnon
Moderator

441 Posts

Posted - 16/05/2004 :  21:10:37  Show Profile  Visit Dargnon's Homepage  Send Dargnon an ICQ Message Send Dargnon a Private Message  Reply with Quote
jojo koukal sem na to ale ty mrchy maj většinou rovnou v pravidlech definováno že ten hosting neni žádnej sklad atd atd.

Esi někdo úspěšně "skladujete" na nějakym free hostingu prosil bych link.

"Když si Matrix nepřijde pro nás, uděláme si svůj."
Guild Master of URNA (Útvar Rychlého Nasazení) - Star Wars Galaxies cz/sk guild on Chimaera
Go to Top of Page

gandalf
New Member

gandalf

161 Posts

Posted - 17/05/2004 :  00:17:03  Show Profile  Send gandalf an ICQ Message Send gandalf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

Pravidelne je nas na TS minimalne 6 lidi z BoH... Kdokoliv, kdo je v BoH ma pristup na TS server, ktery jede nonstop a na dobre lince.



jen vedet ip atd... nikde sem o tomhle info tu na strankach nenasel....

Gandalf, Czech Heroes
www.czechheroes.cz
Go to Top of Page

Robik
Starting Member

16 Posts

Posted - 17/05/2004 :  00:36:17  Show Profile  Send Robik an ICQ Message Send Robik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gandalf

quote:
Originally posted by Pedro

Pravidelne je nas na TS minimalne 6 lidi z BoH... Kdokoliv, kdo je v BoH ma pristup na TS server, ktery jede nonstop a na dobre lince.



jen vedet ip atd... nikde sem o tomhle info tu na strankach nenasel....



musis si vsimnout klicoveho slova kdokoliv kdo je v BoH.... cili informace ktere nemuzes najit sou na privatnim foru BoHu

Robik
Fifth Circle of the Secret order of The Emperor
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 17/05/2004 :  00:37:03  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
vcera sem sel se skupinou imperialu cvicne si skusit zautocil na rebel zakladnu, jenze oni po sobe furt strilej sice jim staci jeden dobrej zasah ale oni se proste netrefujou ale kdyz strelily do me padl sem vzdicky po prvnim vystrelu, bylo me receno ze nemam defend ci co ale vubec nevim kde ho vzit nebo jak ho zvecit

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 17/05/2004 :  05:36:52  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
takze zvednes ho composite a jidlem. Jinak se ti zvedne defense kdyz se vytrenujes v TKA
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 17/05/2004 :  08:09:05  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

vcera sem sel se skupinou imperialu cvicne si skusit zautocil na rebel zakladnu, jenze oni po sobe furt strilej sice jim staci jeden dobrej zasah ale oni se proste netrefujou ale kdyz strelily do me padl sem vzdicky po prvnim vystrelu, bylo me receno ze nemam defend ci co ale vubec nevim kde ho vzit nebo jak ho zvecit



kazdy advanced povolani ma nejaky defenze , takze jakmile vytrenujes carabiniera tak ten ma taky nejaky defenze
jorssk mluvi jako obvykle z cesty , nejen TKA ma defenze , i kdyz TKA jich ma vic

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 17/05/2004 :  09:06:21  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
aha tak to zamakam na carabinerovy :)

btw este jedna vec, snazim se sehnat barak ale nedari se nemate nedko waypoint nekam?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

gandalf
New Member

gandalf

161 Posts

Posted - 17/05/2004 :  18:31:15  Show Profile  Send gandalf an ICQ Message Send gandalf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Robik

quote:
Originally posted by gandalf

quote:
Originally posted by Pedro

Pravidelne je nas na TS minimalne 6 lidi z BoH... Kdokoliv, kdo je v BoH ma pristup na TS server, ktery jede nonstop a na dobre lince.



jen vedet ip atd... nikde sem o tomhle info tu na strankach nenasel....



musis si vsimnout klicoveho slova kdokoliv kdo je v BoH.... cili informace ktere nemuzes najit sou na privatnim foru BoHu



a jak tam ziskat pristup? v boh sem clenem asi 2 mesice... [Arnalix]

Gandalf, Czech Heroes
www.czechheroes.cz
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 17/05/2004 :  18:46:55  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gandalf

a jak tam ziskat pristup? v boh sem clenem asi 2 mesice... [Arnalix]



Nemas declarovany barak v Bohemce jako residenci. To znamena, ze nejsi obyvatelem. Takze nemas pristup do guildovni sekce. (vychazim z udaju na webu, pokud jiz obyvatelem jsi, zitra to overim a pristup dostanes).

Edited by - Khaot on 17/05/2004 18:50:54
Go to Top of Page

gandalf
New Member

gandalf

161 Posts

Posted - 18/05/2004 :  20:34:09  Show Profile  Send gandalf an ICQ Message Send gandalf a Private Message  Reply with Quote
dum mam v BOHu take neco pres mesic.. ted i nejaky tovarny...

Gandalf, Czech Heroes
www.czechheroes.cz
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 18/05/2004 :  21:03:11  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gandalf

dum mam v BOHu take neco pres mesic.. ted i nejaky tovarny...



Vcera jsem se dival, obyvatelem Bohemie jsi nebyl. Je potreba, abys declaroval v tom dome residenci (operative/declared residence...nebo tam nekde)

Edit: V pripade nejasnosti se zeptej na chatu, urcite ti nekdo, kdo bude zrovna online poradi primo na miste.

Edited by - Khaot on 18/05/2004 21:07:09
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 19/05/2004 :  05:43:58  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Havrane domky jdou sehnat skoro vsude dokonce i v bazaru byvaj.
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 19/05/2004 :  08:42:39  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
Vcera vecer v Anchorheadu zas zurila pekna bitka, s Froggerem a hrstkou impiku jsme tam asi 3 hodiny usmernovali tlupu rebelu, dost funny boje :). Bez buffu vybihajici parta rebelskych TKM metodou kamikadze utoku nas postupne po jednom zbavila buffu a pak uz to bylo jak rvacka v hospode, dve rany a do clone. Strilet rebely AE speckou je uber :). No a asi v 00:01 prisli 4-5 nabuffovani Webelove a bylo po legraci.

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK
Go to Top of Page

hRochSWG
Starting Member

52 Posts

Posted - 20/05/2004 :  04:00:38  Show Profile Send hRochSWG a Private Message  Reply with Quote
A bude jeste veseleji



Uber PvP Team looking for Solid Rebel Guild

Vipao Arom- Master Riflemen Master Fencer Parts of TKA
Punta Arom- Master Tka Master Fencer Parts of Pistolieer
Mathopolis Cothman-Master Cm and Pistolieer
Sochric Gildug- Master Doc and Master Pistolieer

We work great as a team and also would be a great addition we have all aspects of PvP together and are looking only for a good and solid pvp guild. We are superior because Vipao is speed capped riflemen I Mathopolis have the best poisons, Sochric and Myself have Very Nice geo Blasters Punta is kick ass in melee and as a team we can pretty much take on any number imps along it isnt ike triple the amount of us. But we would be a great addition we are currently looking at some guilds such as Team Webel and Mandalorian Republic.



Uz vidim team 10 WEBu vedenej paccym, kterej ownuje hordy impu
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 20/05/2004 :  07:09:42  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
Kdyz se proti nic postavi stejny tym, jiste to bude zajimavy souboj. Jinak pro nas smrtelniky, s nima asi nema smysl bojovat.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 20/05/2004 :  07:44:15  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Tak to asi budu/chci byt nesmrtelnej. Doufam ale ze se jako nesmrtelnej taky nekdy doziju pripojeni toho podelanyho kabelu.

Black
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 20/05/2004 :  18:10:47  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

Tak to asi budu/chci byt nesmrtelnej. Doufam ale ze se jako nesmrtelnej taky nekdy doziju pripojeni toho podelanyho kabelu.


Vítej do klubu... k nám do Ořecha ho zaváděj posledních 5 let co tady žiju.
BTW - Když koukám na tu PvP partu, jsem rád, že jsem Rebel.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 3,8 seconds. on eygor Snitz Forums 2000