Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 08/06/2004 :  16:47:31  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black

A ja celou dobu myslel ze zver=rebelove jinak vazne nevim co bych mel jineho lovit za zver


ROFL

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 08/06/2004 :  16:52:03  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

koukam ze tu taky hezky flamujete ... mi pripomina jak to Pedra v AO foru pohorsovalo


Pohorsuje me to i ted, ale jenom proto, ze vsechny zucasnene osoby znam (bud in game a nebo in RL)... Hold komu neni radno, tomu .....

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Patas
Senior Counsellor

patas_new

304 Posts

Posted - 08/06/2004 :  21:03:20  Show Profile  Send Patas an ICQ Message Send Patas a Private Message  Reply with Quote
no jasne, standardni vybavu a hura strilet rebely ... tedy az nerfnou jedy bo ted je jed pro kazdyho otazkou zivota nebo za 20 sec jiste smrti :)

Patas
member of CzH, CzA, BoH & MdK
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 08/06/2004 :  21:07:20  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Patas

no jasne, standardni vybavu a hura strilet rebely ... tedy az nerfnou jedy bo ted je jed pro kazdyho otazkou zivota nebo za 20 sec jiste smrti :)



ja mam lepsiho negra !
<-

/offpost.

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 09/06/2004 :  07:24:38  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja nevim proc se tu s vama bavim, nejdrive rikate ze ten armor je jen pro lidi jako jsem ja, co ho nosi na paradu nebo nekde vystavi a kdyz reknu ze by s tim slo chodit na NPC a zver tak se mi dostane odpovedi ze nejste blby ze by jste si ho vystavili. No tak to no comment....
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 09/06/2004 :  08:17:55  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
tak se s nama nebav ani nevis kolik lidi si oddychne

Black
Go to Top of Page

Popbob
New Member

100 Posts

Posted - 09/06/2004 :  10:15:34  Show Profile  Send Popbob an ICQ Message Send Popbob a Private Message  Reply with Quote
nech zije arogancia

EQ2 Popbob guardian/alchemyst
SWG Popbob Aifi commando
WoW Littlemage warlock/alchemyst
Vanguard Popbob Necromancer
LOTRO Poprandir champion
Go to Top of Page

riddle
Moderator

776 Posts

Posted - 09/06/2004 :  11:36:11  Show Profile  Send riddle an ICQ Message Send riddle a Private Message  Reply with Quote
Jorssku ja bych to udelal nasledovne nalootoval bych si 2 sety jeden bych si nechal na paradu do obejvaku.. na stenu a ten druhej s nejlepsimi staty si nechal na Malandarian armor za predpokladu ze prezijes Death Watch...
Ale urcite bych v tom nechodil a nedelal mise....

EnniLasi(BOH)- SWG "zase parim"
Esmeralda(BOH)-SWG "zase parim"
Essmeralda - WOW
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 09/06/2004 :  13:32:15  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja nemluvim o BH armoru ale o mandalorian. Jo taky to tak delam mam jeden pro paradu a druhej do DW jenze je problem ze k postaveni mandalorian BH armor nestaci potrebuju dalsi 4 veci. Ty se asi sezenou v DW bunkeru. A to musi mit clovek velke stesti aby to nasel v tech bednach.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 09/06/2004 :  19:12:08  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Algul

to Jedi_Knight:
ja nevim jak ty ale ja si pod slovem UBER predstavim neco jinyho.Uber je podle me ion rifle s 400+ dmg,VK s 200+ dmg nebo compo s 90% eff.
RIS je RARE a hodi se max nekam vystavit na okrasu.A nechapu proc by nekdo chodil v RIS na PvE.Aby si nicil brneni za par mega?
Sam si napsal "A co pak s timhle Armorem?"
Odpoved je myslim jasna.


UBER je to co napsal Khaot. TZN. maximalni resisty na prakticky vsechno.
A samozrejme, ten kdo by za *stavajici* situace nosil RIS nebo Mando, a to jak na PvP tak i PvE je bud odvaznej nebo totalni magor, popr. oboji.
Kdyby ale u takovejhle armoru zavedli neznicitelnost, dalo by se to klidne nosit. Popr. alespon 100% jistotu ze to nekdo opravi, a ne ze se vam Chest plate za X mega rozpadne v rukou.

BTW - To neni flaming, to je konstruktivni debata.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 09/06/2004 :  20:37:33  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight
UBER je to co napsal Khaot. TZN. maximalni resisty na prakticky vsechno.
A samozrejme, ten kdo by za *stavajici* situace nosil RIS nebo Mando, a to jak na PvP tak i PvE je bud odvaznej nebo totalni magor, popr. oboji.
Kdyby ale u takovejhle armoru zavedli neznicitelnost, dalo by se to klidne nosit. Popr. alespon 100% jistotu ze to nekdo opravi, a ne ze se vam Chest plate za X mega rozpadne v rukou.

BTW - To neni flaming, to je konstruktivni debata.



pokud by byl RIS za soucasny situace lepsi nez compo tak bych spis nez UBER pouzil OVERPOWERED.Pokud by to melo bejt jak to asi DEVs planovali(napr podle toho co rika ten mamrd Mol Ni'mai:"This armor has no equal in battle. Everything else is junk compared to this!") tak by musel mit aspon 95% na vsechno.Ale nema!A to me prave desi.DEVs chteli aby RIS byl UBER,asi taky nechteli aby stormtrooper armor byl takova sracka a tak si myslim ze nerfnou compo pod jejich uroven(nemyslim ze by zvedli resisty u ostatnich).Premejslim jestli bych tu pauzu nemel ovolat a delat mise jak blazen abych mel nasetrino.Po combat rebalace to uz treba nebude zadna prdel...
Vydelat 2m za buff treba nepude


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 09/06/2004 :  20:44:06  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
Jo penez neni nikdy dost

Black
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 10/06/2004 :  00:52:12  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
ja mam furt 0

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 10/06/2004 :  10:48:31  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Hoj, jedna otázka: Jaký je rozdíl mezi spin attackem a area attackem? (Konkrétně u pikemena?)

Díky za odpověď.

Neděkuji všem co mne 26x upozorní na mé překlepy, na moji češtinu, malý penis, ksicht mé přítelkyně a Jorsskovy fešné nohy.
Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 10/06/2004 :  11:13:02  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Hoj, jedna otázka: Jaký je rozdíl mezi spin attackem a area attackem? (Konkrétně u pikemena?)

Díky za odpověď.

Neděkuji všem co mne 26x upozorní na mé překlepy, na moji češtinu, malý penis, ksicht mé přítelkyně a Jorsskovy fešné nohy.


Polearm Spin Attack 2=This polearm attack can damage and dizzy multiple targets at once, by spinning your body slightly while attacking
Polearm Area Attack 2=This attack can damage, dizzy and stun multiple targets.
zdroj:http://swg.allakhazam.com/


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 10/06/2004 :  11:14:57  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Takže jen v tom stun? Není tam třeba rozdíl v dosahu, v rychlosti?
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 10/06/2004 :  11:28:35  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Takže jen v tom stun? Není tam třeba rozdíl v dosahu, v rychlosti?



http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=pikeman&message.id=4867

Chce to jen cist fora, respektive je vyuzivat.

Zajimavy je i tento topic:
http://forums.station.sony.com/swg/board/message?board.id=pikeman&message.id=4712

Edited by - Khaot on 10/06/2004 11:30:45
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 10/06/2004 :  12:02:53  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Jou, díky moc, v tom se budu rochniti :) .
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 10/06/2004 :  14:05:14  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Fora jsem zkousel cist a opravdu se to neda. Vic jak pulka fora jsou jen nejake blbe reci od amiku. Krom toho je to jen formum jako tohle takze ty informace od hracu se museji brat taky s rezervou.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 10/06/2004 :  14:17:25  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Fora jsem zkousel cist a opravdu se to neda. Vic jak pulka fora jsou jen nejake blbe reci od amiku. Krom toho je to jen formum jako tohle takze ty informace od hracu se museji brat taky s rezervou.



z toho je videt zes ty fora ani nevidel, protoze na ty fora pomerne casto pisou i devove, a dost casto lidi co hraji na testcentru, obzvlaste kdyz vlezes na tc forum

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 10/06/2004 :  14:21:19  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Fora jsem zkousel cist a opravdu se to neda. Vic jak pulka fora jsou jen nejake blbe reci od amiku. Krom toho je to jen formum jako tohle takze ty informace od hracu se museji brat taky s rezervou.



Ty jsi fakt kreten, to jinak rict nejde.

Myslis, ze SOE da nekde seznam, co a jak je a jak se vypocitava? Vsechno si tam davaji hraci, kteri se zabyvaji zjistovanim vzajemnych vazeb a i jejich overovanim.

To SOE forum(konkrente SWG) ma jistou strukturu a system, kazda sekce ma moderatory, kteri mu davaji shodny vzhled s tim, ze zacatek je vzdy stejny a jsou tam uvedeny nejdulezitejsi veci. Potom nasleduje pokec.

A take tam funguje funkce ADVANCED SEARCH, mnohem lepsi, nez je tady na tomto fore (to ji v takove mire nepotrebuje).

Ale mozna je to tim, ze na tvou inteligenci je to forum moc narocne.

EDIT: Konretni vyhledani tech informaci pro werehamstera mi trvalo necelych 5 minut a to jeste diky tomu, ze mi sem lezla posta, takze trvalo dlouho nacitani stranek. Nedovedu si predstavit rychlejsi vyhledani tolika informaci.

Edited by - Khaot on 10/06/2004 14:25:23
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 10/06/2004 :  20:12:56  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
K tomu co Khaot našel se už moc dodat nedá, jsou to skutečně ty správné posty.

Jediné co můžu k těm útokům jako Pikeman říci je toto - OBA jsou na ho*no. Pokud nemáš dosaženo na Speed Cap, je nejlepší Spin Attack 1, jelikož má největší DPS. To samé platí i pro Leg Hit 3 - Leg Hit 2 má opět větší DPS.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 10/06/2004 20:16:15
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 11/06/2004 :  10:16:12  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
nazdar lidi ... zabraci i jina verbez ... jak to de? ... btw zmenilo se neco podstatnyho u Pistolera, TKA, a Smugglera za posledni tri mesice? ... ja ze bych se tak nejak pomalu vratil ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 11/06/2004 :  13:35:26  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Eagle >> Juriji co se s tebou stalo ze jsi prestal hrat? Jsem se po tobe shanel! Hele uz jde v galaxies postavit funkcni jetpack jak jsi shanel :)


Khaot >> Naser si hovne. Kazdej tak dobre s forem na SWG neumi, tak misto toho nadavani by jsi to treba mohl slusne vysvetlit jak se pouziva rozsirene vyhledavani atd...
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 11/06/2004 :  13:44:43  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Khaot >> Naser si hovne. Kazdej tak dobre s forem na SWG neumi, tak misto toho nadavani by jsi to treba mohl slusne vysvetlit jak se pouziva rozsirene vyhledavani atd...



A to jako proc bych ti to mel vysvetlit? Pokud tomu nerozumis, podivej se na strukturu a i debil to musi pochopit (i kdyz u tebe tu existuje moznost, ze to nepochopis). Snaz se. A taky nevidim jediny duvod, proc bych mel COKOLI vysvetlovat cloveku jako si ty, s tvym pristupem a chovanim....zapomen!

A to, ze s necim neumis, neznamena, ze je to na hovno, nebo ze jsou tam nespravne informace, hlavne od tech s cervenymi nicky.
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 11/06/2004 :  14:32:23  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
sem byl mesic na sluzebce no tak sem to stopnula jeste neaktivoval ... taky ted dost jezdim na speedru tak neni moc casu ale zase bude zima a tak tak bych se treba i vratil ...

btw co se stane s domem a vecma v nem kdyz nezaplatim najem? asi zmizi co :) blby no ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 11/06/2004 :  14:59:47  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

sem byl mesic na sluzebce no tak sem to stopnula jeste neaktivoval ... taky ted dost jezdim na speedru tak neni moc casu ale zase bude zima a tak tak bych se treba i vratil ...

btw co se stane s domem a vecma v nem kdyz nezaplatim najem? asi zmizi co :) blby no ...



SOE ti tri mesice garantuje, ze vsechno bude ok (postava, veci atd). Potom uz za to neruci. Mozna jsi jeste v limitu .

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 11/06/2004 :  15:49:35  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
SOE ti negarantuje, ze kdyz nemas prachy na najem, tak ti po dobu 3 mesicu nezmizi barak i s vecma..... Proste, kdyz nemas prachy na zaplaceni najmu, tak ti barak spadne i s vecma co v nem byly.

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 11/06/2004 :  15:52:50  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

SOE ti negarantuje, ze kdyz nemas prachy na najem, tak ti po dobu 3 mesicu nezmizi barak i s vecma..... Proste, kdyz nemas prachy na zaplaceni najmu, tak ti barak spadne i s vecma co v nem byly.

mo ja na najem mel ... jen jsem ho nezaplatil :) vono je to putna celej barak mel hodnotu tak 500k coz nic neni ne ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 12/06/2004 :  13:23:10  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

SOE ti negarantuje, ze kdyz nemas prachy na najem, tak ti po dobu 3 mesicu nezmizi barak i s vecma..... Proste, kdyz nemas prachy na zaplaceni najmu, tak ti barak spadne i s vecma co v nem byly.



jj ja zapomnel na najem. Radeji platim najem tak 3+ mesicu dopredu :), protoze jsem na to uz nekolikrat zapomnel.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 12/06/2004 13:23:57
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 16/06/2004 :  08:01:20  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Nebudu kvuli tomu zakladat novej topic.

Chtel jsem se zeptat, jestli nahodou nekdo nema char nebo nechce zalozit na Chimaere. Chtel bych udelat credit exchange a to 1mio creds. Dal bych mu na Chimaere 1mio a on by mi dal 1mio na Eclipse. Docela bych se podival jak to tam u vas vypada, ale fakt se mi nechce jet od nuly (rozumej bez prachu). Na chimaere jsem si vydelal slusnej balik a zatim ten server nehodlam menit. Nastesti vymastrovat povolani je otazka chvilky (samozrejme s potrebnych kapitalem), takze proc to nezkusit chvili jinde.

Kazdopadne to prvne zkousim tady, kdyz nikoho nenajdu, tak klasika na Trade foru credit exchange chimaera --> eclipse

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 16/06/2004 08:05:48
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/06/2004 :  14:24:14  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja mam na chimaere postavu Reedo Adraj ale nejak porad nechapu jak to s tema creditama planujes.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 16/06/2004 :  14:42:45  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Ja mam na chimaere postavu Reedo Adraj ale nejak porad nechapu jak to s tema creditama planujes.



Jednoduse - ja tim dam milion na Chimaere a ty mi das milion na Eclipse ..thats all.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/06/2004 :  15:04:48  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ale me ten milion na chimaere bude na prd to ho vic potrebuju na te eclipse
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/06/2004 :  15:13:41  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
esi se jorssk este jednou zepta tak ti ten milion snad radsi dam

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 16/06/2004 :  15:25:56  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Lolik a vis, ze jsem chtel napsat to same...

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/06/2004 :  15:29:43  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

Lolik a vis, ze jsem chtel napsat to same...



tusil jsem to

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/06/2004 :  15:33:00  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ptal jsem se protoze jsem si nebyl jistej tim jak to mysli. SOE totiz psali ze pujde /tip creditu mezi planetama a nevim jestli je to uz sprovoznene.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/06/2004 :  15:42:53  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
tak to vypada, ze nas to bude stat pedro kazdyho pul melcku :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 16/06/2004 :  15:46:50  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Ja se ale neptal.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/06/2004 :  15:48:26  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
ale blbe zvanis furt

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 16/06/2004 :  15:49:20  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
Co kdybychom mu dali kazdy melouna za to, ze uz tady nic nenapise?

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/06/2004 :  15:51:05  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

Co kdybychom mu dali kazdy melouna za to, ze uz tady nic nenapise?


nebo dva, kdyz skoci do zdi a vybuchne

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 16/06/2004 :  15:54:16  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Pedro

Co kdybychom mu dali kazdy melouna za to, ze uz tady nic nenapise?


nebo dva, kdyz skoci do zdi a vybuchne


Tohle mi nedelej! Malem jsem vybuchl smichy ja a jeste k tomu jsem si poprskal monitor...

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/06/2004 :  15:58:49  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro


Tohle mi nedelej! Malem jsem vybuchl smichy ja a jeste k tomu jsem si poprskal monitor...



to nevim proc, ja to myslel uplne vazne

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 16/06/2004 :  15:59:23  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Pedro

Co kdybychom mu dali kazdy melouna za to, ze uz tady nic nenapise?


nebo dva, kdyz skoci do zdi a vybuchne



Do toho jdu
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/06/2004 :  16:01:05  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
tak to vypada, ze nekdo tady ma sanci hezky vydelat koupit si peknej armor stoupnout si v nem nekde na kraj coronetu a pekne mlcet

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 16/06/2004 :  16:32:29  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
takhle jsem se dlouho nenasmal ....Jorssku asi ti dam vsechny prachy co mam a pujdu si to hodit na yavin, protoze ja uz fakt nevim ...

Nejvice me dostalo:

Cituji:

"Ale me ten milion na chimaere bude na prd to ho vic potrebuju na te eclipse"

Podivej se, obcas se vyskytnou hraci co to treba chteji zkusit na jinem serveru (viz ja), takze hledaji nekoho stejneho, kdo to chce zkusit prave na serveru, ze ktere "odchazis", a proto se dela credit exchange.

S milionem v kapse koupim par ubese setu, plnej bagl grind zbrani, resources (jsou-li potreba) a mastera udelam za chvilicku. Bez prachu to trva 10x dele.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 16/06/2004 16:33:16
Go to Top of Page

Algul
New Member

140 Posts

Posted - 16/06/2004 :  16:33:08  Show Profile  Send Algul an ICQ Message Send Algul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Ja mam na chimaere postavu Reedo Adraj ale nejak porad nechapu jak to s tema creditama planujes.



neni to jmeno pozpatku Jarda Oděr?


WoW - Ragnaros - Algul - Tauren Shaman

Killer 93% Achiever 53% Explorer 53% Socializer 0%
A.L.G.U.L. : Anorganický Likvidátor na Genocidu a Utlačování Lidí
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 16/06/2004 :  16:39:13  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
Na eclipse nechodte ... nechapu kerej "vul" vybral tenhle server
vsechny ostatni uz running a eclipse loading .. uaaa !

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 2,11 seconds. on eygor Snitz Forums 2000