Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Otazky, odpovedi a vlastně jakýkoli pokec o SWG
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 154

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 21/06/2005 :  16:24:50  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Zajimalo by mne, jak je na tom ted Commando. Jestli se da hrat (pvm a pozdeji pvp) nebo je to totalni lama.. ? zvazuju teda BH+DOC+trosku musician :-) nebo to commando + ...


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Whom
New Member

139 Posts

Posted - 21/06/2005 :  16:32:14  Show Profile  Send Whom an ICQ Message Send Whom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger
Jeden o koze, druhy o voze :)



quote:
Originally posted by Almych
hm, asi jsem slepej, ktera specka dela root?


U pistolera Stoping shot a CM paralize
Go to Top of Page

skinner
Starting Member

23 Posts

Posted - 21/06/2005 :  21:46:26  Show Profile Send skinner a Private Message  Reply with Quote
Potřeboval bych pár rad v SWG
Jsem úplnej začátečník a potřeboval bych vědět nějakou planetu pro nováčky , co by mohlo být pro nováčka nejlepší povolání , jakou rasu si mám vybrat a takové věci


Dík
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 22/06/2005 :  01:43:23  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
urcite si udelej ten newbie tutorial + newbie quest u te Tehra Kelo..nebo jaxe menuje.. nauci te vsecko a da ti auto navic ;]


btw lidi mrknete na Yodigami ;]
http://www.okoun.cz/boards/infinite_yoda_project

navod http://www.pajarita.org/aep/internacionales/intern2-1.pdf


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Vlada
New Member

230 Posts

Posted - 22/06/2005 :  06:16:46  Show Profile  Send Vlada an ICQ Message Send Vlada a Private Message  Reply with Quote
Behem nekolika dni mi to prijde , chci se zeptat od kdy se mi zacne zapocitavat ten 1 mesic hrani? Uz od instalace nebo to muzu naistalovat udelat update hry a pak nekdy teprve za tyden zacit hrat... ? dik
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 22/06/2005 :  08:08:55  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlada

Behem nekolika dni mi to prijde , chci se zeptat od kdy se mi zacne zapocitavat ten 1 mesic hrani? Uz od instalace nebo to muzu naistalovat udelat update hry a pak nekdy teprve za tyden zacit hrat... ? dik

hned jak se zaregistrujes a zadas cislo karty

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene


Edited by - Carmax on 22/06/2005 08:09:10
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 22/06/2005 :  08:11:07  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
pri instalaci si vytvaris ucet u SOE, od te doby se ti podle me pocita
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 22/06/2005 :  08:14:09  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skinner

Potřeboval bych pár rad v SWG
Jsem úplnej začátečník a potřeboval bych vědět nějakou planetu pro nováčky , co by mohlo být pro nováčka nejlepší povolání , jakou rasu si mám vybrat a takové věci


Dík



Mam pocit ze se zacina na Tatoo v Mos Eisley, ja bych doporucoval nejake combat povolani. Na ofic forech je cela sekce o vsech povolanich.
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 22/06/2005 :  10:52:53  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Zacinas jak rikal almych na tatoo v mos eisley a na zacatek dostanes vsechny novice u zakladnich povolani.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 22/06/2005 :  11:18:42  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
skinner: a ja doporucuju z medica delat vetve ktere vedou k doktorovi a pak z marksmana nejspise rifle vetve k riflemanovi jo a jeste z carbineratreti vetev kvuli knockdown

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 22/06/2005 11:19:52
Go to Top of Page

skinner
Starting Member

23 Posts

Posted - 22/06/2005 :  20:35:03  Show Profile Send skinner a Private Message  Reply with Quote
Eště dotaz , slišel jsem že se dá hrát i za jediho , co mám udělat abych na něj povíšil ???Na to jenějakej quest , nekde jsem četl že se musí nějak kombinovat povolání.
Já už se tý hry nemůžu dočkat , ani ve škole se nemůžu soustředit , obědno jsem si jí už v pátek a eště nepřišla , to je frustrující
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 22/06/2005 :  20:49:04  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skinner

Eště dotaz , slišel jsem že se dá hrát i za jediho , co mám udělat abych na něj povíšil ???Na to jenějakej quest , nekde jsem četl že se musí nějak kombinovat povolání.
Já už se tý hry nemůžu dočkat , ani ve škole se nemůžu soustředit , obědno jsem si jí už v pátek a eště nepřišla , to je frustrující



bud v klidu..
dycky me pobavi, jak prijde nekdo novy a planuje jak bude jedi.. to je v poradku, je dobre mit nejaky "vzneseny" cil..
akorat si musi uvedomit, ze to je beh na dlouhou trat..
asi tak pul roku, nez se stanes jedi padawanem a zacnes pouzivat svetelny mec.. a pak dalsi pulrok, nez se trochu vytrenujes, abys byl schopny vubec ten mec pouzivat..


edit: kurva co je s tym pismem ? nejdrive je bile, pak zase velke.. pritom jsem nic nemenil.. az ted

Jerzee <Mor do Kuli>

Edited by - JerzeeG on 22/06/2005 20:51:57
Go to Top of Page

skinner
Starting Member

23 Posts

Posted - 22/06/2005 :  21:19:04  Show Profile Send skinner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by skinner

Eště dotaz , slišel jsem že se dá hrát i za jediho , co mám udělat abych na něj povíšil ???Na to jenějakej quest , nekde jsem četl že se musí nějak kombinovat povolání.
Já už se tý hry nemůžu dočkat , ani ve škole se nemůžu soustředit , obědno jsem si jí už v pátek a eště nepřišla , to je frustrující



bud v klidu..
dycky me pobavi, jak prijde nekdo novy a planuje jak bude jedi.. to je v poradku, je dobre mit nejaky "vzneseny" cil..
akorat si musi uvedomit, ze to je beh na dlouhou trat..
asi tak pul roku, nez se stanes jedi padawanem a zacnes pouzivat svetelny mec.. a pak dalsi pulrok, nez se trochu vytrenujes, abys byl schopny vubec ten mec pouzivat..


edit: kurva co je s tym pismem ? nejdrive je bile, pak zase velke.. pritom jsem nic nemenil.. az ted




Pul roku jo ?? No to bude sranda , já jsem se s jendim kámošem vsadil že v SWG budu dark jedi , jde docela o hodne . A co se má udelat , ukol nebo co ??
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 22/06/2005 :  21:58:45  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skinner

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by skinner

Eště dotaz , slišel jsem že se dá hrát i za jediho , co mám udělat abych na něj povíšil ???Na to jenějakej quest , nekde jsem četl že se musí nějak kombinovat povolání.
Já už se tý hry nemůžu dočkat , ani ve škole se nemůžu soustředit , obědno jsem si jí už v pátek a eště nepřišla , to je frustrující



bud v klidu..
dycky me pobavi, jak prijde nekdo novy a planuje jak bude jedi.. to je v poradku, je dobre mit nejaky "vzneseny" cil..
akorat si musi uvedomit, ze to je beh na dlouhou trat..
asi tak pul roku, nez se stanes jedi padawanem a zacnes pouzivat svetelny mec.. a pak dalsi pulrok, nez se trochu vytrenujes, abys byl schopny vubec ten mec pouzivat..


edit: kurva co je s tym pismem ? nejdrive je bile, pak zase velke.. pritom jsem nic nemenil.. az ted




Pul roku jo ?? No to bude sranda , já jsem se s jendim kámošem vsadil že v SWG budu dark jedi , jde docela o hodne . A co se má udelat , ukol nebo co ??


jeste bych podotkl ze na tebe budou provadet houfne hony bounty hunteri a tak po dni usilovneho expeni ti tvoje drahe expiky rychle seberou
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 23/06/2005 :  00:04:06  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Jee ty ses roztomilej rodianek ted mi doslo ze ta fotka je ze hry .

skinner - Jinak se staci podivat na www.starwarsgalaxies.wz.cz tam je prvni cast cesty jediho. Konkretne tady: http://www.starwarsgalaxies.wz.cz/view.php?cisloclanku=2005060702
Go to Top of Page

skinner
Starting Member

23 Posts

Posted - 23/06/2005 :  07:17:18  Show Profile Send skinner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Jee ty ses roztomilej rodianek ted mi doslo ze ta fotka je ze hry .

skinner - Jinak se staci podivat na www.starwarsgalaxies.wz.cz tam je prvni cast cesty jediho. Konkretne tady: http://www.starwarsgalaxies.wz.cz/view.php?cisloclanku=2005060702




Jo a co to jsou badge ??
A s těma bounty hunterama to vim , já totiž stejně celej den čtu jen recenze a články , a nějak mi to nevadi , mě se to zdá fér ,jedi by mněli být utlačovaní aby jich nebylo moc
Jo a eště , kdy bych měl zacít ??

Edited by - skinner on 23/06/2005 07:27:20
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 23/06/2005 :  08:07:50  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Jee ty ses roztomilej rodianek ted mi doslo ze ta fotka je ze hry .



A já snad ne?
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 23/06/2005 :  08:32:31  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skinnerJo a co to jsou badge ??
A s těma bounty hunterama to vim , já totiž stejně celej den čtu jen recenze a články , a nějak mi to nevadi , mě se to zdá fér ,jedi by mněli být utlačovaní aby jich nebylo moc
Jo a eště , kdy bych měl zacít ??


Badges (bojové "odznaky" nebo někdy "stužky") dostaneš za splnění úkolu (mise, dosažení Master úrovně profese, ...) nebo navštívení některého POI.
Jedi aby nebylo moc? Tak na to je dost pozdě
Kdy začít? Co nejdříve!

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)

Edited by - baron432 on 23/06/2005 08:33:40
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 23/06/2005 :  09:57:39  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skinner

quote:
Originally posted by Jorssk

Jee ty ses roztomilej rodianek ted mi doslo ze ta fotka je ze hry .

skinner - Jinak se staci podivat na www.starwarsgalaxies.wz.cz tam je prvni cast cesty jediho. Konkretne tady: http://www.starwarsgalaxies.wz.cz/view.php?cisloclanku=2005060702




Jo a co to jsou badge ??
A s těma bounty hunterama to vim , já totiž stejně celej den čtu jen recenze a články , a nějak mi to nevadi , mě se to zdá fér ,jedi by mněli být utlačovaní aby jich nebylo mocJo a eště , kdy bych měl zacít ??


tohle na snizeni poctu jedi nefunguje meli spis imo udelat ten system na ziskani jedi tezsi...meli nechat holocrony...
Hlavne to pekne nasere kdyz v CU tyden expis 1M XP a pak Bhcka te o to pripravej za jeden vecer.

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 23/06/2005 :  10:18:55  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
Jak se jmenuje ten cesky chat channel na Eclipse? Zadny CZE ve vyctu nevidim

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

Lucky_Lee
New Member

oko2

126 Posts

Posted - 23/06/2005 :  10:25:53  Show Profile  Send Lucky_Lee an ICQ Message Send Lucky_Lee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by razorek

Jak se jmenuje ten cesky chat channel na Eclipse? Zadny CZE ve vyctu nevidim


Je to pod položkou eclipse.chat.cze
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 23/06/2005 :  10:29:07  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Jee ty ses roztomilej rodianek ted mi doslo ze ta fotka je ze hry .
....



Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 23/06/2005 :  11:57:22  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Wlk - Co?? holocrony byli rychlejsi nez tohle kazdy si normalne nagrindil povolani a pak se mu otevrela postava Jedi Padawan. Řekl by že BH pomahaji pač lidi to posledni dobou fakt sere a serou diky nim i na jedi. A hlavne system holocronu nemel vubec nadech SW, cesta questu je o dost lepsi tak tu nepis takove zhovadilosti.

Edited by - Jorssk on 23/06/2005 11:58:15
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 23/06/2005 :  12:30:45  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

Wlk - Co?? holocrony byli rychlejsi nez tohle kazdy si normalne nagrindil povolani a pak se mu otevrela postava Jedi Padawan. Řekl by že BH pomahaji pač lidi to posledni dobou fakt sere a serou diky nim i na jedi. A hlavne system holocronu nemel vubec nadech SW, cesta questu je o dost lepsi tak tu nepis takove zhovadilosti.


Me spis stve, ze zatimco CU je jasne smerovany na posileni hrani ve skupinach, grindeni jedi je (diky visibility a slabosti padawanu) ponechano solove ...
A tak me stve post-CU drahe a nepouzitelne povolani Rangera, na ktereho devove stale kaslou

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 23/06/2005 :  13:15:56  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

Me spis stve, ze zatimco CU je jasne smerovany na posileni hrani ve skupinach, grindeni jedi je (diky visibility a slabosti padawanu) ponechano solove ...
A tak me stve post-CU drahe a nepouzitelne povolani Rangera, na ktereho devove stale kaslou



jo ranger me taky sere.. taky protoze ho nikdo nema a ja nemuzu sehnat kamuflaze pro yerzee..
stejne tak scout je z poloviny nepouzitelny..
meli by nektere vetve u scouta a vsecky u rangera vyrazne zlevnit na skillpointy.. anebo vyrazne zlepsit jeho schopnosti, ale tady me absolutne nenapada jak..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 23/06/2005 :  13:35:20  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Me hlavne stve, ze nejenom ze v patchi neresi sdruzovani BH proti Jedim, ale jeste zmrsili healovani Jedi. To uz fakt nema cenu.
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 23/06/2005 :  14:10:40  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG
jo ranger me taky sere.. taky protoze ho nikdo nema a ja nemuzu sehnat kamuflaze pro yerzee..
stejne tak scout je z poloviny nepouzitelny..
meli by nektere vetve u scouta a vsecky u rangera vyrazne zlevnit na skillpointy.. anebo vyrazne zlepsit jeho schopnosti, ale tady me absolutne nenapada jak..


Pruser je v tom, ze Ranger byl staven na preziti v divocine, coz pri dnesni koncentraci mest a dostupnosti dopravnich prostredku je k nicemu.
No, uz pred casem devove prisli s myslenkou, ze rangersky conceal by byl "ponekud" uccinnejsi - zamaskovany MRanger by treba nebyl vubec videt (na radaru, jako cil, ...)! To by byl dost zahul, ale vzhledem k tomu, ze k MRangerovi by hrac mel SP maximalne na jedno dalsi elitni povolani (asi MRifle), tak by se to mozna dalo unest. Ale v kazdem pripade to byla jen idea. Ale treba by misto campu mohl jen stavet "ukryty", ve kterych by nebyl (se skupinou?) videt?
Ranger by taky misto narustu kvantity sbiranych surovin mohl zvysovat jejich kvalitu (obdobne jako lepsi artisanove/smuggleri).
Stopovani rangera - mohlo by treba byt dynamicke (sipka by vzdy ukazovala na aktualni smer k cili), nebo staticke ve vetsim rozsahu.
Nebo by mohli spojit Rangera s CH, ktery pri dnesni male sile petu je taky k nicemu.

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 23/06/2005 :  14:34:19  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
Ranger není jediné povolání které není dodělané. Je třeba to fakt brat tak že je to těžce nedodělaný, každý den narážím na další a další drobnosti a detaily které prostě nefungují jak by měly a nutno podotknout, že ve starým systemu makaly jak měly. Taky jsou srandovní s těma furt dalšíma final respec, tím dávaj jasne najevo že čekaj až to lidi otestují aby pak mohli udělat drastickou změnu a logicky taky další "final" respec aby se na to lidi nevysrali. Platíme za to že jim to testujem místo aby to bylo naopak ale už jsme si asi všichni zvykli, vztah k SW je silnější než náš odpor k politice vývojářů.

BTW včera hezky v klidu dělam djm mise (8 krát jsem lootl credity, jednou dark jedi medailon) a kohopak to nevidím u NPC co zadává quest ! Rudě zabarvená imperiální jedi guardian Xe'fea.. to sem myslel že spadnu na prdel. P..a zas...a se pro penize z pripadneho lootu i prida k imperiu, to je husty. Stejne je to nedomysleny ze kazdej muze libovolne stridat jestli bude reb/imp podle nalady. Aspon u jedi by to mělo byt omezeno že když chci přestoupit tak to musí opační jedi odhlasovat nebo tak něco.. nedavno to byla Electra, to mě taky lechtalo u rite.. nekoho nesnašiš, a najednou mas bojovat po jeho boku ? to mi pripada divne.

jůůz d fóós
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 23/06/2005 :  15:09:48  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

nedavno to byla Electra, to mě taky lechtalo u rite.. nekoho nesnašiš, a najednou mas bojovat po jeho boku ? to mi pripada divne.


Jj, taky jsem tomu nemohl uverit - silena rebelka (aspon, ze je to v originale opravdu zenska ) se spolu s par kamarady rozhadala v GUN a presla do -XXX- . Kdyz se pripojila do me lovecke skupiny, malem jsem spadl ze zidle

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 23/06/2005 :  15:10:38  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Nevíte kde je napsané, co vlastně devové připravují, plánují atd? Na SWG stránkách se dočtu jen o další a dalších respec, na fórech jen naříkání jak jsou jedi slabí/silní. Nikde jsem nenašel něco jako tohle je seznam bugů o kterých víme a opravíme je v té a té době, tohle prohlašujeme za feature a už na to nikdy nešáhneme... Mohli byste mne nějak nasměrovat?
Začal jsem SWG hrát po 3 mesících, a po 14ti dnech mám dojem, že jediné co funguje je pár (dvě nebo tři) střílící povolání a zbytek někde hnije? Což se mi z původní nabídky 35? povolání zdá poněkud bídný stav....
Občas mám dojem, že tohle SOE už jen udržuje při životě a v pozadí potichu připravuje nějaké nové SWG II... Ale možná že je to jen můj hloupý sen...
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 23/06/2005 :  15:53:16  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Nevíte kde je napsané, co vlastně devové připravují, plánují atd? Na SWG stránkách se dočtu jen o další a dalších respec, na fórech jen naříkání jak jsou jedi slabí/silní. Nikde jsem nenašel něco jako tohle je seznam bugů o kterých víme a opravíme je v té a té době, tohle prohlašujeme za feature a už na to nikdy nešáhneme... Mohli byste mne nějak nasměrovat?
Začal jsem SWG hrát po 3 mesících, a po 14ti dnech mám dojem, že jediné co funguje je pár (dvě nebo tři) střílící povolání a zbytek někde hnije? Což se mi z původní nabídky 35? povolání zdá poněkud bídný stav....
Občas mám dojem, že tohle SOE už jen udržuje při životě a v pozadí potichu připravuje nějaké nové SWG II... Ale možná že je to jen můj hloupý sen...



nedokazu si predstavit co by je nutilo k swg 2 krome naproste nezvladnutosti stavajiciho systemu, graficky hra podle me nema chybu (grafika byla tusim duvod k EQ2,AC2 ...)
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 23/06/2005 :  18:53:55  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
Me v SWG asi neuvidite dokud neco neudelaj s jedi / nepridaj neco zajimaveho.....do te doby EQ II

edit: tak tento plan se rusi protoze me vzali do SK.....ale i tak budu hrat EQ

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny

Edited by - Werrevlk on 24/06/2005 00:19:16
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 24/06/2005 :  09:48:49  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Werehammie - Mno povolani podle me funguji lip jak pred CU. Napriklad takovy carabineer je ted krasne pouzitelny a neni to takova mrdka. To same u ostatnich uz to neni ze vsichni jsou meele jak kokoti a to se mi liby. Jinak healovani u jedi se da pochopit pac meli oproti docovi vyhodu a tak v grupach obcas nebyl doc ani potreba, leda na oziveni a to stacil jeden.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 24/06/2005 :  11:59:50  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
jj pokud ma mit jedi jeste vice uber heal, tak leda master healer, neni totiz jediny duvod, proc by melo stacit mit par boxu z toho stromu a mit super leceni..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 24/06/2005 :  13:14:33  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Vse o chystanem Empire Day: http://www.starwarsgalaxies.wz.cz/view.php?cisloclanku=2005062401
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 24/06/2005 :  13:57:27  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

jj pokud ma mit jedi jeste vice uber heal, tak leda master healer, neni totiz jediny duvod, proc by melo stacit mit par boxu z toho stromu a mit super leceni..


Vysvetli mi teda jak se chces branit na nizkym jedi levelu proti 2 BH s rootem?Bez force healu nedobehnes ani do baraku.

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 24/06/2005 :  19:52:52  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Werrevlk

quote:
Originally posted by JerzeeG

jj pokud ma mit jedi jeste vice uber heal, tak leda master healer, neni totiz jediny duvod, proc by melo stacit mit par boxu z toho stromu a mit super leceni..


Vysvetli mi teda jak se chces branit na nizkym jedi levelu proti 2 BH s rootem?Bez force healu nedobehnes ani do baraku.



tak si hold musis davat pozor na visibilitu..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 24/06/2005 :  20:20:50  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Todle je bomba, je to video s toho pripravovaneho datadisku kdy pristanete na ISD a jdete zajmout korvetu, ale v uplne NAAAAAAADHERNE LUXUSNI KVALITE a je s toho daleko vic videt nez s te predesle srajdy natocene na kameru: http://movies.station.sony.com:7000/patch/web/swg/SWG_FF_5.wmv

kouknete sem, hodne zajimavych veci a videa co nas ceka:
http://starwarsgalaxies.station.sony.com/content.jsp?page=Fan%20Fest%202005%20Highlights
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 24/06/2005 :  20:24:49  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
http://news.bbc.co.uk/1/hi/england/tees/4113964.stm
tak to je smula

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 24/06/2005 :  20:53:31  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

http://news.bbc.co.uk/1/hi/england/tees/4113964.stm
tak to je smula


takovejch relikvií zničenejch a on se tomu tlemí
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 25/06/2005 :  11:04:30  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Hmm tak to je celkem napicu, to bych se posral.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 25/06/2005 :  13:21:48  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Werrevlk

quote:
Originally posted by JerzeeG

jj pokud ma mit jedi jeste vice uber heal, tak leda master healer, neni totiz jediny duvod, proc by melo stacit mit par boxu z toho stromu a mit super leceni..


Vysvetli mi teda jak se chces branit na nizkym jedi levelu proti 2 BH s rootem?Bez force healu nedobehnes ani do baraku.



tak si hold musis davat pozor na visibilitu..



A jak teda kua ma clovek expovat, kdyz bez grupy to nejde a s grupou zase neudrzis visibilitu? Fajn, chteli, aby se lidi vic zapojovali do grupy, ale pak teda meli vyresit i Jedi. A me vazne nebavi hodinu cestovat po planete a hledat zvire na priblizne stejnem levelu, jako jsem ja, ale aby tam bylo samo. A za to vse nejakych 450 Jedi expu. S rychlosti 450 Jedi expu za hodinu budu jenom na Melee defense 4 potrebovat 4000 hodin cisteho hrani...
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 25/06/2005 :  15:08:48  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Werrevlk

quote:
Originally posted by JerzeeG

jj pokud ma mit jedi jeste vice uber heal, tak leda master healer, neni totiz jediny duvod, proc by melo stacit mit par boxu z toho stromu a mit super leceni..


Vysvetli mi teda jak se chces branit na nizkym jedi levelu proti 2 BH s rootem?Bez force healu nedobehnes ani do baraku.



tak si hold musis davat pozor na visibilitu..



A jak teda kua ma clovek expovat, kdyz bez grupy to nejde a s grupou zase neudrzis visibilitu? Fajn, chteli, aby se lidi vic zapojovali do grupy, ale pak teda meli vyresit i Jedi. A me vazne nebavi hodinu cestovat po planete a hledat zvire na priblizne stejnem levelu, jako jsem ja, ale aby tam bylo samo. A za to vse nejakych 450 Jedi expu. S rychlosti 450 Jedi expu za hodinu budu jenom na Melee defense 4 potrebovat 4000 hodin cisteho hrani...



a o tom to je.. jedi je cesta trvelivosti.. (a kvuli vyvazenosti i cesta dark jedi)

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 27/06/2005 :  10:05:55  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
Mno musim souhlasit s jerzee, tohle jste prece chteli. Omezeni jediu, takhle to za casu imperia chodilo. Zadny srani s jedi, nekde ukazali kladelko a sli po nich BH.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 27/06/2005 :  13:24:55  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Je to omezení jediů, ale je to omezení jen pro nováčky :( Tím pádem nemají všichni hráči stejné (ani podobné) šance :(

Možná by alespoň trochu pomohlo, kdyby jediové mohli chodit po dvou, třeba jk a padawan a navzájem by si nezvedali visibility a ubránili se armádě BH.

Jinak si myslím že expovat sólo s melee zbraní je peklíčko.

Neříkám že získání jediho má být snadné, ale že má být zábavné, a v duchu masivně multiplayerových online her.

Edited by - WereHamster on 27/06/2005 13:31:01
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 27/06/2005 :  13:51:04  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Tak me napada, ze by se Jedium nedali lecit woundy. Museli by upadnout do leciveho transu. Treba ze vyleceni 1 woundu=1h realneho casu. Tim by se ukrutne snizil pocet aktualne hrajicich joudu.
Go to Top of Page

Drizzt DoUrden
Average Member

1591 Posts

Posted - 27/06/2005 :  15:00:17  Show Profile Send Drizzt DoUrden a Private Message  Reply with Quote
Četli jste tenhle článek na Level.cz?

Pronajměte si svého avatara

Svět online her má od nedávna další námět k bouřlivým diskusím. Služba nazvaná GamePal umožňuje pronajmout si vytrénovaného avatara (postavu) ve 14 nejoblíbenějších online hrách, počínaje Star Wars Galaxies přes World of Warcraft až po City of Heroes či stále oblíbenou Ultimu Online. Zaplatíte 300 dolarů jako zálohu proti "poškození" postavy, a pak už si za $150 (první měsíc) nebo $130 (každý následující měsíc) můžete užívat jako ta nejlépe vytrénovaná postava v té které hře. K dispozici je momentálně 50 kont ke 14 online hrám. Samozřejmě, že kolem celé služby se strhla poměrně velká polemika, většina firem provozujících online hry ji odmítá s tím, že narušuje komunitu. Navíc někteří hráči, kteří si pronajmou vytrénované postavy, mohou ve hře natropit více škody než užitku. Majitel služby namítá, že chování hráčů bude kontrolováno a regulováno. Celý článek o službě GamePal můžete najít v magazínu Wired.

Co kdybychom si pronajali Xe-Feu a dropli jí džedaje?
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 27/06/2005 :  16:31:21  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drizzt DoUrden

Co kdybychom si pronajali Xe-Feu a dropli jí džedaje?



za 10 litru penez ? a to se vyplati..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Whom
New Member

139 Posts

Posted - 27/06/2005 :  17:06:11  Show Profile  Send Whom an ICQ Message Send Whom a Private Message  Reply with Quote
Je tu nedkdo, kdo hraje na europskych serveroch ? pripadne neni tam nejaka SK/CZ gilda?
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 27/06/2005 :  17:18:09  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
já osobně Evropský server nedoporučuju. Párkrát jsem se tam pohyboval a německý nápisy u vendorů to není nic pro mě. A setkal jsem se i s Francouzstinou.. A taky bych pochyboval o jiné české komunitě někde jinde, teda aspon o tom nevím...

jůůz d fóós
Go to Top of Page
Page: of 154  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,72 seconds. on eygor Snitz Forums 2000