Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Vseobecne
 Pokec
 Neco pro zasmani.
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 44

Samotar
Starting Member

27 Posts

Posted - 08/12/2003 :  20:24:47  Show Profile  Send Samotar an ICQ Message Send Samotar a Private Message  Reply with Quote
Dema sice nemam rad, ale nektera jeho tvrzeni jsou pravdiva. Napriklad to o GM kraft tymu na DP.
Jeden, ktery je aktualni: Obcas se svym PK zajdu podivat do dolu nad Britem. Nyni jsou opet placene straze, takze krafti mohou v pripade ohrozeni zavolat GUARDS.
Dnes k polednimu jsem tam s kamosem zabil krafta: klasika - z mista, kde uz neni GZ jsem hodil parafield a krafta sme dorazili meteorem. Kraft volal jak o zavod guardy, ale nedovolal se. Kraft se zamyslel: to bude jisti nejaky bug, napisu page.
Za deset min se u me zjevi GM kraft Baltazar a pta se: Jak ste mohli krafta zabit, kdyz volal straze, ale straze po vas nesly? Rikam mu: asi nejsem blbej, abych na nej utocil z GZ. Tak mi to ukaz, rika Baltazar.
Po vstupu do dolu nejsou prvni dve policka pod strazema, takze samozrejme PK nejde dal a kouzli odtud a ani v dalsich castech dolu nejsou straze vsude (zona strazi je nastavena, jak to mu bylo pred dvema roky, kdyz sem zacinal). Samozrejme Baltazar hned odpovi: zneuzil si bugu guard zony, ktery si nenahlasil! Cekal sem, ze mi rekne neco o hrozbe smazani accountu, ale nakonec sem se mu vysmal do ksichtu a kopnul pryc.
Aby kraftiky jiz nikdo neohrozoval, nastavil Baltazar guardy i na pulku palouku pred dolem. MUHEHEHE.

Samotar (CoNT)

Edited by - Samotar on 08/12/2003 20:25:56
Go to Top of Page

Atreus
bububu!

426 Posts

Posted - 13/12/2003 :  22:43:04  Show Profile  Send Atreus an ICQ Message Send Atreus a Private Message  Reply with Quote
Ad topic> ...

"The power of accurate observation is commonly called cynicism by those who have not got it."
G.B. Shaw

Go to Top of Page

San-Raal
New Member

302 Posts

Posted - 09/01/2004 :  12:42:29  Show Profile  Send San-Raal an ICQ Message Send San-Raal a Private Message  Reply with Quote
Nenapada me kam jinam to flaknout :)

18.12.2003 03:45 San-raal - Nadávání a urážky ve hře. Základní sazba 100 polínek za nadávku, zvýšení sazby pro recidivistu (již 2 accounty smazány) 300 polínek za nadávku, krát 22 nadávek od začátku prosince, to máme 6600 polínek.


San-Raal
...dyslexia for cure found...
Go to Top of Page

Gordos
Starting Member

41 Posts

Posted - 09/01/2004 :  12:54:56  Show Profile Send Gordos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by San-Raal

Nenapada me kam jinam to flaknout :)

18.12.2003 03:45 San-raal - Nadávání a urážky ve hře. Základní sazba 100 polínek za nadávku, zvýšení sazby pro recidivistu (již 2 accounty smazány) 300 polínek za nadávku, krát 22 nadávek od začátku prosince, to máme 6600 polínek.




hmm to by chcelo motorovu pilu a nie sekeru
Go to Top of Page

Demostenes
Junior Member

818 Posts

Posted - 09/01/2004 :  13:32:01  Show Profile  Send Demostenes an ICQ Message Send Demostenes a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by San-Raal

Nenapada me kam jinam to flaknout :)

18.12.2003 03:45 San-raal - Nadávání a urážky ve hře. Základní sazba 100 polínek za nadávku, zvýšení sazby pro recidivistu (již 2 accounty smazány) 300 polínek za nadávku, krát 22 nadávek od začátku prosince, to máme 6600 polínek.





Njn, tim ze mas prilis nepohodlne reci, tak sis podepsal ortel. Na DP je totiz bezna praktika sledovani nepohodlnych lidi s motem "vsak on drive ci pozdeji neco udela, za co mu budem moct smazat acc: - presna citace z interniho DP gm fora.


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 09/01/2004 :  13:45:48  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
tak to ses uplne vedle :)) San Raal tu davno nekolikrat psal, ze ten acc uz neni jeho

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Mickk
New Member

489 Posts

Posted - 09/01/2004 :  13:59:40  Show Profile  Send Mickk an ICQ Message Send Mickk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

tak to ses uplne vedle :)) San Raal tu davno nekolikrat psal, ze ten acc uz neni jeho


ale zase ma 3333 postu a to se hodnoti d:

RP sux, macro 4ever

Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 09/01/2004 :  14:03:55  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demostenes
Na DP je totiz bezna praktika sledovani nepohodlnych lidi s motem "vsak on drive ci pozdeji neco udela, za co mu budem moct smazat acc: - presna citace z interniho DP gm fora.


Ta citace je pravdiva ale vytrzena z kontextu, jako posledni dobou vsechno od tebe. Spis je nasi blbosti, ze jsme dotycneho nesmazali hned a ze jsme cekali az neco provede.

Nevim jak na jinych shardech ale my se snazime zbavit cunat a bugeru. Snad nas to nebude stat moc velky ubytek statusu online, na kterem si tak potrpime. Nj nase krafti megaega by to nezvladla

edit: zapomenute slovo

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com

Edited by - Sagger on 09/01/2004 14:04:35
Go to Top of Page

Danda I
New Member

268 Posts

Posted - 10/01/2004 :  00:21:37  Show Profile Send Danda I a Private Message  Reply with Quote
na Endoru vzniklo pěkné fórum vycházející z page pro GM - celkem zajímavá sonda do duše některých jedinců na elitním serveru http://forum.endor.cz/public/viewtopic.php?t=1225, nebo je Endor naprosto běžný server s průměrným osazenstvem a ne elitní prostředí pro vybrané jedince ?
Go to Top of Page

GM_Vasako
New Member

121 Posts

Posted - 10/01/2004 :  00:28:52  Show Profile  Visit GM_Vasako's Homepage  Send GM_Vasako an ICQ Message Send GM_Vasako a Private Message  Reply with Quote
Asi myslis to, jak se vsichni ti uber hraci na uber Endoru ohromne bavi :

hrac: do p*c*, dostanem od ch*j* 2 resskilly a este ma 2x killne ropucha po sebe, lebo ma paroval;o(((
hrac: parada, od 9:30 expim jak ch*j a potom za 2 minuty stratim 350xp;o(((
hrac: do p*c* s takym systemom
hrac: hlevne ze o k*k*t*n* sa starate
hrac: boha krista nahanam....
hrac: vrrrr
hrac: zmena stany niekoho trapi do p*c*
hrac: ale to ze ta niekto paruje a zabije ta 2x obycajna zaba je v pohode
hrac: s tym sa nerobi nic, to je OK, ved co, normalna vec....
hrac: ale top ze stena je 1x1 cm a musi byt 1.5x1.5 to je uz BUG, to treba v momente zmenit!
hrac: p*c*, nechapem ...nechapem o co idem tym GMkam sakra
hrac: dnes som naexpil 700xp ... 700!!! ...zrazu ma 2x zabil ghul, oki, moja chyba, 200xp v prdeli, potom 2x PK, a potom ma este 2x parne, ved co, nech aj ropuchy maju expy...a zrazu pozeram, a som 12xp v minuse....za 2 hodiny....spica
hrac: ale ukazal sa ako charakter, nechal mi runu do HC (aj ked si vsetky regy vzal) a tiez 9 bandazi...
hrac: uz ma to nebavi, idem sa nudit sakra..
hrac: vraj FUN, hovadina nie FUN

Dark Paradise & Battlezone & ELYWCIMAA
Go to Top of Page

Tartaros
Junior Member

527 Posts

Posted - 10/01/2004 :  14:00:14  Show Profile  Send Tartaros an ICQ Message Send Tartaros a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Samotar
...Samozrejme Baltazar hned odpovi: zneuzil si bugu guard zony, ktery si nenahlasil...

a co je na tomhle divnyho? Pokud tam chtej guard zonu tak asi ne pro srandu, ale zrejmne proto aby tam bylo trosku bezpecno. A pokud tohle nefungovalo, tak to byl bug. Ale protoze to nebylo tak evidentni, tak te za to nezavrel. Veta "...sem se mu vysmal do ksichtu a kopnul pryc" je ponekud smesna, jako bys na nej vyzral tim ze ses kopnul pryc kdyby te chtel zavrit tak ti asi recall nepomuze.

quote:
Originally posted by Demostenes
Na DP je totiz bezna praktika sledovani nepohodlnych lidi s motem "vsak on drive ci pozdeji neco udela, za co mu budem moct smazat acc...
teda nevim jak to delate vy, ale mne na tomhle neprijde nic spatnyho. Adminovani shardu mi dava tu uzasnou moznost vybrat si lidi ktery tam muzou hrat, nevim proc bych ji nemel vyuzivat.

SteamEngine: novy UO emulator ve vyvoji.
Programujte (nejen) objektove
Go to Top of Page

Demostenes
Junior Member

818 Posts

Posted - 11/01/2004 :  13:15:26  Show Profile  Send Demostenes an ICQ Message Send Demostenes a Private Message  Reply with Quote
11.01.2004
Vážení hráči,

Z důvodu boje proti lagům byl dnes 11.1. od 12:00 do 23:59 pozastaven růst skillů na minimální možnou úroveň a zároveň je vyhlášen zákaz makrování a sparringu. Výrobní činnosti potřebné pro hru jsou povolené.
Doufáme, že toto opatření vám umožní plynulejší hru v době přetížení serveru.

*GM Team*



CHACHACHA, tohle mi uz nedelejte, malem jsem umrel smichy. Co se vlastne tedka da na DP delat, kdyz uz ani makrovat?


Go to Top of Page

Mickk
New Member

489 Posts

Posted - 11/01/2004 :  13:33:09  Show Profile  Send Mickk an ICQ Message Send Mickk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demostenes

11.01.2004
Vážení hráči,

Z důvodu boje proti lagům byl dnes 11.1. od 12:00 do 23:59 pozastaven růst skillů na minimální možnou úroveň a zároveň je vyhlášen zákaz makrování a sparringu. Výrobní činnosti potřebné pro hru jsou povolené.
Doufáme, že toto opatření vám umožní plynulejší hru v době přetížení serveru.

*GM Team*



CHACHACHA, tohle mi uz nedelejte, malem jsem umrel smichy. Co se vlastne tedka da na DP delat, kdyz uz ani makrovat?



no aspon ze jim das vydelat tim ze se mrknes na ty bannery (:

RP sux, macro 4ever

Go to Top of Page

Kolik
Junior Member

717 Posts

Posted - 11/01/2004 :  23:04:17  Show Profile Send Kolik a Private Message  Reply with Quote
Demo: Určitě sis všim že tam byl uvedenej čas od .. do .. takže si troufám tvrdit, že to nemaj jako věčný opatření, ale jako nějakej test žejo...

Nicméně kdo chce psa bít...


Moria - Kermel Lar

Dp - Kdysi
Anthoria - Neběhá
OSI - GL,DF - Šmytec už dlouho (DarkDoomer si zamění I/Y podle nálady)
Go to Top of Page

Demostenes
Junior Member

818 Posts

Posted - 12/01/2004 :  00:03:15  Show Profile  Send Demostenes an ICQ Message Send Demostenes a Private Message  Reply with Quote
No, bylo moc zajimave, jak v podstate ruku v ruce s timto zakazem sel pocet online hracu dolu o stovku. Aspon je krasne videt, co vlastne ty lidi delaji a jake jsou jejich herni hodnoty a proc na dp vlastne "hraji"


Go to Top of Page

Tartaros
Junior Member

527 Posts

Posted - 12/01/2004 :  00:36:37  Show Profile  Send Tartaros an ICQ Message Send Tartaros a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demostenes

No, bylo moc zajimave, jak v podstate ruku v ruce s timto zakazem sel pocet online hracu dolu o stovku. Aspon je krasne videt, co vlastne ty lidi delaji a jake jsou jejich herni hodnoty a proc na dp vlastne "hraji"

jo to je uzasne zajimavy. kdo by to byl rek, zejo?

SteamEngine: novy UO emulator ve vyvoji.
Programujte (nejen) objektove
Go to Top of Page

Danda I
New Member

268 Posts

Posted - 12/01/2004 :  01:52:11  Show Profile Send Danda I a Private Message  Reply with Quote
Demostenes : čemu se divíš ?? Když na Endoru z důvodu nějakého testu vypneš růst xp kolik si myslíš, že ti tam zůstane lidí ?? Je snad jednoznačné, že lidem jde o vylepšování postavy, mě osobně překvapilo, že nehrála jen cca 1/3 lidí.
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 12/01/2004 :  08:42:38  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demostenes

11.01.2004
Vážení hráči,

Z důvodu boje proti lagům byl dnes 11.1. od 12:00 do 23:59 pozastaven růst skillů na minimální možnou úroveň a zároveň je vyhlášen zákaz makrování a sparringu. Výrobní činnosti potřebné pro hru jsou povolené.
Doufáme, že toto opatření vám umožní plynulejší hru v době přetížení serveru.

*GM Team*



CHACHACHA, tohle mi uz nedelejte, malem jsem umrel smichy. Co se vlastne tedka da na DP delat, kdyz uz ani makrovat?


To uz se vazne musis chytat vseho?

Proste mame lagy tak se snazime ruznymi testy zjistit cim to je a jak velkou merou se na tom podili.
A uz toho nech, zacinam si o tobe myslet to, co prevazna vetsina tohodle fora.

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 12/01/2004 :  09:02:54  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
Za to se nemusis stydet Saggere :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Mr.Selfdestruct
Nihil Ichtyl

284 Posts

Posted - 12/01/2004 :  15:01:27  Show Profile  Send Mr.Selfdestruct an ICQ Message Send Mr.Selfdestruct a Private Message  Reply with Quote
A za co se stydis Ty?
Go to Top of Page

Demostenes
Junior Member

818 Posts

Posted - 12/01/2004 :  15:21:17  Show Profile  Send Demostenes an ICQ Message Send Demostenes a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

Proste mame lagy tak se snazime ruznymi testy zjistit cim to je a jak velkou merou se na tom podili.
A uz toho nech, zacinam si o tobe myslet to, co prevazna vetsina tohodle fora.




No, to proc jsou lagy vam rikal krtecek pred dvema lety (v jednom topicu uvedl a zduvodnil vsechny faktory a vyvratil kraviny, ktery se jenom siri mezi lidi jako dezinformace). A porad to plati. Tak nechapu, proc se neda rict a delate picoviny. Jo, aha, to byste museli uznat ze mel nekdo jiny pravdu...


Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 12/01/2004 :  15:29:27  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demostenes

quote:
Originally posted by Sagger

Proste mame lagy tak se snazime ruznymi testy zjistit cim to je a jak velkou merou se na tom podili.
A uz toho nech, zacinam si o tobe myslet to, co prevazna vetsina tohodle fora.




No, to proc jsou lagy vam rikal krtecek pred dvema lety (v jednom topicu uvedl a zduvodnil vsechny faktory a vyvratil kraviny, ktery se jenom siri mezi lidi jako dezinformace). A porad to plati. Tak nechapu, proc se neda rict a delate picoviny. Jo, aha, to byste museli uznat ze mel nekdo jiny pravdu...




No, to mas jako s tebou. Taky ti vsichni rikaji, ze jsi mimo, ze UO je v podstate uz pase a na endoru to neni to prave orechove, ale ty neposlouchas. Tak nechapu, proc si nedas rict a delas picoviny. Jo, aha, to by jsi musel uznat, ze mel nekdo jiny pravdu...


Asi tolik k postoji GM DP
Go to Top of Page

Atreus
bububu!

426 Posts

Posted - 12/01/2004 :  16:38:05  Show Profile  Send Atreus an ICQ Message Send Atreus a Private Message  Reply with Quote
Já jsem do dneška nepochopil, proč se Demosténes po Dp ustavičně vozí.. proč imrvére někomu vysvětluje, jak je nebo není Dp v prdeli.. proč si dobrovolně vypěstoval image neléčitelnýho paranoidního magora..
Vždyť i kdyby měl náhodou pravdu, stejně tim vůbec nic nezmění a troufám si říct, že nikoho z Dp hráčů ani lidí na imperium.cz ( s výjimkou Corivena a Chosena.. ) jeho názor na Dp ( a víceméně cokoliv jinýho.. ) nezajímá..

Může mi někdo vysvětlit, kdo Demosténeovi jak podupal kuří oko, že trpí už léta tak obrovskym mindrákem ?

"The power of accurate observation is commonly called cynicism by those who have not got it."
G.B. Shaw

Go to Top of Page

Martok
Starting Member

92 Posts

Posted - 12/01/2004 :  17:18:00  Show Profile  Send Martok an ICQ Message Send Martok a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atreus

Já jsem do dneška nepochopil, proč se Demosténes po Dp ustavičně vozí.. proč imrvére někomu vysvětluje, jak je nebo není Dp v prdeli.. proč si dobrovolně vypěstoval image neléčitelnýho paranoidního magora..
Vždyť i kdyby měl náhodou pravdu, stejně tim vůbec nic nezmění a troufám si říct, že nikoho z Dp hráčů ani lidí na imperium.cz ( s výjimkou Corivena a Chosena.. ) jeho názor na Dp ( a víceméně cokoliv jinýho.. ) nezajímá..

Může mi někdo vysvětlit, kdo Demosténeovi jak podupal kuří oko, že trpí už léta tak obrovskym mindrákem ?



Taktika kydani hnoje na konkurenci je docela historicky osvedcena, tedy pro ty, co nemaji takove ty ... no ... moralni zabrany

Navic z toho byvaji slusny flamy a z flamu jak znamo jsou dobry expy, ehm totiz posty do pvp ligy, eh totiz do tabulky posthunteru
Go to Top of Page

Demostenes
Junior Member

818 Posts

Posted - 12/01/2004 :  17:29:38  Show Profile  Send Demostenes an ICQ Message Send Demostenes a Private Message  Reply with Quote
V pondělí 12. ledna 2004 bude pro veřejnost otevřena zřejmě nejlépe vybavená herna počítačových her v ČR - Battlezone.

Na setkání s Vámi se těší Danad & Vasako, zakladatelé serveru Dark Paradise.

** Vasako **


Ze vam neni hanba tohle cpat do novinek.


Go to Top of Page

beholder
New Member

Merkur

224 Posts

Posted - 12/01/2004 :  17:37:35  Show Profile  Send beholder an ICQ Message Send beholder a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demostenes

V pondělí 12. ledna 2004 bude pro veřejnost otevřena zřejmě nejlépe vybavená herna počítačových her v ČR - Battlezone.

Na setkání s Vámi se těší Danad & Vasako, zakladatelé serveru Dark Paradise.

** Vasako **


Ze vam neni hanba tohle cpat do novinek.



A duvod ?

Beholder [- Monster of Underdark -]
Go to Top of Page

Martok
Starting Member

92 Posts

Posted - 12/01/2004 :  17:43:42  Show Profile  Send Martok an ICQ Message Send Martok a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beholder

quote:
Originally posted by Demostenes

V pondělí 12. ledna 2004 bude pro veřejnost otevřena zřejmě nejlépe vybavená herna počítačových her v ČR - Battlezone.

Na setkání s Vámi se těší Danad & Vasako, zakladatelé serveru Dark Paradise.

** Vasako **


Ze vam neni hanba tohle cpat do novinek.



A duvod ?



Asi to meli oznacit jako Public Relations
Go to Top of Page

Krtecek
New Member

160 Posts

Posted - 12/01/2004 :  19:39:42  Show Profile  Send Krtecek an ICQ Message Send Krtecek a Private Message  Reply with Quote
boze to je psycho :)

DP/BG - Krtecek, The Mage [sold/lost], Grandmaster Flamer.
To ze jsem paranoidni, jeste neznamena, ze po me nejdou
Go to Top of Page

Coriven
The Judge

328 Posts

Posted - 12/01/2004 :  23:06:18  Show Profile Send Coriven a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atreus
....
Vždyť i kdyby měl náhodou pravdu, stejně tim vůbec nic nezmění a troufám si říct, že nikoho z Dp hráčů ani lidí na imperium.cz ( s výjimkou Corivena a Chosena.. ) jeho názor na Dp ( a víceméně cokoliv jinýho.. ) nezajímá..
....



Hele, ja nejsem na "Demove strane" (i kdyz to tak muze vyznit), jen proste nemam rad lzi a nemam rad surovosti a manipulaci.
Delal jsem pro DP i Endor zaroven a nedelalo mi to zadne problemy (v "roleplayingu" ;), ale pro DP uz to proste pres Vasaka dal neslo a pro Endor jsem vyhorel (casove i zajmove uz jsem to uz nedaval), cili jsem odesel sam.
I tady na foru se v zadnem pripade neozyvam "na obranu Dema", jen proste o nekterych vecech vim vic nez ostatni a proto reaguju tak jak reaguju. Demo svym vulgarnim chovanim na foru u me zadne sympatie nikdy nevzbuzoval (a mockrat jsem mu za to nadaval;), ale uz to proste ignoruju. Stejnetak ignoruju kdyz nekdo nadava jemu, zapojuju se jen pouze do faktickych debat (ledaze by me zrovna chvili bavilo si zaflamovat ).

Dávejte na sebe pozor, holoto!
Dobře už bylo...
Go to Top of Page

Khaot
Average Member

1947 Posts

Posted - 13/01/2004 :  07:48:35  Show Profile  Send Khaot an ICQ Message Send Khaot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Coriven
Hele, ja nejsem na "Demove strane" (i kdyz to tak muze vyznit), jen proste nemam rad lzi a nemam rad surovosti a manipulaci.
Delal jsem pro DP i Endor zaroven a nedelalo mi to zadne problemy (v "roleplayingu" ;), ale pro DP uz to proste pres Vasaka dal neslo a pro Endor jsem vyhorel (casove i zajmove uz jsem to uz nedaval), cili jsem odesel sam.
I tady na foru se v zadnem pripade neozyvam "na obranu Dema", jen proste o nekterych vecech vim vic nez ostatni a proto reaguju tak jak reaguju. Demo svym vulgarnim chovanim na foru u me zadne sympatie nikdy nevzbuzoval (a mockrat jsem mu za to nadaval;), ale uz to proste ignoruju. Stejnetak ignoruju kdyz nekdo nadava jemu, zapojuju se jen pouze do faktickych debat (ledaze by me zrovna chvili bavilo si zaflamovat ).



A ted tu o Karkulce....
Go to Top of Page

Transylvanec
New Member

263 Posts

Posted - 13/01/2004 :  16:50:21  Show Profile  Visit Transylvanec's Homepage  Send Transylvanec an ICQ Message Send Transylvanec a Private Message  Reply with Quote
http://www.fanta.dk/showmovie.asp?mid=EF8085AF-E1E9-42FA-BD3E-F46E2F88C34A

TransylvanecIII.
LordDeathSlayer
http://www.fanta.dk/showmovie.asp?mid=56D12CFC-9A44-4960-A06C-90E5E71B3820
Go to Top of Page

Kolik
Junior Member

717 Posts

Posted - 13/01/2004 :  17:16:26  Show Profile Send Kolik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Transylvanec

http://www.fanta.dk/showmovie.asp?mid=EF8085AF-E1E9-42FA-BD3E-F46E2F88C34A


A to má bejt co ?


Moria - Kermel Lar

Dp - Kdysi
Anthoria - Neběhá
OSI - GL,DF - Šmytec už dlouho (DarkDoomer si zamění I/Y podle nálady)
Go to Top of Page

Sir.Thomik
věčný kritik

924 Posts

Posted - 13/01/2004 :  17:44:02  Show Profile  Send Sir.Thomik an ICQ Message Send Sir.Thomik a Private Message  Reply with Quote
Demostenes

Klub Status Online je nejdulezitejsi. [Senior member].
Go to Top of Page

Tartaros
Junior Member

527 Posts

Posted - 13/01/2004 :  17:54:38  Show Profile  Send Tartaros an ICQ Message Send Tartaros a Private Message  Reply with Quote
uz to nehul thomiku.

SteamEngine: novy UO emulator ve vyvoji.
Programujte (nejen) objektove
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 13/01/2004 :  18:02:13  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
demostena nekdo rozemlel do konzerv :) fuj kdo to bude zrat ? :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Sir.Thomik
věčný kritik

924 Posts

Posted - 13/01/2004 :  19:01:17  Show Profile  Send Sir.Thomik an ICQ Message Send Sir.Thomik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tartaros

uz to nehul thomiku.


Ja si vzdycky rikal, ze ty Lucky Strike jsou nejaky HUSTY!

Klub Status Online je nejdulezitejsi. [Senior member].
Go to Top of Page

Sir.Thomik
věčný kritik

924 Posts

Posted - 14/01/2004 :  07:47:47  Show Profile  Send Sir.Thomik an ICQ Message Send Sir.Thomik a Private Message  Reply with Quote
http://www.fanta.dk/showmovie.asp?mid=4CB7F95C-E7FB-48DA-9E89-6CC8EE0FF953

Klub Status Online je nejdulezitejsi. [Senior member].
Go to Top of Page

Medwed
New Member

241 Posts

Posted - 16/01/2004 :  17:08:46  Show Profile  Send Medwed an ICQ Message Send Medwed a Private Message  Reply with Quote
Doufam ze me nekdo neflamne za to ze je to tak dlouhy, ale prislo mi to fakt dost husty, tak sem si rek ze to sem flaknu

ME DRAHE ZENE:

Behem posledniho roku jsem se s tebou snazil
Milovat celkem 365x.

A uspel jsem jen 36x, coz je prumerne 1x za 10 dni.

Nasledujici seznam popisuje tve duvody proc jsme se nemohli milovat:

54 krat byly ciste prosteradla
17 krat bylo moc pozde
49 krat jsi byla moc unavena
20 krat bylo velke horko
15 krat jsi predstirala spanek
22 krat te bolela hlava
17 krat ses bala, ze vzbudime deti
16 krat te neco bolelo
12 krat to bylo ve spatny den v mesici
19 krat jsi musela brzo vstavat
9 krat jsi nemela naladu
7 krat jsi byla spalena od slunce
6 krat ses divala pozde do noci na telku
5 krat jsi si nechtela rozcuchat novy uces
3 krat ses bala, ze nas uslysi sousedi
9 krat ses bala, ze nas uslysi tva matka

A z tech 36 uspesnych pokusu jsem v těchto pripadech
stejne nebyl spokojen, protoze:

6 krat jsi tam lezela jako prkno
8 krat jsi me upozornila na trhlinu ve zdivu
4 krat jsi mi rekla, at si pospisim, at uz to mame za sebou
7 krat jsem te musel vzbudit a rict ti, ze uz jsem skoncil
1 krat jsi me bolestive zranila, kdyz jsi se najednou prudce otocila zady

CTI DALE.......

========================================================== > > >
MEMU DRAHEMU MUZI:

Myslim si, ze jsi tak trochu mimo.
A tady jsou duvody proc tomu tak bylo:

5 krat jsi prisel domu opily a chtel jsi prisroubovat kocku kpodlaze
36 krat jsi neprisel domu vubec
21 krat jsi se vubec neudelal
33 krat jsi se udelal prilis brzo
19 krat se ti vubec nepostavil
38 krat jsi pracoval pozde do noci
10 krat jsi mel krec v lytku
29 krat jsi musel vstavat brzo na ryby
2 krat ses popral a nekdo te nakopl do kouli
4 krat se ti zasekl zip u kalhot
3 krat jsi mel chripku a z nosu ti tekla krev
2 krat jsi mel trisku v prstu
20 krat jsi na to myslel po cely den, az jsi vecer ztratil zajem
6 krat jsi prisel v pyzamu a cetl sis pornocasopis
98 krat jsi byl taaakhle zamestnany sledovanim fotbalu ci hokeje v TV

A pokud jsme to spolu delali tak:

Duvod proc jsem lezela jako prkno byl, ze ses
Netrefil a delal to s namotanym prosteradlem.

Nemluvila jsem o trhline ve zdivu, ale jestli
mi to chces udelat zezadu.

A tehdy jsem se tak prudce otocila proto, protoze jsem
se chtela nadechnout cisteho vzduchu, když jsi si tak nechutne usral.

Edit : Fakt nejsem autor tohoto vylevu


Edited by - Medwed on 16/01/2004 17:33:31
Go to Top of Page

Demostenes
Junior Member

818 Posts

Posted - 16/01/2004 :  20:55:46  Show Profile  Send Demostenes an ICQ Message Send Demostenes a Private Message  Reply with Quote
Jednoho dne jsems se takhle potuloval po zemy Ulandské. Byl jsem jiš unaven, inu sesedl jsem z koně a šel si odpočinout pod nedaleký strom za nejaky ten čas jsem usnul. Ve snu jsemi zdálo at virazím do města Delucie a tam vyhledám zlaty kalich po jeho z něj se napití získám prí velykou moc asílu. Po probuzení jsem se vydal do města vrahu a vyvrhelu pátral jsem po tomto kalichu celé dny. 5Den jsem ho nalezl na jednom nedalekém a ukrytém oltáři. Přistoupyl jsem k němu blíže a videl jsem v něm jakousi tekutinu napyl jsem se. Poté jak jsem se napyl se začalo díti něco podivného telo se mi začalo chvět třásli se mi kolena a i mé pevné ruce oči se mi podlyly krví a srdse mi začalo byt jak o závod, po rátké chvíly se tyto příznaky odeznely jsem dostal chut po lické krvy a masu. Než jsem nasedl spátky na koně přečet jsem si nápys na oltáři tam znělo. ,,Ko se stohoho poháru napije stane se nasitnym vrahen a krvelačnou bestijí toto proklé je trvalé a nedá se jiš zvráti´´ Inu uvedoml jsem si co jsem učinil stal jsem se posluhovačem temné strany která mě jiš nikdy nevybá ze svích spáru. Tyto temné sily mi nařídyl at seženu ty nejlepší bojovníky země Ulandsé a dám jím napít z tohoto poháru inu schromáždil jsem pár těchto bojovníku. Tito bojovníci se také napyly a založyly novou krvelačnou gildu. A za své moto si vzaly heslo nikdo nepřežije. Inu lide Ulandsky boj se bajnych vrahů.




Go to Top of Page

Mr.Selfdestruct
Nihil Ichtyl

284 Posts

Posted - 16/01/2004 :  21:20:54  Show Profile  Send Mr.Selfdestruct an ICQ Message Send Mr.Selfdestruct a Private Message  Reply with Quote
LOl to psal nakej ukrajinec ne?

Edited by - Mr.Selfdestruct on 16/01/2004 21:21:44
Go to Top of Page

Mongrel
New Member

175 Posts

Posted - 16/01/2004 :  21:24:25  Show Profile  Send Mongrel an ICQ Message Send Mongrel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Demostenes

Jednoho dne jsems se takhle potuloval po zemy Ulandské. Byl jsem jiš unaven, inu sesedl jsem z koně a šel si odpočinout pod nedaleký strom za nejaky ten čas jsem usnul. Ve snu jsemi zdálo at virazím do města Delucie a tam vyhledám zlaty kalich po jeho z něj se napití získám prí velykou moc asílu. Po probuzení jsem se vydal do města vrahu a vyvrhelu pátral jsem po tomto kalichu celé dny. 5Den jsem ho nalezl na jednom nedalekém a ukrytém oltáři. Přistoupyl jsem k němu blíže a videl jsem v něm jakousi tekutinu napyl jsem se. Poté jak jsem se napyl se začalo díti něco podivného telo se mi začalo chvět třásli se mi kolena a i mé pevné ruce oči se mi podlyly krví a srdse mi začalo byt jak o závod, po rátké chvíly se tyto příznaky odeznely jsem dostal chut po lické krvy a masu. Než jsem nasedl spátky na koně přečet jsem si nápys na oltáři tam znělo. ,,Ko se stohoho poháru napije stane se nasitnym vrahen a krvelačnou bestijí toto proklé je trvalé a nedá se jiš zvráti´´ Inu uvedoml jsem si co jsem učinil stal jsem se posluhovačem temné strany která mě jiš nikdy nevybá ze svích spáru. Tyto temné sily mi nařídyl at seženu ty nejlepší bojovníky země Ulandsé a dám jím napít z tohoto poháru inu schromáždil jsem pár těchto bojovníku. Tito bojovníci se také napyly a založyly novou krvelačnou gildu. A za své moto si vzaly heslo nikdo nepřežije. Inu lide Ulandsky boj se bajnych vrahů.






copa ? Demo hraje na Ulandu ? ;))

GM Mandos, Moria team.
Ranger Mongrel + Craft Thalion, DarkParadise
Go to Top of Page

Erina
New Member

112 Posts

Posted - 18/01/2004 :  06:19:22  Show Profile  Send Erina an ICQ Message Send Erina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mongrel

copa ? Demo hraje na Ulandu ? ;))



eh? Ja to pochopila tak, ze si to tam Demo precetl od tech RP hracu a hodil nam to sem k pokochani. Ty hrubky jsou vazne super :).

Pred lidskou hlouposti jsou i bohove bezmocni. Aristofanes
Nejhorsi ze vseho je srazka s blbcem. Jan Werich
Go to Top of Page

Atreus
bububu!

426 Posts

Posted - 18/01/2004 :  20:33:45  Show Profile  Send Atreus an ICQ Message Send Atreus a Private Message  Reply with Quote
Endor team vstoupil, veden Démosténem, do klubu oslavujího <status online>

"The power of accurate observation is commonly called cynicism by those who have not got it."
G.B. Shaw

Go to Top of Page

Sir.Thomik
věčný kritik

924 Posts

Posted - 18/01/2004 :  20:46:18  Show Profile  Send Sir.Thomik an ICQ Message Send Sir.Thomik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atreus

Endor team vstoupil, veden Démosténem, do klubu oslavujího <status online>


Rofl. Proste jen dalsi shard...

Klub Status Online je nejdulezitejsi. [Senior member].
Go to Top of Page

ToHor
reMember

488 Posts

Posted - 18/01/2004 :  20:48:52  Show Profile  Visit ToHor's Homepage  Send ToHor an ICQ Message Send ToHor a Private Message  Reply with Quote
Crafty at` se pomodlí bohům, budou jim nastaveni všechny skilly na maximum daného levelu. Chvalme krále..!

proc to nenechaj napsat nakyho gramotnyho cecha? ... jestli teda endor nekoho takovyho v teamu ma

ego tycoon
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 18/01/2004 :  21:28:05  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
god shave the queen !

literární dílo hodné nobelovy ceny,
snad všechny další novinky ponesou se v tomto duchu !

viděl bych to asi takle
Město Medea opět centrem důležitých události.Jednoho pátečního rána se země zachvěla, na centrálním náměstí začala praskat dlažba a z baráků padat krytina. Uprostřed náměstí se objevila velká kupa hlíny z které vylezl asi 20 letý krtek.
Lidé si oddechli, to byl přece jeden z jejich bohů. Krtek se otřepal, vyplivnul z pusy obrovský balík a zase se zavrtal do hlíny.
Na zásilce bylo napsáno ftp:\\game4.dkm.cz/endor/endor_betafiles_84.rar.
V tu chvíli bylo všem jasno co mají dělat. Ihned se vrhli do prace a během hodiny byla upgradovana grafika hotová.
Go to Top of Page

Demostenes
Junior Member

818 Posts

Posted - 19/01/2004 :  02:22:15  Show Profile  Send Demostenes an ICQ Message Send Demostenes a Private Message  Reply with Quote
2isac: lol, kdes to nasel?


Go to Top of Page

Corwin
Starting Member

9 Posts

Posted - 19/01/2004 :  11:16:15  Show Profile  Send Corwin an ICQ Message Send Corwin a Private Message  Reply with Quote
ISAC :
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 20/01/2004 :  12:37:16  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
http://junk.dawnshadow.se/yp010.swf

Muj max: 323.5
Minimum: 67.?


Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Kally
Starting Member

24 Posts

Posted - 20/01/2004 :  13:36:43  Show Profile Send Kally a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ToHor

Crafty at` se pomodlí bohům, budou jim nastaveni všechny skilly na maximum daného levelu. Chvalme krále..!

proc to nenechaj napsat nakyho gramotnyho cecha? ... jestli teda endor nekoho takovyho v teamu ma




Kallyous, The Paladin [ DP ] - not active / erased form existence
Kally, The Vampire [ DP ] - not active / erased form existance
Jingster, The Berserk [ Endor ] - gone ...
Go to Top of Page
Page: of 44 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,68 seconds. on eygor Snitz Forums 2000