Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 PlanetSide
 PlanetSide General Forum
 Placeni
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 07/01/2004 :  09:31:36  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
Mam takovy dotaz:
Po utrapach s tim jak zajistit pravidelne placeni jsem to resil pomoci tohoto: http://forum.imperium.cz/topic.asp?TOPIC_ID=10864&whichpage=1&SearchTerms=%2Ckreditni a nakonec i vyresil.

Ted se mi jedna spise o to jak funguje vlastni funkce subscription. Mohu prerusit subscription pomoci cancel subscription a napr po mesici ji zase obnovit bez ztraty accountu ci postavy na nem?

Muj priklad:
Stahl jsem si mesicni trial (jiz neni mozne ho stahnout) a hral do konce. Nez mi prijde debetni karta pro placeni bude tu nejaky mezicas, ve kterem nemohu hru zatim platit. Hra sice vyzaduje na zacatku vytvareni accountu cislo kreditni karty, ale to jsem si vymyslel . Mam obavy ze kdyz dam cancel subscription tak mi to zmizi do nenavratna. A na druhe strane mam zase obavy (a asi opravnene) tam nechat spatne cislo kreditni karty. Poradi nekdo??

Jinak dodam, ze placeni kartou je nejvyhodnejsi, Sony sice nabizi game card za cca 40$ /90 dni, ale celkove naklady na zaslani + clo se pohybuji ve finale nekde kolem 60$(3 mesice hrani) coz uz vychazi hodne draho misto nejakych 36$ (3 mesice hrani) pri placeni kreditkou.

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 07/01/2004 :  10:43:13  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
ja myslim ze nezmize vsetky postavy a hry mas totiz registrovane na Station konto, platis az za pristup ku hre. Ja som mal pauzu medzi trialom a otrym hranim (nez som zohnal niekoho kto by mi priviezol origilaku lebo postovne na slovensko je ku....ky drahe a nic sa nestalo. Mysli ze to funguje tak ako aj v inych hrach cca 3 mesiace zaloha. Pre istotu sa na to pozrem az pridem domov.

BTW ked uz preplacate tak si to dajte min na 3 mesiace popredu vychadza to vyrazne vyhodnejsie nez platenie po jednotlivych mesiacoch.

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 07/01/2004 :  11:00:10  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
Jeste dotaz, potrebuju mit koupenou originalku, kdyz uz mam 30 denni trial, nejak jsem se to na jejich strankach poradne nedoctl...Sice se to tady na foru kdesi resilo, ale vubec jsem z toho nebyl moudry...

To Darlock alias Photontroper: moje ICQ 104994905, tak se mi prihlas a zadny vymluvy na nefunkcost ICQ nechci slyset
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 07/01/2004 :  12:36:46  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
V tomto pripade originalku nepotrebujes

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

Tragedy
Moderator

Bunny_tragedy

2637 Posts

Posted - 07/01/2004 :  13:30:26  Show Profile  Visit Tragedy's Homepage  Send Tragedy an ICQ Message Send Tragedy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darlock

V tomto pripade originalku nepotrebujes



mam za to, ze ale pri prvni platbe za ni zaplatis...
priklad: Normalni mesicni fee je $12.95, ty nemas originalku, tak zaplatis prvni mesic $49.95

Tragedy
"Killing is my business...
...and business is good!"
Go to Top of Page

darlock
New Member

129 Posts

Posted - 07/01/2004 :  13:41:38  Show Profile Send darlock a Private Message  Reply with Quote
to ano ale myslel som to skorej tak ze uz nemusi zhanat krabicu alp tp bolo 2-3 mesiace dozadu este bezne

Anarchy Online Trader Darlockus
PlanetSide My Character
LOTRO : Tallrian- elf -hunter
Go to Top of Page

Bonus
Starting Member

11 Posts

Posted - 14/01/2004 :  01:16:04  Show Profile Send Bonus a Private Message  Reply with Quote
sa tu trapite zo skaltulou radsej by som zaplatil kreditkou nez zhanal skatulu . Kdo nepozna moj pribeh o zhanani orig hry asi nechape len v kratkosti 3 tyzdne stravene hladanim a cestovanim a celkovo ma hra vysla oklo 4000,- svk tak si myslim ze banalita typu par dolarou zahru nie je vela
Go to Top of Page

Bonus
Starting Member

11 Posts

Posted - 14/01/2004 :  10:31:32  Show Profile Send Bonus a Private Message  Reply with Quote
K charakterom 7 dnovi trial charakter vydrzi 1 mesiac acc tiez
Ak mate 30 dnovi trial predpokladam ze charakter a acc vydrzi 3 mesiace
Go to Top of Page

Hermanek2
Starting Member

38 Posts

Posted - 09/02/2004 :  21:31:40  Show Profile  Send Hermanek2 an ICQ Message Send Hermanek2 a Private Message  Reply with Quote
Pořídil jsem si také konto u ebanky, ale stejně mám problém. Po vyplnění všech položek co po mě chcou dostanu nakonec červenou odpověd : Card rejected, but due to system problems.

Tuhle zatracenou odpověd dostavám už několik dní. Nevíte někdo jak si to mám přeložit? Vysvětlivky jsem hledal, ale možná blbě.

Hermanek
- outfit MYTH (VS, PlanetSide)
- Star Kingdom of Manticore (EVE-online)
--------------------------------------------------------------------------------------------
Ad gloriam dei! Ad honorem! Ad futuram memoriam! Ad vitam aeternam!
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 10/02/2004 :  09:38:41  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hermanek2

Pořídil jsem si také konto u ebanky, ale stejně mám problém. Po vyplnění všech položek co po mě chcou dostanu nakonec červenou odpověd : Card rejected, but due to system problems.

Budes muset zavolat do banky a pozadat, aby ti umoznili platby po internetu pomoci kreditni karty (nevim jestli jsi ji dostal?). Obecne totiz banky neumoznuji platbu pres internet pomoci kreditky, protoze to muze byt nebezpecne (pokud je clovek blbec a neplati alespon pres SSL).
Doporucuji jeste prostudovat web banky, zda tam neco nepisou o techto transakcich.


World of Warcraft - Mamut [retired]
Go to Top of Page

J.Kocman
Starting Member

1 Posts

Posted - 04/11/2004 :  15:15:16  Show Profile Send J.Kocman a Private Message  Reply with Quote
Muzu se jen zeptat jakej ucet a u jaky banky si mam zaridit ucet abych mohl platit na SOny online - tedy jestli konkretnej muzu mit Student ucet u treba CS - dostane se Visa Electron karta Student+ tam je napsano ze prevody MO/TO nejdou vykonat jen nechci zaridit ucet a pak zjistit ze to nepujde platit. Dik za pomoc
Go to Top of Page

Kal Azmir
Starting Member

6 Posts

Posted - 04/11/2004 :  18:57:05  Show Profile  Send Kal Azmir an ICQ Message Send Kal Azmir a Private Message  Reply with Quote
Budes potrebovat Visa (normalni) nebo Master Card, Electron ti fungovat nebude. Udelej si ucet u e-banky, tam myslim dostanes kartu hned...
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 04/12/2004 :  01:48:11  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
Doporucuji Ti precist si muj clanek na toto tema ktere najdes na www.mmorpg.cz na leve strane velkej obrazek Jak ziskat kreditni kartu na placeni mmorpg. + veskere dotazy tam do diskuse "prosim o radu"..
Ale myslim ze je to vtom clanku vsecko jednoduse vysvetleno.
Ve zkratce:
banka.seznam.cz
7 dni cekani - karta
7 dni cekani - karta funkcni
150kc/rok + obcas mesicne parkc za vypis
plati vsude po svete po internetu, da se sni i nakupovat. jde o mastercard internetcard, za ucet se neplati, min. vklad 500kc, ten lze ihned vybrat, min. zustatek 0kc. internetbanking je u toho zdarma.




First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,09 seconds. on eygor Snitz Forums 2000