Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Darkfall
 Darkfall - General
 Darkfall - Sandbox MMORPG
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 57

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 19/06/2007 :  00:28:22  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfkasnad se nám podaří přeložit do CZ pro ostatní


proboha jen to ne ...

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 19/06/2007 :  09:45:59  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 03/07/2007 20:28:08
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 19/06/2007 :  10:08:03  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
jo to je ten web s idiotskym designem a html v tabulkach ;) wow ty jsi admin nekolika webu to ti asi musi stat i v noci kdyz se ti zda jak velkej jsi boss, jeste nam prosim napis nejaky priklad toho jak jsi hrozne hustej, dobrej jak moc vydelavas, ve vsem se vyznas a ostatni jsou podlidi, ty jsi asi hulan ne ?

lastfm

Edited by - Rashaverak on 19/06/2007 10:09:51
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 19/06/2007 :  10:25:32  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote
[

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 03/07/2007 20:28:26
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 19/06/2007 :  10:32:30  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
a co na to Chocholousek?

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 19/06/2007 :  13:35:14  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ad elfka : jo to s tebou musim vyjimecne souhlasit, tak jak se projevujes tady by sis jen pri predstave ze tak mas mluvit s nekym v realu nasral do kalhot protoze by ti tu pulka lidi dala pres drzku

jo steam original servery zahrnuji treba csko, opravdu uzasna komunita vyspelych hracu, chapu ze se v te komunite citis dobre

lastfm

Edited by - Rashaverak on 19/06/2007 13:35:40
Go to Top of Page

Arakis
Starting Member

50 Posts

Posted - 19/06/2007 :  14:27:31  Show Profile Send Arakis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka
...Stačí např. vlést na free server Lineage2 a pak vyzkoušet ofik a ten rozdíl v komunitě je neuvěřitelný.



No nevim jestli je to dobry priklad. Mel jem trial na 10 nebo 14 dni a na ofiku jsem vydrzel jen par hodin. Byl tam jeden bot za druhym. To uz radsi komunitu na free serveru nez si platit za hru kde na kazdym rohu bylo 10 botu

The only thing necessary for the triumph of evils is for good men to do nothing. Edmund Burke
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 19/06/2007 :  18:59:17  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 03/07/2007 20:28:48
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 19/06/2007 :  19:02:01  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote
[

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 03/07/2007 20:29:03
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 19/06/2007 :  19:03:38  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka
To čumíte šulíni co:-)))


No sulina tady ze sebe delas jen Ty.

Black
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 19/06/2007 :  20:05:26  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 03/07/2007 20:29:27
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 19/06/2007 :  20:32:41  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka
tahle debata hodně uhnula s tématu a to je škoda.



Tahle debata neuhnula od tematu - tahle debata dostala smyk na tech srackach co ti tecou z huby.

(Opravdu jsem netusil, ze existuji typy vedle kterych vypada i Rodier jako intelektual....)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Arakis
Starting Member

50 Posts

Posted - 19/06/2007 :  22:47:04  Show Profile Send Arakis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka
Takže zpět k Darkfallu.
Zaznělu tu něco o dropu.Bude padat z hráčů,ale ne jejich armor či weapon ,ale pouze jako z monster klasický drop....


To jsi kde zjistil? Ve FAQ je toto a zni to trochu jinak.

What happens when my character dies?
When your character dies he drops his items that remain on his corpse until looted, but the good news is that he's resurrected at a spot you've previously selected.

edit: link http://www.darkfallonline.com/faq/characters.html

The only thing necessary for the triumph of evils is for good men to do nothing. Edmund Burke

Edited by - Arakis on 19/06/2007 22:47:51
Go to Top of Page

Mefisto
Junior Member

767 Posts

Posted - 19/06/2007 :  23:55:39  Show Profile  Send Mefisto an ICQ Message Send Mefisto a Private Message  Reply with Quote
to elfka :

jedna komunita plna nezletilych hracu neschopnych vyplodit anglickou vetu uz mi stacila, promin ale jsem si vcelku jistej ze cim vic takovejch lidi ( ktery by pak cetli tvuj "prelozeny" web ) bych ve hre potkal tim vic by mi to tu hru zhnusilo, takze doufam chapes muj postoj k teto veci

tve inteligentni komentare radsi budu ignorovat protoze by to vedlo jen k dalsimo offtopicu

"The time for desperation is upon us. Let's play."
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/06/2007 :  09:08:09  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
ooo bojim bojim trojboj, to je zajimave kdyz prijde na realny zivot kazdy se vytasi s tim ze je prinejmensim drzitel cerneho pasu v karate, ty jsi jeste slabota.

pokud za inteligentni chovani povazujes napriklad to ze prijdes do hospody plne lidi a prohlasis vy vsichni jste sulini pak tam budes chodit pravidelne a kazdy den se chovat jak debilnacez po tydnu obratis a zacnes se chovat smirlive a budes se pokouset vytvaret zdani o naznaku inteligence tak to nic nezmena na tom ze jsi blb, predevsim pokud jsi opravdu 30+ a chovas se timto zpusobem pak se divim ze jsi svepravny

lastfm

Edited by - Rashaverak on 20/06/2007 09:08:42
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 20/06/2007 :  09:59:36  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka
... Osobně si nemyslím,že to není tím,že jsem leta dělal siloví trojboj což je na mě dodnes vidět ...



vidět to každopádně je, hlavně na psaném projevu
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 20/06/2007 :  10:16:38  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 03/07/2007 20:29:46
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 20/06/2007 :  10:22:01  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 03/07/2007 20:30:10
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 20/06/2007 :  10:56:11  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

PS v jenou diskusním foru vedu sekci Nestupidnější uživatelé internetu kam každý vkládá co kde na forech najde.Doufám,že se nebudete zlobit když zde některá moudra použiji.



me osobne je to uplne jedno, klidne si tam zkopiruj vsechno co jsi tu napsal, nejak me to nebere

lastfm

Edited by - Rashaverak on 20/06/2007 10:56:29
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 20/06/2007 :  11:14:10  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 03/07/2007 20:30:27
Go to Top of Page

Isac
Moderator

Mr. Orange

2433 Posts

Posted - 20/06/2007 :  11:24:32  Show Profile  Visit Isac's Homepage  Send Isac an ICQ Message Send Isac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka
PS v jenou diskusním foru vedu sekci Nestupidnější uživatelé internetu kam každý vkládá co kde na forech najde.Doufám,že se nebudete zlobit když zde některá moudra použiji.



rozhodně se zlobit nebudeme, když nám sem pak hodíš odkaz, tak ti i nějakej ten hlas přidáme

řekl bych, že máš docela slušnou šanci na umístění
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 20/06/2007 :  11:31:11  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka
PS pravopis zde neopravuji neboť vzhledem k úrovni pisatelů to není pořeba.

Vzhledem k tomu, jaký jsi ostřílený veterán internetových diskusních fór, jak o sobě nepřímo tvrdíš, určitě mi dáš za pravdu, že podle celkové úrovně postů se dá celkem dobře odhadnout intelektuální úroveň jejich autora.
Vynechám-li tu velkou porci arogance, jež z tvých postů statečně odkapává, zůstane mi jen nulová informační hodnota a kotel pravopisných a stylistických chyb. Svádět svůj očividný nedostatek znalosti pravidel českého pravopisu, na jakousi tebou vyfantazírovanou úroveň tohoto diskusního fóra, mi přijde přinejmenším ubohé.
Celkem mi také uniká, proč máš neustálou potřebu házet tu po ostatních nějakými smyšlenými věky. Věk je podle mě jeden z nepřeceňovanějších atributů lidského života.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 20/06/2007 :  11:53:24  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

quote:
Originally posted by Elfka
PS pravopis zde neopravuji neboť vzhledem k úrovni pisatelů to není pořeba.

Vzhledem k tomu, jaký jsi ostřílený veterán internetových diskusních fór, jak o sobě nepřímo tvrdíš, určitě mi dáš za pravdu, že podle celkové úrovně postů se dá celkem dobře odhadnout intelektuální úroveň jejich autora.
Vynechám-li tu velkou porci arogance, jež z tvých postů statečně odkapává, zůstane mi jen nulová informační hodnota a kotel pravopisných a stylistických chyb. Svádět svůj očividný nedostatek znalosti pravidel českého pravopisu, na jakousi tebou vyfantazírovanou úroveň tohoto diskusního fóra, mi přijde přinejmenším ubohé.
Celkem mi také uniká, proč máš neustálou potřebu házet tu po ostatních nějakými smyšlenými věky. Věk je podle mě jeden z nepřeceňovanějších atributů lidského života.



btw :)

quote:
Originally posted by Elfka

Sami si všimněte,že místo argumentů takoví to chudák používá techniku snižování oponenta v očích ostatních znevážením věku


RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia


Edited by - nekrotyrael on 20/06/2007 11:53:47
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 20/06/2007 :  19:47:46  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka
Můžu se tady pobavit a zaspamovat si tady s 12 letými dětmi a tím to zde končí.

Jeste ze uz je ta pedofilie trestna i v elektronicke forme.

Black
Go to Top of Page

Sir Lukas
Junior Member

544 Posts

Posted - 21/06/2007 :  21:16:18  Show Profile  Send Sir Lukas an ICQ Message Send Sir Lukas a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem po dlouhé době zavítal na impérium abych si tu přečetl něco nového o Darkfall o hře která mne zajímá a nestačím se divit co se to tu děje . No nic nové jsem se nedozvěděl, za to jsem se dobře pobavil, takže panové a dámy jen tak dál.

hodně mne pobavily věty o věku zdejší komunity

Sir Lukas CzH
tolik rostlin a tak málo času...
momentálně na poloherním odpočinku (na pařbu a flink stačí půl člověka)

Edited by - Sir Lukas on 21/06/2007 21:17:01
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 23/06/2007 :  11:39:06  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
khuuurva, skoda ze sem si neprecetl fora driv ! mohl sem tu machrovat se svim kompem za 100k !

btw. Elfko, Elfe nebo jak chces abych te oslovoval, zaloz si anketu o nejmasitejsi komp (aby sis naplnil sve EGO) ale predevsim se nech vysetrit. Verim ze vetsinu postu si musel psat kdyz si byl pod "vlivem", protoze jinak si nedokazu vysvetlit tvoje argumenty a nazory :) (teda dokazu, ale nechce se me verit ze to myslis opravdu vazne)

jinak (zde trosku uz offtopic) co Darkfall ?

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 25/06/2007 :  11:49:19  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 03/07/2007 20:31:09
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 25/06/2007 :  14:09:50  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
To se dalo celkem čekat, přece jen ta "přehlídka inteligence" byla až příliš demonstrativní...
Ty idiotské posty, to je kolektivní práce, že ?
Ve škole jste na to měli určitě dost času....
Edit : ... vlastně asi křivdím školákům..

Edited by - Bajaja on 25/06/2007 14:14:06
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 25/06/2007 :  18:21:15  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 03/07/2007 20:31:23
Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 30/06/2007 :  17:48:55  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
No ještě, že jsme neuhnuli od tématu. Co nového v Darkfallu?

2Elfka: Už sem nepiš, pokud možno nepiš vůbec. Dráždí to lidi a navíc z toho bolí oči. Btw správně je to Airbag, ne Airback.
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 30/06/2007 :  20:27:14  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lahvan
Btw správně je to Airbag, ne Airback.

Všechny ty chyby jsou přeci schválně, aby nám tu všem ukázal, jakou má tohle fórum pochybnou úroveň.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 01/07/2007 :  08:07:48  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 03/07/2007 20:31:36
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 01/07/2007 :  08:32:34  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 15/07/2007 19:14:46
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 02/07/2007 :  11:44:30  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka
Dokladem toho co je to tady za hnojník je to,že v topicu Darkfallu se vede tahle debata.Já bych na svích webech tohle nikdy netoleroval.
Kdyby to tu za něco stálo admin již dávno smaže mě a další přízpěvky ale bohužel..........


Aha zase pan cenzor. No je důležité si masírovat své ego. Možná by stálo za to vyzkoušet "web podle tebe". Konkrétně bych některým uživatelům mohl ukázat, kdo je zde pánem. To by ti určitě vyhovovalo (no možná také ne, nevím).
A možná sis ještě nevšiml, že admin <> moderátor. Teď o prázdninách budeš mít dost času to nastudovat.

quote:

V reálu by mi vykal ,ale zde?


No nevím - 12 letej kluk nejsem již dlouho, ale pokud bys se mnou v reálu mluvil tak, jak se projevuješ zde, věř tomu, že bych ti tedy nevykal. A asi bych možná zvolil i jiné výrazy, než používám zde.

quote:

Když je free víkend nalezou do hry většinou hráči od 8 do 20 let.Pravidelně dělají TK,nadávají si v chatu,každé druhé slovo je pí..ča,ku...nda a pod.
Tohle je dnešní herní úroveň těchto hráčů.Má cenu vést nějaké debaty s těmito hráči?


To máš asi pravdu. Nechápu ale jakou to má souvislost s tvým zdejším projevem.

quote:

Dokladem mých slov jsou některé reakce např.zde.


Hmm to se asi pleteš, ale nevadí.

quote:

Jinak k tomu dráždění.Ty moje osobní OT posty jsou stupidní a můžou dráždit jen stupidní uživatele.


Budeš se divit, ale dráždí to mě, kromě skupiny, kterou jsi vyjmenoval. Naštěstí pro tebe se ale nechovám, jako "Elfka The Admin".

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

nses
New Member

100 Posts

Posted - 02/07/2007 :  12:47:50  Show Profile Send nses a Private Message  Reply with Quote
Nuz v jednom ma Elfka pravdu, Darkfall sa zatial javi ako vaporware.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 02/07/2007 :  16:29:59  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
khostri docela jsi me prekvapil ze na toho hloupyho prudice vubec reagujes, myslel jsem ze tohle prenechavas nam ostatnim :)

lastfm
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 02/07/2007 :  19:59:42  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 03/07/2007 20:32:11
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 02/07/2007 :  20:05:52  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 15/07/2007 19:15:04
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 03/07/2007 :  08:14:38  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

khostri docela jsi me prekvapil ze na toho hloupyho prudice vubec reagujes, myslel jsem ze tohle prenechavas nam ostatnim :)


Víš trošku mi pokaždé vadí, když přijde někdo odnikud a začne všude prohazovat moudra, jako že tohle na foru stojí za houby, támhleto stojí za houby a tak podobně.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

Khostri
prudič

2210 Posts

Posted - 03/07/2007 :  08:20:42  Show Profile  Send Khostri an ICQ Message Send Khostri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka
Opakuji tohle prudí jen stupidní uživatele sám jsi se zařadil:-))


Neumíš číst. Přečti si to ještě jednou, co jsem napsal.

quote:

Tvůj duševní projev pána z nadhledu nebudu konetovat nějak mi za to nestojíš.


Aha. Super. No tak holt po tvém - odpovídal jsem ti jakožto administrátor tohoto fora.

quote:

Já myslel,že pokračujeme v Darkfallu očividně jsem se spletl.


Ono je hrozně jednoduché postnout nějaké OT nesmysly a následně prohlásit, že pokračujeme v diskuzi a divit se, že ostatní odpovídají OT.

Takže opět po tvém (tvrdá ruka) - doufám, že podobným způsobem, co jsi tu předvedl, tu postovat nebudeš, jinak tu nebudeš postovat vůbec. Normálně toto nedělám, ale sám jsi ve svém postu prohlásil, že tento nick je společný pro několik lidí, což je nevhodné.
Pokud by to zde šlo jednoduše přehodit do jiného topicu, tak bych to udělal. No každopádně můžeme pokračovat v diskuzi o DF.

PC, PS3, iPad
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 03/07/2007 :  08:23:08  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka
Opakuji tohle prudí jen stupidní uživatele sám jsi se zařadil:-))



Tvuj dojem "stupidita prudi jen stupidni uzivatele" vychazi zcela jednoznacne z toho, ze nemas moznost si sve posty precist z pohledu inteligentniho cloveka.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 03/07/2007 08:29:58
Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 03/07/2007 :  17:16:42  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 03/07/2007 20:32:42
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 03/07/2007 :  17:29:03  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Khostri pls smaz toho vola - to ze je jeden takovejhle bych jeste dokazal zvladnout, ale predstava celeho klanu retardovanych mentalu mne zpusobuje nevolnost.

Edit: jeste lepe by bylo smazat vse v tomto threadu od te doby co se tu objevil - snad se to dostane z5 k on-topicu.

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 03/07/2007 17:30:26
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 03/07/2007 :  17:40:24  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka
Máme snad právo napsat svůj názor toto není informační portál ,ale diskuzní klub.



Imperium neni diskuzni klub. Imperium je diskuzni klub hracu online her.

Tvoje dalsi posty, ktere se nebudou tykat DF nebo alespon obecne mmo budu mazat.

Go to Top of Page

Elfka
Starting Member

62 Posts

Posted - 03/07/2007 :  20:10:04  Show Profile Send Elfka a Private Message  Reply with Quote

*** POST MORTEM ***

Edited by - Elfka on 15/07/2007 19:14:28
Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 04/07/2007 :  20:47:29  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
Hmm, takhle vybudit starouše Khostriho to už chce talent...
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 13/07/2007 :  15:15:10  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elfka

Nevím asi to tu jestě nebylo pěkné video z Darkfallu:
LINK: http://www.moje-videa.cz/view_video.php?viewkey=-wvS1b_hk|7&page=1&viewtype=&category=

PS:skopčete celí link



abyste nemusely kopcit celej link :)
PRO ZOBRAZENI VIDEA KLIKNI ZDE

btw. se divim ze takovej znalec diskuznich for aneumi dat poradnej link...

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 17/07/2007 :  08:44:29  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
co bys chtel od vola, co maze vsechny posty na tom svym uber foru :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Antrix
Starting Member

3 Posts

Posted - 20/07/2007 :  14:18:46  Show Profile Send Antrix a Private Message  Reply with Quote
Darkfall Online - Tripartita - CZ/SK gilda neboli klan
Tripartita by měla být čistě národní gilda, myšleno CZ+SK. Fanoušci DF (Darkfall Online), kteří by měli zájem se účastnit na tomto projektu, zaregistrujte se na gildovních stránkách, případně mě kontaktujte na icq (uvedeno v kontaktech na webu) a nenechte se zmást, komunita 3P jsou zatím především hráči WoW. :-)
Meriadoc, leader of Tripartita
http://www.tripartita-wow.com/
Go to Top of Page

hugo
Starting Member

59 Posts

Posted - 27/08/2007 :  13:04:00  Show Profile  Send hugo an ICQ Message Send hugo a Private Message  Reply with Quote
Stejne moc neverim ze tahle hra nekdy vyjde :P
Go to Top of Page
Page: of 57 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,66 seconds. on eygor Snitz Forums 2000