Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 City of Heroes
 City of Heroes - General Forum
 City of Heroes
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 06/05/2004 :  19:00:49  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SHIMI

hmmm prave sem po vceresich uvahach chtel zaplatit digital download CoH a koukam....oni ho dneska zrusili kua
nebo to aspon neni tam kde vcera....

Psali nekde proc? To je celkem krok zpet ...

edit> odpovim si sam, citaci z L2 threadu:

quote:
Originally posted by Gabriel
neprodávají ani CoH online. Důvod je si myslím jasný. Pro velký úspěch zavřeno. Shopy se vzbouřily.

Edited by - VT on 06/05/2004 19:02:33
Go to Top of Page

SHIMI
Junior Member

914 Posts

Posted - 06/05/2004 :  19:17:40  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

hmmm prave sem po vceresich uvahach chtel zaplatit digital download CoH a koukam....oni ho dneska zrusili kua
nebo to aspon neni tam kde vcera....

Kup si ho v cdromshopu, napiš alanovi ať ti pošle emailem cdkey a instalator ti klidně pošlu emailem. Má 600 kilo.

alan je cdromshopu ? a odkad sezenu tu hru?to staci jen instalator a ona se stahne sama nebo jak?

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 06/05/2004 :  19:50:05  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Hmm, tak mam stejny problem, dnes jsem se nadobro rozhodnul, ze si ten download zaplatim a oni ho vazne zrusili :((. Jaky ze je to ten nejjednodussi zpusob, jak to ziskat? Dekuju za radu.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 06/05/2004 :  20:12:50  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
  • Tady muzete stahnout clienta (850mb popr. pouzit mensi fajly z tohoto url) :

• ftp://coh:client@client.coh.com/Coh.zip

• Tady je adreasa, kde muzete krabicovy coh koupit:

• www.cdromshop.com

• Tady je kontakt na cloveka, ktery nekterym lidem zaslal predem CD key:

• alan@cdromshop.com
    Go to Top of Page

night_hawk
    New Member

315 Posts

Posted - 06/05/2004 :  20:34:43  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Van Tassel

• www.cdromshop.com

• alan@cdromshop.com

Prominte,ze zase obtezuju,moc se v tom nevyznam. Takze tomu cloveku mam napsat, ze zadam o key? A jak mu to zaplatim, smim-li se optat, omlouvam se, jestli jsou to hloupe otazky, ale ja bych nerad neco pokazil.

A kdyz si to objednam s tou krabici, tak se plati na cdromshopu nejake postovne nebo je to free?

Vazne moc dekuju za reakci.
    Go to Top of Page

SHIMI
    Junior Member

914 Posts

Posted - 06/05/2004 :  20:41:32  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
    quote:

• www.cdromshop.com

• alan@cdromshop.com

tak sem si to objednal a napsal alanovi mejl....cekam jestli mi nejak vyhovi,zatim pujdu stahovat...jen doufam ze mam dost vysokej limit na my novy kreditce,ted me tak napadlo ze tam mozna mam jen 1000Kc,sem zvedav co se stane

i got no time to lose mon, so i prefer having fun in real life ... comprehende ?
    Go to Top of Page

night_hawk
    New Member

315 Posts

Posted - 06/05/2004 :  20:47:24  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
    quote:

quote:

• www.cdromshop.com

• alan@cdromshop.com

tak sem si to objednal a napsal alanovi mejl....cekam jestli mi nejak vyhovi,zatim pujdu stahovat...jen doufam ze mam dost vysokej limit na my novy kreditce,ted me tak napadlo ze tam mozna mam jen 1000Kc,sem zvedav co se stane

Prosim, kdyz Ti odpovi, dej mi vedet. Budu Ti vdecny, taky bych si to rad zahral.
    Go to Top of Page

SHIMI
    Junior Member

914 Posts

Posted - 06/05/2004 :  21:10:30  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by night_hawk

quote:

quote:

• www.cdromshop.com

• alan@cdromshop.com

Prosim, kdyz Ti odpovi, dej mi vedet. Budu Ti vdecny, taky bych si to rad zahral.

heh tak mi napsal ze to odmitlo moji kreditku,ja to vedel

Go to Top of Page

night_hawk
    New Member

315 Posts

Posted - 06/05/2004 :  22:58:02  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
    quote:

• www.cdromshop.com

• alan@cdromshop.com

Tak ten klic mi snad posle, jen doufam, ze ten odkaz na to stazeni bude v pohode. Je to vyzkousene?
    Go to Top of Page

Stormer
    New Member

446 Posts

Posted - 06/05/2004 :  23:08:12  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
    tak tohle sem vazne necekal ze zrusijou koupi online.. je to vec, ktera uz by mela bejt samozrejmnosti v tyhle dobe ;( a to ze se shopy zbourili je kravina.. ty do toho moc kecat nemuzou .. leda distributor.. a to nevim kdo je a hledat to nebudu ;)

http://www.mmorpg.cz
    Go to Top of Page

Gabriel
    Moderator

2156 Posts

Posted - 06/05/2004 :  23:22:21  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
    PlayNC nemá distributora resp. publishera. Obchody do toho mají co kecat, zejména velká čtyřka - Gamestop apod., které mají často neuvěřitelné výhody už v době preorderu. Jako například u CoH to byly speciální ability apod. Shopy mají větší sílu, než by jsi si myslel.

Prodej přes online určitě znovu začne, jakmile dojde ke slevnění...

Ale třeba se pletu a jen jim něco nefunguje :)

Edited by - Gabriel on 06/05/2004 23:24:01
    Go to Top of Page

SHIMI
    Junior Member

914 Posts

Posted - 06/05/2004 :  23:26:54  Show Profile  Visit SHIMI's Homepage  Send SHIMI an ICQ Message Send SHIMI a Private Message  Reply with Quote
    takze panove,digital download pokracuje,ale v trochu jiny podobe...
    hru stahujte na stary lokaci a od Alana si muzete objednat POUZE cd klic za 47.99 (coz je lepsi cena nez od NC),staci do poznamek k objednavce pripsat : EMAIL CD KEY ONLY. DO NOT SHIP.

Go to Top of Page

Stormer
    New Member

446 Posts

Posted - 06/05/2004 :  23:28:07  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
    no kdyz nemaji publishera tak uz sou jim obchody uplne u prdele ;) ty si sice muzou stezovat a kecat jim do toho.. ale oni je tak trochu nepotrebujou kdyz prodavaji online ;) a ze by obchodni retezec rekl ze tu hru prodavat nebude kvuli tomu ze se to da koupit na inetu (dokonce draz) tak si myslim ze by se z toho NC nepo... ;)

Go to Top of Page

Stormer
    New Member

446 Posts

Posted - 06/05/2004 :  23:29:48  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
    quote:

takze panove,digital download pokracuje,ale v trochu jiny podobe...
    hru stahujte na stary lokaci a od Alana si muzete objednat POUZE cd klic za 47.99 (coz je lepsi cena nez od NC),staci do poznamek k objednavce pripsat : EMAIL CD KEY ONLY. DO NOT SHIP.

treba je v krabici nejakej super oblecek super hrdiny.. a ty o nej takle prides! ;P

Go to Top of Page

Gabriel
    Moderator

2156 Posts

Posted - 06/05/2004 :  23:33:35  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Stormer

no kdyz nemaji publishera tak uz sou jim obchody uplne u prdele ;) ty si sice muzou stezovat a kecat jim do toho.. ale oni je tak trochu nepotrebujou kdyz prodavaji online ;) a ze by obchodni retezec rekl ze tu hru prodavat nebude kvuli tomu ze se to da koupit na inetu (dokonce draz) tak si myslim ze by se z toho NC nepo... ;)

Stále tomu nerozumíš. Věř mi, že shopy prodávají 10x tolik než oni přes online. Ale prostě teď není čas, aby shopy přicházely i o těch 10 %. Digital download je pěkná věc, ale chybí ti spousta věcí, na kterou si lidi potrpí. Manuály, mapy, bonusy, možnost reklamace a vrácení. Nesuď podle sebe :)
    Go to Top of Page

Stormer
    New Member

446 Posts

Posted - 06/05/2004 :  23:37:06  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
    quote:

quote:

Stále tomu nerozumíš. Věř mi, že shopy prodávají 10x tolik než oni přes online. Ale prostě teď není čas, aby shopy přicházely i o těch 10 %. Digital download je pěkná věc, ale chybí ti spousta věcí, na kterou si lidi potrpí. Manuály, mapy, bonusy, možnost reklamace a vrácení. Nesuď podle sebe :)

nojo dobre.. obchody urcite prodaji vic... ale i tak se mi nezda ze by to byl ten pravej duvod.. uvidime.. treba vypadne neco oficialniho z nc..

tohle je na coh foru:
    Hi there.
    Yes, the link has been removed on purpose, and no, it isn't due to any exploit. We want to customers to buy the product at retail so they get full advantage of the box itself rather than just getting the serial code. We might bring back the program in the future for international customers, but for the moment it has been removed.
    Cheers,
    -Aura

bla bla.. zadny vysvetleni..
    ale jeste sem tam pri procitani narazil na tohle:
    .Interactcd.com is able to Email you CD codes from retail boxes. It costs 44.95$ and Dave (the guy running it) is a very nice bloke, just let him know not to ship the boxes anywhere

takze jeste levnejsi nez cdromshop.com.. akorat nevyzkouseny nikym od nas asi.. tak to nekdo testnete a podejte report jestli to je ok ;)

Edited by - Stormer on 06/05/2004 23:56:46
    Go to Top of Page

Gabriel
    Moderator

2156 Posts

Posted - 07/05/2004 :  00:23:49  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
    Naopak, je tam přesně to co jsem říkal. Jen to říkají diplomaticky :)
    Go to Top of Page

VT
    Moderator

4191 Posts

Posted - 07/05/2004 :  01:46:52  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Jako například u CoH to byly speciální ability apod.

Nastesti jsou ty specialni predplatilske ability pouze vizualni. Nemaji zadny jiny efekt nez, ze krasne blikaji :)

Asi jako bryle v SWG.

Kdyby to byla nejaka vyhoda ve stylu Shadowbane a ras, tak se jim na to vykaslu :)
    Go to Top of Page

VT
    Moderator

4191 Posts

Posted - 07/05/2004 :  02:09:06  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
    Tak jsem Hugo tu nasi expovaci rezbu ve full grupe nahral. Je tam hodne krve :)

2megovej fajl, ve "skriptovacim pozicnim" jazyku (trosku podobny SB, ale tam jsem mel problemy s tim, ze demo bylo interaktivnejsi nez bych si pral).

Presne tohle bych uvital v DAOCu, aby se filmovej material nemusel na ostro zachytavat napr. ve frapsu, kteryzto velice zatezuje pocitac po vsech strankach.

Proste by se zaznam (napr. pvp bitka) sejvnula "skriptovacim" jazykem a pri spusteni by doslo ke grabnuti tohoto dema do napr. mpegu.

Edited by - VT on 07/05/2004 02:11:14
    Go to Top of Page

Stormer
    New Member

446 Posts

Posted - 07/05/2004 :  07:23:47  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
    lidi ste uz v nejaky guilde nebo zalozime ciste ceskou supergroupu jenom? pro tuhle hru by byl dokonce pouzitelnej nazev Czech Heroes... co vy na to ?

Go to Top of Page

night_hawk
    New Member

315 Posts

Posted - 07/05/2004 :  07:45:07  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
    Netusite prosim nekdo jak dlouho trva, nez mi poslou ten kod, kdyz jsem to vcera zaplatil? Stazene uz to mam a cekam jen na ten key.

Go to Top of Page

Stormer
    New Member

446 Posts

Posted - 07/05/2004 :  07:52:14  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
    quote:

Netusite prosim nekdo jak dlouho trva, nez mi poslou ten kod, kdyz jsem to vcera zaplatil? Stazene uz to mam a cekam jen na ten key.

nejspis az zacnou pracovat ;) pocitej s posunem casu.. takze predpokladam tak nekdy odpoledne ...

Go to Top of Page

Noe
    Moderator

2217 Posts

Posted - 07/05/2004 :  09:24:58  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
    Tedy lidi jak vy to děláte :)) včera jsem byl asi 2 hodiny s grupou cca 8 lidí na Hydrách v Perez parku a za ty 2 hodiny jsem neudělal level a to sme zabíjeli jako o život.
    Jsem level 7 zbytek grupy byl lev. 9-13.
    Byla to moje první větší grupa ale přijde mi, že solovaním to leze mnohem ryhleji ale i tak mě přijde, že levelování jde velice pomalu na to jak jsem nízký level.

Navíc mě včera Man OF War poslal na konci do věčných lovišť.

Malinko nerozumím tomu postihu za smrt nevíte někdo jak ten postih funguje?

Noe

Go to Top of Page

night_hawk
    New Member

315 Posts

Posted - 07/05/2004 :  10:33:29  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
    quote:

quote:

nejspis az zacnou pracovat ;) pocitej s posunem casu.. takze predpokladam tak nekdy odpoledne ...

Diky, na tohle jsem nejak zapomnel, porad ziju v te nasi male zemicce
    Go to Top of Page

VT
    Moderator

4191 Posts

Posted - 07/05/2004 :  11:49:49  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
    quote:
    Originally posted by Noe

Tedy lidi jak vy to děláte :)) včera jsem byl asi 2 hodiny s grupou cca 8 lidí na Hydrách v Perez parku a za ty 2 hodiny jsem neudělal level a to sme zabíjeli jako o život.
    Jsem level 7 zbytek grupy byl lev. 9-13.
    Byla to moje první větší grupa ale přijde mi, že solovaním to leze mnohem ryhleji ale i tak mě přijde, že levelování jde velice pomalu na to jak jsem nízký level.

Rekl bych, ze Perez park je asi nejhorsi zona pro grupovani bo tam jsou nejnizsi levely, lide se stale uci svuj char hrat, nemaji moc abilit atd.

Mel jsem uz asi ctyri grupy v ruznych zonach a absolutne nejhorsi to bylo v Perez parku, kde jsem prezival wajpy jen diky sve bubline.

Ostatni grupy co jsem mel nebyly ani jednou wajpnuty (grupa s hogem 12 - 15 lvl, dalsi grupa nekde ve steel city a dnes grupa v Boomtown 12 - 19 lvl atd.). Expa mimo Perez parku lezla v grupe vzdy rychleji nez na solo.
    Go to Top of Page
    Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
    Previous Page | Next Page
     New Topic  Reply to Topic
     Printer Friendly
    Jump To:
    Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
    This page was generated in 0,27 seconds. on eygor Snitz Forums 2000