Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 31/03/2008 :  12:16:16  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Proc je teda vtom boji zapotrebi mackat ty "sipky do stran".. To to jinak nejde? Proste jen zmacknout abilitu aby to svihlo? Nebo proste jak slibovali jako FPS system z Oblivionu.. kdy proste rucne zameruju?

Me to proste prijde jak nejaka tahovka :( navic to video mi prislo jak naky diablo.. ja to chci zblizka, velky postavy.. nejlepe FPS :) a ne TPS ze shora..

edit: nemluvim o full FPS, jako je Planetside nebo Savage2. Protoze to je potom otrava kdy se v PvP vyradi jen par nejlepsich.. Slo mi spis o system ala Oblivion..na to jsem se tesil, pac ja proste u tech onlinovek uz pomalu usinam :-DD ted davam TR a to je adrenalin..

Rodiere uz s tim zacinas bejt trapnej. Kazdymu je tu ukradeny jak to chces ty. Ja sem rad ze to neni tak jak to chces ty. Libi se mi tak jak to je ted. Nelibi se ti to, nikdo te nenuti to hrat, ty twoje nekonecny whiny o tom jak by si to chtel mit FPS uz tu beztak nikoho nezajmaji.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 31/03/2008 :  14:00:33  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

Proc je teda vtom boji zapotrebi mackat ty "sipky do stran".. To to jinak nejde? Proste jen zmacknout abilitu aby to svihlo? Nebo proste jak slibovali jako FPS system z Oblivionu.. kdy proste rucne zameruju?

Me to proste prijde jak nejaka tahovka :( navic to video mi prislo jak naky diablo.. ja to chci zblizka, velky postavy.. nejlepe FPS :) a ne TPS ze shora..

edit: nemluvim o full FPS, jako je Planetside nebo Savage2. Protoze to je potom otrava kdy se v PvP vyradi jen par nejlepsich.. Slo mi spis o system ala Oblivion..na to jsem se tesil, pac ja proste u tech onlinovek uz pomalu usinam :-DD ted davam TR a to je adrenalin..


Souhlasim, taky jsem čekal něco jako oblivion system. Tohle vypada divně. Škoda, že nikoho nenapadne udělat boj systemem Jedi Knight.

Edited by - vlkodlak on 31/03/2008 14:01:43
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 31/03/2008 :  14:08:50  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak
Souhlasim, taky jsem čekal něco jako oblivion system. Tohle vypada divně. Škoda, že nikoho nenapadne udělat boj systemem Jedi Knight.


No, nebojte, FC stále hledá, jak to ovládání zpříjemnit. Už je tu možnost aktivního blokování rány stiskem tlačítka, občas se to hodí (to že si musíte vykloubit prsty a žere to sp je věc druhá).
Na možnost spuštění komba vícenásobným stiskem směrových kláves už na fóru někdo poukazoval, třeba se to ujme.

Jedna otázka pro HC hráče JK a podobných: jak moc se nechá u takových "rubaček" nakradit "skill" pomocí elekronického udělátoru jako různých programovatelných klávesnic s makrama a podobně? Jde mi hlavně o PVP... ?

Pro Rodiera: systém "jedna klávesa pro aktivování abilitky" se používá u tolika mmo, proč nezkusit něco jiného, něco co vyžaduje aktivní účast hráče?

Edited by - WereHamster on 31/03/2008 14:20:47
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 31/03/2008 :  15:21:42  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt
Samozrejme jako vetsina mych postu i tento zni hodne kriticky, neodsuzuji celou hru, ale pouze konkretni "dementni napad s sipkama".



Prave "dementni napad s sipkama" je to co odlisuje combat v AoC od combatu v jinych mmorpg...
Me nekdy fascinuje jak lidi odsuzuji neco co vubec nevyskouseli a nemaji poneti jak to funguje (nemusis zamerovat casti tela staci vlitnou targetnout nekoho a sekat dokola).
Ja osobne ty comba naklikavam automaticky (nepremejslim proste to de samo, co a kdy pouzit) a nemam s tim nejmensi problem.

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 31/03/2008 :  15:23:19  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Jsem rad, ze nejsem skoro jediny, kterymu se tento styl libi. Povazuji to za svezi vitr do ovladni MMO a ne porad to same.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 31/03/2008 :  16:24:57  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Jsem rad, ze nejsem skoro jediny, kterymu se tento styl libi. Povazuji to za svezi vitr do ovladni MMO a ne porad to same.



mel jsi moznost si to ovladani vyzkouset osobne nebo posuzujes na zaklade videii ? ono svezi vitr muze taky prinasem smrad a byt mrazivy, cimz nerikam ze je, nezkousel jsem a pokud to bude nove a pouzitelne budu jedine rad

lastfm

Edited by - Rashaverak on 31/03/2008 16:25:39
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 31/03/2008 :  16:51:25  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Shemiramoth

Jsem rad, ze nejsem skoro jediny, kterymu se tento styl libi. Povazuji to za svezi vitr do ovladni MMO a ne porad to same.



mel jsi moznost si to ovladani vyzkouset osobne nebo posuzujes na zaklade videii ? ono svezi vitr muze taky prinasem smrad a byt mrazivy, cimz nerikam ze je, nezkousel jsem a pokud to bude nove a pouzitelne budu jedine rad



Asi by chtelo dodat ze to co se libi jednomu nemusi se libit nekomu jinemu takze ten system se rozhodne nebude libit vsem...

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 31/03/2008 :  18:21:45  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
To Rash: nezkousel, ale nebranim se tomu a hlavne to neodsuzuji. Mne se to libi. That's all.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 03/04/2008 :  17:33:53  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

quote:
Originally posted by M.C warior

quote:
ale zkuste Savage 2



OT: Tys me dal, ja si tu blbinu stahnul a behem dne jsem proparil tech 5 hodin zdarma, je to docela prdel :)



to je správnej adrenalinovej výplach mozku - jak by řekl Arnold J. Rimmer - po hodině této hry se cítím jak po týdenní přednášce o perspektivě hřebíku



Omlouvam se za OT, nicmene myslim ze pro vsechny co si doma odskrtavaj dny v kalendari a cekaji na Age of Conan, by mohla byt Savage takova lehci predehra a ukraceni casu, preci jen ten styl boje se podoba tomu co od AoC cekam, takze nevahejte, juknete do sekce o Savage a zaparte :) http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=263

Edited by - M.C warior on 03/04/2008 17:34:30
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 03/04/2008 :  19:47:58  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:
Originally posted by Shemiramoth

Jsem rad, ze nejsem skoro jediny, kterymu se tento styl libi. Povazuji to za svezi vitr do ovladni MMO a ne porad to same.



mel jsi moznost si to ovladani vyzkouset osobne nebo posuzujes na zaklade videii ? ono svezi vitr muze taky prinasem smrad a byt mrazivy, cimz nerikam ze je, nezkousel jsem a pokud to bude nove a pouzitelne budu jedine rad


To je asi to co som pocitoval ja ked som si ovladanie AoC skusil. Na jednej strane fakt konecne nieco nove, a na papiery skvele, len mne to pri praktickom pouzivani moc nesadlo. Je to moj nazor a nikomu ho nevnucujem.. len sa mi zda ze tento system priniesol viac problem ako vyriesil... Som zvedavy ako sa s tym FC popasuje.

Kazdopadne..tesim sa na dobu ked nejake MMO prinesie combat system podobnemu zo staruckej hry "Die by the Sword" .. taky system by som fakt chcel :)
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 04/04/2008 :  10:18:06  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

Kazdopadne..tesim sa na dobu ked nejake MMO prinesie combat system podobnemu zo staruckej hry "Die by the Sword" .. taky system by som fakt chcel :)



klidne ho popis, ja o te hre neslysel, prvni rpg co jsem hral bylo golden axe :)

lastfm
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 04/04/2008 :  10:33:42  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:

Kazdopadne..tesim sa na dobu ked nejake MMO prinesie combat system podobnemu zo staruckej hry "Die by the Sword" .. taky system by som fakt chcel :)



klidne ho popis, ja o te hre neslysel, prvni rpg co jsem hral bylo golden axe :)



Golden Axe je imho mnohem mnohem starsi nez Die by the Sword Se mi zda ze DbtS mel system boje ze se mavalo mysi a on podle toho machal mecem, ne? Ja si to moc nepamatuju, hral sem to jen chvilinku a pak to musel zahodit, protoze sem tehda nemel zelezo na tu imba graphix :)

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 04/04/2008 :  11:06:44  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:

Kazdopadne..tesim sa na dobu ked nejake MMO prinesie combat system podobnemu zo staruckej hry "Die by the Sword" .. taky system by som fakt chcel :)



klidne ho popis, ja o te hre neslysel, prvni rpg co jsem hral bylo golden axe :)



Golden Axe je imho mnohem mnohem starsi nez Die by the Sword Se mi zda ze DbtS mel system boje ze se mavalo mysi a on podle toho machal mecem, ne? Ja si to moc nepamatuju, hral sem to jen chvilinku a pak to musel zahodit, protoze sem tehda nemel zelezo na tu imba graphix :)



Die by The Sword je hra, ktera vysla v roce 1998 a byla originalni svym velmi tezkym systemem ovladani, kdy clovek povladal klavesami pohyb postavy a mys slouzila k ovladani prave ruky v niz hrdina drzel zbran. Zajimave bylo rozdeleni modelu vsechn postav ve hre na jednotlive zasahove zony, pricemz po zasahu do dane zony zustavaly na protivnikovy krvave vyseky masa a pokud jste protivnika trefili treba do paze ve ktere mel zbran nebo stit, tak jste ji useskli a ten pak nemohl dal utocit, nebo se kryt stitem, naopak vy jste mohli vzit jeho useknutou pazi a bojovat s ni .)

Cele to bylo takove nemotorne, ale velmi originalni, hra se nechala dohrat asi za 3 hodiny, pak jste jeste mohli davat po siti souboje s kamarady, no dohral jsem to tenkrat, myslim ze jsem zachranil nejakou princeznu, ale podruhe uz bych to asi nehral :)

1998 byl vubec rok originalnich her, Baldurs Gate, Half life, Starcraft .. :)

http://www.youtube.com/watch?v=0z1HWiTv5Yk&feature=related

HAHÁ a kdo se chce fakt pobavit, tak doporucuju skouknout originalni trailer na hru :

http://www.youtube.com/watch?v=Lc9cnUbyiGQ&NR=1 :)

Edited by - M.C warior on 04/04/2008 11:09:43
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 04/04/2008 :  11:08:56  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:

Kazdopadne..tesim sa na dobu ked nejake MMO prinesie combat system podobnemu zo staruckej hry "Die by the Sword" .. taky system by som fakt chcel :)



klidne ho popis, ja o te hre neslysel, prvni rpg co jsem hral bylo golden axe :)



Golden Axe je imho mnohem mnohem starsi nez Die by the Sword Se mi zda ze DbtS mel system boje ze se mavalo mysi a on podle toho machal mecem, ne? Ja si to moc nepamatuju, hral sem to jen chvilinku a pak to musel zahodit, protoze sem tehda nemel zelezo na tu imba graphix :)



Ultima Underworld mela taky machani zbranemi (vysla priblizne ve stejne dobe jako Golden Axe); potom si vzpominam i na Arenu. Ale pravdou je, ze Die by the Sword to mela vymakanejsi.

Prvni rpg co jsem hral byl Dun Darach (kolem roku 1987) a chvili na to Bloodwych (89/90).
Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 04/04/2008 :  14:01:00  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
U mě to poprvé byla Black Crypt na Amize, snad něco kolem roku 89. To jsem vůbec netušil co to je RPG. Úžasné na tom bylo to pronikání do zákonitostí hry - manuál nebyl a anglicky jsem neuměl. Byl jsem vyjevený skoro ze všeho: "jé, ono to kouzlí, jé ono to střílí šípy, jé ty šípy se musí sbírat, jé on umřel!" Sakra, dojímám se..
Go to Top of Page

nekrotyrae1
Starting Member

16 Posts

Posted - 04/04/2008 :  14:18:33  Show Profile  Send nekrotyrae1 an ICQ Message Send nekrotyrae1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by M.C warior
Cele to bylo takove nemotorne, ale velmi originalni, hra se nechala dohrat asi za 3 hodiny, pak jste jeste mohli davat po siti souboje s kamarady, no dohral jsem to tenkrat, myslim ze jsem zachranil nejakou princeznu, ale podruhe uz bych to asi nehral :)


v multiplayeru to byla docela bomba :).

86,67% KILLER. HALP GNAK!

AO: Ineea, Airashii, Nektrotyrael
Go to Top of Page

Kořka
Average Member

Orly

1466 Posts

Posted - 04/04/2008 :  14:44:35  Show Profile  Send Kořka an ICQ Message Send Kořka a Private Message  Reply with Quote
Já co si pamatuju, tak první jsem hrál Robina Hooda na didaktiku :) a nejvíc adrenalinu tam bylo, když měl člověk konečně 3 pytlíky na upgrade zbraně a vlezl místo za stromem za Pannou Marian(?) a ona je zchrastila pro sebe... to mi mohlo být tak 6

Arokh
Estarioll
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 04/04/2008 :  14:49:53  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Moje prve RPG bolo Ishar (hral som to este na amige).. vtedy som to absolutne nechapal.. nevedel som o co tam ide.. co vlastne robim, a co je cielom hry..ale strasne ma to bavilo
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 04/04/2008 :  23:06:35  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kořka

Já co si pamatuju, tak první jsem hrál Robina Hooda na didaktiku :) a nejvíc adrenalinu tam bylo, když měl člověk konečně 3 pytlíky na upgrade zbraně a vlezl místo za stromem za Pannou Marian(?) a ona je zchrastila pro sebe... to mi mohlo být tak 6


jj desny nervy neprijit o pytliky :] kurna to sem se bal :]
hral sem to na atari 800xl :]

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s
Go to Top of Page

JC
Starting Member

19 Posts

Posted - 05/04/2008 :  22:06:39  Show Profile  Visit JC's Homepage  Send JC an ICQ Message Send JC a Private Message  Reply with Quote
dotaz na lidi co jsou v betě, zdá se vám termín vydání reálnej ?
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 05/04/2008 :  22:30:18  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JC

dotaz na lidi co jsou v betě, zdá se vám termín vydání reálnej ?


Nie som v bete :) ..ale ja by som povedal ze nemaju na vyber.. Pochybujem ze Eidos im da este cas.. uz maju za sebou skoro 5 rokov vyvoja..
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 05/04/2008 :  22:59:08  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Tady taky nechapu, proc lidi narikaj jak je hra zklamala, jeste nez vubec vysla (LOL) s tim, ze tam neni Oblivionskej combat system..

Jesus Christ! No a co? Vzdyt si muzou vymyslet svuj system a mne se ten napad zatim libi, aspon to nevypada tak uplne lehce, protoze v Oblivionu mi to tedy prislo dost lehky. A snad to vypilujou pred releasem tak, aby se to dalo prijemneji ovladat

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Blooderine
Starting Member

45 Posts

Posted - 06/04/2008 :  16:24:29  Show Profile Send Blooderine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Tady taky nechapu, proc lidi narikaj jak je hra zklamala, jeste nez vubec vysla (LOL) s tim, ze tam neni Oblivionskej combat system..


Přesně tak. Nebude to sice 100% realný, ale i tak je to uplně něco jinýho než auto-attack-afk systémy. Na jednom z posledních videí o combatu:
http://www.youtube.com/watch?v=dAzH5gmlJF4
je vidět, že i štítem se dá omezeně blokovat a určovat, kterou stranu si kryju víc. Pořád je to MMO a ne FPS, u FPS se můžou zaměřit jen na boj, udělat různý zásahový zóny (hlava, nohy,...) a hlavně neřešit balancování classu.
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 06/04/2008 :  17:28:59  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Blooderine
Přesně tak. Nebude to sice 100% realný, ale i tak je to uplně něco jinýho než auto-attack-afk systémy. Na jednom z posledních videí o combatu:
http://www.youtube.com/watch?v=dAzH5gmlJF4
je vidět, že i štítem se dá omezeně blokovat a určovat, kterou stranu si kryju víc. Pořád je to MMO a ne FPS, u FPS se můžou zaměřit jen na boj, udělat různý zásahový zóny (hlava, nohy,...) a hlavně neřešit balancování classu.


Mno..nie vsetko co je "uplne nieco ine" musi byt zakonite dobre.. Proste ludia maju ine preferencie...
Kazdopadne..system vyzera vyborne..na papiery prinajmensom.. ale v praxy to az tak dobre fungovat nemusi.. Ale FC maju este nejaky ten piatok.. tak uvidime co nakoniec z toho bude.
Go to Top of Page

piChy
Starting Member

Ironstencl 64

30 Posts

Posted - 06/04/2008 :  19:15:47  Show Profile  Visit piChy's Homepage  Send piChy an ICQ Message Send piChy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bajaja

U mě to poprvé byla Black Crypt na Amize, snad něco kolem roku 89. To jsem vůbec netušil co to je RPG.


Nad tim sem tenkrat slintal doma u spoluzaka ze stredni... tak sem si tenkrat u nej zkousel hrat Ishar2 nebo jaxe to jmenovalo :_). Ja bohuzel Amigu nikdy nemel :( A na muj Didaktik sem tenkrat sehnal jedinou klasikou dungeon hru, kde clovek potreboval ctvereckovanej papir, aby si kreslil mampu a nezabloudil, jmenovalo se to mylsim bloowitch :) No a pak uz na PC to byl pamatnej Dungeon Master pak Eye of the Beholder 1,2,3 no potom spousta dalsich :_)))
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 07/04/2008 :  18:25:18  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
sem ted cumel na naky video z E3 2006 tam ta hra mela uplne jine UI, jinej styl boje.. doufam ze to skutecne vyjde 20.5. a nebude to nasledovat osud SWG protoze to chci zkusit tak ci tak..

(a ano, pokud me to zklame, do tejdne to prodam..)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 07/04/2008 :  18:26:08  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

To Rash: nezkousel, ale nebranim se tomu a hlavne to neodsuzuji. Mne se to libi. That's all.



Tak ja to taky neodsuzuji dokud neozkousim. Jen me sere, ze slibovali uplne neco jinyho..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 07/04/2008 :  18:29:32  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Co poznáš za týden? Asi se ti povede absolvovat newbie zónu, pokud budeš dost trpělivý. Nezískáš ani koníka, ani si nezacraftíš, asi žádné pvp, hráčské město..
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 07/04/2008 :  18:31:14  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Tady taky nechapu, proc lidi narikaj jak je hra zklamala, jeste nez vubec vysla (LOL) s tim, ze tam neni Oblivionskej combat system..

Jesus Christ! No a co? Vzdyt si muzou vymyslet svuj system a mne se ten napad zatim libi, aspon to nevypada tak uplne lehce, protoze v Oblivionu mi to tedy prislo dost lehky. A snad to vypilujou pred releasem tak, aby se to dalo prijemneji ovladat



ale oni SLIBOVALI oblivion system..chapes? se podivej treba na ty E3 videa z roku 2006, jeste tehdy tam ten oblivion system byl.

JA NERIKAM ZE TEN NOVY SYSTEM JE SPATNY - NEBUDU HO SOUDIT DOKUD HO NEZKUSIM.. jen rikam ze mi smrdi uz jen to, ze tu hru z gruntu predelali.. to smrdi SWG a CU/preCU a dalsima chujovinama. Navic negativni dojmy z toho videa ma mega lidi napric internetem.. vsichni cekali hackslash rubacku..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 07/04/2008 :  18:34:14  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Co poznáš za týden? Asi se ti povede absolvovat newbie zónu, pokud budeš dost trpělivý. Nezískáš ani koníka, ani si nezacraftíš, asi žádné pvp, hráčské město..



Za tyden zjistim jak se mi libi ten svet, grafika, zvuky, jak hra slape, jake jsou animace a hlavne jaky je boj :) .. ty zakladni veci.
nejake pvp/mesta/krafteni/konici to uz je vsecko jenom omacka.. omacka ktera je k nicemu kdyz se ti nelibi zaklad.. takhle jsem to myslel :) Proste si to osahat..

treba Hellgate jsem kupoval hned co vysel, protoze to bylo megahype.. no a ta hra me zklamala, za 14 dni jsem ji prodal.. bylo to 5 instanci porad dokola.. hruuza.. cekal jsem aspon neco jako GW..tzn originalni casti..a ne ze vsecko bylo podobny..


Spis ten radek stim tydnem ignoruj..byl urcen pro blbce a rejpaly kteri porad upozornuji, ze radu her hraju max par dni (coz je logicky, jsem vybiravy clovek)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Blooderine
Starting Member

45 Posts

Posted - 07/04/2008 :  21:30:43  Show Profile Send Blooderine a Private Message  Reply with Quote
Samozřejmě že se to od roku 2006 změnilo, to by pak nemuseli odkládat na polovinu r. 2008. Změnili třeba systém formací, protože jim nepřišlo zábavný nutit lidi aby stáli na určených místech. Ty comba byly původně bez té "nápovědy" kdy ti tam ukazujou šipečky co máš mačkat. Ale věřím, že to opravdu dělají pro zvýšení hratelnosti a zábavnosti. Říkali mockrát, že spousta věcí vypadala na papíře perfektně ale pak se ukázalo, že to jen prudí.
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 08/04/2008 :  06:58:51  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
O tom combat systému z roku cca 2006 psali že ho musí překopat,protože si na něho hráči stěžovali v betě,prostě to nebylo to pravý ořechový.

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 08/04/2008 :  11:11:23  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
j uvidime :-D
ted jenom kroutim hlavou nad tim, ze xzone chce za preorder 1200kc, kdyz gameplay.co.uk chteji nejakych 700kc i s postou..


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 08/04/2008 :  11:16:11  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Jsem prave rad, ze udelali neco vic skill-based i kdyz slibovali Oblivion system, kterej trosku pripomina i Jedi Academy a to mi pripada jak pro cviceny opice.. .

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 08/04/2008 :  11:57:10  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
myslis skill-based jako ze jen klikas na ikonky? ;)

ja beru skill-based jako ze je to o umeni toho dotycneho hrace.. a na to je zapotrebi absolutni svoboda pohybu pri boji. Zvlast kdyz ted davam Tabula Rasu tak se vyzivam v tom ze muzu pri boji bezproblemu delat ruzny manevry, behat pritom.. ustrilet moba nez ke me dojde protoze pri strileni do nej pred nim bezim..atd.. je to proste adrenalin.. u WoWka uz jsem fakt usinal..stat a klikat na ikonky :(


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

nekrotyrae1
Starting Member

16 Posts

Posted - 08/04/2008 :  13:16:22  Show Profile  Send nekrotyrae1 an ICQ Message Send nekrotyrae1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier
ale oni SLIBOVALI oblivion system..chapes? se podivej treba na ty E3 videa z roku 2006, jeste tehdy tam ten oblivion system byl.

quote:
A recent study echoed in several peer reviewed journals shows that copying Oblivion increases the chance the game will be terrible by 87,5%.


86,67% KILLER. HALP GNAK!

AO: Ineea, Airashii, Nektrotyrael

Edited by - nekrotyrae1 on 08/04/2008 13:16:58
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 08/04/2008 :  13:56:10  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
v kvetnu to bude stejne uplne jinak kdyz to vubec vyjde
open beta udaje 1 kvetna

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 09/04/2008 10:19:55
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 08/04/2008 :  21:05:14  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier

myslis skill-based jako ze jen klikas na ikonky? ;)

ja beru skill-based jako ze je to o umeni toho dotycneho hrace.. a na to je zapotrebi absolutni svoboda pohybu pri boji. Zvlast kdyz ted davam Tabula Rasu tak se vyzivam v tom ze muzu pri boji bezproblemu delat ruzny manevry, behat pritom.. ustrilet moba nez ke me dojde protoze pri strileni do nej pred nim bezim..atd.. je to proste adrenalin.. u WoWka uz jsem fakt usinal..stat a klikat na ikonky :(


Je mi teda lito, jestli patris mezi "clickery"

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 09/04/2008 :  08:03:32  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
Co máš proti "clickerům"? Náhodou je to super, jednou rukou klikáš a druhou baštíš čipsy..
Go to Top of Page

Deimos
New Member

440 Posts

Posted - 09/04/2008 :  14:21:47  Show Profile  Send Deimos an ICQ Message Send Deimos a Private Message  Reply with Quote
klikanim se to nestiha
pokud chce clovek aspon ako tak hrat musi jit cez klavesnici

Who is General Failure?
and why is he reading my disk?
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 09/04/2008 :  20:09:55  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
mysoklikac a sipkotocic :)

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

Kromus
New Member

459 Posts

Posted - 09/04/2008 :  22:21:50  Show Profile  Send Kromus an ICQ Message Send Kromus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deimos

klikanim se to nestiha
pokud chce clovek aspon ako tak hrat musi jit cez klavesnici



Ja jedu WASD(QE+neco kolem) 1-9 a numericka cast klavesnice. Mys nepouzivam v boji vubec (maximalne rychlej zoom, elevace). Vsechny predesly mmo jsem hral na 80% mysi.

Kromus, member of Clan of Northern Territory, DP (store administrator/retired)
Kromus, lvl 70 Barbarian Berserker <MdK>, Runnyeye server, EQ2 (retired)

Thoros, rifleman/sniper 24th panzerbrigade, WWII online (hybernating)
Modgud, EVE online (retired)
Go to Top of Page

Nightmare
New Member

171 Posts

Posted - 10/04/2008 :  10:08:18  Show Profile  Send Nightmare an ICQ Message Send Nightmare a Private Message  Reply with Quote
18.4. - 20.4. PvP weekend pro 15000 hracu (registrace na gamespot.com)

Dostanete lvl 20 postavu a pujde hrat Capture the Skull nebo Team Annihilation.
Go to Top of Page

Trasher
Moderator

water

376 Posts

Posted - 10/04/2008 :  14:01:56  Show Profile Send Trasher a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nightmare

18.4. - 20.4. PvP weekend pro 15000 hracu (registrace na gamespot.com)

Dostanete lvl 20 postavu a pujde hrat Capture the Skull nebo Team Annihilation.


reg do 16.4

http://funcom.vnewscenter.com/press.jsp?id=1207657144879

co je vic,nez pristani bez padaku ?
https://www.youtube.com/watch?v=o2xmAWS4akE&feature=youtu.be&t=1m40s

Edited by - Trasher on 10/04/2008 14:02:35
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 10/04/2008 :  15:18:20  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
hmm nejak nevim na co tam kliknout?


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 10/04/2008 :  15:33:08  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nightmare

18.4. - 20.4. PvP weekend pro 15000 hracu (registrace na gamespot.com)

Dostanete lvl 20 postavu a pujde hrat Capture the Skull nebo Team Annihilation.



Hmm.. že by stihli vybalancovat povolání, nebo to bude jen Ranger only?
Go to Top of Page

Ilinia
New Member

240 Posts

Posted - 10/04/2008 :  16:19:27  Show Profile  Send Ilinia an ICQ Message Send Ilinia a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

quote:
Originally posted by Nightmare

18.4. - 20.4. PvP weekend pro 15000 hracu (registrace na gamespot.com)

Dostanete lvl 20 postavu a pujde hrat Capture the Skull nebo Team Annihilation.



Hmm.. že by stihli vybalancovat povolání, nebo to bude jen Ranger only?


Prej je nejlepsi barbarian diky skillu "zkus mi utyct a ja te podrbu moji sekerou do zad" z dalky ^^

"Tattooed enemy are easy. Branding? Far more rough and nasty. Tough savage, yet intelligent"
"Jedinej rozdíl mezi snem a noční můrou je v tom, jaký máš koule, ty krávo." (Kočka z Wanted/Mrtvý nebo živý(v cestine))
Ilinia - Aquilonian - Guardian "Teh PolearmMaister"
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 10/04/2008 :  16:41:13  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ilinia

quote:
Originally posted by WereHamster

quote:
Originally posted by Nightmare

18.4. - 20.4. PvP weekend pro 15000 hracu (registrace na gamespot.com)

Dostanete lvl 20 postavu a pujde hrat Capture the Skull nebo Team Annihilation.



Hmm.. že by stihli vybalancovat povolání, nebo to bude jen Ranger only?


Prej je nejlepsi barbarian diky skillu "zkus mi utyct a ja te podrbu moji sekerou do zad" z dalky ^^



A tohle dokáže na levelu 20 na vzdálenost 35-40m ? Imho je teď nejsilnější zbraň barbarů utopit cíl v moři zoufalství a beznaděje, hlavně pokud mají dualwield :)))
Go to Top of Page

Sho
New Member

lllllllllll

242 Posts

Posted - 10/04/2008 :  18:35:26  Show Profile  Send Sho an ICQ Message Send Sho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bajaja

Co máš proti "clickerům"? Náhodou je to super, jednou rukou klikáš a druhou baštíš čipsy..



no neasi

Hloupému člověku nejvíce prospívá, když mlčí. Kdyby to však věděl, nebyl by už hloupý.

DotA - This Way
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 10/04/2008 :  18:39:15  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak ta pvp beta vkend registracka uz jede..

sem tam


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.

Edited by - Rodier on 11/04/2008 06:49:33
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,81 seconds. on eygor Snitz Forums 2000