Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 20/05/2008 :  01:12:06  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

co je todle? :) http://www.youtube.com/watch?v=Ydmwydl7blg


Spellweaving

Our spellweaving system calls upon the caster to effectively weave an intricate series of incantations and spells into one final spell that can be unleashed to smite their enemies or aid their allies. It could be as short as weaving two simple spells together to boost their effect through to the fine art of combining up to twenty spells into a devastating blend of mystical power.
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 20/05/2008 :  02:20:22  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
HoX má co Spellweaving? nebo pak melee comba?
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 20/05/2008 :  07:10:23  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by x2z

HoX má co Spellweaving? nebo pak melee comba?



Tipnul bych melee combo. Magii má podpůrnou ale hlavní combat vede mečem.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 20/05/2008 :  08:14:00  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Kua všude na obrázcích má každý co se týče damage numbers ten pěkný conan font a já tam mám nějaký jiný
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/05/2008 :  08:14:02  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by x2z

HoX má co Spellweaving? nebo pak melee comba?



comba, je to melee , jen enhancuje svy utoky ohnem + obcas morfuje do demona

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 20/05/2008 :  08:31:09  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xMANx

quote:
Originally posted by †… Havran …†

co je todle? :) http://www.youtube.com/watch?v=Ydmwydl7blg


Spellweaving

Our spellweaving system calls upon the caster to effectively weave an intricate series of incantations and spells into one final spell that can be unleashed to smite their enemies or aid their allies. It could be as short as weaving two simple spells together to boost their effect through to the fine art of combining up to twenty spells into a devastating blend of mystical power.



hmm to maj vsechny castici povolani? tempest, demonolog, necro ?

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 20/05/2008 :  09:43:18  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Pokud umis anglicky, tak to zjistis tady a plno dalsich zakladnich informaci: http://community.ageofconan.com/wsp/conan/frontend.cgi?func=frontend.show&template=main

Tady mas zakladni info cesky: www.ageofconan.cz
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 20/05/2008 :  12:09:57  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paja2000

quote:
Originally posted by Speh

krista muze nekdo z prahy mi to vypalit na dvd, stavil bych se proto a samozrejme zaplatil.Proste viva kyslik a skrceni p2p siti.


Muzu ti to jak vypalit na DVD tak nahrat na tvuj hdd. K te variante hdd se priklanim, bo se mi to nechce pakovat ;) Bydlim v Modranech.


juj tak to bych se nejak i stavil, spis s notasem a ze by jsme to prehrali po siti, nechtel se mi tahat disk do prace[dobre byl jsem linej ho rano skubat z kompu]Dystak mi pisni na icq 253787981 a domluvime se, dekuju.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 20/05/2008 :  12:10:36  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†


hmm to maj vsechny castici povolani? tempest, demonolog, necro ?


demo, necro, pom, tos
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 20/05/2008 :  12:27:42  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
mam dotaz ohledne kolizi, moc jsem to tu necetl, ale muze mi nekdo z hrajicich odpovedet?

je velikost charu a tudiz kolize brana jako standarda (treba 2 yardy a nezalezi zda je clovek prcek) a nebo zalezi na velikosti charu a kolize funguje od 1 do rekneme 5 yardu kdy na 5 yardu je potreba opravdoveho obra?

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 20/05/2008 :  13:13:19  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
http://www.xzone.cz/conan.php3

jinak mam otazku ti co nemaj EA budou moc hrat az v patek ? a odkolika ? dekuju za odpoved
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 20/05/2008 :  13:36:37  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=3926

nějaké připomínky ke hře, v jakém stavu zatím je.
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 20/05/2008 :  13:43:48  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
mugvo budes hrat conana? nebo jen diskutujes?

A.C.A.B.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 20/05/2008 :  14:21:37  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
eeee jo, btw kdo ses? :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

ACSforever
New Member

194 Posts

Posted - 20/05/2008 :  14:23:18  Show Profile Send ACSforever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

eeee jo, btw kdo ses? :D



Fanda

A.C.A.B.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 20/05/2008 :  17:53:57  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Popravdě jsem nečetl o AoC mnoho, ale zajímalo by mě jak je tam řešené pívípí?

Jako například ve WoW kde tě může kdokoliv kilnout kdekoliv nebo jsou zony určené k boji atd?
Go to Top of Page

taintedman
Starting Member

8 Posts

Posted - 20/05/2008 :  18:34:02  Show Profile Send taintedman a Private Message  Reply with Quote
Zrovna mi O2(mám furt starej protokol :S) omezili zase net, takže teď jedu tak kolem 10kb/s ... má cenu hrát s tim AoC nebo až na novej měsíc?? dík
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 20/05/2008 :  18:58:29  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Popravdě jsem nečetl o AoC mnoho, ale zajímalo by mě jak je tam řešené pívípí?

Jako například ve WoW kde tě může kdokoliv kilnout kdekoliv nebo jsou zony určené k boji atd?

use google Luke (nebo stačí hledat tady¨)
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 20/05/2008 :  21:11:05  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
Firma Funcom si musí mnout ruce nad prodejními výsledky svého klenotu Age of Conan: Hyborian Adventures. Nestíhá totiž naplňovat přání zákazníků, ačkoliv v první den prodejů bylo do všech obchodů na světě vypraveno celkem 700.000 kopií hry. Sběratelská edice, které bylo na 110.000 je už dokonce úplně vyprodána. "Pokud máme správné informace, tak se jedná o nejlepší start v rámci předobjednávek u PC hry, ani World of Warcraft neměl lepší," řekl VP oddělení prodeje Funcomu Morten Larssen. Důvodem, proč Funcom nechce uměle navyšovat počet kopií v oběhu je prý také v zatím malém počtu serverů, které by jednoduše nestačily pokrýt poptávku. Jak se bude zvyšovat počet serverů, bude zároveň stoupat i počet kopií, které si budou moci lidé koupit. Morten Larssen dále přihodil k dobru informaci o tom, že verze hry s DirectX 10 grafikou bude k vidění poprvé na Games Convention v Lipsku.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 20/05/2008 :  22:17:07  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
dodělal jsem offline fazi questů a zabil jsem STORMA ... objevil se maník co mě nabízí travel do Homlandu ... to jsem zatím nepotvrdil jelikož jsem chtěl dodělat online questy na ostrově ale hospoda je už zavřená a nemůžu najít nikoho kdo mě přepne na day do online fáze ... rozumím tomu tedy dobře že už nemůžu nic jinýho než pokračovat pryč z ostrova a nemám šanci dodělat online fázi?


Noe

Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/05/2008 :  22:20:02  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

dodělal jsem offline fazi questů a zabil jsem STORMA ... objevil se maník co mě nabízí travel do Homlandu ... to jsem zatím nepotvrdil jelikož jsem chtěl dodělat online questy na ostrově ale hospoda je už zavřená a nemůžu najít nikoho kdo mě přepne na day do online fáze ... rozumím tomu tedy dobře že už nemůžu nic jinýho než pokračovat pryč z ostrova a nemám šanci dodělat online fázi?



da se pak vratit

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 20/05/2008 :  22:44:40  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
nekde by se mely nachazet smugler npc (snad v old tarantii) a ty te presunou do Tortage, v tortage za Bartolomo shopem je abadoned warehouse tam je smugler co portuje z Tortage
Go to Top of Page

Kotoucek
Starting Member

6 Posts

Posted - 21/05/2008 :  01:01:13  Show Profile Send Kotoucek a Private Message  Reply with Quote
Ahoj..

mám menší problém s destiny questem. Jsem v práci tak nevím jméno,ale mám donést z jisté jeskyně vodu na vyléčení Tiny (jménem si taky nejsem jistej). Jeskyní jsem našel, ale vodu nevim kde nabrat..v té jeskyni jsem jsi všiml podvodního tunelu, ale nejde jim proplavat..prostě plavu na místě a za chvíli jsem seklej ve zdi.

Poradí mi někdo? Musí se tím tunelem proplavat nebo se ta voda dá nabrat jinde?

Předem díky..

Intel Core 2 Q6600 3GHz;Leadtek 8800GT 512MB;4GB A-DATA
Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 21/05/2008 :  01:14:40  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kotoucek

Ahoj..

mám menší problém s destiny questem. Jsem v práci tak nevím jméno,ale mám donést z jisté jeskyně vodu na vyléčení Tiny (jménem si taky nejsem jistej). Jeskyní jsem našel, ale vodu nevim kde nabrat..v té jeskyni jsem jsi všiml podvodního tunelu, ale nejde jim proplavat..prostě plavu na místě a za chvíli jsem seklej ve zdi.

Poradí mi někdo? Musí se tím tunelem proplavat nebo se ta voda dá nabrat jinde?

Předem díky..



v te jeskyni je to uprostred jezirka semtam pomaha dojit na misto questu ctrl + tab tim targetnes item a pobihat a mackat U
Go to Top of Page

Kotoucek
Starting Member

6 Posts

Posted - 21/05/2008 :  01:19:19  Show Profile Send Kotoucek a Private Message  Reply with Quote
Aha.. díky moc..ozkouším to. Už jsem myslel, že to je bug s tím tunelem a následoval by buď report GM nebo nová postava.

Intel Core 2 Q6600 3GHz;Leadtek 8800GT 512MB;4GB A-DATA
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 21/05/2008 :  08:23:20  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kotoucek

Ahoj..

mám menší problém s destiny questem. Jsem v práci tak nevím jméno,ale mám donést z jisté jeskyně vodu na vyléčení Tiny (jménem si taky nejsem jistej). Jeskyní jsem našel, ale vodu nevim kde nabrat..v té jeskyni jsem jsi všiml podvodního tunelu, ale nejde jim proplavat..prostě plavu na místě a za chvíli jsem seklej ve zdi.

Poradí mi někdo? Musí se tím tunelem proplavat nebo se ta voda dá nabrat jinde?



tak to klobouk dolu před Funcomem evidentně mají více Destiny větví questů ... ten quest co popisuješ jsem vůbec neměl a co jsem včera mluvil s kámošem tak měl taky jiný destiny questy než mám já


Noe


Edited by - Noe on 21/05/2008 08:31:00
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/05/2008 :  08:31:27  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

[quote]Originally posted by Kotoucek

Ahoj..
tak to klobouk dolu před Funcomem evidentně mají více Destiny větví questů ... ten quest co popisuješ jsem vůbec neměl a co jsem včera mluvil s kámošem tak měl taky jiný destiny questy než mám já




3 vetve jsou , aspon co sem mel pocit v bete

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 21/05/2008 :  08:35:15  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Noe

[quote]Originally posted by Kotoucek

Ahoj..
tak to klobouk dolu před Funcomem evidentně mají více Destiny větví questů ... ten quest co popisuješ jsem vůbec neměl a co jsem včera mluvil s kámošem tak měl taky jiný destiny questy než mám já




3 vetve jsou , aspon co sem mel pocit v bete



4 podle archetypů ne ? Soldier, Rogue, Mág, Priest
Go to Top of Page

poooll
Starting Member

20 Posts

Posted - 21/05/2008 :  08:35:57  Show Profile Send poooll a Private Message  Reply with Quote
...

edit: gabriel byl rychlejsi

Edited by - poooll on 21/05/2008 08:36:28
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/05/2008 :  08:37:52  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Noe

[quote]Originally posted by Kotoucek

Ahoj..
tak to klobouk dolu před Funcomem evidentně mají více Destiny větví questů ... ten quest co popisuješ jsem vůbec neměl a co jsem včera mluvil s kámošem tak měl taky jiný destiny questy než mám já




3 vetve jsou , aspon co sem mel pocit v bete




4 podle archetypů ne ? Soldier, Rogue, Mág, Priest


jo jsem proste po ranu blbej myslel jsem nak v navalu ranni unavy ze jsou archetypy 3

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 21/05/2008 :  09:04:39  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by poooll

...

edit: gabriel byl rychlejsi


no já dělal ten q ve warehousu pro soldiery .... buď jsem lama nebo nevím ... včera jsem ho zkoušel na lvl 18 - vejdeš tam, máš dát 4 moby 17 level, dáme je jen tak tak, pak vběhne ještě jeden, ten mě už skoro zabije a pak pro jistotu vběhnou ještě další dva .... no buď je nějakej fígl nebo jsem lama já Nevíte co s tím ....
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 21/05/2008 :  09:04:50  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
Jo jo ....
a Awakening II za mágy je stále buglý
Ještě že se dal skippnout, ale toho času co jsem se tam zaseknul.
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 21/05/2008 :  09:49:12  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

Jo jo ....
a Awakening II za mágy je stále buglý
Ještě že se dal skippnout, ale toho času co jsem se tam zaseknul.



No já ho budu muset skipnout taky, protože q kolen Tortugy mám hotový a jen tak dělat levely na mobech mě bavit nebude.
Go to Top of Page

Rixi
Starting Member

48 Posts

Posted - 21/05/2008 :  10:12:52  Show Profile Send Rixi a Private Message  Reply with Quote
ma nejaky vliv na dalsi vyvoj postavi skipnutie destiny questu?
jeden quest som skipol a podla toho co tam bolo napisane, tak som pochopil, ze uz ho nebudem moct vziat znova, no ked som prisiel do hospody tak mi ten manik dal ten q znova a ukazovalo mi, ze mozem skipnut questy dva...
neviem, ci to spavne chapem, ale kolko tych qustov vlastne je? hrajem za maga, ten q jak som mal najst toho ozralu a potom s nim pokecat tak som nevedel jak... nasiel som ho, ale zvalil sa na zem a za boha som ho nemohol donutit nieco povedat, tak to bolo dalsie skipe...
co by sa vlastne stalo keby som tie q skipol vsetky? nehral by som sigel player? alebo to ma nejake dalsie nasledky? povodne som si myslel, ze ked skipnem nejaky quest tak dostanem nejaku inu seriu destiny questov ktoru budem musiet splnit, ale tak to asi nieje co?

Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 21/05/2008 :  10:42:38  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold


No já ho budu muset skipnout taky, protože q kolen Tortugy mám hotový a jen tak dělat levely na mobech mě bavit nebude.



no doporučuji si to udělat já na tom udělal za 2 hodky 3 levely a přitm jsem se fakt bavil protože to mělo fakt úroveň ... navíc questy se přizpůsobují tvému levelu takže jsem to začal dělat na 16lev a moby jsem měl přiměřené tedy nešlo o žádné zabíjení šedých mobů a ty rewardy co sem dostal už taky stály za to ... (asi 3 blue věci).


Noe

Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 21/05/2008 :  10:42:55  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rixi

ma nejaky vliv na dalsi vyvoj postavi skipnutie destiny questu?
jeden quest som skipol a podla toho co tam bolo napisane, tak som pochopil, ze uz ho nebudem moct vziat znova, no ked som prisiel do hospody tak mi ten manik dal ten q znova a ukazovalo mi, ze mozem skipnut questy dva...
neviem, ci to spavne chapem, ale kolko tych qustov vlastne je? hrajem za maga, ten q jak som mal najst toho ozralu a potom s nim pokecat tak som nevedel jak... nasiel som ho, ale zvalil sa na zem a za boha som ho nemohol donutit nieco povedat, tak to bolo dalsie skipe...
co by sa vlastne stalo keby som tie q skipol vsetky? nehral by som sigel player? alebo to ma nejake dalsie nasledky? povodne som si myslel, ze ked skipnem nejaky quest tak dostanem nejaku inu seriu destiny questov ktoru budem musiet splnit, ale tak to asi nieje co?





Quest normálně přeskočíš. Ožrala je právě bugnutý Awakening II.
Když ho přeskočíš už ho nemůžeš opakovat. Následuje Q pro lvl 19 a po dokončení se dostaneš z města. Destiny questy pokračují nějak dál, myslím lvl 30 pokračuje.
Go to Top of Page

Rixi
Starting Member

48 Posts

Posted - 21/05/2008 :  11:07:24  Show Profile Send Rixi a Private Message  Reply with Quote
a ked das preskocit quest, tak preskocis celu vetvu? alebo len jeden quest?
myslim to tak, ja mam splnene nasledujuce q:
1. Letter to the King I
2. Letter to the King II
3. The Awakening I
4. The Awakening II
5. The Awakening III
6. Gaining Strenght I
7. Gaining Strenght II

a teraz uz len cakam az budem moct splnit The End Battle, na ktory este nemam level..., ale kazdy z tychto questov mal este par podquestov a zaujima ma ci som nahodou omylom neskipol celu vetvu Letter to the King III, alebo Gaining Strenght III alebo nejaku inu vetvu, alebo ked dam skipe tak preskocim len podquest z nejakej vetvi?
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 21/05/2008 :  11:34:29  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Arnold


No já ho budu muset skipnout taky, protože q kolen Tortugy mám hotový a jen tak dělat levely na mobech mě bavit nebude.



no doporučuji si to udělat já na tom udělal za 2 hodky 3 levely a přitm jsem se fakt bavil protože to mělo fakt úroveň ... navíc questy se přizpůsobují tvému levelu takže jsem to začal dělat na 16lev a moby jsem měl přiměřené tedy nešlo o žádné zabíjení šedých mobů a ty rewardy co sem dostal už taky stály za to ... (asi 3 blue věci).



Myslíš ten hlavní q dělaný v noci? Ostatní už totiž mám a zbývá jen tenhle, který mi nejde udělat .....
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 21/05/2008 :  11:39:08  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

Myslíš ten hlavní q dělaný v noci? Ostatní už totiž mám a zbývá jen tenhle, který mi nejde udělat .....



jj ten noční (offline) chain asi 8-mi questů (Destini)


Noe

Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 21/05/2008 :  12:20:15  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rixi

a ked das preskocit quest, tak preskocis celu vetvu? alebo len jeden quest?
myslim to tak, ja mam splnene nasledujuce q:
1. Letter to the King I
2. Letter to the King II
3. The Awakening I
4. The Awakening II
5. The Awakening III
6. Gaining Strenght I
7. Gaining Strenght II

a teraz uz len cakam az budem moct splnit The End Battle, na ktory este nemam level..., ale kazdy z tychto questov mal este par podquestov a zaujima ma ci som nahodou omylom neskipol celu vetvu Letter to the King III, alebo Gaining Strenght III alebo nejaku inu vetvu, alebo ked dam skipe tak preskocim len podquest z nejakej vetvi?




Letter to the King II jsem neskipnul a mám za to že následovalo The Awakening I. Podle mě teda skipneš quest a ne celou větev.
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 21/05/2008 :  12:30:22  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Arnold

quote:
Originally posted by poooll

...

edit: gabriel byl rychlejsi


no já dělal ten q ve warehousu pro soldiery .... buď jsem lama nebo nevím ... včera jsem ho zkoušel na lvl 18 - vejdeš tam, máš dát 4 moby 17 level, dáme je jen tak tak, pak vběhne ještě jeden, ten mě už skoro zabije a pak pro jistotu vběhnou ještě další dva .... no buď je nějakej fígl nebo jsem lama já Nevíte co s tím ....


Neni to bug ani figl, musiš je vybit, po těchhle čekaj další venku, restuj chlastej potiony atp.

Edited by - vlkodlak on 21/05/2008 12:31:46
Go to Top of Page

Nogglli Guemaah
New Member

202 Posts

Posted - 21/05/2008 :  12:54:49  Show Profile  Send Nogglli Guemaah an ICQ Message Send Nogglli Guemaah a Private Message  Reply with Quote
Myslite, ze bude lepsi AoC nainstalovat z DVD nebo spustit z EA verze? Precejenom na DVD nebude nejnovejsi verze a budou se stahovat patche a bude se to stahovat hodne pomalu pri tom navalu.
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 21/05/2008 :  12:56:52  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nogglli Guemaah

Myslite, ze bude lepsi AoC nainstalovat z DVD nebo spustit z EA verze? Precejenom na DVD nebude nejnovejsi verze a budou se stahovat patche a bude se to stahovat hodne pomalu pri tom navalu.



rekl bych ze by bylo dost zbytecny preinstalovavat EA verzi a znovu patchovat, verze na DvD je jeste starsi nez zaklad EA

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 21/05/2008 :  13:18:43  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
Bude mi stacit 26 GB na disku? Dik za info...
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 21/05/2008 :  13:21:45  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tenebrae

Bude mi stacit 26 GB na disku? Dik za info...



moje instalacka ma 23.9GB
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 21/05/2008 :  14:20:01  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tenebrae

Bude mi stacit 26 GB na disku? Dik za info...

radši trochu toho porna smaž ;-)
Go to Top of Page

Tenebrae
New Member

167 Posts

Posted - 21/05/2008 :  14:43:38  Show Profile Send Tenebrae a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Tenebrae

Bude mi stacit 26 GB na disku? Dik za info...

radši trochu toho porna smaž ;-)



Heh...mam disk ctyricitku takze i bez lechtivych obrazku mista neni mnoho...
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 21/05/2008 :  14:59:28  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
We are constantly upgrading and tweaking our servers to get everything ready for the big launch in Europe. The EU game servers will come down today at 16:00 GMT for maintenance and launch preparation. We estimate this downtime to last about 5 hours.
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 21/05/2008 :  15:02:53  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Ja fakt nemam slov :). No aspon se budu moct venovat pritelkyni, ale nechapu proc tohle delaji ve spickach. Maji to delat dopoledne a ne kdyz kazdej normalni clovek prichazi domu a seda za pc.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 21/05/2008 :  15:05:56  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
dneska bez AoC, v šest se tka akorátdostanu z práce domů... škoda škoděnka, měl sem si vzít doolenou na celej tejden :)
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,62 seconds. on eygor Snitz Forums 2000