Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 27/05/2008 :  13:27:06  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Jo fatalita me nekdy taky stala krk


vetsinou po fatalite nezustane nic ziveho v okoli, protoze se snazim mlatit vsecko soucasne a tim padem suo na tom moby +- stejn s HP a doklepnu je vsechny naraz tou fatalitou. Ale prada ne vzdy se zdari :) (BTW ale neumiram na to, protoze kdyz se zda ze mam uz malo HP zacinam prchat a nedelam fatality / picoviny )

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 27/05/2008 :  14:23:51  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No ja myslel fatalitu hracum. Procla mi az kdyz mel hodne malo hp, takze defakto zbytecne a pak me domlatili ostatni. Kdyz procne ale z 50% hp, to je pak neco jinyho

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 27/05/2008 :  14:57:51  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Kdyz procne ale z 50% hp, to je pak neco jinyho

Toho se prave bojim pri PvP - defakto jeste vic random nez crity ve wow.
A pokud na to nektere veci budou mit bonus na proc, hmmm

Podle me by fatality v pvp vubec nemeli byt

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 27/05/2008 :  15:04:45  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Nebo mozna fatalita neznamena zadnou vyhodu. Protoze jsem ji dal z 50% ale ze slozityho comba. Tak se treba ta fatalita spustila na zaklade toho, ze to combo melo pocritovat a tak ci onak hrace usmrtit.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 27/05/2008 :  15:11:12  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Scout

quote:
Originally posted by razorek

u casteru zadne fatality a comba nejsou


fatality u casteru jsou... napr necro skoro zmodra postavu(takovej modrej plaminek) a diky fatalite si vysummonie toho frozen hatreda na chvili


ja si rikal kde beru toho frozen golema

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 27/05/2008 :  15:14:45  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

quote:
Originally posted by Shatteren

Kdyz procne ale z 50% hp, to je pak neco jinyho

Toho se prave bojim pri PvP - defakto jeste vic random nez crity ve wow.
A pokud na to nektere veci budou mit bonus na proc, hmmm

Podle me by fatality v pvp vubec nemeli byt



Fatalita není crit, nemá nic společného s tím jestli hráče zabiješ nebo ne (že by najednou procla fatalita a někoho sejmula). Může pouze procnout KDYŽ ho zabiješ; věc jiná je, že následný buff pro celou grupu je celkem hustý a může boj v PVP rozhodnout.

1 na 1 je fatalita k ničemu, pouze vítězi pomůže rychleji regenerovat
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 27/05/2008 :  15:14:52  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by razorek
ja si rikal kde beru toho frozen golema



A co mám teprv říkat já. Byl jsem s nekrem v grupě a po boji najednou za mnou běhali dva golemové.
Měl jsem jeho fatalitu. To je nějaké grupové či co ...
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 27/05/2008 :  15:41:56  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shatteren

Nebo mozna fatalita neznamena zadnou vyhodu. Protoze jsem ji dal z 50% ale ze slozityho comba. Tak se treba ta fatalita spustila na zaklade toho, ze to combo melo pocritovat a tak ci onak hrace usmrtit.

a taky na Mariho:
No ja si tim prave nejsem moc jisty. Jedu guarda a tam je ta dmg fakt predvidatelna a nezda se mi ze bych moba co ma 50% sejmul na jeden crit. Kdezto s procem fatality to tak bylo - 2moby, oba 50% a procla fatalita.
Muzu se samozrejme milit a guard procnul imba crit za tech 50%, ale nevim nevim.

Jinak jak si Mari zminil - pro group pvp to bude taky dost neznama. Az cas to ukaze...jako vsechno v AoC

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 27/05/2008 :  17:09:33  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Když se podíváš do logu, tak to zabití na jedno combo je klidně možné.

Combo jsou totiž normální hity na jeho spuštění (buch, buch, buch ), a pak kombo samotné dá automaticky několik ran rychle za sebou (buchbuchbuchbuch - alespoň teda u Guardiana). Proto taky comba dávají větší dmg než normal attack, protože se tam na konci protlačí X rychlých ran najednou. Čili combo je de facto série třeba sedmi úderů po sobě (byť se na fatality tuším počítají jen ty poslední "automatické").

Když to pocrituje, může to klidně moba dorazit z 50%... Na vyšších levelech už nejspíš ne, hp pak trochu narostou.

Caster taky ze začátku dává moby na jedno-dvě kouzla, později už třeba na šest.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 27/05/2008 :  20:17:13  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
EU Servers - Scheduled Downtime for an Update 27th of May - 22:00 GMT

--------------------------------------------------------------------------------

The EU servers are coming down for an update at 22:00 GMT. The downtime is scheduled to last 6 hours.

Traders and banks should be back after this update.

Thank you.
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 27/05/2008 :  20:34:58  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Time to rest. Btw nějak jsem po tom nepátral, ale májí dané rasy nějaké výhody (racialky)?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 27/05/2008 :  21:09:37  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban

Time to rest. Btw nějak jsem po tom nepátral, ale májí dané rasy nějaké výhody (racialky)?



nemaji.
Go to Top of Page

Arnold
New Member

358 Posts

Posted - 27/05/2008 :  21:22:36  Show Profile Send Arnold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

EU Servers - Scheduled Downtime for an Update 27th of May - 22:00 GMT

--------------------------------------------------------------------------------

The EU servers are coming down for an update at 22:00 GMT. The downtime is scheduled to last 6 hours.

Traders and banks should be back after this update.

Thank you.



Aspoň že je napadlo dělat v noci jen ať chlapci makají ....
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 28/05/2008 :  08:26:56  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Tak konečně banka a trader

Update Notes - 27th of May / 2

General

* Traders and Banks are now available again
* Fixed some server and client crashes
* Invite to groups is no longer case sensitive


GUI

* Added character right click menu to the chat
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 28/05/2008 :  09:07:36  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
no tak aby hlavne taky fungovala posta, bez ni to je opruz...

co se tyka aukce, koukal jsem na offic forum, ze tam neni videt, kolik je toho mnozstvi na aukci, tzn treba drevo za 5s a nevis jestli jedno nebo 20, taky pry nejak nejde rozdelit surky na vic hromadek, mno uvidime.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 28/05/2008 :  09:27:47  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by plussminuss

no tak aby hlavne taky fungovala posta, bez ni to je opruz...

co se tyka aukce, koukal jsem na offic forum, ze tam neni videt, kolik je toho mnozstvi na aukci, tzn treba drevo za 5s a nevis jestli jedno nebo 20, taky pry nejak nejde rozdelit surky na vic hromadek, mno uvidime.



Mno to si děláš prdel ne? tohle je základ ale teď bych stejňak žádný suroviny nekupoval některý suroviny natěžené před 27.5. po včerejším updatu nejdou použit na craft ani se nestackujkou.Třeba jě někdo bude hazet na aukci aby se jich zbavil.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 28/05/2008 :  10:00:51  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
hraje tu nekdo tempesta? nestalo se vam ze ten velkej heal obcas nehealne? :)

resp poprve healne ale kdyz ho pouziju znovu za 1 minutu cca tak ma tendenci nelecit :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7

Edited by - †… Havran …† on 28/05/2008 10:01:30
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 28/05/2008 :  11:08:52  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Tak vybírat věci z lootu se moc nevyplatí za ty věci je 1 copper a pár tinu, stačí z toho batohu vybrat jen peníze těch tam je tak 5-8 coppru.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

xMANx
New Member

262 Posts

Posted - 28/05/2008 :  12:05:50  Show Profile Send xMANx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

hraje tu nekdo tempesta? nestalo se vam ze ten velkej heal obcas nehealne? :)

resp poprve healne ale kdyz ho pouziju znovu za 1 minutu cca tak ma tendenci nelecit :)


u velkeho healu si hlidej zda nejses affected po vyleceni ti naskoci u hp baru ikonka a dokud nezmizne dalsi velkej heal od tose na tebe neprojde
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 28/05/2008 :  14:48:10  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
"Velký" AOE heal má cooldown 30 sekund, ale dává debuff na 60 sekund během kterého nehealne.

Logicky při castění na cooldownu healne jen každej druhej, a lidi si stěžujou že je to buglý... Works as intended

P.S. Taky mě to zmátlo.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 28/05/2008 :  15:22:27  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

"Velký" AOE heal má cooldown 30 sekund, ale dává debuff na 60 sekund během kterého nehealne.

Logicky při castění na cooldownu healne jen každej druhej, a lidi si stěžujou že je to buglý... Works as intended

P.S. Taky mě to zmátlo.




Těch diskutovaných "works as intended" je mnohem víc a většina z nich postrádá logiku, já už další kádrový posudek psát nebudu, počkám dva, tři týdny na autoattack, nebo alespoň scroll buttony, switchovat targety přes TAB, když mám myš se scroll buttonama prostě nebudu, jestli alespoň jedno neopraví, tak to putuje z5 do krabice !

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 28/05/2008 :  15:26:10  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Těch diskutovaných "works as intended" je mnohem víc a většina z nich postrádá logiku, já už další kádrový posudek psát nebudu, počkám dva, tři týdny na autoattack, nebo alespoň scroll buttony, switchovat targety přes TAB, když mám myš se scroll buttonama prostě nebudu, jestli alespoň jedno neopraví, tak to putuje z5 do krabice !



autoattack nebude to je zaklad celyho combat systemu

hehe a proc switchujes tabem kdyz jde normalne switchovat mysi

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 28/05/2008 :  15:33:37  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

"Velký" AOE heal má cooldown 30 sekund, ale dává debuff na 60 sekund během kterého nehealne.

Logicky při castění na cooldownu healne jen každej druhej, a lidi si stěžujou že je to buglý... Works as intended

P.S. Taky mě to zmátlo.



no tj moc pekny.. k cemu me pak je feats kerej snizuje cooldown healu kdyz je tam tenhle "shit"? vecer si musim projet znovu ty feats jestli tam neni neco co snizuje i ten debuff

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 28/05/2008 :  15:34:31  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by terawatt

Těch diskutovaných "works as intended" je mnohem víc a většina z nich postrádá logiku, já už další kádrový posudek psát nebudu, počkám dva, tři týdny na autoattack, nebo alespoň scroll buttony, switchovat targety přes TAB, když mám myš se scroll buttonama prostě nebudu, jestli alespoň jedno neopraví, tak to putuje z5 do krabice !



autoattack nebude to je zaklad celyho combat systemu

hehe a proc switchujes tabem kdyz jde normalne switchovat mysi



Zatím mi to připadá jako základ celého neúspěchu !
Switchováním targetu na myši určitě myslíš klikání na target, to mi hlava už pobrala, já ale většinou ve fightu čumím na cooldowny a hlavně HPečka, Click style není můj style !

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 28/05/2008 :  15:38:22  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†


no tj moc pekny.. k cemu me pak je feats kerej snizuje cooldown healu kdyz je tam tenhle "shit"? vecer si musim projet znovu ty feats jestli tam neni neco co snizuje i ten debuff



jednoduse protoze ten heal je na urcitou a ne uplne velkou range, takze se muze hodit mit dalsi cooldown k dispozici

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 28/05/2008 :  15:42:29  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
quote:

Zatím mi to připadá jako základ celého neúspěchu !
Switchováním targetu na myši určitě myslíš klikání na target, to mi hlava už pobrala, já ale většinou ve fightu čumím na cooldowny a hlavně HPečka, Click style není můj style !


autoatack nebude a je to jen dobre, jak by mel vypadat autoatack s 5ti ruznymi smery utoku?

na co potrebujes switchovat targety? dyt v AoC prave muzes mlatit uplne do nekoho jinyho nez mas v targetu, navic TAB switchovani je easy
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 28/05/2008 :  16:01:05  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by plussminuss

quote:

Zatím mi to připadá jako základ celého neúspěchu !
Switchováním targetu na myši určitě myslíš klikání na target, to mi hlava už pobrala, já ale většinou ve fightu čumím na cooldowny a hlavně HPečka, Click style není můj style !


autoatack nebude a je to jen dobre, jak by mel vypadat autoatack s 5ti ruznymi smery utoku?

na co potrebujes switchovat targety? dyt v AoC prave muzes mlatit uplne do nekoho jinyho nez mas v targetu, navic TAB switchovani je easy



autoattack s 5ti smery utoku by vypadal tak, ze zmacknes Upper Attack a budes Upper Attackovat tak dlouho, dokud nezvolis combo, jiny smer attacku, nevypnes combat mode, nebo prostě nechcipnes, to je easy!, switchovani pres TAB je mimochodem pomalejsi nez scroll buttony a ja jsem zvykly mit instant ability bidnute na klavesach Y,A,Q, zkratka ty scroll buttony chcu.......and they better deliver soon.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 28/05/2008 :  16:14:31  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
btw,..hledal jsem v Interface Options, kde můžu vypnout chybové hlášky, konkrétně mám na mysli Barbarovu "works as intended" abilitu Finishing Blow (charge ihned po konckbacku), většinou místo charge vypíše error hlášku přes čtvrt obrazovky a to právě chcu vypnout. Předem se omlouvám za tuhle otázku, asi jsem opravdu retard, ale opravdu jsem tenhle option nenašel !?

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 28/05/2008 :  16:34:10  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Jeste jedno btw si dovolim, samozrejme respektuju praci, kterou lidi z Funcomu do tehle hry vlozili a doufam ze s nadchazejicimi patchi vsechny ty nesmysly opravi, ja jen nemuzu a vlastne uz ani nechcu pochopit, proc se pousti do komplexnich reseni, kdyz nemaji jednotny, jednoduchy plan, udelaji fascinujici GUI, postavi na nem obrovsky realm a nakonec zapomenou implementovat scroll buttony, to mi fakt hlava nebere, podobny nonsense jsem videl u nekolika jinych her minuly rok, vetsinou slo o absenci "invert mouse" funkce, kterou samozrejme pozdeji pridali v patchi, nechapu ale, jak mohou tak zakladni vec prehlednout !!

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 28/05/2008 :  16:35:50  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by †… Havran …†


no tj moc pekny.. k cemu me pak je feats kerej snizuje cooldown healu kdyz je tam tenhle "shit"? vecer si musim projet znovu ty feats jestli tam neni neco co snizuje i ten debuff



jednoduse protoze ten heal je na urcitou a ne uplne velkou range, takze se muze hodit mit dalsi cooldown k dispozici



To je jedna věc, věc druhá je že musíš koukat na featy ve hře, nikoli na plannerech - na plannerech je napsáno že to snižuje cooldown, ale ve skutečnosti ten talent snižuje cast time (což je vidět ve hře). Takže z group healu můžeš udělat instant.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 28/05/2008 :  16:36:09  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
jestli ono to nebude tim ze tyhle drobne blbosti se delaji az na konec a tim padem se jich take nejvic nestihne

lastfm
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 28/05/2008 :  16:36:18  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Jeste jedno btw si dovolim, samozrejme respektuju praci, kterou lidi z Funcomu do tehle hry vlozili a doufam ze s nadchazejicimi patchi vsechny ty nesmysly opravi, ja jen nemuzu a vlastne uz ani nechcu pochopit, proc se pousti do komplexnich reseni, kdyz nemaji jednotny, jednoduchy plan, udelaji fascinujici GUI, postavi na nem obrovsky realm a nakonec zapomenou implementovat scroll buttony, to mi fakt hlava nebere, podobny nonsense jsem videl u nekolika jinych her minuly rok, vetsinou slo o absenci "invert mouse" funkce, kterou samozrejme pozdeji pridali v patchi, nechapu ale, jak mohou tak zakladni vec prehlednout !!


scroll buton je zbytecny, protoze nebojujes s mobem ale s prostorem - working as intended
autoattack neni protoze je to zakladnim principem combat systemu - working as intended
chces hrat jinou hru - bez a uz nebrec

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 28/05/2008 :  16:41:51  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

protoze nebojujes s mobem ale s prostorem



ja sice chapu co jsi tim chtel rict ale stejne to zni zajimave :)

lastfm
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 28/05/2008 :  16:46:40  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

quote:

protoze nebojujes s mobem ale s prostorem



ja sice chapu co jsi tim chtel rict ale stejne to zni zajimave :)



To mi připomíná, že i Stun comba můžou critnout

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 28/05/2008 :  16:47:07  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
Autoattack skutečně nebude, takže bych na něj nečekal.

Pokud je to pro tebe zásadní problém, máš dvě možnosti - nehrát to, nebo hrát castera.

Jako melee targetovat v podstatě nemusíš (jen se natočit, přiblížit a mávat zbraní), další možnost je autotarget který targetuje to na co koukáš a co je ti nejblíž.

Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 28/05/2008 :  21:09:24  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
No tyvole autoattacking, jen tohle prosim ne.

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 28/05/2008 :  22:25:29  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
EU Servers - Scheduled Downtime for an Update 29th of May

The EU servers are coming down for an update at 04:00 GMT. The downtime is scheduled to last 4 hours.

Thank you.


Edited by - spajdr on 28/05/2008 22:25:51
Go to Top of Page

Dirtas
Starting Member

BSG

57 Posts

Posted - 29/05/2008 :  07:46:59  Show Profile Send Dirtas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

EU Servers - Scheduled Downtime for an Update 29th of May

The EU servers are coming down for an update at 04:00 GMT. The downtime is scheduled to last 4 hours.

Thank you.





Kruci! Člověk si přivstane, aby mohl expit a dozví se toto

So Say We All!
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 29/05/2008 :  08:38:13  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Jeste jedno btw si dovolim, samozrejme respektuju praci, kterou lidi z Funcomu do tehle hry vlozili a doufam ze s nadchazejicimi patchi vsechny ty nesmysly opravi, ja jen nemuzu a vlastne uz ani nechcu pochopit, proc se pousti do komplexnich reseni, kdyz nemaji jednotny, jednoduchy plan, udelaji fascinujici GUI, postavi na nem obrovsky realm a nakonec zapomenou implementovat scroll buttony, to mi fakt hlava nebere, podobny nonsense jsem videl u nekolika jinych her minuly rok, vetsinou slo o absenci "invert mouse" funkce, kterou samozrejme pozdeji pridali v patchi, nechapu ale, jak mohou tak zakladni vec prehlednout !!


Diky bohu ze neresi takvidle sr.... a resi mnohem dulezitejsi veci. Navic autoatack je v tomdle systemu trosku nesmysl, ale to uz ti tu par lidi reklo. Takze bud si na to zvykni, nebud tak pohodlnej, nebo di hrat neco kde autoatack je.
Nechapu vcem je skrolovani rychlejsi nez tabulator, kdyz vemu v potaz ze vecina lidi se hejbe na wsad a tabulator je hned kousek od toho. Neni zas tak tezke si na to zvyknout.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Zmije
Starting Member

39 Posts

Posted - 29/05/2008 :  09:32:54  Show Profile Send Zmije a Private Message  Reply with Quote
quote:

Diky bohu...


Sorry za OT, ale bohuzel nemam jiny kontakt..
154673101/0600
Mozna se dockam po dvou letech, co myslis Spehoune?

DAoC - Naturemenace, Stetka, Naturak
Warhammer - Zmiz, Prasivec
EvE - Zmiack
DFO - Zmijak SwiftBlade [ReD]

Edited by - Zmije on 29/05/2008 09:34:47
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 29/05/2008 :  09:49:15  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zmije

quote:

Diky bohu...


Sorry za OT, ale bohuzel nemam jiny kontakt..
154673101/0600
Mozna se dockam po dvou letech, co myslis Spehoune?



hurey taky nemam zadnej kontakt, mas to tam.253787981 icq.Ja sem psal tady na foru nekomu co ma nick milan, pod predstavou ze si to ty:] Krista ja si rikal proc mi neodpovida. Pak vim, ze jsem te obcas zahlit ve wow,jenze ja to hral tak trosku hodne rekreacne, ze jsem log jednou za uher. Kazdopadne sorry:[

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.

Edited by - Speh on 29/05/2008 09:51:50
Go to Top of Page

Zmije
Starting Member

39 Posts

Posted - 29/05/2008 :  09:52:13  Show Profile Send Zmije a Private Message  Reply with Quote
quote:

hurey taky nemam zadnej kontakt, mas to tam.253787981 icq.Ja sem psal tady na foru nekomu co ma nick milan, pod predstavou ze si to ty:] Krista ja si rikal proc mi neodpovida.


Super diky, pisnu.

DAoC - Naturemenace, Stetka, Naturak
Warhammer - Zmiz, Prasivec
EvE - Zmiack
DFO - Zmijak SwiftBlade [ReD]
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 29/05/2008 :  18:19:51  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Necro LV 65+ grinduje LV77 moby video
http://rapidshare.com/files/118272685/necro_go_fast.avi

Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 30/05/2008 :  02:06:56  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
nebo nic.. blba otazka :)

Krabice je zaklad.

Edited by - -Mike- on 30/05/2008 02:27:10
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 30/05/2008 :  09:15:01  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Necro LV 65+ grinduje LV77 moby video
http://rapidshare.com/files/118272685/necro_go_fast.avi




Hmmm tos me moc nepotesil, timdle zpusobem to delam tak od lvl 15. Jestli to takhle budu delat celejch 60lvl tak potez panbuh. Faktem je, ze ty experience hezky naskakujou. A na ucinejsi a rychlejsi zpusob jsem s negrem neprisel.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.

Edited by - Speh on 30/05/2008 09:16:14
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 30/05/2008 :  09:55:50  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
Děkuji Všem za odpovědi, já pořád věřím tomu, že většina dostane co si většina přeje, alespoň většinou a když je to jen trochu možné, vždy to bude otázka priorit. Za posledních pár let jsem neviděl důstojnou hru, kde by nešly nabidovat scroll-buttony, ani žádnou MMORPG bez autoattacku, že mi tohle na AOC vadí je můj problém a vím o tom, napsal jsem to tady abych se dozvěděl, jestli má někdo podobný názor, jaký byl důvod neimplementovat tyhle funkce do hry, jestli příliš složitý a obsáhlý kód, snaha zvýšit prodej klávesnic, nebo jakýkoli jiný důvod, to ale pořád nevím.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 30/05/2008 :  10:08:06  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
BTW dá se dostat na US fórum? předpokládám že nedá

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/05/2008 :  10:20:54  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

Děkuji Všem za odpovědi, já pořád věřím tomu, že většina dostane co si většina přeje, alespoň většinou a když je to jen trochu možné, vždy to bude otázka priorit. Za posledních pár let jsem neviděl důstojnou hru, kde by nešly nabidovat scroll-buttony, ani žádnou MMORPG bez autoattacku, že mi tohle na AOC vadí je můj problém a vím o tom, napsal jsem to tady abych se dozvěděl, jestli má někdo podobný názor, jaký byl důvod neimplementovat tyhle funkce do hry, jestli příliš složitý a obsáhlý kód, snaha zvýšit prodej klávesnic, nebo jakýkoli jiný důvod, to ale pořád nevím.



Vysvětlím ti to jinak. Víš jak boucháš do moba a má okolo sebe ty ruzné čary na levo na pravo a na hlavě? To znamená jak moc má ty strany kryté. Proto ty se vždy musíš snažit zasáhnout tu nejvíce odkrytou stranu (nejmene car). Proto se asi autoatacku nedočkáš. Navíc fatality jsou zrejmě zavyslé na tom že použiješ finální combo do té strany kde není obrana (doměnka).
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 30/05/2008 :  10:33:37  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azkaban
Vysvětlím ti to jinak. Víš jak boucháš do moba a má okolo sebe ty ruzné čary na levo na pravo a na hlavě? To znamená jak moc má ty strany kryté. Proto ty se vždy musíš snažit zasáhnout tu nejvíce odkrytou stranu (nejmene car). Proto se asi autoatacku nedočkáš. Navíc fatality jsou zrejmě zavyslé na tom že použiješ finální combo do té strany kde není obrana (doměnka).



V grupě 6ti lidí přidělíš každé melee classe jiný útok a mob může switchovat šťítý jak chce, vyjde to nastejno a ušetříš 100clicků/min.
V PvP jsou ti štíty na targetu putna, protože jedeš převážně comba, jde jen o to, že když ti dojde stamina, nemusíš jako magor mačkat attack klávesy, v PvP štíty nikdo neswitchuje, alespoň o nikom nevím.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 30/05/2008 :  10:37:26  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Podle mě když lidi v grupě pudou utokem na nejvíc odkryté tak demič bude mnohem větší.. Být leader v grupě tak tohle je první věc co bych zakázal by byl autoatack. :))
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,69 seconds. on eygor Snitz Forums 2000