Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 08/04/2009 :  18:56:48  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
Vyšel nový Message from the king, jako obvykle sem se tam nic nového nedozvěděl narozdíl od komentářů k již zmíněnému blogu, kde se nám trochu rozkecal.

snapp69 writes:
What are the chances of giving old players free time to come back and check out the game? I would love to try it out but I want to do so on my account and toon I already have but do not want to pay to check it out. Any chance of that soon?
Tue Apr 07 2009 7:17AM

FC-Famine writes:
Chances of that are very high. As to when? Well we will have to see about that later on.


A nějaký info o jakýchsi veteran rewardech (pravděpodobně poučástí powerpoint systému)

FC-Famine writes:
Veteran rewards are for sure planned and it's just coming down to what unique rewards we can provide our older players and at one times. I think it's important we do this as we already have a point system in place if you haven't seen from the account pages.

Now FullTiltPoker.com
Future ???
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 09/04/2009 :  23:04:40  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Na mmorpg.com je teď aktivní pol, kde lidi hlasujou, kdo půjde do hry, popřípadě se vrátí. Asi 34% prý po zkončení trialu jde na 100% do full, asi 35% ještě neví a zbytek je rozdělenej mezi až po patchi 1.05.0 a nebo NE. Ale nemůžu sakra ten pol najít :D
Go to Top of Page

Dash
New Member

137 Posts

Posted - 09/04/2009 :  23:07:12  Show Profile  Visit Dash's Homepage Send Dash a Private Message  Reply with Quote
Jinak, jak jsem se bál, že budu běhat po prázdném mrtvém světě, tak alespoň to vypadá je zažehnáno. Naopak je tam až moc živo .... semtam mam vůbec problém nabrat questy, protože pořád žeru hlínu :DDD
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 10/04/2009 :  16:14:02  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Jo .. tak tohle znam s altama moc dobře.
To je to spojovaní serverů..
Mělo to 1000 víhod.Ale tuhle jednu nevíhodu :-)
Go to Top of Page

Scathain
Starting Member

94 Posts

Posted - 10/04/2009 :  23:34:39  Show Profile Send Scathain a Private Message  Reply with Quote
Hmn, samozrejme som to po skonceni lotra trial nainstalova, a je to pekne, fakt, sice grafika nie je uplne uber (ani ta dx10) ale stale lepsie ako hocico ine, subojovy system je lepsi a urcite zabavnejsi (rozumej krajsi) ako v ostatku, i ked zvacsa sa to strhava v mackanie makier, ale ked pride na pvp tak je to ina kava.. ako neni to uplne super, ale asi najlepsie z MMORPG co som videl.
Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 12/04/2009 :  10:51:28  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
jen takovy maly dotaz uz tam konecne doplnili tu oblast v tarantii pro lvl 70-80? nebo cekaji na vyroci spusteni serveru? nechapu to, do 75lvl to slo krasne po questech, sem tam vila, a pak prask, jen farmit npc, proto sem to ani nedohral. A tak mne zajima jestli si uz tady tuhle markantni chybu dokazali rok po spusteni zalepit.
Go to Top of Page

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 12/04/2009 :  11:15:53  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dragnor

jen takovy maly dotaz uz tam konecne doplnili tu oblast v tarantii pro lvl 70-80? nebo cekaji na vyroci spusteni serveru? nechapu to, do 75lvl to slo krasne po questech, sem tam vila, a pak prask, jen farmit npc, proto sem to ani nedohral. A tak mne zajima jestli si uz tady tuhle markantni chybu dokazali rok po spusteni zalepit.

Ne, ten poor district nebo jak se to jmenuje by možná měl přijít s patchem 1.05, který by snad už měl být na test serverech v nejbližší době

Now FullTiltPoker.com
Future ???
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 12/04/2009 :  12:06:48  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
jak nedohral??
Co ja vim tak zaverecneho bosse nedal zadnej CZ clan ,,,
Ikdyz Tysafa je už u_nej..Ale taktiku na nej nikdo nezna.
A nedodelat lvl 80 .. to se na me nezlob ale to nemuze byt problem pro nikoho kdo sem tam jde to Dungeonu pro grupu nebo raid čí solo v Keshatte .. tam je guestu hafo .. a spousta se jich da opakovat.

Go to Top of Page

Dragnor
Starting Member

48 Posts

Posted - 12/04/2009 :  12:41:14  Show Profile Send Dragnor a Private Message  Reply with Quote
ja se na tebe nezlobim, co bych se zlobil. :) a ano nedohral sem myslel nedoexpil 80lvl. slovickareni. v dobe kdy sem s hrou skoncil, nekdy zacatek zari, jsem mnel vyluxovane vsechny questy a zustal trcet na necelem 76lvl. co si pamatuju delaly se kvuli tomu guildovni famovaci akce aby se tem lidem pomohlo, ale behani kolecek v keshate a zabijeni tisicu npc mne proste nebavilo. ano zbyly tam ty opakovaci questy, ale to se na mne zase nezlob ty, to je jen zaobalena farma. pravdepodobne by to vyresily nejake vylety do dungu, ale to v te dobe byl krapet problem pac vsichni odchazeli. ja jen proste nepochopil proc pridavali milion obsahu na levelovych rozhranich kde to nebylo treba a nedokoncili tu nejpalcivejsi cast. samozrejme od toho zari tam mohli doplnit celou radu questu, takze uz je tomu jinak, ale moc bych tomu neveril.
kazdopadne chvalim vyvojare za dobry marketingovy tah, nechat si skoro rok platit betatest zakazniky :) ted uz se hra tvari dokoncene, tak proto mne zajimala ta malickost .)

Edited by - Dragnor on 12/04/2009 12:47:34
Go to Top of Page

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 12/04/2009 :  13:41:53  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dragnor
kazdopadne chvalim vyvojare za dobry marketingovy tah, nechat si skoro rok platit betatest zakazniky :)


Tak už se to dělá delší dobu skoro u každého mmorpg titulu

Now FullTiltPoker.com
Future ???

Edited by - MooN on 12/04/2009 18:22:48
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 12/04/2009 :  16:19:22  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
souhlas .. takovej WHO ma stale na neco lag...
Skusil jsem ho po dlouhe dobe a on je tam stale .. nekomu to nevadi ale pro me je hra nehratelná.
Bezim s full HP a po 10ti sekundach najednou proste mrtvej ..
o léčeni ani nemluvim..
Skocim ze skali a ubere mi to za 2s.To se mi zda horsi jak nedostatek Ukolů..

Jinak ja mam lvl 80 dost dlouho a v Keshatte spooustu nesplnených ukolů ..a jinde po svetě také .. ale jestli jsou nové nebo ne to bohuzel nevím.

Spousta XP se získaá při plnění ukolu na těžbu .. při těžbě samotné a pak při získávání surovin (jídlo na alchimii..kameny k leštění..kůže atd..)
Znam i hry kde se plněním ukolů neexpí vůbec (Lineage 2) a jdeto.
To zase v AoC se mi zdá farma velice zábavná.

Omluvte pravopis .. má to svůj důvod ^^
Go to Top of Page

MooN
Starting Member

58 Posts

Posted - 13/04/2009 :  22:05:54  Show Profile Send MooN a Private Message  Reply with Quote
Přepis rozhovoru vývojářů s hráči na Xfiru. Vzhledem k tomu, že otázky jsou od samotných hráčů a ne nějakého redaktora, který se ptá většinou na "blbost", tak doporučuji celý článek přečíst. Je to docela zajímavá rozhovor a hráči kladou i poměrně nepříjemné otázky pro vývojáře
http://forums.ageofconan.com/showthread.php?t=190131

Now FullTiltPoker.com
Future ???
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 21/04/2009 :  11:21:41  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
http://www.mmorpg.cz/spellshaper/blog/S%C3%ADla+m%C3%A9di%C3%AD

Pěkný článek. Stojí za to ;)
Go to Top of Page

Scathain
Starting Member

94 Posts

Posted - 24/04/2009 :  23:11:24  Show Profile Send Scathain a Private Message  Reply with Quote
mno takze som sa rozhodol, 2x som vyskusal 7 dnovi trial.. (dost intenzivne) a rozhodol som sa ze si to teda kupim... a budem hrat... lebo zatial to vyzera najlepsie co je (darkfall ma este dlhu cestu ..)
samozrejme ze pojdem na fury koli PvP. Pravdepodobne tam este funguju guildy typu CoP co preferuju pred PvP... i ked PvE je nevyhnutnost... bo asi by sa nejaka guilda zisla... hlavne niekto skuseny v PvP co vie co to objasnit...
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 25/04/2009 :  07:43:16  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Scathain:Je to opravdu jen rada ...
Můj kamarád si koupil Conana asi před týdnem .. vyskousel nejprve Aquilonia server a po lvl 20 se rozhodl ozkoušet ještě FURY.

Na FURY byl spokojený a potvrdil že je tam opravdu spousta hráčů!
Ale po lvl 20 se chtěl pomalu přidat do nějakého klanu a zjistil to co každý ví!
Na FURY žádný pořádný není..(i když těch pár kluků je fajn)

Je pro tebe lepší hodně lidí proto i lepší PVP ?
Nebo o něco méně lidí ale o 200% více CZ hráčů ?
RAID_parta je potřeba do PVP i PVM!Budou nové minihry pro 12 hráčů v jednom týmu!

Veteráni mají spoustu nových hráčů .. Tasyfa má zase ty nejlepší
Oba Klany jsou fajn!!
Go to Top of Page

Scathain
Starting Member

94 Posts

Posted - 25/04/2009 :  08:21:00  Show Profile Send Scathain a Private Message  Reply with Quote
Pre mna je podstatne viac PvP ako nejake raidovanie, a tak isto mi nejako extremne nezalezi na cz/svk komunite

20 lvl ma clovek na fury za par hodin (rozumej cca 10 a skor menej) a 45 za 7 dni na solo, v parte s 1-2 ludmi aj skorej.
len som nejak nepochopil uplne ten rozdiel medzi RP-PVP a PVP serverom... ako ma to ovplyvni v pohybe po svete a zabijani... ?

Edited by - Scathain on 25/04/2009 08:22:47
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 25/04/2009 :  09:34:39  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
nijak.
Go to Top of Page

Cru4l
Starting Member

13 Posts

Posted - 25/04/2009 :  11:10:59  Show Profile Send Cru4l a Private Message  Reply with Quote
Tak já jsem taky neododal a zkusil trial AoC. Doknce dvakrát. Sice jsem u toho nevydržel nijak zásadně dlouho, ale tři postavy na třech serverech jsem dotáhl na lvl 10. Není to nic moc výše, ale seznámení s hrou jakž takž proběhlo. Musím potvrdit že nejvíce lidí jsem viděl na Fury. Tam se dokonce i mluvilo v chatu. Ale tak nějak nevím co si o hře myslet. Grafika mi je opravdu ukradená. Trošku se děsím rozinstancovaného světa a taky volby správného serveru. Hrál jsem (a ještě hraju) Warhammer a Lotro. Proto bych chtěl něco mezi nimy. Hra, kde je PVP důležitou součástí ale také PvE, kde není problém sehnat pár lidí na pár questů. Ve waru sehnat lidi na quest je skoro nemožný. Zvláštní je, že jak to tady tak čtu, tak jsou tu fanatiční zastánci i zarputilí odpůrci AoC (i WARA) a prakticky se hádají pořád o tomtéž. Zajímá mě názor hráčů na vyšších levelech a hlavně těch co hrají nebo hráli v nedávné době. Lidé co nebyli půl roku ve hře mi těžko řeknou něco o současném stavu. Díky
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 25/04/2009 :  11:26:16  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
AoC ti nabídne PVM i PVP .. Mini hry jsou zabavnejsi jak ve WhO a úspěch závisí jen na tvém skillu a ne na postavě kterou zvolíš.

Raid je zábava na celou noc a PVP na celé odpoledne :-)
SERVER:Aquilonia chceš li najit dobrou partu CZ hracu.
FURY:tam je nejvíc lidí na Aquilonia ale není o moc méně.

Hral jsem WhO i AoC..

BTW. 10 lvl?? Neudělal jsi ani tutorial ^^
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/04/2009 :  11:45:58  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cru4l

Hrál jsem (a ještě hraju) Warhammer a Lotro. Proto bych chtěl něco mezi nimy. Hra, kde je PVP důležitou součástí ale také PvE, kde není problém sehnat pár lidí na pár questů.



Doporucuji EQ2 (pripadne VG), nebot age of ONAN je okrajova MMORPG i kdyz par fanatiku pise a rika docasne neco jineho.

Podivej se na vetsinu lidi tady.Skoro kady mesic jina MMORPG. Jednou je to WAR, kde ti budou tvrdit jaka je to bomba, za mesic je to jinak a obhajuji DF a za dalsi mesic se to meni atd. Jako podpis maji skoro vsechny MMORPG co za 1 ci 2 roky prosli.
Hratelnost a kvalita v MMORPG tim je WoW a EQ2. WoW jednoduchost a pristupnost, EQ2 skvela grafika a big obsah, zamereny na nekolik let hrani. Vsechny ty okrajove hry, kde se placa populace 50 000 az 100 000 lidi, te bude samozrejme lakat a premlouvat a vemlouvat, jaka je ta jejich hra pecka. Vsimni si, ze tohle v EQ2 ci WoW nedela. Nemaji proc, nebot kvalita se prodava sama a nemuseji lakat do hry dalsi dusicky. Kdo hraje EQ2 a WoW a neni to jen povrchni fluktuant, tak oceni hloubku a kvalitu obsahu. Vse ostatni je jen rychle vydany nedodelek s cilem vydelat prachy a nazdar.
Vzdy kdyz ma vyjit nejaka hra , tady vypukne silenstvi a tyhle radoby hraci se zase stehuji do dalsi a dalsi hry. Sam si udelej nazor a rozhodne se nerid imperiem. Jen si dobre precti starsi prispevky tech co ti tady radi jinde v jinych MMORPG. Hezky slunecny den - bez bugu a lagu.


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 25/04/2009 11:59:40
Go to Top of Page

Cru4l
Starting Member

13 Posts

Posted - 25/04/2009 :  11:58:59  Show Profile Send Cru4l a Private Message  Reply with Quote
Tak o CZ komunitu mi ani moc nejde. Vlastně preferuju zahraniční guildy a hráče (nic ve zlém). A co itemizace? Slyšel jsem, že se toho má dost v blízké době změnit. Itemy jsou fajn, ale když jsou zbytečné, je to k ničemu, ale že bych byl blázen a strávil celou noc honem na jeden item, to taky ne. Myslel jsem si to, že to ještě je tutorial :D Docela mě vyděsil systém ve dne MMO v noci SP. Btw měl jsem jen částečný trial, tudíž jenom tortage (stahovat 20GB se mi nechtělo). A ten soboujový systém se mi zdá o spamování jednoho tlačítka kde zrovna nejsou štíty... Nevím no :( Mrzí mě to, protože se mi hra poměrně líbí, ael není dostatek času na to jí pořádně ozkoušet :(
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 25/04/2009 :  13:01:42  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Výborné předměty se dají vyrobit.
Ale jsou drahé .. přijít k receptu chce hodně úsilí..
Ale kameny a normální vyrobený armor nebo zbraň si vyrobíš sám.

PVP armor je hlavně na PVP..

http://aoc.yg.com/items/armor?m=9
tady si prohlédni krásné věci...
Itemizace není nutná.
Funcom říkal od začátku že půjde o skill hráče a ne item.

TDK:Naprosto souhlasím o tvém názoru na tohle forum.
Ale VG ?? Ta hra je mrtvá..Je dobrá ale byl to propadák stejně jako každá jiná nová hra.!

EQ2 ??starší hra tě nenapadla??

AoC .. WhO .. nejsou okrajové hry!Žádná nová hra se nechytne bude li vydána jako placená beta.
Ale zrovna AoC se vypracovalo...

Proč tolik lidí hraje WoW ??
Go to Top of Page

Feagil
Starting Member

46 Posts

Posted - 25/04/2009 :  14:02:24  Show Profile Send Feagil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

Veteráni mají spoustu nových hráčů .. Tasyfa má zase ty nejlepší
Oba Klany jsou fajn!!



lol líbí se mi, jak všichni z Tasyfy opomíjejí White Castle a když se mluví o české komunitě na Aquilonii, zmíní jen sebe a Veterány... víš zajímalo by mě, kolik má Tasyfa opravdu aktivních hráčů, že tak blahosklonně přehlížíte dvacetičlennou guildu...

a říct, že máte ty nejlepší hráče, tím myslíš třeba příslušníky vašich alt guild No Escape a Zviratka, kteří mají morálku kudlanky nábožný a gankují vše co jim přijde pod ruku včetně spojenců?


waiting for GW2
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/04/2009 :  14:06:09  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cru4l
A ten soboujový systém se mi zdá o spamování jednoho tlačítka kde zrovna nejsou štíty... Nevím no :( Mrzí mě to, protože se mi hra poměrně líbí, ael není dostatek času na to jí pořádně ozkoušet :(



Chápu, že si to myslíš. Přeci jen na 10 lvl máš jen jednotlačítková comba. Na vyšších levelech jsou na spuštění jednoho comba třeba např.: vlevo, nahoru, dolu, dostrany :o) Celkem zábava pro někoho kdo to umí. Mě to nešlo a tak hraju Necra co nemá comba. Koukat na to kde má kdo v PvP štíty neřeším a své si dávám nahlavu.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 25/04/2009 :  14:41:03  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Feagil: Ano tohle opravdu kazí pověst celé Guildě.
Já osobně to odsuzuji.

Ano váš clan se malinko opomíjí promiň.

A ne podle No Escape to neposuzuji...posuzuji podle RAIDU.
I když nám chybí do full R. 1,2 i 3 tak pořát jsme schopni dát každého bosse ve W1 i W2 ^^
A jsme li full jdem i do W3.

To není machrování tak to prostě je.
A že to není sranda a chce to dobré hráče víš dobře.

Ale Veteráni mají spoustu jiných předností pro které stojí tam být.
Vas ja bohužel tolik neznám..

Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/04/2009 :  15:07:58  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

Ale zrovna AoC se vypracovalo...




Lol opravdu vypracovalo, poznas to az budes jednou prodavat acc.

Jen priklad: muj acc s L2 - 2500kč (bez equipu-prodano)
WoW - pred datacem 70 satka (full pvp armor + nejaky PVE kousky Karazan atd.) 5500 kč - prodano okazite bez cekani
EQ2 acc 3 roky, skoro full fabled T7 (pred datacem) nabidka 2500 dolaru - neprodano, mam doted a nikdy neprodam.
WAR - 40 lvl full pvp equip (nafarmeno na siege + 2000 gold) bez zajmu cca do 500 kc max.
AOC 2x acc - NEPORDEJNY ani za 300 kc !!!

Opravdu to o necem svedci. To je moje osobni praxe.

VG dostava resuscitaci a snad to k necemu bude.

PS: pro komentatory - hraji samozrejme pro zabavu ,ale uz si dobre rozmyslim ,jak potom investovany herni cas zurocim a obavam se ze age of ONAN ehmm....0,-Kč


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.

Edited by - TDK on 25/04/2009 15:15:40
Go to Top of Page

Feagil
Starting Member

46 Posts

Posted - 25/04/2009 :  15:20:37  Show Profile Send Feagil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel


A ne podle No Escape to neposuzuji...



jasný, to já tak ani nemyslel... to bylo jen takové malé rýpnutí
i když neříkej mi, že nikdo z Vašich "nejlepších" tam nemá alta

waiting for GW2
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 25/04/2009 :  16:15:29  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TDK

quote:
Originally posted by Zarel

Ale zrovna AoC se vypracovalo...




Lol opravdu vypracovalo, poznas to az budes jednou prodavat acc.

Jen priklad: muj acc s L2 - 2500kč (bez equipu-prodano)
WoW - pred datacem 70 satka (full pvp armor + nejaky PVE kousky Karazan atd.) 5500 kč - prodano okazite bez cekani
EQ2 acc 3 roky, skoro full fabled T7 (pred datacem) nabidka 2500 dolaru - neprodano, mam doted a nikdy neprodam.
WAR - 40 lvl full pvp equip (nafarmeno na siege + 2000 gold) bez zajmu cca do 500 kc max.
AOC 2x acc - NEPORDEJNY ani za 300 kc !!!

Opravdu to o necem svedci. To je moje osobni praxe.

VG dostava resuscitaci a snad to k necemu bude.

PS: pro komentatory - hraji samozrejme pro zabavu ,ale uz si dobre rozmyslim ,jak potom investovany herni cas zurocim a obavam se ze age of ONAN ehmm....0,-Kč



Já hru neposozuji podle toho za kolik ji prodam, ale podle toho jestli mě baví. Pokud mě AoC bude bavit 3 měsíce tak můžu být spokojenej. Byl bych idiot, kdybych to po těch třech měsících hrál dál a nebavilo mě to. Shrnu to takhle, raději budu hrát do roka tři jiné MMORPG než jedno co mě nebaví :o)

Například EQ2 se mi líbilo, ale neodvážím se to zkusit. Casem zkusím VG. Pak nekdy vyjde SW online. Je toho moc :o)
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 25/04/2009 :  17:51:58  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
TDK: se živíš prodejem Avataru
Hele jestli te to nebavi tak nejsi 100% sam . ale pak nevím co tu strácíš čas

Feagil:Bohužel ano.Sere me to a sere to víc našich lidí.
Stejně jako vy i mi máme v Klanu "problemove" hrace.

Také jestli jsi si všiml tak už všechny neposilam automaticky do Tasyfi^^
Ale Veterani na tom nejsou lepe (Gornak: pomlouvá jak malej kluk a mám ověřené od Veteránů že právě on byl proti spojení.Spousta Veteránů by to brala) ((Tasyfa o to přestává mýt zájen a já také) .. nepomůžeš si nikde tak to píšu jak to je.

Bohuzel vy stojite stranou...
jaký je váš názor??

Go to Top of Page

Cru4l
Starting Member

13 Posts

Posted - 25/04/2009 :  20:17:33  Show Profile Send Cru4l a Private Message  Reply with Quote
Tak se mi zdá, že se tu pořád někdo hádá nebo fňuká. Žádná onlinovka není bezchybná hned. WoW jsem zkoušel a silně mi nebaví. Hlavní věcí jsou lidé... A tak tomu bude i u AoC. Spíš mě trápí hra jako taková... instance, dungeony, dostatečný obsah, kvalitní náplň. Ale také ochota hráčů a také jejich "úroveň". Netoužím se dostat do hry, kterou budu hrát prakticky sám (PvE část) a hráče potkám jenom v PvP. To bych mohl zůstat v Lotro, kde je PvE naprosto dokonalou záležitostí. Tam mi opravdu chybí jen to PvP. Jak je to tady se skilly postav? Zdá se mi to, nebo je dostávám s levelem automaticky? A pokud je to jen o skillu hráče, to pak tedy ti co hrají deno denně x hodin mají navrch... To se mi taky moc nelíbí jakožto pracujícímu člověku se spoustou zájmů a také funkčním životem.
Go to Top of Page

TDK
Junior Member

533 Posts

Posted - 25/04/2009 :  20:21:29  Show Profile Send TDK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

TDK: se živíš prodejem Avataru
Hele jestli te to nebavi tak nejsi 100% sam . ale pak nevím co tu strácíš čas




No ja jsem se s AOC mazlil uz od bety. Do tak 30 lvl luxusni parada. Pak se to zaclo vsechno nejak opakovat a nakonec ta grindovacka a gangovani v Kheshate a advetrure of village me dorazilo a o siege nemluve.

Jinak ja jsem rad, ze je vice her, aspon trosku opadne arogance SOE a podobnych , kteri se domnivaji ,ze vydaji polovicni hru a nadrzeni hlupaci jim pekne zaplati dalsi vyvoj, nebot musi hrat jejich nedomrlej kousek. Nemusi a jen dobre ze skoro krachli.

Jinak kdybych se zivil prodejem acc, tak sem porad ve WoW a farmim equip na 25man raidech.

Ja jen mam rad, kdyz si pak muzu svuj herni cas trosku zurocit

Sorry za lehke OT uz nebudu prudit


Originally posted by Lewi:
Prosím vyhněte se diskuzím na těchto stránkách s lidmi, kteří o této hře nic nevědí a dělají závěry jednejte s lidmi kteří vědí o čem mluví.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 25/04/2009 :  21:07:12  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Poč mají navrh ti co hrají denně ?
Naopak ne?
Skill hráče znamená umění toho kdo ovlada avatara.(tedy tvé)
Jediná výhoda je PVP lvl.Ale to je uměrná odměna za tvojí snahu.

Velkou část skillů dostáváš automaticky a ostatní si volíš sám...
http://aoc.yg.com/feat-planner?class=18

Dobrý build je důležitý (dá se opravovat)
Ale vaše umění je víc...
Go to Top of Page

Cru4l
Starting Member

13 Posts

Posted - 25/04/2009 :  21:48:51  Show Profile Send Cru4l a Private Message  Reply with Quote
Když to tak po sobě čtu, tak to není tak moc pochopitelné tak jak jsem to myslel :P Měl jsem na mysli to, že ten kdo hraje často bude mít více hráčských zkušeností a bude mít ty komba více v "prstech" než svátečnejší hráč. Říkám si, proč to nezkusit... Hra jako taková s měsícem "zdarma" vyjde na necelých 300kč, takže to není bůhvíjaká investice :)
Go to Top of Page

Scathain
Starting Member

94 Posts

Posted - 25/04/2009 :  22:53:26  Show Profile Send Scathain a Private Message  Reply with Quote
Hej a ked si k tomu das 14 dnovy trial od fileplanet tak mas 44 dni za tu cenu...
Go to Top of Page

Fartil
Starting Member

66 Posts

Posted - 16/05/2009 :  14:21:05  Show Profile  Send Fartil an ICQ Message Send Fartil a Private Message  Reply with Quote
Neviete mi poradit nejaky PvP server s CZ/SVK komunitou?A ako funguje PvP?je to zabava?ziadam o rychlu odpoved:) dik
Go to Top of Page

Fartil
Starting Member

66 Posts

Posted - 16/05/2009 :  18:12:04  Show Profile  Send Fartil an ICQ Message Send Fartil a Private Message  Reply with Quote
Vie mi niekto poradit classu?co je najvacsia zabava na PvP?ranger,asasin alebo conqueror?
Go to Top of Page

Feagil
Starting Member

46 Posts

Posted - 16/05/2009 :  18:44:16  Show Profile Send Feagil a Private Message  Reply with Quote
to Fartil:
pvp server s největší českou komunitou je Aquilonia...
Classu bych volil podle toho, jaký styl hraní tě baví: asík je hodně o pohybu, dobrý dmg, menší výdrž, ranger je typická gankovací classa, hlavně na nižších levelech velmi silný, conqueror je univerzál, heavy armor, slušný dmg, dost CC, na druhou stranu pokud používáš Lumberink hulk, tak omezení pohybu... jak říkám, je to o preferenci stylu boje

jinak na PvP je momentálně asi nejsilnější ToS, ale to by se mělo po patchi změnit

waiting for GW2
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 16/05/2009 :  18:53:36  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
ano změní ...
jinak něco málo změn již zde
http://www.askkalanthes.com/featPlaner.php?class=Barbarian&lang=en
Go to Top of Page

Fartil
Starting Member

66 Posts

Posted - 16/05/2009 :  20:15:29  Show Profile  Send Fartil an ICQ Message Send Fartil a Private Message  Reply with Quote
Jedina vec co mi vadi na asasinovi je ze moze iba diky. ten ranger je v pohode?
Go to Top of Page

Durrbar
Starting Member

Durr

83 Posts

Posted - 18/05/2009 :  07:27:03  Show Profile  Send Durrbar an ICQ Message Send Durrbar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fartil

Jedina vec co mi vadi na asasinovi je ze moze iba diky. ten ranger je v pohode?



Chapu to spravne, ze Assassin k nekomu ve stealthu prijde a nasledne mu poděkuje ?!?

Jsem ja to ale nezdvorak ... ja ve stealthu k nekomu prijdu a misto podekovani do nej vrazim dyku ... dekovat muzu leda tak za PvP exp

Nejsem hnidopich, ale Tobe misto hrani Assassina vrele doporucuju proplesknout materstinu ...

- Durr ...

Edited by - Durrbar on 18/05/2009 07:29:40
Go to Top of Page

Shatteren
Senior Member

BLITZ UNION avatar

2735 Posts

Posted - 18/05/2009 :  10:51:19  Show Profile  Visit Shatteren's Homepage Send Shatteren a Private Message  Reply with Quote
Rofl Prijde k tobe zezadu a poplaca te po rameni a pochvali hezkej equip

REVOLUTION
https://www.blitzunion.com/video


Go to Top of Page

Fartil
Starting Member

66 Posts

Posted - 18/05/2009 :  15:31:23  Show Profile  Send Fartil an ICQ Message Send Fartil a Private Message  Reply with Quote
Keby si dam tu namahu urcite najdem aj v nejakom tvojom topicu gramaticku chybu tak zo seba nerob magora. K tomu tolko.
Ludia tak hram Conquerora,mam level 16,idem ten strom na jednorucky....viete mi nejak poradit?zatial mam pocit ze kazda clasa si ma da jak nic, aj ked je pravda ze vacsinou vacsie levely.Dik moc za rady.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 18/05/2009 :  16:22:30  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Conquerora je neskutečná svině.
Dodělej ho na lvl 80 a postav dobrej build ( http://aoc.yg.com/feat-planner?class=22 tady neco najdes)

Ale mozna jsou pro zacatek lepsi 2 zbrane.
Go to Top of Page

Fartil
Starting Member

66 Posts

Posted - 18/05/2009 :  20:55:06  Show Profile  Send Fartil an ICQ Message Send Fartil a Private Message  Reply with Quote
Takze postava je dobra len ja som lamka hej:)
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 18/05/2009 :  21:57:43  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
conq je hodne silnej,ale taky hodne tezkej na zahrani
Go to Top of Page

Fartil
Starting Member

66 Posts

Posted - 18/05/2009 :  22:32:39  Show Profile  Send Fartil an ICQ Message Send Fartil a Private Message  Reply with Quote
No zatial to vidim tak ze mam asi 8 abilit a vsetky robia len dmg akurat su tie komba do inych stran...teda tie kombinacie so sipkami
Go to Top of Page

GuuK
Starting Member

63 Posts

Posted - 20/05/2009 :  12:38:23  Show Profile  Send GuuK an ICQ Message Send GuuK a Private Message  Reply with Quote
ahoj

tak jsme se s kamosem tak nejak nudili tak sme si rekli ze zkusime trial verzy aoc, musim rict ze jsem docela slusne prekvapenej, na to ze jsem o tom slysel furt sami blbi vec tak me to hodne bavi a dokonce uz mame objednano full verzy ktera by nam dnes nebo zitra mela prijit. s tim si mozna poridim i lepsi grafiku at se da na to lepe koukat :) chtel sem se jenom zeptat: daji se v budoucnu nejak resetovat talenty ? (featy) a jeste druha otazka: sakra to je conqueror tak tezkej na solovani ze zacatku (sem 25 lvl a mam problem s dvouma mobama, diky bohu ze od zacatku hry jedem ve trech)

*Counter strike: Source - 5 years
World of Warcraft - 3 years
Neverwinter Nights - 2 years
Guild Wars - 1 year
Age of Conan - 4 months
Lineage 2 - 2 months
EvE online - 2 months

* = still playing
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 20/05/2009 :  12:47:32  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GuuK

ahoj

tak jsme se s kamosem tak nejak nudili tak sme si rekli ze zkusime trial verzy aoc, musim rict ze jsem docela slusne prekvapenej, na to ze jsem o tom slysel furt sami blbi vec tak me to hodne bavi a dokonce uz mame objednano full verzy ktera by nam dnes nebo zitra mela prijit. s tim si mozna poridim i lepsi grafiku at se da na to lepe koukat :) chtel sem se jenom zeptat: daji se v budoucnu nejak resetovat talenty ? (featy) a jeste druha otazka: sakra to je conqueror tak tezkej na solovani ze zacatku (sem 25 lvl a mam problem s dvouma mobama, diky bohu ze od zacatku hry jedem ve trech)

Ano daji se resetnout za penize. No problemo. Velkou cocku dostavas pravdepodobne proto, protoze jsi stale ve frenzy stance. Az se na ni specnes (soldier tree, ci jak se jmenuje), tak to bude o chlup lepsi, ale byt porad ve frenzy stance, neni dvakrat rozumny.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 20/05/2009 12:48:30
Go to Top of Page

GuuK
Starting Member

63 Posts

Posted - 20/05/2009 :  13:25:35  Show Profile  Send GuuK an ICQ Message Send GuuK a Private Message  Reply with Quote
stance uz sem tak nejak poodhlalil franzy stance pouzim pouze tehdy kdyz kdyz po me nikdo nejde a muzu tak rozdavat rany, kdyz jdou po me tak vetsinou v zadny stanci nejsem ale asi bych mel hazet defenzive stance. jinak mam v ruce dve jednorucky a talenty zatim rvu pouze do prvniho stromu specializovany na jednorucky, ale kdyz to ted zkoumam asi bych mel taky hodne hazet do general stromu na vydrz nebo tak neco protoze se mi zda treba oproti takovymu barbaru leham fakt rychle a pritom on ma jenom light armor.

*Counter strike: Source - 5 years
World of Warcraft - 3 years
Neverwinter Nights - 2 years
Guild Wars - 1 year
Age of Conan - 4 months
Lineage 2 - 2 months
EvE online - 2 months

* = still playing
Go to Top of Page

Durrbar
Starting Member

Durr

83 Posts

Posted - 20/05/2009 :  15:44:33  Show Profile  Send Durrbar an ICQ Message Send Durrbar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GuuK

stance uz sem tak nejak poodhlalil franzy stance pouzim pouze tehdy kdyz kdyz po me nikdo nejde a muzu tak rozdavat rany, kdyz jdou po me tak vetsinou v zadny stanci nejsem ale asi bych mel hazet defenzive stance. jinak mam v ruce dve jednorucky a talenty zatim rvu pouze do prvniho stromu specializovany na jednorucky, ale kdyz to ted zkoumam asi bych mel taky hodne hazet do general stromu na vydrz nebo tak neco protoze se mi zda treba oproti takovymu barbaru leham fakt rychle a pritom on ma jenom light armor.


Zdarrr,

talenty, min. ze zacatku cpi do General tree:
dulezite skilly pro leveling - Livesaver, Cunning Deflection (v 1.05 je oba ale nerfnou)
specni si to treba takhle:
http://aoc.yg.com/feat-planner?class=22&tpl=4000-25,4005-25,4012-23,4015-21,4001-23,4007-23
pak to muzes treba "potahnout" k Volcanic Rage, nebo si zvolit svuj strom ... osobne doporucuji 2H tree - ma vic CC a do PvP je IMHO lepsi (s tim, ze podle situace switchujes na jednorucky - treba pro pouziti Overhelm(fearu), etc ...)
- Durr ...

Edited by - Durrbar on 20/05/2009 15:46:24
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,64 seconds. on eygor Snitz Forums 2000