Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Age of Conan
 Age of Conan - General
 Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

GuuK
Starting Member

63 Posts

Posted - 20/05/2009 :  15:49:14  Show Profile  Send GuuK an ICQ Message Send GuuK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Durrbar

quote:
Originally posted by GuuK

stance uz sem tak nejak poodhlalil franzy stance pouzim pouze tehdy kdyz kdyz po me nikdo nejde a muzu tak rozdavat rany, kdyz jdou po me tak vetsinou v zadny stanci nejsem ale asi bych mel hazet defenzive stance. jinak mam v ruce dve jednorucky a talenty zatim rvu pouze do prvniho stromu specializovany na jednorucky, ale kdyz to ted zkoumam asi bych mel taky hodne hazet do general stromu na vydrz nebo tak neco protoze se mi zda treba oproti takovymu barbaru leham fakt rychle a pritom on ma jenom light armor.


Zdarrr,

talenty, min. ze zacatku cpi do General tree:
dulezite skilly pro leveling - Livesaver, Cunning Deflection (v 1.05 je oba ale nerfnou)
specni si to treba takhle:
http://aoc.yg.com/feat-planner?class=22&tpl=4000-25,4005-25,4012-23,4015-21,4001-23,4007-23
pak to muzes treba "potahnout" k Volcanic Rage, nebo si zvolit svuj strom ... osobne doporucuji 2H tree - ma vic CC a do PvP je IMHO lepsi (s tim, ze podle situace switchujes na jednorucky - treba pro pouziti Overhelm(fearu), etc ...)
- Durr ...



ok diky moc, mohu se jeste zeptat kde si mohu resetovat featy a na kolik me prvni resetovani prijde ? sem to hazel koukal uplne blbe a to je taky duvod proc si absolutne neskrtam :) zkousel sem jet dvoujrucku a opravdu se mi zda lepsi, vetsi dmg, vic comb atd, ale z principu ze mam vsechny featy nahazeny do dual wield stromu sem radsi pouzival dve jednorucky.

*Counter strike: Source - 5 years
World of Warcraft - 3 years
Neverwinter Nights - 2 years
Guild Wars - 1 year
Age of Conan - 4 months
Lineage 2 - 2 months
EvE online - 2 months

* = still playing
Go to Top of Page

Durrbar
Starting Member

Durr

83 Posts

Posted - 20/05/2009 :  16:11:00  Show Profile  Send Durrbar an ICQ Message Send Durrbar a Private Message  Reply with Quote
Zdarrr,

v Tortage se neda respecnout IIRC ... to az v Khemi, Old T. nebo v Conarch village.
Takze si dodelej Destiny quest (cca 20lvl - kill Strom) a pak te to portne do jedne z techto lokalit, podle toho jestli si Cimm/Aq/Stygian ... tam najdes Trainera a muzes respecnout (prvni respec je "za babku") a nasledne se vratit do Tortage, nebo pokracovat v questeni v nove lokaci ...
GL

- Durr ...
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 20/05/2009 :  19:47:20  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
a na jakompak hreješ serveru ? :-)
Přemýšlel jsi o Clanu ?
Go to Top of Page

GuuK
Starting Member

63 Posts

Posted - 21/05/2009 :  09:10:58  Show Profile  Send GuuK an ICQ Message Send GuuK a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zarel

a na jakompak hreješ serveru ? :-)
Přemýšlel jsi o Clanu ?



hraju na aquilonii, zacaly jsme tam ve trech o guilde sme zatim neuvazovali protoze sme jenom tak kolem 27 lvl a moc lidi tam jeste nezname :)

*Counter strike: Source - 5 years
World of Warcraft - 3 years
Neverwinter Nights - 2 years
Guild Wars - 1 year
Age of Conan - 4 months
Lineage 2 - 2 months
EvE online - 2 months

* = still playing
Go to Top of Page

Fartil
Starting Member

66 Posts

Posted - 21/05/2009 :  09:40:07  Show Profile  Send Fartil an ICQ Message Send Fartil a Private Message  Reply with Quote
No ja to iste,conqueror level 23,dve jednorucky skusam,ten isty server.akokolvek rady ohladne conquerora privitam,hlavne kam davat tie body co ich dostavam kazdy level,hiding,perception a tieto vecicky
Go to Top of Page

Cerda
Starting Member

3 Posts

Posted - 23/05/2009 :  13:55:09  Show Profile Send Cerda a Private Message  Reply with Quote
zdarec,
conquerora vrele doporucuju. Sam jsem za neho hral pres rok a pokud si osvojis vsechny jeho ability + znalosti ostatnich class, tak pak teprve zacne zabava.
Tady par mych poznatku. Nejsou sice aktualni, ale obecne ti urcite neco daji:
http://targuen.ageofconan.cz/forums/viewtopic.php?f=86&t=3185

Ohledne neprodejnosti AoC accountu si dovolim nesouhlasit. Ja se ho zbavil za slusnych 300 eur, ale je pravda, ze jsem na nem mel conq PVP 5 lvl a prakticky full T2 PVE equip.

Fartil:
u tehle skillu je pro tebe nejdulezitejsi endurance - vzdy na max, hiding je zabugovany, takze ti bohate staci neco kolem 100, climbing 150 - s tim se dostanes na vsechny zebriky, perception - ja mel na max a mockrat se mi to hodilo, run speed si nedavej. Zbytek si dej od kazdeho neco, ale pokud si kupujes jidlo na doplnovani staminy a health v no combatu, tak je to jedno..


Edited by - Cerda on 23/05/2009 14:01:25
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 23/05/2009 :  19:37:53  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
dovoluj si nesouhlasit s run speed..Je to dobra věc.
Musí být na max .. ale určitě se hodí víc jak doplnovani staminy a Hpček.od toho jejídlo.

hiding na 50 endurance na max perception se hodí hlavně když jsi sám (co zbyde tak dej tam co drží moba na tobě (taunt nebo co tam máte)..
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 23/05/2009 :  19:41:05  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
hehe čau Honzo ja si tak nějak myslel že to budeš ty podle toho PVP lvl 5 :)

se mi to potvrdilo po tom co jsem dal ten odkaz^^
pak nevím co tu plácám když mluví legenda
škoda tě
Go to Top of Page

Fartil
Starting Member

66 Posts

Posted - 23/05/2009 :  20:27:59  Show Profile  Send Fartil an ICQ Message Send Fartil a Private Message  Reply with Quote
Dik Cerda,tak som dal endurance naplno,ale na co mi setrenie staminy pri behu hm?
Go to Top of Page

Cerda
Starting Member

3 Posts

Posted - 24/05/2009 :  03:38:25  Show Profile Send Cerda a Private Message  Reply with Quote
Zarel: cus, nesmysly vubec neplacas :), ale run speed imo vyuziji mnohem vic rogue classy pac jak uz je v popise, tak pridanim r.s. zvysujeme rychlost v behu jen v non combat a to plati i v hidu.

Jak uz si spravne poznamenal, urcite lepsi vyuziti je taunt. Conq sice nema na tankovani nejsilensjich T1-2 Bossu, ale jako offtank je taunt hodne dulezity tzn. na max...do cca 50lvl budes schopny bez problemu odtankovat vetsinu instanci.

Fartil: v pve to moc nevyuizijes, mozna pri nizkem hp kdy budes chtit daleko utect. Za to v pvp se ti caste sprintovani bude naramne hodit :)

Edited by - Cerda on 24/05/2009 03:41:36
Go to Top of Page

Fartil
Starting Member

66 Posts

Posted - 24/05/2009 :  07:21:59  Show Profile  Send Fartil an ICQ Message Send Fartil a Private Message  Reply with Quote
Ja ti verim,len ako uplny zaciatocnik ma zaujima ze na co?:)
Go to Top of Page

Cerda
Starting Member

3 Posts

Posted - 24/05/2009 :  11:30:54  Show Profile Send Cerda a Private Message  Reply with Quote
Fartil: proti mage classam popr. rangerum budes muset hodne behat aby sis je drzel u tela. U melee class zase budes muset behat a snazit se vyhibat uderum..
Go to Top of Page

Fartil
Starting Member

66 Posts

Posted - 24/05/2009 :  12:33:49  Show Profile  Send Fartil an ICQ Message Send Fartil a Private Message  Reply with Quote
Ok dik
Go to Top of Page

GuuK
Starting Member

63 Posts

Posted - 25/05/2009 :  14:09:15  Show Profile  Send GuuK an ICQ Message Send GuuK a Private Message  Reply with Quote
Tak sem rozjel conquerora tak jak tu radi Cerda a v pvp zacinam mit celkem uspechy, fakt nejdulezitejsi je pro me zmena stancu protoze je menim hodne casto v pvp a dobry prepnuti rozhoduje o vyhre nebo prohre v bitve, zaroven jsem si nastavil na bind rychle meneni zbrane protoze pouzivam dvojrucku a rychlej fear se hodne hodi. Nabindovani dulezitych klaves je tedy opravdu klicem k uspechu :)

*Counter strike: Source - 5 years
World of Warcraft - 3 years
Neverwinter Nights - 2 years
Guild Wars - 1 year
Age of Conan - 4 months
Lineage 2 - 2 months
EvE online - 2 months

* = still playing
Go to Top of Page

GuuK
Starting Member

63 Posts

Posted - 30/05/2009 :  09:14:27  Show Profile  Send GuuK an ICQ Message Send GuuK a Private Message  Reply with Quote
nevite nekdo kde se v adresari AoC skryvaji patche ? potrebuju format kompu a rad bych si je zalohoval at to pak zase nemusim 10 hodin patchovat ale nejak je nemuzu najit, nemate nekdo s tim zkusenosti ?

*Counter strike: Source - 5 years
World of Warcraft - 3 years
Neverwinter Nights - 2 years
Guild Wars - 1 year
Age of Conan - 4 months
Lineage 2 - 2 months
EvE online - 2 months

* = still playing
Go to Top of Page

Teos
New Member

478 Posts

Posted - 30/05/2009 :  09:52:09  Show Profile Send Teos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GuuK

nevite nekdo kde se v adresari AoC skryvaji patche ? potrebuju format kompu a rad bych si je zalohoval at to pak zase nemusim 10 hodin patchovat ale nejak je nemuzu najit, nemate nekdo s tim zkusenosti ?


patche nejsou, AOC funguje na principu synchronizace souborů. Takže musíš zazálohovat celý adresář
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 18/06/2009 :  22:17:49  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
http://www.conanworld.eu/index.php?PHPSESSID=a275b5efd2eaf69d5cbfca94d862c9f3&news&nid=15

konečně nova lokace ... PVP v Keshatte se odlehčí.
ten přesun na jinej server zdarma by mohl byt také zajimaví.

Edited by - Zarel on 18/06/2009 22:18:28
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 25/06/2009 :  13:45:37  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Jakeho healera nebo heal/dmg hybrida byste doporucily pro hrani s Barbarianem? Jedná se mi pouze o pvp.

Díky

Edited by - Lobos on 25/06/2009 13:48:44
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 25/06/2009 :  14:45:54  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos

Jakeho healera nebo heal/dmg hybrida byste doporucily pro hrani s Barbarianem? Jedná se mi pouze o pvp.

Díky



ja bych sel asi do shamana, ale pred patchem co sem hral, ted situaci neznam jestli se neco radikalne zmenilo
Go to Top of Page

x2z
New Member

299 Posts

Posted - 25/06/2009 :  15:44:48  Show Profile Send x2z a Private Message  Reply with Quote
Pry PoM je nový BS.
Go to Top of Page

Feagil
Starting Member

46 Posts

Posted - 26/06/2009 :  01:24:34  Show Profile Send Feagil a Private Message  Reply with Quote
ToSe, z priestů stále nejlepší, barbara ani nebudeš potřebovat :-P

waiting for GW2

Edited by - Feagil on 26/06/2009 01:24:54
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 02/07/2009 :  16:25:38  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
vsimli jste si ze nam tady ta dizkuze zije vic nez u jinych her :-)
Tak to bude znamenat bud zacatek nove ery a nebo posledni vzdor pred smrti :-)))) co myslite ? :-)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 02/07/2009 :  16:33:28  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
To druhý

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

Jace
Average Member

xcom

1183 Posts

Posted - 02/07/2009 :  16:36:34  Show Profile Send Jace a Private Message  Reply with Quote
Tak Warhammer se hezky vybarvil a Darkfall se kvalitou blizi amaterske flashove plosinovce (fakt takhle rychle jsem jeste prachy do kanalu nevyhodil).

Ted se jeste ceka na mortal online, ale tam se da predpokladat dalsi fail. Netradicni a kvalitne udelanej first person pohled sice nahrava, ale technicky problemy typu klient a server out of sync a problemy s hitboxy, na cemz ta hra cela stoji + komentare od betatesteru, ze hra ma sexy oblohu, ale kvalita boje se nerovna komercnimu titulu, ve mne moc optimismu nevyvolavaj.

Takze jo. Je tu AoC se svym skvelym antipvp patchem a o tom se ted bude chvili povidat.

MMOs failed.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 02/07/2009 :  19:05:01  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
souhlasim..neviděl bych to tak růžově!
vše se zase uklidní a diskuse?? Pořát tu melou sračky dokola ti samí volove jako je Zarel a spol
Lépe si pokecáš na našem foru ^^
BTW.Jak se vybarvil Warhammer?? Skoušel jsem ho před půl rokem a nelíbil se ale zdál se mi stabilní a promyšlený.
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 02/07/2009 :  19:11:14  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Warhammer stabilní nebyl a pořád ještě neni. Warhammer má spoustu dobrejch nápadů, ale jsou to sami hráči, kdo je často zabíjej. Když se jim povede dobře vybalancovat AoE, tak se zvedne úroveň jina k i tak dost dobrýho pvp (tak teď čekám na flame, ale pvp kde vyhraje ten, kdo víc pobíhá okolo soupeře nebo jim rovnou proběhne mi připadá nehorázně trapný a nudný, já mám radši promejšlení taktiky). Další výhodou je pozadí lore, jestli někdy vyjde jako další expanze Sylvánie, země Upířích hrabat, určitě se bude na co těšit. Dal jsem si od WARu nedávno 6 tejdnů pauzu, počkal na novej content, a mám chuť ho hrát v jednom kuse.

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 03/07/2009 :  07:17:33  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Mno u waru mi vadilo, ze mi prislo ze tam skoro nikoho nepotkam coz je v conanu lepsi :-)
V waru jsem se lognul a nikde nikdo neni. V conanu jsou lide na vsech moznych levelech a vsude nekdo je a mam koho zabijet hehe :-)

A libi se mi u conana moznost mirit kdyz nekoho chci trefit :-)

Docela to s conanem vidim ruzove:-) ale uvidime:-)

Jinak co se mortal online tyce .... jeste muzem pridat star wars a earthrise a mozna by se jeste nejaka ta hra nasla ale moc jich uz asi nebude. Jo vidis Aion, ale zrejme to meli vydat pro evropu trochu drive, protoze pocatecni vlna nadsenstvi uz v lidech dost vyprchala. Uvidime co spusti za marketingovou akci, ktera lidi nalaka. Ja se hrozim toho, ze to bude neco jako linage kde budu do kola zabijet jak magor moby:-) Ale na druhou stranu me laka moznost PvP, na uzemi uprostred mezi znepratelenymi frakcemi .... to nezni spatne a mohlo by to fungovat a mohl by tam byt nikdy nekoncici boj. A pokud to tak bude a bude se dat bojovat i pro low levely muze to byt hodne zajimave


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 06/07/2009 :  08:05:56  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
http://forum.tasyfa.sk/viewtopic.php?f=18&t=63

na našich strankach se da stahnout AoC MirageUI v1.72.3 kterej je vylepšen a mohu opravdu vřele doporučit.
Hlavní výhoda je že vidíte přehledně všechny buffi targetu
a navíc vypadá velice pěkně.
Příjemě upravuje i chat (je přehlednější)

Velká práce s instalací není ale kdo by si nevedel rady rad pomůžu.

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 06/07/2009 :  21:14:36  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
antarian - dyt sou 2 aion cz fan sajt a obe praskaj ve svech.. ta hra ma navic uz betu pro preordery


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 07/07/2009 :  06:47:25  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Zarel: ja osobne pouzivam svuj vlastni customized UI a nemuzu si ho vynachvalit.
Jako zaklad mam tedy corruption a pote v nem mam listu na skilly upravenou presne po vzoru G13 a musim rict, ze je to luxusni hrani.

Dohromady naprogramovatelnych 40 cudliku:-) Pokud nekdo vlastnite G13 tak mi kdyztak napiste a muzu vam UI poslat.


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 07/07/2009 :  06:49:09  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Rodier: jojo koukam koukam, ze toho je dost. Jen mam strach z te customizovatelnosti charakteru a ze tam kazdej bude skoro stejnej. Ale mozna jsou me obavy zbytecne :-)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 07/07/2009 :  07:28:13  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by antarian

Rodier: jojo koukam koukam, ze toho je dost. Jen mam strach z te customizovatelnosti charakteru a ze tam kazdej bude skoro stejnej. Ale mozna jsou me obavy zbytecne :-)

Tohle je ovsem holy nesmysl :-). Aion ma stejne tooly na upravu charakteru jako AoC ci SWG. Takze pokud chces, muzes si udelat panaka jakeho chces, co se vzhledu tyce.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 07/07/2009 :  09:14:20  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
A co se oblečení týká, tak horší jak AoC to určitě nebude. Ty manga sety co byly v L2 a co můžeš sledovat na fan sitech jsou užasné. Když vidím nějakou 80tku v AoC (například ToS)nemít nad hlavou tag s levelem tak si myslím, že má lvl 15. Na setech a itemech by mohli grafici zapracovat.
Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 07/07/2009 :  16:13:09  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
Dovoluji si nesouhlasit.
AoC ma vedšinu armoru nic moc (pvp 10 a T3 už vypadaji lepe ale to nechame byt)

Ale Lineage 2 i Aion je naprostej nesmysl.
Copak by tohle někdo tahal?Ty hry jsou nebe a dudy ale logika by se mela užít všude a ne navlekat na avatara 100Kg kovu:)
Tak je to v L2 a Aion se vším .. co si tím kompenzujou ja fakt nevím

Je to věc názoru podle mě ano AoC by mohl přidat ale Aion ubrat.

Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 08/07/2009 :  12:30:26  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
zdar co myslite pojde mi AoC na tejto zxostave dobre? (tym myslim dobra grafika a bez sekania pri 5-15 ludoch v okoly)
E8200 3.2GHz
4GB ram 800mhz
HD4850 512MB ale iba DDR3
a pouzivam Windows 7 64bit

ja viem ze oficialne som za vodou ale ja doporuceniam na krabici neverim (arma 2 nehratelna atd)
takze by som chcel poradit od niekoho kto s tym ma osobnu skusenost

-rad by som si po pol roku zahral nejake mmorpg ak ked si chce clovek vybrat nieco co nieje pre deti (WAR,WOW atd) alebo azijska sracka (lineage,Aion) moc mu toho nezostava :)
+ AoC je v obchodoch len za 15 Euro takze tak :)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/07/2009 :  12:36:42  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Methodius

zdar co myslite pojde mi AoC na tejto zxostave dobre? (tym myslim dobra grafika a bez sekania pri 5-15 ludoch v okoly)
E8200 3.2GHz
4GB ram 800mhz
HD4850 512MB ale iba DDR3
a pouzivam Windows 7 64bit

ja viem ze oficialne som za vodou ale ja doporuceniam na krabici neverim (arma 2 nehratelna atd)
takze by som chcel poradit od niekoho kto s tym ma osobnu skusenost

-rad by som si po pol roku zahral nejake mmorpg ak ked si chce clovek vybrat nieco co nieje pre deti (WAR,WOW atd) alebo azijska sracka (lineage,Aion) moc mu toho nezostava :)
+ AoC je v obchodoch len za 15 Euro takze tak :)



zkus si free trial a uvidis sam :)
obecne slabinu mas v graficke karte, takze zalezi jeste na tom jaky rozliseni chces hrat

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Arach
Junior Member

522 Posts

Posted - 08/07/2009 :  13:57:11  Show Profile  Send Arach an ICQ Message Send Arach a Private Message  Reply with Quote
jestli nebudes hrat ve vic jak 1920x1200 tak naprosto bez problemu v dx9, mam skoro to sami, jen 3,15GHz X2
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 08/07/2009 :  17:45:35  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Your level 60 Necromancer awaits your return to Age Of Conan!

A staggering number of improvements and additions have been added to the game in the past months, and there has never been a better time to return to Age of Conan than now! All of your characters are waiting for you in Hyboria.

This free re-evaluation offer is only valid until 2009-07-22. It does not require any purchase or re-subscription – this is your chance to try Age of Conan again at no cost.

Instructions on how to get back into the game can be found at the bottom of this e-mail.

.... ja se tak nudim ze to skusim
si ani nepamatuju ze mam lev 60 necra...
a ani nevim na jakym serveru
a nechce se men sosat klienta :(


Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 08/07/2009 :  18:08:00  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
tak dik za info.......ono ja to mienim hrat na 1680x1050 tak snad to pojde k (samozrejme ze dx 9 ved ta desina nieje v hrach realne o nic krajsia iba narocnejsia)
a ktory server sa oplati ist? kde je vela cechov a slovakov? viem ze to tu je na imperiu iste napisane ale veci sa menia tak aby som to mal nedosral....za odpoved dik


PS: mam jebnute adsl a stahovat 11giga demo klienta rychlostou 70-300Kb/s cez retardovany program co ti nedovoli stahovanie pozastavit a vzdy musis ist od zaciatku.....no dakujem
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 09/07/2009 :  00:35:20  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
A ještě tam je zadara vytvoření rovnou level 50 postavy.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 09/07/2009 :  06:22:31  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
servery na ktere se vyplati jit
Crom : ciste PvE (takrka)
Aquillonie: Nejvic cechu a PvE i PvP (ale prece jen v omezenejsi mire a svazane pravidlama)
Fury: PvP peklo, vsude, vzdy a nikde nema clovek klid. Nikde neni bezpeci. Pro hardcore PvP fandy :-) (tam jsem ja)

ps. jak se tesite na novy patch kde maji casteri snizenou damage a jako bonus se nemohou otacet pri spellweavingu a jeste musi mit na dokonceni kouzla videt na target :-) Takze meleecka budou diky tancovani kolem targetu zpusobovat magum stejny problem jako rangerum:-) I kdyz uprimne muzou kolem sebe jeste hazet plosnaky no :-(


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 09/07/2009 :  10:03:23  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Tak jsem to vcera se zatnutejma zubama nainstaloval a reaktivoval... cca v 8 vecer jsem lognul do Old Tarantie (Aquilonie server) abych zjistil ze tam je online asi 5 lidi, aukce je prazdna a necra neumim ovladat protoze ma skilly co si nepamatuju s ikonkama co jsou vsechny rozmazanej divnej barevnej flek... no o vikendu to asi skusim ale moc sanci tomu nedavam

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 09/07/2009 10:04:22
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 09/07/2009 :  14:28:46  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
Brutus: pojd na fury :-) tam je plno lidi... ja kvuli prechodu nechal osmdesatky na aquillonii a zacal uplne na novo a vubec nelituji. Protoze rozdil mezi aquilonii a Fury je obrovsky. Je to prakticky uplne jina hra :-) Jen teda musim rict, ze po patchi obecne lide ubyli kvuli preboostenosti par vyvolenych (obecne casteri) plus mozna guardian a hox o kterych se hodne mluvi a ktere postihne asi nejaky ten nerf v budoucnu take.
A dale je to zpusobene i tim ze jsou tu prazdniny a lidi odjeli na dovolene.

Jinak prvni nerf postihne castery a co se bude dit dal neni zatim jasne :-)

Pojd se podivat na fury a pokud ti nevadi ze se utoci na kazdeho koho vidis tak se ti tam bude libit :-)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Sedalol
Starting Member

4 Posts

Posted - 10/07/2009 :  02:08:49  Show Profile  Send Sedalol an ICQ Message Send Sedalol a Private Message  Reply with Quote
Caute, mam asi lvl 57 Bear Shamana na Aquilonii, ted zase AoC zkusim, vypada ze by se mohl zase ozivit tak to zkusim s tim trialem.

Rikate, ze Aquilonie je mrtva, takze prejit na Fury?
A jeste, ten lvl 50 si muzu vytvorit na jakymkoliv serveru, nebo jen tam, kde uz 50 mam?
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 10/07/2009 :  06:49:47  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Na jakémkoliv serveru.
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 10/07/2009 :  08:05:36  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
aquillonie neni upne mrtva myslim :-) Jen je mrtvejsi nez Fury. Osobne odhaduji, ze je tam tak polovina az tretina lidi co na Fury.

Ale jak rikam neni to hra pro kazdeho. Uz hned na piskach po tobe pujde uplne kazdy, doporucuju brzke pridani se do guildy. To ti sice nikterak nepomuze, ale aspon par spojencu budes mit a bude s tebou hrat treba jeste nekdo.

Obecne se na fury ani nespecha s levely, jede se spis pomalu a PvP od low levelu, aby si clovek vypracoval taktez PvP level a postupne se treba i pomalinku expi. Nekdo je schopen delat Low level pvp treba nekolik mesicu, aby si vypracoval PvP level. Osobne to nepovazuju za moc zabavne a tak jednoduse expim pomalinku a zabijim vse na co prijdu. Se zmenami v PvP vybave, uz stejne neni takovy rozdil mezi PvP a PvE a jde spis o to ze jsou trochu jinak zamerene a nez by jsi se dostal na PvP level 10 nebo kolik bude max tak se stejne budes muset hnout z nizkeho levelu:-)

Tudiz zalezi co mas radeji. PvE a eventuelne PvP pozdeji ale v tosku omezenejsi mire a mensi mnozstvi lidi, chudsi aukci atd .... pak vol aquillonii.

Pokud chces PvP a pro mnohe az v extremnim mnozstvi. Budou te gankovat a likvidovat od zacatku levely treba o 7 vyssi tak zvol Fury. Ja osobne expim na Fury v pohode, ale chce to trochu cviku sem tam nejakou tu lest. Zustat napriklad skryty, nechat jit protivnika do guardiana apodobne a pak se teprve pripojit s healerem atd. Vetsina lidi je pitomejch a ten target nezmenej :-) Takze pak i s vyrazne vetsim levelem pochcipaji:-) Samozrejme se priprav na chvile, kdy po tobe pujdou 4 hraci a kazdy bude mit o sedm levelu vice nez ty. To je tu na dennim poradku:-) Nejlepsi je pak zmenit zonu, nebo treba zacit expit jinde nebo si pozvat kamarady a vratit jim to apodobne. Moznosti je mraky.


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Sedalol
Starting Member

4 Posts

Posted - 10/07/2009 :  10:56:47  Show Profile  Send Sedalol an ICQ Message Send Sedalol a Private Message  Reply with Quote
hmm, Fury vypada zajimave :) Aquilonie me nenadchla ani predtim, nejsem zas takovy RP fanda a sel jsem tam jen proto, ze tam jde vetsina znamych.
Next Station - Fury :)
Go to Top of Page

Azkaban
Moderator

1990 Posts

Posted - 10/07/2009 :  12:57:38  Show Profile  Send Azkaban an ICQ Message Send Azkaban a Private Message  Reply with Quote
Asi jsem hrál na jiné Aquilonii. Gankování také od písků, Underhalls. Lidí všude mraky. Málo kdy se mi povedlo, aby na mě někdo nezautočil. Navíc výhoda je ta, že na fury je snad jedna cz/svk pidiguilda. Zatímco na Aquilonii taková -Tasyfa- má dávno T3 město a vesele si dáva T2jkové dungeony. Veterání také parádní guilda atd.. cca 4 cz/svk guildy.

Pokud ti ale nevadí angličtina a to, že level budeš dělat "2 dny" protože se nedostaneš ani k NPC kde se odevzdávají questy, tak Fury je jasná volba :o)
Go to Top of Page

antarian
Junior Member

897 Posts

Posted - 10/07/2009 :  13:44:37  Show Profile  Send antarian an ICQ Message Send antarian a Private Message  Reply with Quote
azkaban: problem na aquillonii me prijde, ze lide se pomalu loguji uz skoro jen na ty raidy :-(
Nechtel bych tasyfe skodit, ale myslim ze uz jim ty raidy asi moc nevychazi po te co sem cetl jejich forum a veterani spolecne s white castle na tom budou lepe:-) Ale to je jen muj odhad, z toho co si clovek precte na forech.

Jinak ja treba utocil na kazdeho casto, ale jakmile se pridas k jedne z vetsich guild ceskych uz je to vsechno omezene a v podstate aby jsi chodil se seznamem na koho smis utocit na koho nesmis utocit a spis ve stylu, ze mas nejdriv vsechny nechat zautocit a az pote se branit apodobne.... to neni nic pro me.....

jinak s tim NPC to neni tak hrozny ja si expim v klidu i na Fury jen pri tom zabijim jeste navic lidi :-) Pokud expite dokonce ve dvouch je to parada :-) Druha vec je ze pro hrace, ktery neni zkuseny a nezvlada dobre svoji postavu to muze byt tak trochu peklo. A dalsi horsi vec je, ze se clovek vzdy zapomene a nakonec ani neexpi a furt se s nekym rube :-) (ale tohle je spis problem me a kamose ze se nechame vzdy strhnout)

Jinak expit lze dokonce je i pohodovejsi pvp ... sem tam nakej ten duel apodobne (ale chce to vyrazit mimo hlavni PvP zony protoze tam bejva prelidneno)


soucasne hraji nebo gamesy na ktere cekam:
TERA, SECRET WORLD, GW2
bezici predplatne:
LOTRO, Star trek, Champion online
ukoncene predplatne:
UO, L2, AOC, RIFT, WOW, WAR, SWTOR, DCUO, EVE + dalsi co nejdou ani pocitat.

Go to Top of Page

Zarel
New Member

303 Posts

Posted - 10/07/2009 :  16:28:43  Show Profile Send Zarel a Private Message  Reply with Quote
no vzhledem k tomu že Veterani tvrdí že po 1,05 je raid nehratelnej (t2) a např jeďák nejde zabít..tak bych netvrdil že jsouna na tom dobře..
Tasyfa tam naklusala 3x okusila a ano nedala ho ale zbylo mu 5%HP.
Nebyl dobře poskladanej raid + předtím se prošla celá T1 (unava)

Večer i když není žádný raid tak není překvapení 30+ (i45) lidí onlain!
Tasyfa fakt nelenila a navíc se vrátilo spoustu dobrých hráčů^^

Btw.Tasyfa má nové forum ale to už by mělo být známo..

BTW2.Ani slovo proti Veteránům a už vubec ne proti W.C.
Ale ani kdyby se spojili tak na tom lépe nebudou.
(U vetaranu i W.C. je par super lidí tak veškerá ucta)
Doufám že to nevyzní jako chvastani ale jen tak přejít to nejde


Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,56 seconds. on eygor Snitz Forums 2000