Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Star Wars Galaxies - An Empire Divided
 SWG - General Forum - servery Eclipse & Chimaera
 Trade topic
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 08/08/2005 :  02:04:53  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
No jelikoz ted dost brouzdam po trade forech napadlo me, ze by se hodilo sem dat taky alespon trade topic. Nekdy clovek proda dobrou vec nekomu cizimu a treba by nekdo, kdo sem chodi, rad nabidnul stejnou castku. A i pro novacky to muze bejt dobry, ze dostanou trosku prehled.
Kdo neco nabizi nebo shani at to sem da jako reply. V momente, kdy bude prodano tak svuj prispevek vymaze at neserem moc moderatory :)Promazavani je imho zaklad a nebo rict Tiborovi at udela jeste trade forum. No jesli lidi budou mazat i reply s nabidkama ci komentarema trosku pochybuju, ale zase se moderatori trosku srat musej
Takze pokud jste pro udelejte z toho Sticky a pokud proti tak to smazte.

edit by jerzee: cele trade forum je imho zbytecne, staci tenhle topic, ktery pro me neni problem od smeti promazavat

Edited by - JerzeeG on 08/08/2005 11:48:39

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 08/08/2005 :  07:31:40  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Koupim vetsi mnozstvi Anti Decay Kitu, platim dobre tak sup sup

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 08/08/2005 :  14:26:55  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
bylo by mozny sem davat i PC cili price check ? n00bove jako ja a podobny nekdy nevedi kolik co stoji a na aukci se na vas vyprdnou
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 08/08/2005 :  16:29:09  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

bylo by mozny sem davat i PC cili price check ? n00bove jako ja a podobny nekdy nevedi kolik co stoji a na aukci se na vas vyprdnou


Dávej, ale pak by se mazaly, jakmile někdo odpoví... nbo možná ne,podle toho kolik by to zabíralo místa.

Jinak tohle je velmi dobrej nápad... *SALUTE*

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 09/08/2005 :  17:17:57  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by SNowie

bylo by mozny sem davat i PC cili price check ? n00bove jako ja a podobny nekdy nevedi kolik co stoji a na aukci se na vas vyprdnou


Dávej, ale pak by se mazaly, jakmile někdo odpoví... nbo možná ne,podle toho kolik by to zabíralo místa.

Jinak tohle je velmi dobrej nápad... *SALUTE*


mazat hned jak nekdo odpovi je dost divny, dam otazku, nekdo mi odpovi ty to smazes a ja nebudu vedet porad nic a jen budu nastvanej ze si mi to smaz :-)

takze doporucuji nemazat a pripadne delat tabulku v prvnim postu kde budou ceny dotazovaneho a odpovedi. :-)

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 09/08/2005 :  22:05:38  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by SNowie

bylo by mozny sem davat i PC cili price check ? n00bove jako ja a podobny nekdy nevedi kolik co stoji a na aukci se na vas vyprdnou


Dávej, ale pak by se mazaly, jakmile někdo odpoví... nbo možná ne,podle toho kolik by to zabíralo místa.

Jinak tohle je velmi dobrej nápad... *SALUTE*


mazat hned jak nekdo odpovi je dost divny, dam otazku, nekdo mi odpovi ty to smazes a ja nebudu vedet porad nic a jen budu nastvanej ze si mi to smaz :-)

takze doporucuji nemazat a pripadne delat tabulku v prvnim postu kde budou ceny dotazovaneho a odpovedi. :-)


Já chápu, že si fšichni myslíte, že sem úplnej debil, ale já nejsem.

Jasně že bych to PŘÍPADNĚ smazal až pokud by dotazující napsal: "Děkuji." PŘÍPADNĚ...

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 09/08/2005 :  22:32:07  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by SNowie

bylo by mozny sem davat i PC cili price check ? n00bove jako ja a podobny nekdy nevedi kolik co stoji a na aukci se na vas vyprdnou


Dávej, ale pak by se mazaly, jakmile někdo odpoví... nbo možná ne,podle toho kolik by to zabíralo místa.

Jinak tohle je velmi dobrej nápad... *SALUTE*


mazat hned jak nekdo odpovi je dost divny, dam otazku, nekdo mi odpovi ty to smazes a ja nebudu vedet porad nic a jen budu nastvanej ze si mi to smaz :-)

takze doporucuji nemazat a pripadne delat tabulku v prvnim postu kde budou ceny dotazovaneho a odpovedi. :-)


Já chápu, že si fšichni myslíte, že sem úplnej debil, ale já nejsem.

Jasně že bych to PŘÍPADNĚ smazal až pokud by dotazující napsal: "Děkuji." PŘÍPADNĚ...




Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Quartax
Junior Member

Quartax

764 Posts

Posted - 09/08/2005 :  23:40:57  Show Profile Send Quartax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by Quartax

quote:
Originally posted by Jedi_Knight

quote:
Originally posted by SNowie

bylo by mozny sem davat i PC cili price check ? n00bove jako ja a podobny nekdy nevedi kolik co stoji a na aukci se na vas vyprdnou


Dávej, ale pak by se mazaly, jakmile někdo odpoví... nbo možná ne,podle toho kolik by to zabíralo místa.

Jinak tohle je velmi dobrej nápad... *SALUTE*


mazat hned jak nekdo odpovi je dost divny, dam otazku, nekdo mi odpovi ty to smazes a ja nebudu vedet porad nic a jen budu nastvanej ze si mi to smaz :-)

takze doporucuji nemazat a pripadne delat tabulku v prvnim postu kde budou ceny dotazovaneho a odpovedi. :-)


Já chápu, že si fšichni myslíte, že sem úplnej debil, ale já nejsem.

Jasně že bych to PŘÍPADNĚ smazal až pokud by dotazující napsal: "Děkuji." PŘÍPADNĚ...


nemohl jsem odolat

Quartax Xarys - SWG.Eclipse
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 10/08/2005 :  13:37:50  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
neni potřeba to mazat aspoň už pro příště lidi budou znát přibližnou cenu ne ?
smazal bych jen ten offtopic vsechen a nechal tam nejaky pravidla pro trade topic

Edited by - SNowie on 10/08/2005 13:38:16
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 10/08/2005 :  16:28:29  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
nakonec jsem o tom popremyslel a bude lepsi vytvorit cele trade forum.. jen asi je ted tibor na dovolene nebo co..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 18/08/2005 :  13:27:53  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Koupim Krayt Dragon perly cena dohodou ale pocitam tak 350 000 az 500 000 za kus.U rcite se nejak dohodnem.

Edited by - Akoh Adi on 18/08/2005 14:49:40
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 18/08/2005 :  13:29:49  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Koupim Krayt Dragon perly cena dohodou ale pocitam tak 150 000 az 350 000 za kus.U rcite se nejak dohodnem.



rofl.. myslis vytunene ?

jako nepouzita perla vetsinou pada good a ta stoji tak 500k

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 18/08/2005 :  14:14:29  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Myslim obycejny nevytuneny.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 18/08/2005 :  14:43:25  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Akoh Adi

Koupim Krayt Dragon perly cena dohodou ale pocitam tak 150 000 az 350 000 za kus.U rcite se nejak dohodnem.



rofl.. myslis vytunene ?

jako nepouzita perla vetsinou pada good a ta stoji tak 500k


opravil bych to - perly ted padaj JEN good
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 23/08/2005 :  10:54:28  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
jakou cenu ma bily good crystal?
Go to Top of Page

Werrevlk
Junior Member

504 Posts

Posted - 23/08/2005 :  11:08:26  Show Profile  Send Werrevlk an ICQ Message Send Werrevlk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jorssk

jakou cenu ma bily good crystal?


400K-500K

SWG Cheeeewieee cosi -
SWG Lygie Jedi 90 Shadowknights
SWG Wlk spy 80 Shadowknights
WoW Chewie Shaman 60 Zdechliny
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 23/08/2005 :  13:00:08  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
tak nevim, mam dojem, ze roberion prodava good perly za 1M a jdou na odbyt rychleji, nez toaletak pri prujmove epidemii ..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 23/08/2005 :  13:51:20  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

tak nevim, mam dojem, ze roberion prodava good perly za 1M a jdou na odbyt rychleji, nez toaletak pri prujmove epidemii ..


pravda pravda
Go to Top of Page

Jorssk
Moderator

jorssk2

2991 Posts

Posted - 23/08/2005 :  15:02:23  Show Profile  Visit Jorssk's Homepage  Send Jorssk an ICQ Message Send Jorssk a Private Message  Reply with Quote
to je super a kdo chce good crystal za 450k?

Edited by - Jorssk on 23/08/2005 15:02:37
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 23/08/2005 :  15:05:30  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Jaa.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 16/09/2005 :  02:20:11  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
mám dotaz asi patří sem :)
funguje defence vs knockdown ? zkoušel to někdo ? pokud by to fungovalo mělo by to vypisovat asi no effect když to vykreje ... dík (někde sem narazil na def vs KD 25 za asi 6M proto se ptám :)
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 16/09/2005 :  11:06:46  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie

mám dotaz asi patří sem :)
funguje defence vs knockdown ? zkoušel to někdo ? pokud by to fungovalo mělo by to vypisovat asi no effect když to vykreje ... dík (někde sem narazil na def vs KD 25 za asi 6M proto se ptám :)



jako nemuzu to rict jiste, protoze u hry od SOE je jiste jen to, ze po restartu pul dne nepojede..

ale v dobe, kdy vychazel CU, jsem si detailne procital patch notesy a nekde, nevim kde, jsem narazil na zminku, ze vsecky skillmody, co se jmenuji def. vs neco, v novem systemu neexistuji..
(drive mela nektera povolani primo v boxech tyhle schopnosti, treba pistoler nebo TKM, takze ty z atachmentu se k nim akorat pricetly - dneska tohle u zadneho povolani nenajdes a to nahrava tomu, ze skutecne neexistuji)

a jediny duvod, proc se objevuji na atachmentech je, ze ty hovada jsou line je kompletne odmazat.. (tvrdi, ze by tim poskodili jine atachmenty nebo tak neco)

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 16/09/2005 :  11:13:36  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by SNowie

mám dotaz asi patří sem :)
funguje defence vs knockdown ? zkoušel to někdo ? pokud by to fungovalo mělo by to vypisovat asi no effect když to vykreje ... dík (někde sem narazil na def vs KD 25 za asi 6M proto se ptám :)



jako nemuzu to rict jiste, protoze u hry od SOE je jiste jen to, ze po restartu pul dne nepojede..

ale v dobe, kdy vychazel CU, jsem si detailne procital patch notesy a nekde, nevim kde, jsem narazil na zminku, ze vsecky skillmody, co se jmenuji def. vs neco, v novem systemu neexistuji..
(drive mela nektera povolani primo v boxech tyhle schopnosti, treba pistoler nebo TKM, takze ty z atachmentu se k nim akorat pricetly - dneska tohle u zadneho povolani nenajdes a to nahrava tomu, ze skutecne neexistuji)

a jediny duvod, proc se objevuji na atachmentech je, ze ty hovada jsou line je kompletne odmazat.. (tvrdi, ze by tim poskodili jine atachmenty nebo tak neco)


ok škoda no
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 10/10/2005 :  13:31:02  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
tak se to uz vyresilo

Edited by - SNowie on 10/10/2005 15:47:59
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 10/10/2005 :  15:54:06  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
jo presne tak !!!(kdyz to rika snowie) ale co je to group terrain

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 10/10/2005 :  17:24:47  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dreik

jo presne tak !!!(kdyz to rika snowie) ale co je to group terrain


jak rychle beha parta vetsina lidi si mysli ze to funguje jen u squadleadera - ale staci bejt grouplej s kymkoliv/cimkoliv a funguje taky
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 10/10/2005 :  17:55:00  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
A . H . A .

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 10/10/2005 :  21:04:15  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
tak sem o to stejne prisel v poslednich 10minutach me snipnul nejakej debilni dragacon ... nesnasim takovy hajzly
Go to Top of Page

Dreik
New Member

Darth Nihilus

363 Posts

Posted - 10/10/2005 :  21:32:38  Show Profile  Send Dreik an ICQ Message Send Dreik a Private Message  Reply with Quote
jojo me taky dost stvou

Akhemar Sarin-Eclipse-AHC-Bounty Hunter
Lusankya Sarin-Eclipse-Entertainer
LotRO-Maraldir-Northmooor-champion
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 11/10/2005 :  16:40:26  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dreik

jojo me taky dost stvou



ty prid do swg... caka ta praca

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 02/11/2005 :  15:15:09  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Koupim :
Peko peko feathers
Acklay armor apperarance shards
Anti Dekay Kity
AA GRangedSpeed +25

IGN elor

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:07:29  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

Koupim :
Peko peko feathers


Mam jich z doby pre-CU asi 14, chces?

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 02/11/2005 :  17:06:17  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

quote:
Originally posted by Sagger

Koupim :
Peko peko feathers


Mam jich z doby pre-CU asi 14, chces?


beru vsechny, domluvime se ve hre

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 02/11/2005 :  18:02:15  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

quote:
Originally posted by baron432

quote:
Originally posted by Sagger

Koupim :
Peko peko feathers


Mam jich z doby pre-CU asi 14, chces?


beru vsechny, domluvime se ve hre


preCU feathery sou ted drahy jak prase kdyby ti jich par sagger nechal tak bych je za rozumnou cenu vzal ... ale nepredpokladam

Edited by - SNowie on 02/11/2005 18:02:33
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 02/11/2005 :  18:30:16  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
No, naposled se pre-CU feathers (Health 20) prodaly za 2M kus (1M byla vyvolavaci cena!) a ja jich mam ... 16!

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 02/11/2005 :  19:14:08  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

No, naposled se pre-CU feathers (Health 20) prodaly za 2M kus (1M byla vyvolavaci cena!) a ja jich mam ... 16!


jak řikam sou drahý jak prase

Edited by - SNowie on 02/11/2005 19:14:29
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 02/11/2005 :  20:24:38  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SNowie


jak řikam sou drahý jak prase


No ony i brnka z nich jsou drahy jak ... vetsi prase

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 02/11/2005 :  20:33:58  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

quote:
Originally posted by SNowie


jak řikam sou drahý jak prase


No ony i brnka z nich jsou drahy jak ... vetsi prase


no ony ted padaj pericka asi 12-25hp, takze muzou i trosku lepsi ... ale najit peko peko albatrose je neco jinyho
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 03/11/2005 :  12:49:08  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sagger

Koupim :
Peko peko feathers
Acklay armor apperarance shards
Anti Dekay Kity
AA GRangedSpeed +25

IGN elor

prodam ADK

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 03/11/2005 :  13:04:59  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Carmax

prodam ADK


Ty to porad nechapes - Sagger schvalne vyrobil a distribuoval kachnu o "CU2" a ted bude levne skupovat ADK ...

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 03/11/2005 :  13:40:15  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by baron432

quote:
Originally posted by Carmax

prodam ADK


Ty to porad nechapes - Sagger schvalne vyrobil a distribuoval kachnu o "CU2" a ted bude levne skupovat ADK ...


SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 03/11/2005 :  14:30:02  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
hehe, to jo :)
doufam, ze ty adkcka co jsem nahazel do bazaru nekdo jeste koupi :(

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

Kravka
Junior Member

931 Posts

Posted - 03/11/2005 :  15:07:30  Show Profile  Send Kravka an ICQ Message Send Kravka a Private Message  Reply with Quote
no k necemu snad budou ne ? je to reward tak doufam ze nebudou na vyhozeni... treba se prekonvertujou na neco uzitecnyho, treba neco na dekoraci domova

jůůz d fóós
Go to Top of Page

Carmax
Average Member

1314 Posts

Posted - 03/11/2005 :  15:09:31  Show Profile  Send Carmax an ICQ Message Send Carmax a Private Message  Reply with Quote
jj, prekonvertuji se na ADK, slouzici k dekoraci domova

SWG Carmax - preNGE Jedi & Pandaren - Master Trader (munitions) & Falene - Bounty Hunter
WoW Carmax - Troll hunter lvl 54
EQII Callysta - mage
LOTRO beta Falene

Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 03/11/2005 :  16:08:51  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kravka

no k necemu snad budou ne ? je to reward tak doufam ze nebudou na vyhozeni... treba se prekonvertujou na neco uzitecnyho, treba neco na dekoraci domova


buffovaci krystaly z vesnice byly taky rewardy.. a jsou ted k cemu ? k hovinku ?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Hosty
Average Member

1177 Posts

Posted - 03/11/2005 :  16:34:35  Show Profile  Visit Hosty's Homepage  Send Hosty an ICQ Message Send Hosty a Private Message  Reply with Quote
hmm, sice som bol nasrany ze som ADK predal za 7mil a onedlho to uz bolo za 20mil... keby som si ho nechal tak by som ho pouzil :) a teraz by som to lutoval :) takze som stastny ze som si pred tym vsetkym trosku privyrobil

-Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free-
Go to Top of Page

Sagger
Ci-ua-ua

superior

925 Posts

Posted - 03/11/2005 :  18:10:53  Show Profile  Visit Sagger's Homepage  Send Sagger an ICQ Message Send Sagger a Private Message  Reply with Quote
Kdyz si tak uvedomim, ze me NGE upravy zatim dle odhalenych zmen staly neco pres 100 milionu, ktery jsem tupe grindil a veci shanel jak idiot, tak je mi na bliti.

1st Lokian Platoon, IHC
www.imperialhighcommand.com
Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 03/11/2005 :  19:09:00  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
Ved to ma najviac na SOE serie a to je aj jediny dovod, preco som to zabalil. V SWG neexistuje nic, o co sa oplati z dlhodobeho hladiska bojovat a venovat tomu cas. Jeden den je nieco rare a po update je z toho brak ....
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 04/11/2005 :  07:04:44  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
koupim ADK, 1 za 100K :)

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 04/11/2005 :  17:33:23  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

koupim ADK, 1 za 100K :)



Ve vendorech sou ADK od 9 mega uz a ze furt pribejvaj hehe kazdej se toho zbavuju pockej par dni a za 100k ho koupis :)))
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 05/11/2005 :  12:22:31  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi


Ve vendorech sou ADK od 9 mega uz a ze furt pribejvaj hehe kazdej se toho zbavuju pockej par dni a za 100k ho koupis :)))


Nasledne SOE zrusej "no-decay" v CU2 a bude hukot

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,23 seconds. on eygor Snitz Forums 2000