Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Chovani lidi v CZ komunite
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 02/11/2005 :  10:55:39  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:

3)Chapu, ze pepa je pomalejsi a obcas mu musis neco rici i nekolikrat.)) Ale jinak spolupracuje normalnim zpusobem. De o to jak se s lidmi domluvis a ne to resit hlaskou "vse mate na imperium" "Tam si to najdete, ted neni cas ted je raid". To je stejne kdyz sem zjistoval info na prizmatic, ale to je jedno uz to nemam ani chut resit.


Ja jen jeste doplnim k tomuhle, myslim ze se nepletu a tohle mame v guild MOTD uz od zacatku (tu druhou cast)
raid ve ctvrtek na F I v PF v nedeli do froglok zony na master spely:-) hlaste se na imperiu
informace a offline pokec www.imperium.cz

to ze nekdo nezmackne U a nepodiva se tam a nebo necte primo po nalognuti to co mu to napise do chatu je jeho vec ale neni to chyba vedeni, velka vetsina lidi nema problem si www.imperium.cz napsat na papirek, zapamatovat nebo dat do oblibenych, ale nekteri to vylozene ignoruji, patrno z hlasek, kdy je raid vypsanej x dni a v den D se treba Klattu zepta jestli jeste nekdo jde na raid a neni napsanej no a to se potom dozvidame veci, raid? kde? kdy? kam se ma dojit? co sebou atd. tak lidi co to hraji tech min 8 mesicu +/- by meli byt schopni cist
a btw dival se nekdo z vas na pravidla? je jich minimum, ale tohle tam je
2) GUILDMOTD je zakladni guild info kanal a je to zakon

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Kwah
New Member

423 Posts

Posted - 02/11/2005 :  11:21:00  Show Profile  Send Kwah an ICQ Message Send Kwah a Private Message  Reply with Quote
no, to informace a offline pokec www.imperium.cz tam od zacatku neni. pokud se nepletu tak to tam bylo pridano az nekdy v pulce prosince
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 02/11/2005 :  11:23:33  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kwah

no, to informace a offline pokec www.imperium.cz tam od zacatku neni. pokud se nepletu tak to tam bylo pridano az nekdy v pulce prosince




ok, uprava, od myho zacatku, ja zacal hrat v prosinci tesne pred vanocema

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 02/11/2005 :  12:36:54  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by calimar

[quote]Originally posted by Nobu1212

K tomu masteru, hele me je jedno, ze si Shaargy zalozil novy char a pohrbil dle meho vyborneho guarda, ale je to jako bych skoncil s bersekrem zalozil napr. paladina a hned na lev. 27 se dozadoval mastera, mam silne pochybnosti o tom, ze bych to dostal.) Myslim pokud by to bylo pro guarda pak se o tom muzeme bavit, takto je to zbytecne.

no Nobuhare tak tohle se to fakt povedlo:)) novej char jsem zalozil pro to ze 1) mne guard prisel dost nudnej 2) chci chodit na raidy a opravdu si nemyslim ze ta prehlidka plechovek co tam chodila byla moc k necemu proto jsem radsi zalozil char ktery nasi guilde chybi a taky mne bude bavit 3) kolem lvl 30 jsem si koupil master na lvl 47 proc asi pac az je budu chtit tak je na 90% nesezenu bo master pro class kterej hrajes nepada kazdej den. pls nepouzivej slovo dozadoval ja ho chtel koupit pokud ti v ramci guildy prijde 3ppl za mastera kterej ma na T6 nahradu malo tak to pardon ja vim je to lepsi a jednodussi prodat to za 4ppl xanadu ale pak se mohlo jednani odvijet na urovni hele dej mi 4 nebo si naser a ne ze se domluvime na 3 ppl a jak jdu log off tak lita link na mastera na trade kanalu

ale v jednom mas pravdu bavit se o masteru je zbytecny mne to ani tak nenasralo, spis mne prekvapilo to ukvapeny jednani jak u prodeje toho mastera tak z vasim odchodem.




sorry se slovem dozadoval, datluju to rychle v praci. Mno jo no, ja nevim s tim masterem. Pokud by to padlo v raidu tak chapu nejake pretahovani. Ale padlo mu to tusim ve splitpaw, pokud to lootne sam myslim, ze si s tou veci muze delat co chce. Ja trebas bych se s tebou domluvil, ale na druhou stranu Willa chapu pac warlock solo je na nic BO.) prd vydrzi. No a Will dost craftil tak nemel radne prachy ani na vybavu. Tudiz se zas nedivim kdyz to prodal pac mel u sebe asi 25gold.) Ale to je presne ono ten master tam padal nekolikrat myslim v guilde tak se mohli udelat pravidla na to jak se to bude delit v solo lootu. Stacilo to napsat do guild tabule. Jenze uz to slysim, ne ne dejte to na imperium.) Proste nic proti tomuhle komunikacnimu kanalu kdyz sem pochopil jeho taje.)))), ale rekl bych ze pro spoustu lidi je to spanelska vesnice. No takze ve finale...
1)souhlas guard je nuda.)
2)Master se dal vyresit jinak, ale jde o komunikaci a ne zas ten styl mate to vsichni na imperium a nazdar.
3)Ke Kuzma zprave, pokud vim to tys mu snizil rank. A Will me opravdu pomahal s vetsinou HQ i kdyz z toho mel prd pac to mel v jinym kroku.
tot vse
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 02/11/2005 :  13:51:40  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobu1212
3)Ke Kuzma zprave, pokud vim to tys mu snizil rank. A Will me opravdu pomahal s vetsinou HQ i kdyz z toho mel prd pac to mel v jinym kroku.
tot vse


Ano, ja sem mu ho snizil. A to na popud jeho otazky "K cemu mi guilda je?"
Uznal sem ze ma pravdu, ze k nicemu a tudiz ani nemusi vyuzivat guild banku. Nebudu snizovat ranky preci ze to, ze nekdo sam solo lootnul mastera a udelal si s nim co chtel. JA sem mu jen rekl svuj nazor, ze to slo vyresit jinak!
Rozhodne sem nehodlal poslouchat veci, co a jak nejde, k cemu mu guilda je, a znova vysvetlovat proc by mel zustavat master v guilde.

To ze ti Will pomahal s HQ je pekny a urcite to pro guildu byl prinos... ostatne si myslim, ze i ty jsi byl prinosny nejen svejma splnenejma HQ, ale i spolupraci s ostatnima a taky si byl u nas oficirem a to asi nejen pronic zanic.
To ze si mel v DKP minus za falbed a malo odchozenejch raidu je jina vec, treba si nemel cas a nebo byl jinej duvod. I presto sem veril ze na raidy chodit zacnes, a nejen kvuli odmazani minusu, ale i kvuli moznosti ziskani dalsiho dobreho vybaveni.... jak vidno mylil jsem se, ale i to je lidske.

Ja osobne po tobe, po Willim, Esetronen ani po Pepickovi nic nechci, nic od vas neocekavam a plne se venuji dal lidem, kteri zustali v MdK a maj ke guilde jinej vztah nez vy.
Preju vam hodne stesti u CL, your choice a za vas verim ze spravna.

To je tak asi vse co jsem chtel rict, a dal uz se k tomu nechci vyjadrovat, jiz bylo receno vse a zbytecne bych se musel opakovat.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"

Edited by - Kuzmik on 02/11/2005 13:54:58
Go to Top of Page

calimar
Moderator

303 Posts

Posted - 02/11/2005 :  13:53:05  Show Profile  Send calimar an ICQ Message Send calimar a Private Message  Reply with Quote
ano master se opravdu dal vysetit jinak a o komunikaci na imperiu to nebylo ani nahodou vse probihalo ingame pres tell prakticky hned co mu to padlo ale tohle uz neres proste na "socialni" system v guilde mame jinej nazor mne to problem nedela zbavit se fabled veci kdyz neni pro mne a nekomu se hodi v guilde.


VG : Nathyra high elf cleric MDK

Edited by - calimar on 02/11/2005 13:54:24
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 02/11/2005 :  13:55:12  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobu1212

quote:
Originally posted by calimar

[quote]Originally posted by Nobu1212

K tomu masteru, hele me je jedno, ze si Shaargy zalozil novy char a pohrbil dle meho vyborneho guarda, ale je to jako bych skoncil s bersekrem zalozil napr. paladina a hned na lev. 27 se dozadoval mastera, mam silne pochybnosti o tom, ze bych to dostal.) Myslim pokud by to bylo pro guarda pak se o tom muzeme bavit, takto je to zbytecne.

no Nobuhare tak tohle se to fakt povedlo:)) novej char jsem zalozil pro to ze 1) mne guard prisel dost nudnej 2) chci chodit na raidy a opravdu si nemyslim ze ta prehlidka plechovek co tam chodila byla moc k necemu proto jsem radsi zalozil char ktery nasi guilde chybi a taky mne bude bavit 3) kolem lvl 30 jsem si koupil master na lvl 47 proc asi pac az je budu chtit tak je na 90% nesezenu bo master pro class kterej hrajes nepada kazdej den. pls nepouzivej slovo dozadoval ja ho chtel koupit pokud ti v ramci guildy prijde 3ppl za mastera kterej ma na T6 nahradu malo tak to pardon ja vim je to lepsi a jednodussi prodat to za 4ppl xanadu ale pak se mohlo jednani odvijet na urovni hele dej mi 4 nebo si naser a ne ze se domluvime na 3 ppl a jak jdu log off tak lita link na mastera na trade kanalu

ale v jednom mas pravdu bavit se o masteru je zbytecny mne to ani tak nenasralo, spis mne prekvapilo to ukvapeny jednani jak u prodeje toho mastera tak z vasim odchodem.




sorry se slovem dozadoval, datluju to rychle v praci. Mno jo no, ja nevim s tim masterem. Pokud by to padlo v raidu tak chapu nejake pretahovani. Ale padlo mu to tusim ve splitpaw, pokud to lootne sam myslim, ze si s tou veci muze delat co chce. Ja trebas bych se s tebou domluvil, ale na druhou stranu Willa chapu pac warlock solo je na nic BO.) prd vydrzi. No a Will dost craftil tak nemel radne prachy ani na vybavu. Tudiz se zas nedivim kdyz to prodal pac mel u sebe asi 25gold.) Ale to je presne ono ten master tam padal nekolikrat myslim v guilde tak se mohli udelat pravidla na to jak se to bude delit v solo lootu. Stacilo to napsat do guild tabule. Jenze uz to slysim, ne ne dejte to na imperium.) Proste nic proti tomuhle komunikacnimu kanalu kdyz sem pochopil jeho taje.)))), ale rekl bych ze pro spoustu lidi je to spanelska vesnice. No takze ve finale...
1)souhlas guard je nuda.)
2)Master se dal vyresit jinak, ale jde o komunikaci a ne zas ten styl mate to vsichni na imperium a nazdar.
3)Ke Kuzma zprave, pokud vim to tys mu snizil rank. A Will me opravdu pomahal s vetsinou HQ i kdyz z toho mel prd pac to mel v jinym kroku.
tot vse



Takze z pohledu warlocka, warlock na solo neni na nic, jen si musis vybirat cile a hrat rozumne (tim nechci rict ze Will nehraje rozumne). Zkousel jsem a solnul jsem melee heroic Gianta kdyz mi zmodral (pro Mallyho predevcirem jsem videl 50 zerka jak ho zuchal sam ), ale strasne to trva, nesmi se udelat chyba a vrazdenim solo potvor za tech x min naberu vic exp a stejne mi vetsinou u heroica dojde power, takze zbytecnost

S tabulkou, jak resit solo fabled dropy, tu do MOTD nedas pac je to omezeny a skoncilo by to jako veskery pravidla bud na imperiu nebo na ofic sony guild strankach takze by sis nepomohl a pokud lidi zvladnou slozitou hru tak pro ne nemuze byt jedna www stranka spanelska vesnice, jde jen o to chtit...

ad1) souhlas, guard je nuda
ad2) master se dal vyresit jinak, ale nikde nebylo slovo o tom ze se to resilo pres imperium...
ad3) Kuzma napsal tohle ale byl snizen za to, ze mi jasne napsal, "k cemu mi guilda je?"

Jinak myslim ze su s Willienem vcelku zadobre, normalne spolu mluvime

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 02/11/2005 :  13:57:05  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
pisete nak rychle, tam nic nebylo kdyz jsem to psal

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 02/11/2005 :  14:03:03  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by calimar

ano master se opravdu dal vysetit jinak a o komunikaci na imperiu to nebylo ani nahodou vse probihalo ingame pres tell prakticky hned co mu to padlo ale tohle uz neres proste na "socialni" system v guilde mame jinej nazor mne to problem nedela zbavit se fabled veci kdyz neni pro mne a nekomu se hodi v guilde.





Mno ja te beru vzdycky v poho a vzdy budu.) S timhle se shodnem. Uz sem to tu mozna psal, ale lootlnuli sme mastera a ja mam schovany fablet bic pro trubadura zadaco pac me to prijde normalni i kdyz bych to mohl prodat trebas za par platin. Ale u tebe o tomhle vim pac si nas obdarovaval i kdyz jsme byli na nizsich levelech a nestoupl ti do hlavy ani lev50.))) Jako trebas nekomu, on vi....
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 02/11/2005 :  14:07:10  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
Komu? To me zajima

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 02/11/2005 :  14:12:07  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
jj vim ze jste s Will v poho a resite nejake ty warloc devastation a podobne muha ha.))) Mno s tim snizenim, BAH ja nevim no tak rekl k cemu me je Guilda mno myslim, ze to spise napsal v nejakem chvilkovem rozpolození takze urcite ne za ucelem nekoho prudit. Ale kazdopadne bych za tohle nesnizil rank nekomu abych mu dokazal ze teda mam funkci.ú) Stacilo mu to vytknout tell nebo jinak, ale ne snizit mu rank a udelat radost leda Ghost. se kterym se opravdu zrovna nemilujou. Mno zjednodušeně dalo se domluvit a ne pokud nekdo reaguje hned trebas "Neprodam mastera" Tak snizovat rank. Pokud byste to resili dele tak ano, ale pokud vim Will to lootnul a zhruba do 15min byl bez ranku, ale to je jedno uz to neres. Bo uz to maj xanadu.)

quote:
Originally posted by Kaz

quote:
Originally posted by Nobu1212

quote:
Originally posted by calimar

[quote]Originally posted by Nobu1212

K tomu masteru, hele me je jedno, ze si Shaargy zalozil novy char a pohrbil dle meho vyborneho guarda, ale je to jako bych skoncil s bersekrem zalozil napr. paladina a hned na lev. 27 se dozadoval mastera, mam silne pochybnosti o tom, ze bych to dostal.) Myslim pokud by to bylo pro guarda pak se o tom muzeme bavit, takto je to zbytecne.

no Nobuhare tak tohle se to fakt povedlo:)) novej char jsem zalozil pro to ze 1) mne guard prisel dost nudnej 2) chci chodit na raidy a opravdu si nemyslim ze ta prehlidka plechovek co tam chodila byla moc k necemu proto jsem radsi zalozil char ktery nasi guilde chybi a taky mne bude bavit 3) kolem lvl 30 jsem si koupil master na lvl 47 proc asi pac az je budu chtit tak je na 90% nesezenu bo master pro class kterej hrajes nepada kazdej den. pls nepouzivej slovo dozadoval ja ho chtel koupit pokud ti v ramci guildy prijde 3ppl za mastera kterej ma na T6 nahradu malo tak to pardon ja vim je to lepsi a jednodussi prodat to za 4ppl xanadu ale pak se mohlo jednani odvijet na urovni hele dej mi 4 nebo si naser a ne ze se domluvime na 3 ppl a jak jdu log off tak lita link na mastera na trade kanalu

ale v jednom mas pravdu bavit se o masteru je zbytecny mne to ani tak nenasralo, spis mne prekvapilo to ukvapeny jednani jak u prodeje toho mastera tak z vasim odchodem.




sorry se slovem dozadoval, datluju to rychle v praci. Mno jo no, ja nevim s tim masterem. Pokud by to padlo v raidu tak chapu nejake pretahovani. Ale padlo mu to tusim ve splitpaw, pokud to lootne sam myslim, ze si s tou veci muze delat co chce. Ja trebas bych se s tebou domluvil, ale na druhou stranu Willa chapu pac warlock solo je na nic BO.) prd vydrzi. No a Will dost craftil tak nemel radne prachy ani na vybavu. Tudiz se zas nedivim kdyz to prodal pac mel u sebe asi 25gold.) Ale to je presne ono ten master tam padal nekolikrat myslim v guilde tak se mohli udelat pravidla na to jak se to bude delit v solo lootu. Stacilo to napsat do guild tabule. Jenze uz to slysim, ne ne dejte to na imperium.) Proste nic proti tomuhle komunikacnimu kanalu kdyz sem pochopil jeho taje.)))), ale rekl bych ze pro spoustu lidi je to spanelska vesnice. No takze ve finale...
1)souhlas guard je nuda.)
2)Master se dal vyresit jinak, ale jde o komunikaci a ne zas ten styl mate to vsichni na imperium a nazdar.
3)Ke Kuzma zprave, pokud vim to tys mu snizil rank. A Will me opravdu pomahal s vetsinou HQ i kdyz z toho mel prd pac to mel v jinym kroku.
tot vse



Takze z pohledu warlocka, warlock na solo neni na nic, jen si musis vybirat cile a hrat rozumne (tim nechci rict ze Will nehraje rozumne). Zkousel jsem a solnul jsem melee heroic Gianta kdyz mi zmodral (pro Mallyho predevcirem jsem videl 50 zerka jak ho zuchal sam ), ale strasne to trva, nesmi se udelat chyba a vrazdenim solo potvor za tech x min naberu vic exp a stejne mi vetsinou u heroica dojde power, takze zbytecnost

S tabulkou, jak resit solo fabled dropy, tu do MOTD nedas pac je to omezeny a skoncilo by to jako veskery pravidla bud na imperiu nebo na ofic sony guild strankach takze by sis nepomohl a pokud lidi zvladnou slozitou hru tak pro ne nemuze byt jedna www stranka spanelska vesnice, jde jen o to chtit...

ad1) souhlas, guard je nuda
ad2) master se dal vyresit jinak, ale nikde nebylo slovo o tom ze se to resilo pres imperium...
ad3) Kuzma napsal tohle ale byl snizen za to, ze mi jasne napsal, "k cemu mi guilda je?"

Jinak myslim ze su s Willienem vcelku zadobre, normalne spolu mluvime

Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 02/11/2005 :  14:23:41  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz

Komu? To me zajima



GHOSTSTALKER!.))
Go to Top of Page

calimar
Moderator

303 Posts

Posted - 02/11/2005 :  14:27:38  Show Profile  Send calimar an ICQ Message Send calimar a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by Nobu1212

jj vim ze jste s Will v poho a resite nejake ty warloc devastation a podobne muha ha.))) Mno s tim snizenim, BAH ja nevim no tak rekl k cemu me je Guilda mno myslim, ze to spise napsal v nejakem chvilkovem rozpolození takze urcite ne za ucelem nekoho prudit. Ale kazdopadne bych za tohle nesnizil rank nekomu abych mu dokazal ze teda mam funkci.ú) Stacilo mu to vytknout tell nebo jinak, ale ne snizit mu rank a udelat radost leda Ghost. se kterym se opravdu zrovna nemilujou. Mno zjednodušeně dalo se domluvit a ne pokud nekdo reaguje hned trebas "Neprodam mastera" Tak snizovat rank. Pokud byste to resili dele tak ano, ale pokud vim Will to lootnul a zhruba do 15min byl bez ranku, ale to je jedno uz to neres. Bo uz to maj xanadu.)

nobu prosimte precti si poradne posty od kuzmy atd nez neco budes psat
samozrejme ze ten master v tom hraje roli pac nastartoval flame na guild chatu ale snizeni ranku bylo o necem jinym viz kuzmovy posty a dost pochybuju o tom ze to bylo i o dokazovani funkci to uz je uplna ......
kdyby to bylo 15minut tak toho mastera mam ja a ne xanadu pac ja byl online a prodej probehl az potom co jsem se odlogoval.



VG : Nathyra high elf cleric MDK
Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 02/11/2005 :  14:38:42  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
Oki
sorry, mno ja netus. Pokud sem to pochopil dobre bylo to proto, ze Will rekl "K cemu me je guilda?". Ja sem psal, ze to napsal zrejme z nejakyho chvilkovyho pocitu, netus co tam s Kuzmou resili. Ale proste pokud vim videl jsem debatu o masteru na pul oko a najednou koukam Will ma snizenej rank. Nez sem se stacil rozkoukat tak si pamatuju, ze sem psal do guild chatu jako proc a prisla Ghostova jiz slavna veta "Klidne si dete nekoho jako vas guilda nepotrebuje". Aniz by me nekdo jinej k tomu cokoliv rekl. Ale stejne uz je to pase, ovsem pokud budete hrat s Ghostem tak pokud nejte total slepy bo hluchy tak vam jeho pravy char dojde.)) Mno to je jedno ja doufam, ze na me nezanevrete a ve hre se alespon pozdravime bo pokecame.)

quote:
Originally posted by calimar

[quote]Originally posted by Nobu1212

jj vim ze jste s Will v poho a resite nejake ty warloc devastation a podobne muha ha.))) Mno s tim snizenim, BAH ja nevim no tak rekl k cemu me je Guilda mno myslim, ze to spise napsal v nejakem chvilkovem rozpolození takze urcite ne za ucelem nekoho prudit. Ale kazdopadne bych za tohle nesnizil rank nekomu abych mu dokazal ze teda mam funkci.ú) Stacilo mu to vytknout tell nebo jinak, ale ne snizit mu rank a udelat radost leda Ghost. se kterym se opravdu zrovna nemilujou. Mno zjednodušeně dalo se domluvit a ne pokud nekdo reaguje hned trebas "Neprodam mastera" Tak snizovat rank. Pokud byste to resili dele tak ano, ale pokud vim Will to lootnul a zhruba do 15min byl bez ranku, ale to je jedno uz to neres. Bo uz to maj xanadu.)

nobu prosimte precti si poradne posty od kuzmy atd nez neco budes psat
samozrejme ze ten master v tom hraje roli pac nastartoval flame na guild chatu ale snizeni ranku bylo o necem jinym viz kuzmovy posty a dost pochybuju o tom ze to bylo i o dokazovani funkci to uz je uplna ......
kdyby to bylo 15minut tak toho mastera mam ja a ne xanadu pac ja byl online a prodej probehl az potom co jsem se odlogoval.




Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 02/11/2005 :  14:44:36  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobu1212
Mno s tim snizenim, BAH ja nevim no tak rekl k cemu me je Guilda mno myslim, ze to spise napsal v nejakem chvilkovem rozpolození takze urcite ne za ucelem nekoho prudit.


jo, to je mozny, ale me tim nasral a ve svem chvilkovem rozpolozeni sem mu snizil rank... nic vic, nic min. S rankem se da hejbat neustale a neni to nic hrozneho. Ani nebylo zamysleno ze by mu to zustalo. Pozdeji by byl zase na svem.
quote:

Ale kazdopadne bych za tohle nesnizil rank nekomu abych mu dokazal ze teda mam funkci.


Jestli si myslis, ze nekomu potrebuju dokazovat ze mam funkci tak se pletes. Ostatne i ty si byl ve funkci, ktera te opravnovala ranky menit. Kdybych htel dokazovat ze mam funkci, tak sem Willa bez vahani kicknul a pak by to bylo o funkcich a moznostech. Asi si nikdo z vas neuvedomil ze to nebylo zamerem a ani jsem to nechtel.
quote:

Stacilo mu to vytknout tell nebo jinak, ale ne snizit mu rank a udelat radost leda Ghost. se kterym se opravdu zrovna nemilujou. Mno zjednodušeně dalo se domluvit a ne pokud nekdo reaguje hned trebas "Neprodam mastera" Tak snizovat rank. Pokud byste to resili dele tak ano, ale pokud vim Will to lootnul a zhruba do 15min byl bez ranku, ale to je jedno uz to neres.


Snizeni ranku bylo, je, a bude asi to nejmirnejsi co se da pouzit. Jak sem psal vyse, rozhode to neni nic drastickeho.
Pres telly jsem mu samozrejme vytknul ze se mi to nelibi.... a na jeho odpovedi po tellu sem zareagoval tim snizenim ranku. Rozhodne nejsem zvyklej na jednani ktere Will predvadel a zvykat si nebudu.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"

Edited by - Kuzmik on 02/11/2005 14:45:59
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 02/11/2005 :  14:58:07  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobu1212
...prisla Ghostova jiz slavna veta "Klidne si dete nekoho jako vas guilda nepotrebuje". Aniz by me nekdo jinej k tomu cokoliv rekl. Ale stejne uz je to pase, ovsem pokud budete hrat s Ghostem tak pokud nejte total slepy bo hluchy tak vam jeho pravy char dojde.)) Mno to je jedno ja doufam, ze na me nezanevrete a ve hre se alespon pozdravime bo pokecame.)



NEvim jak ma Ghost slavne vety, ale neco v tomhle smyslu rekl, to jo. Nechci se bavit o tom jak moc to bylo vhodny ci nebylo, ale rekl to Ghost. Ty na nej mas svuj nazor a nemas ho treba v lasce, ok. Pak je to ale tvuj boj a z toho co tu rikas, mi prijde ze si odesel spis kvuli nemu a tomu co kde rekl..... pak mi nezbyva si myslet ze si hlupak, jestlize se tomu nedokazes postavit a jako vychodisko zvolis leave.
Ja ho az zase tak neznam, ale je u nas v guilde a to respektuju. Pokud se bude chovat nevhodne, ci rekne nejake nesmysli, tak mu to reknu, ja s tim problem nemam.
A taky jsem mu to rekl, rozhodne si pamatuji i vety jine, ktere pronesl a ty mi dost vadili.

Tohle se tyka i ostatnich lidi (vsech v guilde)... viz. Pepicek. Byt s nami na TSku, slysel by co jsem rekl a co mam ja za problem.
A kdyz se mi neco nelibi, reknu to tak jak to vidim, zadny chozeni kolem horke kase.

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 02/11/2005 :  15:08:56  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

A kdyz se mi neco nelibi, reknu to tak jak to vidim, zadny chozeni kolem horke kase.



Jojo, Kuzma je ranar a posuk muhaha


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 02/11/2005 :  15:33:08  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
Hele nebylo to jen kvuli Ghost, ale proste jediny co delal bylo, nevim proc od toho lev50, ze zacal akorat buzerovat vsechny lidi z nasi perma - grupy. Ja ti to reknu tak, ze byl v pohode, ale nevim co mu pak prelitlo pres nos kazdopadne se z neho stal arogantni a nafoukanej c... atd. Nebo to predtim peclive kryl. Ale odchod nebyl jen o nem. Me trebas mrzelo nejake spojovani s RL pac si nemyslim, ze to nekam povede, spis ne bo dohoda mezi MDK a RL stoji za nic uz jen podle hlasovani. Mno a pak je tu vec s prizmatic trebas co me dost vytocila. No jelikoz muj cas zas neni az tak skvelej abych lovil uz tak slozity postup na netu (Prizmatic). Tak jsem se na to ptal. Mno zacalo tim, ze jsem se prihlasil teda na raid na zadani. No nabehnu tam a zjistim, ze musim mit aces na soul - sek. Tak sem si rekl dobre, neva. No zaridil jsem si aces a vzapeti pred dalsim raidem na ten Q zjistuju, ze musim obehat nejake obelisky. No to uz byl trosku haluz. S tim ze ghost me rekl, ze to povazuje za samozrejmost a predtim se pepa na to ptal tusim Kaze a ten mu rek proste nabehnete na lavastorm. Navic na guild tabul. byl nadpis sraz v Lavastormu, pak kdyz sme to zacali resit to nekdo nonsalantne zmenil na sraz v sousl seku.) Mno nic no
Kazdopadne uz je to stejne historie a tu neprepises, ale rikam to jeste jednou myslim, ze ve hre na sebe nemusime vrcet,ale normalne se pozdravit pokud bude cas pokecat. Tot snad vse.

quote:
Originally posted by Kuzmik

quote:
Originally posted by Nobu1212
...prisla Ghostova jiz slavna veta "Klidne si dete nekoho jako vas guilda nepotrebuje". Aniz by me nekdo jinej k tomu cokoliv rekl. Ale stejne uz je to pase, ovsem pokud budete hrat s Ghostem tak pokud nejte total slepy bo hluchy tak vam jeho pravy char dojde.)) Mno to je jedno ja doufam, ze na me nezanevrete a ve hre se alespon pozdravime bo pokecame.)
Posledni vec: Ke Ghostovi ackoliv nerad pouzivam vulgarni ci sprosta slova tak sem se v CZ kanalu vyjadril zcela jasne zretelne, sproste i vulgarne primo na neho a k jeho jednani.) Kdyz se tam opet navazel tektokrate do CL ostatne jako jeden nejmenovanec z RL.)



NEvim jak ma Ghost slavne vety, ale neco v tomhle smyslu rekl, to jo. Nechci se bavit o tom jak moc to bylo vhodny ci nebylo, ale rekl to Ghost. Ty na nej mas svuj nazor a nemas ho treba v lasce, ok. Pak je to ale tvuj boj a z toho co tu rikas, mi prijde ze si odesel spis kvuli nemu a tomu co kde rekl..... pak mi nezbyva si myslet ze si hlupak, jestlize se tomu nedokazes postavit a jako vychodisko zvolis leave.
Ja ho az zase tak neznam, ale je u nas v guilde a to respektuju. Pokud se bude chovat nevhodne, ci rekne nejake nesmysli, tak mu to reknu, ja s tim problem nemam.
A taky jsem mu to rekl, rozhodne si pamatuji i vety jine, ktere pronesl a ty mi dost vadili.

Tohle se tyka i ostatnich lidi (vsech v guilde)... viz. Pepicek. Byt s nami na TSku, slysel by co jsem rekl a co mam ja za problem.
A kdyz se mi neco nelibi, reknu to tak jak to vidim, zadny chozeni kolem horke kase.

Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 02/11/2005 :  15:45:42  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
Jeste mala pripominka, ze se bojim rict neco Ghostovi, heh rekl jsem mu to jasne na ventrilu s tim, ze nerad pouzivam vulgarni ci sprosta slova, ktere jsem pak vesele pouzil v cz KANALU ackoliv sem nechtel. Ale po tech jeho prudach si nezaslouzil nic jineho, nelituju toho klidne to zopakuju 100x, huh ted me tak napadlo pokud si nekdo hrabe na vlastnim pisecku (Takhle me tu nekdo oznacil) tak je to on protoze mam silne opravdu silne pochybnosti ci az spise jistotu, ze by dal nejakou fabled vec zadarmo jako ja.) Kdyz nebyl schopen dat nekomu svitek adv. na vyrobu a dal to radsi na brookera viz muj weaponsmith or Will wodwoorker mno mel tam toho mraky. Ja to automaticky dal craftu co to potreboval.

[
[/quote]
NEvim jak ma Ghost slavne vety, ale neco v tomhle smyslu rekl, to jo. Nechci se bavit o tom jak moc to bylo vhodny ci nebylo, ale rekl to Ghost. Ty na nej mas svuj nazor a nemas ho treba v lasce, ok. Pak je to ale tvuj boj a z toho co tu rikas, mi prijde ze si odesel spis kvuli nemu a tomu co kde rekl..... pak mi nezbyva si myslet ze si hlupak, jestlize se tomu nedokazes postavit a jako vychodisko zvolis leave.
Ja ho az zase tak neznam, ale je u nas v guilde a to respektuju. Pokud se bude chovat nevhodne, ci rekne nejake nesmysli, tak mu to reknu, ja s tim problem nemam.
A taky jsem mu to rekl, rozhodne si pamatuji i vety jine, ktere pronesl a ty mi dost vadili.

Tohle se tyka i ostatnich lidi (vsech v guilde)... viz. Pepicek. Byt s nami na TSku, slysel by co jsem rekl a co mam ja za problem.
A kdyz se mi neco nelibi, reknu to tak jak to vidim, zadny chozeni kolem horke kase.
[/quote]
Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 02/11/2005 :  15:47:34  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
K tem prismatic se musim vyjadrit (i kdyz je to mozna minulost).

1) Kazdy trochu zkuseny hrac asi pouziva na questy ogaming.com nebo lepsi a quest dle jmena (coz mu hrac co ma hotovo da np) najde quest behem 2 minut. Tam se to precte a hotovo.

2) Samotny Speak as a Dragon (prvni ze 3 questu na prismatic) zacina OPRAVDU mini raidem do MG v LS. NIC pred im neni

3) Na imperiu i v GUILDMOTD bylo vzdy psano LS u Sol. Nikdy jinak !!!

4) A btw, v sekci raid je na prvni pohled videt post o prismatic raidech (Fire and Ice) http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=15600, kde je imho priprava opravdu pro "blbe". Cili neni treba nikde moc hledat...


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 02/11/2005 :  15:50:56  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
Mno sme u toho cas bych si nasel na hledani, stacilo zabucet do guild chatu.))) Trebas tento odkaz ci ve zkratce popis a ne pridte a pak zas ne bo nemate port do Soul. De o komunikaci a ne o to, ze se nekdo zepta a jiny mu odpovi nejakej nesmysl kvuli kterymu pak nemuze pokracovat v Q.
quote:
Originally posted by Jaris

K tem prismatic se musim vyjadrit (i kdyz je to mozna minulost).

1) Kazdy trochu zkuseny hrac asi pouziva na questy ogaming.com nebo lepsi a quest dle jmena (coz mu hrac co ma hotovo da np) najde quest behem 2 minut. Tam se to precte a hotovo.

2) Samotny Speak as a Dragon (prvni ze 3 questu na prismatic) zacina OPRAVDU mini raidem do MG v LS. NIC pred im neni

3) Na imperiu i v GUILDMOTD bylo vzdy psano LS u Sol. Nikdy jinak !!!

4) A btw, v sekci raid je na prvni pohled videt post o prismatic raidech (Fire and Ice) http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=15600, kde je imho priprava opravdu pro "blbe". Cili neni treba nikde moc hledat...


Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 02/11/2005 :  15:59:51  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Omyl, stacilo se zeptat. A btw, u levlu 50 predpokladam ze vi kde je Solusek a pokud nevi, tak se zepta,nebot tusi, ze cesta nemusi byt na 2 minuty...

Podle me je to opravdu o pristupu, ktery se lisi... Ja predpokladam aktivitu od lidi, kteri neco chteji a ucastni se.


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:04:06  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobu1212

.....Me trebas mrzelo nejake spojovani s RL pac si nemyslim, ze to nekam povede, spis ne bo dohoda mezi MDK a RL stoji za nic uz jen podle hlasovani. Mno a pak je tu vec s prizmatic trebas co me dost vytocila. No jelikoz muj cas zas neni az tak skvelej abych lovil uz tak slozity postup na netu (Prizmatic). Tak jsem se na to ptal. Mno zacalo tim, ze jsem se prihlasil teda na raid na zadani. No nabehnu tam a zjistim, ze musim mit aces na soul - sek. Tak sem si rekl dobre, neva. No zaridil jsem si aces a vzapeti pred dalsim raidem na ten Q zjistuju, ze musim obehat nejake obelisky. No to uz byl trosku haluz. S tim ze ghost me rekl, ze to povazuje za samozrejmost a predtim se pepa na to ptal tusim Kaze a ten mu rek proste nabehnete na lavastorm. Navic na guild tabul. byl nadpis sraz v Lavastormu, pak kdyz sme to zacali resit to nekdo nonsalantne zmenil na sraz v sousl seku.) Mno nic no
Kazdopadne uz je to stejne historie a tu neprepises, ale rikam to jeste jednou myslim, ze ve hre na sebe nemusime vrcet,ale normalne se pozdravit pokud bude cas pokecat. Tot snad vse.


Nobu tak zrovna tohle bych sem netahal, podle hlasovani myslis co? Vas zajem o to hlasovat byl roven nule uz od zacatku...
Dal raid a sraz u Soluseku, to ze nekdo kolem lvl 50 nikdy nebyl u Soluseku to taky neco vypovida. Mel jsi datum a cas a mohli ste se tam dopravit. Teleport je proste urychleni a kdyz jste ho nemeli tak to neni nas problem. To je jako kdyz se domluvi sraz u CoD, ty prijdes presne ale zustanes stat na mole a bude ti to trvat nez se dobelhas a nebo pouzijes sutr do splitu a ses tam hned, to je podobny.
A zadny obelisky jak uz se reklo nejsou potreba, jestli myslis runy z obelisku tak ty jsou az potom co ten Q naberes a Pepa ptat se me na neco? Ehm o tom pochybuju. A sraz byl psanej u Soluseku konkretne, ne obecne na Lavastormu uz od zacatku...

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:05:13  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
Mno taky omyl, ja se ptal i vice jinych lidi, aktivitu sem projevoval, ale sam ci ve dvou bez invis. bych se tam nikdy nedostal. Pomohl nam Nick, ale toho sem ulovil pozde s tim, ze za to nemuze. Ted sme to delali pro lidi z CL v grupe 6lidi nebyli vsichni ani 50 a prosli sme, takze spis o tom kdo prijde a pomuze....
quote:
Originally posted by Jaris

Omyl, stacilo se zeptat. A btw, u levlu 50 predpokladam ze vi kde je Solusek a pokud nevi, tak se zepta,nebot tusi, ze cesta nemusi byt na 2 minuty...

Podle me je to opravdu o pristupu, ktery se lisi... Ja predpokladam aktivitu od lidi, kteri neco chteji a ucastni se.


Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:11:25  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
Bah hadat se nechci, ale "To neni nase vec" uh to presne vystihuje pristup. At se me zeptal nizsi level na cokoliv snazil sem se mu pomoct at to bylo sedivy ci byl dotaz sebestupidnejsi. Dnes sem treba kecal s Fuldou o craftu dost dlouho a nemel sem problem mu radit i se zakladama. No pokud bych mu rekl "To neni moje vec ci nase" to proste neni muj pristup.)sorry nemuzu souhlasit....

quote:
Originally posted by Kaz

quote:
Originally posted by Nobu1212

.....Me trebas mrzelo nejake spojovani s RL pac si nemyslim, ze to nekam povede, spis ne bo dohoda mezi MDK a RL stoji za nic uz jen podle hlasovani. Mno a pak je tu vec s prizmatic trebas co me dost vytocila. No jelikoz muj cas zas neni az tak skvelej abych lovil uz tak slozity postup na netu (Prizmatic). Tak jsem se na to ptal. Mno zacalo tim, ze jsem se prihlasil teda na raid na zadani. No nabehnu tam a zjistim, ze musim mit aces na soul - sek. Tak sem si rekl dobre, neva. No zaridil jsem si aces a vzapeti pred dalsim raidem na ten Q zjistuju, ze musim obehat nejake obelisky. No to uz byl trosku haluz. S tim ze ghost me rekl, ze to povazuje za samozrejmost a predtim se pepa na to ptal tusim Kaze a ten mu rek proste nabehnete na lavastorm. Navic na guild tabul. byl nadpis sraz v Lavastormu, pak kdyz sme to zacali resit to nekdo nonsalantne zmenil na sraz v sousl seku.) Mno nic no
Kazdopadne uz je to stejne historie a tu neprepises, ale rikam to jeste jednou myslim, ze ve hre na sebe nemusime vrcet,ale normalne se pozdravit pokud bude cas pokecat. Tot snad vse.


Nobu tak zrovna tohle bych sem netahal, podle hlasovani myslis co? Vas zajem o to hlasovat byl roven nule uz od zacatku...
Dal raid a sraz u Soluseku, to ze nekdo kolem lvl 50 nikdy nebyl u Soluseku to taky neco vypovida. Mel jsi datum a cas a mohli ste se tam dopravit. Teleport je proste urychleni a kdyz jste ho nemeli tak to neni nas problem. To je jako kdyz se domluvi sraz u CoD, ty prijdes presne ale zustanes stat na mole a bude ti to trvat nez se dobelhas a nebo pouzijes sutr do splitu a ses tam hned, to je podobny.
A zadny obelisky jak uz se reklo nejsou potreba, jestli myslis runy z obelisku tak ty jsou az potom co ten Q naberes a Pepa ptat se me na neco? Ehm o tom pochybuju. A sraz byl psanej u Soluseku konkretne, ne obecne na Lavastormu uz od zacatku...

Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:13:51  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
Je to o pristupu...do MOTD se vypise akce pac se tam toho moc nevleze s tim ze prihlaseni a info je na imperiu. Je tam datum, cas a misto. Kdyz nevim kde to je a na co se jde tak si to zjistim. To ze se zeptam jestli potrebuju neco spesl abych mohl jit a dostanu odpoved ze ne, ze staci byt v danej cas na miste setkani mi prijde jako normalni odpoved. To ze jsi tam nikdy nebyl na takovym lvl nemuzu vedet. Pro vstup ke drakote jsi nic nepotreboval a o tom byla rec.
Ja kdyz jdu nekam kde jsem nebyl tak se ptam konkretne, co potrebuju ke vstupu, jestli lvl, nakou vec, na co je to imuni, jakou to dela dmg abych vedel co zvednout za resisty atd a nebo se podivam na netu...
Ono nebyl problem zjistit ze je tam teleport a s predstihem se zeptat, ja bych ti klidne pomohl...

quote:
Originally posted by Nobu1212

Mno taky omyl, ja se ptal i vice jinych lidi, aktivitu sem projevoval, ale sam ci ve dvou bez invis. bych se tam nikdy nedostal. Pomohl nam Nick, ale toho sem ulovil pozde s tim, ze za to nemuze. Ted sme to delali pro lidi z CL v grupe 6lidi nebyli vsichni ani 50 a prosli sme, takze spis o tom kdo prijde a pomuze....
quote:
Originally posted by Jaris

Omyl, stacilo se zeptat. A btw, u levlu 50 predpokladam ze vi kde je Solusek a pokud nevi, tak se zepta,nebot tusi, ze cesta nemusi byt na 2 minuty...

Podle me je to opravdu o pristupu, ktery se lisi... Ja predpokladam aktivitu od lidi, kteri neco chteji a ucastni se.





EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:21:15  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobu1212

Bah hadat se nechci, ale "To neni nase vec" uh to presne vystihuje pristup. At se me zeptal nizsi level na cokoliv snazil sem se mu pomoct at to bylo sedivy ci byl dotaz sebestupidnejsi. Dnes sem treba kecal s Fuldou o craftu dost dlouho a nemel sem problem mu radit i se zakladama. No pokud bych mu rekl "To neni moje vec ci nase" to proste neni muj pristup.)sorry nemuzu souhlasit....


fakt se do toho nechci michat, ale je fakt, zes na zacatku byl hodne ochotnej a nezistnej. Co se delo dal, to uz moc nevim, protoze zrovna na me sis zasedl, ale lidi se holt casem meni :)
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:21:34  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
Co ja ted nedavno nekoho protahoval ve stokach do armory pac by to nedal, me to problem nedela, kdyz se nekdo zepta tak mu poradim.
Ale na otazku co pro ten Q potrebujes mi odpoved nic, jen byt tam kde mas byt, dostacujici tak se tim tu neohanej, Kdybys napsal jsem na Lavastormu jeste nebyl, kde je Solusek, jak se k nemu de tak bys urcite dostal jinou odpoved a nebo chces aby te vsichni vodili za rucicku?

quote:
Originally posted by Nobu1212

Bah hadat se nechci, ale "To neni nase vec" uh to presne vystihuje pristup. At se me zeptal nizsi level na cokoliv snazil sem se mu pomoct at to bylo sedivy ci byl dotaz sebestupidnejsi. Dnes sem treba kecal s Fuldou o craftu dost dlouho a nemel sem problem mu radit i se zakladama. No pokud bych mu rekl "To neni moje vec ci nase" to proste neni muj pristup.)sorry nemuzu souhlasit....

quote:
Originally posted by Kaz

quote:
Originally posted by Nobu1212

.....Me trebas mrzelo nejake spojovani s RL pac si nemyslim, ze to nekam povede, spis ne bo dohoda mezi MDK a RL stoji za nic uz jen podle hlasovani. Mno a pak je tu vec s prizmatic trebas co me dost vytocila. No jelikoz muj cas zas neni az tak skvelej abych lovil uz tak slozity postup na netu (Prizmatic). Tak jsem se na to ptal. Mno zacalo tim, ze jsem se prihlasil teda na raid na zadani. No nabehnu tam a zjistim, ze musim mit aces na soul - sek. Tak sem si rekl dobre, neva. No zaridil jsem si aces a vzapeti pred dalsim raidem na ten Q zjistuju, ze musim obehat nejake obelisky. No to uz byl trosku haluz. S tim ze ghost me rekl, ze to povazuje za samozrejmost a predtim se pepa na to ptal tusim Kaze a ten mu rek proste nabehnete na lavastorm. Navic na guild tabul. byl nadpis sraz v Lavastormu, pak kdyz sme to zacali resit to nekdo nonsalantne zmenil na sraz v sousl seku.) Mno nic no
Kazdopadne uz je to stejne historie a tu neprepises, ale rikam to jeste jednou myslim, ze ve hre na sebe nemusime vrcet,ale normalne se pozdravit pokud bude cas pokecat. Tot snad vse.


Nobu tak zrovna tohle bych sem netahal, podle hlasovani myslis co? Vas zajem o to hlasovat byl roven nule uz od zacatku...
Dal raid a sraz u Soluseku, to ze nekdo kolem lvl 50 nikdy nebyl u Soluseku to taky neco vypovida. Mel jsi datum a cas a mohli ste se tam dopravit. Teleport je proste urychleni a kdyz jste ho nemeli tak to neni nas problem. To je jako kdyz se domluvi sraz u CoD, ty prijdes presne ale zustanes stat na mole a bude ti to trvat nez se dobelhas a nebo pouzijes sutr do splitu a ses tam hned, to je podobny.
A zadny obelisky jak uz se reklo nejsou potreba, jestli myslis runy z obelisku tak ty jsou az potom co ten Q naberes a Pepa ptat se me na neco? Ehm o tom pochybuju. A sraz byl psanej u Soluseku konkretne, ne obecne na Lavastormu uz od zacatku...




EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:22:29  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Ono to neni Kazy vse tak ruzove jak licis
Ja jsem nehral nekolik mesicu a spousty zon neznam vcera treba jsem nedostal odpoved ani po 2 dotazech na Guild chatu( a zapomen na to ze jsme se mel moznost pripravit kdyz to byl neplanovavy raid !!)
Co se tyka prizmatic zbrani mam bohuzel podobne smutne zkusenosti jak Nobuhar a po svem slovnim projevu je Ghost prvnim clovekem z guildy ktereho mam v ignore a na prizmatic zbrane jsem plne rezignoval
Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:24:07  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
Nezasedl.))) Jenom si me prudil obcas recma, ale koukal sem zde na tve odpovedi a libi se me, ze si se nenechal vytocit vulgaritami ci narazkami na tvou osobu. V CL sme nad tim vsichni obdivne MLASKNULI.))
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Nobu1212

Bah hadat se nechci, ale "To neni nase vec" uh to presne vystihuje pristup. At se me zeptal nizsi level na cokoliv snazil sem se mu pomoct at to bylo sedivy ci byl dotaz sebestupidnejsi. Dnes sem treba kecal s Fuldou o craftu dost dlouho a nemel sem problem mu radit i se zakladama. No pokud bych mu rekl "To neni moje vec ci nase" to proste neni muj pristup.)sorry nemuzu souhlasit....


fakt se do toho nechci michat, ale je fakt, zes na zacatku byl hodne ochotnej a nezistnej. Co se delo dal, to uz moc nevim, protoze zrovna na me sis zasedl, ale lidi se holt casem meni :)

Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:27:02  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
Za rucicku ne, stacilo o tom pokecat.) To je jedno nebudu se tady branit veci, ze to je vubec prvni online vec co parim, proste stacilo hodit odkaz do chatu ci ve zkratce neco blafnout, ted uz je to fuk bo to budem resit znova.)
quote:
Originally posted by Kaz

Co ja ted nedavno nekoho protahoval ve stokach do armory pac by to nedal, me to problem nedela, kdyz se nekdo zepta tak mu poradim.
Ale na otazku co pro ten Q potrebujes mi odpoved nic, jen byt tam kde mas byt, dostacujici tak se tim tu neohanej, Kdybys napsal jsem na Lavastormu jeste nebyl, kde je Solusek, jak se k nemu de tak bys urcite dostal jinou odpoved a nebo chces aby te vsichni vodili za rucicku?

quote:
Originally posted by Nobu1212

Bah hadat se nechci, ale "To neni nase vec" uh to presne vystihuje pristup. At se me zeptal nizsi level na cokoliv snazil sem se mu pomoct at to bylo sedivy ci byl dotaz sebestupidnejsi. Dnes sem treba kecal s Fuldou o craftu dost dlouho a nemel sem problem mu radit i se zakladama. No pokud bych mu rekl "To neni moje vec ci nase" to proste neni muj pristup.)sorry nemuzu souhlasit....

quote:
Originally posted by Kaz

quote:
Originally posted by Nobu1212

.....Me trebas mrzelo nejake spojovani s RL pac si nemyslim, ze to nekam povede, spis ne bo dohoda mezi MDK a RL stoji za nic uz jen podle hlasovani. Mno a pak je tu vec s prizmatic trebas co me dost vytocila. No jelikoz muj cas zas neni az tak skvelej abych lovil uz tak slozity postup na netu (Prizmatic). Tak jsem se na to ptal. Mno zacalo tim, ze jsem se prihlasil teda na raid na zadani. No nabehnu tam a zjistim, ze musim mit aces na soul - sek. Tak sem si rekl dobre, neva. No zaridil jsem si aces a vzapeti pred dalsim raidem na ten Q zjistuju, ze musim obehat nejake obelisky. No to uz byl trosku haluz. S tim ze ghost me rekl, ze to povazuje za samozrejmost a predtim se pepa na to ptal tusim Kaze a ten mu rek proste nabehnete na lavastorm. Navic na guild tabul. byl nadpis sraz v Lavastormu, pak kdyz sme to zacali resit to nekdo nonsalantne zmenil na sraz v sousl seku.) Mno nic no
Kazdopadne uz je to stejne historie a tu neprepises, ale rikam to jeste jednou myslim, ze ve hre na sebe nemusime vrcet,ale normalne se pozdravit pokud bude cas pokecat. Tot snad vse.


Nobu tak zrovna tohle bych sem netahal, podle hlasovani myslis co? Vas zajem o to hlasovat byl roven nule uz od zacatku...
Dal raid a sraz u Soluseku, to ze nekdo kolem lvl 50 nikdy nebyl u Soluseku to taky neco vypovida. Mel jsi datum a cas a mohli ste se tam dopravit. Teleport je proste urychleni a kdyz jste ho nemeli tak to neni nas problem. To je jako kdyz se domluvi sraz u CoD, ty prijdes presne ale zustanes stat na mole a bude ti to trvat nez se dobelhas a nebo pouzijes sutr do splitu a ses tam hned, to je podobny.
A zadny obelisky jak uz se reklo nejsou potreba, jestli myslis runy z obelisku tak ty jsou az potom co ten Q naberes a Pepa ptat se me na neco? Ehm o tom pochybuju. A sraz byl psanej u Soluseku konkretne, ne obecne na Lavastormu uz od zacatku...





Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:28:01  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
Nemuzu jinak nez plne souhlasit s Nickem.)
quote:
Originally posted by Nick

Ono to neni Kazy vse tak ruzove jak licis
Ja jsem nehral nekolik mesicu a spousty zon neznam vcera treba jsem nedostal odpoved ani po 2 dotazech na Guild chatu( a zapomen na to ze jsme se mel moznost pripravit kdyz to byl neplanovavy raid !!)
Co se tyka prizmatic zbrani mam bohuzel podobne smutne zkusenosti jak Nobuhar a po svem slovnim projevu je Ghost prvnim clovekem z guildy ktereho mam v ignore a na prizmatic zbrane jsem plne rezignoval

Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:29:43  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobu1212

Nezasedl.))) Jenom si me prudil obcas recma, ale koukal sem zde na tve odpovedi a libi se me, ze si se nenechal vytocit vulgaritami ci narazkami na tvou osobu. V CL sme nad tim vsichni obdivne

To vis, kdyz je clovek zvykly davat najevo sve nazory, ktere jsou v rozporu s vetsinovym nazorem, tak se jen tak nenecha rozhodit. Jen me mrzi, ze jsem nedodelal zurnalistiku, mel jsme pripravene tema pro diplomku - spirala mlceni v internetovych diskusich :)

A co s etyka reci v guild kanalu - ty nazory v podstate porad plati, nemyslim, ze je spatne vyjadrovat konkretni vyhrady ke konkretnim vecem jen proto, ze je vetsina nepoklada za tak problematicke, z velke casti proto, ze se jich osobne nijak zvlast netykaji.

A na MDK se mi libilo, ze i ti ostrileni achieveri celkem tolerovali casual hrace a pomahali jim. Sam bych jako lama asi jen tak nemel Bloodstained robu pro Slize i Groggy. jeste jendou diky, nosim ji porad, i na lvl 39 :)
Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:38:46  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
A kdyz uz nejsi v MDK kdepak si?? PROSIM VAS KLIID OKOLO JA HO NELANARIM DO CL, JEN SE PTAM JAK ZIVORI NA RUNAWAY.))))muhaha
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:43:39  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobu1212

A kdyz uz nejsi v MDK kdepak si?? PROSIM VAS KLIID OKOLO JA HO NELANARIM DO CL, JEN SE PTAM JAK ZIVORI NA RUNAWAY.))))muhaha


Hraju si na vlka smotare, mesic jsem nemel cas na hrani kvuli praci, tkaze jsme byl automaticky vyrazen z rosteru (nic osobniho, stalo se to uz driv, staci jeden tell a clovek je "in"). Kdyz jsem se vratil, nemel jsem chut vracet se i do guildy pote, co probihalo a probiha tady na forech. Nejde ani tak o samotne MDK, ale o vidinu spojeni s ritirema (radeji upozornim neznale: to neni hrubka, to je zamer).

A dari se mi celkem. Jeste tak rok a budu level 50 :).
Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:45:22  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
He he, mno spojeni RL a MDK nevidim dobre, ale nechci do toho stourat jen podle toho co sem cetl tady a ruzne videl na chatu tak nevim nevim.....
quote:
Originally posted by Kurik

quote:
Originally posted by Nobu1212

A kdyz uz nejsi v MDK kdepak si?? PROSIM VAS KLIID OKOLO JA HO NELANARIM DO CL, JEN SE PTAM JAK ZIVORI NA RUNAWAY.))))muhaha


Hraju si na vlka smotare, mesic jsem nemel cas na hrani kvuli praci, tkaze jsme byl automaticky vyrazen z rosteru (nic osobniho, stalo se to uz driv, staci jeden tell a clovek je "in"). Kdyz jsem se vratil, nemel jsem chut vracet se i do guildy pote, co probihalo a probiha tady na forech. Nejde ani tak o samotne MDK, ale o vidinu spojeni s ritirema (radeji upozornim neznale: to neni hrubka, to je zamer).

A dari se mi celkem. Jeste tak rok a budu level 50 :).

Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:45:51  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nick

Ono to neni Kazy vse tak ruzove jak licis
Ja jsem nehral nekolik mesicu a spousty zon neznam vcera treba jsem nedostal odpoved ani po 2 dotazech na Guild chatu( a zapomen na to ze jsme se mel moznost pripravit kdyz to byl neplanovavy raid !!)
Co se tyka prizmatic zbrani mam bohuzel podobne smutne zkusenosti jak Nobuhar a po svem slovnim projevu je Ghost prvnim clovekem z guildy ktereho mam v ignore a na prizmatic zbrane jsem plne rezignoval



Nicku mozna si to pletes, ten raid byl urcite nejaky den vyhlaseny dopredu.
A k odpovedim muze se stat ze odpoved nedostanes, ja byl vcera poprve v Poet's Palace a mel jsem co delat, takze je mozny ze jsem to precetl a nemel cas odepsat a pak na to zapomnel a nebo si proste nevsiml. Kazdopadne jestli jsem byl online kdyz jsi se ptal tak jsem si nevsiml, pac netusim na co ses ptal.

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:49:51  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Promin Kazy ale nepletu se v zadnem pripade pro osvezeni jen pripomenu ze jsme byli na Rybarovi ktereho chodime kazde pondeli ale jelikoz to slo snadno bylo rozhodnuty jit jeste na jeden raid v Antonice a ja byl v grupe s mufou ktery to spadlo a bezel az nekam do haje takze jsme se tam ztratil.
Ten to druhy raid NEBYL nikde zverejnen a byl navrzeny ve hre je mi lito zonu s Udalanem neznam a byl sem tam poprvy v zivote.
Zarazil me bohuzel fakt ze lidi z raidu do chatu normalne psali a me nebyl schopny nikdo odpovedet.
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:50:40  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
Tim se fak nehaj, pac tohle je moje prvno onlinovka taky...
Pokecat o tom, to je tezky, pripominas porad ze pomahas lowlevlum a tobe nikdo, te mam brat zes ty lvl nabral pomoci makra a ze vubec nic nevis? Nemyslim. Za tech x lvl kery mas kolik jsi udelal questu? Na kazdy z nich jsi se ptal lidi na chatu kam mam jit, co mam udelat? Pochybuju, rekl bych ze sis to nasel a jel podle netu.

quote:
Originally posted by Nobu1212

Za rucicku ne, stacilo o tom pokecat.) To je jedno nebudu se tady branit veci, ze to je vubec prvni online vec co parim, proste stacilo hodit odkaz do chatu ci ve zkratce neco blafnout, ted uz je to fuk bo to budem resit znova.)
quote:
Originally posted by Kaz

Co ja ted nedavno nekoho protahoval ve stokach do armory pac by to nedal, me to problem nedela, kdyz se nekdo zepta tak mu poradim.
Ale na otazku co pro ten Q potrebujes mi odpoved nic, jen byt tam kde mas byt, dostacujici tak se tim tu neohanej, Kdybys napsal jsem na Lavastormu jeste nebyl, kde je Solusek, jak se k nemu de tak bys urcite dostal jinou odpoved a nebo chces aby te vsichni vodili za rucicku?

quote:
Originally posted by Nobu1212

Bah hadat se nechci, ale "To neni nase vec" uh to presne vystihuje pristup. At se me zeptal nizsi level na cokoliv snazil sem se mu pomoct at to bylo sedivy ci byl dotaz sebestupidnejsi. Dnes sem treba kecal s Fuldou o craftu dost dlouho a nemel sem problem mu radit i se zakladama. No pokud bych mu rekl "To neni moje vec ci nase" to proste neni muj pristup.)sorry nemuzu souhlasit....

quote:
Originally posted by Kaz

quote:
Originally posted by Nobu1212

.....Me trebas mrzelo nejake spojovani s RL pac si nemyslim, ze to nekam povede, spis ne bo dohoda mezi MDK a RL stoji za nic uz jen podle hlasovani. Mno a pak je tu vec s prizmatic trebas co me dost vytocila. No jelikoz muj cas zas neni az tak skvelej abych lovil uz tak slozity postup na netu (Prizmatic). Tak jsem se na to ptal. Mno zacalo tim, ze jsem se prihlasil teda na raid na zadani. No nabehnu tam a zjistim, ze musim mit aces na soul - sek. Tak sem si rekl dobre, neva. No zaridil jsem si aces a vzapeti pred dalsim raidem na ten Q zjistuju, ze musim obehat nejake obelisky. No to uz byl trosku haluz. S tim ze ghost me rekl, ze to povazuje za samozrejmost a predtim se pepa na to ptal tusim Kaze a ten mu rek proste nabehnete na lavastorm. Navic na guild tabul. byl nadpis sraz v Lavastormu, pak kdyz sme to zacali resit to nekdo nonsalantne zmenil na sraz v sousl seku.) Mno nic no
Kazdopadne uz je to stejne historie a tu neprepises, ale rikam to jeste jednou myslim, ze ve hre na sebe nemusime vrcet,ale normalne se pozdravit pokud bude cas pokecat. Tot snad vse.


Nobu tak zrovna tohle bych sem netahal, podle hlasovani myslis co? Vas zajem o to hlasovat byl roven nule uz od zacatku...
Dal raid a sraz u Soluseku, to ze nekdo kolem lvl 50 nikdy nebyl u Soluseku to taky neco vypovida. Mel jsi datum a cas a mohli ste se tam dopravit. Teleport je proste urychleni a kdyz jste ho nemeli tak to neni nas problem. To je jako kdyz se domluvi sraz u CoD, ty prijdes presne ale zustanes stat na mole a bude ti to trvat nez se dobelhas a nebo pouzijes sutr do splitu a ses tam hned, to je podobny.
A zadny obelisky jak uz se reklo nejsou potreba, jestli myslis runy z obelisku tak ty jsou az potom co ten Q naberes a Pepa ptat se me na neco? Ehm o tom pochybuju. A sraz byl psanej u Soluseku konkretne, ne obecne na Lavastormu uz od zacatku...








EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:53:50  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nick

Promin Kazy ale nepletu se v zadnem pripade pro osvezeni jen pripomenu ze jsme byli na Rybarovi ktereho chodime kazde pondeli ale jelikoz to slo snadno bylo rozhodnuty jit jeste na jeden raid v Antonice a ja byl v grupe s mufou ktery to spadlo a bezel az nekam do haje takze jsme se tam ztratil.
Ten to druhy raid NEBYL nikde zverejnen a byl navrzeny ve hre je mi lito zonu s Udalanem neznam a byl sem tam poprvy v zivote.
Zarazil me bohuzel fakt ze lidi z raidu do chatu normalne psali a me nebyl schopny nikdo odpovedet.



Ajo ty mluvis o tomhle, Nobu mluvi o To Speak as Dragon, to byl planovany Q.
Mufe to spadlo a bezela a ty za ni, za to nemuze ale s tim chatem je to vazne divny, protoze to pak psal myslim Jaris po nake dobe co se deje, ja nic nevidel co pises a pak jsem ti to hned napsal jestli si pamatuju. Mozna naka chyba ve hre, tezko rict, ale min 2 lidi nevideli ze neco pises...promin

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 02/11/2005 :  16:58:12  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Ja to Kazy napsal pouze jako primer ze ne vzdy se dockas odpovedi a vymluva ze lidi bojuji kdyz cekaji pred vchodem do zony nejde pouzit :-)
Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 02/11/2005 :  17:01:56  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
Jo obyc Q podle netu, ale zrovna prizmatic neni vec na 45min.)
quote:
Originally posted by Kaz

Tim se fak nehaj, pac tohle je moje prvno onlinovka taky...
Pokecat o tom, to je tezky, pripominas porad ze pomahas lowlevlum a tobe nikdo, te mam brat zes ty lvl nabral pomoci makra a ze vubec nic nevis? Nemyslim. Za tech x lvl kery mas kolik jsi udelal questu? Na kazdy z nich jsi se ptal lidi na chatu kam mam jit, co mam udelat? Pochybuju, rekl bych ze sis to nasel a jel podle netu.

quote:
Originally posted by Nobu1212

Za rucicku ne, stacilo o tom pokecat.) To je jedno nebudu se tady branit veci, ze to je vubec prvni online vec co parim, proste stacilo hodit odkaz do chatu ci ve zkratce neco blafnout, ted uz je to fuk bo to budem resit znova.)
quote:
Originally posted by Kaz

Co ja ted nedavno nekoho protahoval ve stokach do armory pac by to nedal, me to problem nedela, kdyz se nekdo zepta tak mu poradim.
Ale na otazku co pro ten Q potrebujes mi odpoved nic, jen byt tam kde mas byt, dostacujici tak se tim tu neohanej, Kdybys napsal jsem na Lavastormu jeste nebyl, kde je Solusek, jak se k nemu de tak bys urcite dostal jinou odpoved a nebo chces aby te vsichni vodili za rucicku?

quote:
Originally posted by Nobu1212

Bah hadat se nechci, ale "To neni nase vec" uh to presne vystihuje pristup. At se me zeptal nizsi level na cokoliv snazil sem se mu pomoct at to bylo sedivy ci byl dotaz sebestupidnejsi. Dnes sem treba kecal s Fuldou o craftu dost dlouho a nemel sem problem mu radit i se zakladama. No pokud bych mu rekl "To neni moje vec ci nase" to proste neni muj pristup.)sorry nemuzu souhlasit....

quote:
Originally posted by Kaz

quote:
Originally posted by Nobu1212

.....Me trebas mrzelo nejake spojovani s RL pac si nemyslim, ze to nekam povede, spis ne bo dohoda mezi MDK a RL stoji za nic uz jen podle hlasovani. Mno a pak je tu vec s prizmatic trebas co me dost vytocila. No jelikoz muj cas zas neni az tak skvelej abych lovil uz tak slozity postup na netu (Prizmatic). Tak jsem se na to ptal. Mno zacalo tim, ze jsem se prihlasil teda na raid na zadani. No nabehnu tam a zjistim, ze musim mit aces na soul - sek. Tak sem si rekl dobre, neva. No zaridil jsem si aces a vzapeti pred dalsim raidem na ten Q zjistuju, ze musim obehat nejake obelisky. No to uz byl trosku haluz. S tim ze ghost me rekl, ze to povazuje za samozrejmost a predtim se pepa na to ptal tusim Kaze a ten mu rek proste nabehnete na lavastorm. Navic na guild tabul. byl nadpis sraz v Lavastormu, pak kdyz sme to zacali resit to nekdo nonsalantne zmenil na sraz v sousl seku.) Mno nic no
Kazdopadne uz je to stejne historie a tu neprepises, ale rikam to jeste jednou myslim, ze ve hre na sebe nemusime vrcet,ale normalne se pozdravit pokud bude cas pokecat. Tot snad vse.


Nobu tak zrovna tohle bych sem netahal, podle hlasovani myslis co? Vas zajem o to hlasovat byl roven nule uz od zacatku...
Dal raid a sraz u Soluseku, to ze nekdo kolem lvl 50 nikdy nebyl u Soluseku to taky neco vypovida. Mel jsi datum a cas a mohli ste se tam dopravit. Teleport je proste urychleni a kdyz jste ho nemeli tak to neni nas problem. To je jako kdyz se domluvi sraz u CoD, ty prijdes presne ale zustanes stat na mole a bude ti to trvat nez se dobelhas a nebo pouzijes sutr do splitu a ses tam hned, to je podobny.
A zadny obelisky jak uz se reklo nejsou potreba, jestli myslis runy z obelisku tak ty jsou az potom co ten Q naberes a Pepa ptat se me na neco? Ehm o tom pochybuju. A sraz byl psanej u Soluseku konkretne, ne obecne na Lavastormu uz od zacatku...









Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 02/11/2005 :  17:04:18  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nick

Ja to Kazy napsal pouze jako primer ze ne vzdy se dockas odpovedi a vymluva ze lidi bojuji kdyz cekaji pred vchodem do zony nejde pouzit :-)



Jasne ze ne, tady konkretne sem te neignoroval ale cos psal jsem videl az v okamziku kdys byl slusne receno nastvanej

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 02/11/2005 :  17:06:26  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
No to mas pravdu ze neni, ale ono staci mrknou na net a zjistis ze, prvni Q ti zada Sage of Ages pote co zabijes Drakotu ale tohle ty neresis, ty resis to ze ti nikdo nerekl ze k Soluseku je teleport.

Ale myslim ze stacilo, spolecne reci na tomhle se asi nedoberem

quote:
Originally posted by Nobu1212

Jo obyc Q podle netu, ale zrovna prizmatic neni vec na 45min.)
quote:
Originally posted by Kaz

Tim se fak nehaj, pac tohle je moje prvno onlinovka taky...
Pokecat o tom, to je tezky, pripominas porad ze pomahas lowlevlum a tobe nikdo, te mam brat zes ty lvl nabral pomoci makra a ze vubec nic nevis? Nemyslim. Za tech x lvl kery mas kolik jsi udelal questu? Na kazdy z nich jsi se ptal lidi na chatu kam mam jit, co mam udelat? Pochybuju, rekl bych ze sis to nasel a jel podle netu.

quote:
Originally posted by Nobu1212

Za rucicku ne, stacilo o tom pokecat.) To je jedno nebudu se tady branit veci, ze to je vubec prvni online vec co parim, proste stacilo hodit odkaz do chatu ci ve zkratce neco blafnout, ted uz je to fuk bo to budem resit znova.)
quote:
Originally posted by Kaz

Co ja ted nedavno nekoho protahoval ve stokach do armory pac by to nedal, me to problem nedela, kdyz se nekdo zepta tak mu poradim.
Ale na otazku co pro ten Q potrebujes mi odpoved nic, jen byt tam kde mas byt, dostacujici tak se tim tu neohanej, Kdybys napsal jsem na Lavastormu jeste nebyl, kde je Solusek, jak se k nemu de tak bys urcite dostal jinou odpoved a nebo chces aby te vsichni vodili za rucicku?

quote:
Originally posted by Nobu1212

Bah hadat se nechci, ale "To neni nase vec" uh to presne vystihuje pristup. At se me zeptal nizsi level na cokoliv snazil sem se mu pomoct at to bylo sedivy ci byl dotaz sebestupidnejsi. Dnes sem treba kecal s Fuldou o craftu dost dlouho a nemel sem problem mu radit i se zakladama. No pokud bych mu rekl "To neni moje vec ci nase" to proste neni muj pristup.)sorry nemuzu souhlasit....

quote:
Originally posted by Kaz

quote:
Originally posted by Nobu1212

.....Me trebas mrzelo nejake spojovani s RL pac si nemyslim, ze to nekam povede, spis ne bo dohoda mezi MDK a RL stoji za nic uz jen podle hlasovani. Mno a pak je tu vec s prizmatic trebas co me dost vytocila. No jelikoz muj cas zas neni az tak skvelej abych lovil uz tak slozity postup na netu (Prizmatic). Tak jsem se na to ptal. Mno zacalo tim, ze jsem se prihlasil teda na raid na zadani. No nabehnu tam a zjistim, ze musim mit aces na soul - sek. Tak sem si rekl dobre, neva. No zaridil jsem si aces a vzapeti pred dalsim raidem na ten Q zjistuju, ze musim obehat nejake obelisky. No to uz byl trosku haluz. S tim ze ghost me rekl, ze to povazuje za samozrejmost a predtim se pepa na to ptal tusim Kaze a ten mu rek proste nabehnete na lavastorm. Navic na guild tabul. byl nadpis sraz v Lavastormu, pak kdyz sme to zacali resit to nekdo nonsalantne zmenil na sraz v sousl seku.) Mno nic no
Kazdopadne uz je to stejne historie a tu neprepises, ale rikam to jeste jednou myslim, ze ve hre na sebe nemusime vrcet,ale normalne se pozdravit pokud bude cas pokecat. Tot snad vse.


Nobu tak zrovna tohle bych sem netahal, podle hlasovani myslis co? Vas zajem o to hlasovat byl roven nule uz od zacatku...
Dal raid a sraz u Soluseku, to ze nekdo kolem lvl 50 nikdy nebyl u Soluseku to taky neco vypovida. Mel jsi datum a cas a mohli ste se tam dopravit. Teleport je proste urychleni a kdyz jste ho nemeli tak to neni nas problem. To je jako kdyz se domluvi sraz u CoD, ty prijdes presne ale zustanes stat na mole a bude ti to trvat nez se dobelhas a nebo pouzijes sutr do splitu a ses tam hned, to je podobny.
A zadny obelisky jak uz se reklo nejsou potreba, jestli myslis runy z obelisku tak ty jsou az potom co ten Q naberes a Pepa ptat se me na neco? Ehm o tom pochybuju. A sraz byl psanej u Soluseku konkretne, ne obecne na Lavastormu uz od zacatku...












EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 02/11/2005 :  17:09:59  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote
Mno proste stacilo par slov v chatu, to je proste fuk pac to planujem taky a nejak se prokousem snad. Ale libi se me, ze Nick prokoukl Ghost clonu muha ha. Mno bude to stary ostrileny veteran bych tipnul.))
Kazdopadne k prizmatikum se snad dostanem bo, ale ve hre jsou i lepsi vecicky.)
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 02/11/2005 :  17:11:14  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
jo Nick je v poho pokud nebrble

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Nobu1212
Starting Member

81 Posts

Posted - 02/11/2005 :  17:11:52  Show Profile Send Nobu1212 a Private Message  Reply with Quote

he he.))) jj
quote:
Originally posted by Kaz

jo Nick je v poho pokud nebrble

Go to Top of Page

esetrone
Starting Member

57 Posts

Posted - 02/11/2005 :  19:26:59  Show Profile  Send esetrone an ICQ Message Send esetrone a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nick

Ono to neni Kazy vse tak ruzove jak licis
Ja jsem nehral nekolik mesicu a spousty zon neznam vcera treba jsem nedostal odpoved ani po 2 dotazech na Guild chatu( a zapomen na to ze jsme se mel moznost pripravit kdyz to byl neplanovavy raid !!)
Co se tyka prizmatic zbrani mam bohuzel podobne smutne zkusenosti jak Nobuhar a po svem slovnim projevu je Ghost prvnim clovekem z guildy ktereho mam v ignore a na prizmatic zbrane jsem plne rezignoval




tomuto cloveku se chci nejsrdecneji omluvit za vse co sem o nem rekl a rict svuj souhlas - mas pravdu(teda souhlasim s tou druhaou casti textu)
Go to Top of Page

pypkaj
Starting Member

52 Posts

Posted - 03/11/2005 :  02:27:32  Show Profile  Visit pypkaj's Homepage  Send pypkaj an ICQ Message Send pypkaj a Private Message  Reply with Quote
tak sem dosel z hospody, a po particce Quake 4 (kterou sem zlamil :)) me to nedalo a prisel sem si precist trosku flamu.

Napr. ja sem si zvykl uz od zacatku pouzivat eq2.ogaming.com/db/ spolu s tim ze EQ hraju v okne... tzn vetsina questu si zjitim co a jak, vetsinou u tech dulezitejch... pokud je nekdo na TeamSpeaku, neni pro me problem nekomu neco vysvetlit, ale abych opisoval ze stranek postup do groupchatu, to by me mohlo.. tak max. ctrl+c a ctrl+v. Tot k vodeni hracu za rucicku :) Pokud se nekdo zepta na guild chatu/cz a ja si to cirou nahodou jeste pamatuju, tak odpovim.

to Nick: To zes psal do /ra ze ses ztratil, mi teda taky uniklo... Ale o tom nechcu psat...
Chtl bych se zminit o tom, kdyz nas Ghost provadel Obeliskem kvuli runam na Speak. Pockali ste na me, ghost projevoval dost velkou ochotu nas tam protahnout, takze v tomto pripad o jeho aroganci nemuze byt ani rec. Bohuzel ve chvili kdy ses zasekl ve zdi a my ti poradili relog, jsme netusili ze se objevis na zacatku mapy pred vchodem do veze. Vcelku logicky se nam nechtelo jit nahoru hned, ale napred najit ty runy (a sebrat je pro sebe). Ale pritom jsme skoro vsichni(a hlavne ghost rikal ze to NENI probelm) tam s tebou zajit znova jakmile to prolezeme. Ovsem jaka byla tvoje reakce? Me se zdala prinejmensim podivna...

PS pokud se vam zda neco nelogicky napsanyho, pripadne podivne poskladany vety, muze za to pivo a ne ja! :)

Thalantyr <Mor do Kuli> | Wizard (60) / Alchemist (60) | Runnyeye | EQ2 (uložen k ledu)
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 03/11/2005 :  06:43:25  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Puvodne jsem to nechtel komentovat ale nektere veci me nedaji
Webove stranky na questy treba ja pouzivam taky a dokonce jsem nektere Q v SS smaznul protoze jsem to nepochopil ani podle nich ono by bylo odobre kdyby jsi si uvedomil ze ne vsichni lide umi anglicky(kdybych umel tak perfektne nemusim hrat v cesky guilde)
TS pouzivam pouze na odposlech tzn moc se nezeptam
Ale abych se vratil k tomu nejdulezitejsimu a to je Obelisk
Ghost sel do ignore za reci jeste driv nez jsme od Obelsiku dorazil
Za prve nebude me peskovat jak maleho haranta to si vuci me nebude dovolovat nikdo to v pripade ze bych byl klidny
Ted k samotnemu Obelisku nikomu nedavam za vinu mou technickou chybu ani spatnou radu taky sem ze zacatku reagoval uplne normalne
Takze na prvni dotaz jak se mam za vami dostat kdzy neprojdu vstupnimy dvermi do veze jsme dostal odpoved -Pojd za nama
Na druhy uz duraznejsi dotaz zatim co jste si sbirali runy jsem dostal zase odpoved-Pod za nama v tu chvili uz jsme si nebyl plne jisty kdo si ze me dela pitomce
Samozrejme jsem rad ze znam tve nazory a specialne u tebe pokud se s tebou potkam a nedejboze ti to spadlo nebo jina technicka nezavinena zavada budu te plne ignorovat a pujdu si po svem a v zadnem pripade se nehodlam pro tebe vracet a nedejboze ti pomahat
A mimochodem vychazej s faktu ze si rad zahraju v klidu po narocne praci a fakt jestli budu mit prizmatic zbrane nebo jestli budu vubec chodit na raidy me netrapi

Edited by - Nick on 03/11/2005 06:55:15
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,31 seconds. on eygor Snitz Forums 2000