Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Chovani lidi v CZ komunite
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 03/11/2005 :  07:44:44  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
No jak tu ctu posledni 2 stranky postu - nekdy s usmevem, nekdy s prekvapenim; tak jsem fakt rad ze nektere lidi nemame v RL.

Celkem obdivuju Kazovu trpelivost kdy se lidem, kteri maji ke gilde pristup zformulovany slovy "Tak jsem tu a gildo starej se!", vysvetluje veci ktery jsou jasne snad kazdemu temer zacinajicimu hraci libovolne onlajnovky.

Take me prekvapil nazor na spojeni mdk s rl. Zrejme se nekteri lide boji konkurence. Do spolecne gildy by prislo vic high-end hracu a nekteri by neunesli ze by uz nebyli 'ti nejlepsi'. Pripadne ze by se kulantne receno s 'problematickyma' lidma nebude chtit nikdo grupovat.

To ze je nekdo tak kratkozrakej, ze radeji vyhrozuje (nebo uskutecni) odchodem, jen kvuli tomu ze by melo dojit ke sloceni vic lidi do spolecne gildy mi prijde opravdu velmi zvlastni.

Nicmene, kazdy sveho osudu strujcem. A jak rekl jeden clovek (a ja v to take doufam), ja porad verim ze jednou ti normalni hraci budou hrat spolu.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Jaris
wannabe dictator

JarisX

1545 Posts

Posted - 03/11/2005 :  08:03:43  Show Profile  Send Jaris an ICQ Message Send Jaris a Private Message  Reply with Quote
Ach jo Nicku, ty jsi to nepochopil. To bylo opravdu jinak.

1) bykli jsme cca v 90 proc akce
2) ty jsi se sekl a vykoplo te to ven
3) my rekli : my dojdem, ty jdi do obelisku (zona, tam muzes) a pockej tech 10 minut, pak ve 2 nebo 3 projdete pro tvoje runy.

Proc takto? Bo nas slo 5 a ja treba mel delat pro rodinu obed (taky jsem odbihal), ale bylo domluveno, ze 2 lidi pak pujdou s tebou. Coz je v invisu np, ja to kdysi dal duo Jaris a Kromus.

Ja te znam Nicku, jsi proste impulzivni, tady bohuzel chybne, asi te nastvalo to vykopnuti ze zony, ale myslim, ze jinak tam problem nebyl, stejne jako myslim, ze pokud oslovis nekoho z guildy s acesem do dolnich pater tak s tebou domluvi termin na cestu pro runy (jsou to Klattu, Imaz a ... Ghost )


Jaris Lesser Giant Dread Knight - Vanguard Gelenia
Jarisa Highelf Mystic - EQ2 Runnyeye
Jaris Halfelf Troubador - EQ2 Runnyeye
Jaris Cyrhosis Celt Bard 50 - exMordredDAoC
Jaris Krasavec Halfelf Warlord - exLuclinEQ

Go to Top of Page

Ghoststalker
Starting Member

25 Posts

Posted - 03/11/2005 :  08:20:21  Show Profile  Visit Ghoststalker's Homepage  Send Ghoststalker an ICQ Message Send Ghoststalker a Private Message  Reply with Quote
Uff uz me to fakt nebavi cist... dosel jsem nekam na 3. stranku, tak jen Nobuharovi:

1) K tve poznamce, ze bych fabled vec nedal z ruky pro guildu... Celkem nedavno jsem treba dal Jakuzakovi T6 master pro troubadura...

2) Do toho, jakou ja mam povahu, ti vubec nic neni. A jen tak BTW, s Wildarem se normalne bavime a nic osobniho proti nemu nemam.

A jeste poznamka k Nickovi... Fakt netusim, proc me ma v ignore listu... Kdyz jsme sli pro runy pro To Speak... do Obelisku, tak jsem rekl neco, co se mu nelibilo, ale nebylo to mireno vubec proti nemu (snad neco typu: N: Kde je vstup do Obelisku? G: Ve vsech zonach)... Nick se na to ohnal, ze na tyhle kecy neni zvedavej, tak jsem to neresil a mlcel. V Obelisku jsme potom sli pro runy do tretiho patra, ale Nicka to z neznameho duvodu hodilo na zacatek zony. Rekli jsme mu tedy, at tam pocka, ze az sebereme runy, dame evac a ja to s nim projdu. Ale Nick se "urazil" a portnul pryc do mesta...

A jen tak BTW: kdybys tam pockal 5 min, tak ty runy mas, protoze po tom, co jsme runy sebrali, jsme opravdu evacli na zacatek, kde uz cekal Darker, se kterym jsem to prosel. Stejne jako jsem to v pondeli prosel s Danculem. Dokonce jsem se ptal, jestli se nechce nekdo pripojit, ale to bys me nesmel mit v ignore...

Runnyeye/Dark Elf Necromancer

Edited by - Ghoststalker on 03/11/2005 08:28:35
Go to Top of Page

Nick
Moderator

455 Posts

Posted - 03/11/2005 :  09:18:35  Show Profile  Send Nick an ICQ Message Send Nick a Private Message  Reply with Quote
Myslim ze jsem nemel nic psat a jen si myslet kdyz vidim nektere veci pekne pribarvene
Vec ktera me vytaci je povetsinou jednani lidi a NIKDY se nastvu po prvnim upozorneni -tolik asi k te impulzivnosti
Jinak Jarisi myslim ze trochu zkreslujes kazdopadne jak jsem rekl v ramci guildy sou pro me Prizmatic zbrane passe a nektere vybrane raidy jak jsme upozornil Klattua taky
A jeste maly dodatek i za ty leta co o tobe Jarisi vim si myslim ze specialne ty me neznas vubec :-)maximalne tak z doslechu a pochybuju ze by ti nase tusim 2 setkani v reale neco dala
To by mohl tvrdit tak maximalne Kuzma popr Klattu

Edited by - Nick on 03/11/2005 09:35:39
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 03/11/2005 :  10:51:05  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Jasne... ja bych rekl ze Nicka znam. Tak nejak ho znam i jak hraje MMORPG a musim rict, ze je to trosku specifickej hrac. Ale hraje proste tak jak hraje a dycky hral, takze pro me nic nenormalniho.
To, ze je impulsivni je z casti pravda, ale to jsem i ja.... vazne jsme dospeli, kteri si chtej u hry predevsim odpocinout. Takze fakt nemam naladu se rozcilovat nad tim, ze nekdo nedela co ma, nebo ze SOE ma neco blbe udelany... proste to vemu tak jak to je a hotovo.

Jinak je Nick pohodovej kolik, kterej by pulce lidi mohl delat fotra a nedivim se mu, ze se nastve, kdyz s nim nekdo mluvi jak s pitomcem (obcas mi ale pripada ze ma Nick nahlouply otazky, to jako ne ze ne ). Me se taky nelibilo jak se mnou mluvil Willien a dopadlo to jak to dopadlo.

Rada nazaver. Jsme v jedne guilde, vyndejte si lidi z ignore, podejte si virtualni ruce a zkuste bejt k sobe tolerantnejsi a urcite to pude... dost mozna by stalo za to se nekde v realu vozrat a stmelit kolektiv

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Kaz
Moderator

901 Posts

Posted - 03/11/2005 :  11:15:20  Show Profile  Send Kaz an ICQ Message Send Kaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik
... dost mozna by stalo za to se nekde v realu vozrat a stmelit kolektiv



Trpaslik pry onemocnel, ale ja ho zkusim nak odchytnout

EQ2: Morigu <Pohodari> Fae |Conjuror| Nagafen
R.I.P.
Vanguard: Kazgoroth <MdK> Dark Elf |Necromancer| Gelenia
EQ2: Kazgoroth <MdK> Erudite |Warlock| Runnyeye
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 03/11/2005 :  11:54:19  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kaz
Trpaslik pry onemocnel, ale ja ho zkusim nak odchytnout

To jako ze by se kuzma prijel vozrat do brna?


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 03/11/2005 :  12:28:16  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Ja se Brna nebojim... skoda ze brnaci a moravaci vseobecne se tolik bojej Prahy

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 03/11/2005 :  12:31:42  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Ja se Brna nebojim... skoda ze brnaci a moravaci vseobecne se tolik bojej Prahy



aby taky ne clovek dojede do prahy a pak je mu dva dny spatne :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Terudit
Moderator

185 Posts

Posted - 03/11/2005 :  14:46:42  Show Profile  Send Terudit an ICQ Message Send Terudit a Private Message  Reply with Quote
No, konečně se to zvrhlo v konstruktivní debatu!
Go to Top of Page

Marwyn
Junior Member

792 Posts

Posted - 03/11/2005 :  17:07:51  Show Profile Send Marwyn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Ja se Brna nebojim... skoda ze brnaci a moravaci vseobecne se tolik bojej Prahy



kruci mas recht :) ale muzem udelat jen detasovane chlastacky kde se skalime kazdej team zvlast a muzem si pokecat po telefonu :)

btw. Praha rulezz

Marwyn Zevl
Aion - Mytower
<Played: 9D, AoC, AO, AC, AC2, DF, D&D, EVE, EQ2, GW, HG-London, Horizons, L2, MoM, Neocron, Ryzom, SWG, TR, UO, Vanguard, WHO, WoW, ...>
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 03/11/2005 :  18:53:20  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Kdyz na to pride, tak pristi cvrtek chystame v Praze takove komorni posezeni u dobryho jidla, takze komu by se chtelo muze se klidne ukazat... stejne se celou dobu keca jen o EQ2

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 03/11/2005 :  19:24:31  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kuzmik

Kdyz na to pride, tak pristi cvrtek chystame v Praze takove komorni posezeni u dobryho jidla, takze komu by se chtelo muze se klidne ukazat... stejne se celou dobu keca jen o EQ2

nejake detaily?
Go to Top of Page

atomiccz
Moderator

189 Posts

Posted - 04/11/2005 :  10:06:57  Show Profile Send atomiccz a Private Message  Reply with Quote
Off Topic:
Kuwa co v Praze tam je nuda prijedte do ostravy :)) !

Edited by - atomiccz on 04/11/2005 10:07:24
Go to Top of Page

sejfTY
Starting Member

12 Posts

Posted - 05/11/2005 :  23:16:47  Show Profile Send sejfTY a Private Message  Reply with Quote
tak jsem překonal své síly a dohrabal se až sem a chvílema se fakt divím.

udivuje mě jak se někteří z vás ohání věkem. přijde mi to víc než směšný. že je někomu 40 pro mě osobně není žádná záruka inteligence nebo buhví jakých zkušeností. nebo hlášky typu "je mu 15 tak se nediv" (co jsme párkrát četl na cz chatu). když jsem hrál L2, kde byl věkovej průměr podstatně nižší jsem jen málokdy zaslech tyhle kecy, páč nikdo neměl tu potřebu ohánět se věkem (největší % zastoupení bylo ve věku DO 22 let) a to ty debaty byly mnohem ostřejší a bouřlivější. hold "my" si to vyříkáme jak prasata, je klid a dál to nikdo neřeší. (v L2 bylo co se týče chatu mnohem víc srandy, aspoň to je má zkušenost - možná to bylo tím že to hrály děti:)

přijde mi že to někteří až moc žerete - je to probůh HRA tak proč z toho dělat drama? osobně hraju abych si odpočal od světadění kolem mě. hodil relax a byl v poho, popřípadě pokecal s lidma co ve hře za tu chvilku znám (dali by se spočítat na prstech jedne ruky mrzaka :)

hraju teprv 5 měsíc (když vyjde čas) takže pořád poznávám nové a nové věci které mi jsou nejasné-někdy se mi odpovědi dostane někdy ne-bohužel tak to je ikdyž to třeba člověka nasere.
zezačátku jsem vůbec neměl potřebu vztupovat do guildy (teď jsem názor změnil) páč to, že budu mít plno věcí zadara mě opravdu vůbec netáhlo, ba naopak. co z toho ty lidi maj když hned jak je to možný vlezou do guildy a naberou co potřebujou? mě osobně právě fakt, že jsem si to a to získal vlastní silou, těší a dalo by se říct že je to jeden z duvodů proč hraju. neříkám ale že jsem si z banky nic nevzal, to bych lhal...
když jsem si pak jeden večer "stěžoval" na cz kanalu (už si nepamatuju čeho přesně se to týkalo) tak se mi po celkem dlouhé době z ničeho nic ozval Imaz a v klidu jsme kecali na téme guilda. řek jsem mu svoje a on pak dodal, že si to mám jít vyzkoušet a uvidím jak to chodí. do MdK jsem šel proto (přesto že jsem z Q) páč v dobách uplnýho začátku a mejch četnejch dotazů mi z 80% odpovídali lidi právě z MdK. NEBERTE TO PLS JAKO NĚJAKOU URÁŽKU RL!!! v danej okamžik byli lidi z MdK asi rychlejši a nebo jsem hold natrefil když zrovna nikdo z RL nevěděl a nebo neměl čas psát :) (nic víc nic mín)
jak už jsem řek, teď už mám na guildy jinej názor (ale platí pouze za předpokladu že ve hře nemá dotyčnej žádné známé). jedinej smysl vidím v tom že jsou si lidi "blíž" když někdo potřebuje pomoct. než jsem vlezl do MdK tak jsem NIKDY nesehnal do grupy NIKOHO z CZ hráčů krom jednoho kámoše... možná kdybych byl solokapr na lvl 50 a ptal se jestli by někdo nešel do grupy tak by se shánělo líp, ale low lvl nikoho nezajíma - to jest další věc co mě trošku mrzí. málo lidí je ochotná pomoct (né slovně) někomu kdo je třeba o 20 lvlu níž něž on. osobně bych se třeba celkem rád zůčastnil nějakýho raidu, ale jak mi bylo řečeno tak pro lvl 30 nemá smysle něco pořádat páč stejne ten loot ZA NIC NESTOJÍ. <- pěkná blbost, znovu říkám beru to jako HRU... když jsem se na toto téma bavil po čase s někým jiným tak mi podal pádnější odpověd kterou akceptuju a to že když je někdo na lvl 50 a má se shodit na 30 tak je trochu bordel hledat použitelný spelly. nejlepší zpráva pro mě ale je, že jsem našel člověka kterej říkal že by byl ochoten něco takýho klidně zorganizovat, když by se sehnalo dost lidí. škoda že je jak vítr a já svou hlemýždí rychlostí nestačím takže se k němu budu muset za chvíli "chovak uctivě" :D

kua chtěl jsem napsat ještě něco ale nějak jsem to zapomněl, takže až si vzpomenu

proti nikomu nic nemám, ba naopak s lidma s kterýma jsem se zatím bavil jsem vycházel absolutně v poho, ale i přesto by měl každej mit na paměti, že i on sám kdysi začínal! nikdo není bezchybnej

Edited by - sejfTY on 05/11/2005 23:24:21
Go to Top of Page

kníže_Swen
Starting Member

91 Posts

Posted - 13/02/2006 :  18:01:07  Show Profile  Send kníže_Swen an ICQ Message Send kníže_Swen a Private Message  Reply with Quote
jen bych chtel podotknout ze odmitnout pomoc nekomu z CZ komunity jen pro to ze je z guildy ktera je na mé černé listine mně připada značne neritířské a nehodne dospeleho cloveka navic pokud dotycneho prakticky ani neznam a nic my neudelal. S takovyma lidma opravdu nechcu mit nic spolecneho.

Ogelia lvl 70 troubadour
Livak lvl 70 iluzionist

Carpe diem
Go to Top of Page

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 14/02/2006 :  09:44:55  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kníže_Swen

jen bych chtel podotknout ze odmitnout pomoc nekomu z CZ komunity jen pro to ze je z guildy ktera je na mé černé listine mně připada značne neritířské a nehodne dospeleho cloveka navic pokud dotycneho prakticky ani neznam a nic my neudelal. S takovyma lidma opravdu nechcu mit nic spolecneho.


Mluvis o necem konkretnim? Preci jen do tohohle topicu nikdo nepsal 3 mesice...
Mimochodem, pokud by pro to byl duvod a takova cerna listina existovala, nebyla by popisovana situace presne jeji ucel?

Querio
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 14/02/2006 :  11:10:40  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kníže_Swen

jen bych chtel podotknout ze odmitnout pomoc nekomu z CZ komunity jen pro to ze je z guildy ktera je na mé černé listine mně připada značne neritířské a nehodne dospeleho cloveka navic pokud dotycneho prakticky ani neznam a nic my neudelal. S takovyma lidma opravdu nechcu mit nic spolecneho.



To je doufám pravopisná hrubka ....

Edited by - Shelaida on 14/02/2006 11:11:29
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 14/02/2006 :  11:19:34  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by kníže_Swen

jen bych chtel podotknout ze odmitnout pomoc nekomu z CZ komunity jen pro to ze je z guildy ktera je na mé černé listine mně připada značne neritířské a nehodne dospeleho cloveka navic pokud dotycneho prakticky ani neznam a nic my neudelal. S takovyma lidma opravdu nechcu mit nic spolecneho.



To je doufám pravopisná hrubka ....


Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 14/02/2006 :  14:59:35  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote]Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by kníže_Swen

jen bych chtel podotknout ze odmitnout pomoc nekomu z CZ komunity jen pro to ze je z guildy ktera je na mé černé listine mně připada značne neritířské a nehodne dospeleho cloveka navic pokud dotycneho prakticky ani neznam a nic my neudelal. S takovyma lidma opravdu nechcu mit nic spolecneho.


To je doufám pravopisná hrubka ....


ne, to spis vypada, ze se ujalo me oznaceni RL ;-)
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 14/02/2006 :  16:41:33  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik
ne, to spis vypada, ze se ujalo me oznaceni RL ;-)



jj tvoje problémy s gramatikou už známe
Víme, že nemůžeš za to, že jsi disgrafik a dislektik.

Edited by - Shelaida on 14/02/2006 16:42:15
Go to Top of Page

kníže_Swen
Starting Member

91 Posts

Posted - 16/02/2006 :  00:04:35  Show Profile  Send kníže_Swen an ICQ Message Send kníže_Swen a Private Message  Reply with Quote
Mno problemy s gramatikou sem mel vzdycinky a kor kdyz pisu a delam u toho dalsich deset veci, to si to pak po sobe ani precisti nestihnu a hned je ohen na strese

Ogelia lvl 70 troubadour
Livak lvl 70 iluzionist

Carpe diem
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/02/2006 :  00:12:03  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida


Víme, že nemůžeš za to, že jsi disgrafik a dislektik.



az na to ze ani jedna z techto poruch nema za nasledek neznalost gramatiky a ani s ni nijak nesouvisi

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 16/02/2006 :  08:27:46  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Shelaida


Víme, že nemůžeš za to, že jsi disgrafik a dislektik.



az na to ze ani jedna z techto poruch nema za nasledek neznalost gramatiky a ani s ni nijak nesouvisi



Mno neznalost gramatiky ne, ale schopnost psát správně ano.
Go to Top of Page

Shelaida
New Member

342 Posts

Posted - 16/02/2006 :  08:29:44  Show Profile  Send Shelaida an ICQ Message Send Shelaida a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kníže_Swen

Mno problemy s gramatikou sem mel vzdycinky a kor kdyz pisu a delam u toho dalsich deset veci, to si to pak po sobe ani precisti nestihnu a hned je ohen na strese



OK
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 16/02/2006 :  08:34:19  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shelaida

quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Shelaida


Víme, že nemůžeš za to, že jsi disgrafik a dislektik.



az na to ze ani jedna z techto poruch nema za nasledek neznalost gramatiky a ani s ni nijak nesouvisi



Mno neznalost gramatiky ne, ale schopnost psát správně ano.



kupodivu ani to ne

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,12 seconds. on eygor Snitz Forums 2000