Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 212

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 19/12/2007 :  02:42:52  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Hlavne konecne nejake info o guildach :)... No..vyzera to tak ze nakoniec to moze byt predsa len skvela hra :)
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

5759 Posts

Posted - 19/12/2007 :  08:06:37  Show Profile  Send Meddy an ICQ Message Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Konkretni i nfo z Heraldu:
http://www.warhammerherald.com/news/news.php?newsid=95

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Honsou
New Member

329 Posts

Posted - 19/12/2007 :  09:48:37  Show Profile Send Honsou a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Přiznám se, že fantasy Chaos lore tolik neznám, ale přijde mi, že zrovna Tzeentch si na ty proměny potrpí ze všech bohů Chaosu nejméně. Sem tam nějaký to tykadýlko, ostrej zoubek či ptačí hlava, ale nic perverzního ala Slaanesh či Nurgle Je ulítlej spíš na spawníky, horrory a jinou havěť.

edit: A třeba ve WH40K se hlavouni Thousand Sons naopak snažili mutace na svých vojákách potlačit. Pravda, nedopadlo to zrovna nejlíp, ale mohlo to dopadnout i mnohem hůř

Jen pro upresneni ..... co psal Meddy k fantasce je vic nez vycerpavajici, ale byt to sem nepatri tak to info k WH 40K neni uplne presny.

Magnuse the Red zadal bohy chaosu o pomoc a Tzeench se toho chytnul a prenesl Thousnad Sons do Eye of Terror. Tam je zacal okamzite coruptit a mutovat. TS byla legie s nejvetsim poctem psykeru a rozhodne se jim tenhle stav veci uplne nelibil. Ahriman (chief librarian) a veterani legie chteli zabranit dalsimu pokracovani tehle zmen protoze hrozilo totalni zhrouceni cely legie a tak se to pokusili kouzlem zastavit a udelat legii imuni vuci zmenam z warpu. No vysledek byl katastrofa, legie sice imuni je, akorat se jejich tela zmenila v prach a spolu s jejich dusema jsou uvezneni ve svejch brnenich.

Takze to vubec neni o tom ze by Tzeench nemel rad mutace, podstatou chaosu sou mutace a Tzeench je ve velke mire podporuje protoze tim posiluje svoje stoupence.

Kdyz uz nekde pisete neco o lore tak si to pls nejdriv overte, na netu jsou toho haldy, staci hledat.

http://en.wikipedia.org/wiki/Tzeentch
http://en.wikipedia.org/wiki/Thousand_Sons
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

5759 Posts

Posted - 19/12/2007 :  09:50:41  Show Profile  Send Meddy an ICQ Message Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Honsou ma lore W40k v maliku takze jakykoliv zvidavy dotaz okamzite rad zodpovi a tapajici privede na cestu k zatraceni :)

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 19/12/2007 :  09:55:04  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Věř mi, že tohle mám pročtené dobře. Vyjádřil jsem se poněkud nepřesně. Šlo mi spíš o to, že forma Tzeentchových mutací není tolik perverzní, jako mutace jeho dvou bratrů Nurgleho a Slaaneshe.

A když už se tedy hrabeme v detailech, tak celou legii to nezměnilo v prach. Ti kteří měli psychické schopnosti dostali skrz Rubic kvalitní boost.

edit: typo

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Edited by - NoX on 19/12/2007 09:59:01
Go to Top of Page

Honsou
New Member

329 Posts

Posted - 19/12/2007 :  10:10:43  Show Profile Send Honsou a Private Message  Reply with Quote
Nejde tu skutecne o detaily ale o to podani. Lidi ktery to neznaj a prectou akorat na foru jsou pak desinformovany.
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 19/12/2007 :  10:44:21  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Rozhodně tu nechci někoho desinformovat. Psal jsem v úvodu, že co se mutací týče, jde o můj osobní pocit. Přiznávam, že jsem to ve skutečnosti myslel trochu jinak než jsem to napsal. Jestli jsem se tedy někoho svými posty s obsahem desinformujícího lore nějak dotknul, tak se upřímně omlouvám.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Meddy
Moderator

5759 Posts

Posted - 19/12/2007 :  11:23:48  Show Profile  Send Meddy an ICQ Message Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Mutace jako mutace perverzni jsou vsechny :)

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

5759 Posts

Posted - 19/12/2007 :  11:24:49  Show Profile  Send Meddy an ICQ Message Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Klid matko, všechno je solidní :)

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Elerias
Starting Member

19 Posts

Posted - 19/12/2007 :  13:22:15  Show Profile  Send Elerias an ICQ Message Send Elerias a Private Message  Reply with Quote

Ze by chteny unik informace:). No kazdopadne disciple nic moc nerika. Khaine? To se moc nekombi. Slaanesh? Taky moznost. Pripadne bez víry. No to sem zvedavej.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

5759 Posts

Posted - 19/12/2007 :  13:47:02  Show Profile  Send Meddy an ICQ Message Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Khainův stoupenec? To se mi docela kombí :) Khaine je nejvyšší DE bůh tak počítám pár následovníků bude mít. Witch elfí jeptišky nepočítaje.

Kolik krve protivníkům vezme, tolik se mu jí od Khaina vrátí v podobě moci. Roztomilé.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Elerias
Starting Member

19 Posts

Posted - 19/12/2007 :  15:04:15  Show Profile  Send Elerias an ICQ Message Send Elerias a Private Message  Reply with Quote
Khaine ma jednu nevyhodu ze prilis netoleruje magii. Sorceressky s Witch elfkami se vylozene nesnasi. V tomhle pripade je mozne ze bude disciple pouzivat primo Khainovu moc a ne winds of magic. Kazdopadne Slaanesh je taky ve hre. Je mezi dark elfy taky dost oblibeny a k magii tihne vic. Jen doufam ze nebude melee. Nikdy jsem podobnym charum neprisel na chut. Klasicky ranged/support by se mi libil mnohem vic, bohuzel destruction heavy melee supporta nema tak je mozny ze ted ho dostane.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

5759 Posts

Posted - 19/12/2007 :  15:09:50  Show Profile  Send Meddy an ICQ Message Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Na uvahy winds of magic / prima khainova moc uplne zapomen, tohle opravdu neni stolni Warhammer a je uplne putna jestli to je magie nebo neni - proste je to abilita ktera se nejakym zpusobem dobiji (dmg protivnikum jak to podle popisu vypada) aby se nasledne vyuzila pro buff (debuff) a heal.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Elerias
Starting Member

19 Posts

Posted - 19/12/2007 :  15:17:28  Show Profile  Send Elerias an ICQ Message Send Elerias a Private Message  Reply with Quote
To je pravda, ale na druhou stranu se zatim mythic lore drzi celkem hodne a Khainovi stoupenci proste nekouzli. Disciple of Slaanesh mi prijde pravdepodobnejsi
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

5759 Posts

Posted - 19/12/2007 :  15:19:57  Show Profile  Send Meddy an ICQ Message Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Jo ja uz zacinam chapat - ty uvazujes co nebo kdo by to mohl byt. No v tom pripade jsem se vyjadril nejak blbe a omlouvam se: je to Disciple of Khaine, vrabci mi to vystebetali kdyz leteli okolo ;)

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Elerias
Starting Member

19 Posts

Posted - 19/12/2007 :  15:24:52  Show Profile  Send Elerias an ICQ Message Send Elerias a Private Message  Reply with Quote
:) hodni vrabci. Aspon je videt, ze je dobry mit zname i mezi ptactvem. Tak diky jim za info.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

5759 Posts

Posted - 19/12/2007 :  15:33:40  Show Profile  Send Meddy an ICQ Message Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Jinak k tomu Slaaneshi. Ten kult je sice mezi DE aristokracii rozsireny a tajnou hlavou celeho vyznavactstva je Morathi ale oficialne Malekith uctivani Slaaneshe tresta smrti.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Elerias
Starting Member

19 Posts

Posted - 19/12/2007 :  15:44:22  Show Profile  Send Elerias an ICQ Message Send Elerias a Private Message  Reply with Quote
jj..ja vim..sice DE moc nemusim, ale neco malo lore jsem prelouskal
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

5759 Posts

Posted - 19/12/2007 :  22:42:32  Show Profile  Send Meddy an ICQ Message Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
To je v pohode doufam ze to nevyznelo jako insult z moji strany jde mi jen o to aby kdyz uz padne informace byla srozumitelna a jednoznacne pochopitelna i pro lidi pro ktere je uplne nova.

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 20/12/2007 :  04:03:40  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Novy newsletter je vonku. :) Mozte checknut naprikald na WHO: http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=23219
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 20/12/2007 :  08:19:03  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
Musim rict, ze tentokrat pomerne vyzivnej kousek. Jeden priklad za vsechny z podcastu Open world RvR >> Scenarios vzhledem k Victory Points. Co vic si prat

Edit: Disciple of Khaine vypada rozkosne

Edited by - Lobos on 20/12/2007 08:53:59
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 20/12/2007 :  09:33:20  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lobos
Edit: Disciple of Khaine vypada rozkosne

jo konecne jedna classa z "naruce laskaveho zla" kterou bych mohl hrat :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1832 Posts

Posted - 20/12/2007 :  10:15:01  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Jediny co mne na WH mrzi je, ze si nikdy nezahraju za 2 sve nejoblibenejsi figurky... Deathmaster Snitch jako hratelna postava nehrozi a Bloodthirster of the Khorne jeste min... :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

5759 Posts

Posted - 20/12/2007 :  10:37:51  Show Profile  Send Meddy an ICQ Message Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
100x je potkas jako NPC neboj :)

STS Chvojkovice-Brod

Edited by - Meddy on 20/12/2007 12:31:02
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1832 Posts

Posted - 20/12/2007 :  11:20:42  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

100 je potkas jako NPC neboj :)

Pri mym stesti potkam Bloodthirstera tak akorat kdyz budu hrat za trpaslika :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page
Page: of 212 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 1,44 seconds. on eygor Snitz Forums 2000