Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:18:09  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

quote:
Originally posted by Marketa

Nevim jestli Vas potesim , rano jsem vstala za 10 minut udelala 2 acc a pak za par minut prisel mail a kliknutim na link overen .Vse bez problemu, pouze v poslednim kroku nejaky eror, ale na 3 pokus ok.Jeste az prijdu domu zadam beta key a uz konecne muzu hrat na svem uctu.



Jen si to maluj



Ja nevim ale zadny problem nemam.Vcera jsem hrala na pujcenem acc a neblaznila klikanim na reg. a dneska rano to slo bez problemu a mail dosel za par minut a odkaz v mailu fungoval take bez problemu.Odpoledne se podivam zda tam nebude nejaky problem a jinak hraji, jede to pekne takove jak jsem psala lepsi wow.Zatim ale sem low lvl .

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:19:59  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
Kurva ale jde jen jeden server, francouzskej a jsou fronty
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:28:02  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa
Ja nevim ale zadny problem nemam.Vcera jsem hrala na pujcenem acc a neblaznila klikanim na reg. a dneska rano to slo bez problemu a mail dosel za par minut a odkaz v mailu fungoval take bez problemu.Odpoledne se podivam zda tam nebude nejaky problem a jinak hraji, jede to pekne takove jak jsem psala lepsi wow.Zatim ale sem low lvl .



Hmm no 25hodin po oficiálním startu OB můžu říct, že to byl opravdu úspěch, tedy jako marketingový hoax, na tuhle trapnou blamáž jen tak nezapomenu.

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:29:17  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Někdo postoval na WHA takové věci jako že stránky s accounty, zadávání kreditky, authorizační stránky nic z toho není chráněno, encryptováno, jako má třeba Blizzard.

Takže bych se vůbec nedivil kdyby jim po těhlech všech bordelech vybral někdo databaze

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 08/09/2008 09:30:02
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:29:36  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Stále je to jen open beta. Lepší je, když GOA tyhle šílenosti vyřeší před headstartem, než když mě to bude komplikovat život toho 14.
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:31:45  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fidlik

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Fidlik

Tak registr funguje prekvapive uz dobre :D

akorat pro ty co nevi nejde pres ten hlavni link ale pres primy
http://www.war-europe.com/#/registration/?lang=en



Emaily stejně nechodí a zalogovat se pro vložení beta klíče taky nejde. Takže je to skoro jedno.


Tak ja cekam jeste na klic od EA store takze me to zatim potesilo :D
- ma tady s tim nekdo zkusenost jak dlouho cekal ? je to uz pomalu 4ty den :)

http://i38.tinypic.com/2z6uhjr.jpg


EA Store? Tam to lidi bud zavcas zrusili, nebo nic nedostali. :]

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:32:08  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Stále je to jen open beta. Lepší je, když GOA tyhle šílenosti vyřeší před headstartem, než když mě to bude komplikovat život toho 14.



Tak to je sice pravda, ale open beta je z podstaty jakýsi propagační krok, který má nalákat na samotnou hru. Bohužel v poslední době open beta čehokoliv působí spíš kontraproduktivně, než propagačně :-)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:32:44  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by Fidlik

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Fidlik

Tak registr funguje prekvapive uz dobre :D

akorat pro ty co nevi nejde pres ten hlavni link ale pres primy
http://www.war-europe.com/#/registration/?lang=en



Emaily stejně nechodí a zalogovat se pro vložení beta klíče taky nejde. Takže je to skoro jedno.


Tak ja cekam jeste na klic od EA store takze me to zatim potesilo :D
- ma tady s tim nekdo zkusenost jak dlouho cekal ? je to uz pomalu 4ty den :)

http://i38.tinypic.com/2z6uhjr.jpg


EA Store? Tam to lidi bud zavcas zrusili, nebo nic nedostali. :]



Proč ? Já jsem od nich dostal klíč do open bety včas.
Go to Top of Page

Ondra12
Starting Member

26 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:32:52  Show Profile  Send Ondra12 an ICQ Message Send Ondra12 a Private Message  Reply with Quote
Skvělí tak jsem se mi konečně povedlo zaregistrovat po chvíli mi přišel mail, který jsem potvrdil jsem celej natěšenej, že bych konečně spustil ten patcher a když ho spustim tak mě to napíše hlášku Authentication failed, please re-enter your login credentials.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:34:29  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
nepletes si to? podle me je open beta vicemene zatezovej test, nazenou tam kvanta lidi a koukaj co se stane... beta rozhodnen neni to ze si mas hru vyzkouset jak te bavi

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:36:33  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

nepletes si to? podle me je open beta vicemene zatezovej test, nazenou tam kvanta lidi a koukaj co se stane... beta rozhodnen neni to ze si mas hru vyzkouset jak te bavi


Jop open beta je posledni nejvetsi zatezovej test pred releasem
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:37:34  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

nepletes si to? podle me je open beta vicemene zatezovej test, nazenou tam kvanta lidi a koukaj co se stane... beta rozhodnen neni to ze si mas hru vyzkouset jak te bavi



To si tak úplně nemyslím. Zátěž se podle mě dá simulovat. Jasně, je to pořád beta, je možné se za to schovat, ale není možné to podcenit.
Go to Top of Page

Durrbar
Starting Member

Durr

83 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:38:46  Show Profile  Send Durrbar an ICQ Message Send Durrbar a Private Message  Reply with Quote
jake stesti ze jsem sehnal beta key na US open betu (Fileplanet) ...
tam funguje vse, absolutne bez problemu ...

- Durr ...
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:38:55  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

nepletes si to? podle me je open beta vicemene zatezovej test, nazenou tam kvanta lidi a koukaj co se stane... beta rozhodnen neni to ze si mas hru vyzkouset jak te bavi



Ovšem i ten "zátěžový test" je podmíňen tím, že se lidi do té hry nalogujou, což WHO OB neumožňuje !! (tedy alespoň EU verze ne)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.



Edited by - terawatt on 08/09/2008 09:39:58
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:39:04  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

nepletes si to? podle me je open beta vicemene zatezovej test, nazenou tam kvanta lidi a koukaj co se stane... beta rozhodnen neni to ze si mas hru vyzkouset jak te bavi



tak da se rict, ze tenhle zatezovy test GoA moc nevysel...a vzhledem k tomu, ze do opravdovyho startu maji tyden tak jsem moooc zvedavej jak bude evropskej release vypadat

no mmo
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:39:15  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

nepletes si to? podle me je open beta vicemene zatezovej test, nazenou tam kvanta lidi a koukaj co se stane... beta rozhodnen neni to ze si mas hru vyzkouset jak te bavi



Dřív byl stress test vždy oznámen jako stress test, pokud od 7.9. chtějí stress test pojmenovat jako open beta, to měli všude uvést né lhát.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 08/09/2008 09:40:09
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:41:52  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by Fidlik

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Fidlik

Tak registr funguje prekvapive uz dobre :D

akorat pro ty co nevi nejde pres ten hlavni link ale pres primy
http://www.war-europe.com/#/registration/?lang=en



Emaily stejně nechodí a zalogovat se pro vložení beta klíče taky nejde. Takže je to skoro jedno.


Tak ja cekam jeste na klic od EA store takze me to zatim potesilo :D
- ma tady s tim nekdo zkusenost jak dlouho cekal ? je to uz pomalu 4ty den :)

http://i38.tinypic.com/2z6uhjr.jpg


EA Store? Tam to lidi bud zavcas zrusili, nebo nic nedostali. :]



Proč ? Já jsem od nich dostal klíč do open bety včas.


Jo? Z moji gildy to meli objednane 3 lidi a vcera narychlo shaneli na netu klice, protoze nic nedostali.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:43:28  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Imho jim to dopadlo ještě dobře, když to všechno spustili dřív než měli, když v EU neměla být open beta.
Go to Top of Page

Fartil
Starting Member

66 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:44:52  Show Profile  Send Fartil an ICQ Message Send Fartil a Private Message  Reply with Quote
Ja som sa regol vcera vecer asi o 11 a doteraz mi email neprisiel,a registracia uz zase nefunguje.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:47:58  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by †… Havran …†

nepletes si to? podle me je open beta vicemene zatezovej test, nazenou tam kvanta lidi a koukaj co se stane... beta rozhodnen neni to ze si mas hru vyzkouset jak te bavi



Ovšem i ten "zátěžový test" je podmíňen tím, že se lidi do té hry nalogujou, což WHO OB neumožňuje !! (tedy alespoň EU verze ne)



ta beta ma testovat vsechny zateze ne jenom hru... kdyz jim to nevydrzi ani registracni web... tady whinite jak to maj spatny ale nevim jak by chodili vase stranky kdyby se na ne snazilo napojit radove 100K lidi

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:51:00  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by †… Havran …†

nepletes si to? podle me je open beta vicemene zatezovej test, nazenou tam kvanta lidi a koukaj co se stane... beta rozhodnen neni to ze si mas hru vyzkouset jak te bavi



To si tak úplně nemyslím. Zátěž se podle mě dá simulovat. Jasně, je to pořád beta, je možné se za to schovat, ale není možné to podcenit.



dokazes nasimulovat x desitek tisic nadrzenych uchylu co klikaj na reg me reg me, fuck otevru si tech oken vic at me bezi ta registrace aspon na 7 oknech treba aspon 1 projde... klik klik klik

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:51:42  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

mno vcera jsem hral udelal jsem lvl 6, ale nejak jsem potkal ve hre asi 4 lidi a nebylo s kym hrat scenaria sakra


na jakem serveru jsi? Ja vcera sel chvili omrknot, co je noveho na Karak-Hirn (testuje tam EU DAoC komunita) a tam bylo lidi pozehnane, scenaria jsem mohl porad jet dokola.
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:51:46  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Ja osobne nechapu lidi co sedi celi den u PC a jsou nastvani, ze jim to nejede.Tohle preci neni head start.Neni to take test zda se vam hra liby abyste si ji mohly vyzkouset.Je to BETA a je to jejich beta ,NIC za to neplatite.Od toho je beta.I kdyby to jelo jen 10 min denne tak je to jejich problem. Az to nebude fungovat po ostrem startu tak se rozcilujte a nadavejte, ale ze nekteri nechapou slovo BETA a pletou si to s moznosti si zadarmo zahrat je jeich problem. Jen ze sebe delate hlupaky.Je to JEN test nic jineho hra oficilne jeste nevysla a ze to nejde, klidne to nemusi jit tyden, jen kdyz v den D to pojede a pak muzeme pripadne nadavat.Maji na to tyden to otestovat a vyzkouset. Neni to tyden hrani zdarma.


WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:53:32  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Týden to nejít nemůže. To by nestihli headstart CE

Edited by - Aramir on 08/09/2008 09:53:46
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:56:08  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
osobne si myslim ze je to dobre ze to takhle server neustal... kdyz vidim nektery jak tady rvou ze se tam nemuzou dostat a tj to jen beta nechtel bych videt co byste delali kdyby tu registraci umoznili v prubehu tydnu probehla by bez problemu a problem by nebyl zjistenej a pak hups v den startu by to server neustal bo by se stalo to co vcera... to by bylo revu. PROC TO SAKRA GOA NERESILA MELA NA TO CELOU OPEN BETU!!!! JA TO PLATIIIIM!!!

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:57:36  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†

quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by †… Havran …†

nepletes si to? podle me je open beta vicemene zatezovej test, nazenou tam kvanta lidi a koukaj co se stane... beta rozhodnen neni to ze si mas hru vyzkouset jak te bavi



Ovšem i ten "zátěžový test" je podmíňen tím, že se lidi do té hry nalogujou, což WHO OB neumožňuje !! (tedy alespoň EU verze ne)



ta beta ma testovat vsechny zateze ne jenom hru... kdyz jim to nevydrzi ani registracni web... tady whinite jak to maj spatny ale nevim jak by chodili vase stranky kdyby se na ne snazilo napojit radove 100K lidi



Nezapomeň na ty, co registrujou všech svých 300 vygenerovaných beta klíčů :)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:58:41  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pramen

quote:
Originally posted by Araya

mno vcera jsem hral udelal jsem lvl 6, ale nejak jsem potkal ve hre asi 4 lidi a nebylo s kym hrat scenaria sakra


na jakem serveru jsi? Ja vcera sel chvili omrknot, co je noveho na Karak-Hirn (testuje tam EU DAoC komunita) a tam bylo lidi pozehnane, scenaria jsem mohl porad jet dokola.


Sel jsem na Karak-Orrud
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 08/09/2008 :  10:00:16  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by Araya

mno vcera jsem hral udelal jsem lvl 6, ale nejak jsem potkal ve hre asi 4 lidi a nebylo s kym hrat scenaria sakra



No já za Destruction na ENG serveru Burlight nebo jak se jmenuje ten server potkal lidí fakt hafo min. 30-40 lidí v zoně Dark Elfů bylo ... Pokud jsi za Order viděl celkem 4 lidi tak to je vcelku nepoměr.


Noe

Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 08/09/2008 :  10:01:19  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Arraya a Order? Teď jsi ho musel urazit!
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 08/09/2008 :  10:03:37  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Arraya a Order? Teď jsi ho musel urazit!


Jo ted v open bete jedu order. Pac se mi nechce delat znovu a znovu ty Q v retailu . Tak si strihnem order jen tak pro prdel :o))
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 08/09/2008 :  10:06:50  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by Aramir

Arraya a Order? Teď jsi ho musel urazit!


Jo ted v open bete jedu order. Pac se mi nechce delat znovu a znovu ty Q v retailu . Tak si strihnem order jen tak pro prdel :o))



tak to asi moc altů u destro mít nebudeš když se ti nechce dělat ty questy znova aspoň 1x

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"

Edited by - Jaffa on 08/09/2008 10:07:33
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 08/09/2008 :  10:07:32  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Třeba se ti i zalíbí a už nebudeš chtít k tomu ošklivému chaosu
Go to Top of Page

Fartil
Starting Member

66 Posts

Posted - 08/09/2008 :  10:07:59  Show Profile  Send Fartil an ICQ Message Send Fartil a Private Message  Reply with Quote
Pls ide vam ta registracia?uz zacinam byt fakt nasrany,aby mi za 10 hodin neprisiel ani ten email
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 08/09/2008 :  10:08:50  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
tady je to jak v pomocne skole :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 08/09/2008 :  10:09:37  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Rikam. Za order je v lokacich vcelku pusto :). Pomer bude 5:1 Destruction vs order. Enjoy ten zerg. Jen doufam ze to tak bude i po releasu.

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  10:10:35  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Jako ve WoW v betě, skoro každý zkusil hordu a jak to pak dopadlo v retail :-)

Mám za sebou první dojmy a jsou velmi pozitivní. Vůbec netuším, jestli grafika je puštěná na full nebo ne, imo je nesmysl aby teď jela v omezené míře jak tu někdo psal, ale v 1900 x 1200 na full to vypadá přesně tak, jak jsem si představoval že by mělo. Funkční, hezké.

Herní mechanismy vypadají taky velmi dobře, jdu do CE.
Go to Top of Page

Fartil
Starting Member

66 Posts

Posted - 08/09/2008 :  10:11:15  Show Profile  Send Fartil an ICQ Message Send Fartil a Private Message  Reply with Quote
Pls ide vam ta registracia?uz zacinam byt fakt nasrany,aby mi za 10 hodin neprisiel ani ten email
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 08/09/2008 :  10:11:34  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Jako ve WoW v betě, skoro každý zkusil hordu a jak to pak dopadlo v retail :-)

Mám za sebou první dojmy a jsou velmi pozitivní. Vůbec netuším, jestli grafika je puštěná na full nebo ne, imo je nesmysl aby teď jela v omezené míře jak tu někdo psal, ale v 1900 x 1200 na full to vypadá přesně tak, jak jsem si představoval že by mělo. Funkční, hezké.

Herní mechanismy vypadají taky velmi dobře, jdu do CE.



grafika je na full, nevim kdo ti tady psal nesmysl, že je na low to bylo jen v closed bete
Go to Top of Page

Mandorallen
Moderator

1212 Posts

Posted - 08/09/2008 :  10:13:22  Show Profile  Send Mandorallen an ICQ Message Send Mandorallen a Private Message  Reply with Quote
Me osobne a i sved se kterym jsem chvili hral mi potvrdil ze v CB byla grafika lepsi. Podle me to ted oholili. Detaily tam totiz nejsou skoro zadny. Nevim jestli je to vazne ta rozmlsanost z AoC ale textury ve vzdalenosti 50m jsou uplne bez detailu, jen nejaky fleky a co je dal jak 100m uz je videt jen sede v mlze. Celkova viditelnost maximalne na 100m. To mi neprijde ze je to na full :).

DF - Gorf Ash - Reservoir Dogs
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 08/09/2008 :  10:15:49  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fartil

Pls ide vam ta registracia?uz zacinam byt fakt nasrany,aby mi za 10 hodin neprisiel ani ten email


Ja bych se zeptal jeste aspon 10x
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 08/09/2008 :  10:16:19  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
ja bych pridal nejaky vykricniky :D

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 08/09/2008 :  10:17:02  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
tak to me dostalo muj herder nechce tancovat :DDDDDDDD
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  10:20:31  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mandorallen

Me osobne a i sved se kterym jsem chvili hral mi potvrdil ze v CB byla grafika lepsi. Podle me to ted oholili. Detaily tam totiz nejsou skoro zadny. Nevim jestli je to vazne ta rozmlsanost z AoC ale textury ve vzdalenosti 50m jsou uplne bez detailu, jen nejaky fleky a co je dal jak 100m uz je videt jen sede v mlze. Celkova viditelnost maximalne na 100m. To mi neprijde ze je to na full :).



Vzhledem k rvr bitkám to právě podlě mě je takto dobře a správně.
Go to Top of Page

Lobos
Junior Member

572 Posts

Posted - 08/09/2008 :  10:23:58  Show Profile  Send Lobos an ICQ Message Send Lobos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Mandorallen

Me osobne a i sved se kterym jsem chvili hral mi potvrdil ze v CB byla grafika lepsi. Podle me to ted oholili. Detaily tam totiz nejsou skoro zadny. Nevim jestli je to vazne ta rozmlsanost z AoC ale textury ve vzdalenosti 50m jsou uplne bez detailu, jen nejaky fleky a co je dal jak 100m uz je videt jen sede v mlze. Celkova viditelnost maximalne na 100m. To mi neprijde ze je to na full :).



Vzhledem k rvr bitkám to právě podlě mě je takto dobře a správně.




V CB byla rozhodne grafika horsi. Nemluve o rade nastaveni co jsou ted dostupny.
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 08/09/2008 :  10:24:50  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by nekrotyrael

EA Store? Tam to lidi bud zavcas zrusili, nebo nic nedostali. :]



Proč ? Já jsem od nich dostal klíč do open bety včas.

ja taky, tak nesir poplasne zpravy, vtipne to neni.
Go to Top of Page

hugo
Starting Member

59 Posts

Posted - 08/09/2008 :  11:05:41  Show Profile  Send hugo an ICQ Message Send hugo a Private Message  Reply with Quote
Nevi nahodou nekdo jak udelat z EU clienta --- US Clienta ??
Go to Top of Page

Kenny
Starting Member

62 Posts

Posted - 08/09/2008 :  11:08:06  Show Profile  Send Kenny an ICQ Message Send Kenny a Private Message  Reply with Quote
Tak koukam, ze jim registrace porad nechodi mno za 24h je to vykon docela slusny
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 08/09/2008 :  11:21:36  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by nekrotyrael

EA Store? Tam to lidi bud zavcas zrusili, nebo nic nedostali. :]



Proč ? Já jsem od nich dostal klíč do open bety včas.

ja taky, tak nesir poplasne zpravy, vtipne to neni.


Zadne poplasne zpravy. Ale mozna se to tykalo jen US klicu.

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia


Edited by - nekrotyrael on 08/09/2008 11:21:48
Go to Top of Page

Pramen
New Member

297 Posts

Posted - 08/09/2008 :  11:22:18  Show Profile Send Pramen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kenny

Tak koukam, ze jim registrace porad nechodi mno za 24h je to vykon docela slusny


Muzes jim poradit, kdyz jsi tak chytrej :)

Btw, uz to funguje sice celou dobu, ale nikde jsem to tu necetl. Kdyz svoji postavu v menu roztocite, tak potom ma zavrate :)
Go to Top of Page

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 08/09/2008 :  11:48:41  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Tak GOA mě právě spamuje mejma vytvořenejma accountama, škoda, že mi k nim nenapíšou hesla...

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 2,93 seconds. on eygor Snitz Forums 2000