Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 07/09/2008 :  23:52:19  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
Mno na beta fore nam bolo povedane ze oddnes ma byt support 24/7 a niekolko ludi z ostatnych fore pisalo ze sa im pred par minutami podarilo nahodit open beta keys..tak to vyzera ze stale natom makaju..
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 07/09/2008 :  23:53:22  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=j3aN7zVBv3w

Go to Top of Page

Grico
Starting Member

9 Posts

Posted - 07/09/2008 :  23:53:38  Show Profile Send Grico a Private Message  Reply with Quote
quote:


Hm ja jsem chtel kuli bete zustat celej den doma, ted prijdu a vidim, ze jsem o nic ale vubec neprisel... Ted vecer to asi zpatky nenahodej ze jo? TO spis zejtra rano moooozna.



porad na tom makaj,nemeckej community manager pred chvili psal ze si do kancelare objednali pizzu a techniky nikam nepusti dokud to nepojede jak ma ^^

Edited by - Grico on 07/09/2008 23:54:30
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 07/09/2008 :  23:53:43  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ManiaCCC

Mno na beta fore nam bolo povedane ze oddnes ma byt support 24/7 a niekolko ludi z ostatnych fore pisalo ze sa im pred par minutami podarilo nahodit open beta keys..tak to vyzera ze stale natom makaju..



vzdyt se nejde ani prihlasit na war-europe ne... tak kam mam asi hodit ty klice
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 07/09/2008 :  23:57:05  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Waiden

quote:
Originally posted by ManiaCCC

Mno na beta fore nam bolo povedane ze oddnes ma byt support 24/7 a niekolko ludi z ostatnych fore pisalo ze sa im pred par minutami podarilo nahodit open beta keys..tak to vyzera ze stale natom makaju..



vzdyt se nejde ani prihlasit na war-europe ne... tak kam mam asi hodit ty klice



No kam, do kanálu a sjet po zadku holou skálu
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 07/09/2008 :  23:58:59  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
ted jsem se lognul
Go to Top of Page

ManiaCCC
Junior Member

630 Posts

Posted - 07/09/2008 :  23:59:23  Show Profile Send ManiaCCC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Waiden

quote:
Originally posted by ManiaCCC

Mno na beta fore nam bolo povedane ze oddnes ma byt support 24/7 a niekolko ludi z ostatnych fore pisalo ze sa im pred par minutami podarilo nahodit open beta keys..tak to vyzera ze stale natom makaju..



vzdyt se nejde ani prihlasit na war-europe ne... tak kam mam asi hodit ty klice


Mna sa nepytaj :) ja ziadne kluce neriesim.. len som videl par postov z WHA ze sa im to podarilo pred par minutami.
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 08/09/2008 :  00:01:55  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Waiden

ted jsem se lognul



Tak ne
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 08/09/2008 :  00:03:01  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
Otázka je co se zítra ráno změní? protože se jim tam bude furt rvát desetiticíce lidí, takže to samé co dneska.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

haus
Starting Member

7 Posts

Posted - 08/09/2008 :  00:07:19  Show Profile Send haus a Private Message  Reply with Quote
no vyborne, misto erroru 414 to hlasi error 1103.. po tom co na tom celej den pracovali je to opravdu uspech
Go to Top of Page

Fartil
Starting Member

66 Posts

Posted - 08/09/2008 :  00:09:58  Show Profile  Send Fartil an ICQ Message Send Fartil a Private Message  Reply with Quote
Registration succesfull
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 08/09/2008 :  00:11:20  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

http://www.youtube.com/watch?v=j3aN7zVBv3w





Teď sem to dokoukal a musím říct že nemám slov prostě tohle je nejvíc, maximálně dokonale to odpovídá.

Sral sem tady smíchem ale musel sem to tlumit, spí mi tady pulroční děcka ale mazec video.

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/09/2008 :  00:15:29  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
mě teď po 10 hodinách přišel email, že si mám nechat potvrdit registraci účtu na war-europe.com, super rychlost
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 08/09/2008 :  00:16:03  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
Nalogovan a OPEN BETA KEY zadan a overen, jde stahovat patch! konecne
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 08/09/2008 :  00:16:41  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Waiden

Nalogovan a OPEN BETA KEY zadan a overen, jde stahovat patch! konecne



tise zavidim :D
Go to Top of Page

Waiden
Starting Member

91 Posts

Posted - 08/09/2008 :  00:24:24  Show Profile Send Waiden a Private Message  Reply with Quote
Uz stahuju, lol... 5%

Edited by - Waiden on 08/09/2008 00:24:36
Go to Top of Page

RedGuard
Starting Member

74 Posts

Posted - 08/09/2008 :  00:35:22  Show Profile  Send RedGuard an ICQ Message Send RedGuard a Private Message  Reply with Quote
No kdyz vemem v uvahu ze vlastne vubec nebylo treba zakladat ty novy accounty ale sli v pohode pouzit ty co tam uz vsichni meli tak je celkovej vysledek za dnesek ROFLMAO @ GOA .
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 08/09/2008 :  00:41:10  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
...a ja ted pri kontrole mail schranky zjistil, ze i prez ten error 414 na poslednim stepu se mi prez den parkrat podarilo registrovat... Vlastně už před šesti hodinama. Chybka

Edited by - vlkodlak on 08/09/2008 00:41:54
Go to Top of Page

Leendrix
Starting Member

33 Posts

Posted - 08/09/2008 :  00:47:06  Show Profile Send Leendrix a Private Message  Reply with Quote
hmm ja jsem se za cely den dostal na ucet na strankach asi jen 4* a moznost zadat klic jsem mel 2* ale vzdy to hodilo chybu :( a po nejake dobe me to odhlasilo :(

EU eng. server Karak Eight Peaks (EN Core) - Dwarf Engineer Leendrix, Empire Warrior Priest Weodo
Go to Top of Page

Colldor
Gimp

collrab

2165 Posts

Posted - 08/09/2008 :  01:54:26  Show Profile  Send Colldor an ICQ Message Send Colldor a Private Message  Reply with Quote
ja furt nedostal confirmation mail... peklo :)

Colldor, Allerious, Turrin Bagalmon [UO - DP] (retired)
Colldor, Enforcer <CzA> [Anarchy Online] (retired)
Kremilek, Troll Warrior <Zdechliny> [WoW] (retired)
Colldor, Zealot <Skull> [WHO] (retired)
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 08/09/2008 :  02:56:05  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colldor

ja furt nedostal confirmation mail... peklo :)



Na war-europe pisou ze cely system autentifikaci nahodi nekdy hodne brzo rano tak vydrz pyjonýre! Otazka jestli po nahozeni bude stabilni a funkcni :)

Hmm a ted dokonce srdceryvny vzkaz od GOA CEO :)

STS Chvojkovice-Brod

Edited by - Meddy on 08/09/2008 03:59:15
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 08/09/2008 :  04:38:57  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

quote:
Originally posted by Colldor

ja furt nedostal confirmation mail... peklo :)


Hmm a ted dokonce srdceryvny vzkaz od GOA CEO :)



Could not be flattery

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 08/09/2008 :  07:30:47  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
ok, zmena k lepsimu, code 1103, za 5h dalsi pokus
Go to Top of Page

Marketa
New Member

fene

294 Posts

Posted - 08/09/2008 :  07:44:05  Show Profile Send Marketa a Private Message  Reply with Quote
Nevim jestli Vas potesim , rano jsem vstala za 10 minut udelala 2 acc a pak za par minut prisel mail a kliknutim na link overen .Vse bez problemu, pouze v poslednim kroku nejaky eror, ale na 3 pokus ok.Jeste az prijdu domu zadam beta key a uz konecne muzu hrat na svem uctu.

WHO-Marketka

Veskere flame je zde :http://www.imperium.cz/forum/forum.asp?FORUM_ID=116

Tak prijd cekame na tebe:-)Uvidite co nasi exoti dovedou.A to vse zdarma !

Soustavnym psanim pravopisnych chyb protestuji proti zabijeni velryb !!!

Mala ukazka autor Wuuduu - "co som letmo zahliadol, aj napriek tomu, ze som to naozaj necital"
Go to Top of Page

baron432
New Member

415 Posts

Posted - 08/09/2008 :  07:45:06  Show Profile Send baron432 a Private Message  Reply with Quote
Tak pred 5 minutama to psalo *autentication service* je vypnuty. Ted, prozmenu, chyba 414, aka timeout.

Jak proboha chteji zvladnout napor hracu pri otevreni hry, kdyz jim to tady neustale kolabuje a nebyli schopni ani jednou a ani na chvili ten svuj prihlasovaci sajrajt dat do provozu???

EDIT: a, dalsi zmena - ted zas chyba sluzby, error 1103, nasledovany nedostupnosti prihlasovaci sluzby ...

PotBS Roberts - Paul van Staff (NO), Paul LeBaron (FT), Paul de Witt (PT), Španělsko, Storm Riders
SWG Eclipse - Pave'l vanStaff, Jedi (ex Jedi/ImpAcePilot)
SWG Eclipse - Pattt vanStaff, Officer (ex MRifle, MBH, 4000 CM)

Edited by - baron432 on 08/09/2008 07:46:13
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 08/09/2008 :  07:47:01  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
co k tomu rict, dokazu pochopit postupne zaplnovani sevru po 5000 a 25% blabla ale tak zmrvenou samotnou registraci myslim jenom tak nekdo uz netrumfne.
Go to Top of Page

terawatt
Junior Member

flegr

916 Posts

Posted - 08/09/2008 :  07:50:36  Show Profile  Send terawatt an ICQ Message Send terawatt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qsubt

ok, zmena k lepsimu, code 1103, za 5h dalsi pokus



LOL, teď mi prošla registrace :)

I've survived Chernobyl,Y2K,9/11,Bird flu,Mad cow disease,Swine flu,Ebola outbreak, African Swine Fever,SARS, MERS,COVID-19, Brexit,..NIBIRU BRING IT ON.


Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/09/2008 :  07:51:21  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Myslím že ten krok kdy začali dávat free open beta keys, to dělat neměli.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  07:51:37  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by terawatt

quote:
Originally posted by qsubt

ok, zmena k lepsimu, code 1103, za 5h dalsi pokus



LOL, teď mi prošla registrace :)



Mně ve 22.00 a od té doby mi nepřišel email.
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 08/09/2008 :  07:54:11  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Tak vidim, ze od vcerejska se nic nezmenilo, porad je sluzba nedostupna tak treba to do 18.9. pusti alespon na jeden den...
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 08/09/2008 :  07:54:12  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Myslím že ten krok kdy začali dávat free open beta keys, to dělat neměli.

mohli je rozdat treba ve stredu
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 08/09/2008 :  08:07:22  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
jojo na tom ani tak nevadi to, ze si treba nakonec tu betu nezahraju, ale spis to jak mam proboha ocekavat, ze zvladnou autorizovat 500k+ uctu pri launchi?

no mmo
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 08/09/2008 :  08:07:51  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Tak vidim, ze od vcerejska se nic nezmenilo, porad je sluzba nedostupna tak treba to do 18.9. pusti alespon na jeden den...


Mají maintenance, která má skončit někdy v pozdním ránu (čti 18:00)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  08:08:55  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Ted jsem zkusil novou registraci a bylo to za 20 sekund hotove, otazka jestli a kdy prijde email :-)
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 08/09/2008 :  08:10:17  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

Ted jsem zkusil novou registraci a bylo to za 20 sekund hotove, otazka jestli a kdy prijde email :-)


Mě na novou registraci mail stále nepřišel. Naštěstí jsem tam měl už jeden založený. Bohužel jsem se nedostal přes login, takže jsem neregistroval ani klíč. Snad to večer půjde. Pokud ne, tak neva, přijde mi Spore a budu tvořit příšerky
Go to Top of Page

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 08/09/2008 :  08:22:30  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
Tak registr funguje prekvapive uz dobre :D

akorat pro ty co nevi nejde pres ten hlavni link ale pres primy
http://www.war-europe.com/#/registration/?lang=en
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  08:24:20  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fidlik

Tak registr funguje prekvapive uz dobre :D

akorat pro ty co nevi nejde pres ten hlavni link ale pres primy
http://www.war-europe.com/#/registration/?lang=en



Emaily stejně nechodí a zalogovat se pro vložení beta klíče taky nejde. Takže je to skoro jedno.
Go to Top of Page

lavaza
Starting Member

25 Posts

Posted - 08/09/2008 :  08:35:58  Show Profile  Send lavaza an ICQ Message Send lavaza a Private Message  Reply with Quote
Mate lidi brutalni problemy jeste ze sem mel klic na starou betu a od 20:00 kdy sem prisel dom z posilky sem vyskousel jen tak letmo skoro vsechny chary nevim no asi sem moc zdegenerovanej z wowka grafika bych rekl ze je v pohode ale to hybani postav je trochu zvlatni a tak jinak nemuzu poradne soudit no dneska to oprubuju vic a uvidi se jak to bude....

""Hardrock Hallelujah""
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/09/2008 :  08:40:59  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Fidlik

Tak registr funguje prekvapive uz dobre :D

akorat pro ty co nevi nejde pres ten hlavni link ale pres primy
http://www.war-europe.com/#/registration/?lang=en



Emaily stejně nechodí a zalogovat se pro vložení beta klíče taky nejde. Takže je to skoro jedno.



email mi prisel normalne nalogovat se mi povedlo asi 2krat ale zadny pole na zadani klice uz to nevladlo zobrazit

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.

Edited by - Pertha on 08/09/2008 08:41:15
Go to Top of Page

Fidlik
Starting Member

33 Posts

Posted - 08/09/2008 :  08:41:14  Show Profile  Visit Fidlik's Homepage  Send Fidlik an ICQ Message Send Fidlik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Fidlik

Tak registr funguje prekvapive uz dobre :D

akorat pro ty co nevi nejde pres ten hlavni link ale pres primy
http://www.war-europe.com/#/registration/?lang=en



Emaily stejně nechodí a zalogovat se pro vložení beta klíče taky nejde. Takže je to skoro jedno.


Tak ja cekam jeste na klic od EA store takze me to zatim potesilo :D
- ma tady s tim nekdo zkusenost jak dlouho cekal ? je to uz pomalu 4ty den :)

http://i38.tinypic.com/2z6uhjr.jpg

Edited by - Fidlik on 08/09/2008 08:44:34
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  08:43:50  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Kdybyste někdo měl aktivní beta účet co nehodláte používat ve full tak mi ho zapujčte na pár hodin, ať to alespoň patchnu a skuknu, dnes se musím rozhodnout jestli sběratelskou ano nebo ne.

Díky :-)


Už mám, díky.

Edited by - Gabriel on 08/09/2008 09:00:11
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 08/09/2008 :  08:44:11  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

Nevim jestli Vas potesim , rano jsem vstala za 10 minut udelala 2 acc a pak za par minut prisel mail a kliknutim na link overen .Vse bez problemu, pouze v poslednim kroku nejaky eror, ale na 3 pokus ok.Jeste az prijdu domu zadam beta key a uz konecne muzu hrat na svem uctu.



Jen si to maluj

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:07:50  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
mno vcera jsem hral udelal jsem lvl 6, ale nejak jsem potkal ve hre asi 4 lidi a nebylo s kym hrat scenaria sakra
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:11:22  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

mno vcera jsem hral udelal jsem lvl 6, ale nejak jsem potkal ve hre asi 4 lidi a nebylo s kym hrat scenaria sakra



A jak se Ti to hralo? Da se rict, ze by to mohla byt zabava na delsi dobu,spise potkal jsi za tu chvili nejaky bug ci zasadni nedodelanost?
Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:12:33  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

mno vcera jsem hral udelal jsem lvl 6, ale nejak jsem potkal ve hre asi 4 lidi a nebylo s kym hrat scenaria sakra


všichni ostatní jsme hráli scenária už na logovací obrazovce,byli to několikahodinový a napínavý fighty,ale trochu unbalance

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:12:53  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

quote:
Originally posted by Araya

mno vcera jsem hral udelal jsem lvl 6, ale nejak jsem potkal ve hre asi 4 lidi a nebylo s kym hrat scenaria sakra



A jak se Ti to hralo? Da se rict, ze by to mohla byt zabava na delsi dobu,spise potkal jsi za tu chvili nejaky bug ci zasadni nedodelanost?


jo bug jsem potkal nemohl jsem zabit moba na melee i kdyz byl u me hlasilo to ze je out of range
Go to Top of Page

Dengalden
Starting Member

81 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:13:41  Show Profile Send Dengalden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by night_hawk

quote:
Originally posted by Araya

mno vcera jsem hral udelal jsem lvl 6, ale nejak jsem potkal ve hre asi 4 lidi a nebylo s kym hrat scenaria sakra



A jak se Ti to hralo? Da se rict, ze by to mohla byt zabava na delsi dobu,spise potkal jsi za tu chvili nejaky bug ci zasadni nedodelanost?


jo bug jsem potkal nemohl jsem zabit moba na melee i kdyz byl u me hlasilo to ze je out of range



lagy ?
Go to Top of Page

Araya
Moderator

4085 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:16:25  Show Profile  Send Araya an ICQ Message Send Araya a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dengalden

quote:
Originally posted by Araya

quote:
Originally posted by night_hawk

quote:
Originally posted by Araya

mno vcera jsem hral udelal jsem lvl 6, ale nejak jsem potkal ve hre asi 4 lidi a nebylo s kym hrat scenaria sakra



A jak se Ti to hralo? Da se rict, ze by to mohla byt zabava na delsi dobu,spise potkal jsi za tu chvili nejaky bug ci zasadni nedodelanost?


jo bug jsem potkal nemohl jsem zabit moba na melee i kdyz byl u me hlasilo to ze je out of range



lagy ?


ne vzdyt jsme byli na serveru 4 nebo 5 lidi , asi nejaka chyba pac to delalo jen u jednoho druhu mobu
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:16:29  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dengalden
lagy ?


pri tolika lidech na serveru se ani neni cemu divit :)))))

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 08/09/2008 :  09:17:47  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
tak tim se asi vysvetluje proc poradne nejede ta autorizace...aby nebyli lagy na serveru a oni stejne byli i pri tech 10ti stastlivcich co pronikli jinak neprustrelnym systemem!

no mmo
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,83 seconds. on eygor Snitz Forums 2000