Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Warhammer Online
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

Filda LNL
Junior Member

Medvídek

723 Posts

Posted - 08/09/2008 :  15:52:44  Show Profile Send Filda LNL a Private Message  Reply with Quote
Kdy změnilo slovíčko garance svůj význam na slovíčko nasrat?

Troll lepší fanboie.
Go to Top of Page

haus
Starting Member

7 Posts

Posted - 08/09/2008 :  15:59:52  Show Profile Send haus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Kdy změnilo slovíčko garance svůj význam na slovíčko nasrat?


7.9. 2008 8:30am
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:00:46  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Filda LNL

Kdy změnilo slovíčko garance svůj význam na slovíčko nasrat?



a kde je napsany, ze mas garantovanou open betu od nejakyho konkretniho casu ? :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:11:01  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Filda LNL

Kdy změnilo slovíčko garance svůj význam na slovíčko nasrat?



a kde je napsany, ze mas garantovanou open betu od nejakyho konkretniho casu ? :)



to enma napisane ...ono je uplne jasne ze staci aby mu to umoznioli v piatok na 5 mniut ale potom to na nieco poukazuje
Go to Top of Page

axtheb
Average Member

1543 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:15:13  Show Profile  Send axtheb an ICQ Message Send axtheb a Private Message  Reply with Quote
Moc to žerete.

Tolik her a tak malo casu... :)
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:15:25  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marketa

LIDI VITE co je to BETA ? To neni 7 dni zdarma ke hre na vyzkouseni.Kolik beta testeru umi aspon natolik AJ aby psali reporty ?Kolik Vas jde do BETY si to jen vyzkouset a nechape na co beta je ?Koupili jste si Hru + bonus items.Open beta je zdarma, jen moznost testovat a samozrejme testovat vsechno.
To Vam to meli kazdemu posilat mailem co znamena beta, ze je to obdobi na TEST ? TEST registraci, webu,patcheru a pod. aby to v den spusteni fungovalo.S tim ze to bude mit problem se pocita, proto je to BETA.
Ja se musim smat, jak tady nekteri nechapou vubec podstatu toho slova.
BETA = Beta, zkušební provoz, testovací fáze a pod.



Open beta neni nic jineho nez stress test serveru pred ostrym provozem. Na to fakt _NENI_ potreba psat bugreporty :)

K otestovani contentu mela samozrejme slouzit beta predtim, nez se otevrela kazde lame, co umi klikat.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:34:03  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
tak ze vraj "zpojazdnili" http://www.war-europe.com/#/activation/ web na zadanie open beta klucov ... smiesne je, ze sa tam treba lognut, a login server maju vypnuty :) neverim, ze su az take lamy

MMO traveller
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:37:08  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

tak ze vraj "zpojazdnili" http://www.war-europe.com/#/activation/ web na zadanie open beta klucov ... smiesne je, ze sa tam treba lognut, a login server maju vypnuty :) neverim, ze su az take lamy


nejsou, ty jo
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:40:39  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
lognout se tam zapotrebi neni ale 414 se strida s 1226 takze vysledek je stejnej :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:40:42  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
aha, takze som sa dozvedel, ze tam maju bug, ze namiesto stranky na formular, hazde ludi na main page :)

MMO traveller
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:41:51  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

lognout se tam zapotrebi neni ale 414 se strida s 1226 takze vysledek je stejnej :)



Nicméně na 10. pokus activated. Skoro jsem zaslzel :-)

Koukám ale že to nutně neznamená, že mě to pustí do bety, i když mi to zaktivovalo klíč. Asi je třeba počkat, až to někdo zase ručně na nějaké fleshce přenese do druhého počítače

Edited by - Gabriel on 08/09/2008 16:44:25
Go to Top of Page

Lim-Dul
New Member

Ress1

212 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:42:19  Show Profile  Send Lim-Dul an ICQ Message Send Lim-Dul a Private Message  Reply with Quote
v IE se mi jejich web ani nenacte a ve firefoxu po zadani klice se mi toci kolo uz aspon 10 minut

Sheathe your sword, warrior, lest ye fall on it when stricken. - Lim-Dul, the Necromancer
Pilsner Urquell Guardians
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:45:48  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

quote:
Originally posted by Pertha

lognout se tam zapotrebi neni ale 414 se strida s 1226 takze vysledek je stejnej :)



Nicméně na 10. pokus activated. Skoro jsem zaslzel :-)

Koukám ale že to nutně neznamená, že mě to pustí do bety, i když mi to zaktivovalo klíč. Asi je třeba počkat, až to někdo zase ručně na nějaké fleshce přenese do druhého počítače



jj pisou to tam, ze dokud ti neprijde nakej mail tak to druha babka nezprovoznila :)
taky jsem skoro hodil slzu kdyz jsem tu hru dohral

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:46:04  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Your key has been activated wow (IE7)

Edited by - spajdr on 08/09/2008 16:46:29
Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:46:06  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Greydawn

tak ze vraj "zpojazdnili" http://www.war-europe.com/#/activation/ web na zadanie open beta klucov ... smiesne je, ze sa tam treba lognut, a login server maju vypnuty :) neverim, ze su az take lamy



LOL ja verim!

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:47:10  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
je to tak ze http://www.war-europe.com/#/activation/ staci pro open betu a neni nutna "ona" registrace se jmenem prijmenim a adresou? anebo ten login tam uz musi byt vytvoreny klasickou registraci? pokud jo nechapu tam extra 1 radek na confirm passwordu
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:48:05  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel


Nicméně na 10. pokus activated. Skoro jsem zaslzel :-)

Koukám ale že to nutně neznamená, že mě to pustí do bety, i když mi to zaktivovalo klíč. Asi je třeba počkat, až to někdo zase ručně na nějaké fleshce přenese do druhého počítače


No mě taky napsali valid, ale lognout clienta nejde. To je asi tim, že nejde ten authentification server...

quote:
Originally posted by qsubt

je to tak ze http://www.war-europe.com/#/activation/ staci pro open betu a neni nutna "ona" registrace se jmenem prijmenim a adresou? anebo ten login tam uz musi byt vytvoreny klasickou registraci? pokud jo nechapu tam extra 1 radek na confirm passwordu


Musiš mit už vytvořeny učet.

Edited by - vlkodlak on 08/09/2008 16:49:13
Go to Top of Page

Ondra12
Starting Member

26 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:48:16  Show Profile  Send Ondra12 an ICQ Message Send Ondra12 a Private Message  Reply with Quote
Jak tam ten klíč vložím jinak než přes to, že se naloguju ?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:49:19  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Hmm ale zalogovat se mi stejně nejde do hry lol
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:50:30  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

Hmm ale zalogovat se mi stejně nejde do hry lol



Jasně musíš počkat až to přenesou do druhého počítače :-) Ten jejich prklamovaný nový systém totiž znamená že vše dělají ručně :-)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:51:00  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
nestresujte dyk vam to tam pisou, ze mate byt v klidu i kdyz vam ucet nepudje hned, ze to musi zpracovat druha asynchroni fronta :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Greydawn
New Member

409 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:54:03  Show Profile  Send Greydawn an ICQ Message Send Greydawn a Private Message  Reply with Quote
v exploreri mi to preslo okamzite, na prvy krat, firefox nic, stale hadze na main page, ale anyway, activated. Teraz uz iba cakat dalsich 35 hodin na mail :)

MMO traveller
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:54:25  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

nestresujte dyk vam to tam pisou, ze mate byt v klidu i kdyz vam ucet nepudje hned, ze to musi zpracovat druha asynchroni fronta :)



Já nestresuju, akorát jsem četl něco o asynchronní frontě až po aktivaci kódu
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:59:18  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Mě to asynchorně ani nezvaliduje klíč, kvůl authentication serveru
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 08/09/2008 :  16:59:58  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

Mě to asynchorně ani nezvaliduje klíč, kvůl authentication serveru


Opravdu? A co ten ma společneho s validaci kliče? :)
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:00:14  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
neni to tak davno co jsem se tu ptal jestli neuvazujete o US serverech po releasu... no zacina to byt zajimava varianta

no mmo
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:00:54  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

quote:
Originally posted by Aramir

Mě to asynchorně ani nezvaliduje klíč, kvůl authentication serveru


Opravdu? A co ten ma společneho s validaci kliče? :)


Třeba to, že tam zadáváš login a heslo, který ti to nezkontroluje?
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:01:41  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Chudáci lidi co jim to píše že jejich klíč je invalid
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:02:05  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

neni to tak davno co jsem se tu ptal jestli neuvazujete o US serverech po releasu... no zacina to byt zajimava varianta


O těch se dá uvažovat jedině v případě, že by měli velké problémy v livu. Ale GOA jsou profíci, takže do 14. půjde vše jak hodinky
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:04:10  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aramir

quote:
Originally posted by vlkodlak

quote:
Originally posted by Aramir

Mě to asynchorně ani nezvaliduje klíč, kvůl authentication serveru


Opravdu? A co ten ma společneho s validaci kliče? :)


Třeba to, že tam zadáváš login a heslo, který ti to nezkontroluje?


No ja myslel že se snažiš nejdřiv lognout a napiše to, že server nefachči. Ale ten s tim asi nesouvisi, protože mě a jak vidim i par dalšim to autentizovalo přestože je dole.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:06:03  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
No jo no. Já mám holt vždycky smůlu. Už jen čekám, kdy mi to napíše, že není validní
Edit: Tak pohodka, v IE to prošlo hned.

Edited by - Aramir on 08/09/2008 17:07:51
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:09:43  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
fakt dobra haluz uz asi 40 minut sa mi to toci v opere a IE 1-2 sec a hotovo :)
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:11:31  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
me se to toci v IE :-(
edit: tak joooo!!! ze prej activation request registered...tak ted uz jen same plusy!

no mmo

Edited by - celdric on 08/09/2008 17:13:10
Go to Top of Page

qsubt
Junior Member

601 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:15:37  Show Profile  Send qsubt an ICQ Message Send qsubt a Private Message  Reply with Quote
to uz sem jako jediny kdo se jeste neprotlacil puvodni registraci accountu, jo?
edit: tak to je teda pekna demence

Edited by - qsubt on 08/09/2008 17:15:55
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:15:57  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
No jo. Vždycky jednou za čas přijde chvíle, kdy člověk musí použít kámen v technologický válce k dosažení cílů :)

Tak to vypadá, že tu registrační stránku dali do pryč

Edited by - Aramir on 08/09/2008 17:16:44
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:22:08  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
Takze v ie to jde fajn, ale je divny ze mi to napsalo registred u vice klicu ...
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:24:14  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mag1cWalker

Takze v ie to jde fajn, ale je divny ze mi to napsalo registred u vice klicu ...



imo to nazere pozadavky bez kontroly a pak to zacne postupne vyhodnocovat a posilat maily...
resp. takhle jsme se o tom dneska bavili v praci ze by se to dalo resit ;-)

no mmo
Go to Top of Page

Methodius
New Member

101 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:28:59  Show Profile Send Methodius a Private Message  Reply with Quote
aha takze ymslite ze je lespie nechat si to overit viac krat?
Go to Top of Page

solo
New Member

127 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:29:01  Show Profile Send solo a Private Message  Reply with Quote
proc je asi ta spesl stranka na validace opet pryc :)))
Go to Top of Page

Mag1cWalker
New Member

Mag1cWalker

429 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:29:16  Show Profile  Send Mag1cWalker an ICQ Message Send Mag1cWalker a Private Message  Reply with Quote
tak to je fajn, mi hrabne az mi prijde mejl ze nic...

Edited by - Mag1cWalker on 08/09/2008 17:29:52
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:29:52  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solo

proc je asi ta spesl stranka na validace opet pryc :)))


ja ji tam teda porad mam i po refreshi

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

Yurrk
New Member

156 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:32:13  Show Profile  Send Yurrk an ICQ Message Send Yurrk a Private Message  Reply with Quote
Ze sa nehambia tam stale mat reklamu na PRE-ORDER :P

UO, DAOC, WO, WOW, AION, AOC, GW, ALLODS, RIFT, SWTOR,
Go to Top of Page

solo
New Member

127 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:33:00  Show Profile Send solo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little

quote:
Originally posted by solo

proc je asi ta spesl stranka na validace opet pryc :)))


ja ji tam teda porad mam i po refreshi



jako ze neni v news, neni na ni ted aktualne na strankach goa odkaz


Edited by - solo on 08/09/2008 17:33:40
Go to Top of Page

haus
Starting Member

7 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:34:08  Show Profile Send haus a Private Message  Reply with Quote
je tam, staci se podivat na levou stranu, uplne prvni button - Code
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:38:56  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
takovy jako dotaz ...
ja uz jako hrat muzu... ale.. customizace characteru je opravdu ale opravdu biiiidna .... vim ze v CE ma byt 12 xichtu navic... ale tohle jinak zustane ve standartu ?

predstava tisicu stejnych pandulaku ...
ja vim ze je to prkotina, ale prave proto by to mohli udelat poradne
Go to Top of Page

Yenlui
Starting Member

85 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:42:50  Show Profile  Send Yenlui an ICQ Message Send Yenlui a Private Message  Reply with Quote
Hmm, všichni čekají na maily s potvrzením a mě to ještě ani neopustilo do registrace. Pracující lid má smůlu?
Go to Top of Page

solo
New Member

127 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:43:26  Show Profile Send solo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by haus

je tam, staci se podivat na levou stranu, uplne prvni button - Code



omlouvam se, nevsiml jsem si

Edited by - solo on 08/09/2008 17:43:46
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:46:46  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Fuujin

takovy jako dotaz ...
ja uz jako hrat muzu... ale.. customizace characteru je opravdu ale opravdu biiiidna .... vim ze v CE ma byt 12 xichtu navic... ale tohle jinak zustane ve standartu ?

predstava tisicu stejnych pandulaku ...
ja vim ze je to prkotina, ale prave proto by to mohli udelat poradne



je mozny ze chteji usetrit na customizaci charu kvuli masivnimu pvp...

no mmo
Go to Top of Page

Stormer
New Member

446 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:50:09  Show Profile  Visit Stormer's Homepage  Send Stormer an ICQ Message Send Stormer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by Fuujin

takovy jako dotaz ...
ja uz jako hrat muzu... ale.. customizace characteru je opravdu ale opravdu biiiidna .... vim ze v CE ma byt 12 xichtu navic... ale tohle jinak zustane ve standartu ?

predstava tisicu stejnych pandulaku ...
ja vim ze je to prkotina, ale prave proto by to mohli udelat poradne



je mozny ze chteji usetrit na customizaci charu kvuli masivnimu pvp...



masovy PvP s tema par lidma co se dostali do hry nehrozi ;P

http://www.mmorpg.cz
Go to Top of Page

Fuujin
New Member

122 Posts

Posted - 08/09/2008 :  17:50:30  Show Profile Send Fuujin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

quote:
Originally posted by Fuujin

takovy jako dotaz ...
ja uz jako hrat muzu... ale.. customizace characteru je opravdu ale opravdu biiiidna .... vim ze v CE ma byt 12 xichtu navic... ale tohle jinak zustane ve standartu ?

predstava tisicu stejnych pandulaku ...
ja vim ze je to prkotina, ale prave proto by to mohli udelat poradne



je mozny ze chteji usetrit na customizaci charu kvuli masivnimu pvp...



Hm to doufam, ze na to nemyslej ani ve snu...
Dit je tolik lidi, kteri si radi piplaj character... jako nerikam at je to komplexni jako ve Vanguardu ci tak... ale vice variant xichtu atd by bodlo .. dit to sou cca 4-5 hlav , ucesu atd na kazdou classu
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,48 seconds. on eygor Snitz Forums 2000