Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 EVE Online
 EVE - General
 Spolecna aliance ceskych hracu
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Miscy Too
Starting Member

2 Posts

Posted - 05/12/2005 :  13:29:56  Show Profile Send Miscy Too a Private Message  Reply with Quote
Ahoj vsichni!

Mam jeden dotaz, proc vlastne vsichni cesti hraci neudelame jednou spolecnou alianci? Kde to vlastne drhne?

Chapu, ze v jedne korpe by to asi neslo, predstavy o fungovani a vedeni ma kazdy jine a casto jsou dost protichudne.
Ale v jedne alianci by to jit melo, ne?
Vim ze se o tom uz nekolikrat jednalo, ale neni mi jasne, co tomu brani.

Diky za vase prispevky :)

Miscy Too

Member of RMN
RMN - EVE chanel

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 06/12/2005 :  03:44:13  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
A co si od takovy aliance slibujes... Ja teda nejsem v cesky corpe, ale treba takovej CHON je v v alianci NORAD. Spolecne spolu bojou v PVP a branej Outer Ring.
Tam ta aliance ma evidentni vyznam.... takze sem zvedavej co by to treba Chonu prineslo, protoze imho by vice ztratili nez ziskali....
A to nemluvim o vzajemnych antipatiich mezi leadery
Go to Top of Page

Shivaja
Moderator

136 Posts

Posted - 07/12/2005 :  01:35:45  Show Profile  Send Shivaja an ICQ Message Send Shivaja a Private Message  Reply with Quote
no to je tezky v dobach kdy NORAD byl jenom chon a snazil sem se ho vskrisit tak sem nabizel Rytirum a Matikoram at se knam pridaj ze z noradu udelame vetsinove ceskou alianci bohuzel Vandemark s Tripexem umely akorat vymenovat 1000 + duvodu proc by to neslo a ze by to nefungovalo ale nic konstruktivniho z nich nevypadlo takze to skoncilo neuspechem


Shivaja
CHON CEO
RONIN SHOGUN
RONIN Kill Board


Edited by - Shivaja on 07/12/2005 01:36:21
Go to Top of Page

AmFe
Starting Member

41 Posts

Posted - 14/01/2006 :  11:00:02  Show Profile Send AmFe a Private Message  Reply with Quote
Ale dnes jsme už všichni bratři

Serafinek(Rytiř)
Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 17/01/2006 :  17:09:36  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
2Shivaja: nj, něco se mi podařilo slyšet. Argumenty měli, ale oni chtějí vlastní pravidla a držet ostatní ve své moci a kdyby se spojili, tak by o to přišli. Nechtějí přijít o svůj post a to je škoda. Co z toho mají? Asi pocit nadvlády nad ostatními a to mne mrzí. Lituji takových lidí, kteří ve hrách dávají najevo pocit své moci a kdo ví co v realu.
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 18/01/2006 :  02:04:03  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tomas

2Shivaja: nj, něco se mi podařilo slyšet. Argumenty měli, ale oni chtějí vlastní pravidla a držet ostatní ve své moci a kdyby se spojili, tak by o to přišli. Nechtějí přijít o svůj post a to je škoda. Co z toho mají? Asi pocit nadvlády nad ostatními a to mne mrzí. Lituji takových lidí, kteří ve hrách dávají najevo pocit své moci a kdo ví co v realu.


Vetsinou v realu ho nemaj a tady si to kompenzujou
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 18/01/2006 :  10:42:31  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tomas

2Shivaja: nj, něco se mi podařilo slyšet. Argumenty měli, ale oni chtějí vlastní pravidla a držet ostatní ve své moci a kdyby se spojili, tak by o to přišli. Nechtějí přijít o svůj post a to je škoda. Co z toho mají? Asi pocit nadvlády nad ostatními a to mne mrzí. Lituji takových lidí, kteří ve hrách dávají najevo pocit své moci a kdo ví co v realu.



co toplacas za kraviny? konkretne u rytiru si kazdej doela pomalu co chce a kdy chce

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 18/01/2006 :  10:53:15  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Bych to spis videl tak, ze tady nekteri zavidej ze nejsou CEO.

Zalozte si korporaci a pak sem postujte ty svoje radoby zasvecene blaboly o 'pozicich kterejch se nekdo nechce vzdat'.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]


Edited by - Atronach on 18/01/2006 10:54:17
Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 18/01/2006 :  19:57:53  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
seru ti na post CEO. Spíš si hřejete svá koryta a nechcete o ně přijít. Proč ne jedna velká aliance čechů a slováků? Protože by někdo jiný byl CEO a vy přijdete o koryto a tak tu kecáte.
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 19/01/2006 :  07:15:23  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tomas

seru ti na post CEO. Spíš si hřejete svá koryta a nechcete o ně přijít. Proč ne jedna velká aliance čechů a slováků? Protože by někdo jiný byl CEO a vy přijdete o koryto a tak tu kecáte.

MY si hrejeme??? Ja nejsem CEO, chudinko ublizena , takze o nejake koryto neprijdu, ale to bys nemel o cem psat ze?

90% veci ktere ve hre mam jsem si sam ziskal nebo na ne vydelal.
Posty lidi jako jses ty me zvedaji ze zidle - hovno jsi udelal, hovno umis, pouze zvatlas urazenecky posty. Diky bohu ze nejsi v nasi korporaci.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 19/01/2006 :  08:43:11  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tomas

seru ti na post CEO. Spíš si hřejete svá koryta a nechcete o ně přijít. Proč ne jedna velká aliance čechů a slováků? Protože by někdo jiný byl CEO a vy přijdete o koryto a tak tu kecáte.




:)))) zaloz si co chces, tripex se k tomu prej vyjadril chtel naky podminky kery nejsou tak smula, dej pokoj a neprud cucaku

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

erdisk
Moderator

342 Posts

Posted - 19/01/2006 :  15:43:53  Show Profile  Send erdisk an ICQ Message Send erdisk a Private Message  Reply with Quote
No za prve CEO v Eve nie je ziadna vysada. Je to venovaniu sa novacikom a kopec inej organizacnej roboty, ktora Ti ubera z casu na hranie. Tak Tripex ako kazdy iny CEO to potvrdi. To koryto je nezabavna drina navyse, za ktoru dostanes odmenu len v podobe pocitu, ze si dosiahol nejake spolocne vysledky.

Za druhe, v jednotlivych korporaciach a alianciach je dost velky rozdiel medzi tym, kolko casu mozes venovat tomu co chces a tomu co musis.

Su korporacie, ktore dosahuju obrovske vysledky, lebo maju poslusnych a disciplinovanych clenov. V takom pripade su prioritou vysledky dosiahnute v Eve a osobna chut robit to alebo to je vo velkej miere potlacana.

A potom su take, kde sa vsetko deje len na zaklade dobrovolnosti aj za cenu, ze sa nenajde dost ludi na nieco velke o com sa bude pisat na prvej stranke Eve online.

Ked chces zlucit taketo dve rozdielne korporacie, tak samozrejme niekto musi zmenit sposob svojho fungovania v Eve.

Osobne si myslim, ze to nejde a ze je nakoniec dobre, ze existuje v Eve viac korporacii a aliancii a mozes si vybrat akym sposobom sa chces Eve venovat. Len skoda, ze kazdy na opacnej strane vesmiru.
Go to Top of Page

Black
Moderator

2371 Posts

Posted - 19/01/2006 :  16:37:25  Show Profile  Send Black an ICQ Message Send Black a Private Message  Reply with Quote
jeste ze se najde nekdo jako erdisk a napise to slusne ty predchozi posty teda nic moc ...

Black
Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 19/01/2006 :  23:54:37  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Tomas

seru ti na post CEO. Spíš si hřejete svá koryta a nechcete o ně přijít. Proč ne jedna velká aliance čechů a slováků? Protože by někdo jiný byl CEO a vy přijdete o koryto a tak tu kecáte.

MY si hrejeme??? Ja nejsem CEO, chudinko ublizena , takze o nejake koryto neprijdu, ale to bys nemel o cem psat ze?

90% veci ktere ve hre mam jsem si sam ziskal nebo na ne vydelal.
Posty lidi jako jses ty me zvedaji ze zidle - hovno jsi udelal, hovno umis, pouze zvatlas urazenecky posty. Diky bohu ze nejsi v nasi korporaci.





tedy promiň, ale pouze loď mám od corpy a ostatní si musím shánět osobně. Hovno udělal, hovno umím? To si vykládej přítelíčkům v hospodě a ne mně. Možná díky bohu, že tam nejsem pravda.
Víš, mně se nelíbí, když CEO něco naslibuje, získá lidi a pak se změní jeho postoj. Vím o čem mluvím. Nechci urážet, ale nelíbí se mi tento typ lidí.
2Havran: hm, kdo tu nyní uráží?
2erdisk: vím přibližně, co je funkce CEO a co obnáší. Ano, je rozdíl v korporacích, jelikož každý CEO má jinou představu o vedení. Ale porč někteří CEO něco naslibují a pak se začnou chovat jinak, když získají "obět", kterou tak ukecali?
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 20/01/2006 :  08:56:02  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
rika se tomu akce a rekce viz: "seru ti na post CEO. Spíš si hřejete svá koryta a nechcete o ně přijít."

ted nechapu co tady placas o nakym ukecavani? me osobne konkretne tripex nejak neukecaval, napsal me kdyz sem byl noob jestly nehledam korpu popsal me jak to u nich chodi a ja mu rekl ze mu napisu, co se slybu tyce tak uz na zacatku me bylo receno ze az nebudu mit trial dostanu pristup do hangaru s lodema odkud kdyz tam bude si muzu nakou klidne vzit.. stalo se. dale kdyz bych chtel nejakou veci lod musim se podilet na spolecnych akcich jako je tezba atp. coz pro me neni ja raci litam s letkou a branim prostor takze si BSko raci koupim

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 20/01/2006 :  10:31:21  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†
dale kdyz bych chtel nejakou veci lod musim se podilet na spolecnych akcich jako je tezba atp. coz pro me neni ja raci litam s letkou a branim prostor takze si BSko raci koupim
Spolecnou akci je i litani v letce a schaneni veci do korpy. Pokud ti padaj zajimavy dropy nebo minimalne dan kterou odvadis do korpy, je prinos. Clen muze dostat i cruiser, BSko, pokud je predpoklad ze neprestane po tydnu hrat a pokud je predpoklad ze obcas zajde na spolecnou akci. Nekoho samozrejme tesi ze si na cokoliv radeji ziska penize sam (i muj pripad), takze i to je mozne. Bohuzel nektere korporace toto nedovoluji - jako duvody se uvadi neefektivita a brzdeni rozvoje korporace. V takove ale ja nastesti nejsem


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Shivaja
Moderator

136 Posts

Posted - 26/01/2006 :  11:20:14  Show Profile  Send Shivaja an ICQ Message Send Shivaja a Private Message  Reply with Quote
jak to tu tak ctu tak nigdo netusite co to obnasi bejt v takovy allianci a uz vubec ne co bejt CEO


Shivaja
CHON CEO
RONIN SHOGUN
RONIN Kill Board

Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 27/01/2006 :  16:20:09  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
myslim ze vim oboje, v alianci sem a COE bych nechtel byt ani kdyby me platily :)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Shivaja
Moderator

136 Posts

Posted - 01/02/2006 :  14:05:32  Show Profile  Send Shivaja an ICQ Message Send Shivaja a Private Message  Reply with Quote


Shivaja
CHON CEO
RONIN SHOGUN
RONIN Kill Board

Go to Top of Page

vandemark
Starting Member

48 Posts

Posted - 09/02/2006 :  17:55:57  Show Profile Send vandemark a Private Message  Reply with Quote
Ahpj vsem, nasel sjem tyhle fora az ted, ale tahle diskuse me hoodne prekvapila, o nas bez nas a pekne jadrne vyjadrovani, pokud chcete reknu to i z druhe srany za me a za Tripexe ( za nej moc ne ale trosku)

prvni vec je ze nejde o vubec zadne posty aspon me ne a tripovi na tom ymslim taky moc nesejde, neni o co stat, kdyz se neco vysere je problem na Vasi strane ( myslim CEo ) a kdyz se neco povede je to brano jako samozrejmost to za prve, veleni alainci je cca 10-20 x nasobnej opruz, vlastne dkyz vedete korpu a nebo alainci nemate cas hrat, resiote ve hre realne veci a platite si za to,o))

co se tyce navrhu spolecne alaince tak Shivajo Lzes, myslim ze ja i tripex mame ulozene chatlogy nase hovoru o alianci, pravda je ze jsem s Tripexem spojeni nasich korporaci do chonu odmitli a povim proc. Shovaja totiz nam rekl ze vlastne se teda spojime clenove a majetky se srovnaji, ale prava budou nam bsem pridelene podle systemu chonu tzn, po spojeni by jsme se ani nedostali k nasim puvodnim korp vecem, myslime, tim napr, penize, BPO, moduly na POS atd, alespon takto jsem to pochopili, pokud sjem to pochopili spatne tak se omlouvam. ale pochopil jsem to tak ja i tripex tenkrat a oba nezavislse na sobe.

Co se tykalo sjednoceni korporaci pod hlavicku NORADU, tak zde byl problem jeden a to ten ze NORAD je alaince zavisla na uzemi OuterRingu na cemz neni nci spatneho a z úpohledu Chonu je etdy logicke ze na tom miste trva, ale ostatni korpy meli zavazky v jinych castech vesmiru EVE a tudiz do OR bud nechteli proto a nebo proste proto ze se jim jinde libilo vice a v te dobe byla podminka NORADU byt v OR. Cos etyce trenic mezi CEO, nemyslim ze by to bylo tak desne, naopak ymslim ze rozdilnost nazoru mohla byt ku prospechu veci.

jenom ceska alaince - toto si myslim ze neni uplne OK a to proto ze to zavani xenofobii a hlavne ceechu nehraje az tolik aby to k necemu bylo, uprimne si myslim ze vsechny korpy po spojeni ( ke ketremu nedojde ) daji pocet aktivnich lidi presne tak na jednu vetsi korpu,o)) ne na alainci tudiz myslenka je asi spiese v tom mit alainci dke budou ceske korpy, ale ja myslim ze pokuds e korpa bdue orientovat taky jen cechy tak zustane mikrokorpou o par lidech tudiz ekonomicky nesobestacna, proste nevidim uplny duvod se soustredit jen cesky-slovensky mluvi hrace, predevsim dje o zabavu takze me osobne je ejdno s kym hraju pokud je to fajn clobrda.
Nekdy pred vanoci jsem navrhoval na CZ/Sk kanalu aspon nejakou vzajemnou spolupraci-myslim ekonomicko obchodne, ale bylo mi konkretne Shivajou receno ze to nebude fungovat - to k jehor ecem ze jsem s Tripexem nedali zadne podnety ke spolupraci. Proste tu neni nijak velky zajem lepe profitovat.
Muj napad mel na mysli neco v tomy smyslo ze by se zacalo na uzce profilovem projektu napr.
spolecne by se koupilo nejake vyhodne T2 BPO to by se na stejne velke nakaldy korp vyzkoumalo a zacalo se na nej tezit amterial
ta vec-lod, modul munice by se zacala ve velkem vyrabet a podil z prodeje by se rovnomerne zacal delit mezi ty korpy co se ucastni, kazda korpa by dala na projekt urcite penize, vyhradila by napr jednoho minera, jendoho obychodnika a projekt by jel, ale prej to nemuze fungovat, proto ja uz zadne naúpady nedavam mam je spatne,)
Vandemark
Go to Top of Page

Shivaja
Moderator

136 Posts

Posted - 14/02/2006 :  13:57:07  Show Profile  Send Shivaja an ICQ Message Send Shivaja a Private Message  Reply with Quote
quote:
co se tyce navrhu spolecne alaince tak Shivajo Lzes, myslim ze ja i tripex mame ulozene chatlogy nase hovoru o alianci, pravda je ze jsem s Tripexem spojeni nasich korporaci do chonu odmitli a povim proc. Shovaja totiz nam rekl ze vlastne se teda spojime clenove a majetky se srovnaji, ale prava budou nam bsem pridelene podle systemu chonu tzn, po spojeni by jsme se ani nedostali k nasim puvodnim korp vecem, myslime, tim napr, penize, BPO, moduly na POS atd, alespon takto jsem to pochopili, pokud sjem to pochopili spatne tak se omlouvam. ale pochopil jsem to tak ja i tripex tenkrat a oba nezavislse na sobe.


Tak to teda pekne lzes ty Vandemarku protoze si nato moc dobre pamatuju a ty chatlogy mam taky vec se sjednocenim byl vas vymysl tvuj a Tripexe odzacatku sem byl striktne proti jakymu koliv spojovani korporaci protoze sem vedel jakej by to byl vopruz jediny co sem navrhoval bylo aby se obe corpy pripojily do NORADU v dobe kdy jedinou NORAD corporaci byl CHON a mely by sme tak peknou malo alianci o 3 ceskejch corpach ale vam bohuzel smrdel outer ring ikdyz v ty dobe sme tam byly sami se zbytkama imerium aliance ktery se stejnak pak ve finale pridaly knam to jen tak na uvedeni veci na pravu miru


Shivaja
CHON CEO
RONIN SHOGUN
RONIN Kill Board

Go to Top of Page

vandemark
Starting Member

48 Posts

Posted - 16/02/2006 :  12:39:03  Show Profile Send vandemark a Private Message  Reply with Quote
Ale prd lzu, ano je pravda ze s navrhem se spojit jsme prisli my s tripexem, presne potom co jeden Tvuj clen do nas rypal proc se necheme spojit,o)) mylim VOC III, ale vim ze to myslel dobre,o)) nicmene kdyz jsem s tim prisli tak pak byl prubeh presne takovej jakej sjem popsal,o)) dal jsi si takove podminky ze jsem to museli odmitnout, a rict ze nam smrdel OR je doost spatna vec, o zadnem smrdeni to aspon u me nebylo, proste nasi clenove tezili gneis a acrnor nekde jinde, nekde jinde jsem meli pratele jinde znamena na druhe strane EVE space a nikdo od nas do OR nechtel proc nechteli je jejich vec, nicmene ja sam sjem byl za space se stanicema, kluci rpeferovali space kde stanice tolik nejsou. a je zajimae ze vsechyn ostatbi nabidky na spolupraci jsi Shivajo vazne odmitl Ty, ale k tomu jsi se nevyjadril takze to ani nepopiras tak to necham i ja, jde o to ze kaza korpa, si tvori sve standingy sve agenty svou rasu kdyz to tak reknu, u nas v te dobe byl ais vazne problem jen ze tam lidi proste nechteli, ale vzhledešm k tiomu ze jsme prioritne korpa zamerena na caladri-amrr tak by to asi byl pro nas i problem, co se tyce agnetu atd, ale to je otazka spise z teto doby, tenkrat to bylo kvuli tamtomu, nemuze nikomu dictatoratne nutit kde ma tu hru hrat, my jsme tenkrat do NORADU mozna i sli, ale ne za podminek ktere jsi dal, coz bylo jako CEO NOARDu Tve pravo, nicmene nam to nevyhovovalo, tak proc z toho delat vedu, uvedom si ze TY mas odpovednsot kterou jsi si dobrovolne nalozil na sva bedra v OR a my ji meli jinde, je proto logicke ze jsme nechteli jit cestou uz predvybranou ale vybrat si svuj smer, coz by v NORADU neslo a nemysli si ze jsem moznost se k tobe pridat se neprobirali, ael kdyz jsem nadhodil jako jednu z moznosti a co NORAD tak vetsina lidi reagovala a co tam? takze nikdo nevedel proc do NORADU jit, v te dobe a ruku na sredce jsi potreboval hlavne kanonefuter protoze jset bojovali a meli malo lidi, ale nam ten konflikt byl cizi, meli jsem sve konflikty zde,o))) takze jit nekam kde budeme bojovat za slavu alaince ktera nas chce jen kvuli tomu aby jich bylo vic nebylo pekne, a na vysvetlneou pro svechny:
v te dobe o ktere mluvi Shivaja a ja se jednalo o dva navrhy:
spojeni jednu silnou ceskou korpu ) ano dze je pradva ze jsem s tim prisli my s tripexem)
a navrh 2) slouceni ceskych korp do NORADU

prvni jsi zamazl nesmyslenejam podminkama na coz jsem nemohli pristoupit) podminky vsvetleny v mem predchozim postu)
a druhou jsem zamazli my, protoze jsme nemohli a nechteli vyhovet podminkam svtupu do NORAD - tj presuout se do space NORAD coz byl, je Outerring
Vandemark
Go to Top of Page

Shivaja
Moderator

136 Posts

Posted - 23/02/2006 :  12:52:12  Show Profile  Send Shivaja an ICQ Message Send Shivaja a Private Message  Reply with Quote
nozase kecas vande protoze tadle diskuze na CHON kanale pribihala asi tak dva mesice predtim nez se vubec VOC pridal do hry je pravda ze se voc potom co se knam pridal zase zacal stourat a resit proc neni jedna velka ceska corpa ale to uz sem se toho neucastnil pac sem vedel ze by to dopadlo stejne jak pred tema dvema mesicema. A ad ty podminky jak sem psal uz vyse byl sem proti spojeni corporaci odzacatku podminky nepodminky to ty s tripexem ste futr vymejslely jak to udelat a vymejslely ste naky nesmyslny scenare a podminky ja byl proti precti si ty logy vande.

a ad tvuj kanonefuter v ty dobe uz se v OR skoro nebojovalo Impu tam bulo pomalu a utocily jen kdyz jich na mne bylo 6 a vic me slo hlavneo to aby sme spojily cesky hrace pod jednu hlavick aspon do jedny aliance a v OR sme mely sanci mit i vlastni uzemy impu tam uz bylo tak malo ze kdyby se tam v ty dobe presunuly vsecny 3 cesky corpy tak nas bylo tolik zesm mohli uplacat imerium cepicema ale na tydle argumeny vy ste vubec nereagovaly a furt ste si mlely svoji o nesmyslnejc podminkach spojovani corporaci


Shivaja
CHON CEO
RONIN SHOGUN
RONIN Kill Board


Edited by - Shivaja on 23/02/2006 13:01:38
Go to Top of Page

vandemark
Starting Member

48 Posts

Posted - 24/02/2006 :  10:53:39  Show Profile Send vandemark a Private Message  Reply with Quote
akorta se zbytecne hadame, jsi sice mimo, ale to je fuk nema smysl se hadat, ta diskuse porbehla az na zakĺade stourani VOC III do toho proc se nespojime, drive jsem se o tom nidky nebavili,o))vis ty co radsi si vyjed ty chyt logy ktere nemas sice tvrdis ze jo ale kecas a podivej se sam, a kdy ta diskuse prtobehla se mou a tripexem a tebou tak o tom se milrad vsadim, rekneme o 500 milinu ISK, nebo klidne i vice, ja totiz nebyl linej aty chat logy jsem si nasel,o))tak pokud chces pokracovat v tehle neplodne debate tak si dej tu praci a najdi si je taky,o)) a pak se tu muzeme mlatit tema cepicema. ano Chon je nejlepsi, Ty jsi nejlepsi, svichni ostatni Vam jen skodi, ubluzujou a lzou a Ty musis zachranovat cely svet, Vis co? uzij si svych 5 minut slavy ve hre ale neurazej jine lidi kteri proste nejsou tak dobry a cestni jako ty.
preji ti hezky den a hodne uspechu v EVE.
vandemark

PS . co dela vase piratska sekce CHonu, kde ted lovi ze by jsme se sli podivat jake minery zase napadnou,o))
Go to Top of Page

Shivaja
Moderator

136 Posts

Posted - 24/02/2006 :  17:05:13  Show Profile  Send Shivaja an ICQ Message Send Shivaja a Private Message  Reply with Quote
no mimo ses evidentne ty ale mas pravdu debata stebou opravdu nema cenu protoze kdyz ti dojdou argumenty zacnes urazet a lhat a pomlouvat takze fakt nevim co se tu stebou nervuju

p.s.
nase piretska sekce uz leti tvejm mienrum nakopak koule
dejte si ted vsichni pozor chon sou ted nejnebezpecnejsi pirati ve vesmiru aspon podle toho co se povida na cz/sk kanale
ste fakt k smichu


Shivaja
CHON CEO
RONIN SHOGUN
RONIN Kill Board

Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 06/03/2006 :  13:58:43  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
eh?
Go to Top of Page

Hermanek2
Starting Member

38 Posts

Posted - 10/03/2006 :  11:10:49  Show Profile  Send Hermanek2 an ICQ Message Send Hermanek2 a Private Message  Reply with Quote
Tomas: klasika

Hermanek
- outfit MYTH (VS, PlanetSide)
- Star Kingdom of Manticore (EVE-online)
--------------------------------------------------------------------------------------------
Ad gloriam dei! Ad honorem! Ad futuram memoriam! Ad vitam aeternam!
Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 14/03/2006 :  08:03:23  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
já už raději mlčím
Go to Top of Page

Shivaja
Moderator

136 Posts

Posted - 19/03/2006 :  13:10:55  Show Profile  Send Shivaja an ICQ Message Send Shivaja a Private Message  Reply with Quote
no co eh sme si s vandemarke demokraticky vymenily svoje nazory lepsi nes to resit the way of the gun


Shivaja
CHON CEO
RONIN SHOGUN
RONIN Kill Board

Go to Top of Page

Tripex
Starting Member

39 Posts

Posted - 07/04/2006 :  09:18:45  Show Profile  Send Tripex an ICQ Message Send Tripex a Private Message  Reply with Quote
Zdravim vsechny

Do dnesniho dne jsem nemel poradne cas sem napsat. Prace CEO je pomerne zatezujici a kvuli ni jsme si EVE uz pekne dlouho poradne nezahral. Proto jsem se rozhodl abdikovat a venovat se jenom hre.
Co se tyka spojeni do jedne cz/sk ali ma to velmi mnoho ruznejch duvodu proc to nejde a nema cenu je tu jmenovat je to od kazdeho neco co uz tu byloreceno. Kazdej ma nejakej herni styl a tim se tu aspon naskyta spousta moznosti jak tuhle hru hrat. Bud pouze se zemerenim na pvp treba u chomu nebo spis relaxacne u nas nebo pak u vandeho do ekonomiky a vim ja ceho jeste. Spojeni cz/sk korp do nejake vetsi i AN ali kde by jich bylo nejvic bych nevyloucil-otazkou je kdy se to stane
Myslim ze hadat s etady nic nevyresi ba naopak to odradi dalsi hrace. nechte je proste at si vyberou sami a piste sem spis zajimave veci co kazdeho spis navnadi aby si to chtel zahrat a treba nas tam pak bude fakt doat na to alianci.... co dodat hra je to super a myslim ze zatim neni mezi online hrama lepsi hre co se tyka provedeni at uz je to v neomezenem levelovem strope nebo moznostech co nabizi hrat na jedne jedine postave atd.... nasloby se toho vice. Proto vitame kazdeho noveho hrace ktery si tuhle hru chce zahrat at uz se prida kamkoli.

Tripex
EVE-ONLINE
IKARIAM
Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 07/04/2006 :  20:51:31  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
výhoda je, že je možno si udělat svého unikátního avatara, který snad nemůže nikdy být stejný. Pokaždé se bude v něčem lišit.
Čím nalákat další hráče? Je možno si vybrat z několika lodí a i když vaše rasa má své lodě, je možné se trénovat v ovládání jiných. Prostě býti unikátní. Má to mnoho kladných záležitostí. Ale to spíše už sem napíší jiní, kteří hrají déle.

btw, co vás nejvíce baví? Dělat mise? Lovit piráty? Těžit? Špionáže? Něco jiného? Povídejte.
Go to Top of Page

Shivaja
Moderator

136 Posts

Posted - 08/04/2006 :  15:17:59  Show Profile  Send Shivaja an ICQ Message Send Shivaja a Private Message  Reply with Quote
no nejvetsi zabav a adrenalinovej rush je samozrejme PvP


Shivaja
CHON CEO
RONIN SHOGUN
RONIN Kill Board

Go to Top of Page

Tomas
Starting Member

93 Posts

Posted - 08/04/2006 :  15:35:04  Show Profile Send Tomas a Private Message  Reply with Quote
krom PvP něco jiného?
Go to Top of Page

Shivaja
Moderator

136 Posts

Posted - 14/04/2006 :  13:45:03  Show Profile  Send Shivaja an ICQ Message Send Shivaja a Private Message  Reply with Quote
No krom PvP me este bavi stavet posy ale uz me nebavi furt tam litat a zasobovat to palivem



Shivaja
CHON CEO
RONIN SHOGUN
RONIN Kill Board

Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 14/04/2006 :  14:06:24  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
stavět posy ? mohl bys to prosím přiblížit ?

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

Shivaja
Moderator

136 Posts

Posted - 15/04/2006 :  16:40:39  Show Profile  Send Shivaja an ICQ Message Send Shivaja a Private Message  Reply with Quote
POS playe owned starbase befakto takova mensi stanice kterou si muzes postavyt u libovolneho mesice lybovolneho systemu teda krom hi security systems a umi to skoro to samy co normalni stanice muzes tam mit hangary refitovat tam lode vyrabet rafinovat ore a este to tezi raw materialy z toho mesice zalezi jen na tobe jaky moduly na to navesis


Shivaja
CHON CEO
RONIN SHOGUN
RONIN Kill Board

Go to Top of Page

Yurekk
Junior Member

503 Posts

Posted - 15/04/2006 :  17:07:31  Show Profile  Send Yurekk an ICQ Message Send Yurekk a Private Message  Reply with Quote
tak to zní super :) díky moc za info

SWG:Dosec soustružník ,Dosec' Yurek JEDI -EU Chimaera server
WWIIOL:Oberstleutnant,Axis side,
DF:Twombly-meč,srp a kladivo
WAR:Yurek pasáček vepřů -Eltharion
Go to Top of Page

prtavec
Starting Member

9 Posts

Posted - 27/04/2006 :  13:39:41  Show Profile Send prtavec a Private Message  Reply with Quote
Jen par postrehu / poznatku.

prace GM nebo v tomto pripade sefa korporace je skutecne o tom, ze minimalne 3/4 casu ve hre i mimo ni travite rizenim korporace. vim to z vlastni zkusenosti. odpovidate na whispery, na maily, ridite akce..

nejvice ubijejici na tom je, ze z tohoto casu straveneho rizenim, vam opet minimalni 50% zaberou, jak ja familierne rikam 'sracky'. resite naprosto stupidni napady, ublizene lidicky, detinske problemy mezi lidmi uvnitr korporace, atd. atd., misto toho abyste meli cas na jeji rozvoj.

proto obdivuju kazdeho, kdo na postu 'sefa' vydrzi dele nez 2 mesice, a rikam - pokud je tu nekdo kdo by tento post chtel, sni o nem, nebo ho nekomu zavidi, rychle na to zapomente. je to jenom prace, prace, prace. na hru vam vetsinou nezbyde cas.


co se tyce aliance vsech cs/sk korporaci, nebo (nedejboze :) ) vytvoreni MEGAkorporace, ... to uz je podle me vec mysleni lidi.
zda se dokazou oprostit od jakychsi mocenskych ambici a sveri svuj osud do rukou sefa / sefu, kteri se jim budou starat o zabavu, nebo ne. a zustanou stat na miste, nebo v cizi korporaci, ktera funguje prave diky tomu, ze se na zacatku seslo X lidi, kterym neslo o posty a o penize, ale o zabavu.

me myslenka cz/sk megakorporace pripadne uzasna, uz jen proto, ze jak jsem se doslechl, jsou tu korporace ruzneho zamereni, takze jejich spojenim by vznikl velmi silny utvar.

howgh
:)

P.S.
mam v Eve nahrano 1.5 hodiny..
:)

WoW: Thunderhorn.Chrocht.Prtavec
Go to Top of Page

Thawia
Starting Member

7 Posts

Posted - 26/10/2006 :  01:51:05  Show Profile Send Thawia a Private Message  Reply with Quote
2 vande + shiv

zomg stfu both of u :D

quote:
PS . co dela vase piratska sekce CHonu, kde ted lovi ze by jsme se sli podivat jake minery zase napadnou,o))


hehe mocny kerbir promluvil, raci zase bez lestit boty IAC:D *lick*...

cz/sk kanal sux:D
pirating ftw

PS: muzes za me poslat elviru do pr*ele plz? ...


UO - was fun
AO - zajimavy
WoW - PvE/grinding sracka imho:D
SWG - ....
EVE - addicted!

Edited by - Thawia on 26/10/2006 16:21:55
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 27/10/2006 :  09:22:00  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thawia
PS: muzes za me poslat elviru do pr*ele plz? ...


co ti na ni vadi?

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 09/09/2008 :  14:03:44  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by †… Havran …†ted nechapu co tady placas o nakym ukecavani? me osobne konkretne tripex nejak neukecaval, napsal me kdyz sem byl noob jestly nehledam korpu popsal me jak to u nich chodi a ja mu rekl ze mu napisu, co se slybu tyce tak uz na zacatku me bylo receno ze az nebudu mit trial dostanu pristup do hangaru s lodema odkud kdyz tam bude si muzu nakou klidne vzit.. stalo se.
nechtel by nekdo zacit ukecavat i me? lod by se hodila :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

hippygamer
Starting Member

63 Posts

Posted - 11/09/2008 :  22:24:26  Show Profile Send hippygamer a Private Message  Reply with Quote
Panove, takze ceska aliance nakonec vznikne - pusobiste se nachazi ve fountain... i kdyz nejdou vsechny corporace, tak vyznamne ceske corpy se zapoji...

No drzim palce at nam funguje, rusaku a podobne haveti je v EVE cim dal tim vic.... nakopem jim zadky
Go to Top of Page

Pavel1269
Junior Member

519 Posts

Posted - 11/09/2008 :  22:48:53  Show Profile  Send Pavel1269 an ICQ Message Send Pavel1269 a Private Message  Reply with Quote
doufam, ze nemyslis aphelion ...

SWGEmu - Pavell Chaal
SWG, WOW, EVE, CrimeCraft, WoT
Go to Top of Page

hippygamer
Starting Member

63 Posts

Posted - 12/09/2008 :  12:51:38  Show Profile Send hippygamer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pavel1269

doufam, ze nemyslis aphelion ...



cely aphelion (az na RMN) jde do teto aliance....
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 12/09/2008 :  14:16:30  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
No, som zvedavy ako to bude fungovat ...
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 12/09/2008 :  14:21:27  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hippygamer

quote:
Originally posted by Pavel1269

doufam, ze nemyslis aphelion ...



cely aphelion (az na RMN) jde do teto aliance....

muzu taky? :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 13/09/2008 :  12:53:36  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Tak si musis najst korpu ktora ti vyhovuje :)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,22 seconds. on eygor Snitz Forums 2000