Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 EVE Online
 EVE - General
 Spatna zkusenost s CCP
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Dari
Starting Member

22 Posts

Posted - 28/11/2007 :  10:36:42  Show Profile Send Dari a Private Message  Reply with Quote
Zdravim vespolek. Predem se omlouvam, bude to dlouhe.
Omlouvam se predem za velmi dlouhy prispevek, ale chtel bych si zde trochu vylecit cerstvy osobni mindrak ze hry EvE Online. Hra je to skvela. Ale podpora hracu ze strany provozovatele - spolecnosti CCP - je na urovni sluzeb OPBH neblahe pameti. Po vydani herniho patche 13.11. jsem zacal mit problem s pripojenim k hernimu serveru, klient se odpojoval po 3 - 6 minutach, nekdy to bylo o neco lepsi (30 min v kuse), ale hrat se to nedalo. Stejny problem melo ve hre neco pres 50 dalsich hracu z celeho sveta - vesmes pripojenych pres kabelove providery (UPC tady, v Polsku, NTL v Irsku, atd). Napsal jsem tri petice (prvni 15.11) a jeden bug report. Na bug report vubec nereagovali ani po deseti dnech. Na petici prisla jedina reakce po peti dnech v podobe zadosti o zaslani reportu z pingplottera, coz jsem obratem ucnil. Od te doby nic. Na ofic. foru ma jeden topic na toto tema 21stran, druhy 17. Nekteri si na podobne problemy stezuji jiz od zari a mozna kdesi v hlubinach lezi stiznosti i mnohem starsiho data. Zadna ofic. reakce ze strany provozovatele, zadny refund, absolutni ticho.

Nakonec jeden ze stastnejsich hracu, jenz se odpovedi dockal, prepostoval vcera vyjadreni CCP v tom smyslu, ze oni zadny problem nevidi, problem je kdesi v Rakousku a neohrozuje jejich hracskou komunitu (35 tis. hernich uctu) krome male skupinky (doslova "selected few" - to je tech nas 50+). Muj ISP (UPC Czech) tvrdi, ze vse premeril a u nich pry taky OK. Takze: Na nikom si nic nevezmete, jedinym logickym resenim je ...bud zmena providera nebo zruseni herniho uctu, coz jsem dnes ucinil. Je to skoda, ale s takovym povysenym nezajmem jsem se dosud u zadne jine mmo (LOTRO, DDO, Vanguard, EQ2, SWG) nesetkal.

Doporucuji kazdemu, kdo bude chtit zacit hrat, nejprve vyuzit do posledni minuty 14denni trial nez zaplati, protoze v pripade problemu se zadne pomoci, ci pripadne financniho dorovnani, ze strany provozovatele hry - firmy CCP - nedocka. Dekuji, ze jste docetli az sem. Preji vam vsem, at vas podobne potize nikdy nepotkaji.

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 28/11/2007 :  10:53:12  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Koukni do tohohle topicu:
http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=26518

Vzledem k tomu datu, kdy Ti začaly ty problémy si mylím, že by to mohla být souvislost.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Dari
Starting Member

22 Posts

Posted - 28/11/2007 :  11:11:59  Show Profile Send Dari a Private Message  Reply with Quote
Dekuju, klidne tomu muze byt i tak, ze problem je skutecne u UPC nebo u kabelovych ISP obecne. Ti ostatni ze zminene skupinky "selected few" jsou z Polska, Holandska, Islandu, Irska, USA, Kanady a dalsich zemi.
Tim chci rict, ze problem muze byt, muze byt dokonce neresitelny ze strany provozovatele, ale CCP ma prijit a rict jednak primo stezovateli, jednak na foru: "je nam lito, existuje problem, vime o nem, neni na nasi strane, neumime jej vyresit...," pripadne: "kontaktujte vaseho ISP a chtejte po nem toto, toto, toto." Misto toho delaji mrtveho brouka, ignoruji hrace, neodpovidaji ani na stiznosti a reporty podane oficialni cestou. EULA neEULA, to je hnus.
Jak jsem psal, kontaktoval jsem UPC (2x), dusuji se, ze je vsechno ok, ale priznavaji, ze muze byt problem s odezvou, kterou nedokazi garantovat. Hraji zaroven LOTRO a problem nemam zadny. Prave tak funguji MP BF2 nebo MP COD4. Rict, ze neco neumim nebo nemuzu opravit je ok. Ale nerict nic a ignorovat je ostuda.
Go to Top of Page

Krca
Starting Member

3 Posts

Posted - 28/11/2007 :  11:38:52  Show Profile Send Krca a Private Message  Reply with Quote
Jedna se skutecne o problem na strane UPC, takze CCP s tim nema nic spolecneho. Problem se da vyresit "tunelem". Funguje to bez problemu. Ted uz nic zajimaveho pro tebe, kdyz jsi prestal hrat EVE.
Go to Top of Page

Dari
Starting Member

22 Posts

Posted - 28/11/2007 :  12:32:18  Show Profile Send Dari a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krca

Jedna se skutecne o problem na strane UPC, takze CCP s tim nema nic spolecneho. Problem se da vyresit "tunelem". Funguje to bez problemu. Ted uz nic zajimaveho pro tebe, kdyz jsi prestal hrat EVE.


1] tezko je to resitelne tunelem, kdyz nemas kam
2] CCP s tim ma sakra co spolecneho, nejde preci ani tak samotny problem a kdo za nej muze, jako o pristup CCP k problemu. Preci jen, kdyz napises tri petice a bug report a nikdo se neozve ani po 14 dnech, byt treba s tim, ze problem vyresit neumi nebo nemuze, tak to o o necem svedci. Proc proste neprijdou a nereknou: Problem neni u nas, kontaktujte ISP a chtejte at vam odpovi na to a to, ci zajisti to a to, bez takto provedene napravy vas problem bude pretrvavat, tecka. Prace na 15 minut a je jasno.

Jeste pro srovnani, tak notne zabugovana hra jako je LOTRO po osmi mesicich hrani (vcetne bety):
Na petice ve hre reaguji GM na Laurelinu max do 3 hodin, muj rekord je 30 minut s problem v instanci vyresil na miste, pokud problem neumi resit - reknou sorry, to musi dev, nebo neumime - za onech osm mesicu jsem je kontaktoval 4x.
2x bug report - konkretni odpoved v obou pripadech do 24 hodin.

Edited by - Dari on 28/11/2007 12:52:57
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 28/11/2007 :  12:49:38  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
Co cekat od firmy, jejiz zamestnanci podporuji par lidi ve hre dodavkou BP's, informacema ... a sami mazou petice ze sve databaze, aby je tam nikdo nenasel ...


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Krca
Starting Member

3 Posts

Posted - 28/11/2007 :  13:44:37  Show Profile Send Krca a Private Message  Reply with Quote
Takze posledni reakce:

Vetsine lidi odepsali na jejich petice ze je problem na strane jejich poskytovatele. Tobe to taky odepsali dokonce i s lokaci kde. Je jasne ze nebudou reagovat na "tunu" stejnych petic od jednoho uzivatele navic v mistech kam vubec nepatri. Rychlost reakce je odvisla od druhu petice, na zaseknuti se v nejakem objektu jsou schopni reagovat behem nekolika minut. Tunel funguje v pohode, s lidi ktere znam a pouzivaji ho ( prevazna vetsina uzivatele UPC) jede tusim vsem.
Go to Top of Page

hippygamer
Starting Member

63 Posts

Posted - 28/11/2007 :  13:56:37  Show Profile Send hippygamer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

Co cekat od firmy, jejiz zamestnanci podporuji par lidi ve hre dodavkou BP's, informacema ... a sami mazou petice ze sve databaze, aby je tam nikdo nenasel ...





Jsi mimo... v okamziku kdy se na toto prislo, zamestnanec CCP dostal vypoved, BOBaci prisli o hromadu veci ve hre s duraznym varovanim, ze neni problem jim zrusit ucty (pokud mas ucet od roku 2003 tak si to rozmyslis)...

Problem je v UPC, CCP za to nemuze.... ze nic oficialniho nenapsali je zle (jednoho cloveka z CCP by zpravicka napsana 15minut nezabila!), ale nikdo neni dokonaly (po tom, co jsem zazil na WOWku je toto prkotina)... odhadem muze mit problemy tak 2000-3000 hracu, CCP maka na trinity enginu + novych vychytavkach... pocitam, ze jednodusse nestihaji...

Tak hraj si sve Lotry a podobne hricky pro deti a dospelou MMORPG nech jinym... hazet spinu na jine umi kde kdo...

Krca: souhlas.

Edited by - hippygamer on 28/11/2007 14:00:29
Go to Top of Page

Dari
Starting Member

22 Posts

Posted - 28/11/2007 :  14:10:32  Show Profile Send Dari a Private Message  Reply with Quote
Mily Krco, asi jsi necetl, co jsem napsal, pozorne.
Neodepsali mi dodnes - krome zadosti o pingplotter report vubec nic, zadnou odpoved, nic. Ani na bug report.
Pises, ze odepsali vetsine lidi, nevim odkud cerpas... ja do tech topicu celkem pravidelne prispival a sledoval je a vsichni tam vesmes nadavaji, ze jim nikdo neodpovida. Hrac, ktery postoval prispevek o Rakousku, dostal tuto odpoved vcera, tedy 27.11. a tehdy ji take dal na forum. My Petitions, my bug reports kontrola stavu - dnes v 14.00, zadna odpoved.

Navic Tva poznamka na tema, ze nejaka petice nekam nepatri... kazdy ma pravo na 3 otevrene petice na charakter, ja jsem je take neotevrel v jeden okamzik a take jsem ji nepsal hned prvni den.

Priznavam, ze jsem spis prumerny uzivatel, takze nevim jestli Ti dobre rozumim, co myslis pojmem tunel, ale pokud jde o pripojeni na jiny komp na netu prostrednictvim VPN, tak znova opakuji tu moznost nemam a zjevne podle tech threadu na forech nejsem jediny, kdo ji nema - jinak o te moznosti vim samozrejme od chvile, kdy ji tam 14. nebo 15.11. Shogun postoval.

Edited by - Dari on 28/11/2007 14:17:11
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 28/11/2007 :  14:31:10  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hippygamer
Jsi mimo... v okamziku kdy se na toto prislo, zamestnanec CCP dostal vypoved, BOBaci prisli o hromadu veci ve hre s duraznym varovanim, ze neni problem jim zrusit ucty (pokud mas ucet od roku 2003 tak si to rozmyslis)...
Pokud vim, ccp zapiralo ve dvou pripadech, mazalo posty na forech a vydavalo oficialni stamenty ze nic spatneho u nich neni...

quote:
Tak hraj si sve Lotry a podobne hricky pro deti a dospelou MMORPG nech jinym... hazet spinu na jine umi kde kdo...

Tvoje zprava mela celkem smysluplny obsah (i kdyz ne zcela presny), ale timhle zaverem jsi jasne rekl co jsi zac.
Rozmazlenej fakan, kteremu nekdo sahl na hracku tak musis kopat kolem jako maly decko. Gratuluji. Ale co ja vim, treba jsem se do tebe vekem trefil...
Ja hral Eve v dobe kdy tys tahal kacera ty hricko pro deti.


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Dari
Starting Member

22 Posts

Posted - 28/11/2007 :  14:32:02  Show Profile Send Dari a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hippygamer
Tak hraj si sve Lotry a podobne hricky pro deti a dospelou MMORPG nech jinym... hazet spinu na jine umi kde kdo...

Krca: souhlas.



hraji hry, ktere me bavi, kdy me bavi a pokud mi funguji. V UPC to neopravi, v CCP mi ani neodpovi, kdybys cetl me prispevky, zjistil bys, ze na nikoho zadnou spinu nehazim, jen popisuji veci jak jsou. A to deleni her na dospele a nedospele... Bohuzel hrani "detskych" her ze me mladsiho nedela, ale zda se, ze to funguje obousmerne a ze ani "dospela" MMO k vyspelosti jedincu neprispivaji.

Jenom pro upresneni a Tvou informaci, kdyz jsem prvne brazdil vesmir v EvE, CHON byl tusim v NORADU nekde v ORku nebo ve Fountain, existovali jeste Rytiri lva a tys v tu dobu ziskaval ony spatne zkusenosti ve WoWu nebo taky ne, nevim. Lepsiho pilota to ze me urcite nedela, jen bys mozna mel byt v tech soudech trochu opatrnejsi.

Edited by - Dari on 28/11/2007 14:51:10
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 28/11/2007 :  14:38:46  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dari

Je to skoda, ale s takovym povysenym nezajmem jsem se dosud u zadne jine mmo (LOTRO, DDO, Vanguard, EQ2, SWG) nesetkal.



kdyby jsi hral WoW uz by te to tak neprekvapilo :)

jeste v ffxi kdyz jsem po 4letech hrani narazil na prvni problem tak se mi take neozvali ovsem to se s zadnou zapadni hrou absolutne neda srovnavat :)

lastfm

Edited by - Rashaverak on 28/11/2007 14:42:40
Go to Top of Page

hippygamer
Starting Member

63 Posts

Posted - 28/11/2007 :  15:48:44  Show Profile Send hippygamer a Private Message  Reply with Quote
quote:

Tvoje zprava mela celkem smysluplny obsah (i kdyz ne zcela presny), ale timhle zaverem jsi jasne rekl co jsi zac.
Rozmazlenej fakan, kteremu nekdo sahl na hracku tak musis kopat kolem jako maly decko. Gratuluji. Ale co ja vim, treba jsem se do tebe vekem trefil...
Ja hral Eve v dobe kdy tys tahal kacera ty hricko pro deti.



Asi jsem se prilis emotivne vyjadril, lec prislo mi, ze se do CCP opiras zbytecne... viz problem s BOBama.. ja mam nejake info ty jine... kde je skutecna pravda asi nikdo uz ted nezjisti.. ja defacto citoval oficialni vyusteni tohodle pruseru...

Vazim si EVE i vyvojaru, protoze ziju s pocitem ze nedelaji hru jen pro penize, ale realizuji vizi online hry, ktera me a spouste dalsich na trhu schazela...

Za moji online herni kariery jsem na top urovni hral WOW, GW, Ragnarok... na urovni bezne LII.... poznal jsem kolik stoji tyto hry casu, ktery s postupujicim vekem jak jiste vis neuveritelne ubyva... proto mluvim o EVE jako o hre pro dospele... ty sam si urcis jak moc casu budes investovat, nemusis 2 mesice hrat.... atd. a porad muzes byt dobry hrac na top urovni... v jinych hrach toto neexistuje = hry pro deti, protoze oni maji dostatek casu k dispozici.
Rytiri stale jeste litaji, slavu CHONu jsem uz propasnul a tahani kaceru nechame mladsim... aninevis jak rad bych zas byl nactilety
Go to Top of Page

hippygamer
Starting Member

63 Posts

Posted - 28/11/2007 :  15:55:12  Show Profile Send hippygamer a Private Message  Reply with Quote
quote:

hraji hry, ktere me bavi, kdy me bavi a pokud mi funguji. V UPC to neopravi, v CCP mi ani neodpovi, kdybys cetl me prispevky, zjistil bys, ze na nikoho zadnou spinu nehazim, jen popisuji veci jak jsou



V poradku. Vsak ja to nepsal tobe . Jen skoda, ze problem te odradil od EVE... abys nedopadl jak ja - EVE jsem zkusil, pak dosel k nazoru ze se jedna o nezajimavou hru pro mne, nasledne jsem rok stravil ve WOW, ze ktereho jsem utekl z duvodu vysse zminenych zpet do EVE... dnes me mrzi, ze jsem mohl mit o rok a pul starsi ucet a litat s capital ships .... asi jsem si tim musel projit...
Go to Top of Page

Dari
Starting Member

22 Posts

Posted - 28/11/2007 :  16:14:46  Show Profile Send Dari a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hippygamer

[quote]
Jen skoda, ze problem te odradil od EVE...

To je mi take lito a souhlasim i s tim, ze EvE je necim vic nez jen dalsi komercni onlajnovkou. Ale nevidim moznost jak jinak problem resit a skutecne hrat to bez napravy nebo bez onoho reseni s VPN nelze. Jeste tu je urcita nadeje, ze problem v budoucnu zmizi. Pokud zustane moznost trialu, za cas vyzkousim a pokud hra pojede bez problemu a budu-li mit cas, k EvE se vratim - myslim, ze stavajici charakter tam nejakou dobu na me pocka. Jen si preji, aby vsechna ta vylepseni, ktera jsou na spadnuti, vynesla CCP penize a nasledne tak mela pozitivni vliv i na chod hry, CRM i support.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 29/11/2007 :  00:23:51  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
reseni problemu je jednoduche,porid si lepsiho providera :) ....CCP s tim opravdu tezko neco udela.

btw:pokud muzes mit proti nekomu vubec namitky tak proti chovani UPC. :) i kdyz vlastne mit nemuzes,protoze ve svlouve to maj osetreny

Poradim ti, nauc se jak otestovat sve pripojeni a priste si nebudes muset s dotazy na CCP delat problemy ,protoze si behem 5 min sam zjistis kde je zadrhel..

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 29/11/2007 :  07:13:52  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dari
Jen si preji, aby vsechna ta vylepseni, ktera jsou na spadnuti, vynesla CCP penize a nasledne tak mela pozitivni vliv i na chod hry, CRM i support.
ROFL

Jen aby to nebylo tak, ze cim vic penez nahrabou tim vic si budou jisti svoji bozskosti a budou si delat co chteji...


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 29/11/2007 :  08:22:21  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Ja sice nemam ziadne ich ekonomicke ukazovatele a neviem co, ale myslim ze im to az take astronomicke prachy nevynasa, kedze napriklad ja hram u z 2 mesiace a este som im nezaplatil ani halier, a myslim ze takych ludi ako je je tam viacej. Dostanes trial account = nemusis si kupovat full. Mesiace si kupis za ingame prachy = zase z toho nic nemaju, len to ze niekto hra ich hru a farmuje prachy, ale tak zase to je skor ich popularita ako nejake financie.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 29/11/2007 :  09:22:41  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
nenavaztejte se do bobu kdyz o tom vite kulovi...

vzhledem k tomu ze CCP maka na datadisku kerej ted vychazi este bych eve do kose nehazel treba po jeho vydani se to zmenia padat ti to nebude ...

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 29/11/2007 :  09:54:04  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Ja sice nemam ziadne ich ekonomicke ukazovatele a neviem co, ale myslim ze im to az take astronomicke prachy nevynasa, kedze napriklad ja hram u z 2 mesiace a este som im nezaplatil ani halier, a myslim ze takych ludi ako je je tam viacej. Dostanes trial account = nemusis si kupovat full. Mesiace si kupis za ingame prachy = zase z toho nic nemaju, len to ze niekto hra ich hru a farmuje prachy, ale tak zase to je skor ich popularita ako nejake financie.



je tam urcite spousta lidi kteri ingame prachy investuji do ingame veci a hraci cas si plati za real prachy protoze je to tak pro ne vyhodnejsi, mezi ne se take pocitam, imo je tech lidi vic nez studentu kteri skudli kazdou korunu a cas si kupujou za ingame prachy, nic ve zlym, taky vim jake to je nemit vlastni prijem, ale generace hracu preci jen starne

lastfm
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 29/11/2007 :  09:59:04  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Ja sice nemam ziadne ich ekonomicke ukazovatele a neviem co, ale myslim ze im to az take astronomicke prachy nevynasa, kedze napriklad ja hram u z 2 mesiace a este som im nezaplatil ani halier, a myslim ze takych ludi ako je je tam viacej. Dostanes trial account = nemusis si kupovat full. Mesiace si kupis za ingame prachy = zase z toho nic nemaju, len to ze niekto hra ich hru a farmuje prachy, ale tak zase to je skor ich popularita ako nejake financie.



a to jako myslis ze kdyz si koupi mesic za ingame penize ze s toho nejdou prachy do kapsy ccp? vis vubec jak to funguje? hrac koupi GTC za real nabidne ho hraci ve hre za ingmae udelaj obchod ty posles isky jemu on tobe GTC a CCP z toho ma real many od hrace co prodava to GTC

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Pacient
New Member

297 Posts

Posted - 01/12/2007 :  23:54:43  Show Profile  Send Pacient an ICQ Message Send Pacient a Private Message  Reply with Quote
A penize urcite maji, protoze furt machrujou s nakupama serveru za miliony $$.

Dutá hlava víc duní.
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 02/12/2007 :  17:10:21  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
Pepo ten nákup GTC za ISK pro CCP neznamená žádné ztráty, spíše naopak, můžou si to dovolit i hráči, co nemaj kartu a podobně, za které to cálne někdo jinej ... vůbec v tomhle je CCP daleko před ostatníma MMO řekl bych
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 03/12/2007 :  07:51:08  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Ok, tak sorry Ja reku to iba scucne ISK a mas mesiac zaplateny, som nevedel ze ten niekto to potom kupuje este za peniaze .... pravda mam to zaplatene cez ISK ale neviem ako, vybavoval mi to kamos ked som bol AFK na par dni
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/12/2007 :  08:49:50  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
tak co se tyce tunelu ten by se dal teoreticky koupit za 240kc/rocne.
Koupite si za tolik domenu na pipni.cz zapnete si tam virtual server, zapojite na nem proxynu a muzete se modlit ze to pojede :))


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 03/12/2007 :  10:11:25  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

Ok, tak sorry Ja reku to iba scucne ISK a mas mesiac zaplateny, som nevedel ze ten niekto to potom kupuje este za peniaze .... pravda mam to zaplatene cez ISK ale neviem ako, vybavoval mi to kamos ked som bol AFK na par dni



to by byli lidi z CCP sami proti sobe ne? :) takhle je to legalni prodej isku v podstate oni z toho maj prachy a vsichni jsou hapy .)

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

SNowie
Average Member


1746 Posts

Posted - 03/12/2007 :  10:22:39  Show Profile  Send SNowie an ICQ Message Send SNowie a Private Message  Reply with Quote
navíc je na tento způsob platby systém hry připraven přímo od CCP, přijde ti tuším spešl evemail s "fakturou" či "složenkou" (co se posílá kdesi v account managementu na webu (?)), ty ho potvrdíš, převedou se ISKy a ty máš GTC key
Go to Top of Page

vandemark
Starting Member

48 Posts

Posted - 03/12/2007 :  19:40:24  Show Profile Send vandemark a Private Message  Reply with Quote
Ahojky,

nevedel jsme ze se to resi i tady az dneska mi to rekl nas clen korpy, takze tento problem resim cca uz 3 tydny, postupne za vyuziti mnoha casu i hodin na telefonu jsem se propidil k problemu i reseni:

takze: diky softiku co jde po pripojeni jsme zjsitil ze problem je na IP adrese 213.46.172.17, dale jsem zjsitil ze se jedna o IP adresu routeru site chello broadband ve Vidni. S temito inforamcemi jsem kontaktoval UPC, ktere resilo resilo a dnes odpovedelo ze opravdu zde dochazi ke ztrate paketu az 90 procent. cely problem je zrejme v tom ze CCP komunikace mezi´serverem a klientem probiha pomoci typu paketu ICMP, nebo podobne, tyto maji nastavenou prioritu O, tzn. v pripade zatizeni serveru proste timto filtrem neprojdou a server vyhodnoti ze klient je necinny, nebo odpojeny. Ten problem vznikl pravdepodobne bud ze behem patche se zmenil typ paketu a nebo UPC zmenilo smerovani a bohuzel ted jedeme pres router ktery ma nastaveny filtr. zde prekopirovavam originalni odpoved od UPC:

> Od: klientske.centrum@upc.cz
> Komu: <vandemark@centrum.cz>
> Datum: 03.12.2007 10:13
> Předmět: 213.46.172.17/ .26
>
>Vážený pane,
>
>zasíláme slíbené logy z měření na server 87.237.38.200. Měření proběhlo
ze sítě UPC i z sítě Karnevalu s podobný výsledkem:
>
>xxxxxxxxxxxxxxxxx Snt: 10 Loss% Last Avg Best
>> Wrst StDev
>> 172.16.1.1 0.0% 1.0 1.1 1.0
>> 1.1 0.0
>> cz-prg11a-fe300-01.karneval.cz 0.0% 5.4 5.4 1.5
>> 12.7 3.6
>> 86.49.93.137 0.0% 1.7 1.9 1.7
>> 2.0 0.1
>> cz-prg01a-ra3-ge-2-0-0.10.aorta.net 90.0% 1.9 1.9 1.9
>> 1.9 0.0
>> cz-prg02a-ra1-ge-1-0-0.0.aorta.net 0.0% 1.9 4.4 1.8
>> 20.7 5.9
>> nl-ams02a-rd1-pos12-1.aorta.net 0.0% 9.2 9.3 9.2
>> 9.4 0.1
>> de-fra01a-ri1-ge-14-0.aorta.net 0.0% 9.5 9.4 9.2
>> 9.6 0.1
>> tge5-4.fr3.frf.llnw.net 0.0% 18.0 17.7 16.6
>> 25.1 2.6
>> tge1-3.fr4.par.llnw.net 0.0% 23.5 25.5 23.5
>> 31.6 3.3
>> ve6.fr3.par.llnw.net 0.0% 24.0 26.1 23.5
>> 33.7 4.0
>> tge1-2.fr4.lon.llnw.net 0.0% 23.6 24.2 23.5
>> 27.2 1.2
>> ccp.ve201.fr3.lon.llnw.net 0.0% 24.2 24.2 23.9
>> 24.7 0.2
>
>Z informací ze správy sítě se potvrdilo i to co jsme spolu konzultovali
telefonicky. Aktivní body v naší síti i síti aorta.net odpovídají na ICMP
packety s nižší prioritou než na klasický provoz. Tedy pokud je daný
router zatížený provozem může vykazovat i 90% ztrátovost i když koncové
místo za routerem odpovídá bez ztráty.
>
>Program, který hodnotí stav sítě podle odezvy na základě ICMP packetů
může poté vyhodnotit naší síť i síť tranzitních poskytovatelů jako
nekvalitní.
>
>
>V případě Vašich dalších dotazů se s důvěrou obraťte na Klientské centrum
UPC, kde se Vám naši operátoři budou ochotně věnovat. K dispozici jsme Vám
vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 hodin. Mimo provozní dobu můžete
případně zanechat vzkaz na záznamníku.
>
>
>V případě, že budete reagovat na tento e-mail, využijte prosím opět
standardního formuláře, který naleznete na http://www.upc.cz
>
>S pozdravem a přáním příjemného dne
>
>
>
>
>P. Kordík
>operátor technické podpory datových služeb
>
>UPC Česká republika, a. s.
>P.O.Box 53
>130 11 Praha 3 - Žižkov
>
>www.upc.cz


samozrejme ze jsem hledal reseni a to bylo ze jsem an dobu zprovoznil svuj stary 4G modem a zaplatil na jeden mesic, nicemne je to silene reseni, spatny ping apod. realita je takova ze jini poskytovatele maji paket lss O takze jinde problem asi neni.

nas kamarad z korpy pro ans v korpe zprovoznil tunel tzn vyexportovany port a obchazime púroblematicke misto ale to neni trvale reseni.

MUJ navrh je spojit se dokupy kdo mate problem a resit to jako skupina zakazaniku, mame vetsi sanci nnez jako jednotlivci.

muj meil je: vandemark@centrum.cz


PS: mrzi me, jak tak koukam ze kdyz je problem tak kazda debata sklouzne k nadavani a ignoranci. trosku se proberte, kdyby jste min nadavali a vic premysleli tak jsme mohli davni mit reseni, urcite tu je hodne lidi co pocitacum rozumi, ja bohuel jsem jen uzivatel tak jsem moc veci vyresit nemohl krome toho ze jsem myslim zjsitil kde je problem, ostatni je na Vas odbornici.

Edited by - vandemark on 03/12/2007 19:42:23
Go to Top of Page

M.C warior
Moderator

me

1073 Posts

Posted - 03/12/2007 :  21:29:59  Show Profile  Visit M.C warior's Homepage  Send M.C warior an ICQ Message Send M.C warior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vandemark

Ahojky, cely problem je zrejme v tom ze CCP komunikace mezi´serverem a klientem probiha pomoci typu paketu ICMP, nebo podobne, tyto maji nastavenou prioritu O



GJ !


https://www.facebook.com/esqgame
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 03/12/2007 :  22:23:58  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
to ne. ICMP se pouziva jen na veci jako je ping..echo atp.

ALE
koumal jsem a vykoumal tunel komu to nejede pres UPC atp.

Je to na pateri ale nevim jak dlouho bude fungovat.. mozna mesic..mozna rok.

kdo ma zajem sosnete si sockscap
www.h4cky0u-filez.org%2F9271064" target="_blank">http://www.ryan1918.com/link.php?url=http%3A%2F%2Fwww.h4cky0u-filez.org%2F9271064
a napiste mi na ICQ 10905813 vasi IP . Pridam ji do proxy a reknu vam jmeno a heslo co tam vyplnite a pres to vam to pobezi :)


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

vandemark
Starting Member

48 Posts

Posted - 03/12/2007 :  22:40:30  Show Profile Send vandemark a Private Message  Reply with Quote
to neni pravda, bohuzel tenhle typ paketu pouzivaji provozovatele online her na zjistovani stavu klient-server. Nez jsem sem enco napsal tak si nemysli ze jsem si neproveril co pisu, proste to tak je.ale je to naprd.

Vandemark

TY muzes mit nazor , ja mam pravdu.
CaRPE DIEM
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 03/12/2007 :  23:50:22  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Mno nechci ti brat iluze,ale eve s icmp nic nedela,proc taky.navic jedu celkem casto pres pripojeni kde je icmp natvrdo blokle a problemy nemam..... Jediny problem stale vidim na strane diletantu z UPC...:(


edit:ted jsem to skousel a jak rikam nic takovyho to nepotrebuje..:)

.....
http://volby.kategorie.cz/

Edited by - beldor5 on 03/12/2007 23:53:33
Go to Top of Page

vandemark
Starting Member

48 Posts

Posted - 03/12/2007 :  23:55:15  Show Profile Send vandemark a Private Message  Reply with Quote
vyborne zase to typicky ceske,o)) co dkyby jste spis rekli a pripojili se k reseni, CCP pres ICMP jede, mam to potvrzene od GM,o)) takze zase to sklouzne do neplodne debaty nebo najdeme reseni? ja si tu praci dal tak sem zkuste psat mozna reseni a ne cancy

Edited by - vandemark on 03/12/2007 23:56:15
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 04/12/2007 :  01:08:15  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
mno to je tezky :) chtelo by to zjistit proc jsou presne ty DC,ale pochybuji ze ti nekdo ze strany CCP rekne jak probiha pripojeni,ja bych rekl ze zadnej jinej protokol nez TCP ve "hre" neni.podle me je proste chyba pretizeni nektereho napojeni upc.u vetsiny aplikaci je to jedno ze parkrat odpoved pres tcp neprijde u eve nejspise ne.Reseni je zjistit kde , rict jim to a doufat ze to opravej(pokud je chyba nekde v nastaveni tak nejspise jo,pokud je to pretizeny tak nejspise ne,bo upc). jeste jednou doporucuji nejlepsi reseni a to je najit si lepsiho providera....


mrknu na to zitra :)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 04/12/2007 :  01:16:57  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
tady je to presne napsany http://www.imperium.cz/forum/topic.asp?TOPIC_ID=26518&whichpage=2 problem je na rourteru site upc,jediny kdo s tim muze neco delat jsou voni...:)

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

vandemark
Starting Member

48 Posts

Posted - 04/12/2007 :  09:13:03  Show Profile Send vandemark a Private Message  Reply with Quote
ANo ano, super takze ten problem je u vice her to uz vime, zrejme tomu rozumis vice nez a takze se treba nejake reseni krome tunelu vymysli,skoda jen ze nectes slovo po slove co sem napsal,o)) napsal jsem ze ten typ paketu provozovatele pouzivaji na zjisteni konektivity mezi klientem a serverem ne na prenos dat,o))) je zybtecne se tady dphadovat, prinesl jsem kompletni info o tom jak to je, vcetne toho kam az jsem se dostal v reseni. Tak prineste taky neco, navrhl jsem spoelcny natlak na UPC a prisla mi na meil jen jedna odezva takze budy ty problemy nikdo nemate anebo to nechete resit.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 04/12/2007 :  10:33:27  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
kdybys vedel co jake typy packetu delaji ,na co se pouzivaji a jak probiha spojeni s nimi tak by ti bylo jasne ze icmp hry nepouzivaj. :) tezke te presvedcit :) ,blokni si treba na fw icmp packety at vis ze to nema na hru vliv :)

Kazdopane se v tom druhem foru shodli ze upc ma ucpanej router vi o tom a zatim s tim nic neudelali...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 04/12/2007 :  10:52:24  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beldor5

Jediny problem stale vidim na strane diletantu z UPC...:(



UPC požralo Karneval (nevim jestli antimonopolni urad zrovna chrapal ale to je vedlejsi) a nahle ma 2x tolik klientu co driv (puvodni site se neprekryvaly a v jednom miste byla vzdy jen jedna firma). Ted maji novejsi Karnevali rozvody a starsi svoje, misty zcela nekompatibilni databaze klientu a k tomu temer stale stejny pocet zamestnancu technicke podpory. Takze se to pomalu riti kam...? No prece k lepsim zitrkum :)

STS Chvojkovice-Brod

Edited by - Meddy on 04/12/2007 10:52:45
Go to Top of Page

vandemark
Starting Member

48 Posts

Posted - 04/12/2007 :  13:31:37  Show Profile Send vandemark a Private Message  Reply with Quote
jeste jednou beldore, precti si muj prispevek, je tam popsano VSE, tzn i odpoved UPC a jejich mereni, a znova opakuju ze EVE ICMP paklety pouziva na testovani spojeni klient server , ne na prenos dat, Ty NECTES CO PISU tak reguj pls k tematu, EVE funguje takto, pripojis se s klientem a server se dotazuje zadali je spojeni funkcni a stabilni a to dela behem cele hry cca kazdych 3-5 minut a pouziva na to ICMP pakety, ktere bezi oddeleni od toku dat na ktere se pouziva asi TCP, UPC mi i priznalo ze maji ICMP pakety v podstate filtrovane. a dnes mi volal obchodni reditel na muj dalsi z meilu a sdelil mi ze garantuji rychlost pripojeni nikoliv odezvu nebo packet loss, tzn-- bylo mi receno ze tor esit nebudou s tim ze ja to za sebe a par dalsich co s e mi ozvali budeme to predavat na ČTU a myslim ze to bude zajimat i konkurenci. Uvidime jak na toto UPC zareaguje, nicmene neverim ze to nebudou resit, minimalne by bylo dobre o tomto problemu nejak hromade informovat provozovatele her , ktere diky tomu se nedaji hrat, myslm ue to uz na par desitek tisic lidi celkem vyda u svech her dohromady a bohuzel koncern pod ktere spada UPC pokryva celou veropu tak myslim ze to nakonec budou muset resit
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 04/12/2007 :  13:42:46  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Je to pekne, ale ja myslim ze si moc naivny ale tak drzim ti palce ...
Go to Top of Page

vandemark
Starting Member

48 Posts

Posted - 04/12/2007 :  13:47:41  Show Profile Send vandemark a Private Message  Reply with Quote
v cem?o)) nejsem mladej cucak,o)) je mi jasne ze je to na dlouho, ja osobne dokavad pojede ten tunel co kolega z korpy vytvoril tak si upc necham a pak si nechavam pripojit optiku, vede nam vedle baraku a jsou ochotny me pripojit, je to darda, ale budu mit klid. skoda jen ze to je reseni/neresni, protoze v podstate jeden z nejvetscich provideru nema zajem mit klientelu z oblasti lidi co hraji online hry.
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 04/12/2007 :  14:17:58  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
JA si myslim ze si moc naivny ked si myslis ze UPC koli par desiatkam ludom bude robit nejake brutalne zmeny ... a tak ci tak vsetci na konci urobia ako ty ... zmenia providera.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 04/12/2007 :  15:20:36  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
:) mno ja se jen zeptam ,jakto ze mne eve a vsechny podobne hry jedou kdyz mam v praci na routeru natvrdo blokly icmp protokol???

uz nevim ja to mam jinak napsat :)


.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 04/12/2007 :  16:21:14  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
IMHO je dost nepravdepodobne, ze by si server v online hre zjistoval zda "je klient na svem miste" za pomoci ICMP. Maji tam souvisly datovy tok a i kdyby nahodou po necem takovem touzili tak to provedou prez UDP.

Jinak muzu potvrdit co rika beldor - hral jsem EVE a mnoho jinych her z prace kam se pingnout neda ani kdybych se p**** :)

Jako problem bych podle tech tracelogu videl pretizenej uzel UPC kde pravdepodobne pri zatezi XX% zapnou nejakej brutalni shaping a aby odrizli torrenty tak odstrelej pakety tam kde videj dlouho otevrenej port - a vysledkem je, ze sejmou i hrace.

(Mimochodem kdyby to byl problem ICMP tak mate smulu, protoze nizka priorita ICMP paketu je bezna praxe i kdyz to v zadnym RFC nenajdes(je to zpusobeno tim, ze napr. Cisco to ma takhle defaultne nastaveny a proc by se s tim nekdo predelaval :) Navic dalsi (ne az tak beznou praxi) je zakaz ICMP paketu. Obou skutecnosti jsou si jsou si ale urcite vedomi i sitari v CCP, takze...)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!

Edited by - brutus on 04/12/2007 16:41:03
Go to Top of Page

hippygamer
Starting Member

63 Posts

Posted - 04/12/2007 :  17:40:03  Show Profile Send hippygamer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus


Jako problem bych podle tech tracelogu videl pretizenej uzel UPC kde pravdepodobne pri zatezi XX% zapnou nejakej brutalni shaping a aby odrizli torrenty tak odstrelej pakety tam kde videj dlouho otevrenej port - a vysledkem je, ze sejmou i hrace.



Proti dlouho otevrenu portu mam pripominku.. co znm. dlouho? Protoze bez tunnelu mi eve vyhodili connection lost po 30sec ci 1minute... Odpojeni probehlo nahodile v ramci 0sec az 20 minut max.

Dale jsme si povsimli, ze dopoledne se dalo jeste hrat... po 20.00 naprosto nehratelne...


Edited by - hippygamer on 04/12/2007 17:41:58
Go to Top of Page

vandemark
Starting Member

48 Posts

Posted - 04/12/2007 :  17:43:07  Show Profile Send vandemark a Private Message  Reply with Quote
dobre takze jsme se ale encemu dobrali, mame uzel kde je problem, co tedy po UPC mame chtit co maji opravit, a jakej problem jim mame naservirovat dal?? tzn rict jim co asi delaji??? myslim zes e encemu dobereme, a nemyslim ze tech postizenych je par desitek ale z cele evropy jich bude mnohem vic staci se podivat na EVE fora.
Go to Top of Page

Arnie
Moderator

544 Posts

Posted - 05/12/2007 :  05:05:29  Show Profile  Send Arnie an ICQ Message Send Arnie a Private Message  Reply with Quote
A od kdy ten problem trva? Ja sem byl u UPC do prazdnin a nepamatuju se, ze by mi EVE spadnul. Asi me to tahalo jinejma cestickama
Jinak ta odpoved toho UPC je svym zpusobem husta. "Ano zjistili sme, ze problem je na nasi strane. Kdyby ste chtel jeste neco vedet tak se na nas klidne obratte..."
Clovek by cekal, ze reknou alespon pokusime se problem vyresit... No na druhou stranu ti aspon nic nenalhavaj
Go to Top of Page

vandemark
Starting Member

48 Posts

Posted - 05/12/2007 :  07:53:41  Show Profile Send vandemark a Private Message  Reply with Quote
hm v EVE to myslim trva tak 3 tydny v podstate od dneska uz predposledniho patche, a v osttanich online hrach prej nekdy od zacatku listopadu, plus minus. Nejzajimavejsi na tom ovsem je ze hodne z nas tady technickou podporu kontaktovalo a vetsinou lidi dostali odpoved ze je na strane UPC vse v poradku, no nastetsi mam vse ze strany UPC zdokumentovano takze nemohou zaprit ze mi problem priznali, otazkou je jestli to k necemu je a bude,o))

HM ted rano prisla dalsi odpoved, tak nevim co si mam o nich myslet,o) ""

Vážený pane Beneši,


reagujeme na Váš mail ze dne 4. 12. 2007 ohledně služby UPC Internet.

Byla provedena kontrola Vašeho připojení i signálu na modemu a všechny hodnoty zcela odpovídají normě EuroDocsis. Z bezpečtnostních důvodů blokujeme pouze tyto TCP porty: "3128,8080,593,135-139,445. Pokud chcete některý z těchto portů uvolnit, stačí nás kontaktovat a rádi Vám je uvolníme.

V případě Vašich dalších dotazů se s důvěrou obraťte na Klientské centrum UPC, kde se Vám naši operátoři budou ochotně věnovat. K dispozici jsme Vám vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 hodin. Mimo provozní dobu můžete případně zanechat vzkaz na záznamníku.




V případě, že budete reagovat na tento e-mail, využijte prosím opět standardního formuláře, který naleznete na http://www.upc.cz

S pozdravem a přáním příjemného dne



Alberto Garcia
operátor technické podpory datových služeb

www.upc.cz ""

Edited by - vandemark on 05/12/2007 07:56:35
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 05/12/2007 :  08:12:13  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Mno je bohuzel jasny ze kontrola tveho pripojeni bude v poradku,jedine misto kde je problem,je router na jejich siti,kterej kazde odpoledne/vecer kdyz se pripoji moc lidi zacne blbnout... navic to:
1) normalni uzivatel temer nezjisti max se mu jednou za cas nenacte stranka na prvni kliknuti...
2)jsou tim postizeni pouze ti uzivatele kteri maj prenosy pres zminenej router...

Pochybuju ze s tim muzes neco delat.jedine jim tam zavolat s tim ,ze pokud jim zavola dost lidi tak to snad nejak vyresi.ovsem ja bych byl dost skeptickej.Pohroz jim ze se na ne vyserou vsichni lidi hrajici hry na internetu :)

Kazdopadne jsem rad ze jsem se pred 2mi lety k upc nepripojil a ted mam 2x lepsi net za 1/2 cenu :))


.....
http://volby.kategorie.cz/

Edited by - beldor5 on 05/12/2007 13:09:10
Go to Top of Page

†… Havran …†
Average Member

1962 Posts

Posted - 05/12/2007 :  10:46:45  Show Profile  Send †… Havran …† an ICQ Message Send †… Havran …† a Private Message  Reply with Quote
sem rad ze sem se stehoval a musel zmenit providera :)))

EVE: Lord Greg (Black Nova Corp) [Band of Brothers] [IT Alliance] BoB Forever
KILLER 73.3% LOOTER 66.7% THIEF 33.3% SCAMMER 26.7
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 05/12/2007 :  11:16:52  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
jak nadavam na cesky radiokomunikace a jak si to zaslouzej, mozna ze mam nakonec stesti ze jsem pred rokem od upc odesel.


beldor5: co to je za ten net 2x lepsi a 1/2 ceny, to by me zajimalo, nemam problem zkusit dalsiho providera :)


lastfm

Edited by - Rashaverak on 05/12/2007 11:17:15
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,25 seconds. on eygor Snitz Forums 2000