Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Migrace Shadow Moon --> Drak'thul
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 11/01/2006 :  08:05:28  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh

Mozna nikde neni psano, ze jse ma mluvit anglicky.Ale dle meho nazoru je to slusnost k ostatnim lidem, protoze vecina hracu asi cesi nebudou a taky by jsme neskakali radosti kdyby nam tam rusaci jeli azbuku.
Todle byl klasicky priklad cechacstvi, pamatuju jsi postavu jmenem klaroth[ne ten ze swg] ktera spamovala yell v ogri pred bankou hned chvili potom co jse zacalo presunovat, neco ve smyslu ted je to tu nase.Okamzite dostal welcome to mi ignore list.
Hold tupost nekterych lidi me neprestava udivovat.



no nevim... ty si to mozna uz nezazil... ale ja kdyz expil asi 3. nebo 4. alta tak jsem samozrejme musel byt i v barrens a stacilo aby se tam slezli aspon 2 rusaci a mel jsem plnou obrazovku azbuky...

podle me to pohnojil blizzard, kdyz na anglickych serverech povolil neanglickou mluvu v general chatech... do te doby vsichni kvakali jen anglicky a nebo drzeli pysk... ale od te chvile co anglictina je "optional" ... tak akorat hnuj...
a nemyslete si ... i takovi svedove/danove/holandane si do generalu poustej s oblibou tu svoji hatmatilku... (tedy co ja pamatuju z tak pred 3 mesicu :-D)

no mmo
Go to Top of Page

Blaster
Starting Member

Blaster-buldok

97 Posts

Posted - 11/01/2006 :  08:29:34  Show Profile  Send Blaster an ICQ Message Send Blaster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sir Lukas

me to je hlavne uplne jedno jak kdo mluvi na general chatu



Me to je to take putna, ale kdyz vidim psat v gchatu nektere czech ownery, tak je mi do place a stydim se, za to, ze jsem cech. Na slusnou zadost, aby se mluvilo eng, zacnou nadavat, atd, atd. Mozna se to uklidni, az prejde 15-tiu lete hovadka rozjareni z presunu, ale nevim, nevim. Vsichni dobre vite, ze na komunitu se dela nazor i podle jednotlivcu....a pokud v og delaji na gchatu cesi a slovaci bordel, dojede na to nazor vsech ostatnich na nas jako na uskupeni.

Jinak priklad nejakeho debila slovenskeho od H, co neustale s velkou frekvenci rval na gchatu - ocividne malej parchantek, dokonce se tam priznal k tomu, ze az prijde maminka, bude muset od hry....a pak to zavrsil sledem vulgarit.

V takovejch chvilich je mi fakt lito, ze jsem cech.
Go to Top of Page

Shigi
New Member

165 Posts

Posted - 11/01/2006 :  08:48:31  Show Profile Send Shigi a Private Message  Reply with Quote
V podstatě souhlasím s názorem, že čeština na generalu je netaktní.

Ale to jak tento problém prezentují někteří jedinci je hodně nadsazený! Nechápu proč se mám stydět za to že mluvím Česky. Tohle není čecháčství ani hrdost, prostě mluvím česky, protože mluvím k Čechům, a nepředpokládám, že se mi bude ozývat někdo jiný.

WoW/Drak´thul/Shigolas,Srugrug -offline
WAR/Eltharion/Shigi -offline
AION/Gorgos/Shigi -offline
RIFT/Imperium/Shigi -OFFline
Go to Top of Page

Blaster
Starting Member

Blaster-buldok

97 Posts

Posted - 11/01/2006 :  08:55:01  Show Profile  Send Blaster an ICQ Message Send Blaster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shigi

V podstatě souhlasím s názorem, že čeština na generalu je netaktní.

Ale to jak tento problém prezentují někteří jedinci je hodně nadsazený! Nechápu proč se mám stydět za to že mluvím Česky. Tohle není čecháčství ani hrdost, prostě mluvím česky, protože mluvím k Čechům, a nepředpokládám, že se mi bude ozývat někdo jiný.


neni to pouze o cestine na gchatu, ale o chovani cechu a slovaku imho.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 11/01/2006 :  09:03:58  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Uz je to zase tady.

Jestli se mluvi na generalu rusky, cesky, anglicky,... je jedno. Anglicky mluvici lide, kteri jsou schopni se kvuli takove veci rozcilit jsou prave ti 15ti leti pubescenti. Nikde neni striktne uvedeno, ze se na generalu MUSI mluvit anglicky a pokud ano, tak mi to prosim te ukaz.

Melo by se mluvit obecnym jazykem daneho serveru. Tzn. EN servery - anglicky, GER servery - nemecky atd. Jenze to neznamena, ze je to pravidlo. Jsou lide, kteri anglicky neumi a general je nejrychlejsi moznost, jak "sehnat" nekoho kdo mluvi stejnym jazykem.

Edit: a jestli se SR a CZ playeri chovaji na generalu jak s prominutim hovada, tak to prece nema nic spolecneho s jazykem, kterym mluvi.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%


Edited by - Shemiramoth on 11/01/2006 15:50:55
Go to Top of Page

Shigi
New Member

165 Posts

Posted - 11/01/2006 :  09:07:08  Show Profile Send Shigi a Private Message  Reply with Quote
quote:
neni to pouze o cestine na gchatu, ale o chovani cechu a slovaku imho


. . . a tohle je už zas na samostatný topic. Naštěstí WoW moc dětí nehraje

WoW/Drak´thul/Shigolas,Srugrug -offline
WAR/Eltharion/Shigi -offline
AION/Gorgos/Shigi -offline
RIFT/Imperium/Shigi -OFFline
Go to Top of Page

Sir Lukas
Junior Member

544 Posts

Posted - 11/01/2006 :  09:21:38  Show Profile  Send Sir Lukas an ICQ Message Send Sir Lukas a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth


Jsou lide, kteri anglicky neumi a general je nejrychlejsi moznost, jak "sehnat" nekoho kdo mluvi stejnym jazykem.


no tech par zakladnich slov, vet, zkratek se snad nauci kazdej

Sir Lukas CzH
tolik rostlin a tak málo času...
momentálně na poloherním odpočinku (na pařbu a flink stačí půl člověka)

Edited by - Sir Lukas on 11/01/2006 09:40:47
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 11/01/2006 :  09:51:02  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shigi

Naštěstí WoW moc dětí nehraje


To se bohužel pleteš


World of Warcraft - Mamut [retired]
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 11/01/2006 :  09:58:07  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
No, my sme mali toto na ravencrestu, tam bola snad 3/4 servru z Danska, takze to tam bola ako univerzalna nadavaka - ty Dán ....
Go to Top of Page

Jebka
New Member

170 Posts

Posted - 11/01/2006 :  10:29:02  Show Profile Send Jebka a Private Message  Reply with Quote
kazdy seriozny clovek hned ako sa "narodi" do sveta napise /leave 1. Spravil som to pred pol rokom a odvtedy som spokojny
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 11/01/2006 :  10:31:24  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
A to ja zase ne, ja se nad generalem bavim rad :)

Nejradsi mam Barrens general, ten je hodne dobrej , ale vcera me pobavila hlaska v Orgrimmaru "/1 LF guild with tabard"

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

entes
Starting Member

16 Posts

Posted - 11/01/2006 :  10:31:39  Show Profile Send entes a Private Message  Reply with Quote
Rad bych videl, jak by se nekteri tvarili, kdyby je nekdo nabonzoval za pouzivani vulgarit v cestine a pridal k tomu anglickej preklad. Bejt jima, tak si radsi davam bacha:) lidi jsou svine:D

Entes, WOW - retired
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 11/01/2006 :  10:42:49  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jebka

kazdy seriozny clovek hned ako sa "narodi" do sveta napise /leave 1. Spravil som to pred pol rokom a odvtedy som spokojny



no na nekterych servrech je general docela fajn napr na th za hordu je tam klidek lidi si obcas poradej s q atd sezenou grupu ale zadnej spam apod se nekona :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 11/01/2006 :  11:08:37  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
HAHA, tak nam to zavreli, aj chromaguss aj DT. To su mrdky .... som nevedel ze sa dokaze nieco posrat aj pri maintence, ale blizzard je toho svedkom .... omg
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 11/01/2006 :  11:10:42  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
I ked ....

Chromaggus (2 days game time extension)
Dentarg (2 days game time extension)
Drak'thul (2 days game time extension)
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 11/01/2006 :  11:27:53  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
A ja jsem vzduch?Me ty hajzlici zadny dny nepridali coz me netesi. Doufam, ze to napravi jinak budu zlej:]

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 11/01/2006 :  11:29:12  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Nene, tam je asi 20 servrov vypisanych, ja som vybral iba tie ktore pasuju sem do topicu a ktore pasuju mne
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 11/01/2006 :  11:57:21  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh

A ja jsem vzduch?Me ty hajzlici zadny dny nepridali coz me netesi. Doufam, ze to napravi jinak budu zlej:]


jaktoze nepridali ? copak nejsi na drakthulu?

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Jebka
New Member

170 Posts

Posted - 11/01/2006 :  11:58:58  Show Profile Send Jebka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pertha

quote:
Originally posted by Jebka

kazdy seriozny clovek hned ako sa "narodi" do sveta napise /leave 1. Spravil som to pred pol rokom a odvtedy som spokojny



no na nekterych servrech je general docela fajn napr na th za hordu je tam klidek lidi si obcas poradej s q atd sezenou grupu ale zadnej spam apod se nekona :)



no mna na /1 vytacali lucia co blabotali inac ako anglicky, spammeri, vseliaky ASCI LOL wannabees ktory to zaspamovali na 10riadkov, vseliake detske hadky, wtc. Vseobecny spam bol tak rychly v IF ze sa mi tam stracal guild chat etc. takze som vyhodil setky channely okrem /2 trade, dal si do ignore vsetkych /yell spammerov a mam klud :D. Takisto dementny spam v /1 Molten Core ma vedel fakt vytocit, ked sa tam nejaki posrani svedi rusaci bavili s CAPS on etc. grrr
Go to Top of Page

Noztra
New Member

300 Posts

Posted - 11/01/2006 :  12:20:17  Show Profile Send Noztra a Private Message  Reply with Quote
Rika se tomu vytvorit si dalsi chat okna a pustit si do nich kanal jako treba Guild pouze a nic ti neutece, i kdyz budes hodinu od PC pryc a AFK v IF se vsema Generalama apod. zapnutyma ;)

http://motion.parba.cz
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 11/01/2006 :  12:28:49  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
jedna vec je byt slusny a psat anglicky do generalu

druha vec je kdyz se nekdo cesky na neco zepta v generalu, dejme tomu neumi anglicky a okamzite se tam obevi tri komentare typu shut up speak english. je kazdyho vec jak tam mluvi, kdyz se nekdo zepta cesky a ja mam pocit ze bych mel odpovedet odpovim cesky a nevidim v tom zadny problem, pokud se chci ja na neco zeptat a z nejakkeho duvodu se chci ptat v generalu zeptam se anglicky protoze je vetsi sance ze nekdo odpovi.

plna obrazovka azbuky v barrens byla na sm posledni dobou obvykla a nechapu proc by mi to melo jakkoliv vadit.

lastfm
Go to Top of Page

plussminuss
Junior Member

541 Posts

Posted - 11/01/2006 :  12:40:59  Show Profile Send plussminuss a Private Message  Reply with Quote
za posledni dva dny v MC, pulka raidu Avalanche RU v ignore a je problem s rusama vyresenej
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 11/01/2006 :  12:43:10  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pepo

I ked ....

Chromaggus (2 days game time extension)
Dentarg (2 days game time extension)
Drak'thul (2 days game time extension)



Kde to pisou? Na wow strankach jsem zatim nic nenasel. Ja chci taky dva dny navic.
Go to Top of Page

Bambi
New Member

134 Posts

Posted - 11/01/2006 :  12:44:41  Show Profile  Send Bambi an ICQ Message Send Bambi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by plussminuss

za posledni dva dny v MC, pulka raidu Avalanche RU v ignore a je problem s rusama vyresenej


Jenze za chvili budem muset sepsat petici na rozsireni ignore seznamu na vic nez 30 lidi
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 11/01/2006 :  12:48:28  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
bych vam pral abyste si zahrali nejakou asijskou hru :) tam byste v generalu nevideli nic nez obrazky :)

lastfm
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 11/01/2006 :  12:49:28  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Speh

A ja jsem vzduch?Me ty hajzlici zadny dny nepridali coz me netesi. Doufam, ze to napravi jinak budu zlej:]


jaktoze nepridali ? copak nejsi na drakthulu?


Jasne ze jsem sokonce mam i nejaky postavy na sm, takze chci 4 dny a presto:]

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Jebka
New Member

170 Posts

Posted - 11/01/2006 :  13:13:26  Show Profile Send Jebka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noztra

Rika se tomu vytvorit si dalsi chat okna a pustit si do nich kanal jako treba Guild pouze a nic ti neutece, i kdyz budes hodinu od PC pryc a AFK v IF se vsema Generalama apod. zapnutyma ;)



spesl okna mam tri napriek tomu ma vytacaju zmrdi na generale :>
Go to Top of Page

berousek
New Member

197 Posts

Posted - 11/01/2006 :  15:15:44  Show Profile Send berousek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shigi

quote:
neni to pouze o cestine na gchatu, ale o chovani cechu a slovaku imho


. . . a tohle je už zas na samostatný topic. Naštěstí WoW moc dětí nehraje

To se pletes, vim o jednom, a to je cistej vul.. on si mysli ze kdyz si udela new postavu a zacne nadavat tak ze ho nikdo nepozna... Jen mne muze uklidnit, za takovy "debilek" to ve hre nemuze nikam dotahnout a snad i v rl
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 11/01/2006 :  15:54:08  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

bych vam pral abyste si zahrali nejakou asijskou hru :) tam byste v generalu nevideli nic nez obrazky :)

To je jedna vec a druha vec je, ze asiati te z 90ti procent ignoruji. Bud umis po jejich nebo mas smulu. Anglictina jaksi nezabira. Zazil jsem to treba LAII korean betatestu.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 11/01/2006 :  16:15:38  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

quote:
Originally posted by Rashaverak

bych vam pral abyste si zahrali nejakou asijskou hru :) tam byste v generalu nevideli nic nez obrazky :)

To je jedna vec a druha vec je, ze asiati te z 90ti procent ignoruji. Bud umis po jejich nebo mas smulu. Anglictina jaksi nezabira. Zazil jsem to treba LAII korean betatestu.



to je pravda az do doby nez s tebou z nejakyho duvodu jdou parkrat do party a treba v ffxi kde hrat red mage je docela tezky a mezi dobrou a spatnou hrou je pro grupu velkej rozdil v xp/time. po urcitym case jsem lognul a mel jsem do par minut treba 3 invity do party od japoncu. ale kdyz te neznaj prijde ti tel v obrazcich a ty odpovis i dont speak japanise tak uz te ignorujou pokud te neznaj.

lastfm
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 11/01/2006 :  17:56:33  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Nj co vim, tak japonci jsou hodne uzavreni, ale kdyz se dostanes do jejich povedomi nebo te vezmou "do party", tak se z nich stavaji super spoluhraci. A ne jak ta evropska pakaz .

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 11/01/2006 :  18:01:53  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Tjn to bych taky rek.Jsou fakt super hlavne maj vsechno strasne zvladli organizacne.Ale taky jich pari strasne moc.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 11/01/2006 :  18:06:23  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh

Tjn to bych taky rek.Jsou fakt super hlavne maj vsechno strasne zvladli organizacne.Ale taky jich pari strasne moc.


No super bych je nenazýval... jestli někdo umí hrát, jsou to Korejci. Japonci jsou imho banda magorů... ostatně kdo jinej může vymyslet pitchovinu typu automat na breakdance?

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 11/01/2006 18:06:56
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 11/01/2006 :  18:49:55  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Nj co vim, tak japonci jsou hodne uzavreni, ale kdyz se dostanes do jejich povedomi nebo te vezmou "do party", tak se z nich stavaji super spoluhraci. A ne jak ta evropska pakaz .



Mohu potvrdit, japíky velice uznávám. Pamatuji v Shadowbane jsem byl s Danadem a Natem v japonský gildě a super.


Noe

Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 11/01/2006 :  20:53:27  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

bych vam pral abyste si zahrali nejakou asijskou hru :) tam byste v generalu nevideli nic nez obrazky :)


http://ss.ratafak.net/rfonline/original/NeutralC0001.jpg
^_^


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Thundeeer
New Member

421 Posts

Posted - 11/01/2006 :  22:14:24  Show Profile Send Thundeeer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bambi

Pro ty kdo se jeste nepresunuli, tak migarce konci dnes v 15:00 CET, viz thread na Generalu i na obou realm forech (je to tam tak od obeda).



To si ako robia <> ? Napisu na stranky ze migracia od 9 do 13 a potom to nechaju len 2 dni ? Vsetci ludia nehltaju denne ich fora a uz ani nehovorim o ludoch co si zahraju len cez vikend. Fakt su Blizzardi zabedneni amatersky blbci. Po roku servis na urovni free shardu.. som rad ze som zrusil ucet..


WoW Twinstar - Horde - Mathrim Horde [tauren - hunter] 1x tyzdenne

Ultima Online - Kelevar - Elessar (retired)
Dark Age of Camelot US - Gareth - Alderienne [eldritch] (retired)
World of Warcraft EU- Drak'thul/Horde - Jaskynka [blood elf hunter] (retired)

bezvyznamne anonymne avatary :)
Rift, DAoC Uthgard, Asheron's Call 2 (frozen), LOTRO (retired), AoC (retired), Warhammer Online (rip),
Go to Top of Page

Cthulhu
Starting Member

20 Posts

Posted - 11/01/2006 :  22:16:07  Show Profile Send Cthulhu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rodier



Rodiercz?
Go to Top of Page

Rodier
Moderator

StavkaDJu

4328 Posts

Posted - 11/01/2006 :  23:37:46  Show Profile  Visit Rodier's Homepage  Send Rodier an ICQ Message Send Rodier a Private Message  Reply with Quote
?? no moje postavicka .. sem reagoval na rashaveraka a obrazky v chatu :-DD
Thundeeer > taky sem docela cumel ze to dali jen 2 dny a navic jen v dobe 3:00-15:00, tudiz v dobe, kdy 90% normalnich lidi nemuze..

I kdyz, privstat si a pred cestou do prace to prevest problem nebyl /nastesti ten web nebyl tak overloaded jako jindy/


First of all, who cares? Goodbye! Don't let the door hit you in the ass when you leave!
Secondly, you will still buy this. Stop fishing for attention you lonely little troll.
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 12/01/2006 :  06:04:37  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
tohle je z me oblibene ffxi z party s japoncema nastesti v anglicke verzi hry

http://www.wunderman.cz/rash/general/pages/ffxi0000123.htm

lastfm
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 12/01/2006 :  07:04:30  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Thundeeer

quote:
Originally posted by Bambi

Pro ty kdo se jeste nepresunuli, tak migarce konci dnes v 15:00 CET, viz thread na Generalu i na obou realm forech (je to tam tak od obeda).



To si ako robia <> ? Napisu na stranky ze migracia od 9 do 13 a potom to nechaju len 2 dni ? Vsetci ludia nehltaju denne ich fora a uz ani nehovorim o ludoch co si zahraju len cez vikend. Fakt su Blizzardi zabedneni amatersky blbci. Po roku servis na urovni free shardu.. som rad ze som zrusil ucet..



pravdepodobne to udelali naprosto zamerne a schvalne... tak aby se jim presunulo co nejmin lidi, protoze tusili, ze ze SM to bude po tech stiznostech naprosty exodus... proste svinarna...
pocitam,ze brzo zpristupni presuny charu za radnej balik... tak aspon 40 euro... (pokud to teda uz neni...)
taky jsem rad, ze jsem ucet cancelnul :-) sice jsem uz nekolikrat premejslel jestli bych se nekouknul za klukama z guildy... ale jak ctu to whinovani po forech, tak me to vzdycky hodne rychle prejde :-D

no mmo
Go to Top of Page

NINJA
Junior Member

Lion

510 Posts

Posted - 12/01/2006 :  08:04:11  Show Profile  Send NINJA an ICQ Message Send NINJA a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe
Mohu potvrdit, japíky velice uznávám. Pamatuji v Shadowbane jsem byl s Danadem a Natem v japonský gildě a super.



Ja sem hrál dlouho DAoC v Norsko/Dánské gildě ještě se 2 čechama a musim říct že to bylo super. Chvíli trvalo, než si na člověka zvykli, ale pak už to jelo skvěle a na seriózní urovni a nejenom věk s tím měl co dělat, ale prostě celková úroveň. Asi to bylo i štěstí padnout na správné lidi. Když si představíte, že vemete třeba osamělého rusáka do velké české gildy a po roce se ten vypracuje, že ho uznáte jako guild leadera, to se v české gildě snad ještě nestalo.

Ninjagon
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 12/01/2006 :  08:09:01  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
v ao sem byl nakej cas taky v prevazne severanse guilde a byli to prima chlapici :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 12/01/2006 :  08:26:11  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Kdyz byla EQ2 beta, dostal jsem se do finske nebo swedske guildy. Ted ani nevim. Za cely ctyri roky co hraju online hry jsem nepotkal lepsi lidi a lepsiho guild mastera. Jeste ted si vzpominam na jeho jmeno (Ourak). Proste parada.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 12/01/2006 :  08:31:33  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
kdyz uz ste u toho tak si musim taky prispet,
Synergy Factor, jednoznacne nejlepsi guilda v ktere sem kdy byl (a ze sem jich par oznal) .. a ano, osobna guild mastera na tom mela nemalej podil
(narodnostni slozeni bylo vselijaky, evropska cast byly prevazne norove / nakej ten fin, švéd, zbytek US)

edit:
quote:
[irc] akarah: still being ksed
[ao] Rubytempest: what mob is it ur killing
[ao] Gefjun: the fucking mob that drops the fucking note
[ao] Gefjun: for the adonis garden key
[ao] Rubytempest: i could go supernova on its ass
[ao] Gefjun: im so pissed right now
[ao] Gefjun: if i was a packet kiddie, canada wouldn't have internet connectivity atm


(http://www.gaschamber.net/sf.txt)
quote:
*** _Xerox_ (~Opteron@dynamic-216-211-1-94.tbaytel.net) has joined channel #anarchyonline
<_Xerox_> can anyone help me?
<Miravlix> I can't find the mind reading hat, who had it last?

quote:

<Banyon> I love being a MP... my pets are like the retarded children I never had...

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.

Edited by - Stilgar on 12/01/2006 09:05:32
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 12/01/2006 :  08:37:15  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stilgar

kdyz uz ste u toho tak si musim taky prispet,
Synergy Factor, jednoznacne nejlepsi guilda v ktere sem kdy byl (a ze sem jich par oznal) .. a ano, osobna guild mastera na tom mela nemalej podil
(narodnostni slozeni bylo vselijaky, evropska cast byly prevazne norove / nakej ten fin, švéd, zbytek US)





jj lidi z sf byli fajn :) skoro jako z forsakenu :D

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Stilgar
Average Member

1971 Posts

Posted - 12/01/2006 :  08:57:47  Show Profile  Send Stilgar an ICQ Message Send Stilgar a Private Message  Reply with Quote
sory za Offtopic ale Askiles je klasika

Askiles: must sux to get you as kick buy somon who cant even spel then hu ?
Mickbinda: what? i cant understand your retarded spelling
Zanderzs: Mickbinda what the fuck are you talking about plain spelling you cant
even understand the concept of Fuck Off
Askiles: pawnd lol

[Stilgar]
Usul, we have wormsign the likes of which even God has never seen.

Edited by - Stilgar on 12/01/2006 09:06:27
Go to Top of Page

berousek
New Member

197 Posts

Posted - 12/01/2006 :  15:26:26  Show Profile Send berousek a Private Message  Reply with Quote
Heh, su v smiseny guilde... ale skandinavie jednoznacne vede, ale mame tam i turky .. a kdyz si vemu ze mne dokazou tolerovat.. a nemaji problem s moji reci, tak asi na lepsi guildu jsem narazit nemohl... jo a kdyz jsem zacal hrat.. tak jsem umel jen pozdravit... dnes uz se i domluvim .. asi nejlepsi zpusob jak se naucit rec..
Dnes uz bych se hodne rozmejslel jestli mam vstoupit do cz guildy..
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 12/01/2006 :  17:14:17  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
Problém není psát na guildchatu, to zvládne skoro každý...ale až půjdeš raidovní instanci, tak se domluv na ventrilu...to už bude horší...a navíc k zábavě u online her patří pokec o běžném životě a ten já tedy plynule v angličtině bohužel nezvládám.


World of Warcraft - Mamut [retired]
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 12/01/2006 :  17:17:52  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mamut

Problém není psát na guildchatu, to zvládne skoro každý...ale až půjdeš raidovní instanci, tak se domluv na ventrilu...to už bude horší...a navíc k zábavě u online her patří pokec o běžném životě a ten já tedy plynule v angličtině bohužel nezvládám.

to tu vetsina nezvlada ani v cestine :) takze je to pak jedno v jaky ses guilde :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Mamut
New Member

Mam

291 Posts

Posted - 12/01/2006 :  17:38:05  Show Profile  Send Mamut an ICQ Message Send Mamut a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle


to tu vetsina nezvlada ani v cestine :) takze je to pak jedno v jaky ses guilde :)
Proto jsem v guildě jaké jsem ===> děcka až na inteligentní výjimky KICK


World of Warcraft - Mamut [retired]
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,3 seconds. on eygor Snitz Forums 2000