Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Znovu zacit s EQ2? Help
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 11/07/2006 :  14:12:06  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
Cau, premyslim ze bych se vratil po 1.5 roce k EQ2, protoze WoW me prestal bavit a novy hry zatim nic moc.

Mam dva dotazy:

1} Je nejaka decentni nova MMORPG hodna vyzkouseni. Spis radsi PvE, nebo spis mix obou PvE aPvP.

2) Ovlivnuji novy datadisky u EQ2 hru i nizsich lvlech? craft, zony, questy, nebo jiny novinky? Nebo jenom high lvl content? Ponevadz se mi nechce vrazet 1800/czk do datadisku, kdyz nevim jestli me to bude jeste bavit znovu ....

Pripadne je zrovna ted nekde susten novy euro server? Mam nekde na runnyeye jeste 50 Druida ale asi bych chtel zacit odzacatku

Dik Brumla

Edited by - Brum on 11/07/2006 14:23:08

Kwah
New Member

423 Posts

Posted - 11/07/2006 :  14:22:35  Show Profile  Send Kwah an ICQ Message Send Kwah a Private Message  Reply with Quote
datadisk KoS(Kingdom of Sky) ovlivnuje hru uz od levlu 20, protoze pridava Achievment pointy.
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 11/07/2006 :  14:41:31  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Já jsem ve hře cca 3/4 roku a i od té doby se hra vyrazně změnila. Jak píše Kwah, přibyli v KoS Achievement pointy, které se dají získávat od lvl 20 a pomocí níž se postavy v rámci classu dále specializují, ale změnil se od základu i craft (pro někoho plus, pro někoho ne...). Změnili se i low zony, hlavně ty první kolem měst naprosto k nepoznání... jiné npc postavy, jiní mobové, jiné questy....A samozřejmě se zvedl max lvl postav na současný lvl 70.

BTW Druid by se hodil
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 11/07/2006 :  15:20:30  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Nehledě na ten základní fakt, že jsem přibyl do EQ2 já. Tedy na server Runneye nebo ako se volá. To je takové plus, že se to nedá vyvážit .

Ty AA pointy neber zas tak zcela vážně, protože sice ti porostou od levelu 20, ale je to opravdu dost málo. Ted jsem level 51 a mám 12 AA levelů. Můžeš si myslím ten KoS dokoupit později.

-
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 11/07/2006 :  15:28:02  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

Nehledě na ten základní fakt, že jsem přibyl do EQ2 já. Tedy na server Runneye nebo ako se volá. To je takové plus, že se to nedá vyvážit .

Ty AA pointy neber zas tak zcela vážně, protože sice ti porostou od levelu 20, ale je to opravdu dost málo. Ted jsem level 51 a mám 12 AA levelů. Můžeš si myslím ten KoS dokoupit později.



Tak zaleží jak hraješ....jsou i chary co mají na tomhle lvl i 30 a vic AA bodů.... Prostě namedi, sbírky a plnění modrých a vyšších questů dává do AA celkem dost...Ale jak říkám, záleží jak to člověk hraje. Jestli máš rád plnění questů a děláš to, tak AA body jdou nahoru daleko rychleji, než jen pouhým zabíjením...
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 11/07/2006 :  16:00:46  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Já spíš myslel k jeho peněžence. Zaplatí si měsíc. Zjistí jak jsem super a bude hrát dál a pak si koupí KoS. Nebo se mu může i líbit hra :).

Jinak questy se snažím plnit jak můžu, ale prostě i tak u toho expuju. I nějakou kolekci mám hotovou, ale tohle tady asi ten pán nechtěl řešit.

Dle mého názoru pokud máš ještě account tak bych do toho šel. Prokaučuješ maximálně jeden měsíc hraní a víc ztratit nemůžeš.

-
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 11/07/2006 :  16:17:20  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
To potom musím souhlasit...z tohoto pohledu to asi bude lepší takhle, to je fakt
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 11/07/2006 :  17:55:04  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
jak pises 1800 za datadisk... mam pocit ze stoji 25$
Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 12/07/2006 :  06:12:20  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
1800CZK stoji priblizne datadisky a vsechny addony dohromady
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 12/07/2006 :  09:38:50  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
EQ2 + DoF stojí 600
EQ2 + KoS stojí 1000

takže 1800 bych osobně nedával :)


pokud account nemáš kup si zatím dof :p

-
Go to Top of Page

smud
Starting Member

11 Posts

Posted - 12/07/2006 :  10:19:12  Show Profile Send smud a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik

EQ2 + DoF stojí 600
EQ2 + KoS stojí 1000

takže 1800 bych osobně nedával :)


pokud account nemáš kup si zatím dof :p



Cauky, premysleli sme s Brumlou vratit se, hrali sme hned ja kto puvodne vyslo.

K tve odpovedi - ale pokud bych tedy chtel oba expansiony, musim dat 1.600,- ? A v tom nejsou ty 2 adventure packy? (ten prvni mame) Pak by to vyslo na tech 1.800,-
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 12/07/2006 :  10:22:38  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
No jelikož píše, že má na RE druida lvl 50, tak asi account má

Řekl bych, že nejlepší by bylo pořídit pro začátek pouze samotný Desert of Flames a pak jak se ti to bude libit, tak si můžeš pořídit adventure packy a Kingdom of Sky...

Takže počáteční cena dle aktuálních ceníků v čechách eq2+dof 599 Kč plus mesíční poplatek (pokud budeš pokračovat ve starém accountu) nebo jenom těch 599 Kč a založení nového accountu (měsíc hraní zdarma)
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 12/07/2006 :  10:23:54  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Adventure Packy jsou Digital download only...jinak se získat nedají.
Go to Top of Page

Kwah
New Member

423 Posts

Posted - 12/07/2006 :  10:34:40  Show Profile  Send Kwah an ICQ Message Send Kwah a Private Message  Reply with Quote
no, pokud budete chtit zacit uplne od znova, tak na prvnich 50 levlu neni treba ani DoF, ani KoS (ikdyz ten castecne ovlivnuje hru uz od lvlu 20 diky Achievment Pointum), ani zadny adventure pack, ikdyz AP2-Splitpaw je pro lvl 20-50 a skaluje s levlem. AP3- Fallen dynasty je 55-70

Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 12/07/2006 :  10:49:39  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
ted jsem se dival na ubi a KoS stoji 18 liber
Go to Top of Page

smud
Starting Member

11 Posts

Posted - 12/07/2006 :  11:04:32  Show Profile Send smud a Private Message  Reply with Quote
Oki dik. Vidim to tak ze asi nejlepsi je koupit EQ2+KoS novej kvuli tomu mesici zdarma, a zbytek dokoupit pozdeji az jak nas to chytne / nechytne. Starej account ma pouze ten prvni adventure pack, coz je 4.99$ a to je min nez mesic zdarma cili... :)

BTW dalsi otazka: Hrajete na Runnyeye? A kdyz chcem byt Qeynos, je tam nejaka guilda ceska?
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 12/07/2006 :  11:11:05  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by smud


BTW dalsi otazka: Hrajete na Runnyeye? A kdyz chcem byt Qeynos, je tam nejaka guilda ceska?



na RE se hraje furt a gild je teď docela dost,největší jsou MdK a Rytíři Lva,pak ještě Česká legie,Bohemia a Bratrstvo Oceli,nebo jak si říkaj

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 12/07/2006 :  11:12:42  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
mesic zdarma bohuzel dostanes jen pokud s tim eq+kos zalozis novej account... taky jsem na to naletel. pokud uz mas origo hru a chces zacit znovu tak asi oparavdu nic nekupuj a az dosahnes na lvl 50 tak si treba prikoupis dof nebo tak... mozna do ty doby vyjde nejaka platinum edice se vsemi dohromady tj dof,kos,eof
Go to Top of Page

smud
Starting Member

11 Posts

Posted - 12/07/2006 :  11:28:46  Show Profile Send smud a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

mesic zdarma bohuzel dostanes jen pokud s tim eq+kos zalozis novej account... taky jsem na to naletel. pokud uz mas origo hru a chces zacit znovu tak asi oparavdu nic nekupuj a az dosahnes na lvl 50 tak si treba prikoupis dof nebo tak... mozna do ty doby vyjde nejaka platinum edice se vsemi dohromady tj dof,kos,eof



Jj chapu ze musim zalozit novy account, ale mesic zdarma ma pro me vetsi cenu nez ten jeden adventure pack co mam na starem accountu. A stare postavy jsou an Splitpaw a vracet se k nim nechci, ani si nechci brat jejich veci. Radeji zacinam tak "jak se ma"
Go to Top of Page

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 12/07/2006 :  16:37:16  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
Nezarucena informace:
Nekdo mi kdysi rikal, ze kdyz se vracis po "dlouhe dobe" (at uz to je cokoliv), tak mas asi tyden trial. Mozna zkus na tom starem uctu...a treba dost usetris

Querio
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 12/07/2006 :  17:08:23  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
Pokud mu jde o vyloženě test at si sežene buddy key :). Jsou lidi co by mohli být ochotni mu ho třeba poskytnout ;). Asi nejjednodušší způsob jak si to ověřit.

No a pak je tu samozřejmě WoW.

-
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 12/07/2006 :  17:10:33  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sleglik
No a pak je tu samozřejmě WoW.


quote:
Originally posted by brum
WoW me prestal bavit




RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

smud
Starting Member

11 Posts

Posted - 12/07/2006 :  17:21:04  Show Profile Send smud a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

quote:
Originally posted by sleglik
No a pak je tu samozřejmě WoW.


quote:
Originally posted by brum
WoW me prestal bavit







Jj WoW hrajem ted. Zkusim bud ciste free trial, anebo do toho proste na mesic pujdu :) Dik vsem za rady!
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 12/07/2006 :  17:40:55  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
sakra roboti se vracej do eq2 :)

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

Demawend
Moderator

1259 Posts

Posted - 13/07/2006 :  00:10:40  Show Profile Send Demawend a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Snek

Nezarucena informace:
Nekdo mi kdysi rikal, ze kdyz se vracis po "dlouhe dobe" (at uz to je cokoliv), tak mas asi tyden trial. Mozna zkus na tom starem uctu...a treba dost usetris



Ano muzu potvrdit ja se vracel po dlouhe dobe a mel sem tyden zdarma.

Ultima Online, Dark Age of Camelot, EVE Online, Everquest 2, Vanguard, Age of Conan, Hellgate London, Dungeons & Dragons, Warhammer Online, LOTRO, Star Trek Online, SWG, Darkfall, Dofus, Guild Wars, WoW,... a myslim, ze ja debil, tak aspon pulku z toho porad platim :)
Go to Top of Page

Pertha
Moderator

7950 Posts

Posted - 13/07/2006 :  07:59:33  Show Profile  Send Pertha an ICQ Message Send Pertha a Private Message  Reply with Quote
jo ten tyden sem mel taky uz asi pred rokem kdyz sem se po prvnim datadisku zkousel do eq2 vracet

Rock is overpowerd, please nerf. Paper is fine.
Yours, Scissors.
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 13/07/2006 :  10:12:01  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
Mne volnej tejden nedali... ale je pravda za kdyz jsem naposled rusil account tak to neslo jelikoz chteli nejakou "secret phrase" co jsem prej zadal pri vytvareni uctu. Jelikoz si nic takovyho nepamatuju tak jsem poslal vyhruznej e-mail jak je mozny ze na aktivaci/reaktivaci staci karta a na zruseni chtej takovyhle picoviny... a at pocitaj s tim, ze je necham blacklistnout v bance a poslu stiznost na Visa :) Cca 10 min na to account stopli a omluvili se.... ale s volnejma tejdnama uz u mne asi nepocitaj :D

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 13/07/2006 :  10:19:38  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brutus

Mne volnej tejden nedali... ale je pravda za kdyz jsem naposled rusil account tak to neslo jelikoz chteli nejakou "secret phrase" co jsem prej zadal pri vytvareni uctu. Jelikoz si nic takovyho nepamatuju tak jsem poslal vyhruznej e-mail jak je mozny ze na aktivaci/reaktivaci staci karta a na zruseni chtej takovyhle picoviny... a at pocitaj s tim, ze je necham blacklistnout v bance a poslu stiznost na Visa :) Cca 10 min na to account stopli a omluvili se.... ale s volnejma tejdnama uz u mne asi nepocitaj :D

Ty jsi desny zakaznik

Uz jsi u nich taky na blacklistu


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

shadak
Starting Member

19 Posts

Posted - 13/07/2006 :  11:06:19  Show Profile Send shadak a Private Message  Reply with Quote
Chtel bych se zeptat na jednu vec. Nevite prosim nekdo, jestli kdyz pri nacitaci obrazovce je napis EVERQUEST2 a pod tim Kingdom of Sky, tak je ten KoS uz v tom? (mam elect. download EQ2 + DOF, takze KoS sem nekupoval) :)
Go to Top of Page

sleglik
Average Member

1779 Posts

Posted - 13/07/2006 :  11:09:19  Show Profile  Send sleglik an ICQ Message Send sleglik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shadak

Chtel bych se zeptat na jednu vec. Nevite prosim nekdo, jestli kdyz pri nacitaci obrazovce je napis EVERQUEST2 a pod tim Kingdom of Sky, tak je ten KoS uz v tom? (mam elect. download EQ2 + DOF, takze KoS sem nekupoval) :)



ne KoS nemáš, společný loader pro obojí ;)

-
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 13/07/2006 :  11:44:25  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
kuwa není co hrát, tak že by potřetí hurá do EQ II?
Go to Top of Page

shadak
Starting Member

19 Posts

Posted - 13/07/2006 :  11:58:54  Show Profile Send shadak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by spajdr

kuwa není co hrát, tak že by potřetí hurá do EQ II?



Ja to du hrat po druhy a doufam ze ty novinky + PvP to trochu ozivi :)
Go to Top of Page

Genagen
Junior Member

589 Posts

Posted - 14/07/2006 :  01:00:43  Show Profile  Visit Genagen's Homepage  Send Genagen an ICQ Message Send Genagen a Private Message  Reply with Quote
Cca 10 min na to account stopli a omluvili se.... ale s volnejma tejdnama uz u mne asi nepocitaj :D
No se SOE neni zadna sranda. Mel jsem par potycek s GM - typicky zones do raid zony, spade to vsichni venku a 6dni reentry a ani si se v te zone nestihl rozkoukat :-). Po nekolik vrelych majelch a nekolika problemech - vcetne rozpoutani lehkeho flamu, kc cemu ze ve hre vubec GM jsou, kdyz vecne pisou, ze by tak radi pomohli, ale proste nemuzou jesm see patrne take ocitl na balck listu - nepadlo mi asi tri mesice rare :-)

Genagen [EQ2]: Kerra, ShadowKnight
Shadow Wind Guild Leader and RaidWiki admin
Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 14/07/2006 :  13:43:08  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
dik za rady vsichni. zkousim jeste priesta na fresh serveru ve WoW. pokud to nedopadne tak zpatky k eq2. nic obstojnejsiho zatim nevyslo.

anebo mozna progress server v eq1. nezkusil to nekdo? nevim jestli by me eq1 chytlo znova, prece jenom sem ho hral 4-5 let a je to fakt davno.
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 14/07/2006 :  14:29:53  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
ale ta cena EQ1 + 10 datadisků za 20 dolarů, to není špatný kauf
Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 17/07/2006 :  19:11:30  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
Jeste nez do toho vletim zase, tak bych se chtel zeptat na vyber classu. Chtel bych hrat pro zmenu za Qeynos, a chci hrat healera. Nejvic mi sedi asi druid. A z nej Warden. Jenze toho sem zase hral kdysi. Tak se chci zeptat a) jakej class je potreba v CZ guilde, nebo na serveru obecne a za b) jestli stale plati, ze jsou vsichni healeri vicemene vyrovnany co se tyce schopnosti lecit/buffovat.

Jo jeste jaky craft obecne chybi. Nejde mi ani tak o profit, jako spis o doplnkovou zabavu. Tenkrat sem byl docela vysokej lvl Carpenter.



Edited by - Brum on 17/07/2006 19:57:36
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 17/07/2006 :  20:08:47  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
nejvic rare je ted myslim Defiler ale ten je za freeport, defilera ted prijima skoro kazda raid gilda. s craftem ti moc neporadim ale myslim ze alchymista-jeweler-?- je jistota. ostatni crafti mi prijdou tak trochu zbytecni uz protoze rare crafteny zbrane-mozna i armor (t7) stoji za "malo"...
Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 17/07/2006 :  22:27:10  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
jo jeste dotaz. Kdyz mam zakladni EQ2, muzu vsechny datadisky a packy stahnout z webu ze jo?
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 18/07/2006 :  02:19:04  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Brum

jo jeste dotaz. Kdyz mam zakladni EQ2, muzu vsechny datadisky a packy stahnout z webu ze jo?



jo, jen do accountu doplnis kod datadisku a ono se to samo stahne
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 18/07/2006 :  11:00:18  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
no ale není problém zdrhnout po desátém levelu na druhou stranu, takže defiler by mohl být i za qeynos, ne? (aspoň co čtu podle posledních updates)
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 18/07/2006 :  11:03:25  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Betrayal je pro to, aby jsi do druhého města mohl přivést svoji oblíbenou rasu, kterou lze mít pouze v druhém městě, nebo pro změnu classu. Pokud Defiler udělá betrayal a přejde do Qeynosu, tak se z něja stane Mystic. Defiler v Qeynosu existovat nemůže....
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 18/07/2006 :  15:23:06  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
Xantus : ok, díky za info

Jak se v trialu dostanu na EU servery? jaksi mi to nedává při puštění hry na výběr jako dřív.
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 18/07/2006 :  15:28:38  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Pokud vím, tak z trialu se nikam nedostaneš...je to jenom na zkoušku a i ten první ostrov vypada jinak než ve vlastní hře...

Musíš mít full verzi, která ti to už samozřejmě umožní. Nebo jestli máš udělaný account a seriové číslo, které by jsi do něho zadal, tak ti to pak možná dotáhne zbytek a umožní hrát dál, ale to nevím jistě. Full hra má v současné době velikost něco přes 6GB...
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 18/07/2006 :  15:46:42  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Xantus

Pokud vím, tak z trialu se nikam nedostaneš...je to jenom na zkoušku a i ten první ostrov vypada jinak než ve vlastní hře...

Musíš mít full verzi, která ti to už samozřejmě umožní. Nebo jestli máš udělaný account a seriové číslo, které by jsi do něho zadal, tak ti to pak možná dotáhne zbytek a umožní hrát dál, ale to nevím jistě. Full hra má v současné době velikost něco přes 6GB...



No já tam mám na výběr asi 20-30 serverů, odhadem, ale runnyeye nevidím :-)
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 18/07/2006 :  15:58:42  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
aha..ok. To je výběr všech US serverů předpokladam. Takže jak se spustí launcher, tak se tam čte EULA.... v pravém horním rohu je neco jako Readme(US) a je vedle toho šipka dolů... tam klikneš a rozbalí se ti menu kde bude readme(us), readme(uk) a ještě francouzky a japonsky server. Vybereš to UK a pak budeš mít na výběr servery Runnyeye, Splitpaw a Darathar(pvp). Mělo by to být nějak takhle. Tam je podstatný to přepnutí z US na UK, pak se ukážou evropský servery....
Go to Top of Page

spajdr
Moderator

Benny

3400 Posts

Posted - 18/07/2006 :  16:56:17  Show Profile  Visit spajdr's Homepage  Send spajdr an ICQ Message Send spajdr a Private Message  Reply with Quote
jj díky za tip, už to vidím, akorát že je to prošedlé a rozkliknout se to nedá, divné. Dřív když jsem hrál, vím že to šlo.
Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 19/07/2006 :  10:33:26  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
Tak sem zkusil znovu EQ2, ale mam problem s nestabilitou. cca po 10 min hry se mi zasekne cely PC. Kdysi sem to hral bez probhlemu. Nejaky napad?
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 19/07/2006 :  10:38:08  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Kolik máš ramky? Pro bezproblémový chod je nejlepší mít 1,5GB+ RAM...
Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 19/07/2006 :  10:39:16  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
1GB - pred rokem ssem to hral i na 512MB. Chapu ze mohli zmenit narocnost hry co se tyka RAM, ale o tolik. Ne tim to nebude.
Go to Top of Page

Xantus
Moderator

504 Posts

Posted - 19/07/2006 :  10:47:03  Show Profile  Send Xantus an ICQ Message Send Xantus a Private Message  Reply with Quote
Je pravda, že já osobně se stabilitou problem nikdy neměl. Fungovala jak na 512MB, 1GB tak i teď na 2GB RAM. Jenom je to o hodně rychlejší než na 512MB...

Zasekne se teda komplet počítač. Žádná modrá smrt, žádná chybová hláška EQ2 po který to celý zbělá nebo zčerná (podle toho jakou máš graf. kartu)... prostě vytuhne a hotovo? Jediná možnost restart? Tohle ti to dělá?
Go to Top of Page

Brum
New Member

247 Posts

Posted - 19/07/2006 :  10:51:27  Show Profile Send Brum a Private Message  Reply with Quote
presne tak, sekne se celej PC naraz, vypne EQhudba atd. Zkusil sem naintalovat doporuceny obladace ke grafice co doporucuje SONY k EQ.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,2 seconds. on eygor Snitz Forums 2000