Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Mage nebo Warlock pro PVP
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Laso
Starting Member

7 Posts

Posted - 05/01/2007 :  00:39:14  Show Profile Send Laso a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
Tak jo, nemůžu se rozhodnout co je lepší v PVP

Choices:

Mage
Warlock

(Anonymous Vote)

Sakki
Starting Member

48 Posts

Posted - 05/01/2007 :  01:21:04  Show Profile Send Sakki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Laso

Tak jo, nemůžu se rozhodnout co je lepší v PVP



je to jednoduchy...

s magem nedas v 1v1 warlocka, shadow priesta, druida, rogue (ted sice jeste jako frost jo, ale v BC uz ne), huntera, shamana a paladina, pokud ma dany protivnik take pvp specku (dost casto to neni ani potreba) a pokud umi aspon trochu l2p

pokud si vezmes warlocka, tak jednou za cas prohrajes s nejakym UD warrem a nebo UD rogunou (klid, taky za to zaplati zivotem :) ) a jinak se muzes vsem vysmivat a rikam jim l2p... v BC se toho nic moc nezmeni, jen bude trochu vic proher proti rogue... , ale aby si snizil riziko prohry, hrej horde warlocka (nemaji proti sobe UD :) ) a vsechno bude mnohem snazsi :)

Sakki - Black Division - DrakThul

"People say we usually raid 24 hours a day with no food or sleep, then when one dies, we replace them with young people that can live for a while. Also, true!"
Go to Top of Page

Drizzt
Junior Member

857 Posts

Posted - 05/01/2007 :  08:58:22  Show Profile  Send Drizzt an ICQ Message Send Drizzt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sakki

quote:
Originally posted by Laso

Tak jo, nemůžu se rozhodnout co je lepší v PVP



je to jednoduchy...

s magem nedas v 1v1 warlocka, shadow priesta, druida, rogue (ted sice jeste jako frost jo, ale v BC uz ne), huntera, shamana a paladina, pokud ma dany protivnik take pvp specku (dost casto to neni ani potreba) a pokud umi aspon trochu l2p

pokud si vezmes warlocka, tak jednou za cas prohrajes s nejakym UD warrem a nebo UD rogunou (klid, taky za to zaplati zivotem :) ) a jinak se muzes vsem vysmivat a rikam jim l2p... v BC se toho nic moc nezmeni, jen bude trochu vic proher proti rogue... , ale aby si snizil riziko prohry, hrej horde warlocka (nemaji proti sobe UD :) ) a vsechno bude mnohem snazsi :)




AO: Jingei 220/70/30 Doctor [RK1-Cza]
WoW: Jingej 90 Shaman [DT-Black Division]
DDO: Jingej 20 bard/bard/barb/fvs [Thelanis-Boiians]
VG: Jingej Psionicist
GW: Jingej 80 Thief
ESO: Jingej V16 Dragonknight
Go to Top of Page

yoknudickaa
Junior Member

856 Posts

Posted - 05/01/2007 :  09:17:56  Show Profile  Send yoknudickaa an ICQ Message Send yoknudickaa a Private Message  Reply with Quote
zas je to pvp s magem o necem kdyz to neni takovej trapnej easy mod(a ted nemyslim hrat s AP buildem ten me nikdy nebral)! A kdyz des premade tak se mag dycky hodi. Kazdopadne o tom ze lock je mnohem vetsi killer nikdo nepochybuje jinak by prece Pucek nikoho nezabil :)

dá si někdo broskvičku?

Me gustaría invitarte a tomar una copa, pero no puedo, soy sólo un fantasma!

go will rule the world once again!! prepare yourself...

Edited by - yoknudickaa on 05/01/2007 09:18:16
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 05/01/2007 :  09:37:19  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sakki



Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 05/01/2007 :  09:53:25  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
vcera jsem v AB vlitnul na warlocka s demonem, nevidel jsem, tak jsem zacal fireballem, nasledoval fireblast atd.....Ve vysledku jsem ho stahl na polovinu HP, zatraceny pet nejde sheepnout, frost novu resistuje. Proste warlock s petem je dalsi char, kteremu je lepsi se vyhnout

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 05/01/2007 :  10:06:54  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by razorek

vcera jsem v AB vlitnul na warlocka s demonem, nevidel jsem, tak jsem zacal fireballem, nasledoval fireblast atd.....Ve vysledku jsem ho stahl na polovinu HP, zatraceny pet nejde sheepnout, frost novu resistuje. Proste warlock s petem je dalsi char, kteremu je lepsi se vyhnout

jak dalsi? to je ten hlavni komu se mas vyhnout :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Mucus
Starting Member

69 Posts

Posted - 05/01/2007 :  10:43:36  Show Profile  Send Mucus an ICQ Message Send Mucus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sakki

quote:
Originally posted by Laso

Tak jo, nemůžu se rozhodnout co je lepší v PVP



je to jednoduchy...

s magem nedas v 1v1 warlocka, shadow priesta, druida, rogue (ted sice jeste jako frost jo, ale v BC uz ne), huntera, shamana a paladina, pokud ma dany protivnik take pvp specku (dost casto to neni ani potreba) a pokud umi aspon trochu l2p

pokud si vezmes warlocka, tak jednou za cas prohrajes s nejakym UD warrem a nebo UD rogunou (klid, taky za to zaplati zivotem :) ) a jinak se muzes vsem vysmivat a rikam jim l2p... v BC se toho nic moc nezmeni, jen bude trochu vic proher proti rogue... , ale aby si snizil riziko prohry, hrej horde warlocka (nemaji proti sobe UD :) ) a vsechno bude mnohem snazsi :)




Je to jednodussi, nehraj PvP s PvE buildem !!
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 05/01/2007 :  10:46:32  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
Nechapu proc se vsichni rozhodujou podle toho co je lepsi a ne podle toho co jse jim bude lip hrat.Stejne je to dost v rucickach.

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 05/01/2007 :  11:03:07  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh

Nechapu proc se vsichni rozhodujou podle toho co je lepsi a ne podle toho co jse jim bude lip hrat.Stejne je to dost v rucickach.


no rozhodujou se tak proto, ze potom i takove lamy, co si vyleechujou aspon trochu rozumny EQ v instancich nebo BG, skoro kazdeho zabijou i pres svuj neskill..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

razorek
New Member

head

204 Posts

Posted - 05/01/2007 :  11:26:50  Show Profile  Visit razorek's Homepage  Send razorek an ICQ Message Send razorek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by razorek

vcera jsem v AB vlitnul na warlocka s demonem, nevidel jsem, tak jsem zacal fireballem, nasledoval fireblast atd.....Ve vysledku jsem ho stahl na polovinu HP, zatraceny pet nejde sheepnout, frost novu resistuje. Proste warlock s petem je dalsi char, kteremu je lepsi se vyhnout

jak dalsi? to je ten hlavni komu se mas vyhnout :)


proti hunterovi to taky neni zadna slava :)

Meder [] - Necromancer (AoC)
Shay [Rytiri Lva] - Fury/alchemist (sleeping EQ2)
Bucho [The Dale Vanguard] - Burglar (LOTRO)
Meder - Mage (inactive WoW)
Shay [Dread Return] - Priest (WoW)
Gankenstain [Dread Return] - Rogue (WoW)
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 05/01/2007 :  11:31:33  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sakki
...


Slyseli jsme slovo bozi :)

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Sebastian
Starting Member

64 Posts

Posted - 05/01/2007 :  11:52:49  Show Profile Send Sebastian a Private Message  Reply with Quote
Průměrnýho warlocka dobrej mág nedá,možná,když na něj nastoupí a všechno mu critne,má šanci,jak zaůtočí první warlock,boj končí pro mága během od spirita...
Ještě je šance,když má lock modrou obludu,nebo impa,jak má poskoka se sekyrou,nebo psa,je lepší zdrhnout dokud je čas...
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 05/01/2007 :  12:58:16  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
Mě se děsně líbí, jak newarloci vezmou všechny 41 talenty od warlocka a obdaří s nima imaginárního "supermana", kterej všechno resistuje, má hafo HP, dotky 420+, krity za 4k+ a felguarda k tomu :)) Takovej warlock neexistuje :) (možná na nějakých neofiko serverech ano)

Asi vám na warlcoka nebude stačit jedna jediná taktika, ale každej build má své "ale". Jestli jdete do warlocka s demo přes fire damage, tak se nedivte...

To zase bude flamewar.. ach jo.

A pak přijde Puček a popře vše co jsem napsal :)
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 05/01/2007 :  13:11:18  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
mage dokaze bejt taky neprijemnej, ale proti lockovi je to glass cannon
pvp speclej lock idealni postava do mass pvp (BG)
Go to Top of Page

Little
Moderator

2901 Posts

Posted - 05/01/2007 :  13:23:38  Show Profile  Send Little an ICQ Message Send Little a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

mage dokaze bejt taky neprijemnej, ale proti lockovi je to glass cannon
pvp speclej lock idealni postava do mass pvp (BG)


Otazkou zustava co je dneska PVP speclej lock :)

1) hrac duverne nazyvany "zas*any haj*l" :) co nadotuje vse kolem, utece a smeje se jak chcipas a neudelas nic :)

2) hrac, ktery ma felguarda (oznacuje se hlaskou "no s tim petem si ti Blizzardi uz delaj pr*el ne?), ktery na tebe chargne a umlati te pomalu na solo

3) hrac (pozna se podle hlasky "tak to at jde do p*ci" SF za 5,5k, na tohle mr*am"), ktery te zabije instantama, nebo 2ma boltama :)

"End of hope, end of love, end of time. The rest is silence."
Go to Top of Page

pan.filuta
New Member

panFiluta

145 Posts

Posted - 05/01/2007 :  13:24:43  Show Profile Send pan.filuta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath
pvp speclej lock

Tím myslíš desctruction? Tady je na tom podle mě líp mage...destrolock má sice kurevskou burst damage, ale zase nemá vůbec žádnou obranu typu blink, nova, ice block, soul link (+ intercept od felguarda), instant fear...akorát happycoil na 2m CD.

Bacha, neříkám, že je destro-lock do BG špatnej, jen srovnání s magem;)
Go to Top of Page

pan.filuta
New Member

panFiluta

145 Posts

Posted - 05/01/2007 :  13:26:43  Show Profile Send pan.filuta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Little
1) hrac duverne nazyvany "zas*any haj*l" :) co nadotuje vse kolem, utece a smeje se jak chcipas a neudelas nic :)

2) hrac, ktery ma felguarda (oznacuje se hlaskou "no s tim petem si ti Blizzardi uz delaj pr*el ne?), ktery na tebe chargne a umlati te pomalu na solo

tenhle tejden jsem přešel z fáze 2 na jedničku...ale felguard je momentálně fakt docela pěkný hovado ;)
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 05/01/2007 :  13:32:10  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

Mě se děsně líbí, jak newarloci vezmou všechny 41 talenty od warlocka a obdaří s nima imaginárního "supermana", kterej všechno resistuje, má hafo HP, dotky 420+, krity za 4k+ a felguarda k tomu :)) Takovej warlock neexistuje :) (možná na nějakých neofiko serverech ano)

Asi vám na warlcoka nebude stačit jedna jediná taktika, ale každej build má své "ale". Jestli jdete do warlocka s demo přes fire damage, tak se nedivte...

To zase bude flamewar.. ach jo.

A pak přijde Puček a popře vše co jsem napsal :)

Mně se zas líbí dojít do WSG v premade a vidět jak všichni v plus minus stejném equipu mají 15-30k damage done a k tomu tam je warlock s 110k damage done který pobíhá a to autodotování všeho kolem dělá snad addonem... a celej raid tiká a chcípá - a když toho týpka ukotíte tak se resne s plnou manou a jede znova.

Edited by - Rakhen on 05/01/2007 13:35:10
Go to Top of Page

pan.filuta
New Member

panFiluta

145 Posts

Posted - 05/01/2007 :  13:34:30  Show Profile Send pan.filuta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen
warlock s 110k damage done který pobíhá a to autodotování všeho kolem dělá snad addonem...

/castsequence reset=Target/Combat Corruption, Siphon Life, Curse of Agony, Unstable Affliction

Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 05/01/2007 :  13:45:32  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by WereHamster

Mě se děsně líbí, jak newarloci vezmou všechny 41 talenty od warlocka a obdaří s nima imaginárního "supermana", kterej všechno resistuje, má hafo HP, dotky 420+, krity za 4k+ a felguarda k tomu :)) Takovej warlock neexistuje :) (možná na nějakých neofiko serverech ano)

Asi vám na warlcoka nebude stačit jedna jediná taktika, ale každej build má své "ale". Jestli jdete do warlocka s demo přes fire damage, tak se nedivte...

To zase bude flamewar.. ach jo.

A pak přijde Puček a popře vše co jsem napsal :)

Mně se zas líbí dojít do WSG v premade a vidět jak všichni v plus minus stejném equipu mají 15-30k damage done a k tomu tam je warlock s 110k damage done který pobíhá a to autodotování všeho kolem dělá snad addonem... a celej raid tiká a chcípá - a když toho týpka ukotíte tak se resne s plnou manou a jede znova.



Tak to je štastlivec :) já v premade umírám v okamžiku kdy se dostanu na 40 sáhů na předávkování ocele od rogue, když stihnu dot, tak ji priesti zezadu sundají, případně pobíhám jak čamrda od hunteřího DC :)

A souboj 1na1 mág vs warlock může vypadat taky takto: gnome seskočí ze slepice, zamrzne tebe i felhuntra, odělá ze mne ovci, pyroblast, fireblast, blink k tobě, AE a kdepak máme ten hřbitov? (napište mi co jsem dělal špatně, přece jsem ten imba warlock, rád se poučím)
Go to Top of Page

Sakki
Starting Member

48 Posts

Posted - 05/01/2007 :  13:52:19  Show Profile Send Sakki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster
A souboj 1na1 mág vs warlock může vypadat taky takto: gnome seskočí ze slepice, zamrzne tebe i felhuntra, odělá ze mne ovci, pyroblast, fireblast, blink k tobě, AE a kdepak máme ten hřbitov? (napište mi co jsem dělal špatně, přece jsem ten imba warlock, rád se poučím)



njn, to by slo... ale felhunter dispelne ovci, prerusi pyroblast...

Sakki - Black Division - DrakThul

"People say we usually raid 24 hours a day with no food or sleep, then when one dies, we replace them with young people that can live for a while. Also, true!"
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 05/01/2007 :  13:52:43  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by WereHamster

Mě se děsně líbí, jak newarloci vezmou všechny 41 talenty od warlocka a obdaří s nima imaginárního "supermana", kterej všechno resistuje, má hafo HP, dotky 420+, krity za 4k+ a felguarda k tomu :)) Takovej warlock neexistuje :) (možná na nějakých neofiko serverech ano)

Asi vám na warlcoka nebude stačit jedna jediná taktika, ale každej build má své "ale". Jestli jdete do warlocka s demo přes fire damage, tak se nedivte...

To zase bude flamewar.. ach jo.

A pak přijde Puček a popře vše co jsem napsal :)

Mně se zas líbí dojít do WSG v premade a vidět jak všichni v plus minus stejném equipu mají 15-30k damage done a k tomu tam je warlock s 110k damage done který pobíhá a to autodotování všeho kolem dělá snad addonem... a celej raid tiká a chcípá - a když toho týpka ukotíte tak se resne s plnou manou a jede znova.



Tak to je štastlivec :) já v premade umírám v okamžiku kdy se dostanu na 40 sáhů na předávkování ocele od rogue, když stihnu dot, tak ji priesti zezadu sundají, případně pobíhám jak čamrda od hunteřího DC :)

A souboj 1na1 mág vs warlock může vypadat taky takto: gnome seskočí ze slepice, zamrzne tebe i felhuntra, odělá ze mne ovci, pyroblast, fireblast, blink k tobě, AE a kdepak máme ten hřbitov? (napište mi co jsem dělal špatně, přece jsem ten imba warlock, rád se poučím)

nedal si fear, nepouzil si vubec nic ale cas na to byl ... od zmrazeni do zaovcovani ... ale ted si predstav ze si war :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 05/01/2007 :  13:57:46  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by WereHamster

Mě se děsně líbí, jak newarloci vezmou všechny 41 talenty od warlocka a obdaří s nima imaginárního "supermana", kterej všechno resistuje, má hafo HP, dotky 420+, krity za 4k+ a felguarda k tomu :)) Takovej warlock neexistuje :) (možná na nějakých neofiko serverech ano)

Asi vám na warlcoka nebude stačit jedna jediná taktika, ale každej build má své "ale". Jestli jdete do warlocka s demo přes fire damage, tak se nedivte...

To zase bude flamewar.. ach jo.

A pak přijde Puček a popře vše co jsem napsal :)

Mně se zas líbí dojít do WSG v premade a vidět jak všichni v plus minus stejném equipu mají 15-30k damage done a k tomu tam je warlock s 110k damage done který pobíhá a to autodotování všeho kolem dělá snad addonem... a celej raid tiká a chcípá - a když toho týpka ukotíte tak se resne s plnou manou a jede znova.



Tak to je štastlivec :) já v premade umírám v okamžiku kdy se dostanu na 40 sáhů na předávkování ocele od rogue, když stihnu dot, tak ji priesti zezadu sundají, případně pobíhám jak čamrda od hunteřího DC :)

A souboj 1na1 mág vs warlock může vypadat taky takto: gnome seskočí ze slepice, zamrzne tebe i felhuntra, odělá ze mne ovci, pyroblast, fireblast, blink k tobě, AE a kdepak máme ten hřbitov? (napište mi co jsem dělal špatně, přece jsem ten imba warlock, rád se poučím)



Hunter nemá Death Coil... naproti tomu, warlock ho má. Pokud ho nestihneš dřív než docastí ovci (1.5 sec frost nova, 1.5 sec polymorph), tak pořád můžeš zkusit felhunterem přes devour magic sežrat ovec a potom hodit DC.

Možná jsem mimo, Warlocka jsem nikdy nehrál, ale tohle mi připad jako rozumná taktika.
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 05/01/2007 :  14:02:14  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster
A souboj 1na1 mág vs warlock může vypadat taky takto: gnome seskočí ze slepice, zamrzne tebe i felhuntra, odělá ze mne ovci, pyroblast, fireblast, blink k tobě, AE a kdepak máme ten hřbitov? (napište mi co jsem dělal špatně, přece jsem ten imba warlock, rád se poučím)


No to si byl právě afk
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 05/01/2007 :  14:03:37  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

... ale ted si predstav ze si war :)



no tak holt pockas az do tebe nakasti ten frostbolt nebo pyroblast, mezitim si samozrejmne dal bloodrage, battleshout, berserk rage a heroic strike a dale mas jeden prst na interceptu a druhy na mortal striku, kdyz ho interecptnes a protlacis tam ten HS a MS, on ti da cone of cold nebo neco podobnyho, tu das whirlwind a execute... 80% to takhle vyjde... 20% tech zbylych 20% jsou skillori co se nenechaj takhle blbe zabit a drzi si te od tela. pokud blinkne, hodis na nej thorium granat. pokud mas k dispozici lifegiving gem a insignii, je to zabijeni magu jeste vetsi prca :))
Go to Top of Page

Threepio
nic

126 Posts

Posted - 05/01/2007 :  14:10:38  Show Profile  Send Threepio an ICQ Message Send Threepio a Private Message  Reply with Quote
Zrovna za maga bych skill nejak nenadhodnocoval, kdyz vetsina magu co potkam zacne ovci+Pyro/fb+podle buildu :) ale obecne proste je to se skillem tezky, kdyz kazda classa ma nejaky idealni zretezeni cinnosti s kerym wtfpwne jiny ( nektery/vsechny :) ostatni classy
a to ze mage neda locka je proste tak nastaveno ve hre, nema to se skillem obavam se nic moc do cineni.

Abych predesel flame, delam s magem pokud to jde presne to same, protoze je to nejjistejsi zpusob jak si zajistit vyhru proti nekomu,
ale principem se to nijak nelisi od toho oblibeneho ap+pom+pyro comba nebo od nadotovani a fearovani, nebo napr od stunlocku.

Tak trosku...klokan
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 05/01/2007 :  14:11:39  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord


no tak holt pockas az do tebe nakasti ten frostbolt nebo pyroblast, mezitim si samozrejmne dal bloodrage, battleshout, berserk rage a heroic strike a dale mas jeden prst na interceptu a druhy na mortal striku, kdyz ho interecptnes a protlacis tam ten HS a MS, on ti da cone of cold nebo neco podobnyho, tu das whirlwind a execute... 80% to takhle vyjde... 20% tech zbylych 20% jsou skillori co se nenechaj takhle blbe zabit a drzi si te od tela. pokud blinkne, hodis na nej thorium granat. pokud mas k dispozici lifegiving gem a insignii, je to zabijeni magu jeste vetsi prca :))


LOL dost jsem se zasmal

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 05/01/2007 :  14:29:53  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael
Hunter nemá Death Coil... naproti tomu, warlock ho má. Pokud ho nestihneš dřív než docastí ovci (1.5 sec frost nova, 1.5 sec polymorph), tak pořád můžeš zkusit felhunterem přes devour magic sežrat ovec a potom hodit DC.

Možná jsem mimo, Warlocka jsem nikdy nehrál, ale tohle mi připad jako rozumná taktika.



Frost nova je instant, hunteří DC jsem myslel scatter shot. Fear má menší dosah než ovce. Jestli jsem byl po ovci v silence to nevím..

Jo, to s tím sundáním ovce máš pravdu, to jsem neudělal.. ale to jde zase jen s felhunterem...
Go to Top of Page

pan.filuta
New Member

panFiluta

145 Posts

Posted - 05/01/2007 :  14:34:36  Show Profile Send pan.filuta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster
Frost nova je instant

Gurrsh asi počítal s global CD
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 05/01/2007 :  14:36:40  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

quote:
Originally posted by Gurrshael
Hunter nemá Death Coil... naproti tomu, warlock ho má. Pokud ho nestihneš dřív než docastí ovci (1.5 sec frost nova, 1.5 sec polymorph), tak pořád můžeš zkusit felhunterem přes devour magic sežrat ovec a potom hodit DC.

Možná jsem mimo, Warlocka jsem nikdy nehrál, ale tohle mi připad jako rozumná taktika.



Frost nova je instant, hunteří DC jsem myslel scatter shot. Fear má menší dosah než ovce. Jestli jsem byl po ovci v silence to nevím..

Jo, to s tím sundáním ovce máš pravdu, to jsem neudělal.. ale to jde zase jen s felhunterem...




Fear má range 20 yardů. Frost nova 10 yardů... Sice je to instant, ale stejně jako všechny kouzla způsobí 1.5s global cooldown. L2play.
Go to Top of Page

pucek
Moderator

967 Posts

Posted - 05/01/2007 :  14:41:28  Show Profile  Send pucek an ICQ Message Send pucek a Private Message  Reply with Quote
W-lock je owner jak kdy a jak proti komu :)
DPS ma slusnou po dlouhy dobe a i pres to ze nam zkratili FEAR tak zabiju celkem cokoliv pokud to neni uplne Macro King :) anebo nejaka priserna roguna :) s hovnama v ruce :)
Zaklad je se naucit bojovat se vsema petama a ne jen s jednim :) ted co predelaly talenty a ostatni kraviny neni problem soulfire za 5K+Shadowfire nebo shadowburn a je to skoro jednoznacne mrtvy. Doba trvani fightu :) 8 sec :)
Klasicky fight:(COE+FEAR nebo seducce trinket+soulfire+shadoufire+shadowbot+deathcoil+shadowburn cca 9k DMG) pokud je to neni uplna lama tak tam je 2x 0,5sec dira :) ale tohle je vetsinou jistota :) ze to upadne rychle :) a jiste.

WOW - Undead/Warlock [Drakthul]
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 05/01/2007 :  15:03:11  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
imho pvp lock je idealne soullinknutej a beha s felhunterem (ne s felguardem, ten ma horsi utilizaci), rozhazuje vsude kolem sebe dotky, pokud ma nightfall tak sem tam instant shadow bolt a jeho nejvetsi funkce je odfearovavat roguy z healeru a pokud mozno outlastnout vsechny okolo ;) samozrejme felpuppy by mel silencovat cizi healery a dispellovat CC z locka ;)
pokud nejakej takovej lock existuje, vim, ze nehraje v nasi battlegroupe za aliky... tam nastesti beha jen hromada lamek co bud maj destro a tim padem horsi surviabilitu nez mage a nebo maj felguarda a jediny co udelaj je /petattack a dloubou se v nose

tim nerikam, ze jim to nevychazi, ale je to spis smutny...
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 05/01/2007 :  15:26:46  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Imho co by magum hodne pomohlo, tak by byla trenovatelna kostka s cd 2minuty + trenovalelnej cold snap s cd tak 4 minuty a posunuti Ice barriery na misto cold snapu... bych si pak umel v bc predstavit super arcane/frost build :)

Krabice je zaklad.

Edited by - -Mike- on 05/01/2007 15:27:11
Go to Top of Page

WereHamster
Junior Member

WereHamster

982 Posts

Posted - 05/01/2007 :  15:34:24  Show Profile Send WereHamster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gurrshael

quote:
Originally posted by WereHamster

quote:
Originally posted by Gurrshael
Hunter nemá Death Coil... naproti tomu, warlock ho má. Pokud ho nestihneš dřív než docastí ovci (1.5 sec frost nova, 1.5 sec polymorph), tak pořád můžeš zkusit felhunterem přes devour magic sežrat ovec a potom hodit DC.

Možná jsem mimo, Warlocka jsem nikdy nehrál, ale tohle mi připad jako rozumná taktika.



Frost nova je instant, hunteří DC jsem myslel scatter shot. Fear má menší dosah než ovce. Jestli jsem byl po ovci v silence to nevím..

Jo, to s tím sundáním ovce máš pravdu, to jsem neudělal.. ale to jde zase jen s felhunterem...




Fear má range 20 yardů. Frost nova 10 yardů... Sice je to instant, ale stejně jako všechny kouzla způsobí 1.5s global cooldown. L2play.



Polymorf 30 yardů.

Když máš silence, tak fear nedáš a nedáš a pokud ho dáš, tak každej kdo jede pvp proti warlockovi má prst na antifear trinketu.. fear není všemocnej...,i DC se dá resistnout.

Neříkám že jsem toho mága neškrábnul, to jo, ale ubral jsem mu jen hodně málo..

Peti v mass pvp jsou bezva, ale asi všichni warloci se ty protivnější pety snaží banišnout...

Soulink v mass pvp moc dlouho nevydrží.. buffy padají jak hrušky... a těch 20-30% co přidá (a taky 3-5% příchozí damage (jak pet tak hráč) co přidá), no není to špatné, ale kde jsou ty doby kdy to bylo 50%...

COE+FEAR nebo seducce trinket+soulfire+shadoufire+shadowbot+deathcoil+shadowburn cca 9k DMG možná uděláš v 1vs1, ale v mass?
Go to Top of Page

Transylvanec
New Member

263 Posts

Posted - 05/01/2007 :  15:49:50  Show Profile  Visit Transylvanec's Homepage  Send Transylvanec an ICQ Message Send Transylvanec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by razorek

quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by razorek

vcera jsem v AB vlitnul na warlocka s demonem, nevidel jsem, tak jsem zacal fireballem, nasledoval fireblast atd.....Ve vysledku jsem ho stahl na polovinu HP, zatraceny pet nejde sheepnout, frost novu resistuje. Proste warlock s petem je dalsi char, kteremu je lepsi se vyhnout

jak dalsi? to je ten hlavni komu se mas vyhnout :)


proti hunterovi to taky neni zadna slava :)


No moje osvedcena taktika ktera obcas vyjde [akoart ted od novyho patche s 10 sec sheepem uz moc asi ne ;(] ovce lockovi/huntoriv kill peta a uz vedes 1 : 0 a kdyz te zabije [vetsinou jo ] tak to skonci plichotou.

TransylvanecIII.
LordDeathSlayer
http://www.fanta.dk/showmovie.asp?mid=56D12CFC-9A44-4960-A06C-90E5E71B3820
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 05/01/2007 :  15:52:51  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord

quote:
Originally posted by Eagle

... ale ted si predstav ze si war :)



no tak holt pockas az do tebe nakasti ten frostbolt nebo pyroblast, mezitim si samozrejmne dal bloodrage, battleshout, berserk rage a heroic strike a dale mas jeden prst na interceptu a druhy na mortal striku, kdyz ho interecptnes a protlacis tam ten HS a MS, on ti da cone of cold nebo neco podobnyho, tu das whirlwind a execute... 80% to takhle vyjde... 20% tech zbylych 20% jsou skillori co se nenechaj takhle blbe zabit a drzi si te od tela. pokud blinkne, hodis na nej thorium granat. pokud mas k dispozici lifegiving gem a insignii, je to zabijeni magu jeste vetsi prca :))

no ja zacinam souboj v ovci ... pak prileti frostbolt za 2000 a zmrazi me ... pak prileti instnat druhej za 3000 ... pak to vzdavam ... vlastne to vzdavam uz pri ty ovci :) insignii placat na to zmrazeni nehodlam protoze to je stejne to posledni co udelam ... celou dobu stoji mag na max ranghe takze ho stejne nechargnu :)

jo jsem prot stejne ho nemam jak zabit takze se aspon koukam a kdyz zapne AP a trinket tak me to dycky desne rozesmeje :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 05/01/2007 :  16:04:00  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Warlord

quote:
Originally posted by Eagle

... ale ted si predstav ze si war :)



no tak holt pockas az do tebe nakasti ten frostbolt nebo pyroblast, mezitim si samozrejmne dal bloodrage, battleshout, berserk rage a heroic strike a dale mas jeden prst na interceptu a druhy na mortal striku, kdyz ho interecptnes a protlacis tam ten HS a MS, on ti da cone of cold nebo neco podobnyho, tu das whirlwind a execute... 80% to takhle vyjde... 20% tech zbylych 20% jsou skillori co se nenechaj takhle blbe zabit a drzi si te od tela. pokud blinkne, hodis na nej thorium granat. pokud mas k dispozici lifegiving gem a insignii, je to zabijeni magu jeste vetsi prca :))

no ja zacinam souboj v ovci ... pak prileti frostbolt za 2000 a zmrazi me ... pak prileti instnat druhej za 3000 ... pak to vzdavam ... vlastne to vzdavam uz pri ty ovci :) insignii placat na to zmrazeni nehodlam protoze to je stejne to posledni co udelam ... celou dobu stoji mag na max ranghe takze ho stejne nechargnu :)

jo jsem prot stejne ho nemam jak zabit takze se aspon koukam a kdyz zapne AP a trinket tak me to dycky desne rozesmeje :)



to je chyba, kolikrat se stane ze te mage sunda na 5% a pak se dostanes ke slovu ty a on umre.. a samozrejmne to neplati jen u maga... bojovat se musi dokud neputujes na hrbitov

ty Sethe, ja chapu ze ses prot warr a tak nemas paru o cem tady mluvim, ale tohle je moje bezna praxe...
Go to Top of Page

tjtm
New Member

113 Posts

Posted - 05/01/2007 :  16:31:26  Show Profile Send tjtm a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Transylvanec

quote:
Originally posted by razorek

quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by razorek

vcera jsem v AB vlitnul na warlocka s demonem, nevidel jsem, tak jsem zacal fireballem, nasledoval fireblast atd.....Ve vysledku jsem ho stahl na polovinu HP, zatraceny pet nejde sheepnout, frost novu resistuje. Proste warlock s petem je dalsi char, kteremu je lepsi se vyhnout

jak dalsi? to je ten hlavni komu se mas vyhnout :)


proti hunterovi to taky neni zadna slava :)


No moje osvedcena taktika ktera obcas vyjde [akoart ted od novyho patche s 10 sec sheepem uz moc asi ne ;(] ovce lockovi/huntoriv kill peta a uz vedes 1 : 0 a kdyz te zabije [vetsinou jo ] tak to skonci plichotou.



Do pvp se proste hodi 31+arcane/zbytek fire/frost build...Mage vs lock, alespon v mem podani s bratrovym magem vypada nasledovne:
AP, Frostbolt, CS, Frostbolt, Fire blast - pokud jeden FB kritne, tak je lock na 90% dead, pokud ne a stihne pouzit DC, tak teprve zacina pvp, ale v zaloze je jeste PoM :). Pokud lock utoci prvni, tak je postup trosku jiny a to AP, CS, FB, PoM-FB, Fire blast - lock dead...Celkova uspesnost proti lockum 80-90%. Dekujme blizzardu, ze to hraji deti a neumi upravit taktiku dane situaci :).

We are the ones we’ve been waiting for.
Go to Top of Page

Sakki
Starting Member

48 Posts

Posted - 05/01/2007 :  16:51:35  Show Profile Send Sakki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tjtm
Do pvp se proste hodi 31+arcane/zbytek fire/frost build...Mage vs lock, alespon v mem podani s bratrovym magem vypada nasledovne:
AP, Frostbolt, CS, Frostbolt, Fire blast - pokud jeden FB kritne, tak je lock na 90% dead, pokud ne a stihne pouzit DC, tak teprve zacina pvp, ale v zaloze je jeste PoM :). Pokud lock utoci prvni, tak je postup trosku jiny a to AP, CS, FB, PoM-FB, Fire blast - lock dead...Celkova uspesnost proti lockum 80-90%. Dekujme blizzardu, ze to hraji deti a neumi upravit taktiku dane situaci :).




hh, tak vic lesser postup sem jeste nevidel ::)

ok, das si AP a zacnes castit frostbolt, ja ti ho prerusim spell lockem od felhuntera a displenu ti felhunterem AP... dam ti fear, coe, rozcastim (a docastim) soul fire, pak immolate, conflagrate, shadow burn a l2p

samo ne kazdej warlock 41/41/41... takze stejne to jde i s affliction, jen te budu drzet dyl ve fearu a budes zit trochu dyl (coz nic nemeni ze nic neudelas)

a nebo v demology taky pres snizenej dmg do me+vetsi resisty+vic staminy a lepsi scaling + dotky + nuke + felguard (samo, pak ti nedam spell lock na frostbolt, ale dam ti charge od felguarda, ale vysledek je stejnej, instantne prerusi spell casting a pak te ke slovu pusti znovu az kdyz uz budes mrtvej)

a pokud bych nehodou nemel zadnyho peta a nebo prohraval (nebo si das wotf a nebo dokonce trinket), porad je tu skillcoil co zachrani situaci

Sakki - Black Division - DrakThul

"People say we usually raid 24 hours a day with no food or sleep, then when one dies, we replace them with young people that can live for a while. Also, true!"

Edited by - Sakki on 05/01/2007 17:05:58
Go to Top of Page

tjtm
New Member

113 Posts

Posted - 05/01/2007 :  17:33:28  Show Profile Send tjtm a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sakki
hh, tak vic lesser postup sem jeste nevidel ::)

ok, das si AP a zacnes castit frostbolt, ja ti ho prerusim spell lockem od felhuntera a displenu ti felhunterem AP... dam ti fear, coe, rozcastim (a docastim) soul fire, pak immolate, conflagrate, shadow burn a l2p

samo ne kazdej warlock 41/41/41... takze stejne to jde i s affliction, jen te budu drzet dyl ve fearu a budes zit trochu dyl (coz nic nemeni ze nic neudelas)

a nebo v demology taky pres snizenej dmg do me+vetsi resisty+vic staminy a lepsi scaling + dotky + nuke + felguard (samo, pak ti nedam spell lock na frostbolt, ale dam ti charge od felguarda, ale vysledek je stejnej, instantne prerusi spell casting a pak te ke slovu pusti znovu az kdyz uz budes mrtvej)

a pokud bych nehodou nemel zadnyho peta a nebo prohraval, porad je tu skillcoil co zachrani situaci



Taky hh :). Jak jsem napsal, tak z 90% ti lockove cumi jak trubky a proto je to easy win. I bez AP jsem schopny toho locka sundat na ty tri kouzla popripade dorazit AE.No a to CS se vyplati hazet jen v pripade, ze se me lock snazi fearnout...Btw. locka s felhunterem jsem dlouho nevidel....

We are the ones we’ve been waiting for.
Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 05/01/2007 :  17:37:37  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
to s tim dispelnutim AP felhunterem si delas srandu ne? to jako cekas ze je to jedinej buff na magovi..theorycraft ftw

imho seduce shadowbolt +DC+imolate+cornflage+burn+shadowfurry+sp a mas 5000dmg(0critu) a target si nezacasti ani instant...

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 05/01/2007 :  18:51:02  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord

to je chyba, kolikrat se stane ze te mage sunda na 5% a pak se dostanes ke slovu ty a on umre.. a samozrejmne to neplati jen u maga... bojovat se musi dokud neputujes na hrbitov

ty Sethe, ja chapu ze ses prot warr a tak nemas paru o cem tady mluvim, ale tohle je moje bezna praxe...

jsem fury warr, byl jsem asi 5 dnu MS specced po patchi ale nebavilo me to. Jako warr vidim slabiny proti magovi. Pokud warr maga zabije tak je to jen BLBOSTI dotycneho castera. Warr nema proti dobre zahranemu magovi JAKOUKOLIV sanci - proste se nedostanes ani k jedne rane.

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Rebeka
Starting Member

73 Posts

Posted - 05/01/2007 :  18:52:04  Show Profile Send Rebeka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

no ja zacinam souboj v ovci ... pak prileti frostbolt za 2000 a zmrazi me ... pak prileti instnat druhej za 3000 ... pak to vzdavam ... vlastne to vzdavam uz pri ty ovci :) insignii placat na to zmrazeni nehodlam protoze to je stejne to posledni co udelam ... celou dobu stoji mag na max ranghe takze ho stejne nechargnu :)

jo jsem prot stejne ho nemam jak zabit takze se aspon koukam a kdyz zapne AP a trinket tak me to dycky desne rozesmeje :)



Takový jako ty mám nejraději, jen zůstanou stát, čumí a nechají se zabít. Zkrátka prohrají ještě dříve než to začne A potom hned běží whinovat jak je moje class overpowered a oni jak jsou uplně bez šance. Nerf!!! Obyčejně to dělají děti ;) Co na to říct? L2P, cry more noob.
Go to Top of Page

Speh
Junior Member

759 Posts

Posted - 05/01/2007 :  19:01:42  Show Profile Send Speh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rebeka

Takový jako ty mám nejraději, jen zůstanou stát, čumí a nechají se zabít. Zkrátka prohrají ještě dříve než to začne A potom hned běží whinovat jak je moje class overpowered a oni jak jsou uplně bez šance. Nerf!!! Obyčejně to dělají děti ;) Co na to říct? L2P, cry more noob.


To trosku nechapes, ale to neva:]

Mé dílo jsem Já, kdo jej neuznává, neuznává mě.
Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 05/01/2007 :  19:18:53  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Warlord
to je chyba, kolikrat se stane ze te mage sunda na 5% a pak se dostanes ke slovu ty a on umre.. a samozrejmne to neplati jen u maga... bojovat se musi dokud neputujes na hrbitov

ty Sethe, ja chapu ze ses prot warr a tak nemas paru o cem tady mluvim, ale tohle je moje bezna praxe...



To jsi dost optimista, tak na 80% dávám wary s aq40 eq a deoi/asscandy/hw zbraní i se svojí jednohubkou... vlastně ani nevím proč tak mému mágovi v BD říkají, už mám i víc než 2.5k hp ;) ne vážně, jako frostmág jedinej důvod proč mě waři občas dají je to že maj hodně lucky critstreak hned z charge a sestřelí mě dřív než po frostnově stihnu odejít z range. Každopádně představa že breakneš novu/ovci a deš za mágem je dost nesmyslná, jako frostmág můžu hodit přes CoC druhou novu, nebo každé tři minuty hodit elema co ti hodí druhou ranged novu... když je zle tak kostku - a to mám zatím poněkud dost směšné damage i hp. Navíc když tě kotí elem a já jsem v kostce tak dostáváš bolty cca za 400-500, nedostaneš se mimo combat... připadáš mi celkem hodně optimistický :)

Edited by - Rakhen on 05/01/2007 19:24:27
Go to Top of Page

-Mike-
Average Member

1308 Posts

Posted - 05/01/2007 :  19:24:14  Show Profile  Send -Mike- an ICQ Message Send -Mike- a Private Message  Reply with Quote
Hele tady breci magove... warri si tahnete do svyho topicu!!!!

Krabice je zaklad.
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 06/01/2007 :  10:58:58  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

quote:
Originally posted by Warlord

to je chyba, kolikrat se stane ze te mage sunda na 5% a pak se dostanes ke slovu ty a on umre.. a samozrejmne to neplati jen u maga... bojovat se musi dokud neputujes na hrbitov

ty Sethe, ja chapu ze ses prot warr a tak nemas paru o cem tady mluvim, ale tohle je moje bezna praxe...

jsem fury warr, byl jsem asi 5 dnu MS specced po patchi ale nebavilo me to. Jako warr vidim slabiny proti magovi. Pokud warr maga zabije tak je to jen BLBOSTI dotycneho castera. Warr nema proti dobre zahranemu magovi JAKOUKOLIV sanci - proste se nedostanes ani k jedne rane.



Musím říct že souhlas, když jsem takhle naposled zabil mága (v AV) tak mě to vyloženě překvapilo, a bylo to jen proto že lamil
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 06/01/2007 :  13:47:21  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Speh

quote:
Originally posted by Rebeka

Takový jako ty mám nejraději, jen zůstanou stát, čumí a nechají se zabít. Zkrátka prohrají ještě dříve než to začne A potom hned běží whinovat jak je moje class overpowered a oni jak jsou uplně bez šance. Nerf!!! Obyčejně to dělají děti ;) Co na to říct? L2P, cry more noob.


To trosku nechapes, ale to neva:]


rebeka je vetsinou dost mimo obraz..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 06/01/2007 :  14:18:34  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

quote:
Originally posted by Warlord

to je chyba, kolikrat se stane ze te mage sunda na 5% a pak se dostanes ke slovu ty a on umre.. a samozrejmne to neplati jen u maga... bojovat se musi dokud neputujes na hrbitov

ty Sethe, ja chapu ze ses prot warr a tak nemas paru o cem tady mluvim, ale tohle je moje bezna praxe...

jsem fury warr, byl jsem asi 5 dnu MS specced po patchi ale nebavilo me to. Jako warr vidim slabiny proti magovi. Pokud warr maga zabije tak je to jen BLBOSTI dotycneho castera. Warr nema proti dobre zahranemu magovi JAKOUKOLIV sanci - proste se nedostanes ani k jedne rane.



ty ale to sem presne napsal v tom prvnim postu prece
Go to Top of Page

Warlord
Junior Member

Miralis

892 Posts

Posted - 06/01/2007 :  14:22:28  Show Profile  Send Warlord an ICQ Message Send Warlord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by Warlord
to je chyba, kolikrat se stane ze te mage sunda na 5% a pak se dostanes ke slovu ty a on umre.. a samozrejmne to neplati jen u maga... bojovat se musi dokud neputujes na hrbitov

ty Sethe, ja chapu ze ses prot warr a tak nemas paru o cem tady mluvim, ale tohle je moje bezna praxe...



To jsi dost optimista, tak na 80% dávám wary s aq40 eq a deoi/asscandy/hw zbraní i se svojí jednohubkou... vlastně ani nevím proč tak mému mágovi v BD říkají, už mám i víc než 2.5k hp ;) ne vážně, jako frostmág jedinej důvod proč mě waři občas dají je to že maj hodně lucky critstreak hned z charge a sestřelí mě dřív než po frostnově stihnu odejít z range. Každopádně představa že breakneš novu/ovci a deš za mágem je dost nesmyslná, jako frostmág můžu hodit přes CoC druhou novu, nebo každé tři minuty hodit elema co ti hodí druhou ranged novu... když je zle tak kostku - a to mám zatím poněkud dost směšné damage i hp. Navíc když tě kotí elem a já jsem v kostce tak dostáváš bolty cca za 400-500, nedostaneš se mimo combat... připadáš mi celkem hodně optimistický :)



jo to co pises je vsechno pravda, tohle vsechno ten mag muze udelat, v praxi se to ale nedeje a neudela toho ani pulku. tohle zvladnou jen ti skilleri, kteri zabijou me a ne ja je ..ja si tu nic nevymyslim, tohle jsou moje zkusenosti z BGs ...edit: no a samozrejmne je to o critu, kdyz to necrituje tak me sunda ikdyz je lama, ale to se stane nastesti jen malokdy

Edited by - Warlord on 06/01/2007 14:24:11
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,26 seconds. on eygor Snitz Forums 2000