Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 World of Warcraft
 World of Warcraft - General
 Mage nebo Warlock pro PVP
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Azgalor
Starting Member

83 Posts

Posted - 08/01/2007 :  19:58:02  Show Profile Send Azgalor a Private Message  Reply with Quote
Souhlasim s Warlordem. Mage neni takovy problem. Kdyz nedela frostnova, blink, frosbolt, blink, forstoblt, blink a jak <> furt dokola, tak ho dam se stitem i tou obludou vodni. Locky taky moc neresim. Diky mymu postrehu charge vypada z boje a primo Bereserk stance, berserk rage, intercept a za ty tři je skoro mrtvy a diky hammsteringu mi nikam neutece.Divte se nebo ne, ale tohle fakt funguje. Nejvetsi problem je priest, druid v moonkinu a palat.

http://wow.allakhazam.com/profile.html?1674104
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 09/01/2007 :  01:07:54  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azgalor

Souhlasim s Warlordem. Mage neni takovy problem. Kdyz nedela frostnova, blink, frosbolt, blink, forstoblt, blink a jak <> furt dokola, tak ho dam se stitem i tou obludou vodni.



Když to nedělá tak je to lama a je celkem jedno jestli u toho sedí nebo je AFK...

Priest taky není problém, když se nehealuje...
Go to Top of Page

pucek
Moderator

967 Posts

Posted - 09/01/2007 :  08:30:28  Show Profile  Send pucek an ICQ Message Send pucek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azgalor

Souhlasim s Warlordem. Mage neni takovy problem. Kdyz nedela frostnova, blink, frosbolt, blink, forstoblt, blink a jak <> furt dokola, tak ho dam se stitem i tou obludou vodni. Locky taky moc neresim. Diky mymu postrehu charge vypada z boje a primo Bereserk stance, berserk rage, intercept a za ty tři je skoro mrtvy a diky hammsteringu mi nikam neutece.Divte se nebo ne, ale tohle fakt funguje. Nejvetsi problem je priest, druid v moonkinu a palat.



Hm berserk stance :) pan je owner :) dam ti 4 sec a umri :)

WOW - Undead/Warlock [Drakthul]
Go to Top of Page

pucek
Moderator

967 Posts

Posted - 09/01/2007 :  08:50:17  Show Profile  Send pucek an ICQ Message Send pucek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WereHamster

COE+FEAR nebo seducce trinket+soulfire+shadoufire+shadowbot+deathcoil+shadowburn cca 9k DMG možná uděláš v 1vs1, ale v mass?



trosku pozde odpovidam, ale holt tu nedrepim kazdej den :)

no v mass PVP je to jak kdy :), ale vetsinou musim rict ze pokud to jede jako po masle tak je to hnus :), cursy COS COE hazu opravdu kdyz jsou tam dva cile a chci si jednoho povodit pres soulfire, jinak klasika jen agony SB+shadowburn imolate+confla shadowfury sem tam dobijim deth coilem :) pokud nekoho chci nasrat corupce 1,5s nejsem speclej imolate 1,5s a flaknu agony fear 1,5s a bezim doprdele, at si to hajz uzije :)vetsinou to stihnu pokud jede okolo me na koni a ja zacnu vcas, jinak to vychazi max na 2 doty cca( 3,5K DMG ?). Musim priznat ze te nemuze nic vic nasrat nez ze te nejakej debil nadotuje a jeste ti utece :) a ty stim proste nic nemuzes delat :) Na vt slysim akorat hlasky typu ten zm...d cu.k posranej lock atd :) nekdy fakt hukot :)

WOW - Undead/Warlock [Drakthul]
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 09/01/2007 :  09:08:22  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azgalor



l2die

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 09/01/2007 :  09:12:08  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azgalor

Souhlasim s Warlordem. Mage neni takovy problem. Kdyz nedela frostnova, blink, frosbolt, blink, forstoblt, blink a jak <> furt dokola, tak

... je afk. Tvrzení že si dáš i mága s elementálem mě dost pobavilo :)
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 09/01/2007 :  09:57:13  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by Azgalor

Souhlasim s Warlordem. Mage neni takovy problem. Kdyz nedela frostnova, blink, frosbolt, blink, forstoblt, blink a jak <> furt dokola, tak

... je afk. Tvrzení že si dáš i mága s elementálem mě dost pobavilo :)


ale jo, me si nedavno takhle jeden war dal za cca 2 sec...
jen drobny detail - po smrti jsem si vsiml, ze tam opodal stal hunter

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 09/01/2007 :  10:00:18  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
ja jsem jednou maga taky zabil :) a dokonce nebyl afk a blinkal ... jen se mu nepoved blink pres caru na zemi :) takze se nedostal z range ... zustalo mi 800hp ze 7000 ...

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 09/01/2007 :  10:14:38  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
maga dam jen s gnomem
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 09/01/2007 :  10:21:56  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

maga dam jen s gnomem


to je hnus.. gnomum by meli zakazat nosit 2H a vlastne i 1H a stity, jedine, co by mohli pouzivat jsou daggers..

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 09/01/2007 :  11:50:24  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
To že gnóm může být warrior je typický příklad logiky Blizzardu Tauren warstomp specka by měla mýt jako vedlejší efekt "všichni gnómové v dosahu umřou"
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 09/01/2007 :  11:52:16  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marigold

To že gnóm může být warrior je typický příklad logiky Blizzardu Tauren warstomp specka by měla mýt jako vedlejší efekt "všichni gnómové v dosahu umřou"


to je joke starej jak wow samotnej
Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 09/01/2007 :  12:17:18  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
no jde o to, ze tohle NEMA byt vtip
to se melo implementovat ASAP - a videl bys jak by to zmenilo populaci horda vs ally

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 09/01/2007 :  12:37:13  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
Jediné co si pamatuju o těch malejch zmrdech že jsem je vždycky strašně podceňoval a vůbec si je nepamatoval (krom Ateeho páč něco tak šeredného se prostě nemohlo nestát legendou) a pak mě vždycky potkal Ninjamoves a strašně mě zabil :)
Go to Top of Page

Azgalor
Starting Member

83 Posts

Posted - 09/01/2007 :  22:55:44  Show Profile Send Azgalor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Rakhen

quote:
Originally posted by Azgalor

Souhlasim s Warlordem. Mage neni takovy problem. Kdyz nedela frostnova, blink, frosbolt, blink, forstoblt, blink a jak <> furt dokola, tak

... je afk. Tvrzení že si dáš i mága s elementálem mě dost pobavilo :)


ale jo, me si nedavno takhle jeden war dal za cca 2 sec...
jen drobny detail - po smrti jsem si vsiml, ze tam opodal stal hunter


ja nerikal, ze toho elementala mel hned od zacatku. vzdycky udelaj elementala a umrou. Kdyz maj cca 500-600 HP, manu v loji a nemuzou utikat. Jinak sem s magem ktery mel elementala samo neduelil

http://wow.allakhazam.com/profile.html?1674104
Go to Top of Page

Azgalor
Starting Member

83 Posts

Posted - 09/01/2007 :  23:00:43  Show Profile Send Azgalor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Seth

quote:
Originally posted by Azgalor



l2die



To uz umim.

quote:
Originally posted by pucek

quote:
Originally posted by Azgalor

Souhlasim s Warlordem. Mage neni takovy problem. Kdyz nedela frostnova, blink, frosbolt, blink, forstoblt, blink a jak <> furt dokola, tak ho dam se stitem i tou obludou vodni. Locky taky moc neresim. Diky mymu postrehu charge vypada z boje a primo Bereserk stance, berserk rage, intercept a za ty tři je skoro mrtvy a diky hammsteringu mi nikam neutece.Divte se nebo ne, ale tohle fakt funguje. Nejvetsi problem je priest, druid v moonkinu a palat.



Hm berserk stance :) pan je owner :) dam ti 4 sec a umri :)



Jaky 4 sec? Jestli myslis Death Coil, tak jeste sem nevidel, ze by me lock za tu dobu zabil.

Ale nerikam, ze to neni mozne. Asi sem jeste nepotkal IMBA locka.

http://wow.allakhazam.com/profile.html?1674104

Edited by - Azgalor on 09/01/2007 23:02:13
Go to Top of Page

Rebeka
Starting Member

73 Posts

Posted - 09/01/2007 :  23:24:28  Show Profile Send Rebeka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Speh

quote:
Originally posted by Rebeka

Takový jako ty mám nejraději, jen zůstanou stát, čumí a nechají se zabít. Zkrátka prohrají ještě dříve než to začne A potom hned běží whinovat jak je moje class overpowered a oni jak jsou uplně bez šance. Nerf!!! Obyčejně to dělají děti ;) Co na to říct? L2P, cry more noob.


To trosku nechapes, ale to neva:]


rebeka je vetsinou dost mimo obraz..



Co nechápu? Že existuje kokot na kterýho přiletí první frostbolt a on zůstane čumět na místě a nechá se zabít? To opravdu nechápu. Eagle je typ nooba bez skillu a ještě sa tím tady všem chlubí.

A mimo obraz, ty aby jsi si nenapsal +1 co? O tobě se dá říct že jsi mimo obraz u každého druhého příspěvku. A ta druhá polovina je všechno +1.

Go to Top of Page

Jedi_Knight
Average Member

Phobos

1690 Posts

Posted - 09/01/2007 :  23:52:16  Show Profile  Send Jedi_Knight an ICQ Message Send Jedi_Knight a Private Message  Reply with Quote
Udělej si paladina a všechny vyowníš bubble + HS.

Hospoda v IF > BG.

[Ianek][Paladin][Burning Blade][World of Warcraft]

Je rozdíl mezi tím znát cestu a kráčet po ní. - Morfeus

Edited by - Jedi_Knight on 09/01/2007 23:54:00
Go to Top of Page

Marigold
Senior Member

Marigold

3590 Posts

Posted - 10/01/2007 :  00:45:07  Show Profile Send Marigold a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rakhen

Jediné co si pamatuju o těch malejch zmrdech že jsem je vždycky strašně podceňoval a vůbec si je nepamatoval (krom Ateeho páč něco tak šeredného se prostě nemohlo nestát legendou) a pak mě vždycky potkal Ninjamoves a strašně mě zabil :)



Zrovna Ninjamoves si tuším pamatuju z doby kdy jsem dělal repku v AVčku (ještě lootováním ), tehdy to byl víceméně free kill

BTW fakt jsem napsal "mýt"? Ježíšmarjá...
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 10/01/2007 :  09:48:20  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rebeka

quote:
Originally posted by JerzeeG

quote:
Originally posted by Speh

quote:
Originally posted by Rebeka

Takový jako ty mám nejraději, jen zůstanou stát, čumí a nechají se zabít. Zkrátka prohrají ještě dříve než to začne A potom hned běží whinovat jak je moje class overpowered a oni jak jsou uplně bez šance. Nerf!!! Obyčejně to dělají děti ;) Co na to říct? L2P, cry more noob.


To trosku nechapes, ale to neva:]


rebeka je vetsinou dost mimo obraz..



Co nechápu? Že existuje kokot na kterýho přiletí první frostbolt a on zůstane čumět na místě a nechá se zabít? To opravdu nechápu. Eagle je typ nooba bez skillu a ještě sa tím tady všem chlubí.

A mimo obraz, ty aby jsi si nenapsal +1 co? O tobě se dá říct že jsi mimo obraz u každého druhého příspěvku. A ta druhá polovina je všechno +1.



rebeko ty ses fakt mimo obraz :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Atreus
bububu!

426 Posts

Posted - 10/01/2007 :  10:45:52  Show Profile  Send Atreus an ICQ Message Send Atreus a Private Message  Reply with Quote
Hele kluci, proč si všichni neuděláte warlocka, když je tak hrozně moc krutej a zlej .. většina z vás drsoňuje na PvP serverech a tam o to přece jde, nebo ne ?

Já jsem se za celou dobu co hraju WoW nenaučil používat macra a nějak se k tomu ani nechystám, až na main action bar si klikám ručně a i tak dokážu se svym chabě vybaveným shamanem minimálně na 50% zabít warlocka nebo kohokoliv jinýho, bez propočítanejch pauziček a demidžů a spammovatelnýho kekkování a l2p -)

Asi starý dobrý UO reflexy, běžte si někdy zahrát třeba na Demostenův server, to vás naučí si vážit herní vyváženosti ve WoWu

"The power of accurate observation is commonly called cynicism by those who have not got it."
G.B. Shaw

Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 10/01/2007 :  10:58:03  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atreus

Asi starý dobrý UO reflexy, běžte si někdy zahrát třeba na Demostenův server, to vás naučí si vážit herní vyváženosti ve WoWu

LOL tohle me dostalo
Muzes to prosim rozvest? Rad si poslechu dalsi nazor po par letech provozu toho imba vychvalovaneho UO FREE shardu

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

Rakhen
Junior Member

917 Posts

Posted - 10/01/2007 :  11:00:31  Show Profile Send Rakhen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atreus

Hele kluci, proč si všichni neuděláte warlocka, když je tak hrozně moc krutej a zlej .. většina z vás drsoňuje na PvP serverech a tam o to přece jde, nebo ne ?

Já jsem se za celou dobu co hraju WoW nenaučil používat macra a nějak se k tomu ani nechystám, až na main action bar si klikám ručně a i tak dokážu se svym chabě vybaveným shamanem minimálně na 50% zabít warlocka nebo kohokoliv jinýho, bez propočítanejch pauziček a demidžů a spammovatelnýho kekkování a l2p -)

Asi starý dobrý UO reflexy, běžte si někdy zahrát třeba na Demostenův server, to vás naučí si vážit herní vyváženosti ve WoWu


A už jsi level 60? :)
Go to Top of Page

Atreus
bububu!

426 Posts

Posted - 10/01/2007 :  11:08:26  Show Profile  Send Atreus an ICQ Message Send Atreus a Private Message  Reply with Quote
Seth> není co rozvádět .. na free uo jsem strávil hodně času, jsem zvyklej na půlku věcí nefunkčních a druhou půlku nevyváženou .. jenom mi tohle teoretický PvP přijde hrozně humorný, nemohl sem si pomoct -)

Rakhen> dávno -)

"The power of accurate observation is commonly called cynicism by those who have not got it."
G.B. Shaw

Go to Top of Page

Seth
Senior Member

Gig

2564 Posts

Posted - 10/01/2007 :  11:21:23  Show Profile  Send Seth an ICQ Message Send Seth a Private Message  Reply with Quote
Atreus: no rozdil mezi free uo a wow by mel byt v tom, ze na free shardu muzes ty GM solidnima argumentama a dukazama presvedcit, ze povolani A > B - takze defakto kazdej hrac z komunity shardu muze prispet pokud jsou GM otevreni - proto jsem taky myslel ze mas nejake detaily o neotevrenosti GM na Endoru

U WoW se ale tak nejak predpoklada, ze developeri uz maji jasnou predstavu jak by to melo vypada, nastavi to, testeri to otestuji a zamer se podari popripade se upravy hodnoty.
Ja v soucasne chvili, a urcite se najde jaste par dalsich jedincu, si nemyslim ze Blizz ma nejakou PEVNOU vizi kam to chce tahnout a jak...
Proste kazdej dalsi a dalsi patch me utvrzuje v tom, ze meni hodnoty a nastaveni ne nasledkem vize budoucnosti ale nasledkem upravy minulych "uletu" - uz tohle slovo by se NIKDY nemelo obevit, protoze v rovnici developer > tester > player zadnej ulet byt nema.
Vse ma byt nalezite otestovano aby bylo jaks taks vyvazene a ne ze kazdej mesic se meni nahled na classu jako celku

Seth
Forgotten

bo=protoze!

Go to Top of Page

necrofrost
Starting Member

39 Posts

Posted - 10/01/2007 :  11:25:11  Show Profile Send necrofrost a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by Laso

Tak jo, nemůžu se rozhodnout co je lepší v PVP

Je to jednodussi, nehraj PvP s PvE buildem !!




Od doby co jako Loci mame Felguarda, neexistuji buildy pro PvP ;)))) vse mimo demonology je mrtvy ;)))))). Co mame ochocenyho wara, tak muzeme pobihat po BG a sledovat boje z dalky a nemusime nic umet ;)))). Skoda, ze nam ho ted nerfnou, zase budeme nejslabsi Class a mozna zacneme i umirat ;))). /cry

AFK: This common term stands for "Attack, Fight, Kill" and is the priest's way of telling you to go pull more mobs.
Go to Top of Page

pucek
Moderator

967 Posts

Posted - 10/01/2007 :  11:26:33  Show Profile  Send pucek an ICQ Message Send pucek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Azgalor

quote:
Originally posted by Seth

quote:
Originally posted by Azgalor



l2die



To uz umim.

quote:
Originally posted by pucek

quote:
Originally posted by Azgalor

Souhlasim s Warlordem. Mage neni takovy problem. Kdyz nedela frostnova, blink, frosbolt, blink, forstoblt, blink a jak <> furt dokola, tak ho dam se stitem i tou obludou vodni. Locky taky moc neresim. Diky mymu postrehu charge vypada z boje a primo Bereserk stance, berserk rage, intercept a za ty tři je skoro mrtvy a diky hammsteringu mi nikam neutece.Divte se nebo ne, ale tohle fakt funguje. Nejvetsi problem je priest, druid v moonkinu a palat.



Hm berserk stance :) pan je owner :) dam ti 4 sec a umri :)



Jaky 4 sec? Jestli myslis Death Coil, tak jeste sem nevidel, ze by me lock za tu dobu zabil.

Ale nerikam, ze to neni mozne. Asi sem jeste nepotkal IMBA locka.




:) nerikam ze je to vzdy ale vetsinou 1x za 10 min mam crit soulfire :) cca 4500-4900

Takze fight by probihal asi takhle :) ty berserk warriore :) COE to bych mel stihnout nez mi das charge behem 1 sec mas seduce ja vypadavam ze stunu trinket soufire shadowburn dmg 6-7K pokud to pujde dobre :) ja vim je to dream ale stava se i toto skutecnosti :) sice to nejsou presne ty 4 sec , ale ja to bral z pohledu 1 kouzla :) jo a jsem lama poznal jsem hnusnejsi borce :) a to nejen locky :) pyro za 5700 :) hnus :)

WOW - Undead/Warlock [Drakthul]
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 10/01/2007 :  11:26:58  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atreus

Hele kluci, proč si všichni neuděláte warlocka, když je tak hrozně moc krutej a zlej .. většina z vás drsoňuje na PvP serverech a tam o to přece jde, nebo ne ?

Já jsem se za celou dobu co hraju WoW nenaučil používat macra a nějak se k tomu ani nechystám, až na main action bar si klikám ručně a i tak dokážu se svym chabě vybaveným shamanem minimálně na 50% zabít warlocka nebo kohokoliv jinýho, bez propočítanejch pauziček a demidžů a spammovatelnýho kekkování a l2p -)

Asi starý dobrý UO reflexy, běžte si někdy zahrát třeba na Demostenův server, to vás naučí si vážit herní vyváženosti ve WoWu


you made my day

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Atreus
bububu!

426 Posts

Posted - 10/01/2007 :  11:28:54  Show Profile  Send Atreus an ICQ Message Send Atreus a Private Message  Reply with Quote
Seth> to je ovšem roztomilej omyl, co se otevřenosti GM týče. Vliv hráčů je samozřejmě značnej, ovšem zpravidla ne těch, který mají střízlivej a objektivní pohled na věc, ale těch, který si umí prosadit svoji silou slova a uměním fabulace. Crowd control v praxi -)

Obdobně to dle mýho názoru funguje i na WoWu a projevuje se jak v úsměvný "rozvnováze" sil ( zdravím paladiny a warlocky :p ) ale i v přístupu o kterým mluvíš.
Blizzard, ač se jedná o firmu nechvalně známou lajdáckym přístupem ke klientům, samozřejmě do značný míry reaguje na svoje testery a názory hráčů, ale k prosazení svejch teorií mají o poznání blíž ti, kdo umí žvatlat než ti, kdo umí hrát..

No ale nebudu vám tuhle plodnou diskuzi zbytečně nabourávat, asi to berete mocky vážně. Já si tu jen občas něco pročtu, vzpomenu si na legendární stostrannou obludu warrior x paladin na dark paradise a zubím se tomu jak medvídek Chlup -)

"The power of accurate observation is commonly called cynicism by those who have not got it."
G.B. Shaw

Go to Top of Page

beldor5
Average Member

1144 Posts

Posted - 10/01/2007 :  11:28:55  Show Profile  Send beldor5 an ICQ Message Send beldor5 a Private Message  Reply with Quote
Je fakt ze vsechny 3 spect. warlocka jsou ted dost OP.ovsem je divny ze ta ktera je snad nejlepsi na group pvp(destro shadowmag) dostala buff, a afflict/demon nerfli

.....
http://volby.kategorie.cz/
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 10/01/2007 :  11:35:55  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
to je otazka co se preferuje v group pvp - u me vedou buildy ktery ti dovolej co nejdyl prezit (demo)
Go to Top of Page

pucek
Moderator

967 Posts

Posted - 10/01/2007 :  11:48:31  Show Profile  Send pucek an ICQ Message Send pucek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MegaDeath

to je otazka co se preferuje v group pvp - u me vedou buildy ktery ti dovolej co nejdyl prezit (demo)




Ehm banish peta zaklad :) jinak tam delas ze sebe kokota :)

WOW - Undead/Warlock [Drakthul]
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 10/01/2007 :  11:49:50  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
s warrem peta nebanishnu dokonce ani se svym priestem ani se svym roguem
Go to Top of Page

Blaster
Starting Member

Blaster-buldok

97 Posts

Posted - 10/01/2007 :  11:50:03  Show Profile  Send Blaster an ICQ Message Send Blaster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atreus

Seth> to je ovšem roztomilej omyl, co se otevřenosti GM týče. Vliv hráčů je samozřejmě značnej, ovšem zpravidla ne těch, který mají střízlivej a objektivní pohled na věc, ale těch, který si umí prosadit svoji silou slova a uměním fabulace. Crowd control v praxi -)

Obdobně to dle mýho názoru funguje i na WoWu a projevuje se jak v úsměvný "rozvnováze" sil ( zdravím paladiny a warlocky :p ) ale i v přístupu o kterým mluvíš.
Blizzard, ač se jedná o firmu nechvalně známou lajdáckym přístupem ke klientům, samozřejmě do značný míry reaguje na svoje testery a názory hráčů, ale k prosazení svejch teorií mají o poznání blíž ti, kdo umí žvatlat než ti, kdo umí hrát..

No ale nebudu vám tuhle plodnou diskuzi zbytečně nabourávat, asi to berete mocky vážně. Já si tu jen občas něco pročtu, vzpomenu si na legendární stostrannou obludu warrior x paladin na dark paradise a zubím se tomu jak medvídek Chlup -)


a cos tim jako chtel rict? Nejakou obecnou polopravdu ze ktery se posadime na prdel? OOOOOOOOoooo veliky OOOOOOooo, posli sem dalsi moudrost.
Go to Top of Page

pan.filuta
New Member

panFiluta

145 Posts

Posted - 10/01/2007 :  11:59:01  Show Profile Send pan.filuta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Blaster
a cos tim jako chtel rict? Nejakou obecnou polopravdu ze ktery se posadime na prdel? OOOOOOOOoooo veliky OOOOOOooo, posli sem dalsi moudrost.

Odpověděl na otázku a přihodil svůj názor? Co je na to špatně?
Go to Top of Page

Blaster
Starting Member

Blaster-buldok

97 Posts

Posted - 10/01/2007 :  12:00:41  Show Profile  Send Blaster an ICQ Message Send Blaster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pan.filuta

Odpověděl na otázku a přihodil svůj názor? Co je na to špatně?


Krome toho, ze to je starej dobrej mental? :)
Asi nic...jen ze to naprosto nic nerikajici info ktera si zvladne vydedukovat kazdej pologramotnej hrac wowu :)
Go to Top of Page

pan.filuta
New Member

panFiluta

145 Posts

Posted - 10/01/2007 :  12:03:18  Show Profile Send pan.filuta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Blaster
Asi nic...jen ze to naprosto nic nerikajici info ktera si zvladne vydedukovat kazdej pologramotnej hrac wowu :)


To bys pak mohl zrušit celý fórum, protože nic neříkající info tady plácáme z 90% všichni
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 10/01/2007 :  12:09:33  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pan.filuta

quote:
Originally posted by Blaster
Asi nic...jen ze to naprosto nic nerikajici info ktera si zvladne vydedukovat kazdej pologramotnej hrac wowu :)


To bys pak mohl zrušit celý fórum, protože nic neříkající info tady plácáme z 90% všichni

no ja teda ne

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

MegaDeath
Average Member

1989 Posts

Posted - 10/01/2007 :  12:11:14  Show Profile  Send MegaDeath an ICQ Message Send MegaDeath a Private Message  Reply with Quote
tak nekteri i ze 100%...
Go to Top of Page

JerzeeG
Moderator

krecek

4364 Posts

Posted - 10/01/2007 :  12:13:28  Show Profile  Send JerzeeG an ICQ Message Send JerzeeG a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by pan.filuta

quote:
Originally posted by Blaster
Asi nic...jen ze to naprosto nic nerikajici info ktera si zvladne vydedukovat kazdej pologramotnej hrac wowu :)


To bys pak mohl zrušit celý fórum, protože nic neříkající info tady plácáme z 90% všichni

no ja teda ne


ty z 90% opravdu ne.. u tebe je to 99.9%

Jerzee <Mor do Kuli>
Go to Top of Page

Steelecek
Starting Member

1 Posts

Posted - 26/09/2009 :  09:46:24  Show Profile  Send Steelecek an ICQ Message Send Steelecek a Private Message  Reply with Quote
A jak natom bude podle Vás Warlock na tom novém datadisku Wotlk?
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 06/10/2009 :  11:53:56  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
lip

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,23 seconds. on eygor Snitz Forums 2000