Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Everquest
 EQ2 - General Forum
 Kolik lidí hraje?
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Irvius
Starting Member

1 Posts

Posted - 11/03/2007 :  19:04:26  Show Profile Send Irvius a Private Message  Reply with Quote
Hi lidi.

Chtěl jsem se jen zeptat kolik českých lidí přibližně hraje na E2 serverech, zajímá mě nejvíc Nagafen. Vypršel mi měsíc zdarma a přemýšlím jestli mám předplatit. Předem dík

Hujer
Starting Member

1 Posts

Posted - 12/03/2007 :  02:43:17  Show Profile Send Hujer a Private Message  Reply with Quote
Taky by me zajimalo jestli jeste nekdo z Czech hraje EQ II nebo uz jste vsichni presli na Vanguard. Kdysi jsem hral na Runnyeye a ted se mi zastesklo. Znate to, srdecko zaplesa kdyz potka krajana ci pokeca na CZ chatu :-)
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 12/03/2007 :  08:21:25  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
na runneye ještě češi jsou, i když v MDK je naás pár, občas i 7 online najednou :) ale zase taková rodinná atmosféra. klídek, pohoda, ale na raidy to neni, to fakt ne :)
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 12/03/2007 :  09:49:47  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kurik

na runneye ještě češi jsou, i když v MDK je naás pár, občas i 7 online najednou :) ale zase taková rodinná atmosféra. klídek, pohoda, ale na raidy to neni, to fakt ne :)




lol Kurik v MdK dost dobrý Jinak docela dost nás hraje na Nagafenu ale PvP nemusí sednout každému PvE hráči,ale dává to hře fakt zas trošku adrenalinu.

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

Kurik
Average Member

1444 Posts

Posted - 12/03/2007 :  15:18:20  Show Profile  Visit Kurik's Homepage  Send Kurik an ICQ Message Send Kurik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drew

lol Kurik v MdK dost dobrý Jinak docela dost nás hraje na Nagafenu ale PvP nemusí sednout každému PvE hráči,ale dává to hře fakt zas trošku adrenalinu.


nevím, s čím máš problém, moje groggy byla v MDK s přestávkama v hraní 2 roky. Ono totiž v MDK je a vždycky bylo dost lidí, kterým vůbec nevadil casual styl hry. Ale to je jedno, fakt nevim, proč sem taháš své osobní antipatie.
Go to Top of Page

Terudit
Moderator

185 Posts

Posted - 13/03/2007 :  11:29:24  Show Profile  Send Terudit an ICQ Message Send Terudit a Private Message  Reply with Quote
Já jsem na Nagafenu naprosto spokojená, taky nejsme žádná velká guilda, na raidy dáme 2 grupy, brzo snad i 3.
Ale je to opravdu buď pro duševně otrlý nebo flegmouše, případně ty, kteří mají dost peněz na nové myši, klávesnice, sluchátka a další věci, co nevydrží náraz o stěnu, dupání, skákání, bušení pěstmi, atd.
Úbytek hráčů kvůli Vanguardu všeobecně není tak markantní a hráči z naší guildy se do placený bety zatím nechystají, i když časem nás to asi nemine.
Takže jestli máš zájem, přijď si zkusit, jak jsi vyrovnaná osobnost. PvP prostě JE o umírání!!!
Go to Top of Page

Eagle
Average Member

2225 Posts

Posted - 13/03/2007 :  13:28:42  Show Profile  Send Eagle an ICQ Message Send Eagle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Terudit

Já jsem na Nagafenu naprosto spokojená, taky nejsme žádná velká guilda, na raidy dáme 2 grupy, brzo snad i 3.
Ale je to opravdu buď pro duševně otrlý nebo flegmouše, případně ty, kteří mají dost peněz na nové myši, klávesnice, sluchátka a další věci, co nevydrží náraz o stěnu, dupání, skákání, bušení pěstmi, atd.
Úbytek hráčů kvůli Vanguardu všeobecně není tak markantní a hráči z naší guildy se do placený bety zatím nechystají, i když časem nás to asi nemine.
Takže jestli máš zájem, přijď si zkusit, jak jsi vyrovnaná osobnost. PvP prostě JE o umírání!!!

vanguard bych byt vama neriskoval ... SOE :)
pojdte do WoW :)

UO, SWG, WoW, EVE, DF, LoL
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 13/03/2007 :  15:10:29  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
No musím uznat že občas mě někteří kokoti na PvP fakt naserou.Jen doufám že snad tím přesunem hráčů z mrtvych PvP serverů na některej ze 3 povolených zvyší přísun masa.Jinak na Nagafenu za poslední týden přešlo hodně lidí do exilu takže bez grupy je to čím dál težší a chvílama téměř nehratelné,pač na jednom místě tě killne jedna grupa a po revivu a opuštění immunity grupa druhá

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 14/03/2007 :  12:05:25  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eagle

quote:
Originally posted by Terudit

Já jsem na Nagafenu naprosto spokojená, taky nejsme žádná velká guilda, na raidy dáme 2 grupy, brzo snad i 3.
Ale je to opravdu buď pro duševně otrlý nebo flegmouše, případně ty, kteří mají dost peněz na nové myši, klávesnice, sluchátka a další věci, co nevydrží náraz o stěnu, dupání, skákání, bušení pěstmi, atd.
Úbytek hráčů kvůli Vanguardu všeobecně není tak markantní a hráči z naší guildy se do placený bety zatím nechystají, i když časem nás to asi nemine.
Takže jestli máš zájem, přijď si zkusit, jak jsi vyrovnaná osobnost. PvP prostě JE o umírání!!!

vanguard bych byt vama neriskoval ... SOE :)
pojdte do WoW :)



SOE zajistuje pro Vanguarda pouze billing a servery. Hru jako takovou ma zcela v rezii Sigil.
Go to Top of Page

Pedro
Negr

1450 Posts

Posted - 14/03/2007 :  15:13:27  Show Profile  Send Pedro an ICQ Message Send Pedro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Terudit
...
Úbytek hráčů kvůli Vanguardu všeobecně není tak markantní a hráči z naší guildy se do placený bety zatím nechystají, i když časem nás to asi nemine.
...


Ne ze bych chtel nejak hazet spinu na EQ2, protoze to byla a je dobra hra, ale ty kecy o placene bete jsou fakt srandovni... je videt ze jsi nehrala EQ2 ze zacatku... .

Porresha, Calldo - AO - inactive
Porresha, Adelka - EQ2
Porresha - VG - inactive
Socializer 73% Achiever 60% Explorer 46% Killer 20%
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 14/03/2007 :  16:23:44  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro


Ne ze bych chtel nejak hazet spinu na EQ2, protoze to byla a je dobra hra, ale ty kecy o placene bete jsou fakt srandovni... je videt ze jsi nehrala EQ2 ze zacatku... .



jj Terka nezažila to lagovaní všech zón když logla Porresha

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen

Edited by - Drew on 14/03/2007 16:24:18
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 15/03/2007 :  08:56:51  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drew
jj Terka nezažila to lagovaní všech zón když logla Porresha


No jo.... jenze to bylo tim ze nikdo nepocital, ze se najde nejakej negr, co si udela tak tlustou zenskou, ze ji bude prdel z jedny zony prelejzat do dalsich dvou, tak bodejt by to nelagovalo ze?!

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Terudit
Moderator

185 Posts

Posted - 19/03/2007 :  16:47:39  Show Profile  Send Terudit an ICQ Message Send Terudit a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pedro

quote:
Originally posted by Terudit
...
Úbytek hráčů kvůli Vanguardu všeobecně není tak markantní a hráči z naší guildy se do placený bety zatím nechystají, i když časem nás to asi nemine.
...


Ne ze bych chtel nejak hazet spinu na EQ2, protoze to byla a je dobra hra, ale ty kecy o placene bete jsou fakt srandovni... je videt ze jsi nehrala EQ2 ze zacatku... .



To je pravda, proto nehraju ani Vanguard od začátku. Prostě mam takovou zvláštní povahu chodit, až když mi ta hra nabídne solidní poměr komfortu versus měsíční poplatek.
Ale klobouk dolů před všema, co to tam pro nás ladí, to každopádně.
Go to Top of Page

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 20/03/2007 :  09:29:42  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
Na transfery se nejak zapomnelo, ne? SOE zrejme jenom trochu zklidnilo ty "davy" lidi na Daratharu a ted uz to maji zase na haku.
Btw, mam asi 10% do AA 100 na lvl 61 *showoff*

Querio
Go to Top of Page

Dr.Krychlin
Moderator

Inquisitor

654 Posts

Posted - 21/03/2007 :  00:39:23  Show Profile Send Dr.Krychlin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Terudit
Ale klobouk dolů před všema, co to tam pro nás ladí, to každopádně.


Pro mě je hraní VG mnohem větší pohoda abych pravdu řekl. Některý bugy EQ2 mi tam dokázaly znepříjemňovat hru každej večer - většina spojená s EoF raidy.

Imaziel

Go to Top of Page

Terudit
Moderator

185 Posts

Posted - 21/03/2007 :  08:52:13  Show Profile  Send Terudit an ICQ Message Send Terudit a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr.Krychlin

quote:
Originally posted by Terudit
Ale klobouk dolů před všema, co to tam pro nás ladí, to každopádně.


Pro mě je hraní VG mnohem větší pohoda abych pravdu řekl. Některý bugy EQ2 mi tam dokázaly znepříjemňovat hru každej večer - většina spojená s EoF raidy.



Nechceš srovnávat Xanadu ligu s náma, že ne!
Go to Top of Page

Lekarnik
New Member

280 Posts

Posted - 23/03/2007 :  09:48:26  Show Profile  Send Lekarnik an ICQ Message Send Lekarnik a Private Message  Reply with Quote
Já doufám,že vám to na Nagafenu šlape...
Já se osobně na jaře vracím do starých kolejích....Protože tohle...
http://www.uoherald.com/kingdomreborn/

UO rulezzz...Už se nemůžu dočkat...hlavně na to,až mě zase nějací debilové budou okrádat ve městě...

Karotka 65 Dwarf Guardian
LOTRO - Gilrain - Heroes of Bohemia
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 17/05/2007 :  23:34:18  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Zdravim priaznivcov jak VG, tak EQ 2ky. Kam moj prispevok smeruje ? Nuz zajtra je den kedy si idem vyzdvyhnut novy PC a sice este pred 1-2 tyzdnami bola moja volba jasna (bola nim VG), dnes som nastrbeny. Nebudem sa pitat na rozdiely tychto hier, pretoze ich velmy dobre poznam, budem sa vsak pitat na komunitu hracov (vzhladom k tomu ze tento prispevok pisem do EQ fora, zaujima ma prave Vasa komunita). V pripade ze si vyberiem EQ (preferujem PvE server), mohol by mi niekto kompetentny napisat ako to vypada s CZ/SK populaciou na danych servroch? Je EQ rozumna volba aj z pohladu dlhodobej perspektivy vzhladom k poctu hrajucich CZ/SK hracov?
Prosim o promptnu odpoved, pretoze zajtra je den D ked si mimo vyzdvyhnutia PC pojdem aj kupit jednu z hore uvedenych hier.

Ako vzdy, dakujem :-)

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)

Edited by - Kojot on 17/05/2007 23:35:27
Go to Top of Page

WB
Starting Member

13 Posts

Posted - 18/05/2007 :  11:14:01  Show Profile Send WB a Private Message  Reply with Quote
Mno kedze ta hlavne zaujima PvE tak najvacsia SK/CZ populacia je na serveri RunnyEye kde su tri gildy CL, MdK a Bohemia neviem ci este ocelari funguju. Vecer byva online tak 30 ludi +/-. Raidujeme kazdu Ut a Št plus nejaky ten p.u.r. na T6. aby som to zhrnul EQ2 sa bude hrat dokial nevyde EQ3
Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 18/05/2007 :  11:38:24  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Dakujem za promptnu odpoved, este jedna podotazka - Prijmate do guildy nove tvare ? Priznavam sa ze o hre mam len zakladne vedomosti (tzn. teoreticke). Rad by som patril do niakej komunity hracov ktory by mi dokazali pomoct, poradit (samozrejme poznam svoje hranice a dokazem odhadnut kedy sa z otazok stava obtazovanie :-).
Inak velmi zjednodusene napisane - Beriete do guildy aj zcela novych hracov (lamy) ? :-)
Dakujem

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 18/05/2007 :  11:45:49  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot
Inak velmi zjednodusene napisane - Beriete do guildy aj zcela novych hracov (lamy) ? :-)
Kojot neni lama, on to jen zvalicuje. hrac je to urcite dobrej


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 18/05/2007 :  12:16:40  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Atronach

quote:
Originally posted by Kojot
Inak velmi zjednodusene napisane - Beriete do guildy aj zcela novych hracov (lamy) ? :-)
Kojot neni lama, on to jen zvalicuje. hrac je to urcite dobrej




Oh dakujem Attro, vazim si tvojho nazoru a nebudem ti v ziadnom pripade oponovat :-)

WB - Tebou hore menovane guildy najdem u Evil, alebo Good strane? :-)

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 18/05/2007 :  12:32:18  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
Na EU PVE serveru Runnyeye jsou ctyri ceske guildy:

Bohemia: http://eq2players.station.sony.com/guilds/guild_profile.vm?guildId=900204

Ceská Legie: http://eq2players.station.sony.com/guilds/guild_profile.vm?guildId=606204

Mor do Kuli: http://eq2players.station.sony.com/guilds/guild_profile.vm?guildId=30204

Rytiri Lva: http://eq2players.station.sony.com/guilds/guild_profile.vm?guildId=154204

Vsechny tyto guildy jsou mixed Q i FP.

Pokud se ti to spatne zobrazuje, tak Nastroje - Moznosti internetu - Jazyky, pridej si [en-us] na prvni misto pred cestinu a refresh.

Wyndia Creel - Tarkin server


Edited by - Miky on 18/05/2007 12:32:40
Go to Top of Page

WB
Starting Member

13 Posts

Posted - 18/05/2007 :  12:43:34  Show Profile Send WB a Private Message  Reply with Quote
Evil/Good-vzhladom na to ze niesme PvP server tak na to myslim nezalezi ale inak sme vsetci strasne EVIL
samozrejme novych hracov beru vsetky tri gildy ak za nich mozem hovorit, vyber je len na tebe alebo ako rychlo dostanes ninja guildinvajt, viacmenej sme jedna velka skupina hracov co sa hraju na to ze to vedia hrat
zaucenie tiez nieje problem kludne mi napis ked budes v hre a mozeme sa dohodnut.
add. rytiri lva- je to uz dlhsiu dobu neaktivna gilda a hraci presli bud do CL alebo MdK
Go to Top of Page

Atronach
Moderator

casea

2069 Posts

Posted - 18/05/2007 :  13:35:31  Show Profile Send Atronach a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WB
add. rytiri lva- je to uz dlhsiu dobu neaktivna gilda a hraci presli bud do CL alebo MdK
Pripadne na server Pvp - server s pridanou hodnotou


WOW: Kasicka, Druid, [Ceska Legie]. Moonglade
TESO: Kasicka, Templar, [Ceska Legie, MdK], EU
Rift: Kasicka, Cleric, [Ceska legie], Gelidra
EQ2: Kasicka, Inquizitor, [Ceska legie], Splitpaw
AoC: Casea, Necro, [Legie], Dagon
Lotro: Casea, Minstrel, [Myth], Snow
Vanguard [R.I.P.]: Attronach, High Elf Psionist, [MdK]

Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 18/05/2007 :  16:29:47  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
na pve nezacinej, na pvp mas to samy + moznost zabavnyho pvp kdyz neni grupa, a nebo kdyz ses na max. levelu tak na pve v dobe kdy neni raid tak umres nudou... vim co rikam.. 3 lvl 70 tooni na runnyeye
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 20/05/2007 :  09:32:10  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
PvP přeci jen v EQ2 otvírá další rozměr hry,ale je pravda že někteří jedinci PvP nemusí, protože by mohli narazit na někoho kdo to hraje líp než oni

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

calimar
Moderator

303 Posts

Posted - 20/05/2007 :  11:02:43  Show Profile  Send calimar an ICQ Message Send calimar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drew

PvP přeci jen v EQ2 otvírá další rozměr hry,ale je pravda že někteří jedinci PvP nemusí, protože by mohli narazit na někoho kdo to hraje líp než oni



to je teda divny ze zrovna ty tam hrajes

VG : Nathyra high elf cleric MDK
Go to Top of Page

Kuzmik
Ganja farmer

1328 Posts

Posted - 20/05/2007 :  13:21:49  Show Profile  Send Kuzmik an ICQ Message Send Kuzmik a Private Message  Reply with Quote
Dyt taky porad breci.... to treba ja vubec. Proste sem naprosto spokojen se svym ovepowered charem. A kdyz nahodou nekdo hraje lip jako ja, tak musi 100% cheatovat, pac jinak to neni mozny. Neni nad to se u hry nerozcilovat, nemlatit zurive do stolu, nerozbijet mysi a klavesnice atp.

A hlavne!!! Don´t panic!!!

"Nobody likes you. Everybody hates you. You're gonna lose. Smile, you fuck!"
Go to Top of Page

Zuzug
New Member

229 Posts

Posted - 20/05/2007 :  14:05:55  Show Profile  Send Zuzug an ICQ Message Send Zuzug a Private Message  Reply with Quote
jj Kuzma nebreci , Kuzma chodi jen s fun petem jmenem Monkjenapicu


Zuzug the conjuror - lvl 70 (Mor do Kuli) EQ2 PvE Runnyeye EU (retired)
Ajeto V'Prdeli the conjuror - lvl 80 (Pohodari) EQ2 PvP Nagafen US
Smell the assassin - lvl 90 (Pohodari) EQ2 PvP Nagafen US


Go to Top of Page

Kojot
New Member

165 Posts

Posted - 20/05/2007 :  16:01:45  Show Profile  Send Kojot an ICQ Message Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Tiez patrim medzi ludi ktory preferuju aj moznost PvP, no najskor chcem nabrat aspon zakladne principy herneho mechanizmu nez sa na PvP server vyberiem :-).
Mimochodom pri vybere servrov som mal len 2 moznosti - 2 EU servry, z toho ani jeden nebol PvP. Je hadam potrebny akysi datadisk, alebo plateny "pack" na spristupnenie PvP servrov? :-)
Kujem

EX Ultima online, EX Horizons, EX DAoC,
EX City of Heroes, EX EQ 2, EX WoW, EX Vanguard
------------------------
Active Age of Conan (Hatatitla)
Go to Top of Page

WB
Starting Member

13 Posts

Posted - 20/05/2007 :  16:20:51  Show Profile Send WB a Private Message  Reply with Quote
EU servery su uz len dva a to PvE, PvP bol Darathar ten ale zrusili. Ked chces ist na PvP musis ist na americke servery Venekor, Nagafen a to tak ze pred tym nez odklepnes Accept v launcheri vyberies si US region v pravom hornom rohu a potom budes moct vybrat US servery
Go to Top of Page

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 21/05/2007 :  09:24:54  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest

na pve nezacinej, na pvp mas to samy + moznost zabavnyho pvp kdyz neni grupa, a nebo kdyz ses na max. levelu tak na pve v dobe kdy neni raid tak umres nudou... vim co rikam.. 3 lvl 70 tooni na runnyeye


Teda nechci prudit...vlastne chci , protoze proti myslence PvP serveru nic nemam, moje PvE postavy uz jsou davno zapomenute...ale "to samy jako pve" to bylo tak maximalne na evropskych pvp serverech. I vcelku poklidny Venekor me donutil vypnout no-exp, protoze tam jako hadrak bez trackingu nemuzu solo vylezt z mesta. Za FP by to asi bylo v pohode, ale Q se porad nekde schovavaji a jeste k tomu na tom serveru nejde sehnat pickup grupu, vsechny grupy jsou jen uvnitr guildy (vyjimka jsou grupy "uvnitr Daratharu", ale s tim nejde vyzit...). Je smutny, ze jsem na levelu 62 (po asi mesici?) musel poprve od lvl 1 vypnout no-exp, ale treba to na lvl 70 zase zacne byt hratelny.

Querio
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 21/05/2007 :  14:06:36  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Snek

quote:
Originally posted by tempest

na pve nezacinej, na pvp mas to samy + moznost zabavnyho pvp kdyz neni grupa, a nebo kdyz ses na max. levelu tak na pve v dobe kdy neni raid tak umres nudou... vim co rikam.. 3 lvl 70 tooni na runnyeye


Teda nechci prudit...vlastne chci , protoze proti myslence PvP serveru nic nemam, moje PvE postavy uz jsou davno zapomenute...ale "to samy jako pve" to bylo tak maximalne na evropskych pvp serverech. I vcelku poklidny Venekor me donutil vypnout no-exp, protoze tam jako hadrak bez trackingu nemuzu solo vylezt z mesta. Za FP by to asi bylo v pohode, ale Q se porad nekde schovavaji a jeste k tomu na tom serveru nejde sehnat pickup grupu, vsechny grupy jsou jen uvnitr guildy (vyjimka jsou grupy "uvnitr Daratharu", ale s tim nejde vyzit...). Je smutny, ze jsem na levelu 62 (po asi mesici?) musel poprve od lvl 1 vypnout no-exp, ale treba to na lvl 70 zase zacne byt hratelny.



na venekor jsem se podival a hned mi bylo blbe, malo lidi na prvni pohled, a podle brokera kde neni naprosto nic, a jestli neco tak predrazeno 2x vic nez na nagafenu... to vse ukazuje ze je to server naprd.. mels jit na nagafen (myslim zes tu neco blekotal o tom ze na nagafenu musis bejt v raidu abys mohl ven)
Go to Top of Page

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 21/05/2007 :  14:52:11  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest
na venekor jsem se podival a hned mi bylo blbe, malo lidi na prvni pohled, a podle brokera kde neni naprosto nic, a jestli neco tak predrazeno 2x vic nez na nagafenu... to vse ukazuje ze je to server naprd.. mels jit na nagafen (myslim zes tu neco blekotal o tom ze na nagafenu musis bejt v raidu abys mohl ven)


Myslim, ze na prd jsou oba servery. Kdyz ctu vyplody deti na PvP foru, tak si rikam, ze na Nagafen fakt nemusim. Kazdopadne bych tam byval sel, kdyz jsem videl Venekor...jenze to by SOE muselo umet zprovoznit transfer v dobe, kdy jsem tu by, ne v dobe, kdy jsem si uzival slunicka v Italii. $50 za to, abych sel z jednoho serveru, kde se mi nelibi, na jiny, kde se mi nejspis taky nebude libit a jeste tam nebudu mit svoji guildu, fakt nedam.
A pokud jde o brokera, prodal jsem prakticky vsechno, co jsem mel (tzn. od merge asi tak za 200pp), coz by mohlo naznacovat, ze trh nebyl prilis nasyceny. Ano, tech par kouzel, co mi chybi, si tady nejspis nekoupim, ale na Nagafenu nebyly taky, takze o tom to asi neni. Ostatne v EQ2 stejne neni mimo kouzel co kupovat, kdyz je vsechno no-trade. To neni vina serveru.
Z meho pohledu jediny rozdil je, ze nemuzu zabijet ty contested moby, co na Daratharu, protoze kdyz dostanu od oranzovyho assassina decapitate, zabije me to v podstate dvakrat. A ze ho behem triminutoveho boje (s mobem) dostanu, je 100% jistota. Takze ted uz nemam co prodavat...

Querio
Go to Top of Page

Murdy
New Member

Murdy2

285 Posts

Posted - 21/05/2007 :  16:02:33  Show Profile  Visit Murdy's Homepage Send Murdy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Snek

Myslim, ze na prd jsou oba servery. Kdyz ctu vyplody deti na PvP foru, tak si rikam, ze na Nagafen fakt nemusim. Kazdopadne bych tam byval sel, kdyz jsem videl Venekor...



No vidíš,mě naopak připadá že komunita na Nagafenu je skvělá,nevím čemu říkáš "výplody dětí na PvP foru" a v čem je toto forum "dětinštější" než ostatní,je to tvůj názor a nechci ti ho brát .)

quote:
Originally posted by Snek


Z meho pohledu jediny rozdil je, ze nemuzu zabijet ty contested moby, co na Daratharu, protoze kdyz dostanu od oranzovyho assassina decapitate, zabije me to v podstate dvakrat.



Asi máme pod pojmem "Contested mob" každej jinou představu(já si pod tim vždycky představoval ty nejtěžší encountery ve hře,na který je k úspěchu potřeba dobře sehranej raid),takže já jsem nemohl "contested moby" sám zabíjet nikdy(jestli jsem to dobře pochopil,mluvil jsi o solování).
Je pravda že na serveru jako je Nagafen si člověk moc nezasoluje,ale pro mě platí i v PvP,že v grupě se dá užít víc legrace než solo,takže mi to jako negativní jev moc nepřipadá.
Na konec jde stejně jen o to,jestli má člověk tu pořádnou "PvP náturu",někomu to prostě vyhovuje,někomu zase ne.Každopádně odsoudit to slovy "Myslim,že na prd jsou oba servery" neni zrovna moc objektivní.Ano,věřim že pro někoho,koho chytá infarkt pokaždý když ho někdo "gankne" neni Nagafen zrovna to pravý ořechový,vyžaduje to dost pevný nervy,trpělivost a trochu toho sebeovládání(paradoxně vlastnosti,který bys u "dětí" hledal dost těžko ),ale odměnou za to je myslim dost kvalitní zábava.

http://soundcloud.com/unvorsum
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 21/05/2007 :  17:46:11  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
tak ten litr vysol a pod na naggy 8)
Go to Top of Page

WB
Starting Member

13 Posts

Posted - 22/05/2007 :  08:56:22  Show Profile Send WB a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest
na venekor jsem se podival a hned mi bylo blbe, malo lidi na prvni pohled, a podle brokera kde neni naprosto nic, a jestli neco tak predrazeno 2x vic nez na nagafenu... to vse ukazuje ze je to server naprd.. mels jit na nagafen (myslim zes tu neco blekotal o tom ze na nagafenu musis bejt v raidu abys mohl ven)



Ked uz sme pri tom brokerovi... tak si predstav ze niekto novy pride na nagafen a v nadeji pozre na brokera ze si kupi aspon HANDCRAFTED armor ktoreho cena je par silverov ale ake bude jeho sklamanie ked zisti, ze najlacnejsi armor je tam treasure na lvl 1-2 z ostrova za 2G+++ a ziaden crafteny armor na brokerovi... ok tak si pozriem aspon spelly nech to rychlejsie pada ... hmm AppIV 10G na lvl 5, Ad3 60G (rare 7G) co na to povedat ked novacik ma pri sebe okolo 50s ked robil poctivo kvesty. toto pisem z vlastnej skusenosti po vcerajsku. to bola vsetko vybava do lvl 10, vyzsie je to este horsie. PvE ma prestava bavit tak som isiel odreagovat na PvP ale tie ceny su oproti RE pekne na h*** takze si vlastne 100% odkazany na gildu a to vo vsetkych smeroch, prachy si tam presunut nemozem a craftit vsetko sam hmmm.
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 22/05/2007 :  09:44:37  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WB


Ked uz sme pri tom brokerovi... tak si predstav ze niekto novy pride na nagafen a v nadeji pozre na brokera ze si kupi aspon HANDCRAFTED armor ktoreho cena je par silverov ale ake bude jeho sklamanie ked zisti, ze najlacnejsi armor je tam treasure na lvl 1-2 z ostrova za 2G+++ a ziaden crafteny armor na brokerovi... ok tak si pozriem aspon spelly nech to rychlejsie pada ... hmm AppIV 10G na lvl 5, Ad3 60G (rare 7G) co na to povedat ked novacik ma pri sebe okolo 50s ked robil poctivo kvesty. toto pisem z vlastnej skusenosti po vcerajsku. to bola vsetko vybava do lvl 10, vyzsie je to este horsie. PvE ma prestava bavit tak som isiel odreagovat na PvP ale tie ceny su oproti RE pekne na h*** takze si vlastne 100% odkazany na gildu a to vo vsetkych smeroch, prachy si tam presunut nemozem a craftit vsetko sam hmmm.



heh to mi něco připomíná Podle všeho jsi začínal EQ2 přeci jen později,kdy už byly ceny trošku někde jinde. Kdo začíná na PvP tak se hodně blíží tomu když jsme začínali s EQ2 všichni hned po startu.Nic není zadarmo a každej si musí výbavu obstarat sám.Pokud vycházíš z cen na RE tak tam jsou ceny za M1 naprostým výsměchem.Každej má udělanýho težícího alta a campuje zóny jako Varson,Runnye atd. Pak je trh plnej a ceny jdou k čertu.Na PvP tohle nehrozí protože je stále hodně lidí co nemá equip a hlavně camp fleky jsou docela slušně hlídaný.A ty ceny na nagafenu? Pokud si založil některý naboostovaný char (swash,fury,ranger,warden), tak se nediv že jsou ceny tak moc UP.Co ti můžu doporučit tak i blbý trash dej zezačátku klidně na market,protože by ses divil co se dá prodat a nebo běž težit rare(T2 je pořád zlatej důl).

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen
Go to Top of Page

Cotouch
New Member

418 Posts

Posted - 22/05/2007 :  09:50:47  Show Profile  Send Cotouch an ICQ Message Send Cotouch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WB

quote:
Originally posted by tempest
na venekor jsem se podival a hned mi bylo blbe, malo lidi na prvni pohled, a podle brokera kde neni naprosto nic, a jestli neco tak predrazeno 2x vic nez na nagafenu... to vse ukazuje ze je to server naprd.. mels jit na nagafen (myslim zes tu neco blekotal o tom ze na nagafenu musis bejt v raidu abys mohl ven)



Ked uz sme pri tom brokerovi... tak si predstav ze niekto novy pride na nagafen a v nadeji pozre na brokera ze si kupi aspon HANDCRAFTED armor ktoreho cena je par silverov ale ake bude jeho sklamanie ked zisti, ze najlacnejsi armor je tam treasure na lvl 1-2 z ostrova za 2G+++ a ziaden crafteny armor na brokerovi... ok tak si pozriem aspon spelly nech to rychlejsie pada ... hmm AppIV 10G na lvl 5, Ad3 60G (rare 7G) co na to povedat ked novacik ma pri sebe okolo 50s ked robil poctivo kvesty. toto pisem z vlastnej skusenosti po vcerajsku. to bola vsetko vybava do lvl 10, vyzsie je to este horsie. PvE ma prestava bavit tak som isiel odreagovat na PvP ale tie ceny su oproti RE pekne na h*** takze si vlastne 100% odkazany na gildu a to vo vsetkych smeroch, prachy si tam presunut nemozem a craftit vsetko sam hmmm.




není problém zahlásit do craft nebo general kanálu, že sháníš armorera nebo sage, pokud zaplatíš rozumně tak určitě někoho najdeš během chvilky;

jinak EQ2 není úplně hned jednoduchý pro každýho, získat prachy se musí umět, ale ohromná výhoda je, že když víš jak jde to hned od začátku velice slušně;
hodně lidí lockuje nízký lvly proto je velká poptávka po rares nižších tiers, zvlášť těch pro spell booky;
treasured itemy se daj taky prodat, když dáš rozumnou cenu tak je spousta lidí koupí už jenom kvůli transmutingu;
pokud jsi šikovnej a víš kde získat master spell booky nižších tieru tak si na tom můžeš vydělat spoustu placek a zajistit si nadprůměrnou výbavu až do level capu;

takže nejde to samo, ale jde to - a není to vůbec těžký

offline

Edited by - Cotouch on 22/05/2007 09:56:05
Go to Top of Page

WB
Starting Member

13 Posts

Posted - 22/05/2007 :  10:56:51  Show Profile Send WB a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cotouch
takže nejde to samo, ale jde to - a není to vůbec těžký



Samozrejme sa nebranim akejkolvek dobrej rade "Ako sa stat milionarom za 5 dni"
Go to Top of Page

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 22/05/2007 :  13:32:16  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Murdy

quote:
Originally posted by Snek

Myslim, ze na prd jsou oba servery. Kdyz ctu vyplody deti na PvP foru, tak si rikam, ze na Nagafen fakt nemusim. Kazdopadne bych tam byval sel, kdyz jsem videl Venekor...



No vidíš,mě naopak připadá že komunita na Nagafenu je skvělá,nevím čemu říkáš "výplody dětí na PvP foru" a v čem je toto forum "dětinštější" než ostatní,je to tvůj názor a nechci ti ho brát .)

quote:
Originally posted by Snek


Z meho pohledu jediny rozdil je, ze nemuzu zabijet ty contested moby, co na Daratharu, protoze kdyz dostanu od oranzovyho assassina decapitate, zabije me to v podstate dvakrat.



Asi máme pod pojmem "Contested mob" každej jinou představu(já si pod tim vždycky představoval ty nejtěžší encountery ve hře,na který je k úspěchu potřeba dobře sehranej raid),takže já jsem nemohl "contested moby" sám zabíjet nikdy(jestli jsem to dobře pochopil,mluvil jsi o solování).
Je pravda že na serveru jako je Nagafen si člověk moc nezasoluje,ale pro mě platí i v PvP,že v grupě se dá užít víc legrace než solo,takže mi to jako negativní jev moc nepřipadá.
Na konec jde stejně jen o to,jestli má člověk tu pořádnou "PvP náturu",někomu to prostě vyhovuje,někomu zase ne.Každopádně odsoudit to slovy "Myslim,že na prd jsou oba servery" neni zrovna moc objektivní.Ano,věřim že pro někoho,koho chytá infarkt pokaždý když ho někdo "gankne" neni Nagafen zrovna to pravý ořechový,vyžaduje to dost pevný nervy,trpělivost a trochu toho sebeovládání(paradoxně vlastnosti,který bys u "dětí" hledal dost těžko ),ale odměnou za to je myslim dost kvalitní zábava.


Ano, není nutné použít označení "na prd", ale to, co mi na nich vadí, se mezi oběma servery neliší, popř. je to na Nagafenu horší. Takže v tomto smyslu je důraz hlavně na tom "oba".

"Contested" = v otevřené (shared) zóně, ne v instanci. Případný raid souvisí spíš s atributem "Epic".

Máš pravdu, nejsem ten typický hráč PvP, který se celý den honí jen za tím, aby měl co nejvíc tokenů +fame, za každou cenu se vyhnul -fame, měl co nejvíc killů (ideálně tím, že "pomáhá" každému, koho vidí vyhrávat) a pak o tom všem psal na PvP fórech, ukazoval videa a všechny ostatní obviňoval z cheatování.

Já šel na PvP, protože na PvE už byla nuda. Na to, abych strávil 4h raidováním pořád toho samého už jsem neměl čas ani náladu. Mně Darathar perfektně vyhovoval. Mohl jsem hrát znovu PvE (ale celý server jel od začátku), byl tam ten přidaný adrenalin, že na mě někdo může zaútočit (proto mě nebaví grupy, které dokola mlátí pořád stejné instance...kde je tady PvP?), a mohl jsem já na někoho zaútočit, když se mi chtělo. Ale nepotřeboval jsem grupu. Měl jsem na výběr.

Na Venekoru se grupa sehnat nedá. Když jsem včera položil otázku, co má na tom skvělém serveru člověk dělat, aby získal grupu, tak mi v podstatě svorně odpověděli, že si ji mám najít v guildě. To je imho bs. A to jsem support char, ne nějaký swash/ranger #12434253.

Fame mě netrápí, tokeny mě (zase tak moc) netrápí (tzn. štve mě, že jsem díky SOE a skvělému balancování cloth vs. chain dárce tokenů (a to nemluvím o výborném nápadu s imunitou na všechny control efekty a ještě lepším nápadu s +9k(?) mental resist z jednoho itemu), ale nehoním se za PvP vybavením a je mi jedno, když mě někdo fragne). Vadí mi, že jsem přišel o 99% contentu, protože prostě bez grupy hrát na Venekoru ani Nagafenu nejde (nemluvím o PvP, to se solo ještě dá, zejména, když máš tracking; sice je to způsob PvP, který mě nebaví, ale proto taky takové classy nehraju. ale zabít žlutého ^^^ moba v open zóně dřív, než někdo přijde, je prakticky nemožné). A najít na PvP serveru ještě někoho jiného, kdo by místo neustálého honění se za tokenama nebo jedním předmětem z té samé instance šel např. raději questovat, se mi taky nějak nedaří.

Jasně, můžu sólovat instance, ale to jsme zpátky na začátku.

Querio
Go to Top of Page

Drew
Junior Member

583 Posts

Posted - 22/05/2007 :  14:12:49  Show Profile  Send Drew an ICQ Message Send Drew a Private Message  Reply with Quote
Mno na Daratharu jsem nehrál,ale řekl bych že podle toho jak píšeš je PvP a PvP Momentálně je na nagafenu taková situace že si sólo moc neškrábneš,vše je o 3+ grupách.A funkce iluze? pokud je v grupě tak je to humus.Jenže tobě vyhovuje sólování a spíš PvE obsah tak máš recht, na nagafenu by ses asi moc nerealizoval a ty tokeny fakt asi rozdával

EDIT : jo a to questování,dost z nás má 100AA takže bysme měli spíš huntit ty insignie,ale máme většinou alty a ti se honí většinou po questech.

Udan Dirge/Sage (70/70) MdK inactive
Drew Temp/Armorer (61/70)MDK inactive
Dogra Shadowknight 70MDK inactive
Prdola Swashbuckler 80 Pohodari Nagafen
Udan Illusionist 80 Pohodari Nagafen

Edited by - Drew on 22/05/2007 14:14:54
Go to Top of Page

Snek
New Member

129 Posts

Posted - 23/05/2007 :  09:27:09  Show Profile Send Snek a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Drew

Mno na Daratharu jsem nehrál,ale řekl bych že podle toho jak píšeš je PvP a PvP Momentálně je na nagafenu taková situace že si sólo moc neškrábneš,vše je o 3+ grupách.A funkce iluze? pokud je v grupě tak je to humus.Jenže tobě vyhovuje sólování a spíš PvE obsah tak máš recht, na nagafenu by ses asi moc nerealizoval a ty tokeny fakt asi rozdával

EDIT : jo a to questování,dost z nás má 100AA takže bysme měli spíš huntit ty insignie,ale máme většinou alty a ti se honí většinou po questech.


100AA mam uz davno, ale questy jsou questy
A není to tak, že by mi vyhovovalo sólování; v grupě se můžu mnohem víc flákat . Spíš je to o tom, že chci questovat...a to na PvP skoro nikdo jiný nechce. A když to zvládnu sám, i když možná o pár levelů později, ale to je mi se 100AA celkem jedno, tak proč se doprošovat. Jenže po merge už to nezvládnu.
Go to Top of Page

Aenstrius
New Member

101 Posts

Posted - 03/06/2007 :  20:13:50  Show Profile  Send Aenstrius an ICQ Message Send Aenstrius a Private Message  Reply with Quote
Chcel by som sa opytat, ci sa po tych rokoch a expanziach este oplati zacinat hrat EQ2. Tym myslim nejake zaludnenie newbie a low-level zon atd.
V sucasnosti hram WoW, s ktorym som uz raz skoncil, ale po tom co predviedli s Vanguardom (ktory som naozaj chcel hrat) som sa don opat vratil, aby som dohral datadisk. Teraz sa poohliadam po niecom a najpravdepodobnejsie to vyzera na LOTRO, coby taku premostovaciu hru, kym vyjde nieco, co by som dlhodobo hral (Warhammer Online, Chronicles of Spellborn, mozno Tabula Rasa, alebo opraveny Vanguard, atd.).
Pre uplnost chcem vsak aj vediet, ako je to v dnesnych casoch s EQ2. Klesa v tej hre pocet ludi, alebo stupa? Alebo su uz vsetci level 60+ a su nahrnuti na kontinente X s high-level contentom a zvysok sveta je prazdny?
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 03/06/2007 :  22:13:06  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aenstrius

Chcel by som sa opytat, ci sa po tych rokoch a expanziach este oplati zacinat hrat EQ2. Tym myslim nejake zaludnenie newbie a low-level zon atd.
V sucasnosti hram WoW, s ktorym som uz raz skoncil, ale po tom co predviedli s Vanguardom (ktory som naozaj chcel hrat) som sa don opat vratil, aby som dohral datadisk. Teraz sa poohliadam po niecom a najpravdepodobnejsie to vyzera na LOTRO, coby taku premostovaciu hru, kym vyjde nieco, co by som dlhodobo hral (Warhammer Online, Chronicles of Spellborn, mozno Tabula Rasa, alebo opraveny Vanguard, atd.).
Pre uplnost chcem vsak aj vediet, ako je to v dnesnych casoch s EQ2. Klesa v tej hre pocet ludi, alebo stupa? Alebo su uz vsetci level 60+ a su nahrnuti na kontinente X s high-level contentom a zvysok sveta je prazdny?



na pve serverech nikoho low level nenajdes (mozna alty lidi co maj lvl 70 toon a chtej si zkusit to novy mesto co tam pridali ale ti uz ted jsou nekde dal tak budes hrat sam)

na pvp to kvete snad ve vsech levelech - tam je ale problem ze jesli neinvestujes dost casu do harvestingu nebo si nenakoupis gold, tak budes jen potrava pro vybajeny huntery a prestane te to bavit
Go to Top of Page

WB
Starting Member

13 Posts

Posted - 04/06/2007 :  11:44:46  Show Profile Send WB a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tempest
na pve serverech nikoho low level nenajdes (mozna alty lidi co maj lvl 70 toon a chtej si zkusit to novy mesto co tam pridali ale ti uz ted jsou nekde dal tak budes hrat sam)



Tak toto je pekny bs. (jasne, vsetci sme 50+. alta mame len aby sme si mesto pozreli LOL) hracov na low lvl je menej ako kedysi ale urcite nebudes hrat sam od 10-60. a v altoch by som problem nevidel, skuseny hrac sa v grupe vzdy zide. kopa ludi cz/sk ma low levely na zabavu a je aj dost novackov tak s grupou nemas problem
Go to Top of Page

tempest
New Member

229 Posts

Posted - 04/06/2007 :  13:32:25  Show Profile  Send tempest an ICQ Message Send tempest a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WB

quote:
Originally posted by tempest
na pve serverech nikoho low level nenajdes (mozna alty lidi co maj lvl 70 toon a chtej si zkusit to novy mesto co tam pridali ale ti uz ted jsou nekde dal tak budes hrat sam)



Tak toto je pekny bs. (jasne, vsetci sme 50+. alta mame len aby sme si mesto pozreli LOL) hracov na low lvl je menej ako kedysi ale urcite nebudes hrat sam od 10-60. a v altoch by som problem nevidel, skuseny hrac sa v grupe vzdy zide. kopa ludi cz/sk ma low levely na zabavu a je aj dost novackov tak s grupou nemas problem



neblinkej nam tu zas tolik... hral sem eq2 rok a pul. navic zrovna ty (jo pamatuju si te jak si zacinal a ja sem byl zrovna na tom ALTU o kterych se tu bavime) jsi tam kolem marne shanel grupy a celou dobu jsi soloval

a kruta realita je ze i na vyssich levelech pokud zrovna nevyrazis s gildou (jako ze tezko kdyz sou lidi furt jen na raidu) tak najit grupu je pekne tezky a nezalezi na classu se koukni jak tam lidi furt zoufale kricej LFG v chatu
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,29 seconds. on eygor Snitz Forums 2000