Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 The Lord of the Rings Online
 LOTR Online - General
 Anarúth Order Guild - Status (Laurelin)
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Drojia
Starting Member

37 Posts

Posted - 08/05/2007 :  18:19:42  Show Profile  Send Drojia an ICQ Message Send Drojia a Private Message  Reply with Quote
Ahoj,

tak se jeste hlasim oficialne a rovnez prosim o pritup na skryte forum.

Dik

Drojia - 70 lvl Warlock EQ2 Runnyeye - retired
Drojia - 21 lvl Hunter LOTRO Laurelin
Go to Top of Page

tomulinek
Starting Member

tomulinek64x64

4 Posts

Posted - 08/05/2007 :  21:00:25  Show Profile Send tomulinek a Private Message  Reply with Quote
Protože v kinship-chatu v LOTRO mi nikdo nedokázal přístup do neuvěřitelně tajného guildovního fóra dát, poprosím taktéž o přístup zde... Pro l19 lore-mastera a scholara jmenem Griborn.

:: LOTR Online :: lore-master Griborn :: RP server Laurelin :: kinship Anarúth Order :: craft – http://www.lotro-craft.com/artisan-1375-griborn-historian-en.html ::

Edited by - tomulinek on 08/05/2007 21:05:38
Go to Top of Page

Rej
Starting Member

11 Posts

Posted - 11/05/2007 :  17:15:25  Show Profile Send Rej a Private Message  Reply with Quote
Rej - guardian lvl 11 pokorně žádá vyšší moc o pristup

Edited by - Rej on 11/05/2007 17:16:01
Go to Top of Page

Blader
Starting Member

42 Posts

Posted - 12/05/2007 :  10:40:02  Show Profile Send Blader a Private Message  Reply with Quote
ja se chci pridat jsem hubnter lvl 10 a jmenuju se tam Blader
Go to Top of Page

Eki
Moderator

123 Posts

Posted - 12/05/2007 :  11:06:49  Show Profile  Send Eki an ICQ Message Send Eki a Private Message  Reply with Quote
Povoleni udelena a Bladera prosim aby nas kontaktoval ve hre, nicky Sidinus, Almychion, Harandir

EQ2
LOTRO
SWG
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 12/05/2007 :  11:27:14  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Eki

Povoleni udelena a Bladera prosim aby nas kontaktoval ve hre, nicky Sidinus, Almychion, Harandir

nezapomel jsi na me?

EDIT: Uz je to tyden a porad nemam pristup

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"

Edited by - Reyden on 14/05/2007 16:24:29
Go to Top of Page

Drojia
Starting Member

37 Posts

Posted - 13/05/2007 :  23:32:13  Show Profile  Send Drojia an ICQ Message Send Drojia a Private Message  Reply with Quote
Ahoj,

už se to tu někde probíralo, ale kde přesně je umístěno to guildovní fórum ? Nikde v sekci LOTR online ho nevidím.

Dík

Drojia - 70 lvl Warlock EQ2 Runnyeye - retired
Drojia - 27 lvl Hunter LOTRO Laurelin

Edited by - Drojia on 13/05/2007 23:32:41
Go to Top of Page

Catheriel
Starting Member

94 Posts

Posted - 14/05/2007 :  13:39:04  Show Profile Send Catheriel a Private Message  Reply with Quote
Zdravím, jsem členem Anarúth Order. Mám se hlásit kvůli povolení vstupu do sekce guildy, či co :)

Catheriel Niiniel | Elf Hunter | Explorer | vyhraněná osobnost
http://www.lotro-craft.com/artisan-1345-catheriel-explorer-en.html
http://www.treehouse.cz/yoshua/index.php?list=2&page=1
(1280×1024 High | resampled to 800×640)
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 14/05/2007 :  16:53:38  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Reyden

quote:
Originally posted by Eki

nezapomel jsi na me?

EDIT: Uz je to tyden a porad nemam pristup

Někdy je třeba se odlogovat z fóra a znovu nalogovat aby jsi to viděl.
Go to Top of Page

tomulinek
Starting Member

tomulinek64x64

4 Posts

Posted - 14/05/2007 :  17:25:31  Show Profile Send tomulinek a Private Message  Reply with Quote
Jsem asi nasleplej jako Droija, nebo natvrdlej (taky se občas stane), ale také nevidím žádné jiné fórum Anaruth Orderu, než toto. ;)

:: LOTR Online :: lore-master Griborn :: RP server Laurelin :: kinship Anarúth Order :: craft – http://www.lotro-craft.com/artisan-1375-griborn-historian-en.html ::
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 14/05/2007 :  18:40:05  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel
Někdy je třeba se odlogovat z fóra a znovu nalogovat aby jsi to viděl.

jj to jsem uz zkousel, myslim si ze to jeste nemam prideleny

2tomulinek: jj az ti prideli prava abys tam videl tak uvidis novou sekci venovanou jen guilde ... problem je viditelne v tom pridelovani prav :)

Zenová povídka: Putuji takhle Severní Koreou a najednou potkám Gurrshaela a Pompa držíce se za ruce řkouce "Ano pane Reydene ... až tady jsme zjistili, že jsme míň než ta krabice u cesty ... vyhrál jsi, Ty jsi víc!". Usmál jsem se a odvětil jim: "Od té doby co nemám žádný cíl, už nebloudím!"
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 14/05/2007 :  19:20:16  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
Doufam, ze se divate na stejnou uroven v hierarchii for jako ma LOTR Online - General.
Go to Top of Page

Reyden
Senior Member

Human

2747 Posts

Posted - 14/05/2007 :  19:59:39  Show Profile  Send Reyden an ICQ Message Send Reyden a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Almych

Doufam, ze se divate na stejnou uroven v hierarchii for jako ma LOTR Online - General.

No jestli je to stejny jako v jinych castech fora, tak soukrome forum guildy by se melo zobrazit tady : http://www.imperium.cz/forum/default.asp?CAT_ID=54 ze? Krom general jeste guild forum .. a to tam nevidim.
Jestli to je jinde tak jsem potom asi slepej

EDIT: dekuji za vyrizeni, uz to vidim

Edited by - Reyden on 14/05/2007 21:44:57
Go to Top of Page

robiwan
Moderator

1035 Posts

Posted - 14/05/2007 :  20:19:56  Show Profile  Send robiwan an ICQ Message Send robiwan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Reyden

quote:

No jestli je to stejny jako v jinych castech fora, tak soukrome forum guildy by se melo zobrazit tady : http://www.imperium.cz/forum/default.asp?CAT_ID=54 ze? Krom general jeste guild forum .. a to tam nevidim.
Jestli to je jinde tak jsem potom asi slepej

je to presne tam (:

I have waited and planned and built my strength for fifteen thousand years. I have evolved. It is time.
(Omnius Evermind)
---------------------------
Feyd'Rautha Saresh (Medic, Rebel Alliance, Europe-Chimaera), Robe Saresh (Force Sensitive, Rebel Alliance, Europe-Chimaera)

Go to Top of Page

Bajaja
New Member

168 Posts

Posted - 15/05/2007 :  08:50:07  Show Profile Send Bajaja a Private Message  Reply with Quote
Myslím že je mnohem efektivnější přihlásit se o svoje práva rovnou ve hře.
Go to Top of Page

presco
Starting Member

3 Posts

Posted - 15/05/2007 :  09:02:24  Show Profile Send presco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bajaja

Myslím že je mnohem efektivnější přihlásit se o svoje práva rovnou ve hře.

ve hre sem se zkousel prihlasit o sva prava :) tak to zkousim jeste tady, stale se nemuzu dostat do supermegaultrasecret fora :)
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 15/05/2007 :  09:39:08  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by presco

Ve hre sem se zkousel prihlasit o sva prava :) tak to zkousim jeste tady, stale se nemuzu dostat do supermegaultrasecret fora :)
Pristup povolen.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Eki
Moderator

123 Posts

Posted - 15/05/2007 :  09:41:33  Show Profile  Send Eki an ICQ Message Send Eki a Private Message  Reply with Quote
Pardon, mel sem v tom trochu zmatek, ted uz by opravdu vse melo byt na svych mistech

EQ2
LOTRO
SWG
Go to Top of Page

Dari
Starting Member

22 Posts

Posted - 16/05/2007 :  10:58:30  Show Profile Send Dari a Private Message  Reply with Quote
prosim o pristup do guildovniho fora... diky, Dari Oakenhead
Go to Top of Page

Miky
Moderator

947 Posts

Posted - 16/05/2007 :  11:59:39  Show Profile Send Miky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dari

prosim o pristup do guildovniho fora... diky, Dari Oakenhead
Pristup povolen.

Wyndia Creel - Tarkin server

Go to Top of Page

Londiel
Starting Member

1 Posts

Posted - 16/05/2007 :  12:49:25  Show Profile Send Londiel a Private Message  Reply with Quote
Taky prosím o povolení... v guilde už jsem cu in game
Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 16/05/2007 :  14:54:03  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
Také se hlásím.

Jméno překvapivě Lahvan, trpaslík minstrel.
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 17/05/2007 :  17:34:51  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
Tady si kazdej druhej zaklada topic o uplnejch srackach jak na bezicim pase tak uz s tim neco delejte.
Go to Top of Page

Almych
Average Member

To jsem ja

1691 Posts

Posted - 17/05/2007 :  18:12:28  Show Profile  Send Almych an ICQ Message Send Almych a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Akoh Adi

Tady si kazdej druhej zaklada topic o uplnejch srackach jak na bezicim pase tak uz s tim neco delejte.

Radsi prozrad, kdy se konecne objevis.
Go to Top of Page

Akoh Adi
Junior Member

539 Posts

Posted - 17/05/2007 :  20:00:48  Show Profile Send Akoh Adi a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by Akoh Adi

Radsi prozrad, kdy se konecne objevis.

No to je ve hvězdách.
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,48 seconds. on eygor Snitz Forums 2000