Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Otazky a odpovedi
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

Shemiramoth
Moderator

4317 Posts

Posted - 22/07/2007 :  20:01:01  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lahvan

No přechod do rage měl už DAOC i s animaci - krysa za berserka, jelen za hera. LOTRO má podobný styl (dokonce i podobnou animaci). Tohle imo není objevení Ameriky. ;) Ale stejně se těším...

Hehe to neni. Nevim jestli budou mit nejaky dabing ostatni shouty, ale rad bych, aby byly prave dabovany vsechny, napr. taunt atd.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Jardat
Starting Member

11 Posts

Posted - 22/07/2007 :  20:30:43  Show Profile Send Jardat a Private Message  Reply with Quote
Ne nedaří. Ráno jsem se na chvíli připojil na anglickej. Odpo se mi to už nepodařilo. Pozval jsem kámoše z wowka a ty hráli za chopu na francouzkým. Dostali se až do rvr zóny, ale bohužel tam nebyl žádnej trpoš(hráč).
Co se týče plnění nezadaných gestů, tak to funguje. Něco někde seberete či zabijete a později vám nějaké npc dá odměnu + naskočí xp.
Grafika na obrázcích nevypadá moc pěkně, ale v pohybu to je skutečně pěkný. Stíny tomu dodávají realičnosti, i když občas prasí. Rip(ten co hrál chopu) si koupil brnko a po navléknutí měl stín ve tvaru kvádru. Brnění se podobalo odřené drátěnce jak jsme se shodli.
Colison detekce by mě taky docela zajímala, skusím v rvr zóně do někoho vrazit. Npcčkama se normálně dá probíhat.
Daoc jsem nikdy nehrál a betu jsem hrál jedinou wow, ale až otevřenou. Popravdě ještě nějaký fazolky či co:-)
Při srovnání chopy a shamana je dle mého lepší shaman. Na druhou stranu co předvádí chopa v berserkru je nářez. Něco jako mlýnek na maso, ale dlouho trvá než se berserkr nabije.

Trpaslík tělem i duší
Go to Top of Page

Quizee
New Member

199 Posts

Posted - 22/07/2007 :  20:44:08  Show Profile Send Quizee a Private Message  Reply with Quote
Ta logovaci obrazovka vypada dobre.Uz se vi kdy pribudou dalsi povolani?(moc to nesleduju)

Mondragon -TTH- SOLD
Member of international guild A'a Netjer
Stygian Ranger incoming

Go to Top of Page

Jardat
Starting Member

11 Posts

Posted - 22/07/2007 :  20:44:31  Show Profile Send Jardat a Private Message  Reply with Quote
Ted se nedaří připojit už nikam. Skusím to nainstalovat na starej komp at vidím jak to běží. Jinak do bety jsem se hlásil z novýho, takže parametry byly dle něj i s 6600kou.

Trpaslík tělem i duší
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 23/07/2007 :  00:04:46  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
A vy ako betatestery ste povinny davat nejake ,,hlasenia,, alebo to mas vsetko dobrovolne a ked chces tak napises ze tu mate chybu, toto je zle, toto dobre ?

Edit : Nie nie nie nie nieeee, ja to musim prestat pozerat ... to video je dobre :) Kokos, uz v tom betateste to vyzera fajn aj ja cheeeeeem betatest, teraz sa tak nehorazne nudim :) A pozeram ze aj ten regen HPciek je dost rychly, takze mozes stale valit.

Edited by - Pepo on 23/07/2007 00:08:52
Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 23/07/2007 :  07:26:37  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
Povinny hodneceni je po nekterych questech (je tam neco ve stylu - ohodnotit v rozmezi 1-5, pribeh, obtiznost. Po chvily hrani (nebo pri logoutu) na mne vyskocila tabulka s dalsima otazkama napr. Cemu se chci venovat: Quests, Gorup Quests, RVR atd. Jestli je z hry "citit" Warhammer svet atd. Celkem je otravny vyplnit ten samy dotaznik nekolikrat, ale da se to prezit :).

2JARDAT: No ja doufam, ze nejak navyssi kapacitu serveru, prestoze se daji questy plnit bez toho aniz bys je cetl, tak ja si je rad prectu, protoze to maji fakt pekne napsane tou orkstinou. A jeste k tomu mi to ve francouzstine hazi misto nekterych znaku znacku trademarku a copyrightu a dalsi nesmyslny znaky...
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 23/07/2007 :  08:24:02  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Jeste bych mel taky otazku, cetli jste nekdo z vas co jste v bete, knihy ze sveta Warhammera? Pokud ano, pripomina vam to tu atmosferu?
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

5759 Posts

Posted - 23/07/2007 :  08:33:38  Show Profile  Send Meddy an ICQ Message Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

Slasha..orci nazvy jsou fakt supr. :-) Info paradni. Diky

Orcish je ve svete Warhammeru udelana naprosto skvele a neodolatelne :)

"I'm gonna stomp 'em to dust. I'm gonna grind their bones. I'm gonna burn dere towns and cities. I'm gonna pile 'em up inna big fire and roast 'em. I'm gonna bash'eads, break faces and jump up and down on da bits dat are left. An' den I'm gonna get realy mean." - Grimgor Ironhide, Black Orc Warboss

Nicmene se zdaleka nejvic tesim na DE :) (inu 7 let stolniho Warhammeru, kde jsme hral prave za ne zanechalo svoje stopy)

STS Chvojkovice-Brod

Edited by - Meddy on 23/07/2007 08:47:02
Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 23/07/2007 :  09:03:39  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
Tak ja jsem bohuzel zadnou knihu, ze sveta Warhammer necetl. Pokud by jste mi nekdo nejakou doporucil budu jedine rad, protoze ten "svet" si mne za tu chvily docela ziskal
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 23/07/2007 :  09:11:38  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tarvis

Tak ja jsem bohuzel zadnou knihu, ze sveta Warhammer necetl. Pokud by jste mi nekdo nejakou doporucil budu jedine rad, protoze ten "svet" si mne za tu chvily docela ziskal

Zase až tolik jsem jich nečetl, ale u mě jako autor (co se týče čtivosti) jednoznačně vede William King. Má celou sérii, která začíná knihou Troll Slayer (Zabíječ Trolů, vyšlo to celé v češtině) a má asi 7 dalších pokračování, které se taky čtou jedním dechem. Je pravda, že v těchhle knihách trochu trpí atmosféra bezútěšnosti a tak trochu marného boje proti chaosu, protože víš, že nakonec stejně všem namlátí, ale zase se to sakra dobře čte a získáš celkem přehled o světě a jak to tam funguje.
Go to Top of Page

Tarvis
Starting Member

44 Posts

Posted - 23/07/2007 :  09:27:44  Show Profile  Send Tarvis an ICQ Message Send Tarvis a Private Message  Reply with Quote
[quoteGurrshael Posted - 23/07/2007 : 09:11:38
--------------------------------------------------------------------------------

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by Tarvis

...

Zase až tolik jsem jich nečetl, ale u mě jako autor (co se týče čtivosti) jednoznačně vede William King. Má celou sérii, která začíná knihou Troll Slayer (Zabíječ Trolů, vyšlo to celé v češtině) a má asi 7 dalších pokračování, které se taky čtou jedním dechem. Je pravda, že v těchhle knihách trochu trpí atmosféra bezútěšnosti a tak trochu marného boje proti chaosu, protože víš, že nakonec stejně všem namlátí, ale zase se to sakra dobře čte a získáš celkem přehled o světě a jak to tam funguje. ][/quote]

Díky za tip, zkusim mrknout jestli je u nas neco k dostani, kdyztak objednam pres net.
Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 23/07/2007 :  10:04:38  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

srovnani s wowkem se sica zadna nova mmorpg hra jeste dlouho nevyhne ale milan to rekl zjevne zamerne jako snahu o vyvolani flamu

Diky za pristup. Na rozdmychavani ohnu jsem uz stary brachu. To co postnuli Travis a Jardat me jako odpoved na moji otazku stacilo.

PvP v otevrene krajine tam asi nebude co? Myslim jako boje o hrady a pevnosti.
Jak vypadaji animece pohybu? Pokud budou tak dobre jako ta krava z WoW (uz si nepamatuji jak se ta rasa jmenuje "skleroza, taky vas to ceka") tak budu nadmiru spokojeny.
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 23/07/2007 :  10:09:55  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

quote:
Originally posted by Rashaverak

srovnani s wowkem se sica zadna nova mmorpg hra jeste dlouho nevyhne ale milan to rekl zjevne zamerne jako snahu o vyvolani flamu

Diky za pristup. Na rozdmychavani ohnu jsem uz stary brachu. To co postnuli Travis a Jardat me jako odpoved na moji otazku stacilo.

PvP v otevrene krajine tam asi nebude co? Myslim jako boje o hrady a pevnosti.
Jak vypadaji animece pohybu? Pokud budou tak dobre jako ta krava z WoW (uz si nepamatuji jak se ta rasa jmenuje "skleroza, taky vas to ceka") tak budu nadmiru spokojeny.

V každé zóně (tier) má být PvP oblast, kde se můžeš mlátit s ostatníma. Čím vyšší tier, tím větší část celé zóny bude zabírat. Animace viz ta videa. Mě se líbí, nepřišlo mi na ní nic nepřirozeného.
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 23/07/2007 :  11:08:50  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
Knizky jsou vyborne, jestli Te bavi ta hra alespon trosku, tak ta knizka Te dostane. Souhlasim s tim, ze William King je bezkonkurencni, cyklus Zabijeci doporucuji, je to surova, krvava fantasy...

saaaakrys, tak bych si tu betu zkusil a nikde zadna pozvanecka
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 23/07/2007 :  11:26:40  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Vzhledem k přecpanosti serverů pochybuju v rozesílání nových pozvánek někdy v krátkodobém horizontu.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

5759 Posts

Posted - 23/07/2007 :  12:11:19  Show Profile  Send Meddy an ICQ Message Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night_hawk

Knizky jsou vyborne, jestli Te bavi ta hra alespon trosku, tak ta knizka Te dostane. Souhlasim s tim, ze William King je bezkonkurencni, cyklus Zabijeci doporucuji, je to surova, krvava fantasy...

Spis bych rekl, surova tak akorat a hlavne plna jemneho utlocitneho humoru :) Zatim jsem necetl posledni dil tj. Orcslayer (u nas zatim jako posledni vysel Giantslayer - pokud je to uz jinak, tak me kopnete :)) ktery uz nepsal King, ale Nathan Long a podle ohlasu je to udajne nejlepsi kniha serie. Tak uvidime..

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

556 Posts

Posted - 23/07/2007 :  12:26:57  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
Mam par otazek:

Jde vlézt do zóny opoziční frakce? Na mě to působilo tak, že jen do té RvR části a pak je plot.

Pokud jsem to pochopil správně, co se týče těch zón... Začínáš v Tier1 a poslední je Tier4 - celkem 9 zón obou ras.

Je možnost vrátit se z T4 na T1? Jestli ano, jaká je šance, že jako newbie sotva vlezu do RvR zóny dostanu instant kill od někoho naexpeného, kdo se tam vrátit zagankovat si lowlevely.

Jsou tam ještě jiné zóny, teď nemyslím dalších 9+9 od ostatních ras, ale prostě něco, kde se dá jen tak poflakovat a expit / gankovat :)
Go to Top of Page

night_hawk
New Member

315 Posts

Posted - 23/07/2007 :  13:23:09  Show Profile  Send night_hawk an ICQ Message Send night_hawk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

quote:
Originally posted by night_hawk

Spis bych rekl, surova tak akorat a hlavne plna jemneho utlocitneho humoru :) Zatim jsem necetl posledni dil tj. Orcslayer (u nas zatim jako posledni vysel Giantslayer - pokud je to uz jinak, tak me kopnete :)) ktery uz nepsal King, ale Nathan Long a podle ohlasu je to udajne nejlepsi kniha serie. Tak uvidime..

ja jsem cetl i tu posledni Orcslayer a muzu rict, ze je to trosku o necem jinem, ale urcite si to precti, stoji to za to...
Go to Top of Page

Pepo
Average Member

2118 Posts

Posted - 23/07/2007 :  13:32:35  Show Profile  Send Pepo an ICQ Message Send Pepo a Private Message  Reply with Quote
Ak mate zaujem tak sa mi dostalo 7 knih v elektronickej podoby do ruky (diky Eriador) a konci to Zabijec obru. Napiste mi na pkremel@yahoo.co.uk a ja vam ich mozem obratom poslat naspat.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 23/07/2007 :  13:35:17  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
by me zajimalo kolik lidi by hralo takovouhle betu kdyby ji nabidli za 5$ mesic...mam takovyho tusaka ze bych do toho asi sel :-D

no mmo
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3717 Posts

Posted - 23/07/2007 :  14:23:18  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

by me zajimalo kolik lidi by hralo takovouhle betu kdyby ji nabidli za 5$ mesic...mam takovyho tusaka ze bych do toho asi sel :-D

nevim no ja doufam ze mi beta prijde a zaroven doufam ze neprijde protoze bych si to chtel zahrat na ostro ale pokud by prisla tak to nevydrzim :)

lastfm
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

5759 Posts

Posted - 23/07/2007 :  15:50:38  Show Profile  Send Meddy an ICQ Message Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
No ja to vidim tak ze kdyz halt neprijde tak neprijde, bude open beta a tam to snad klapne...

(dobre maskovana nervozita prozrazujici se snad jen na kost ohlodanymi nehty a obrovska kerka pres cela zada "WARHAMMER")

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 23/07/2007 :  19:56:04  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Skoda toho global timeru na abilitkach :(

Za prve se tim nastavuje hard cap treba na rychlost casteni (kazdej mava rukama stejne jako dalsich milion pandulaku) a za druhe se hra s global timerem stava tahovkou.

Edited by - VT on 23/07/2007 19:56:44
Go to Top of Page

Jardat
Starting Member

11 Posts

Posted - 23/07/2007 :  20:23:00  Show Profile Send Jardat a Private Message  Reply with Quote
Z warhammeru jsem četl všechny zabíječe (několikrát), dokonce i posledního(toho jen jednou) ke kterému se vyjadřovat nebudu, snad jen že King je fakt král. Pak jsem četl nějaký povídky i ty knížky od Thorpa + Warmammer 40k. Soudit atmosféru dle knížek je ještě brzo, ale už se moc těším až uvidím známá místa.
Dneska jsem to rozchodil na starým kompu, což je athlon1800+xp, 1gb ram a 9800pro. Cuká se to, když se otočím jinak to docela jde. Bohužel nevím jak zobrazit fps. Tarvisi pokud jsi na to přišel, dej mi pls vědět, at to sem hodím pro představu ostatním.

Trpaslík tělem i duší
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1442 Posts

Posted - 23/07/2007 :  20:45:48  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
Zkus FRAPS
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,89 seconds. on eygor Snitz Forums 2000