Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Warhammer Online
 Warhammer Online - General
 Otazky a odpovedi
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 25/07/2007 :  10:38:01  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Je pravda ze se mi obcas ta pismenka poskladaji vselijak nahromadu

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 25/07/2007 :  11:49:01  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
kdyz tu byl jeden topic bylo to mnohem lepsi, clovek si nasel kde skoncil a pokracoval ted aby clovek listoval mnozstvim topicu u kterych je mnohem tezsi se zorientovat.

nemohl by nekdo ty dalsi tpicy smazat at je to tu vsechno prehledne v jednom ? :)

lastfm
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 25/07/2007 :  11:58:42  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
hehe rashi :-)) Cekal jsem, ze nekdo prijde a navrhne toto a ty si jeste ze me delas prdel..no pockej ..

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 25/07/2007 :  15:23:51  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth

hehe rashi :-)) Cekal jsem, ze nekdo prijde a navrhne toto a ty si jeste ze me delas prdel..no pockej ..



To neni prdel, předtim to bylo opravdu přehlednější
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 25/07/2007 :  15:29:27  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Kazdej pes jina ves. Jednou nechcete uber topics, pak zase nechcete zvlast topic. Myslim, ze at to bude jak to bude. Je to jedno.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Quizee
New Member

199 Posts

Posted - 25/07/2007 :  15:36:13  Show Profile Send Quizee a Private Message  Reply with Quote
Me to takhle vyhovuje tak furt nekritizujte kazdou kravinu :)


Mondragon -TTH- SOLD
Member of international guild A'a Netjer
Stygian Ranger incoming

Go to Top of Page

Milan
Junior Member

777 Posts

Posted - 25/07/2007 :  17:27:01  Show Profile Send Milan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vlkodlak

quote:
Originally posted by Shemiramoth

hehe rashi :-)) Cekal jsem, ze nekdo prijde a navrhne toto a ty si jeste ze me delas prdel..no pockej ..



To neni prdel, předtim to bylo opravdu přehlednější


Prehlednejsi pro toho kdo to cte kazdou hodinu. Pukud se nekdo pripoji pozdeji tak se mu dulezite informace ztraceji v plkach kteri tady nekteri jedinci jsou schopni vyprodukovat. Viz treba moje zminka o porovnani WAR a WOW a hned 5-6 postu ze vyvolavam flame.
Ja hlasuju pro rozdeleni.
Go to Top of Page

Jardat
Starting Member

11 Posts

Posted - 25/07/2007 :  17:47:42  Show Profile Send Jardat a Private Message  Reply with Quote
Ad lockovani targetu. Z toho co napsal Jardat jsem pochopil nasledujici, ze ty jsi locknuty na target, ale pouze na autoattack, tzn. jako kdysi fungoval add-on u wowka, ktery ti drzel target i pres feign death apod. Zkratka jsi porad utocil a nemusel klikat znovu. Ostatni veci jsou plne v tve rezii. Postava musi byt face to face, pripadne vlevo/prave od tebe, zady k tobe. Coz uz rozviji pozicni specky, ktery jsou taky ve WARu. (a take musis dodrzovat melee range)
Přesně tak
Rozdělení xp nevím- musel by tam být někdo další a porovnat to, nebo to udělat dvakrát za sebou a zapsat si to. Na konci public qestu byla odměna pro všechny a to dva předměty(dělal jsem to dvakrát a padly stejný) o které se rolovalo. Bylo tam need, greed, pass. Složení grupy bude asi jedno, nebylo to nijak těžký. Stačí aby se dělal v pojetí skavenů-nás hodně a jde to:-)

Trpaslík tělem i duší
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 25/07/2007 :  19:00:48  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
Klasicky stick jako v DAOCu WO nema.

Nicmene z nej DAOC na kazdem kroku citim. Napr. /who ma zcela stejne formatovany vystup a to snad i vcetne textu.

Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 25/07/2007 :  19:36:13  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Daly by se víc zanalyzovat ty poziční specky? Je to jako DAoC nebo jako WoW, kde máš jednu zezadu a konec :)
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 25/07/2007 :  19:49:43  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Kompilace nekolika otazek:

1. ten elite mob z toho prvniho grp questu... jak moc narocne jeho zabiti bylo na slozeni grpy?

grpuje se vubec ve hre? jak se chova "tagovani" mobu (kdo ma loot prava apod.)... hlavne v souvislosti s group questy...

2. Zajimalo by me jestli threat specky maji nejaky vliv na PvP.

V hlavnim topicu se psalo, ze dmg Black Orca je mensi nez jinych class (shaman/choppa) (coz je vzhledem k povaze povolani samozrejme), tak by me zajimalo jakym zpusobem je tedy ve hre implementovan avizovany "taunt" + tedy vsechny dalsi pomocne threat specky, ktere v jinych hrach maji hlavni ucel v PvE...

zatim vime, ze taunt ma snizovat dmg do jinych cilu nez do black orca, ale jestli jsem spravne pochopil prvni prispevek o black orcovi tak veci na threatovani mobu ma mnohem vic, tak me zajimaji ty dalsi specky jestli funguji...

3. este jedna otazka jsou uz v prvni zone instancovane pvp eventy? nebo je tam vice duraz na skirmish...
jak je velika ta oblast (zhruba) - prebehnu to za par minut, neda se to rozumne prebehnout apod.
uz maji implementovany victory points? jaky vliv ma zabiti hrace na VP?

4. Zajimalo by me, zda je za zabijeni playeru vice expy, nez za regulerni questy pro jednoho (pripadne group questy)?

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Lahvan
Dictator Apprentice

318 Posts

Posted - 25/07/2007 :  19:52:12  Show Profile Send Lahvan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT

Klasicky stick jako v DAOCu WO nema.

Nicmene z nej DAOC na kazdem kroku citim. Napr. /who ma zcela stejne formatovany vystup a to snad i vcetne textu.





Někdo prodal?
Go to Top of Page

Nat
Average Member

nat

1185 Posts

Posted - 25/07/2007 :  20:13:09  Show Profile Send Nat a Private Message  Reply with Quote
.... nebo pronajmul :D

Mne by zajímalo, jak to je s rozhraním hry - jaká je volnost v nastavování ovládání, jeslti jdou všechny akce přiřadit na klávesy.
Umí to prostorový zvuk?
Dá se to pouštět v okně?
Snese to alt+tab?
Má to třeba nějaký náznak příme podpory hlasové komunikace?

A jsou tam nějaké mluvené zvukové tracky? Například v daocu, krom tutoriálu, není slyšet jediného hlásku, všichni jsou němí a umí jen sténat bolestí :D

[online] family Nathal Tameisha tamer - EU - Black Desert Online
[offline] Nathal Asthma berserker - Mordred PvP - Dark Age of Camelot
[offline] Johanka cleric - UO Darkparadise
Go to Top of Page

vlkodlak
Junior Member

avatarkdpc

556 Posts

Posted - 25/07/2007 :  20:55:34  Show Profile Send vlkodlak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth


1. ten elite mob z toho prvniho grp questu... jak moc narocne jeho zabiti bylo na slozeni grpy?



Jako bylo by fajn si nejdřív přečíst co kdo už napsal, než se ptát na zodpovězené otázky :)

quote:
Originally posted by Jardat

Složení grupy bude asi jedno, nebylo to nijak těžký. Stačí aby se dělal v pojetí skavenů-nás hodně a jde to:-)


Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 25/07/2007 :  21:10:02  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Ty maslo, kdyby jsi cetl ostatni, ted uz smazane topics, tak zjistis, ze jsem se na to neptal ja. Ale to je jak hazet hrach na zed. Prvne to chce mit nejaky info, a az jedine pak argumentovat.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 25/07/2007 :  21:33:24  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nat
Mne by zajímalo, jak to je s rozhraním hry - jaká je volnost v nastavování ovládání, jeslti jdou všechny akce přiřadit na klávesy.



Hodne podobne (tak z 90 procent?) rozhrani wow plus nejake windows na zalezitosti, ktere wow nema (morale, tactics etc.).

Vetsina akci by mela jit priradit, alespon co jsem mel moznost videt.

quote:

Dá se to pouštět v okně?



jj

quote:

Snese to alt+tab?



jj (pri navratu zpet to tak pul az jednu vterinu dotahuje textury, takze na chvili je videt rozhozenej obraz)

quote:

Má to třeba nějaký náznak příme podpory hlasové komunikace?



Ne a pry mit nebude.

quote:

A jsou tam nějaké mluvené zvukové tracky? Například v daocu, krom tutoriálu, není slyšet jediného hlásku, všichni jsou němí a umí jen sténat bolestí :D



Ano, NPC obcas promluvi. Ale neni to Everquest 2.
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 25/07/2007 :  21:36:59  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Jsem zvědavý na guildy, jestli budou alespoň nějaké ranky guild atd, aby to nebyl jen chat navíc.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 26/07/2007 :  07:18:15  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
hmm jak je to s pohybem postavy, beha se ciste pres klavesnici nebo je treba moznost namapovat si to jako ve wowku pres mys? (stisk prave+leve tlacitko se behalo s otacenim) musim uprimne priznat, ze jsem si na to pomerne dost zvykl...

(otazku na toho elitaka jsem psal ja, vcera zhruba v 7:50 rano, kdy jeste odpoved od jardata nebyla, tu psal az odpoledne do tohohle megatopicu...)

no mmo
Go to Top of Page

Shemiramoth
Moderator

4339 Posts

Posted - 26/07/2007 :  07:35:24  Show Profile  Send Shemiramoth an ICQ Message Send Shemiramoth a Private Message  Reply with Quote
Craft na 100pro jeste v bete neni, ale dost me zajima. Ma to byt pry neco supr, tak jsem zvedavy. Kdyby se neco objevilo. Dejte vedet.

- If you don't like something, change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
- When you can't run you crawl, when you can't crawl, when you can't do that, find someone to carry you.
- Achiever 27%, Explorer 67%, Killer 27%, Socializer 80%

Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 26/07/2007 :  09:26:26  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Doufám, že craft bude něco víc, než jen těch pár použitelných cetek ve WoW :)
Go to Top of Page

nekrotyrael
Senior Member

3896 Posts

Posted - 26/07/2007 :  10:10:05  Show Profile  Visit nekrotyrael's Homepage Send nekrotyrael a Private Message  Reply with Quote
co vsechno je videt na minimape? da na ni pingovat lokace a kreslit jako treba gw, nebo nejake podobne vychytavky? je na ni nejak zvyrazneny targetnuty cil?

zkousel uz nekdo squig herdera? :p

RL: LVL 1 S/S/S
AO: Ineea, Airashii, Nekrotyrael, Nanorexia

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2007 :  11:24:19  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

me osobne by zajimalo hlavne hra za heal classy...uz jsme o tom dost cetli (ze jsou overpowered atd.) tak by me zajimalo jakym smerem se hejbli...
a prip. jak moc na jejich "vykon" budou mit vliv vyvojove vetve (tzn. jestli jako v jine hre naspecovanim je z tebe najednou uplne neco jinyho nez v jine vetvi)



V bete jsou dva heal classy: Runepriest a Shaman

Runepriest je definovan jako buffer/nuker. Shaman jako healer/nuker.


Za Runepriesta jsem hral asi 5 minut. Oproti shamanovi bude mit k dispozici vice buffu a bude mit lepsi moznost specnout healy/buffy a support obecne. Ma i 7 sekundovy root, pricemz shaman nema vubec zadne cc (hovorim o tom, co vidim v ingame ui; jsou tam videt ability/etc. do asi 12 ranku).

Shaman se da prirovnat k daoc mentalistovi bez cc, ae a peta.

Oba classy maji, ale healy silene slaby (jak castenej single tak inta hot). Takze, treba pri prvnim public questu mi prislo vyhodnejsi rychle burstnout damage na moba a hrace co maji agro nehealovat (proste zabit moba rychleji nez on zabije nekoho jineho).

Shamana specuji na damage s Thats enough moral skillem. Je to overpowered moral abilita, kdy absorbuji 50 - 75% damage na 10 sekund, pri vysoke morale (60+) a specnuti teto vetve muzu nahodit 75 procentni bof pro celou grupu. Vedlejsi efekt tohoto skillu je snizovani hate.


Btw zatim to vypada, ze kazdy hrac muze mit na sobe jenom jeden buff (eliminace buff botu), takze vyhoda runepriesta (hodne buffu) trochu bere za sve. Mozne je, ze vyjimku budou mit nejake self buffy.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2007 :  11:36:57  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric
a pak samozrejme jak moc te to chytlo a bavi



Zpocatku jsem byl trochu na rozpacich, mozna i dokonce trochu zklaman. Ani sam nevim co jsem od hry ocekaval.

Mozna jsem predpokladal, ze classy budou trochu propracovanejsi, budou mit vic abilit, moznosti. Behem hrani jsem si uvedomil, ze prave v maximalni jednoduchosti bude hlavni sila WO.

Pokud by se mne nekdo zeptal na strucnou charakteristiku WO po sesti hodinach hrani tak bych asi odpovedel: WO je pvp/rvr mmo arkada s DAOC algoritmy (pohyb mobu, jejich reakce)/enginem a s WOW grafikou.

Cim dele hraji tim vice mne to bavi.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 26/07/2007 :  11:38:28  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
diks...jak rychle nabiha to morale? tzn. jak moc musis setrit na tech 60% morale abilitu? mas to kazdej boj? nebo kazdej 3. mob?

no mmo
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2007 :  11:39:44  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Meddy

Q1: jaky je prvni pocit z grafickeho provedeni? hybe se to, nebo to bude chtit silnejsi stroj?

Q2: tvorba postavy - slusny vyber? co vsechno jde navolit?



Stahni si trial DOACu a ziskas celkem slusnou predstavu jak se ti bude hybat WO.

V teto chvili nejde pri tvorbe postavy navolit vubec nic (resp. pouze pohlavi; zelenokabatnici (orcove, gnomove) jsou unisex).

Ve hre lze nastavit pouze rozliseni, dalsi volby grafiky zde nejsou.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2007 :  11:45:47  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

diks...jak rychle nabiha to morale? tzn. jak moc musis setrit na tech 60% morale abilitu? mas to kazdej boj? nebo kazdej 3. mob?



60 je uz celkem problem; ale mohu to hodnotit pouze u solo hry (i behem public questu jsem byl solo). V pvp kdy se to bude rezat hlava nehlava a vlastne budes stale incombat (morale se generuje podobne jako wow warr rage nebo jako napr. mana u vampira v daocu) tak to bude asi v pohode.

Ja si hraju hlavne s 20 procenty a 40 procenty. Na techto cislech mohu aktivovat self absorbci. Kdyz mne mlati dva moby tak se na 40 procent dostanu priblizne v dobe kdy ja sam mam tak 20 procent hp. Takze absorbci odmackavam v dobe kdy se chci healnout.

20 procent pouzivam pro chain pullovani single mobu. HP a tactic pointy (mana pool) se generuji out of combat strasne rychle, za 10 vterin mam z 20 procent hp/pointu vse na max.

Edited by - VT on 26/07/2007 11:46:12
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2007 :  11:52:04  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan

Ja bych uvital porovnani s WoW. Podle obrazku je to kopie. Jak to ale vypada ve skutecnosti?



Pocity mam jako bych hral temer daoc ve wow vyrazne vylepsene grafice.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2007 :  11:59:27  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nekrotyrael

jak funguje targetovani?



- click mysitkem
- odmacknuti nabindovane klavesy na nearest target, next target apod.
- /target name (nemam tuseni zda muzes takto targetovat i nepratele, ale tipnul bych si, ze ano).
- bude asi taky fungovat /assist name (vyzkousim dnes)

Takze funguje jako v ostatnich ackovych mmo (vanguard, daoc, eq2, wow, lotro).
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2007 :  12:00:35  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sorrow

Jsem zvedavej hlavne na tu HW narocnost..nerad bych investoval nejak moc do noveho "zeleza" :)



Viz. muj pred pred minuly post - stahni a spust si DAOC trial. WO beha priblizne stejne rychle jako DAOC.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2007 :  12:02:07  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
btw me to po prvnich screenech prislo graficky dost podobne wowku, ted uz mi to i graficky prijde uplne jine



Je to skutecne hodne podobne wow, alespon mne to tak prijde. Ovsem textury a modely jsou detailnejsi.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2007 :  12:08:12  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak

mozna hloupa otazka, ale pokud to hraje nekdo kdo uz ma nejake zkusenosti s betama jinych onlinovek, dokazete odhadnout na zaklade toho jak ta hra vypada ted kdy ji asi vydaji ? ;)



Co se tyce kvality close bet. Srovnam WoW, Vanguard a WO.

WoW - hral jsem v close bete pul roku pred releasem a musim rici, ze hra mohla v te dobe bez problemu vyjit. Release prinesl pouze nejake male dodelky (paladin, hunter talenty) a nejake kosmeticke zmeny. WoW bylo v close bete kvalitni dilko.

Vanguard - v close bete se pres noc mohlo zmenit uplne vse. Dokonce se vse mohlo zmenit (a zmenilo) i pres noc mezi open betou a releasem (tehdy zmenili komplet bloodmaga, pricemz se testovalo uplne neco jineho). Silenost. Ale to asi vsichni vite.

WO - hra nepada, vse funguje jak ma. 10 - 30 procent questu neni ve hre. Ve hre neni craft. Ve hre nejsou tri,ctyri rasy a nekolik classu. To co ted ve hre je tak asi funguje jak ma (hral jsem kratce). Urcite to neni Vanguard beta.
Je tedy mozne verit tomu, ze hra by mohla vyjit slibovany prvni quartal 08 (i kdyz by bylo mnohem lepsi kdyby uz ve hre bylo vse a jenom se pul roku testovalo)..




Edited by - VT on 26/07/2007 12:10:47
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2007 :  12:21:33  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lahvan

V jednom videu vypravěl Barney, že jsou ve hře questy, které vlastně můžeš plnit ještě než ti je zadají - něco jako: Zabij 12 trpasličích embryi, ale já sem viděl, že už si jich asi 20 rozmlátil - tady máš odměnu. Funguje to tak? Nebo je to spíš tradiční způsob?



To jsou tzv. public questy. Pokud se priblizis k mistu kde se public quest "popuje" tak ti vyskoci specialni okno kde vidisi description a cile public questu. Napr. postrilet 30 potvurek.

Za kazdou sestrelenou potvurku dostanes 1 quest point, za spleneni celeho ukolu expu (podle toho jak aktivne jsi se ucastnil)+ nejake quest pointy a hned se ti objevi dalsi step public questu. Ten prvni koncil dvema special a jednim hero namedem (neco jako elite moby ve wow). Dali jsme je ve trech, ale trvalo nam to skoro 15 minut (tedy temer veskery cas vymezeny na dokonceni stepu). Podruhe nas bylo asi osm a to uz jelo jako po masle.

Prislo mi docela efektivni ucastnit se podobnych eventu pac je za ne more expy a za quest pointy si muzes kupovat fajnove itemy u quest npcecek.
Go to Top of Page

Tibor
<Mor do Kuli>

1443 Posts

Posted - 26/07/2007 :  12:25:05  Show Profile  Visit Tibor's Homepage  Send Tibor an ICQ Message Send Tibor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT
i kdyz by bylo mnohem lepsi kdyby uz ve hre bylo vse a jenom se pul roku testovalo
Určitě, ale s Mythicem v tomhle mám docela dobré zkušenosti. Týden před spuštěním DAoC vůbec nebyla hibernia a jak to pak všechno pěkně šlapalo.

EDIT: Omlouvám se za můj chorobný optimismus, jinak to neumím.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2007 :  12:36:51  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Milan
PvP v otevrene krajine tam asi nebude co? Myslim jako boje o hrady a pevnosti.



Bude pvp v otevrene krajine tak i pvp v arenach/battlegroundech (nemam tuseni jak to bude Mythic nazyvat).


Do pvp zony se prejde plynule z pve. Mas 10 sekundu na navrat do safe zony, v opacnem pripade jsi flagnuty pro pvp a nepritel te muze sestrelit.

V pvp zonach jsou public questy stejne jako v pve (vetsinou neco ubranit atd.) + se muzes pres ncp jointnout do nejake areny. V newbie zone je asi jen jedna. Prekvapilo mne, ze se do ni muzes jointnout solo, ale musis cekat az se nejaky solista pripoji i z druhe strany. Takze zde bude 1v1.

Edited by - VT on 26/07/2007 12:37:08
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 26/07/2007 :  12:36:58  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
daji se ty public questy delat opakovane a prip. i kdyz pak jsou "sede" (nevim spravny pojem ve WO, proste by uz nemeli davat expu)?

no mmo
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2007 :  12:38:49  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric

daji se ty public questy delat opakovane a prip. i kdyz pak jsou "sede" (nevim spravny pojem ve WO, proste by uz nemeli davat expu)?



Daji se delat opakovane a imho to pujde i v dobe, kdy ti moby z public questu nedavaji expu.

Nicmene nebude zadny duvod proc je prelevelovat pac za ne budes dostavat minimum expy. Jedina vyhoda overlevelnuti questu je asi ta, ze ho muze solnout.
Go to Top of Page

celdric
Average Member

1613 Posts

Posted - 26/07/2007 :  12:43:17  Show Profile  Send celdric an ICQ Message Send celdric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT



Daji se delat opakovane a imho to pujde i v dobe, kdy ti moby z public questu nedavaji expu.

Nicmene nebude zadny duvod proc je prelevelovat pac za ne budes dostavat minimum expy. Jedina vyhoda overlevelnuti questu je asi ta, ze ho muze solnout.



no jeden duvod me napadl hned...farma penez + nakup itemu za ty quest bodiky...prip. pokud jsou quest bodiky univerzalni platidlo tak nafarmis "dole" a nakoupis "nahore"... no to je jedno...hledam exploity tam kde mozna zadny nejsou...

s tou 1v1 arenou...nekde psali, ze areny/BG budou doplnovany pri nedostatku hracu jedne frakce NPCckama, to tedy jeste nefunguje?

(a zopakuji otazku drivejsi) victory points jeste ve hre nevidite?

no mmo
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2007 :  12:46:03  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rashaverak
1) vzdy se taha jen jeden mob nebo jsou tam skupinky mobu.



Asi jako v ostatnich mmo. Pokud jsou moby socialni a pri pullu jsou blizko u sebe tak pujdou vsichni. Toto neplati v prvnich castech newbi zony.

quote:

2) co predvadi bossove jak moc tupi jsou, jestli dokazou prekvapit nebo maji treba jednu specku a to je vse.



Prvni special a hero moby mi neprisli nicim zvlastni. Ale to mozna bylo tim, ze jsem si drzel maximalni odstup a jenom jsem ddeckoval a healoval.

quote:

3) da se v pve locknout target? da se pretahnout mob ? kdo dostane xp ten kdo prvni zautoci nebo ten kdo udela nejvetsi dmg ?



Taunt funguje. Obcas jsem damage ci healem natahnul moba (pri public questu) a tank si na sebe stahnul behem 1 - 3 vterin.

Ve hre neni stick na klavese, ale je zde automaticky face, coz je docela fajnova vec pro kittovani. Kdyz pred nekym zdrhas a mas ho v targetu tak pak nemusis rucne postavu otacet, staci kdyz zmacknes damage spell a postava se sama obrati a zacne target odstrelovat (pokud se snazis mysitkem nasilne podrzet animaci tak strili i jakoby zasebe (coz je docela neprijemny graficky glitch).
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2007 :  12:52:35  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shemiramoth
1. ten elite mob z toho prvniho grp questu... jak moc narocne jeho zabiti bylo na slozeni grpy?



Prvni public quest jsem delal ve slozeni 2x shaman + 1x choppa.

Nejdriv prijde v peti vlnach pet normalnich mobu. To jsme dali celkem z prehledem, pricemz jsme obcas museli kittovat pres sprint abilitku, ktera zere tactic pointy a ma nejaky cooldown.

Na zaver prijde 2x special mob + 1x hero named. Tohle uz bylo dost neprijemny a ja jsem na druhem special mobovi umrel. Snazili jsme se ruzne kittovat, se shamanem jsme se navzajem healovali a choppa se snazil drzet aggro a neumrit.

Vsechno tohle trvalo necelych 15 minut. Z nameda padnul fajn modrej belt, ktery jsem vyhral :)

quote:

grpuje se vubec ve hre? jak se chova "tagovani" mobu (kdo ma loot prava apod.)... hlavne v souvislosti s group questy...



Ja jsem grupoval az v pvp zone, ale nikoho jsme nepotkali.

Nemam moc tuseni jak prava na moby v public questech funguji. Ale imho staci udelat nejaky damage do questovnich mobu a uz mas pravo na loot (tedy zucastnit se vyberu z pass, greed, need).

quote:

3. este jedna otazka jsou uz v prvni zone instancovane pvp eventy? nebo je tam vice duraz na skirmish...



Ano je tam jedna. Ale bohuzel trpaslici nechteli pvp, takze se mi nikdo neprihlasil a ja se do ni nepodival.
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 26/07/2007 :  13:00:13  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VT
Ano je tam jedna. Ale bohuzel trpaslici nechteli pvp, takze se mi nikdo neprihlasil a ja se do ni nepodival.

WAR a lidi nechtěj PvP? To už to koukam začíná brzo. Co nejrychleji a nejbezpečněji nagrindit max Tier, proleechovat se k top equipu a hurá na /flex

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2007 :  13:08:22  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by celdric
no jeden duvod me napadl hned...farma penez + nakup itemu za ty quest bodiky...prip. pokud jsou quest bodiky univerzalni platidlo tak nafarmis "dole" a nakoupis "nahore"... no to je jedno...hledam exploity tam kde mozna zadny nejsou...



Tak maximalne farma penez. Pac ty si nemuzes koupit vsechny quest point itemy, ktere prislusne npc v prislusne chapter nabizi. Hned vysvetlim.

(quest bodiky nejsou univerzalni platidlo, plati pouze v zone/casti_zony (chapter) v ktere jsi je ziskal)



Public quest se sklada z x stepu. Ten prvni se skladal ze tri. 1. postrilet 30x mobu 2. posbirat 20 sudu z vybusninou 3. zabit vsechno co se vyriti z hradu.
Ty sam nemusis zabit vsech 30 mobu, posbirat 20 sudu atd. Staci se proste zucastnit (vzit treba jenom jeden sud).

Za kazde zabiti moba, posbirani sudu etc. dostanes vzdy jeden quest point. Po dokonceni stepu dostavas expu a nejake quest pointy. Po dokonceni celeho questu ziskavas ultra expu.

Itemy za quest pointy se deli na tri casti (nepamatuji si presne nazvy) - normal itemy (stoji x pts), super itemy (stoji x krat 2 pts), elite itemy (x krat 3 pts).
V kazde kategorii (normal, super, elite) mas na vyber ze dvou itemu, takze dohromady jich je sest. Ty sam muzes ziskat pouze 3 (jeden z kazde kategorie).

Pokud ti quest journal tvrdi, ze normal item stoji 10 bodu, super 20 a elite 30 tak aby jsi ziskal vsechny tri nepotrebujes 10 + 20 + 30 = 60 bodu, ale staci ti prave tech 30. To mne trochu zmatlo a proto jsem quest pointy ze zacatku zafarmoval :)

V momente kdy vlastnis vsechny itemy tak jsou ti nakumulovane quest pointy na dve veci.


quote:

s tou 1v1 arenou...nekde psali, ze areny/BG budou doplnovany pri nedostatku hracu jedne frakce NPCckama, to tedy jeste nefunguje?



Urcite jsem cekal v queue do 1v1 areny 20 minut+-, takze bych tipnul, ze NPCecka nefunguji.
Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2007 :  13:09:33  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

quote:
Originally posted by VT
Ano je tam jedna. Ale bohuzel trpaslici nechteli pvp, takze se mi nikdo neprihlasil a ja se do ni nepodival.

WAR a lidi nechtěj PvP? To už to koukam začíná brzo. Co nejrychleji a nejbezpečněji nagrindit max Tier, proleechovat se k top equipu a hurá na /flex



V close bete je malo lidi. Byva online kolem 150 lidi na english serveru (moje zkusenost + close beta forum).

Dnes rano nas bylo online 5.
Go to Top of Page

Meddy
Moderator

sobota

5760 Posts

Posted - 26/07/2007 :  13:24:32  Show Profile Send Meddy a Private Message  Reply with Quote
Takže bych se v pohodě vešel taky ne? :)

STS Chvojkovice-Brod
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 26/07/2007 :  13:30:52  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Mno, i tak bych čekl, že to všechno bude zalezlý v nějakých těch PvP instancích (v open PvP při současné mmo komunitě moc nevěřim) a bude se to tam řezat hlava nehlava.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

VT
Moderator

4191 Posts

Posted - 26/07/2007 :  13:35:59  Show Profile Send VT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Mno, i tak bych čekl, že to všechno bude zalezlý v nějakých těch PvP instancích (v open PvP při současné mmo komunitě moc nevěřim) a bude se to tam řezat hlava nehlava.



Instance budou omezene co se do poctu ucastniku tyce.

Rezat se to masivne bude prave open pvp zonach, kde nevidim problem (mimo ztraty fps) v bitve 100 verus 100 verus 100.

Quest pointy dostavas v open pvp zonach za public questy. Imho se vyplati oboji.


Ale kdo vi jak to vsechno bude :)



Edited by - VT on 26/07/2007 13:39:49
Go to Top of Page

NoX
Moderator

cat

1051 Posts

Posted - 26/07/2007 :  13:55:54  Show Profile  Send NoX an ICQ Message Send NoX a Private Message  Reply with Quote
Určitě to jde, o tom žádná. Spíš mi z toho co píšeš přijde, že všichni akorát komíhaj mezi questama a po PvP ani Chaos hound neštěkne.

Lišák
A20.00%, E80.00%, K46.67%, S53.33%

Go to Top of Page

Rashaverak
Senior Member

3721 Posts

Posted - 26/07/2007 :  14:00:48  Show Profile  Send Rashaverak an ICQ Message Send Rashaverak a Private Message  Reply with Quote
quote:

v bitve 100 verus 100 verus 100.



nemaji ve who byt jen 2 strany ?

ad Nox: pvp zdrzuje od xpeni kdyz budes delat pvp ostatni ti utecou a pak te sjedou protoze budou mit vyssi level. to nerikam proto ze se mi to libi ale takhle to chodi. zalezi na tom jestli a jak moc bude xp z hracu

lastfm

Edited by - Rashaverak on 26/07/2007 14:05:53
Go to Top of Page

Gurrshael
Average Member

1888 Posts

Posted - 26/07/2007 :  14:05:07  Show Profile  Send Gurrshael an ICQ Message Send Gurrshael a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NoX

Určitě to jde, o tom žádná. Spíš mi z toho co píšeš přijde, že všichni akorát komíhaj mezi questama a po PvP ani Chaos hound neštěkne.



Lidi se imho pořád rozkoukávají a spíš zkoušejí samotnou hru (ovládání, systém questů, jak to vůbec všechno funguje, ...). Až jich bude víc a budou mít tohle v malíku, tak se začnou z nudy řezat, toho bych se nebál :)
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 26/07/2007 :  14:05:18  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Jsou 2 - Order(Trpaslíci, Impérium, Elfové)/Destruction(Greenskins, Chaos, Dark Elf)
Ale třeba to VT myslel jinak :)
Go to Top of Page

Aramir
ex sejra

1083 Posts

Posted - 26/07/2007 :  14:07:08  Show Profile Send Aramir a Private Message  Reply with Quote
Warhammer má být především o válce. Proto se mi líbí, že zadělali pvp přímo do světa a neodšoupli ho někam, kde by PvEčkařům nepřekáželo (viz. WoW). Taky co jsem četl, tak equip a další věci by měli být hlavně z pvp.
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,38 seconds. on eygor Snitz Forums 2000