Diskuzní klub hráčů online her
Home | Profile | Novy ucet | Active Topics | Active Polls | Members | Private Messages | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

.
 All Forums
 Hellgate: London
 Hellgate London - General
 Hellgate London - Obecný pokec
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/11/2007 :  15:50:47  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
jede to teď někomu? nemůžu se spojit se serverem?

Noe

Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 05/11/2007 :  15:53:11  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
je to down este cca na 1-2hodiny... aplikujou patch 0.1 na MP

so...
Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 05/11/2007 :  15:53:14  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

patch 3-6 naseho casu

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 05/11/2007 :  16:02:22  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Evoker má rozhodně nejhezčí armor ve hře, ale marksman je prostě nejvíc cool:

http://img166.imageshack.us/my.php?image=elitekw3.gif

a

http://img147.imageshack.us/img147/766/ubar2fz7.gif
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 05/11/2007 :  16:05:00  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

A máš správný číslo?
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 05/11/2007 :  16:08:09  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
No i když Guardianka taky není k zahození:

http://images.mmosite.com/news/2006/07/26/hellgate_avalon_huge.jpg
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/11/2007 :  16:13:36  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gabriel

a

z jakýho levelu jsou ty screny přijde mi že ten marksmann má nějk hodně HPP 1080 ???

Noe

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 05/11/2007 :  16:13:54  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:

No i když Guardianka taky není k zahození:

http://images.mmosite.com/news/2006/07/26/hellgate_avalon_huge.jpg

No má něco do sebe, to je fakt ...
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 05/11/2007 :  16:19:34  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:

a

z jakýho levelu jsou ty screny přijde mi že ten marksmann má nějk hodně HPP 1080 ???

To tam bohužel není napsáno. Ale moje evokerka má na levelu 18 myslím 400 HP tak to asi nebude problém dosáhnout.
Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 05/11/2007 :  16:24:03  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
Ja mam u enga na 21 kolem 600 HP a jede stejny brnka jako marksman.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 05/11/2007 :  16:28:56  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
nepřeháníte já mám u guardiana 650HP na 22 lev a to mám +20 do all stat
Sakra v týhle hře už může mít HP jako tank uplně každej

Noe

Go to Top of Page

Khandar
New Member

352 Posts

Posted - 05/11/2007 :  16:30:02  Show Profile  Send Khandar an ICQ Message Send Khandar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Khandar

je to down este cca na 1-2hodiny... aplikujou patch 0.1 na MP

uz je to up

so...
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 05/11/2007 :  16:31:15  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
Už jsem potkal nového bosse a hned mi dal legendary fire automatic rifle. Úžasná.
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/11/2007 :  11:24:52  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
No zkusili jsme v MDK grupu pěti lidí a několik zon. Potvory přituhly opravdu hodně, hrát to tímto hurá stylem na Elite a hardcore k tomu tak jsme se nedostali ani přes prvních pár mobů. Každopádně to je sranda.

Taky pár duelů jsme dali a myslím, že PvP tu má budoucnost. Zejména pak evokeři .-)

Edited by - Gabriel on 06/11/2007 11:25:36
Go to Top of Page

Kar-Chee
Junior Member

Parental3

960 Posts

Posted - 06/11/2007 :  12:09:15  Show Profile Send Kar-Chee a Private Message  Reply with Quote
quote:

No zkusili jsme v MDK grupu pěti lidí a několik zon. Potvory přituhly opravdu hodně, hrát to tímto hurá stylem na Elite a hardcore k tomu tak jsme se nedostali ani přes prvních pár mobů. Každopádně to je sranda.

Taky pár duelů jsme dali a myslím, že PvP tu má budoucnost. Zejména pak evokeři .-)

Porad bych sazel spis na marksmany Ja escape nemel on blink ano

Planetside 2, Diablo 3
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 06/11/2007 :  12:14:37  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kar-Chee

Jak obstál guardian tedy pokud tam s Vámi nějaký byl ?

Noe

Go to Top of Page

brutus
Average Member

Tidus

1833 Posts

Posted - 06/11/2007 :  12:17:42  Show Profile  Send brutus an ICQ Message Send brutus a Private Message  Reply with Quote
quote:

Imho sef bude PvP naspecovanej Evoker - ma tech fint v rukavu vic :)

Darkness beyond twilight, Crimson beyond blood that flows, Buried in the stream of time is where your power grows, I pledge myself to conquer all the foes who stand, before the mighty gift bestowed in my unworthy hand, Let the fools who stand before me be destroyed, by the power you and I possess... DRAGON SLAVE!
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 06/11/2007 :  12:29:18  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

Šlo o to že první co sem udělal sem ti blinknul do protisměru a začal prát spektrál lash ono taky nic jiného nešlo na tu vzdálenost, zadruhé mi proclo na tobě fázování pokud sem dobře viděl a za poslední když si mi strhnul shield a začal brát HP tak sem zapnul Arcane shield což zregeneruje shield na maximum + přidá dalších xx šťítu.

Je dost možný že v budoucnu až přidaj ty Arény tak by tu mohlo bejt šlušný groupe PvP.

V tom prvním duelu si mě zase dostal ty ale to si to domě pral z 1 metru snad :)

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/11/2007 :  13:09:30  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:

quote:

Šlo o to že první co sem udělal sem ti blinknul do protisměru a začal prát spektrál lash ono taky nic jiného nešlo na tu vzdálenost, zadruhé mi proclo na tobě fázování pokud sem dobře viděl a za poslední když si mi strhnul shield a začal brát HP tak sem zapnul Arcane shield což zregeneruje shield na maximum + přidá dalších xx šťítu.

Je dost možný že v budoucnu až přidaj ty Arény tak by tu mohlo bejt šlušný groupe PvP.

V tom prvním duelu si mě zase dostal ty ale to si to domě pral z 1 metru snad :)

Marksman má taky rychlý refresh štítů - ale je bugnutý :(
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 06/11/2007 :  13:14:49  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
ELITE MOD - jak je to stímto modem ... aktivuje se mi po projití celé hry ale musím vytvořit novou postavu a začít znovu nebo mohu pokračovat ve své původní postavě další kolo na elite mod?

Noe

Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/11/2007 :  13:20:33  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

ELITE MOD - jak je to stímto modem ... aktivuje se mi po projití celé hry ale musím vytvořit novou postavu a začít znovu nebo mohu pokračovat ve své původní postavě další kolo na elite mod?

Dokončit na normal, být subscr. a založit novou postavu v elite modu.
Go to Top of Page

Jaffa
Junior Member

982 Posts

Posted - 06/11/2007 :  14:38:40  Show Profile Send Jaffa a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by Noe

hmm tak to lol nová postava, sem čekal že to pujde se starou

Last hope......Guild Wars 2
"that's not a log, that's a DICK!"
Go to Top of Page

Gabriel
Moderator

2156 Posts

Posted - 06/11/2007 :  14:46:10  Show Profile Send Gabriel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jaffa

quote:

quote:
Originally posted by Noe

hmm tak to lol nová postava, sem čekal že to pujde se starou

Na to je obtížnost nightmare.
Go to Top of Page

Noe
Moderator

2217 Posts

Posted - 06/11/2007 :  15:38:48  Show Profile  Visit Noe's Homepage  Send Noe an ICQ Message Send Noe a Private Message  Reply with Quote
quote:

a to budu na jiným serveru anebo budu moct využít equip + loot co mám třeba na týhle postavě a obchodovat a vidět lidi s normál postavou ?
Jak to bude v Party když budu chtít do party s lidma co maj normoš postavu ... a co PvP atd ... malinko to nechápu

Noe

Go to Top of Page

PRIBOO
Average Member

DOG

1602 Posts

Posted - 06/11/2007 :  15:44:45  Show Profile  Send PRIBOO an ICQ Message Send PRIBOO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Noe

quote:

a to budu na jiným serveru anebo budu moct využít equip + loot co mám třeba na týhle postavě a obchodovat a vidět lidi s normál postavou ?
Jak to bude v Party když budu chtít do party s lidma co maj normoš postavu ... a co PvP atd ... malinko to nechápu

Myslim Noe, že tu pokládáš otázky na který ještě neznají odpověď ani kluci z Flagship Studios ...
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  New Poll New Poll
 Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Diskuzní klub hráčů online her © © 2000 CzechHeroes Go To Top Of Page
This page was generated in 0,37 seconds. on eygor Snitz Forums 2000